XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 16:30 Budućnost (D) - Železnik Lavovi 0:1
2 28.08.2011 16:30 Železnik Lavovi - Resnik 7:1
3 04.09.2011 16:00 Borac (O) - Železnik Lavovi 0:4
4 11.09.2011 16:00 Železnik Lavovi - Sremčica 4:2
5 14.09.2011 16:00 Posavac Tišma - Železnik Lavovi 1:1
6 17.09.2011 15:30 Lepušnica - Železnik Lavovi 1:0
7 25.09.2011 15:30 Železnik Lavovi - GSP Polet 1:2
8 01.10.2011 15:00 IMT - Železnik Lavovi 1:1
9 09.10.2011 15:00 Železnik Lavovi - Grafičar 0:1
10 15.10.2011 14:30 Turbina - Železnik Lavovi 1:0
11 19.10.2011 14:30 Železnik Lavovi - Trudbenik 1:0
12 23.10.2011 14:00 Bulbulderac - Železnik Lavovi 1:0
13 30.10.2011 14:00 Železnik Lavovi - Radnički (R) 4:0
14 05.11.2011 14:00 Palilulac - Železnik Lavovi 0:4
15 13.11.2011 13:00 Železnik Lavovi - Lokomotiva 1:0
16 20.11.2011 10:00 Železničar - Železnik Lavovi 2:1
17 27.11.2011 13:00 Železnik Lavovi - Vinča 3:1
18 18.03.2012 15:00 Železnik Lavovi - Budućnost (D) 2:1
19 25.03.2012 16:00 Resnik - Železnik Lavovi 1:1
20 01.04.2012 16:00 Železnik Lavovi - Borac (O) 1:0
21 04.04.2012 16:00 Sremčica - Železnik Lavovi 1:2
22 08.04.2012 16:00 Železnik Lavovi - Posavac Tišma 2:0
23 15.04.2012 17:00 Železnik Lavovi - Lepušnica 4:1
24 22.04.2012 10:00 GSP Polet - Železnik Lavovi 1:2
25 25.04.2012 17:00 Železnik Lavovi - IMT 1:0
26 29.04.2012 10:00 Grafičar - Železnik Lavovi 2:2
27 06.05.2012 17:30 Železnik Lavovi - Turbina 4:0
28 09.05.2012 17:30 Trudbenik - Železnik Lavovi 1:0
29 13.05.2012 17:30 Železnik Lavovi - Bulbulderac 3:0
30 20.05.2012 10:00 Radnički (R) - Železnik Lavovi 1:3
31 27.05.2012 17:30 Železnik Lavovi - Palilulac 5:1
32 30.05.2012 17:30 Lokomotiva - Železnik Lavovi 2:0
33 03.06.2012 17:30 Železnik Lavovi - Železničar 1:2
34 10.06.2012 17:30 Vinča - Železnik Lavovi 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Budućnost (D) 34 22 3 9 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Železnik Lavovi 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Turbina 34 18 6 10 60
4 Lokomotiva 34 16 10 8 58
5 Lepušnica 34 15 6 13 51
6 GSP Polet 34 12 14 8 50
7 Bulbulderac 34 13 10 11 49
8 Trudbenik 34 13 9 12 48
9 Grafičar 34 12 10 12 46
10 Posavac Tišma 34 12 9 13 45
11 Palilulac 34 12 7 15 43
12 Železničar 34 11 9 14 42
13 Vinča 34 12 6 16 42
14 Radnički (R) 34 11 8 15 41
15 Sremčica 34 11 8 15 41
16 Resnik 34 10 9 15 39
17 IMT 34 9 11 14 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Borac (O) 34 4 7 23 19