XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2011

Fudbal

Rad
Beograd
3 : 0
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
Spartak ZV
Subotica
0 : 4
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Sloboda Point
Užice
BSK Borča
Borča
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Čačak
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Inđija
Inđija
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Pobeda
Beloševac
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Sloga
Despotovac
Palić
Palić
3 : 1
Cement
Beočin
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Vršac
Vršac
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Slavija
Beograd
2 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Morava
Velika Plana
2 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Jedinstvo
Vladimirci
3 : 1
Drina
Ljubovija
Loznica
Loznica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Ribnica
Mionica
Radnički
Valjevo
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
FAP
Priboj
2 : 1
Krušik
Valjevo
Palilulac
Niš
3 : 0
Kosanica
Kuršumlija
SFK Moravac (P)
Predejane
4 : 3
Pusta Reka
Bojnik
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Morava
Vladičin Han
Dubočica 1923
Leskovac
4 : 0
Vučje
Vučje
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 7
Dinamo
Pančevo
AFK Ada
Ada
0 : 2
Borac
Starčevo
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
Kolonija
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 0
1. Maj
Ruma
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Polet (S)
Sivac
4 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Sloga (E)
Erdevik
2 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Železnik Lavovi
Beograd
Turbina
Beograd
5 : 1
Sremčica
Sremčica
Trudbenik
Beograd
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Palilulac
Krnjača
5 : 0
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Železničar
Bara Venecija
Grdica
Grdica
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Male Pčelice
Slatina
Slatina
0 : 2
Vujan
Prislonica
Rača Popović
Popović
3 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe
Rača
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
3 : 2
Vinča
Vinča
Selevac
Selevac
2 : 1
Budućnost
Ratari
Polet
Suvi Do
3 : 0
Vihor
Maljurevac
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Sindjelić
Lipnica
0 : 2
Borac
Šabac
Banjani
Banjani
1 : 2
Brezovica
Brezovica
Kačer
Belanovica
4 : 0
Trlić
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
ZSK
Valjevo
Radnik
Ub
0 : 2
Ribnikar
Pecka
Mladost
Vračević
1 : 1
Proleter
Bajevac
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 4
Polet
Rasna
Aluminjum
Niš
5 : 1
Radnički
Trupale
Orljane
Orljane
4 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
0 : 0
Bukovik
Razanj
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Toplica
Šarlinac
Borac
Azbresnica
1 : 1
Palilula
Aleksinac
Gradac
Konopnica
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Navalin
Navalin
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 1
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Lužnica
Babušnica
8 : 0
Prčevac
Pirot
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 2
Bukuroca
Bukurevac
As
Bujanovac
1 : 2
Besa
Trnovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 1
Kosovac
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Topličanin
Prokuplje
6 : 2
Borac
Držanovac
Polet
Samarinovac
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Krivelj
Krivelj
2 : 5
Brestovac
Brestovac
Bor
Bor
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Rudar
Bor
Sloga (M)
Minićevo
1 : 1
Sloga (Ž)
Žučkovac
Midžor
Kalna
3 : 1
Omladinac
Grezna
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Jadran
Feketić
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Čoka
Čoka
Preporod
Novi Žednik
4 : 2
Subotica
Subotica
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 6
Bilećanin
Sečanj
Begej
Žitište
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Borac (Z)
Zrenjanin
4 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Borac
Bački Gračac
1 : 3
Hajduk
Stapar
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Sremac
Vojka
Sloven
Ruma
0 : 2
Hajduk (B)
Beška
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 0
Metalac
Futog
Šumadija
Šopić
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 5
Milutinac
Zemun
Rudar
Zeoke
1 : 4
Radnički
Novi Beograd
IMR
Rakovica
4 : 1
Strelac
Mislođin
Magnohrom
Kraljevo
5 : 1
Granit
Jošanička banja
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Mladost
Pajazitovo
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Karađorđe
Vučić
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Bare
Bare
0 : 3
Grivac
Grivac
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Sloga
Milatovac
Šumadija
Sipić
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
Mladost (K)
Kijevo
0 : 4
Lepenica
Badnjevac
BSK
Borač
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Polet
Voluja
7 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Đerdap
Golubac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Borac
Lešnica
3 : 1
Mladost
Borina
Milicionar
Bogatić
5 : 1
Sloga (P)
Petlovača
Sloga
Bogovađa
0 : 8
Kolubara Gaj
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
2 : 0
Polet
Donji Lajkovac
Gredetin
Gredetin
1 : 1
Sloga (K)
Korman
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Sloga
Jovanovac
Morava
Glozane
1 : 4
Sloboda
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
0 : 3
Polet
Stajkovce
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 0
Padež
Petrovac
Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Javor
Sladaja
Resavac
Subotica
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Kapidzija
Kapidzija
0 : 3
Kupci
Kupci
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 3
Železničar
Pančevo
Glogonj
Glogonj
1 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Olimpija
Gunaroš
5 : 3
Sokolac
Bački Sokolac
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 1
Bega
Novi Itebej
OFK Mladost
Apatin
4 : 1
Terekveš
Svilojevo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 0
Graničar K
Kuzmin
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Dinamo
Budisava
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
Obilić
Beograd
2 : 3
Rušanj
Rušanj
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 1
Borac
Amerić
Palež
Palež
1 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Burovo
Burovo
5 : 0
Budućnost
Zvečka
Napredak
Medoševac
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK
Brajkovac
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 2
Jedinstvo
Godačica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Popovići
Popovići
Proleter
Pečenog
4 : 1
Omladinac
Drakčići
Tulež
Tulež
2 : 0
Gorski car
Garaši
Brezovac
Brezovac
3 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Venčani
Venčani
0 : 4
Misača
Misača
Hajduk
Gornja Trnava
3 : 1
ZT Gorovič
Gorovič
Budućnost
Blaznava
1 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Mladost (P)
Pretoke
0 : 3
Jedinstvo
Oplanić
Busur
Busur
1 : 3
7 juli
Lopušnik
Laolac
Veliko Laole
3 : 5
Dobrnje
Dobrnje
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Mlava
Zabrđe
Radnik
Pankovo
0 : 0
Burovac
Burovac
B.S.K.
Bošnjak
3 : 3
Soko
Krvije
Mladost (L)
Leskovac
3 : 0
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
0 : 4
Rade Milošević
Dubočka
Obilić
Zabrđe
5 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Kobilje
Kobilje
0 : 2
Stig MC
Malo Crniće
BSK
Boževac
2 : 1
Budućnost
Aljudovo
Stig C
Crljenac
2 : 1
Košava
Kalište
Vrelo
Milanovac
4 : 0
Borac
Vukovac
Laznica
Laznica
3 : 1
Budućnost
Milatovac
Zadrugar
Osanica
1 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Stig
Beranje
0 : 4
Sopot
Požarevac
Sloga
Straža
0 : 2
Hajduk
Ribarica
Rudar
Brasina
4 : 0
Jelav
Jelav
Bratstvo
Krupanj
1 : 5
Cerova
Cerova
Krasava
Krasava
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Borac
Vladimirci
6 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Ceric
Miokus
3 : 0
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Bair
Bogatic
2 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnik
Glogovac
1 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 1
Mladost (O)
Ocage
Napredak
Ševarice
1 : 6
Torpedo
Tabanovic
Culjkovic
Culjkovic
4 : 3
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Fortuna
Šabac
1 : 0
Buducnost
Dobric
Zvizdar
Zvizdar
3 : 0
Šarbane
Šarbane
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Rudar
Radljevo
1 : 2
Vukona
Vukona
Bratstvo (Z)
Zlokućane
3 : 2
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajna
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Brza
Brza
3 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Turekovac
Turekovac
6 : 1
Moravac (G)
Guberevac
Nomanica
Nomanica
3 : 1
Jasunja
Jasunja
Hum
Vrlane
4 : 2
Pobeda
Lukovica
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Omladinac
Ugljarevo
0 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Stara Čaršija
Osaonica
5 : 0
Topoljak
Grabovac
Juhor 2
Obrež
5 : 1
Gradac
Pločnik
Kostrež
Ćićevac
4 : 1
Parcane
Parcane
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Mačkovac
Mačkovac
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Padež
Padež
Globoder
Globoder
1 : 0
Žabare
Žabare
Pakasnica
Pakasnica
0 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
BSK
Bela Voda
4 : 1
Srnje
Srnje
Krajina
Kupinik
3 : 0
Napredak
Dužine
Barice
Barice
4 : 2
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
2 : 1
Vojvodina
Seleuš
Omladinac M
Molovin
1 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Hajduk
Kamendol
Sparta
Železnik
0 : 3
OFK Petrovčić
Petrovčić
Strmovo
Strmovo
1 : 0
Proleter
Vrbovno
Fruškogorac
Novi Sad
5 : 1
Rubin
Mol
Pančevo
Pančevo
4 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Kalemegdan
Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
Slatke male
Burovac
1 : 2
ŽFK Gradac
Valjevo
Crvena zvezda
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
6 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Inđija
Inđija
Jedinstvo Š
Štitar
3 : 4
Železničar
Lajkovac
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Mačva
Šabac
Sloga
Čonoplja
8 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Borac
Ralja
5 : 1
SASK
Saraorci
Šumadinac
Binovac
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Šumadija
Azanja
2 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
3 : 0
Sloga
Miloševac
Omladinac
Rakinac
6 : 1
Cerovac
Cerovac
Budućnost
Ratari
0 : 5
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 4
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Sloboda PS
Užice
Inđija
Inđija
0 : 0
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Olimpija
Totovo Selo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Bačka
Pačir
Jadran
Feketić
2 : 11
Potisje
Kanjiža
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Čoka
Čoka
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Subotica
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Palilulac
Niš
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
0 : 1
Bežanija
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Rad
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Savacijum
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Loznica
Loznica
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Smederevo
Smederevo
Inđija
Inđija
2 : 0
Vršac
Vršac
Banat
Zrenjanin
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 6
Olimpija
Totovo Selo
Palić
Palić
0 : 3
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Subotica
Subotica
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Borac VL
Veliko Laole
Obilić
Živica
5 : 1
Sloga
Drmno
Borac
Ralja
2 : 1
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Mladi radnik
Radinac
Sloboda
Lipe
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Šumadinac
Binovac
1 : 2
Sloga
Lugavčina
Lunjevac
Lunjevac
3 : 3
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
5 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
1 : 7
Sloga
Miloševac
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Budućnost
Ratari
0 : 9
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Real Niš
Niš
3 : 2
Red Star
Niš
Čantavir
Čantavir
10 : 0
Tisa
Adorjan
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
8 : 1
Sever
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
13 : 0
Bačka 1901 '00
Subotica
Bačka 1901 '99
Subotica
1 : 0
Subotica
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
4 : 0
Bačka
Pačir
Presing
Požarevac
3 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Panter
Požarevac
2 : 2
Proleter
Vranovo
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
MIP-Presing
Požarevac
Obilić
Živica
1 : 4
Plana
Velika Plana
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 8
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kraguj
Kragujevac
5 : 0
Sušica
Kragujevac
Marjan
Knic
1 : 0
Apolon 4 I
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
5 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Rača
0 : 7
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
3 : 4
Apolon 4 II
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 9
Seljak
Mihajlovac
Presing
Požarevac
4 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Bumerang
Požarevac
Panter
Požarevac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
MIP-Presing
Požarevac
Obilić
Živica
1 : 0
Plana
Velika Plana
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 7
Sloga
Petrovac na Mlavi

Košarka

Krka
Novo Mesto
68 : 83
Maccabi
Tel Aviv
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
87 : 72
Akademik
Srbobran
Meridiana
Novi Sad
92 : 77
Novi Sad MT
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
87 : 84
Radnički
Kovin
Odžaci
Odžaci
73 : 64
Topola
Bačka Topola
Nova Pazova
Nova Pazova
87 : 48
Velika Kikinda
Kikinda
Srem
Sremska Mitrovica
102 : 84
Veternik
Veternik
Stara Pazova
Stara Pazova
95 : 66
Vrbas
Vrbas
Crvena Zvezda
Beograd
85 : 58
Čelarevo
Čelarevo
Beočin
Beočin
78 : 52
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
75 : 79
Jagodina 2001
Jagodina
Student
Niš
64 : 51
Proleter
Zrenjanin

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
22 : 22
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Pancevo
25 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Metaloplastika
Šabac
30 : 26
Rudar
Kostolac
Mokra Gora
Zubin Potok
33 : 29
Novi Beograd
Beograd
Mladost TSK
Bački Jarak
19 : 18
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Železničar
Inđija
37 : 26
Vrbas Carnex
Vrbas
Spartak Vojput
Subotica
29 : 22
Bane
Raška
Morava
Velika Plana
34 : 28
Mladost
Smederevska Palanka
Šamot 65
Aranđelovac
28 : 29
Sindjelić
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
32 : 15
Kolubara 2
Lazarevac
Studentski grad
Beograd
26 : 24
Sloga
Despotovac
Bask
Beograd
35 : 22
Radnički
Obrenovac
Udarnik
Lozovik
33 : 30
Majdanpek
Majdanpek
Metalac
Valjevo
34 : 27
Stari grad
Beograd
Jabuka
Jabuka
31 : 21
Apatin
Apatin
Metalac Asko Vidak
Futog
38 : 26
Potisje Pleteks
Ada
Radnički-Cement
Novi Sad
26 : 23
Dalmatinac
Riđica
Sombor
Sombor
31 : 23
Jedinstvo
Kačarevo
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 34
Hajduk
Čurug
ŽSK
Žabalj
25 : 22
Titel Džon Dir
Titel
Ruma
Ruma
35 : 29
Radnički
Šid
Napredak
Čestereg
30 : 26
Hercegovina
Sečanj
Jastrebac
Blace
10 : 0
Dubočica 54
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
25 : 24
Bor 2
Bor
BSK Heba
Bujanovac
33 : 33
Vlasotince
Vlasotince
Knjaževac
Knjaževac
24 : 35
Đerdap
Kladovo
Župa 54
Aleksandrovac
38 : 31
Arilje
Arilje
Sloga
Požega
31 : 27
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
31 : 28
Vladimirovac
Vladimirovac
Crvenka II
Crvenka
36 : 15
Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Novi Bečej
39 : 28
Obilić
Novi Kneževac
Progres
Svrljig
27 : 35
Radnički (Ć)
Ćuprija
Hisar
Leskovac
39 : 24
Zaječar 2
Zaječar
Rtanj
Boljevac
18 : 25
Paraćin
Paraćin
Aleksinac
Aleksinac
33 : 29
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
24 : 21
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
22 : 34
Radnički 1951
Niš
Beli andjeo
Prijepolje
39 : 27
Zlatar 2
Nova Varoš
Sjenica
Sjenica
27 : 16
Užice
Užice
Knjaz Miloš
Aranđelovac
30 : 29
Radnički
Novi Beograd
Naisa
Niš
25 : 25
Crvena Zvezda
Beograd
Max Sport
Nova Pazova
34 : 24
Nopal
Bačka Palanka
Železnicar
Inđija
20 : 28
Radnički
Kragujevac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
33 : 25
Halas Jožef
Ada
Radnički Resavac
Svilajnac
26 : 25
Zemun
Zemun
Cepelin 2
Beograd
31 : 25
Mladi Radnik
Radinac
Medicinar
Šabac
17 : 26
Sloga
Petrovac na Mlavi
Slodes
Beograd
38 : 15
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Pirot
Pirot
10 : 0
RTB Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
34 : 18
Rtanj
Boljevac
Vranje
Vranje
30 : 18
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac 2
Knjaževac
15 : 11
Vlasotince
Vlasotince
Morava Han
Vladičin Han
25 : 14
Radan
Lebane