XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 479 utakmica za dan
Subota, 3 Novembar 2012

Fudbal

Javor
Ivanjica
2 : 1
Hajduk
Kula
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Sloboda Point
Užice
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
BSK Borča
Borča
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Inđija
Inđija
Bežanija
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Timok
Zaječar
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Napredak
Kruševac
3 : 0
Proleter
Novi Sad
Čukarički
Beograd
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Bane
Raška
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Krušik
Valjevo
0 : 0
Mačva
Šabac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Rudar
Kostolac
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Obilić
Živica
Sloga (B)
Batočina
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
Gruža
Gruža
2 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Borac (Š)
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Loznica 1919
Loznica
1 : 0
FAP
Priboj
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
SFK Moravac
Predejane
4 : 1
Lužnica
Babušnica
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Sloga
Leskovac
4 : 1
Vučje
Vučje
Dunav
Prahovo
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Radnički (B)
Bajmok
3 : 4
Kolonija
Kovin
Vršac
Vršac
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
AFK
Ada
0 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Polet
Sivac
1 : 0
Index
Novi Sad
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 1
Budućnost
Mladenovo
Srbobran
Srbobran
5 : 1
Borac
Novi Sad
Sloga
Erdevik
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jugović
Kać
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Mladost (T)
Turija
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvenka
Crvenka
0 : 4
Hajduk
Beška
Vinča
Vinča
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Posavac
Boljevci
IMR
Rakovica
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Rudar
Baljevac
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Slatina
Slatina
2 : 1
Brezak
Pranjani
Železničar
Požarevac
2 : 0
Polet
Suvi Do
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan
Darosava
0 : 3
Beli orlovi
Konjuša
Mačva 2005
Bogatić
1 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Jadar
Stupnica
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost
Vračević
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Jasen
Brodarevo
7 : 0
Lauš
Lopaš
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Rasovača
Rasovača
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Naša krila 1936
Belotinac
6 : 0
Palilula
Aleksinac
Orljane
Orljane
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Rutevac
Rutevac
Besa
Trnovac
1 : 1
Alakince
Alakince
Pčinja
Trgovište
5 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Čelik
Belo polje
1 : 1
Biljača
Biljača
As
Bujanovac
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
0 : 0
Morava
Vladičin Han
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
5 : 0
Spartak
Pirot
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Omladinac
Podina
Jug Bogdan
Đakus
1 : 4
Kosanica
Kuršumlija
Borac
Držanovac
0 : 6
Jastrebac
Blace
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Polet
Samarinovac
OFK Niš
Niš
3 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Omladinac
Gornji Komren
2 : 0
Proleter
Mezgraja
Aluminjum
Niš
1 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Umac
Miroševce
0 : 2
Gradac
Konopnica
Budućnost
Orašje
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Sloga
Lipovica
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Zlot
Zlot
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
Bučje
Bučje
4 : 0
Radnički
Klokočevac
Brestovac
Brestovac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bogovina
6 : 0
Rgotina
Rgotina
Sloga
Minićevo
3 : 2
Borac
Vražogrnac
FUD
Brus
4 : 1
Trajal
Kruševac
Blagotin
Poljna
3 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Bajša
Bajša
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Rusanda
Melenci
3 : 1
Napredak
Čestereg
Naftagas
Elemir
3 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
BAK
Bela Crkva
5 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Sloga (P)
Plandište
7 : 0
Dobrica
Dobrica
Radnički
Ratkovo
3 : 1
Kula
Kula
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Polet
Karavukovo
Tvrdjava
Bač
1 : 0
Borac
Šajkaš
Veternik
Veternik
1 : 1
TSK
Temerin
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Rudar
Vrdnik
4 : 1
Šumar
Ogar
Sloven
Ruma
3 : 1
Sremac
Vojka
Komgrap
Beograd
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Zvečan
Zvečan
4 : 1
Moša
Banje
Kopaonik
Lešak
0 : 1
Ibar
Leposavić
Mineralac
Klokot
5 : 3
Morava
Parteš
Oskar
Pasjane
3 : 0
Poneš
Poneš
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Napredak
Gračac
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Žiča
Žiča
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Morava(M)
Mrsać
Mladi Rudar
Rudnik
5 : 0
Jablanica
Jablanica
Đerdap
Golubac
4 : 0
Žitkovica
Žitkovica
OFK Homolje
Žagubica
1 : 3
Zadrugar
Tabanovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Mladi rudar
Bukovik
7 : 2
Omladinac
Donja Trnava
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Cerova
Cerova
Radnik
Ub
2 : 0
Brgule
Brgule
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
2 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Morava
Gložane
3 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Železničar
Brestovac
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Baštovan
Subotica
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Udarnik 2012
Krivaja
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Panonija
Lalić
0 : 4
Lipar
Lipar
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Dinamo
Budisava
OFK Meljak
Meljak
1 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
OFK Burovo
Burovo
6 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Radnički PDM
Mladenovac
5 : 0
Kosmaj
Ralja
Popović
Popovići
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Vratarnica
Vratarnica
3 : 3
Kosovo
Zvezdan
Gredetin
Gredetin
2 : 3
Napredak 2012
Krušje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
0 : 2
Sloga
Korman
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 6
Polet
Radevac
Rečka
Rečka
0 : 0
Smedovac
Smedovac
Napredak (P)
Poljana
5 : 0
Proleter
Požarevac
Mladost (L)
Loznica
2 : 3
Luk
Voćnjak
Bojić
Bojić
4 : 4
Mladost (SV)
Svileuva
Rankovac
Nakučani
6 : 0
Volujac
Volujac
Šarbane
Šarbane
1 : 3
Rudar
Radljevo
Moravac
Pečenjevce
2 : 2
Bratstvo
Zlokućane
BSK
Belanovce
2 : 2
Jašunja
Jašunja
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Brza
Brza
5 : 1
Goblen
Badince
Nomanica
Nomanica
2 : 0
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Sindjelic
Vojnik
2 : 6
Rudar
Plazane
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 0
Beljanica
Strmosten
Moravac-C 74
Selište
2 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac
Odžaci
5 : 1
Omašnica
Omašnica
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Ribnik
Gornji Ribnik
11 : 0
Vinogradar
Riljac
Mladost
Mala Drenova
2 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Jugovići
Bogdanje
0 : 0
Polet 57
Milutovac
Polet
Novi Karlovci
1 : 3
Radnički 2
Nova Pazova
Sloboda
Stubica
3 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Mladost
Cvetovac
2 : 1
Bistrica
Bistrica
Polet
Mirosaljci
3 : 1
Proleter
Vrbovno
OFK Rogača
Rogača
4 : 4
Đurinci
Đurinci
Mladost
Guberevac
2 : 1
Rudar 2012
Babe
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
Vis
Parcani
Sloga 2012
Popović
0 : 1
OFK Slatina
Slatina
Drlupa
Drlupa
0 : 0
Sibnica
Sibnica
Ropočevo
Ropočevo
0 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Crvena zvezda
Ralja
5 : 1
Denim
Drlupa
BSK
Boževac
0 : 4
Kobilje
Kobilje
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
Napredak
Toponica
Sinđelić
Veliko Crniće
7 : 2
Radnik
Salakovac
Pobeda
Piroman
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Hajduk
Miloševo
1 : 0
Oniks
Lozovik
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Belica
Belica
Mladost
Bukovče
0 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Omladinac
Bunar
3 : 1
Trnava
Trnava
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 0
Morava
Rajkinac
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Nives
Knjaževac
3 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Metalmania
Kanjiža
5 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Trijumf
Kragujevac
11 : 0
Timok
Zaječar
Sloboda Piont
Užice
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički
Novi Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
10 : 1
Timok
Zajecar
Sloga
Kraljevo
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Kabel
Novi sad
2 : 1
Radnički
Sombor
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
3 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Indeks
Novi Sad
0 : 1
Slavija
Novi Sad
Vrežina 2009
Niš
4 : 1
Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
4 : 1
Dinamo
Vranje
Žitoradja
Žitorađa
4 : 3
Sinđelić
Niš
Borac
Bivolje
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Javor
Ivanjica
Šumadija
Azanja
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Selevac
Kusadak
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 8
Napredak
Markovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
8 : 1
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Polet
Trnovče
C.zvezda
Pavliš
3 : 0
Sloga (P)
Plandište
Vulturul
Grebenac
2 : 6
Vršac
Vršac
Partizan (G)
Gaj
16 : 0
Polet
Izbište
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
6 : 0
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
2 : 0
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Železničar
Smederevo
0 : 2
Mladi radnik (P)
Požarevac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 2
Morava
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Stig
Beranje
Krušik
Valjevo
5 : 3
Radnicki
Valjevo
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sloga
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Raadnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
4 : 0
Loznica 1919
Loznica
Borac
Čačak
2 : 2
Sloboda Point
Užice
Zemun
Zemun
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
6 : 4
Crvenka
Crvenka
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Bajša
Bajša
4 : 0
Tavankut
Tavankut
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Bačka (P)
Pačir
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Subotica '97
Subotica
3 : 2
AFK
Ada
Palić
Palić
0 : 7
Senta
Senta
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sevojno
Sevojno
2 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnički
Kovin
4 : 3
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 1
Mika Antić
Pančevo
Spartak
Debeljača
3 : 2
Železničar
Pančevo
Železničar
Lajkovac
3 : 3
Loznica
Loznica
Rađevac
Krupanj
3 : 1
Radnički
Valjevo
Čukarički
Beograd
5 : 1
Bežanija
Beograd
Savacijum
Šabac
1 : 0
Radnički
Niš
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 2
Smederevo
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Loznica 1919
Loznica
Borac
Čačak
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Zemun
Zemun
0 : 2
AS
Novi Pazar
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
13 : 1
Crvenka
Crvenka
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
9 : 0
Dinamo
Pančevo
Sloboda
Lipe
3 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Šumadinac
Binovac
2 : 3
SASK
Saraorci
Sloga
Lugavčina
0 : 13
Proleter
Vranovo
Borac
Ralja
9 : 1
Podunavac
Udovice
Mladost Radost
Srbobran
10 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
0 : 7
Bačka Topola
Bačka Topola
Šumadija
Azanja
5 : 1
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Golobok
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Selevac
Kusadak
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Napredak
Markovac
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
13 : 0
Budućnost
Ratari
Jedinstvo
Krnjevo
7 : 0
Polet
Trnovče
Železničar
Smederevo
0 : 5
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
MIP Presing
Požarevac
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Rudar
Kostolac
Radnički
Kovin
4 : 3
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 2
Mika Antić
Pančevo
Spartak
Debeljača
2 : 1
Železničar
Pančevo
Karađorđe (T)
Topola
5 : 0
Azbest
Stragari
Kraguj
Kragujevac
4 : 1
Pobeda
Beloševac
Slavija
Kragujevac
7 : 1
Sloga (B)
Batočina
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija 1903 II
Kragujevac
7 : 0
Karađorđe (R)
Rača
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Borac
Pajsijević
Apolon 4
Kragujevac
7 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
5 : 3
Osecina
Osecina
Spartak
Ljig
5 : 0
Drina
Ljubovija
Rađevac
Krupanj
0 : 2
Radnički
Valjevo
Subotica '01
Subotica
0 : 13
Subotica '00
Subotica
Senta
Senta
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
AFK
Ada
9 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Šumadija
Aranđelovac
5 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
2 : 3
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
12 : 0
Feniks
Rača
Pinkum
Veliko Gradište
11 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
3 : 4
Presing
Požarevac
Šampion
Valjevo
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Budućnost
Valjevo
8 : 1
Polet
Popucke
Krušik
Valjevo
2 : 3
Krušik 2
Valjevo
Radnički
Valjevo
3 : 3
Spartak
Ljig
OFK Osečina
Osecina
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Bane 2
Raška
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
6 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Lešak
Lešak
3 : 0
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Sočanica
Sočanica
2 : 5
Nacional
Novi Pazar
Ibar
Leposavić
0 : 3
Bane 1
Raška
Tutin
Tutin
3 : 2
OFK As
Novi Pazar
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
1 : 3
Presing
Požarevac
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
Kosovo i Metohija
Beograd

Košarka

Široki WWin
Široki Brijeg
80 : 71
Zadar
Zadar
Budućnost VOLI
Podgorica
60 : 64
Cibona
Zagreb
Radnički
Kragujevac
84 : 71
Krka
Novo Mesto
Crvena zvezda Telekom
Beograd
103 : 74
Szolnoki Olaj
Szolnok
Konstantin
Niš
68 : 51
Borac Mozzart Sport
Čačak
Smederevo 1953
Smederevo
75 : 77
Vršac
Vršac
Jagodina
Jagodina
74 : 94
Mega Vizura
Beograd
BKK Radnički
Beograd
72 : 87
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
83 : 79
Tamiš
Pančevo
Metalac
Valjevo
78 : 75
OKK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
61 : 63
Morava
Vladičin Han
Napredak (A)
Aleksinac
78 : 70
Radnički
Obrenovac
Mladost (Z)
Zemun
73 : 62
Mladost (Č)
Čačak
Proleter Naftagas
Zrenjanin
73 : 70
Beovuk 72
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
81 : 59
Partizan Mts MT
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
81 : 77
Plana
Velika Plana
Svilajnac Kompo
Svilajnac
92 : 90
Radnički Student
Kragujevac
Prva Petoletka
Trstenik
89 : 77
Zlatibor
Čajetina
Zlatar
Nova Varoš
84 : 89
Ub
Ub
Zdravlje 09
Leskovac
88 : 94
Jablanica
Medveđa
Kuršumlija
Kuršumlija
87 : 91
Pirot
Pirot
Prokuplje
Prokuplje
59 : 64
Bor RTB
Bor
Niš
Niš
82 : 62
Mladost
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
86 : 79
Rtanj
Boljevac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
96 : 86
OKK Junior
Niš
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
88 : 83
Jug
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
95 : 44
Nova Pazova
Nova Pazova
Odžaci
Odžaci
67 : 106
Sveti Đorđe
Žitište
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
81 : 69
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
77 : 73
Topola
Bačka Topola
Jedinstvo
Novi Becej
82 : 87
Vrbas
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
87 : 76
Dunav
Stari Banovci
Akademik
Srbobran
20 : 0
Veternik
Veternik
Mokra Gora
Zubin Potok
73 : 67
Bane
Raška
Mladost
Smederevska Palanka
146 : 64
Stari Ras
Novi Pazar
Ušće
Ušće
55 : 77
Paraćin
Paraćin
Šumarice
Kragujevac
74 : 82
Župa
Aleksandrovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
95 : 68
Sloga (D)
Despotovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
84 : 82
Požarevac
Požarevac
Starinski
Smederevo
67 : 83
Korićani
Kragujevac
Mileševac
Prijepolje
111 : 72
Klik
Arilje
Vlasotince
Vlasotince
74 : 81
Radnik
Surdulica
Negotin
Negotin
81 : 43
Jastrebac
Aleksinac
Naisus
Niš
97 : 73
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
73 : 59
Zone Boys
Blace
Sokobanja
Sokobanja
105 : 77
Mladost Vesna
Bela Palanka
Voždovac
Beograd
73 : 67
Subrina Ilirija
Ljubljana
Vojvodina
Novi Sad
64 : 50
Vršac
Vršac
Partizan
Beograd
89 : 53
Peac-Pecs
Peac
Šumadija
Kragujevac
80 : 72
Beočin
Beočin
Crvena Zvezda
Beograd
104 : 59
Čelarevo
Čelarevo
Srbobran Reahem
Srbobran
49 : 66
Šabac
Šabac
Stara Pazova
Stara Pazova
65 : 64
Student
Niš

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Borac
Starčevo
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Sloven
Ruma
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Lučani
Lučani
2 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Užice
Užice
3 : 2
Priboj
Priboj
Partizan
Lipljan
1 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Antena
Kruševac
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Desetka
Niš
Mladost
Vranje
3 : 0
Milenijum
Niš
Niš
Niš
3 : 2
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Zaslon
Šabac
3 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Radnički 2
Kragujevac
Rudar
Kostolac
1 : 3
Sterija
Beograd
Šumadija
Arandjelovac
3 : 0
Loznica
Loznica
Futog
Futog
3 : 0
FOK
Futog
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Mladost Ekspans
Nova Pazova
2 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 3
Vizura Wall Art
Beograd
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (U)
Užice
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Varadin
Petrovaradin
0 : 3
Tent
Obrenovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 2
Poštar
Beograd
Futog
Futog
3 : 0
Radnički (B)
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Putevi Trendteks
Prijepolje
2 : 3
Sloboda S
Čačak
Libero ČA
Čačak
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Sloga
Pribojska Banja
1 : 3
Tara
Bajina Bašta
Stars
Požega
3 : 2
Čačak
Čačak
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Vranje
Vranje
3 : 1
Milenijum
Niš
Pirot
Pirot
3 : 2
Bor
Bor
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Student
Niš

Rukomet

Proleter
Zrenjanin
26 : 15
Mladost
Bački Jarak
ŽSK
Žabalj
28 : 27
Lavovi BP
Bačka Palanka
Spartak Vojput
Subotica
30 : 23
Dinamo
Pancevo
Dubočica 54
Leskovac
26 : 21
Đerdap
Kladovo
BSK Heba
Bujanovac
30 : 29
ORK Bor
Bor
Planinka
Kuršumlija
24 : 21
Jastrebac
Blace
Radnički 1951
Niš
31 : 26
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Obrenovac
27 : 37
Morava
Velika Plana
Obilić
Beograd
27 : 21
Loznica
Loznica
Sloga
Požega
36 : 22
15 oktobar
Velika Drenova
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 21
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
29 : 27
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šamot 65
Arenđelovac
31 : 19
Župa 54
Aleksandrovac
Dubočica 54 2
Leskovac
19 : 20
Mladost
Vranje
Bela Palanka
Bela Palanka
40 : 37
Pirot
Pirot
Progres
Svrljig
43 : 19
Železničar 2
Niš
Radan
Lebane
43 : 28
Morava
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
29 : 35
Vranje 1957
Vranje
Bor 2
Bor
20 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Ćuprija
31 : 17
Paraćin
Paraćin
Majdanpek
Majdanpek
34 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Ub
Ub
27 : 28
Železničar
Beograd
Rudar 2
Kostolac
25 : 34
Kosmaj
Ralja
Studentski grad
Beograd
22 : 19
Čukarički
Beograd
Partizan 2
Beograd
41 : 25
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
40 : 28
Kolubara 2
Lazarevac
Hajduk
Čurug
28 : 35
Hercegovina
Sečanj
Apatin
Apatin
33 : 30
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Dalmatinac
Riđica
24 : 23
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički-Cement
Novi Sad
33 : 22
Radnički
Šid
Napredak
Čestereg
25 : 18
Potisje Pleteks
Ada
Ruma
Ruma
41 : 37
Jabuka
Jabuka
Crvenka II
Crvenka
22 : 32
Jedinstvo (K)
Kačarevo
Zaječar
Zaječar
38 : 25
Knjaz Miloš
Aranđelovac
ORK Beograd
Beograd
24 : 24
Milenium
Beograd
Metalac
Kraljevo
21 : 27
Voždovac
Beograd
Radnički
Obrenovac
39 : 23
Metalac AD
Gornji Milanovac
Medicinar
Šabac
23 : 20
Loznica grad
Loznica
Čačak
Čačak
24 : 27
Junior
Beograd
Crvena Zvezda 2
Beograd
23 : 30
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Zaječar 2
Zaječar
24 : 19
Mladost
Smederevska Palanka
Pirot
Pirot
35 : 25
RTB Bor
Bor
Pančevo
Pančevo
27 : 24
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Dolovo
Dolovo
20 : 31
Vojvodina
Petrovaradin
Srem
Sremska Mitrovica
23 : 25
Temerin
Temerin
Radnički
Bajmok
28 : 22
Jabuka 95
Jabuka
Mladost
Srpska Crnja
33 : 29
Kikinda
Kikinda
Spartak
Debeljača
29 : 24
Halas Jožef
Ada
Topola
Bačka Topola
43 : 27
Vrbas
Vrbas
Spartak
Subotica
16 : 24
Sloven
Ruma
Miletić
Mošorin
37 : 16
Apatin
Apatin
Ravangrad
Sombor
10 : 0
Unirea
Uzdin
Jadran Lider
Feketić
35 : 19
Želja
Žabalj
Obilić
Novi Kneževac
24 : 23
Laki
Crvenka

Futsal

Partenon
Smederevska Palanka
2 : 4
Mašinac
Kragujevac
Bajina Bašta
Bajina Bašta
6 : 5
Krčagovo
Krčagovo
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 1
Užice
Užice
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
2 : 5
Ekonomac 2
Kragujevac
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 3
SAS
Zrenjanin
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 5
Tvrdjava
Novi Sad
Forum
Vršac
6 : 4
Hajduk
Kula
Kikinda
Kikinda
2 : 2
KMF Deus futsal
Sremska Mitrovica
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
4 : 4
Kosjerić
Kosjerić