XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 460 utakmica za dan
Subota, 13 April 2013

Fudbal

Smederevo
Smederevo
0 : 1
Hajduk
Kula
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Spartak ZV
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Sloboda Point
Užice
Bežanija
Beograd
1 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Voždovac
Beograd
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Borac
Čačak
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
4 : 1
Borac
Žabari
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Kačer
Belanovica
1 : 0
Borac (Š)
Šabac
FAP
Priboj
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Loznica 1919
Loznica
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Sevojno
Sevojno
0 : 1
OFK Osečina
Osečina
Svrljig
Svrljig
0 : 2
SFK Moravac
Predejane
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Dunav
Prahovo
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Radnički (B)
Bajmok
2 : 0
AFK
Ada
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Vršac
Vršac
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Kolonija
Kovin
5 : 2
Bilećanin
Sečanj
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
7 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Polet
Sivac
4 : 0
Jugović
Kać
Sloga
Erdevik
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Srbobran
Srbobran
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Borac
Novi Sad
2 : 2
Mladost (T)
Turija
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
IMT
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
IMR
Rakovica
1 : 2
Palilulac
Krnjača
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Polet
Ratina
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 3
Arsenal
Kragujevac
Partizan
Cerovac
1 : 1
Ćava
Grošnica
Bare
Bare
3 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Marjan
Knić
2 : 1
Sloga
Zabojnica
Radnički
Koceljeva
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Jadar
Stupnica
0 : 0
Drina
Ljubovija
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Mladost
Vračević
0 : 4
Zadrugar
Lajkovac
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Polet
Takovo
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Lauš
Lopaš
Rutevac
Rutevac
1 : 3
Polet
Vitoševac
Rad
Merošina
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Rasovača
Rasovača
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 0
Bukovik
Razanj
Alakince
Alakince
4 : 1
Biljača
Biljača
Mladost (S)
Suvojnica
5 : 3
Besa
Trnovac
Morava
Vladičin Han
1 : 0
Pčinja
Trgovište
Levosoje
Levosoje
5 : 3
Čelik
Belo polje
Napredak
Izvor
1 : 4
Jedinstvo (P)
Pirot
Spartak
Pirot
0 : 1
Zadrugar
Krupac
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Polet
Samarinovac
1 : 0
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
3 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Borac
Držanovac
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost
Orašje
0 : 3
Mladost
Vinarce
Gradac
Konopnica
0 : 2
Radan
Lebane
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Zlot
Zlot
3 : 1
Branik
Štubik
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bogovina
3 : 0
Sloga
Minićevo
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Borac
Vražogrnac
Rgotina
Rgotina
5 : 2
Osnić
Osnić
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Bačka (M)
Mol
Naftagas
Elemir
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Rusanda
Melenci
0 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Begej
Žitište
0 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Sloga (P)
Plandište
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
OFK Mladost
Apatin
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Graničar (G)
Gakovo
5 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Polet
Karavukovo
4 : 0
Graničar (R)
Riđica
Sloga
Čonoplja
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Radnički
Ratkovo
0 : 5
PIK
Prigrevica
Vrbas
Vrbas
5 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Veternik
Veternik
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Obilić
Zmajevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 2
Radnički
Irig
Sloven
Ruma
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 3
Graničar
Adaševci
Milutinac
Zemun
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Rudar
Zeoke
Komgrap
Beograd
0 : 1
Baćevac
Baćevac
Sloga (R)
Ranilug
2 : 1
Oskar
Pasjane
Ropotovo
Ropotovo
4 : 3
Mineralac
Klokot
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Gruža
Vitanovac
Magnohrom
Kraljevo
6 : 0
Stubal
Stubal
Parmenac
Parmenac
4 : 0
Morava
Mojsinje
Sloga
Kaona
0 : 2
Bratstvo
Dljin
Ozremica
Beršići
1 : 4
Mladi Rudar
Rudnik
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 0
Bečevica
Bečevica
Grivac
Grivac
5 : 1
Karađorđe
Vučić
Sloga
Milatovac
3 : 0
Pobeda 1938
Sepci
Pobeda
Đurđevo
0 : 0
Šumadija
Sipić
Radnički
Vojinovac
1 : 3
ŽSK
Žirovnica
Mladost
Rašković
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Omladinac
Donja Trnava
1 : 1
Sloga
Zagorica
Mladost
Jelenac
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Stolice
Krupanj
Partizan
Drenovac
4 : 0
Napredak (R)
Ribari
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Cerić
Miokus
3 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Željuša
Željuša
JERMA
SUKOVO
1 : 2
Provalija
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Jedinstvo
Šišava
1 : 2
Radnički
Pertate
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 0
Borac
Gornji Katun
Dušan Silni
Subotica
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Mladost
Gornja Rogatica
Olimpija
Gunaroš
9 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Budućnost
Banatski Dvor
4 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Glogonj
Glogonj
1 : 6
Železničar
Pančevo
ŽAK
Sombor
5 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo (K)
Kolut
2 : 2
OFK Metalac
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 0
Soko
Nova Gajdobra
OFK Meljak
Meljak
0 : 3
Beljina
Beljina
Rvati
Obrenovac
0 : 9
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Krtinska
Krtinska
4 : 0
Napredak
Medoševac
Popović
Popovići
2 : 2
Napredak
Međulužje
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Baličevac
Baličevac
0 : 2
Dobrič
Brest
Naisus
Rožina
2 : 1
Jastrebac
Krajkovac
OFK Klek
Klek
0 : 0
Mladost
Lukićevo
Mladost
Resnik
7 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Nacional
Lukovo
0 : 4
Vratarnica
Vratarnica
Knežica
Knežica
1 : 1
Toplica
Šarlinac
Draževac
Draževac
10 : 1
Gredetin
Gredetin
Polet
Radevac
3 : 2
Feniks 2012
Krupac
Rečka
Rečka
1 : 4
Ratar
Jasenica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Budućnost
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Proleter
Pečenog
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Borac
Zabela
4 : 1
Stig
Beranje
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 2
Ram
Ram
Čokordin
Vošanovac
3 : 0
Soko
Krvije
B.S.K.
Bošnjak
1 : 1
Radnik
Pankovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 4
Laolac
Veliko Laole
Dobrnje
Dobrnje
2 : 3
Burovac
Burovac
7 juli
Lopušnik
3 : 0
Busur
Busur
Napredak
Trnovče
0 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Mlava
Zabrđe
6 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Vukan
Ždrelo
2 : 2
Mladost (L)
Leskovac
Mladost (L)
Loznica
1 : 2
Rudar
Brasina
Luk
Voćnjak
7 : 2
Granit
Radalj
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Sloga
Straža
Napredak
Ševarice
3 : 0
Cer
Petkovica
Fortuna Miki
Šabac
0 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Sloga
Bogosavac
4 : 0
Budućnost
Pocerski Dobrić
Maovi MH
Maovi
6 : 2
Omladinac
Slepčević
Bojić
Bojić
1 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Metlić
Metlić
3 : 0
Volujac
Volujac
Moravac
Pečenjevce
1 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Bratstvo
Zlokućane
1 : 1
Mladost (K)
Kutles
BSK
Belanovce
2 : 0
Turekovac
Turekovac
Goblen
Badince
2 : 0
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Brza
Brza
7 : 0
Vrhunac
Radonjica
Rudar
Plazane
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Resavac
Veliki Popović
2 : 1
Mladost
Lomnica
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Omašnica
Omašnica
Mladost
Mala Drenova
1 : 0
Omladinac
Odžaci
Varvarin
Varvarin
4 : 0
Kostrež
Ćićevac
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Modrica
Modrica
Pakašnica
Pakašnica
3 : 1
Meševo
Meševo
Srnje
Srnje
2 : 7
Globoder
Globoder
Padež
Padež
2 : 0
BSK
Bela Voda
Žabare
Žabare
4 : 3
Kruševica
Kruševica
Barice
Barice
0 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Naša Krajina
Kupinik
2 : 1
Lokve
Lokve
Gaj
Veliki Gaj
4 : 1
Banat
Ilandža
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 0
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Margita
1 : 0
Graničar
Miletićevo
Mladi Radnik
Junkovac
4 : 2
Polet
Mirosaljci
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 1
OFK Radnički
Dren
Sibnica
Sibnica
3 : 1
OFK Rogača
Rogača
4 Juli
Mali Požarevac
8 : 1
OFK Slatina
Slatina
Denim
Drlupa
4 : 0
Rudar 2012
Babe
Crvena zvezda
Ralja
11 : 1
Đurinci
Đurinci
Mladost
Mala Ivanča
3 : 1
Mladost
Guberevac
Ropočevo
Ropočevo
1 : 6
Nemenikuće
Nemenikuće
Drlupa
Drlupa
4 : 0
Sloga 2012
Popović
Gorki
Glušci
2 : 2
Radnik
Glogovac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 3
Napredak
Uzveće
BSK
Boževac
1 : 2
Šapine B
Šapine
Kobilje
Kobilje
3 : 2
Sinđelić
Veliko Crniće
Napredak
Toponica
3 : 0
Radnik
Salakovac
Budućnost
Lebina
3 : 2
Hajduk
Čepure
Lazarevac
Lazarevac
5 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
0 : 1
Petka
Petka
Oniks
Lozovik
2 : 4
Morava
Rajkinac
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 2
Trnava
Trnava
Omladinac
Bunar
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Napredak
Kruševac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Nives
Knjaževac
0 : 5
Požarevac
Požarevac
Ravangrad
Sombor
4 : 0
Rubin
Mol
Kikinda
Kikinda
1 : 1
Metalmania
Kanjiža
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 1
Kalemegdan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Sloga
Kraljevo
Radnički
Novi Beograd
1 : 1
Inđija
Inđija
Rad
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Proleter
Novi Sad
7 : 0
Polet
Karavukovo
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Radnički
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 1
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Kabel
Novi sad
Indeks
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Kula
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Vrežina 2009
Niš
1 : 1
Žitoradja
Žitorađa
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Borac
Bivolje
Bor
Bor
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo
Paraćin
3 : 0
Sinđelić
Niš
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
Sloboda
Čačak
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Napredak
Markovac
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
4 : 0
Glavaš
Glibovac
Polet
Trnovče
1 : 0
Šumadija
Azanja
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
Pobeda
Golobok
Sloga
Miloševac
4 : 2
Selevac
Kusadak
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Dobrica
Dobrica
1 : 5
Radnički (K)
Kovin
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Vršac United
Vršac
Borac (S)
Sakule
0 : 5
Vojvodina
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
2 : 5
Slavija
Kovačica
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
3 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Železničar
Smederevo
2 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Osipaonica
Osipaonica
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Letnjikovac
Sabac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Budućnost
Valjevo
1 : 5
Mačva
Šabac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Napredak
Kruševac
2 : 0
BSK Borča
Borča
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Indeks
Novi sad
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
6 : 2
Bačka (M)
Mol
Seljak
Mihajlovac
4 : 1
AF Duljaj
Topola
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Mladost
Lučani
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost
Arilje
1 : 2
Sloboda
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 2
Javor
Ivanjica
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Železničar
Pančevo
9 : 0
Dolina
Padina
Rađevac
Krupanj
4 : 1
Jedinstvo
Ub
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Savacijum
Šabac
2 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
0 : 2
AS
Novi Pazar
Partizan
Beograd
5 : 0
Loznica 1919
Loznica
Napredak
Kruševac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Spartak ZV
Subotica
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Hajduk
Kula
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Indeks
Novi sad
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Podunavac
Udovice
0 : 3
Proleter
Vranovo
Skobalj
Skobalj
0 : 16
SASK
Saraorci
Subotica
Subotica
0 : 9
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
10 : 0
Potisje
Kanjiža
Tavankut
Tavankut
3 : 5
Bačka Topola
Bačka Topola
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Napredak
Markovac
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 3
Omladinac
Rakinac
Budućnost
Ratari
5 : 2
Glavaš
Glibovac
Polet
Trnovče
0 : 2
Šumadija
Azanja
Jedinstvo
Krnjevo
6 : 4
Pobeda
Golobok
Sloga
Miloševac
3 : 0
Selevac
Kusadak
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar
Smederevo
1 : 6
Plana
Velika Plana
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Homoljac
Žagubica
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
AF Duljaj
Topola
12 : 0
Panter
Požarevac
Železničar
Pančevo
0 : 0
Dolina
Padina
Radnički
Kovin
2 : 0
Kolonija
Kovin
Karađorđe (T)
Topola
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 4
Apolon 4
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
6 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Borac
Pajsijević
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 0
Krušik
Valjevo
Drina
Ljubovija
4 : 0
Osecina
Osecina
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Spartak
Ljig
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
8 : 1
OFK Lešak
Lešak
Granit
Jošanička Banja
0 : 13
Pazar Juniors
Novi Pazar
Subotica '00
Subotica
1 : 1
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 4
Potisje
Kanjiža
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Apolon 4 II
Kragujevac
1 : 0
Duljaj
Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
Feniks
Rača
Presing
Požarevac
9 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladi Radnik
Požarevac
0 : 4
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Bane 2
Raška
0 : 3
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 3
OFK Lešak
Lešak
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
3 : 0
Ibar
Leposavić
Nacional
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
Bane 1
Raška
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
Presing
Požarevac
10 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka

Košarka

Konstantin
Niš
79 : 59
Sloboda
Užice
BKK Radnički
Beograd
86 : 67
Sloga
Kraljevo
Tamiš
Pančevo
85 : 59
Smederevo 1953
Smederevo
FMP
Železnik
80 : 76
Borac Mozzart Sport
Čačak
Proleter Naftagas
Zrenjanin
67 : 71
Spartak
Subotica
Napredak (A)
Aleksinac
67 : 59
Crnokosa
Kosjerić
Beovuk 72
Beograd
101 : 93
Partizan Mts MT
Beograd
Temnić
Varvarin
104 : 100
Priboj
Priboj
Polet
Ratina
97 : 75
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Železničar
Čačak
75 : 87
Šabac
Šabac
Prva Petoletka
Trstenik
67 : 88
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
103 : 98
Ub
Ub
Radnički Student
Kragujevac
84 : 141
Temnić
Varvarin
Priboj
Priboj
20 : 0
Mašinac
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
90 : 67
Sloga
Požega
Mladost
Zaječar
20 : 0
Jablanica
Medveđa
Rtanj
Boljevac
85 : 66
Bor RTB
Bor
OKK Junior
Niš
69 : 70
Pirot
Pirot
Jug
Vranje
81 : 66
Zdravlje 09
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
114 : 86
Kuršumlija
Kuršumlija
Zdravlje Leskovac
Leskovac
91 : 80
Prokuplje
Prokuplje
Knjaževac
Knjaževac
89 : 94
Niš
Niš
Vojvodina
Novi Sad
98 : 73
Topola
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
77 : 72
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
68 : 73
Sveti Đorđe
Žitište
Veternik
Veternik
0 : 20
Nova Pazova
Nova Pazova
Akademik
Srbobran
84 : 82
Odžaci
Odžaci
Stara Pazova
Stara Pazova
59 : 67
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Jedinstvo
Novi Becej
89 : 78
Srem
Sremska Mitrovica
Župa
Aleksandrovac
80 : 74
Bane
Raška
Sloga (D)
Despotovac
99 : 75
Paraćin
Paraćin
Požarevac
Požarevac
20 : 0
Stari Ras
Novi Pazar
Korićani
Kragujevac
85 : 69
Mokra Gora
Zubin Potok
Starinski
Smederevo
93 : 104
Mladost
Smederevska Palanka
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
79 : 83
Ušće
Ušće
Trepča
Kosovska Mitrovica
96 : 64
Šumarice
Kragujevac
Mionica
Mionica
87 : 86
Užice
Užice
Ivanjica
Ivanjica
75 : 90
Loznica
Loznica
Čačak 94
Čačak
80 : 68
Vladimirci
Vladimirci
Klik
Arilje
68 : 77
Student BB
Bajina Bašta
Play off
Užice
110 : 75
Železničar
Lajkovac
Mladost Vesna
Bela Palanka
20 : 0
Vlasotince
Vlasotince
Sokobanja
Sokobanja
90 : 77
Negotin
Negotin

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Partizan
Lipljan
Užice
Užice
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Lučani
Lučani
2 : 3
Antena
Kruševac
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Desetka
Niš
3 : 2
Niš
Niš
Pirot
Pirot
3 : 0
Radan
Lebane
Mladost
Vranje
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Timok
Zaječar
Milenijum
Niš
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
FOK
Futog
3 : 1
Mladost Ekspans
Nova Pazova
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
3 : 1
Vojvodina 2
NOvi Sad
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
Inđija
Inđija
Polufinale
Vizura Wall Art
Beograd
1 : 3
NIS Spartak
Subotica
Libero ČA
Čačak
3 : 1
Tutin Stil Jasen
Tutin
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Arilje
Arilje
Sloga
Pribojska Banja
3 : 2
Sjenica
Sjenica
Čačak
Čačak
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Mali Zvornik
Mali Zvornik
1 : 3
Spartak
Ljig
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Vršac
Vršac
3 : 1
NS Volej tim
Novi Sad
Mladost
Inđija
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 2
Leskovac 98
Leskovac
Pirot
Pirot
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
0 : 3
Student
Niš
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Milenijum
Niš
2 : 3
Bor
Bor

Rukomet

Partizan
Beograd
28 : 26
PKB
Padinska Skela
Kolubara
Lazarevac
28 : 28
Crvena Zvezda
Beograd
Crvenka Jafa
Crvenka
28 : 28
Vrbas Carnex
Vrbas
Zaječar
Zaječar
24 : 26
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pancevo
35 : 34
Lavovi BP
Bačka Palanka
Spartak Vojput
Subotica
38 : 24
Mladost
Bački Jarak
ŽSK
Žabalj
34 : 27
Železničar
Inđija
Proleter
Zrenjanin
30 : 25
Crvena Zvezda
Mokrin
Đerdap
Kladovo
27 : 23
Žitorađa
Žitorađa
ORK Bor
Bor
26 : 31
Radnički 1951
Niš
Jastrebac
Blace
32 : 30
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
38 : 32
Vlasotince
Vlasotince
Novi Beograd
Beograd
31 : 31
Primus Car Dušan
Beograd
Loznica
Loznica
33 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Obilić
Beograd
28 : 23
Morava
Velika Plana
BASK Soko
Beograd
33 : 30
Sindjelić
Beograd
Požarevac
Požarevac
32 : 26
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Radnički
Obrenovac
32 : 29
Smederevo
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
21 : 35
Mokra Gora
Zubin Potok
Župa 54
Aleksandrovac
28 : 24
Priboj
Priboj
Šamot 65
Arenđelovac
31 : 21
15 oktobar
Velika Drenova
Zlatar
Nova Varoš
33 : 30
Radnički 2
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 9
Bane
Raška
Sloga
Požega
34 : 32
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Mladost
Vranje
29 : 32
Pirot
Pirot
Vranje 1957
Vranje
36 : 18
Progres
Svrljig
Hisar
Leskovac
40 : 21
Niška Banja
Niška Banja
Brestovac
Brestovac
10 : 0
Zaječar 2
Zaječar
Paraćin
Paraćin
29 : 31
Bor 2
Bor
Knjaževac
Knjaževac
28 : 29
Radnički
Ćuprija
Majdanpek
Majdanpek
10 : 0
Rembas
Resavica
Studentski grad
Beograd
31 : 27
Kolubara 2
Lazarevac
Kosmaj
Ralja
18 : 25
Čukarički
Beograd
Radnički Svilajnac
Svilajnac
30 : 24
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Jagodina
Jagodina
41 : 24
Radnički 1949
Novi Beograd
Mladi Radnik
Radinac
25 : 18
Zaječar 2
Zaječar
Mladost
Smederevska Palanka
21 : 26
Topličanin
Prokuplje
Kučevo
Kučevo
26 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
Đerdap
Kladovo
25 : 39
Crveni krst
Niš
Vranje
Vranje
13 : 26
Pirot
Pirot
Knjaževac
Knjaževac
29 : 30
RTB Bor
Bor
Spartak
Debeljača
15 : 24
Kikinda
Kikinda
Mladost
Srpska Crnja
24 : 23
Jabuka 95
Jabuka
Radnički
Bajmok
23 : 23
Temerin
Temerin
Srem
Sremska Mitrovica
22 : 23
Vojvodina
Petrovaradin
Dolovo
Dolovo
25 : 32
Pančevo
Pančevo

Futsal

Pirot
Pirot
9 : 5
VIK Naisus
Niš

Ragbi 13

Novi Beograd
Beograd
0 : 66
Crvena Zvezda
Beograd
Dorćol
Beograd
70 : 18
Niš
Niš

Američki fudbal

Imperatori Niš
Niš
34 : 14
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Knights Klek
Klek
34 : 28
Lavovi Vršac
Vršac
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
35 : 0
Pirates Zemun
Zemun