XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 639 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2012

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Borac
Čačak
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Trgovački
Jagodina
1 : 3
Dubočica 1923
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 7
Car Konstantin
Niš
Kopaonik
Brus
0 : 1
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Sloga
Despotovac
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 1
Borac (B)
Bivolje
Dinamo
Vranje
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Moravac Orion
Mrštane
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Cement
Beočin
2 : 1
Palić
Palić
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Sloga
Temerin
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Dolina
Padina
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost
Bački Jarak
3 : 2
Senta
Senta
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Dinamo
Pančevo
BASK
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Sopot
Sopot
4 : 2
Sindjelić
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Srem
Jakovo
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Radnički
Obrenovac
2 : 0
Zemun
Zemun
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Hajduk
Beograd
4 : 2
Turbina
Vreoci
Balkan
Mirijevo
0 : 3
Železnik
Beograd
Tutin
Tutin
6 : 0
Slavija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Metalac
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Sloboda (G)
Grbice
1 : 2
Omladinac
Novo Selo
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Morava
Velika Plana
Borac
Žabari
1 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Šapine
Šapine
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Budućnost
Valjevo
Sevojno
Sevojno
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Ribnica
Mionica
1 : 0
Kačer
Belanovica
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Malošište
Malošište
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Pukovac
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Jedinstvo
Grdelica
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Rembas
Resavica
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 4
Napredak (D)
Drenovac
Jedinstvo
Paraćin
4 : 0
Kablovi
Zaječar
Radnički (L)
Lubnica
5 : 0
Đerdap
Kladovo
OFK Bor
Bor
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Juhor
Obrež
1 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac
Starčevo
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bulbulderac
Beograd
0 : 0
Resnik
Resnik
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
IMT
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Grafičar
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnik
Ušće
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Polet
Ratina
0 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Grdica
Grdica
Radnički
Kovači
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Granit
Jošanička banja
4 : 2
Ribnica
Jovac
Borac
Vraneši
4 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Kolonija
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 0
Šumadija
Čumić
Korićani
Korićani
2 : 4
Partizan
Cerovac
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga
Desimirovac
2 : 2
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 0
Ćava
Grošnica
Seljak
Male Pčelice
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Maršić
Maršić
Vujan
Prislonica
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Dragačevo
Guča
3 : 1
Spartak
Trnava
Ovčar
Markovica
1 : 2
FK Rudar Bresnica 1927
Bresnica
Morava
Katrga
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Mladost
Atenica
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Crni Vrh
Miljević
Vihor
Маljurevac
6 : 1
Sloga (D)
Drmno
Makce
Makce
4 : 1
Mlava
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Mladost
Biskuplje
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Integral
Batuša
4 : 0
Beli Orao
Bradarac
Železničar
Smederevo
3 : 2
Budućnost
Ratari
Šumadinac
Binovac
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Polet
Trnovče
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Borac
Ralja
2 : 0
Sloboda
Lipe
Proleter
Vranovo
1 : 1
Pobeda
Golobok
Napredak
Markovac
2 : 1
Selevac
Selevac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
1 : 2
Glavaš
Glibovac
Banja
Banja
7 : 0
Bare
Bare
Šatornja
Šatornja
0 : 2
Sloga
Zabojnica
Bokanja
Gorovič
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Šumadija
Toponica
8 : 0
Borac
Pajsijević
Vinča
Vinča
1 : 1
Junkovac
Junkovac
Šumadinac
Stojnik
2 : 0
Marjan
Knić
Provo
Provo
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Antimon
Zajača
3 : 2
Radnički
Koceljeva
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 4
Lipolist
Lipolist
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
OFK Divci
Divci
0 : 1
Tulari
Tulari
Trlić
Trlić
0 : 1
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
2 : 0
Polet
Takovo
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Sečica
Seča reka
Polet
Rasna
2 : 1
Ariljska rampa
Požega
Perućac
Perućac
0 : 3
Budućnost
Arilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Železničar
Požega
Borac
Azbresnica
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 0
Polet
Vitoševac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Moravica
Subotinac
Morava
Žitkovac
3 : 2
Rad
Merošina
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 2
Levosoje
Levosoje
Kondiva
Žbevac
1 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Sloga
Veliko Selo
1 : 1
Padež
Petrovac
Dragoš
Pirot
3 : 3
Napredak
Izvor
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 2
Kosovac
Prokuplje
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Dobrič
Pejkovac
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 2
Vrtište
Vrtište
Mladost
Medoševac
4 : 1
Mladost
Lalinac
Bobište
Bobište
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Mladi Borac
Živkovo
Progres
Ladovica
1 : 4
Čekmin
Čekmin
Mladost
Vinarce
1 : 3
Radan
Lebane
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 0
OFK Morava
Leskovac
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Mladost (D)
Dublje
0 : 2
Morava
Ribare
Sindjelić
Grabovac
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Lugomir
Rakitovo
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Levač
Rekovac
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Buducnost
Miliva
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Ključ
Podvrška
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Rajac
Rajac
2 : 6
Slatina
Bor
Radujevac
Radujevac
0 : 2
Rudar
Bor
Branik
Štubik
0 : 1
Sloga
Kobišnica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 3
Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
4 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Polet
Jablanica
2 : 4
Rudar
Podvis
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 0
ŠSK
Štipina
Omladinac
Grezna
1 : 6
Osnić
Osnić
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
Midžor
Kalna
Šanac
Šanac
2 : 0
Jasika
Jasika
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Gradina
Pejovac
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 0
Mladost
Makrešane
Naupare
Naupare
0 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Bačka (M)
Mol
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
6 : 0
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Jedinstvo
Bočar
2 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Begej
Žitište
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 3
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost
Banatski Despotovac
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Borac
Sakule
2 : 1
Slavija (K)
Kovačica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Polet
Izbište
2 : 0
Vršac United
Vršac
Partizan (G)
Gaj
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
4 : 2
Mladost
Omoljica
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Borac
Bački Gračac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Graničar (R)
Riđica
PIK
Prigrevica
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
3 : 6
Mladost (K)
Kruščić
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
OFK Mladost
Apatin
Hajduk
Stapar
4 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Metalac AV
Futog
Bačka
Đurđevo
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Obilić
Zmajevo
5 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Jadran
Golubinci
Graničar
Adaševci
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Kupinovo
Kupinovo
0 : 0
Partizan
Vitojevci
Sloven (S)
Sibač
1 : 2
Radnički
Irig
Borac (O)
Ostružnica
5 : 0
Rudar
Zeoke
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Šumadija
Šopić
Baćevac
Baćevac
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Zmaj 1953
Zemun
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Vrčin
Vrčin
2 : 0
13. Maj
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
Strelac
Mislođin
2 : 1
Milutinac
Zemun
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Sočanica
Sočanica
3 : 0
Radnik
Prilužje
Sloga (B)
Budriga
2 : 8
Rudar
Kosovska Kamenica
Sloga (R)
Ranilug
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Čaglavica
Čaglavica
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Polet
Laplje Selo
2 : 0
Gračanica
Gračanica
Sitnica
Lepina
1 : 5
Radnički
Velika Hoča
Plemetina
Plemetina
2 : 0
Gracko
Staro Gracko
Morava(S)
Sirča
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
5 : 2
Tavnik
Tavnik
Stubal
Stubal
1 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Šumadija
Šumarice
Partizan
Vrba
1 : 1
Lazac
Lazac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
5 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Kremenac
Rogojevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Sloga
Lužnice
Azbest
Stragari
2 : 2
Botunje
Botunje
Seljak
Cvetojevac
4 : 1
Borac
Drenovac
Dobrača
Dobrača
5 : 5
Mladost
Pajazitovo
Čačak 94
Čačak
1 : 3
Parmenac
Parmenac
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Malba
Žaočani
Mladost
Preljina
2 : 1
Premeća
Premeća
Budućnost
Stančići
6 : 0
Strelac
Miokovci
Zadrugar
Gornja Trepča
3 : 0
Rakova
Rakova
Prilike
Prilike
4 : 1
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
3 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Bjelica
Milatovići
1 : 1
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
2 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Jedinstvo
Puhovo
3 : 2
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
1 : 5
Bratstvo
Dljin
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 1
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
0 : 4
Ozremica
Beršići
Velereč 94
Velereč
5 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Majdan
Majdan
1 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Ozrem
Ozrem
Borac
Klenovnik
5 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Sloga
Ćirikovac
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Desine
Desine
0 : 3
Basarac
Mišljenovac
Napredak
Bubušinac
5 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Dunavac (P)
Petka
3 : 1
Polet
Voluja
OFK Vinci
Vinci
3 : 2
RSK
Rabrovo
Krilaš
Ćovdin
4 : 0
Rudar (K)
Krepoljin
Mladost
Porodin
2 : 0
Omladinac (B)
Busur
Radnički
Knežica
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Budućnost (A)
Aljudovo
2 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
Polet
Aleksandrovac
1 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Radnički
Vojinovac
3 : 5
Mladost
Rašković
Sloga
Milatovac
6 : 3
Omladinac
Donja Rača
Šumadija
Sipić
2 : 2
Mladost MG
Saranovo
Grivac
Grivac
8 : 2
Bečevica
Bečevica
Pobeda
Đurđevo
0 : 0
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
3 : 2
ŽSK
Žirovnica
Pobeda 1938
Sepci
1 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Sloga
Zagorica
0 : 3
Jasenica
Božurnja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Žabare
Žabare
0 : 0
Proleter
Jelovik
Mladost
Jelenac
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
BSK
Belosavci
0 : 0
Kopljari
Kopljari
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Crnča
Crnča
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 2
Mladost (B)
Borina
Stolice
Krupanj
6 : 1
Hajduk
Ribarica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Borac (K)
Kozjak
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga (K)
Korenita
4 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Omladinac
Bogatic
0 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Napredak (R)
Ribari
4 : 1
Duško
Klenje
Majur
Majur
3 : 1
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
Drina
Badovinci
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Proleter
Šabac
6 : 1
Premijer
Badovinci
Napredak (BP)
Banovo Polje
2 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Partizan
Drenovac
2 : 0
Sloga
Duvanište
Budućnost
Zminjak
1 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Korman
Korman
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Galeb
Cerovac
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Cerić
Miokus
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Borac
Vladimirci
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga
Krnić
8 : 3
OFK Varna
Varna
Orao
Poljanice
0 : 2
Komanice
Komanice
Spartak 1924
Ljig
1 : 0
Toplica
Donja Toplica
Borac
Rajković
1 : 3
Veliševac
Veliševac
Liplje
Liplje
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Dučić
Dučić
2 : 2
Mionica
Mionica
Jedinstvo
Poljanice
0 : 5
Rajac
Kadina Luka
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Vrelo
Vrelo
Joševa
Joševa
4 : 0
Sloga
Lončanik
Omladinac
Kalinovac
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo
Milorci
1 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost
Dračić
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Zadrugar
Lopatanj
3 : 3
Iskra
Donja Bukovica
Gradac
Valjevo
0 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 4
Polet
Popučke
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Savinac
Visibaba
Duškovci
Duškovci
0 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
2 : 4
Glumač
Glumač
Borac (O)
Otanj
2 : 2
Plavi tok
Dražinovići
Sečanica
Sečanica
3 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
1 : 1
Proleter
Niš
Vulkan 1936
Brenica
3 : 0
Sloga
Donja Trnava
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 0
Radnički 1936
Trupale
Lemind 1953
Leskovac
7 : 2
Radnički
Pertate
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 2
Veternica 1926
Leskovac
Napredak
Bogojevce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Polet
Stajkovce
2 : 2
Navalin
Navalin
Medveđa
Medveđa
3 : 1
Istok 63
Plana
Kolare
Kolare
2 : 4
BSK
Buljane
Javor
Sladaja
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Polet
Senje
0 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Crni Vrh
Deonica
1 : 0
Šumadinac
Dragovo
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 1
OFK Tabane
Tabane
Napredak
Zlatovo
4 : 3
Ursule
Ursule
Mladost (DK)
Donji Katun
3 : 0
Rubin
Zalogovac
Omladinac
Pojate
3 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Župski biseri
Lacisled
6 : 1
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Zleginje
12 : 2
Mladost (T)
Toljevac
OFK Ribare
Ribare
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Dedina
Dedina
1 : 1
13. April
Velika Lomnica
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga
Majdevo
1 : 2
Čitluk
Čitluk
Kupci
Kupci
5 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
Belović
Dedina
Dvorane
Dvorane
4 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 0
Dušan Silni
Subotica
Đurđin
Đurđin
0 : 5
Mala Bosna
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
3 : 3
Bačka 1901 B
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Subotica
Subotica
Solid
Subotica
4 : 1
Lokomotiva
Subotica
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Olimpija
Gunaroš
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 5
Mićunovo
Mićunovo
Vojvodina
Bašaid
6 : 0
Borac
Iđoš
ŽAK
Kikinda
4 : 0
Napredak
Banatska Topola
Polet
Nakovo
3 : 3
Delija
Mokrin
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 0
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
2 : 1
Borac
Pločica
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 5
Pobeda
Samoš
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 1
Dolovo
Dolovo
Železničar
Pančevo
5 : 2
Polet
Idvor
Mladost
Vojlovica
0 : 3
Unirea
Uzdin
Hajduk
Šušara
2 : 4
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vitorul
Straža
0 : 1
Karaš (Ј)
Jasenovo
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 0
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Ratar
Kruščica
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Rastina 1918
Rastina
0 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
0 : 5
Terekveš
Svilojevo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
ŽAK
Sombor
9 : 0
Jedinstvo (K)
Kolut
Dinamo
Sonta
5 : 0
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Susek
Susek
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Borac
Rakovac
0 : 7
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Čenej
Čenej
0 : 2
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
0 : 6
Mladost
Novi Sad
Sremac
Čerević
0 : 8
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Bačka
Begeč
OFK Futog
Futog
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Iskra
Kucura
5 : 3
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
0 : 3
Napredak
Nadalj
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Bečej
Bečej
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka
Despotovo
2 : 0
Krivanj
Selenča
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Budućnost
Gložan
Slavija
Pivnice
4 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost
Parage
0 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Železničar
Inđija
2 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Napredak (P)
Popinci
Jedinstvo (P)
Platičevo
2 : 2
Napredak (V)
Vašica
Borac
Martinci
0 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Lovac
Karlovčić
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloga
Krnješevci
2 : 2
Sloboda
Šašinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Podunavac
Belegiš
5 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Stepojevac VAGA
Stepojevac
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Vranić
Vranić
2 : 2
Krtinska
Krtinska
Beljina
Beljina
1 : 4
Napredak
Medoševac
Podunavac
Ritopek
0 : 3
OFK Leštane
Leštane
Napredak
Međulužje
1 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Rabrovac
Rabrovac
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
0 : 1
Mladost
Umčari
Dunav
Veliko Selo
0 : 3
Torlak
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 3
Crvenka
Borča
Napredak
Rakovica
0 : 1
Banja
Višnjička banja
Borac
Progar
3 : 0
Rušanj
Rušanj
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 0
Institut
Zemun Polje
Studenski Grad
Novi Beograd
4 : 0
Pionir
Besni Fok
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 1
Policajac
Beograd
Dobrič
Brest
4 : 3
Sloga
Jovanovac
Jastrebac
Krajkovac
3 : 2
NS Tatko
Lepaja
Naisus
Rožina
6 : 0
Padina
Padina
Aleksandrovo
Aleksandrovo
3 : 1
Baličevac
Baličevac
Koprijan
Gradište
2 : 1
Mladost
Biljeg
Koča Andjelković
Tekija
1 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Pontes
Kostol
5 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
1 : 4
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Napredak
Korbovo
1 : 5
Kladušnica
Kladušnica
Malinik
Podgorac
0 : 4
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
IMT
Boljevac
Knežica
Knežica
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
4 : 0
Mekiš
Mekiš
Moravac
Čečina
3 : 4
Doljevac
Doljevac
Draževac
Draževac
0 : 3
Borac
Trnjane
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 2
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga
Dobrujevac
6 : 2
Feniks 2012
Krupac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Polet
Jabukovac
Malajnica
Malajnica
0 : 5
Samarinovac
Samarinovac
Vidrovac
Vidrovac
5 : 0
Srbovo
Srbovo
Ratar
Jasenica
2 : 1
Miloševo
Miloševo
Slatina
Negotin
2 : 0
Čubra
Čubra
Graničar
Aleksandrovac
2 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Deli Jovan
Sikole
0 : 1
Urovica
Urovica
Napredak (B)
Batovac
0 : 3
Metalac
Požarevac
Napredak (N)
Nabrđe
0 : 4
Borac
Zabela
Mlava
Bratinac
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Dizel
Bare
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
1 : 6
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Stig
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Sopot
Požarevac
Barič
Barič
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Carevac
Carevac
1 : 1
Radnički
Požeženo
Pek
Kusiće
4 : 2
Kumane
Kumane
Sloga TOP
Topolovnik
7 : 0
Polet
Bikinje
Kurjače
Kurjače
5 : 0
Ram
Ram
Proleter
Četereže
6 : 1
Udarnik
Sibnica
Sloga
Viteževo
0 : 3
Mladost
Svinjarevo
BSK
Brzohode
0 : 1
Omladinac
Mirijevo
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Napredak
Simićevo
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Prva Iskra
Runjani
0 : 6
Rudar
Brasina
Jelav
Jelav
0 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Granit
Radalj
0 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Polet
Loznica
0 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Mladost (SL)
Slatina
4 : 1
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
1 : 2
Metlić
Metlić
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Sloga 1949 .Mat.
Matijevac
0 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Torpedo
Lojanice
0 : 6
Petrovac 74
Kujavica
Sloga .R.
Ridjake
3 : 0
Sloga Trgosped .M.
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
1 : 1
Hajduk
Debrc
Krnule 09
Krnule
5 : 1
Bobovik Skupljen
Skupljen
Polet
Jalovik
2 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Murgaš
Murgaš
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Kolubara
Liso Polje
7 : 1
Dokmir
Dokmir
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Vukona
Vukona
Mladost (K)
Kutles
2 : 1
Milanovo
Milanovo
Moravac
Guberevac
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Vrhunac
Radonjica
1 : 2
Real
Donja Jajna
OFK Dvorište
Dvorište
4 : 3
Resavac
Veliki Popović
Mladost
Lomnica
2 : 1
Resava
Bukovac
Juhor
Glavinci
1 : 0
Bresje
Bresje
Sloga
Voljavče
0 : 0
Napredak
Staro Lanište
Sloboda
Šuljkovac
2 : 3
Ribnik
Ribnik
Lipar
Donji Račnik
3 : 1
Kolonija
Jagodina
Morava
Kočino Selo
5 : 0
Partizan (M)
Majur
Jedinstvo
Duboka
1 : 6
Partizan (G)
Glogovac
Barice
Barice
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Naša Krajina
Kupinik
0 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 6
Janošik
Janošik
Lokve
Lokve
2 : 4
Sloga
Margita
Banat
Ilandža
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Vojvodina
Seleuš
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (R)
Radenković
0 : 4
Hajduk
Divoš
Sloga (Č)
Čalma
2 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 1
Sloga (Z)
Zasavica I
Noćaj
Noćaj
2 : 0
OFK Bosut
Bosut
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Sloga
Maradik
Borac (S)
Surduk
3 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sinđelić
Gibarac
2 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Jednota
Šid
Fruškogorac
Kukujevci
3 : 2
Graničar
Jamena
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 1
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Bratstvo
Sot
Budućnost
Dudovica
2 : 2
Mladi Radnik
Junkovac
Sloga
Lukavica
1 : 3
Mladi Borac
Županjac
OFK Radnički
Dren
2 : 0
Šumadinac
Kruševica
Trstenica
Trstenica
2 : 5
Posavina
Stubline
Belo Polje
Belo Polje
4 : 1
Skela
Skela
Urovci
Urovci
0 : 1
Poljane
Poljane
Zadrugar
Orašac
0 : 4
Jedinstvo
Dren
Vukićevica
Vukićevica
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
BSK 2012
Batajnica
1 : 1
Busije
Zemun
Kozara
Novi Beograd
0 : 3
BUSK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
Borac
Zemun
GAK
Beograd
5 : 3
Pobednik
Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 5
OFK Petrovčić
Petrovčić
Mladi proleter
Beograd
2 : 0
Sparta
Beograd
Jedinstvo
Oplanić
3 : 3
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Kotlenik (G)
Guncati
4 : 0
Mladost
Pretoke
Mladi Radnik
Dragušica
1 : 2
Kusovac
Kusovac
Senaja
Senaja
1 : 0
Dedinje
Mladenovac
Markovac
Markovac
2 : 4
Omladinac
Rajkinac
Borac
Amerić
4 : 1
OFK Student
Mladenovac
Kosmajac
Koraćica
0 : 3
Sloga
Granice
Šepšin
Šepšin
4 : 0
Napredak
Dubona
Jedinstvo
Ratare
3 : 2
Budućnost
Lebina
Omladinac
Šaludovac
0 : 1
Heroj
Busilovac
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 4
Napredak
Stubica
Polet
Zabrega
2 : 2
Hajduk
Čepure
Radnicki
Tekija
3 : 0
Radnik
Davidovac
Mladost (R)
Raševica
1 : 6
Šumadija
Trešnjevica
Meteor
Lapovo
3 : 1
Mladost
Kijevo
Mladost (R)
Raklja
5 : 2
Garevina
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
5 : 2
Obilić
Mrmoš
Mladost (G)
Garevina
0 : 2
Vražogrnci
Vražogrnci
Mladost
Leskovac
0 : 3
BSK
Brajkovac
OFK Sokolovo
Sokolovo
2 : 3
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Borac
Arapovac
1 : 2
Lazarevac
Lazarevac
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 4
Petka
Petka
Ljubinić
Ljubinić
4 : 2
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
2 : 2
Crvena Zastava
Obrenovac
Baljevac
Baljevac
1 : 3
Partizan Draževac
Draževac
Požarevac
Požarevac
0 : 4
LASK Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
19 : 0
Sloga
Zemun
Mašinac PZP
Niš
2 : 0
Napredak
Kruševac
Napredak
Kruševac
3 : 0
BSK Borča
Borča
Hajduk
Kula
2 : 1
Polet
Karavukovo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Dinamo
Vranje
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 2
Arsenal
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga
Bajina Bašta
2 : 0
FAP
Priboj
Mladost
Lučani
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Železničar
Pančevo
2 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Rudar
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 2
Mladi radnik (R)
Radinac
Savacijum
Šabac
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Letnjikovac
Sabac
0 : 5
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
4 : 1
Mačva
Šabac
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
Indeks
Novi sad
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
Vršac
Vršac
2 : 0
Bečej 1918
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Čantavir
Čantavir
0 : 6
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
4 : 1
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Mladost
Lučani
Bane
Raška
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Sloboda
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
8 : 1
FAP
Priboj
Kolonija
Kovin
5 : 1
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Štitar
0 : 1
Radnicki Stobex
Klupci
Šabac
Šabac
3 : 0
Krušik
Valjevo
Savacijum
Šabac
4 : 0
Budućnost
Valjevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Indeks
Novi sad
Banat
Zrenjanin
3 : 3
Spartak ZV
Subotica
Vršac
Vršac
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Seljak
Mihajlovac
0 : 6
Homoljac
Žagubica
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
AF Duljaj
Topola
Plana
Velika Plana
7 : 0
Panter
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Kolonija
Kovin
0 : 3
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Šabac
Šabac
0 : 1
Krušik
Valjevo
Savacijum
Šabac
0 : 2
Budućnost
Valjevo
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 0
Rudar (B)
Baljevac
OFK Lešak
Lešak
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
2 : 11
Kosmet
Leposavić
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
0 : 2
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 2
Tutin
Tutin
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
4 : 0
Potisje
Kanjiža
Apolon 4 I
Kragujevac
6 : 1
Sušica
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Rudar
Kostolac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Rudar
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Kostolac 2008
Kostolac

Košarka

Split
Split
72 : 79
Partizan mts
Beograd
Meridiana
Novi Sad
77 : 72
Železničar
Inđija
Železničar
Čačak
76 : 66
Sloga
Požega
Polet
Ratina
20 : 0
Mašinac
Kraljevo
Užice
Užice
70 : 73
Čačak 94
Čačak
Mionica
Mionica
95 : 79
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
78 : 75
Student BB
Bajina Bašta
Radivoj Korać
Beograd
77 : 61
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Partizan
Beograd
110 : 36
Subrina Ilirija
Ljubljana
Jagodina 2001
Jagodina
60 : 51
Radnički
Kragujevac
Topličanin
Prokuplje
0 : 20
Kraljevo
Kraljevo
Bor
Bor
58 : 130
Palanka 2012
Smederevska Palanka
Actavis academy
Leskovac
50 : 82
Gimnazijalac Partizan
Pirot

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Pirot
Pirot
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
VA 014
Valjevo
1 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
2 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Obilić
Beograd
Tajm
Užice
3 : 1
Trstenik
Trstenik
Borac
Čačak
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Tutin Stil Jasen
Tutin
Arilje
Arilje
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Lučani
Lučani
3 : 0
Sjenica
Sjenica
Valjevo
Valjevo
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
Spartak
Ljig
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Spas
Beograd
3 : 1
Imlek
Beograd
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Vršac
Vršac
Ruma
Ruma
0 : 3
Mladost
Inđija
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Dunav
Stari Banovci

Rukomet

Železničar
Inđija
26 : 24
Metalac Asko Vidak
Futog
Titel Džon Dir
Titel
31 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Žitorađa
Žitorađa
27 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
26 : 26
Primus Car Dušan
Beograd
Smederevo
Smederevo
26 : 23
Sindjelić
Beograd
Požarevac
Požarevac
36 : 27
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
BASK Soko
Beograd
31 : 28
Novi Beograd
Beograd
Hisar
Leskovac
28 : 16
Aleksinac
Aleksinac
Rembas
Resavica
26 : 25
Rtanj
Boljevac
Udarnik
Lozovik
31 : 20
Metalac
Valjevo
Max Sport
Nova Pazova
21 : 14
Železnicar
Inđija
Crvena Zvezda
Beograd
34 : 31
Radnički 1949
Novi Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
28 : 25
Radnički Svilajnac
Svilajnac
Mladi Radnik
Radinac
18 : 24
Kučevo
Kučevo
Topličanin
Prokuplje
33 : 22
Đerdap
Kladovo
Sloga
Petrovac na Mlavi
25 : 18
Vranje
Vranje
Crveni krst
Niš
34 : 27
Knjaževac
Knjaževac

Futsal

Fleš
Valjevo
2 : 1
92
Užice