XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 418 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2012

Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Rudar
Kostolac
Vujić Valjevo
Valjevo
4 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Trgovački
Jagodina
4 : 2
Radnik
Surdulica
Palić
Palić
2 : 2
Dolina
Padina
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Prijevor
Prijevor
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Šapine
Šapine
Sloga (B)
Batočina
2 : 3
Gruža
Gruža
Borac (Š)
Šabac
3 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Kačer
Belanovica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Ribnica
Mionica
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Vučje
Vučje
SFK Moravac
Predejane
4 : 3
Sloga
Leskovac
Dunav
Prahovo
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kolonija
Kovin
5 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Vršac
Vršac
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
AFK
Ada
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Polet
Sivac
3 : 1
Borac
Novi Sad
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Index
Novi Sad
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 3
Mladost (T)
Turija
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Sloga
Erdevik
2 : 0
Hajduk
Beška
Jugović
Kać
1 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Grdica
Grdica
3 : 4
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar
Baljevac
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Slatina
Slatina
2 : 1
Miokovci
Miokovci
Marjan
Knić
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Karađorđe
Rača
2 : 0
Lepenica
Badnjevac
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 1
Mladi Borac
Dublje
Sindjelić
Lipnica
2 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Mačva 2005
Bogatić
4 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
OFK Divci
Divci
Banjani
Banjani
2 : 0
Mladost
Vračević
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Polet
Rasna
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Moravica
Subotinac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 2
Palilula
Aleksinac
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Pčinja
Trgovište
3 : 2
Morava
Vladičin Han
Čelik
Belo polje
4 : 1
Levosoje
Levosoje
Vladimir Durković
Berilovac
8 : 0
Napredak
Izvor
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Spartak
Pirot
Topličanin
Prokuplje
9 : 0
Polet
Samarinovac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Borac
Držanovac
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mladost
Lalinac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Mladost
Medoševac
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Radan
Lebane
Umac
Miroševce
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
Budućnost
Orašje
1 : 3
Sloga
Lipovica
Mladost
Vinarce
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Slatina
Bor
1 : 3
Rudar
Bor
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Zlot
Zlot
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Brestovac
Brestovac
Bučje
Bučje
6 : 1
Branik
Štubik
Rgotina
Rgotina
2 : 5
Rtanj
Boljevac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 2
Rudar
Podvis
BSK
Bogovina
9 : 0
Borac
Vražogrnac
FUD
Brus
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
0 : 1
Čoka
Čoka
Krivaja
Krivaja
9 : 2
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Tisa
Adorjan
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Jedinstvo
Bočar
Begej
Žitište
3 : 0
Napredak
Čestereg
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Vulturul
Grebenac
Borac
Bački Gračac
0 : 2
OFK Mladost
Apatin
Radnički
Ratkovo
2 : 2
Hajduk
Stapar
Metalac AV
Futog
5 : 0
Borac
Šajkaš
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Kabel
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Mineralac
Klokot
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Partizan
Vrba
Sloga
Kaona
3 : 2
Brezova
Brezova
OFK Homolje
Žagubica
1 : 3
Polet
Aleksandrovac
Mladost MG
Saranovo
2 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost
Jelenac
1 : 0
Sloga
Zagorica
BSK
Belosavci
5 : 1
Žabare
Žabare
Crnča
Crnča
7 : 1
Cerova
Cerova
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Sloga (K)
Korenita
Radnik
Ub
1 : 2
Joševa
Joševa
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
3 : 0
Sloga
Lončanik
Kolubara 2
Valjevo
6 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladost
Mali Suvodol
1 : 4
Borac
Barje Čiflik
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Radnički
Pertate
Jedinstvo
Šišava
3 : 4
Polet
Stajkovce
Dušan Silni
Subotica
2 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
Udarnik 2012
Krivaja
2 : 3
Sokolac
Bački Sokolac
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 3
Olimpija
Torda
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Glogonj
Glogonj
0 : 3
Polet
Idvor
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Železničar
Novi Sad
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 2
Sloga
Lok
Mladost (Č)
Čibutkovica
2 : 2
Budućnost
Zvečka
Rvati
Obrenovac
1 : 4
Krtinska
Krtinska
OFK Meljak
Meljak
0 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Kosmaj
Ralja
0 : 2
OFK Leštane
Leštane
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 2
Pudarci
Pudarci
Popović
Popovići
1 : 4
Mladost
Umčari
Rtanj
Vrmdža
0 : 1
Bukovik
Vrbovac
Mladost
Resnik
1 : 0
Slemen
Milušinac
Vratarnica
Vratarnica
3 : 1
Nacional
Lukovo
Moravac
Čečina
4 : 4
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
4 : 4
Doljevac
Doljevac
Gredetin
Gredetin
5 : 3
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Borac
Trnjane
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Sloga
Korman
6 : 0
Feniks 2012
Krupac
Rečka
Rečka
0 : 3
Miloševo
Miloševo
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Proleter
Pečenog
4 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Sopot
Požarevac
Soko
Krvije
6 : 1
Laolac
Veliko Laole
Burovac
Burovac
2 : 0
Radnik
Pankovo
Busur
Busur
2 : 1
Čokordin
Vošanovac
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mladost (R)
Ranovac
1 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (L)
Leskovac
1 : 3
Omladinac B
Šetonje
Vukan
Ždrelo
5 : 0
Napredak
Trnovče
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 4
Mlava
Zabrđe
Luk
Voćnjak
2 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (L)
Loznica
1 : 1
Sloga
Straža
Napredak
Ševarice
0 : 3
Sloga
Bogosavac
Fortuna Miki
Šabac
0 : 3
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Cer
Petkovica
0 : 3
Maovi MH
Maovi
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 3
Omladinac
Slepčević
Bojić
Bojić
3 : 0
Žabar
Žabar
Moravac
Pečenjevce
2 : 1
Turekovac
Turekovac
BSK
Belanovce
3 : 0
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo
Zlokućane
1 : 1
Milanovo
Milanovo
Brza
Brza
1 : 0
Nomanica
Nomanica
Goblen
Badince
5 : 2
Real
Donja Jajna
Hum
Vrlane
1 : 3
Resavac
Subotica
Rudar
Plazane
3 : 2
Beljanica
Strmosten
Sindjelic
Vojnik
4 : 2
Mladost
Lomnica
Kolonija
Jagodina
6 : 2
Bresje
Bresje
Sloboda
Šuljkovac
1 : 2
Morava
Kočino Selo
Rujišnik
Rujišnik
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 0
Vinogradar
Riljac
Moravac-C 74
Selište
2 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Omladinac
Odžaci
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Topoljak
Grabovac
0 : 2
Jugovići
Bogdanje
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 0
Mladost
Mala Drenova
Varvarin
Varvarin
2 : 0
Čukarički
Kruševica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Budućnost
Kaonik
BSK
Bela Voda
9 : 0
Meševo
Meševo
Kruševica
Kruševica
3 : 3
Sokolovi
Kruševica
Žabare
Žabare
3 : 0
Pakašnica
Pakašnica
Padež
Padež
0 : 3
Srnje
Srnje
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 3
Bistrica
Bistrica
Sloboda
Stubica
2 : 0
Šumadinac
Kruševica
OFK Rogača
Rogača
0 : 7
Vis
Parcani
Rudar 2012
Babe
1 : 1
OFK Slatina
Slatina
Đurinci
Đurinci
0 : 2
Sibnica
Sibnica
Mladost
Guberevac
0 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Sloga 2012
Popović
2 : 4
Denim
Drlupa
Drlupa
Drlupa
0 : 1
Crvena zvezda
Ralja
Bair
Bogatic
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Gorki
Glušci
1 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
Krasava
Krasava
4 : 0
Bratstvo
Krupanj
Napredak
Toponica
3 : 0
Šapine B
Šapine
Kobilje
Kobilje
4 : 0
Radnik
Salakovac
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 3
Sinđelić
Veliko Crniće
BSK
Boževac
0 : 2
Stig (C)
Crljenac
Budućnost
Milatovac
5 : 5
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Vrelo
Milanovac
2 : 0
Laznica
Laznica
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Oniks
Lozovik
Belica
Belica
1 : 5
Trnava
Trnava
Hajduk
Miloševo
1 : 2
Morava
Rajkinac
Osaonica
Bagrdan
1 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Mladost
Bukovče
3 : 2
Omladinac
Bunar
Vihor
Golubovac
1 : 5
ISK Izvor
Izvor
Budućnost
Glavica
0 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Karađorđe
Šavac
3 : 7
Sloboda
Krežbinac
Pančevo
Pančevo
8 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Rubin
Mol
0 : 6
Ravangrad
Sombor
Metalmania
Kanjiža
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Una Fortuna
Kragujevac
4 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Slatke male
Burovac
2 : 0
Timok
Zaječar
Mačva
Šabac
3 : 2
Kolibri
Kuršumlija
ŽFK Karađorđe
Topola
0 : 3
ŽFK Jerina
Smederevo
ŽFK Mačvanka
Dublje
1 : 3
Gradac
Valjevo
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Borac
Čačak
0 : 3
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički
Novi Beograd
3 : 1
Timok
Zajecar
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički
Sombor
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Proleter
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 0
Slavija
Novi Sad
Hajduk
Kula
2 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 3
Indeks
Novi Sad
Jedinstvo
Paraćin
5 : 0
Radan
Lebane
Bor
Bor
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
Dinamo
Vranje
Vrežina 2009
Niš
3 : 0
Sinđelić
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Car Konstantin
Niš
7 : 1
Borac
Bivolje
Vlasina
Vlasotince
6 : 1
Žitoradja
Žitorađa
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Arsenal
Kragujevac
Bane
Raška
0 : 5
Sloboda
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Mladost
Lučani
Omladinac
Rakinac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Pobeda
Golobok
2 : 1
Budućnost
Ratari
Selevac
Kusadak
6 : 0
Polet
Trnovče
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 2
Sloga
Miloševac
Dobrica
Dobrica
0 : 6
Vršac United
Vršac
C.zvezda
Pavliš
1 : 0
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
1 : 7
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
1 : 6
Tempo
Sefkerin
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Borac (S)
Sakule
2 : 5
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Slavija
Kovačica
Vojvodina
Crepaja
1 : 8
Železničar
Pančevo
Železničar
Smederevo
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Mačva
Šabac
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Krušik
Valjevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Raadnički 1923
Kragujevac
Sloga
Leskovac
0 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
7 : 1
Loznica 1919
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Sloboda Point
Užice
Vojvodina
Novi Sad
10 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Rad
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
7 : 0
Borac
Čačak
ČSK Pivara
Čelarevo
7 : 2
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Hajduk
Kula
Inđija
Inđija
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
0 : 3
Čoka
Čoka
Krivaja
Krivaja
2 : 5
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Tisa
Adorjan
Subotica '97
Subotica
0 : 1
Subotica '96
Subotica
Seljak
Mihajlovac
3 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
AF Duljaj
Topola
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Budućnost
Arilje
Spartak
Debeljača
3 : 0
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
6 : 0
Kolonija
Kovin
Radnički
Kovin
3 : 0
Borac
Starčevo
Loznica
Loznica
0 : 1
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Čukarički
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički
Niš
2 : 3
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
0 : 5
Smederevo
Smederevo
Savacijum
Šabac
0 : 1
Loznica 1919
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Beograd
Beograd
3 : 3
AS
Novi Pazar
Rad
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Borac
Čačak
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Hajduk
Kula
Inđija
Inđija
2 : 0
Dinamo
Pančevo
Banat
Zrenjanin
1 : 5
Bačka Topola
Bačka Topola
Proleter
Vranovo
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
10 : 0
Slavija
Smederevo
Sloboda
Lipe
4 : 0
Podunavac
Udovice
Šumadinac
Binovac
6 : 0
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
1 : 4
Mladi radnik
Radinac
Senta
Senta
1 : 3
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
8 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Pobeda
Golobok
1 : 2
Budućnost
Ratari
Selevac
Kusadak
3 : 0
Polet
Trnovče
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloga
Miloševac
Železničar
Smederevo
1 : 7
Sloga
Petrovac na Mlavi
Homoljac
Žagubica
1 : 2
AF Duljaj
Topola
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
4 : 0
Panter
Požarevac
Spartak
Debeljača
1 : 1
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
10 : 0
Kolonija
Kovin
Radnički
Kovin
2 : 7
Borac
Starčevo
Karađorđe (T)
Topola
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Pobeda
Beloševac
10 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Azbest
Stragari
1 : 3
Karađorđe (R)
Rača
Kraguj
Kragujevac
6 : 0
Borac
Pajsijević
Slavija
Kragujevac
2 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
1 : 6
Arsenal
Kragujevac
Loznica
Loznica
0 : 1
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Ribnica
Mionica
0 : 4
Drina
Ljubovija
Subotica '01
Subotica
0 : 13
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
6 : 0
Sušica
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
3 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Panter
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
5 : 0
Presing
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 0
Obilić
Živica
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 3
Sloga
Petrovac na Mlavi
Šampion
Valjevo
1 : 3
Krušik 2
Valjevo
Polet
Popucke
2 : 2
Spartak
Ljig
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
2 : 3
OFK Osečina
Osecina
Krušik
Valjevo
0 : 2
Radnički
Valjevo
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 0
Bane 2
Raška
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
6 : 3
Nacional
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Bane 1
Raška
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
OFK Lešak
Lešak
2 : 3
Tutin
Tutin
Sočanica
Sočanica
3 : 0
Ibar
Leposavić
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 7
Panter
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 6
Presing
Požarevac
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
0 : 3
Obilić
Živica
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi

Košarka

Cibona
Zagreb
80 : 72
Partizan mts
Beograd
Split
Split
74 : 71
Cedevita
Zagreb
Konstantin
Niš
73 : 63
Tamiš
Pančevo
Smederevo 1953
Smederevo
75 : 80
FMP
Železnik
Jagodina
Jagodina
81 : 63
OKK Beograd
Beograd
Sloga
Kraljevo
58 : 63
Sloboda
Užice
Napredak Rubin
Kruševac
54 : 51
Spartak
Subotica
Crnokosa
Kosjerić
71 : 78
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Meridiana
Novi Sad
79 : 71
Mladost (Z)
Zemun
Železničar
Inđija
103 : 81
Napredak (A)
Aleksinac
Beovuk 72
Beograd
81 : 68
Mladost (Č)
Čačak
Bor RTB
Bor
73 : 91
Jablanica
Medveđa
Pirot
Pirot
85 : 64
Mladost
Zaječar
Zdravlje 09
Leskovac
95 : 59
Rtanj
Boljevac
Kuršumlija
Kuršumlija
88 : 85
OKK Junior
Niš
Prokuplje
Prokuplje
69 : 50
Jug
Vranje
Niš
Niš
89 : 87
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Knjaževac
Knjaževac
98 : 89
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Vršac
Vršac
64 : 50
Subrina Ilirija
Ljubljana
Sloboda
Novi Grad
62 : 86
Partizan
Beograd
Celje
Celje
69 : 74
Radivoj Korać
Beograd
Jagodina 2001
Jagodina
73 : 68
Šumadija
Kragujevac
Srbobran Reahem
Srbobran
82 : 71
Vrbas Medela
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
66 : 77
Crvena Zvezda
Beograd
Student
Niš
64 : 54
Beočin
Beočin

Rukomet

Zaječar
Zaječar
32 : 26
Jugović Unimet
Kać
Crvenka Jafa
Crvenka
27 : 27
PKB
Padinska Skela
Radnički
Kragujevac
23 : 22
Železničar 1949
Niš
Mladost
Bački Jarak
29 : 24
Metalac Asko Vidak
Futog
Sombor
Sombor
21 : 30
Lavovi BP
Bačka Palanka
Železničar
Inđija
25 : 27
Nova Pazova
Nova Pazova
Proleter
Zrenjanin
15 : 21
Spartak Vojput
Subotica
ŽSK
Žabalj
36 : 37
Titel Džon Dir
Titel
Dubočica 54
Leskovac
30 : 29
Jastrebac
Blace
Đerdap
Kladovo
25 : 30
Vlasotince
Vlasotince
BSK Heba
Bujanovac
37 : 23
Topličanin
Prokuplje
Planinka
Kuršumlija
29 : 21
Radnički 1951
Niš
Morava
Velika Plana
32 : 22
Primus Car Dušan
Beograd
Smederevo
Smederevo
39 : 23
Loznica
Loznica
Radnički
Obrenovac
27 : 31
Obilić
Beograd
Požarevac
Požarevac
32 : 36
BASK Soko
Beograd
15 oktobar
Velika Drenova
23 : 33
Mokra Gora
Zubin Potok
Radnički 2
Kragujevac
24 : 19
Priboj
Priboj
Bane
Raška
0 : 10
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga
Požega
23 : 28
Šamot 65
Arenđelovac
Železničar 2
Niš
34 : 33
Mladost
Vranje
Pirot
Pirot
41 : 27
Morava
Vladičin Han
Dubočica 54 2
Leskovac
21 : 36
Vranje 1957
Vranje
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 20
Aleksinac
Aleksinac
Progres
Svrljig
26 : 38
Hisar
Leskovac
Radan
Lebane
39 : 32
Niška Banja
Niška Banja
Hajduk Veljko
Negotin
45 : 26
Paraćin
Paraćin
Zaječar 2
Zaječar
29 : 28
Rtanj
Boljevac
Bor 2
Bor
32 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Radnički
Ćuprija
26 : 19
Rembas
Resavica
Čukarički
Beograd
24 : 28
Železničar
Beograd
Kosmaj
Ralja
30 : 26
Jedinstvo
Krnjevo
Ub
Ub
19 : 19
Metalac
Valjevo
Rudar 2
Kostolac
33 : 34
Kolubara 2
Lazarevac
Studentski grad
Beograd
29 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
Partizan 2
Beograd
33 : 29
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
21 : 31
Hercegovina
Sečanj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
25 : 21
Radnički
Šid
Hajduk
Čurug
34 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Apatin
Apatin
35 : 31
Jabuka
Jabuka
Dalmatinac
Riđica
27 : 30
Jedinstvo (K)
Kačarevo
Radnički-Cement
Novi Sad
21 : 21
Crvenka II
Crvenka
Napredak
Čestereg
35 : 34
Ruma
Ruma
Metalac AD
Gornji Milanovac
14 : 30
Milenium
Beograd
Voždovac
Beograd
38 : 31
Loznica grad
Loznica
ORK Beograd
Beograd
25 : 30
Junior
Beograd
Metalac
Kraljevo
28 : 29
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Radnički
Obrenovac
29 : 24
Crvena Zvezda 2
Beograd
Medicinar
Šabac
32 : 24
Čačak
Čačak
Zaječar 2
Zaječar
26 : 22
Đerdap
Kladovo
Kučevo
Kučevo
34 : 13
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
30 : 30
Pirot
Pirot
Temerin
Temerin
26 : 21
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Vojvodina
Petrovaradin
28 : 20
Jabuka 95
Jabuka
Dolovo
Dolovo
19 : 32
Halas Jožef
Ada
Srem
Sremska Mitrovica
26 : 28
Spartak
Debeljača
Radnički
Bajmok
23 : 23
Mladost
Srpska Crnja
Morava Han
Vladičin Han
21 : 34
Niška Banja
Niška Banja
Radan
Lebane
10 : 20
Naisa 2
Niš
Apatin
Apatin
29 : 26
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
41 : 26
Unirea
Uzdin
Topola
Bačka Topola
33 : 22
Želja
Žabalj
Spartak
Subotica
26 : 30
Laki
Crvenka
Miletić
Mošorin
15 : 14
Obilić
Novi Kneževac
Ravangrad
Sombor
24 : 25
Jadran Lider
Feketić

Vaterpolo

Radnički
Kragujevac
21 : 1
Singidunum
Beograd