XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 671 utakmica za dan
Nedelja, 22 April 2012

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
1 : 3
Hajduk
Kula
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Čukarički
Beograd
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Pobeda
Beloševac
Mačva
Šabac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Radnik
Surdulica
Senta
Senta
3 : 1
Dolina
Padina
Zadrugar
Lazarevo
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Sopot
Sopot
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Beograd
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
4 : 1
Slavija
Beograd
Sloboda (G)
Grbice
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Bane
Raška
1 : 0
Tutin
Tutin
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Polet (T)
Trbušani
4 : 3
Omladinac
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Homoljac
Žagubica
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Šumadinac
Brzan
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Loznica
Loznica
Polimlje
Prijepolje
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Radnički
Valjevo
Krušik
Valjevo
2 : 1
FAP
Priboj
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Moravica
Subotinac
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 5
Moravac Orion (M)
Mrštane
Pukovac
Pukovac
0 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Palilulac
Niš
Vučje
Vučje
1 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
Rembas
Resavica
3 : 1
Slatina
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
FUD
Brus
1 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Dunav
Prahovo
Juhor
Obrež
1 : 1
Napredak
Drenovac
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Kolonija
Kovin
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Bačka (P)
Pačir
4 : 1
Borac
Starčevo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Index
Novi Sad
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (R)
Rudovci
4 : 1
Vinča
Vinča
Bulbulderac
Beograd
0 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Grafičar
Beograd
0 : 1
Sremčica
Sremčica
GSP Polet
Beograd
1 : 2
Železnik Lavovi
Beograd
Rudar
Baljevac
4 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Morava (S)
Sirča
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica (J)
Jovac
1 : 0
Radnički
Kovači
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Kolonija
Kragujevac
4 : 3
Azbest
Stragari
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 3
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Čumić
1 : 1
Budućnost
Resnik
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Spartak
Trnava
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
0 : 0
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Morava
Katrga
Prilike
Prilike
4 : 1
Brezak
Pranjani
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Dragačevo
Guča
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 1
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Šumadija
Toponica
Partizan
Darosava
5 : 0
Rača Popović
Popović
Vinča
Vinča
1 : 1
Karađorđe
Rača
Sloga
Zabojnica
2 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Beli orlovi
Konjuša
1 : 3
Marjan
Knić
Bokanja
Gorovič
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Sloga
Miloševac
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Udarnik
Lozovik
6 : 1
Glavaš
Glibovac
Sloboda
Lipe
3 : 0
Budućnost
Ratari
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Napredak
Markovac
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Dragoš
Oreškovica
4 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Železničar
Požarevac
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
Omladinac
Šetonje
2 : 3
Šapine
Šapine
Sloga B
Burovac
7 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Crni Vrh
Miljević
4 : 1
Mlava
Malo Laole
Vihor
Maljurevac
2 : 2
Integral
Batuša
Antimon
Zajača
1 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 3
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo
Štitar
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Sloga
Lipnički Šor
1 : 4
Lipolist
Lipolist
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Trlić
Trlić
0 : 1
Brezovica
Brezovica
Tulari
Tulari
2 : 2
Brežđe
Brežđe
ZSK
Valjevo
1 : 0
Kačer
Belanovica
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
OFK Divci
Divci
0 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Proleter
Bajevac
1 : 1
Radnik
Ub
Perućac
Perućac
1 : 0
Polet
Rasna
Železničar
Požega
4 : 1
Sečica
Seča reka
GP Zlatibor
Užice
6 : 0
Bioska
Bioska
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 5
Budućnost
Arilje
Omladinac
Zdravčići
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Ariljska Rampa
Požega
Mladost
Medoševac
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Radnički
Trupale
0 : 2
OFK Niš
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 3
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mramor
Mramor
1 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter
Mezgraja
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Rudar
Jelašnica
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Borac
Azbresnica
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Palilula
Aleksinac
Rad
Merošina
2 : 1
Morava
Žitkovac
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Rutevac
Rutevac
0 : 1
Bukovik
Razanj
Radan
Lebane
1 : 0
Bobište
Bobište
Veternica
Leskovac
2 : 4
Jablanica
Medveđa
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Morava
Leskovac
1 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Navalin
Navalin
2 : 1
Gradac
Konopnica
Progres
Ladovica
4 : 1
Čekmin
Čekmin
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 3
Dragoš
Pirot
Jedinstvo P
Pirot
2 : 2
Napredak
Izvor
Zadrugar
Krupac
1 : 0
Temac
Temska
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Mladost P.R
Poljska Ržana
Nebeski Andjeli
Vranje
4 : 0
Alakince
Alakince
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Besa
Trnovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 1
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dobrič
Pejkovac
4 : 1
Trbunje
Trbunje
Jastrebac
Blace
9 : 0
Omladinac
Podina
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Sindjelic
Grabovac
1 : 1
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
4 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Morava
Ribare
3 : 2
Napredak (S)
Svojnovo
Lugomir
Rakitovo
6 : 0
Istok 63
Plana
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Radujevac
Radujevac
Rudar
Bor
1 : 3
Bor
Bor
Branik
Štubik
2 : 4
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Naupare
Naupare
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Jasika
Jasika
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 0
Mladost
Makrešane
Trajal
Kruševac
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 3
Sloga
Ćićevac
Rudar (P)
Podvis
4 : 2
ŠSK
Štipina
Radnički
Lubnica
5 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Mladost
Sumrakovac
0 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Osnić
Osnić
2 : 0
Borac
Vražogrnac
Mladost
Omoljica
3 : 0
Vršac United
Vršac
Slavija
Kovačica
1 : 1
Polet
Izbište
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Spartak
Debeljača
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Proleter
Njegoševo
4 : 3
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
0 : 1
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Borac (A)
Aleksandrovo
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Naftagas (B)
Boka
0 : 0
Rusanda
Melenci
Gradnulica
Zrenjanin
4 : 2
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
3 : 1
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
0 : 2
Omladinac (D)
Deronje
ŽAK
Sombor
0 : 2
Graničar (R)
Riđica
Šumar
Ogar
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Sremac
Vojka
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
4 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Graničar
Adaševci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Hajduk (B)
Beška
5 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Sloven
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Radnički
Irig
Borac
Šajkaš
5 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Kabel
Novi Sad
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac
Stepanović
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Lazarevac
1 : 1
Baćevac
Baćevac
PIK Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički
Novi Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Vrčin
Vrčin
1 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Radnik
Prilužje
3 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Zvečan
Zvečan
1 : 2
Kopaonik
Lešak
Ibar
Leposavić
3 : 1
Sočanica
Sočanica
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
4 : 0
Plemetina
Plemetina
Brezovica
Štrpce
1 : 3
Sitnica
Lepina
Gračanica
Gračanica
0 : 1
Polet
Laplje Selo
Napredak
Gračac
2 : 0
Mladost
Vrdila
Tavnik
Tavnik
4 : 3
Gruža
Vitanovac
Zvezda
Čukojevac
2 : 2
Granit
Jošanička banja
Morava
Mrsać
4 : 2
Lazac
Lazac
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
3 : 2
Žiča
Žiča
Kolektiv
Gornja Sabanta
3 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
4 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
3 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Morava
Mojsinje
3 : 0
Budućnost
Stančići
Mladost (P)
Preljina
0 : 4
Miokovci
Miokovci
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Rakova
Rakova
Planinac
Vujetinci
3 : 3
Malba
Žaočani
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Polet
Goričani
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Foka
Gornji Milanovac
3 : 2
Velereč 94
Velereč
Majdan
Majdan
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Omladinac
Kalimanići
4 : 2
Ozrem
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
3 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Bratstvo
Dljin
1 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 3
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
3 : 2
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Mladost
Jelenac
2 : 3
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
0 : 2
Šatornja
Šatornja
Šamot
Aranđelovac
3 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 3
BSK
Belosavci
Mladi rudar
Bukovik
4 : 3
Maskar
Maskar
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 6
Prvi srpski ustanak
Orašac
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Proleter
Jelovik
Grivac
Grivac
3 : 2
Karađorđe
Vučić
Sloga
Milatovac
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Pobeda
Đurđevo
1 : 1
Bare
Bare
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
ŽSK
Žirovnica
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Šumadija
Sipić
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 1
Udarnik
Baničina
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 0
Bačinac
Bačinac
Bašin
Bašin
0 : 3
Šumadija
Azanja
Mramorac
Mramorac
1 : 1
Proleter
Mala Plana
Pobeda
Golobok
5 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Kolarac
Kolari
Proleter
Vranovo
7 : 0
Skobalj
Skobalj
Jedinstvo
Smederevo
5 : 1
Slavija
Smederevo
SASK
Saraorci
2 : 1
Sloga
Lugavčina
Vučak
Vučak
0 : 2
Podunavac
Udovice
Petrijevac
Petrijevo
3 : 1
Drugovac
Drugovac
Badljevica
Badljevica
3 : 1
7. Jul
Vodanj
Ravni Gaj
Malo Orašje
2 : 0
Landol
Landol
Jasenica
Kruševo
0 : 5
Polet
Trnovče
Mladost
Novo Selo
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Rudar
Krepoljin
Polet
Aleksandrovac
8 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Sloga
Viteževo
Radnički
Knežica
3 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Napredak (T)
Toponica
0 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Mladost
Svinjarevo
0 : 0
Omladinac (B)
Busur
Dunavac (P)
Petka
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Makce
Makce
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 2
Polet
Voluja
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
RSK
Rabrovo
1 : 0
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
1 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Mladost
Borina
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga
Korenita
6 : 3
Lonjin
Lonjin
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
9 : 3
Granit
Radalj
Stolice
Krupanj
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Stari Jadar
Gornji Dobrić
0 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Provo
Provo
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Galeb
Cerovac
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Mladost (Z)
Zvezd
4 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (M)
Matijevac
4 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
OFK Varna
Varna
1 : 0
Korman
Korman
Sloga (K)
Krnić
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga (D)
Duvanište
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloga (P)
Petlovača
3 : 2
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
1 : 2
Partizan
Drenovac
Omladinac (S)
Slepčević
3 : 1
Napredak
Ribari
Duško
Klenje
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 1
Gorki
Glušci
Majur
Majur
3 : 1
Omladinac (B)
Bogatic
Budućnost
Zminjak
4 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Jedinstvo
Poljanice
1 : 2
Komanice
Komanice
Toplica
Donja Toplica
4 : 1
Orao
Poljanice
Liplje
Liplje
4 : 3
Dučić
Dučić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
8 : 1
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Veliševac
Veliševac
OFK Povlen
Brezovice
3 : 12
Tešnjar
Valjevo
Mladost Dračić
Dračić
8 : 0
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Gradac
Valjevo
1 : 3
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Pričević
Pričević
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Stepanje
Stepanje
0 : 8
Polet
Donji Lajkovac
Kolubara Gaj
Jabučje
4 : 0
Nepričava
Nepričava
Polet
Takovo kod Uba
4 : 2
Joševa
Joševa kod Uba
Dokmir
Dokmir
2 : 3
Paljuvi
Paljuvi
Vrelo
Vrelo kod Uba
1 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 2
Sloga
Lončanik
Brgule
Brgule
2 : 1
Omladinac
Kalinovac
Gorobilje
Gorobilje
4 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
1 : 1
Glumač
Glumač
Plavi tok
Dražinovići
0 : 5
Lauš
Lopaš
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 4
Duškovci
Duškovci
Morava
Krušce
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 2
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Mladost
Lalinac
3 : 0
Secanica
Secanica
Čegar
Donji Matejevac
1 : 2
Vulkan
Brenica
Sloga (K)
Korman
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Draževac
Draževac
5 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Knežica
Knežica
4 : 0
Sloga
Jovanovac
Radnički
Kočane
6 : 1
Padina
Padina kod Merošine
NS Tatko
Lepaja
2 : 3
4. Juli
Mekiš
Mladost
Biljeg
3 : 1
Moravac
Čečina
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
1 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Polet
Stajkovce
0 : 1
Morava
Glozane
Napredak
Bogojevce
2 : 1
MB
Mala Biljanica
Radnički
Pertate
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Kumarevo
Kumarevo
2 : 1
Mladi Borac
Zivkovo
Pobeda
Držina
1 : 1
Provalija
Pirot
Padež
Petrovac
4 : 1
Željuša
Željuša
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 0
BSK
Buljane
Resavac
Subotica
0 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladost (T)
Tečić
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
Kolare
Kolare
1 : 2
Sindjelic
Vojnik
Polet
Senje
4 : 1
Javor
Sladaja
Samarinovac
Samarinovac
3 : 0
BSK
Bukovče
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Smedovac
Smedovac
1 : 2
Mladost
Karbulovo
Urovica
Urovica
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 1
Deli Jovan
Sikole
Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Rečka
Rečka
Kladušnica
Kladušnica
10 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
0 : 4
Pontes
Kostol
Koča Andjelković
Tekija
0 : 1
Napredak
Korbovo
Gradina
Pejovac
1 : 0
Tomako
Trstenik
Mladost T
Toljevac
7 : 0
Pobeda
Lučina
Omladinac
Pojate
1 : 1
Borac
Gornji Katun
Mladi radnik
Bačina
1 : 1
Sloga D
Dašnica
Župski biseri
Lacisled
3 : 4
Vinogradar
Zleginje
Ušće
Stalać
4 : 2
Sloga L
Lozna
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 0
Belović
Dedina
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
13.April
Lomnica
2 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Budućnost
Kaonik
Sloga
Majdevo
1 : 1
Šanac
Šanac
Dvorane
Dvorane
2 : 1
Modrica
Modrica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 3
Železničar
Pančevo
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Unirea
Uzdin
Strela
Ivanovo
3 : 1
Pobeda
Samoš
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
7 : 0
Banat
Dupljaja
Dobrica
Dobrica
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Hajduk
Šušara
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Solid
Subotica
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Dušan Silni
Subotica
2 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 7
Žednik
Stari Žednik
Udarnik
Višnjevac
3 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 4
Bratstvo
Ljutovo
Tromedja
Majdan
3 : 1
Horgoš Higlo
Horgoš
Radnički
Tornjoš
3 : 3
Tisa
Padej
Šampion Olimpija
Orom
1 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Pobeda
Pobeda
2 : 4
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Gornja Rogatica
4 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Mićunovo
Mićunovo
2 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Polet
Nakovo
5 : 3
Napredak
Banatska Topola
Jedinstvo
Bočar
6 : 0
ŽAK
Kikinda
Delija
Mokrin
2 : 2
Borac
Iđoš
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Olimpija
Torda
1 : 2
Bega
Novi Itebej
Polet
Banatsko Višnjićevo
1 : 6
Napredak
Čestereg
Terekves
Hetin
1 : 1
Roham
Nova Crnja
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
Proleter
Međa
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
OFK Metalac
Sombor
Panonija
Lalić
2 : 1
Rastina 1918
Rastina
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
OFK Mladost
Apatin
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Dinamo
Sonta
Graničar K
Kuzmin
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloven
Sibač
3 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Graničar G
Grabovci
Železničar
Inđija
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloga Borac
Surduk
4 : 0
Borac
Martinci
Popinci
Popinci
0 : 3
OFK Brestač
Brestač
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Čenej
Čenej
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
Dinamo
Budisava
1 : 0
OFK Futog
Futog
Borac
Rakovac
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Tatra
Kisač
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sremac
Čerević
0 : 7
TSK
Temerin
Bačka
Begeč
2 : 5
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Proleter
Ravno Selo
3 : 0
Napredak
Nadalj
Mladost Radost
Srbobran
8 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bečej
Bečej
3 : 0
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
Budućnost (P)
Parage
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Krivanj
Selenča
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
3 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost (G)
Gložan
6 : 1
Borac
Obrovac
ŽSK
Žabalj
3 : 0
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
0 : 4
Titel
Titel
Miletić
Mošorin
5 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Banja
Visnjička banja
2 : 3
Jedinstvo
Surcin
Borac
Progar
2 : 0
Napredak
Selo Rakovica
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 0
Mladi proleter
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Rušanj
Rušanj
3 : 2
Obilić
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Borac
Amerić
7 : 5
Radnički PDM
Mladenovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
4 : 2
Boleč
Grocka
Ivanča
Ivanča
0 : 2
Podunavac
Ritopek
OFK Leštane
Leštane
4 : 1
Mladost
Umčari
Borac
Ušće
3 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Zvečka
2 : 1
OFK Burovo
Burovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Napredak
Medoševac
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
Jedinstvo
Ečka
Mladost
Belo Blato
1 : 0
MSK
Mihajlovo
Lehel
Mužlja
2 : 0
Omladinac
Botoš
Proleter
Neuzina
2 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
0 : 4
ŽFK Banat
Zrenjanin
Radnički
Sutjeska
0 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Zgodačica
Godačica
0 : 1
Stubal
Stubal
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 1
Ras
Novi Pazar
Partizan
Vrba
7 : 0
Musina reka
Musina reka
Budućnost (S)
Samaila
0 : 2
Miločajac
Miločaj
Progorelica
Progorelica
0 : 3
Kablar
Kraljevo
Divostin
Kragujevac
1 : 0
Stari momci
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
0 : 1
Borac
Drenovac
Trmbas
Trmbas
1 : 4
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Studenac
Goločelo
4 : 3
Zastava
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
7 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Gorski car
Garaši
1 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
4 : 6
Tulež
Tulež
Misača
Misača
2 : 0
Brezovac
Brezovac
Mladost
Rajkovac
6 : 0
Budućnost
Blaznava
Borac
Borci
1 : 3
Radnički
Vojinovac
Napredak
Malo Krčmare
5 : 4
Mladost
Bošnjane
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 0
Pobeda
Sepci
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 3
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Mladost (P)
Pretoke
0 : 3
Bečevica
Bečevica
Budućnost
Aljudovo
2 : 1
Stig MC
Malo Crniće
Napredak
Simićevo
3 : 3
Budućnost
Kočetin
Proleter
Četereže
0 : 4
BSK
Brzohode
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Mladost
Porodin
6 : 2
Omladinac
Mirijevo
Napredak (P)
Poljana
1 : 3
MIP-Majdan
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Dizel
Bare
0 : 1
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Stig
Beranje
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Ram
Ram
1 : 3
Desine
Desine
Radnički
Požeženo
4 : 2
Carevac
Carevac
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
2 : 6
Mirko Tomić
Tribrode
Sloga
Mustapić
1 : 0
Radenka
Radenka
Kvarc
Neresnica
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Homolje
Bukovska
1 : 2
Kaona
Kaona
Polet
Bikinje
3 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Usije
Usije
0 : 7
Vinci
Vinci
Električar
Šuvajić
0 : 1
Dobra
Dobra
Mladost (B)
Brezjak
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Prva Iskra
Runjani
2 : 5
Borac
Kozjak
Jelav
Jelav
1 : 6
Milan Orlić
Novo Selo
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Krasava
Krasava
Polet
Jalovik
3 : 2
Hajduk
Debrc
Bobovik
Bobovik
1 : 3
Krnule 09
Krnule
Tresnjevka
Trbusac
0 : 0
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Sloga
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Borac
Vladimirci
Mladost
Pocerski Belotic
4 : 4
Sloga Trgosped
Mehovine
Младост 2011
Синошевић
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 2
Volujac
Volujac
Ceric
Miokus
7 : 0
Žabar
Žabar
Mladost (Слатина)
Slatina
2 : 1
Sava
Mrdjenovac
Premijer
Badovinci
7 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Sumice
Glusci
3 : 4
Mladost (O)
Ocage
Culjkovic
Culjkovic
2 : 1
Napredak
Ševarice
Beloševac
Beloševac
2 : 2
Mladi radnik
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
0 : 6
Kolubara 2
Valjevo
Kolubara
Liso Polje
6 : 1
Mladost
Kožuar
Pambukovica
Pambukovica
4 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Vukona
Vukona
3 : 0
Sloga
Vrhovine
BSK
Belanovce
1 : 4
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Jedinstvo
Troponje
1 : 2
Hum
Vrlane
Radnički
Dubnica
2 : 4
Pobeda
Lukovica
Mladi Radnik
Bobovo
2 : 1
Morava
Radošin
OFK Dvorište
Dvorište
2 : 2
Beljanica
Strmosten
Resavac
Veliki Popović
1 : 0
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Resava
Bukovac
2 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Morava Panjevac
Kočino Selo
9 : 1
Trnava
Trnava
Partizan (M)
Majur
0 : 3
Partizan (G)
Glogovac
Bresje
Bresje kod Jagodine
2 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
2 : 0
OFK Tabane
Tabane
Napredak
Staro Lanište
3 : 1
Juhor
Glavinci
Popovac
Popovac
0 : 0
Hajduk
Čepure
Budućnost
Glavica
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Radnik
Davidovac
1 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Omladinac
Šaludovac
1 : 0
Zemljoradnik
Striža
Napredak
Stubica
1 : 3
Golubovac 07
Golubovac
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
6 : 1
Jedinstvo R
Ratare
Polet
Zabrega
5 : 1
Radnicki
Tekija
Juhor
Beočić
1 : 3
Zenit
Oparić
Blagotin
Belušić
1 : 0
Polet
Sekurič
Morava
Medveđa
2 : 3
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Jugovići
Bogdanje
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin
Zalogovac
2 : 2
Gradac
Pločnik
Mačkovac
Mačkovac
9 : 1
Padež
Padež
Žabare
Žabare
4 : 1
Kruševica
Kruševica
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Srnje
Srnje
1 : 0
Globoder
Globoder
BSK
Bela Voda
3 : 0
Pakasnica
Pakasnica
Zdravinje
Zdravinje
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Mladost
Djunis
7 : 1
Jablanica
Jablanica
Polet (Š)
Šavrane
3 : 1
Drugari
Stanci
Polet (K)
Kobilje
2 : 4
Grkljane
Grkljane
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
OFK Ribare
Ribare
Jedinstvo
Orešac
1 : 4
Partizan
Kajtasovo
Vitorul
Straža
4 : 1
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
3 : 3
Vojvodina
Crvena Crkva
Janošik
Janošik
3 : 0
Napredak
Dužine
Banat
Ilandža
4 : 2
Vojvodina
Seleuš
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Borac
Klenak
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo
Ruma
3 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga
Voganj
3 : 1
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 0
Jedinstvo LJ
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
1 : 3
Napredak
Vašica
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
2 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
2 : 0
Omladinac B
Batrovci
Graničar
Jamena
1 : 1
Sindjelić
Gibarac
Sremac
Deč
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Lovac
Karlovčić
2 : 2
Napredak
Popinci
Mladost
Prhovo
3 : 3
Graničar
Obrež
Kameni
Ašanja
5 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 3
Zmaj
Noćaj
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 0
Borac R
Radenković
Hajduk
Divoš
2 : 1
Srem
Sremska Rača
Sloboda
Šašinci
4 : 0
Borac VR
Veliki Radinci
Sremac
Jarak
4 : 2
Sloga
Čalma
Borac
Jarkovci
2 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Neštin
Neštin
0 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
2 : 5
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Borac
Vizić
2 : 0
Labudnjača
Vajska
Sloga
Plavna
2 : 1
Slavija
Bođani
Mladost (B)
Begaljica
3 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Mladost (JR)
Jabučki rit
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Crvenka
Borča
Partizan
Kaludjerica
4 : 4
Heroj
Jajinci
Olimpija
Beograd
1 : 3
GAK
Beograd
BUSK
Beograd
4 : 0
Borac
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Kozara
Novi Beograd
Torlak
Beograd
3 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Sparta
Železnik
5 : 5
Busije
Zemun
Vis
Parcani
2 : 1
Stojnik
Stojnik
Mladost (MI)
Mala Ivanča
7 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Sibnica
Sibnica
1 : 4
Crvena Zvezda
Ralja
Đurinci
Đurinci
3 : 4
Drlupa
Drlupa
Mladost Gaj 2011
Gaj
0 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
OFK Meljak
Meljak
3 : 0
Rožanci
Rožanci
Guncate
Guncate
0 : 2
Beljina
Beljina
Šiljakovac
Šiljakovac
1 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Sloga
Voljavče
8 : 1
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
2 : 0
Oniks
Lozovik
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
1 : 1
Hajduk
Miloševo
Heroj
Busilovac
3 : 0
Karađorđe
Šavac
Vihor
Golubovac
3 : 2
Mladost
Raševica
Železničar
Klačevica
0 : 3
Sloboda
Krežbinac
Budućnost
Lebina
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Planinac
Rivica
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Mladost
Pavlovci
1 : 6
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 5
Sremac
Dobrinci
OFK Bosut
Bosut
2 : 1
BSK
Bešenovo
Sloga
Zasavica I
3 : 0
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
2 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Proleter
Vrbovno
0 : 1
Borac
Arapovac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
5 : 3
Rasadnik
Lazarevac
Mladost
Leskovac
1 : 0
Šumadinac
Kruševica
Ravangrad
Sombor
0 : 4
Mašinac PZP
Niš
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 17
LASK Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Požarevac
Požarevac
1 : 4
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
21 : 0
Nives
Knjaževac
Kalemegdan
Beograd
6 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Inđija
Inđija
BSK Borča
Borča
2 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Slavija
Novi Sad
6 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Radnički NP
Nova Pazova
3 : 6
Banat
Zrenjanin
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
6 : 5
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
ŽAK
Sombor
1 : 1
Graničar (R)
Riđica
Selevac
Selevac
2 : 5
Sloga
Miloševac
BSK Borča
Borča
1 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
Spartak ZV
Subotica
2 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Crvenka
Crvenka
Kikinda
Kikinda
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
3 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Senta
Senta
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 4
Bajša
Bajša
Tisa
Adorjan
2 : 3
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
4 : 2
Potisje
Kanjiža
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Bežanija
Beograd
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
5 : 0
Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 1
Crvenka
Crvenka
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Vršac
Vršac
2 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
AFK
Ada
0 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Borac VL
Veliko Laole
3 : 0
Sloga
Drmno
Šapine
Šapine
2 : 2
Zvižd
Kučevo
Borac
Žabari
2 : 5
Obilić
Živica
Selevac
Selevac
3 : 4
Sloga
Miloševac
Nacional
Niš
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Bačka 1901 '99
Subotica
5 : 0
Bačka
Pačir
Sever
Subotica
2 : 0
Bačka 1901 '00
Subotica
AFK
Ada
6 : 0
Tisa
Adorjan
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Obilić
Živica
Sloga
Petrovac na Mlavi
8 : 0
Obilić
Živica
Sušica
Kragujevac
0 : 8
Kraguj
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
8 : 1
Marjan
Knic
Radnicki 1923 II
Kragujevac
12 : 0
Karađorđe
Rača

Košarka

Radnički
Kragujevac
76 : 64
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Spartak
Subotica
78 : 37
Loznica
Loznica
Radnički
Kragujevac
55 : 60
Stara Pazova
Stara Pazova
Beočin
Beočin
59 : 79
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Timok
Zaječar
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Pirot
Pirot
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 25
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Vrbas Carnex
Vrbas
30 : 21
Priboj
Priboj
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 28
Zaječar
Zaječar
Mladost TSK
Bački Jarak
30 : 23
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
27 : 21
BSK Heba
Bujanovac
Arilje
Arilje
27 : 31
15 oktobar
Velika Drenova
Putinci
Putinci
25 : 23
Slavija
Novi Sad
PIK Prigrevica
Prigrevica
34 : 29
Radnički
Jaša Tomić
Aleksinac
Aleksinac
30 : 24
Progres
Svrljig
Rtanj
Boljevac
29 : 19
Bor 2 2
Bor
Hisar
Leskovac
24 : 35
Hajduk Veljko
Negotin
Zaječar 2
Zaječar
21 : 46
Radnički 1951
Niš
Paraćin
Paraćin
32 : 32
Niška Banja
Niška Banja
Bela Palanka
Bela Palanka
17 : 40
Radan
Lebane
Atenica
Atenica
43 : 26
Užice
Užice
Nopal
Bačka Palanka
33 : 32
Radnički
Novi Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
20 : 14
Mladi Radnik
Radinac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
21 : 22
Crvena Zvezda 2
Beograd
Topličanin
Prokuplje
34 : 26
RTB Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
30 : 23
Dubočica
Leskovac