XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 490 utakmica za dan
Nedelja, 6 Maj 2012

Fudbal

Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
4 : 0
Borac (B)
Bivolje
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Srem (J)
Jakovo
Beograd
Beograd
2 : 2
PKB
Padinska skela
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Mladi radnik
Radinac
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 0
Sloga (D)
Drmno
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
Radnički
Valjevo
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 4
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Index
Novi Sad
3 : 0
1. Maj
Ruma
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Železnik Lavovi
Beograd
4 : 0
Turbina
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Resnik
Resnik
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 3
Grdica
Grdica
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Radnik
Ušće
5 : 1
Morava (S)
Sirča
Radnički
Kovači
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Sušica
Kragujevac
5 : 1
Seljak
Male Pčelice
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 1
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 0
Šumadija
Čumić
Šumadija
Brdjani
1 : 3
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Vujan
Prislonica
3 : 4
Slatina
Slatina
Dragačevo
Guča
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Brezak
Pranjani
0 : 2
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
8 : 2
Spartak
Trnava
Morava
Katrga
5 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Ovčar
Markovica
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Borac
Pajsijević
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Rača Popović
Popović
Partizan
Darosava
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Vinča
Vinča
0 : 0
Marjan
Knić
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Beli orlovi
Konjuša
2 : 2
Bokanja
Gorovič
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac
Cerovac
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
2 : 0
Selevac
Selevac
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Borac
Ralja
Budućnost
Ratari
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Sloga
Miloševac
Integral
Batuša
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Mlava
Malo Laole
0 : 2
Železničar
Požarevac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Šapine
Šapine
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo
Štitar
6 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Sloga
Lipnički Šor
1 : 5
Napredak
Mačvanski Belotić
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 3
Trlić
Trlić
Brežđe
Brežđe
0 : 8
Brezovica
Brezovica
Polet
Rasna
1 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Perućac
Perućac
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Železničar
Požega
5 : 2
Bioska
Bioska
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 2
Ariljska Rampa
Požega
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Mladost
Medoševac
2 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Radnički
Trupale
3 : 0
Aluminjum
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Mramor
Mramor
3 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Proleter
Mezgraja
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Napredak
Aleksinac
Toplica
Šarlinac
1 : 0
Rad
Merošina
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Borac
Azbresnica
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Šumadija
Razgojna
Gradac
Konopnica
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Radan
Lebane
Mladost
Vinarce
1 : 1
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Bobište
Bobište
Dragoš
Pirot
1 : 1
Temac
Temska
Jedinstvo P
Pirot
3 : 1
Mladost P.R
Poljska Ržana
Zadrugar
Krupac
2 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Lužnica
Babušnica
Kondiva
Žbevac
3 : 0
Ternoci
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Dunđerski
Voljčinac
2 : 2
Omladinac
Podina
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac
Blace
9 : 1
Polet
Samarinovac
Vinogradar
Crkvenac
0 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Sindjelic
Grabovac
3 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Bor
Bor
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Dedina
Dedina
1 : 4
Trajal
Kruševac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Sloga
Ćićevac
1 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Jasika
Jasika
Mladost
Makrešane
2 : 1
Naupare
Naupare
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Blagotin
Poljna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 4
Trudbenik
Stalać
Polet
Izbište
3 : 1
Vršac United
Vršac
Mladost
Omoljica
0 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Slavija
Kovačica
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Spartak
Debeljača
1 : 4
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
BAK
Bela Crkva
Subotica
Subotica
0 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
13 : 4
Sloboda
Stara Moravica
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac (A)
Aleksandrovo
3 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas (B)
Boka
0 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Gradnulica
Zrenjanin
7 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 2
Mladost
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
7 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički
Irig
1 : 2
Hajduk (B)
Beška
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Jadran
Golubinci
Sloga Milšped
Krnješevci
3 : 1
Sremac
Vojka
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 2
Partizan
Vitojevci
Borac
Šajkaš
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Omladinac
Stepanović
3 : 1
Srbobran
Srbobran
Vrčin
Vrčin
3 : 1
Borac
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
1 : 4
IMR
Rakovica
Strelac
Mislođin
3 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Kopaonik
Lešak
Polet
Laplje Selo
1 : 1
Sitnica
Lepina
Brezovica
Štrpce
3 : 1
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Plemetina
Plemetina
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Morava
Mrsać
Žiča
Žiča
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Lazac
Lazac
1 : 3
Napredak
Gračac
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Mladost
Vrdila
0 : 2
ND 2011
Novi Pazar
Botunje
Botunje
2 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
5 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
4 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 3
Seljak
Cvetojevac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Strelac
Miokovci
0 : 2
Miokovci
Miokovci
Morava
Mojsinje
1 : 4
Rakova
Rakova
Mladost (P)
Preljina
3 : 0
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Polet
Goričani
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Premeća
Premeća
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 3
Parmenac
Parmenac
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Bratstvo
Dljin
4 : 0
Gorušica
Viča
Šatornja
Šatornja
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladost
Jelenac
5 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Proleter
Jelovik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Milatovac
0 : 0
ŽSK
Žirovnica
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Šumadija
Sipić
Lepenica
Badnjevac
4 : 2
Mladost (K)
Kijevo
Omladinac
Donja Rača
2 : 2
BSK
Borač
Vodice
Vodice
5 : 0
Bačinac
Bačinac
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Šumadija
Azanja
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 5
Proleter
Mala Plana
Bašin
Bašin
0 : 3
Budućnost
Vlaški Do
Mramorac
Mramorac
2 : 4
Pobeda
Golobok
Budućnost
Mala Krsna
1 : 3
Skobalj
Skobalj
Proleter
Vranovo
9 : 0
Sloga
Lugavčina
Vučak
Vučak
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Podunavac
Udovice
2 : 1
7. Jul
Vodanj
Petrijevac
Petrijevo
2 : 1
Landol
Landol
Badljevica
Badljevica
1 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Bata Bulić
Bistrica
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar
Krepoljin
5 : 1
Sloga
Viteževo
Polet
Aleksandrovac
0 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Radnički
Knežica
4 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Omladinac (B)
Busur
Napredak (T)
Toponica
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Polet
Voluja
Makce
Makce
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo (D)
Duboka
0 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga (M)
Matijevac
4 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Dumaca
Pocerski Metković
3 : 1
OFK Varna
Varna
Pocerina
Jevremovac
4 : 0
Galeb
Cerovac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 2
Provo
Provo
Korman
Korman
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Dobrava
Vukošić
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Majur
Majur
Proleter
Šabac
1 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Gorki
Glušci
3 : 2
Sloga (P)
Petlovača
Omladinac (B)
Bogatic
3 : 1
Napredak
Ribari
Jedinstvo
Poljanice
4 : 1
Orao
Poljanice
Vrujci
Gornja Toplica
4 : 1
Liplje
Liplje
Borac
Rajković
0 : 1
Toplica
Donja Toplica
Dučić
Dučić
1 : 3
Veliševac
Veliševac
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
0 : 4
Kotešica
Kotešica
Mladost Dračić
Dračić
1 : 2
Polet
Popučke
Gradac
Valjevo
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Zadrugar
Lopatanj
8 : 0
Pričević
Pričević
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Polet
Donji Lajkovac
Polet
Takovo kod Uba
3 : 1
Paljuvi
Paljuvi
Joševa
Joševa kod Uba
2 : 0
Čučuge
Čučuge
Dokmir
Dokmir
3 : 5
Gunjevac
Gunjevac
Vrelo
Vrelo kod Uba
6 : 1
Omladinac
Kalinovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
Brgule
Brgule
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
2 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Lauš
Lopaš
3 : 0
Borac (O)
Otanj
Glumač
Glumač
5 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 6
Savinac
Visibaba
Zeleznicar
Nis
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Supovac
Supovac
4 : 3
Koca
Niska Banja
Mladost
Lalinac
2 : 0
Vulkan
Brenica
Mladost
Donji Komren
5 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Draževac
Draževac
Sloga (K)
Korman
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Polet (R)
Radevac
Pobeda
Jakovlje
3 : 4
Tempo
Mozgovo
Moravac
Čečina
0 : 1
Radnički
Kočane
4. Juli
Mekiš
2 : 0
Baličevac
Baličevac
Padina
Padina kod Merošine
4 : 4
Dobrič
Brest
Pobeda
Držina
0 : 3
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Padež
Petrovac
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Tekstilac
Paraćin
Polet
Senje
4 : 0
Kolare
Kolare
Javor
Sladaja
4 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Crni Vrh
Deonica
3 : 2
BSK
Buljane
Slatina
Negotin
4 : 0
BSK
Bukovče
Samarinovac
Samarinovac
0 : 1
Mladost
Karbulovo
Miloševo
Miloševo
1 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Smedovac
Smedovac
0 : 0
Deli Jovan
Sikole
Urovica
Urovica
3 : 0
Rečka
Rečka
Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Ratar
Jasenica
Gradina
Pejovac
8 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Mladost T
Toljevac
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mladi radnik
Bačina
6 : 2
Sloga L
Lozna
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Ušće
Stalać
Unirea
Uzdin
3 : 0
Železničar
Pančevo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 0
Vojvodina
Crepaja
Dolovo
Dolovo
0 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Strela
Ivanovo
2 : 3
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Banat
Dupljaja
Budućnost (A)
Alibunar
10 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Ševac
Kusić
7 : 1
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Hajduk
Šušara
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 5
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
3 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Dušan Silni
Subotica
6 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
5 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Udarnik
Višnjevac
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
5 : 2
Lokomotiva
Subotica
Horgoš Higlo
Horgoš
3 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Radnički
Tornjoš
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
3 : 3
Graničar
Đala
Pobeda
Pobeda
2 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost
Gornja Rogatica
6 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Napredak
Banatska Topola
0 : 5
Delija
Mokrin
ŽAK
Kikinda
1 : 0
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
1 : 0
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
4 : 2
Polet
Nakovo
Napredak
Čestereg
8 : 5
Bega
Novi Itebej
Olimpija
Torda
1 : 1
Roham
Nova Crnja
Polet
Banatsko Višnjićevo
2 : 5
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
3 : 2
Proleter
Međa
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
OFK Metalac
Sombor
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Rastina 1918
Rastina
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
OFK Mladost
Apatin
Panonija
Lalić
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Dinamo
Sonta
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Partizan
Susek
1 : 1
Bačka
Begeč
Proleter
Banoštor
0 : 3
Tatra
Kisač
Vinogradar
Ledinci
0 : 0
Železničar
Novi Sad
OFK Futog
Futog
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Despotovo
3 : 1
Krivanj
Selenča
Budućnost (P)
Parage
2 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Borac
Obrovac
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
ŽSK
Žabalj
8 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Sloga
Lok
1 : 4
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
5 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Napredak
Selo Rakovica
1 : 1
Jedinstvo
Surcin
Banja
Visnjička banja
1 : 2
Mladi proleter
Beograd
Borac
Progar
2 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 0
Obilić
Beograd
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Sindjelić
Ugrinovci
Velika Krsna
Velika Krsna
7 : 0
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
3 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Ivanča
Ivanča
2 : 8
OFK Leštane
Leštane
Borac
Ušće
1 : 0
Napredak
Medoševac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
8 : 0
BSK
Brajkovac
Mladost
Belo Blato
3 : 1
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
7 : 0
Jedinstvo
Ečka
Omladinac
Botoš
2 : 2
MSK
Mihajlovo
Sloga
Jarkovac
2 : 6
Zlatica
Zlatica
Radnički
Sutjeska
2 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Jedinstvo
Godačica
0 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
2 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Kablar
Kraljevo
0 : 2
Partizan
Vrba
Popovići
Popovići
1 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Omladinac
Drakčići
3 : 4
Proleter
Pečenog
Ras
Novi Pazar
1 : 0
Stubal
Stubal
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Borac
Drenovac
Stari momci
Kragujevac
2 : 3
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Đuriselac
Đuriselo
0 : 0
Zastava
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
0 : 10
21. oktobar
Kragujevac
Studenac
Goločelo
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Gorski car
Garaši
0 : 1
Tulež
Tulež
Vrbica
Aranđelovac
2 : 0
Brezovac
Brezovac
Ranilović
Ranilović
0 : 5
Kopljari
Kopljari
Misača
Misača
2 : 1
Venčani
Venčani
Krćevac 04
Krćevac
3 : 4
Budućnost
Blaznava
Borac
Kloka
1 : 2
Mladost
Rajkovac
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 3
Kotlenik (G)
Guncati
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Budućnost
Aljudovo
3 : 2
Stig C
Crljenac
Udarnik
Sibnica
1 : 0
BSK
Brzohode
Napredak
Simićevo
3 : 5
Jedinstvo
Oreovica
Proleter
Četereže
2 : 2
Omladinac
Mirijevo
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Mladost
Porodin
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 6
Metalac
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
1 : 6
Borac (K)
Klenovnik
Dizel
Bare
0 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pek
Kusiće
2 : 1
Carevac
Carevac
Ram
Ram
0 : 2
Sloga T
Topolovnik
Radnički
Požeženo
3 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Polet
Bikinje
1 : 5
Vinci
Vinci
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Dobra
Dobra
Usije
Usije
1 : 3
Električar
Šuvajić
Jelav
Jelav
0 : 1
Rudar
Brasina
Hajduk
Ribarica
6 : 3
Sloga
Straža
Mladost (B)
Brezjak
0 : 3
Borac
Kozjak
Prva Iskra
Runjani
1 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Bratstvo
Krupanj
Krnule 09
Krnule
3 : 2
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Bobovik
Bobovik
2 : 1
Sloga
Ridjake
Tresnjevka
Trbusac
2 : 3
Borac
Vladimirci
Dragojevac
Dragojevac
5 : 1
Sloga Trgosped
Mehovine
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Ceric
Miokus
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Mladost (Слатина)
Slatina
0 : 0
Volujac
Volujac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
8 : 0
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 1
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Младост 2011
Синошевић
1 : 1
Sava
Mrdjenovac
Sumice
Glusci
1 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Premijer
Badovinci
2 : 0
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Radnik
Glogovac
1 : 1
Mladost (O)
Ocage
Buducnost
Dobric
0 : 0
Maovi MH
Maovi
Culjkovic
Culjkovic
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
6 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Sloga
Vrhovine
1 : 1
Šarbane
Šarbane
BSK
Belanovce
1 : 1
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Moravac (G)
Guberevac
0 : 0
Turekovac
Turekovac
Jasunja
Jasunja
3 : 2
Nomanica
Nomanica
Partizan (M)
Majur
2 : 3
Lipar
Donji Račnik
Juhor
Glavinci
3 : 4
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
5 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Bresje
Bresje kod Jagodine
0 : 2
OFK Tabane
Tabane
Morava Panjevac
Kočino Selo
4 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Popovac
Popovac
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
1 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Budućnost
Glavica
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
Radnik
Davidovac
0 : 3
Golubovac 07
Golubovac
Omladinac
Šaludovac
8 : 0
Jedinstvo R
Ratare
Napredak
Stubica
5 : 0
Radnicki
Tekija
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
5 : 1
Polet
Zabrega
Juhor
Beočić
3 : 0
Polet
Sekurič
Zenit
Oparić
4 : 1
Goša
Vukmanovac
Blagotin
Belušić
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Morava
Medveđa
0 : 0
Omasnica
Omasnica
Vinogradar
Riljac
1 : 7
Ribnik
Gornji Ribnik
Kiseljak
Orašje
2 : 3
Gradac
Pločnik
Rubin
Zalogovac
5 : 1
Temnić
Varvarin
Mačkovac
Mačkovac
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Padež
Padež
4 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Žabare
Žabare
9 : 1
Globoder
Globoder
Rasinac
Veliko Golovode
1 : 1
Pakasnica
Pakasnica
Srnje
Srnje
1 : 2
BSK
Bela Voda
Jablanica
Jablanica
0 : 5
Bukovica
Bukovica
Zdravinje
Zdravinje
2 : 2
Štitari
Štitari
Mladost
Djunis
2 : 2
Drugari
Stanci
Polet (Š)
Šavrane
1 : 5
OFK Ribare
Ribare
Polet (K)
Kobilje
1 : 4
Sebečevac
Sebečevac
Jedinstvo
Orešac
3 : 2
Omladinac
Zagajica
Partizan
Kajtasovo
4 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Vitorul
Straža
5 : 2
Pobeda
Parta
Janošik
Janošik
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Banat
Ilandža
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Jedinstvo M
Morović
3 : 3
Napredak
Vašica
Fruškogorac
Kukujevci
8 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
4 : 1
Sindjelić
Gibarac
Jednota
Šid
6 : 1
Sremac
Berkasovo
Graničar
Jamena
2 : 0
Omladinac M
Molovin
Vitez
Subotište
0 : 5
Napredak
Popinci
Sremac
Deč
1 : 3
Graničar
Obrež
Lovac
Karlovčić
5 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Prhovo
5 : 2
Kameni
Ašanja
Borac R
Radenković
1 : 1
Zmaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 2
Srem
Sremska Rača
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Borac VR
Veliki Radinci
Hajduk
Divoš
3 : 2
Sloga
Čalma
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Sremac
Jarak
Borac
Jarkovci
0 : 4
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sloga
Maradik
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Mladost
Mali Bač
2 : 0
Slavija
Bođani
Hajduk
Kamendol
3 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Mladost (B)
Begaljica
3 : 0
Kapedunum
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
7 : 2
Zuce
Zuce
Borac
Zemun
1 : 4
GAK
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Torlak
Beograd
3 : 0
Busije
Zemun
OFK Rogača
Rogača
5 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Vis
Parcani
0 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 4
Crvena Zvezda
Ralja
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 3
Drlupa
Drlupa
Đurinci
Đurinci
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
OFK Borac
Arnajevo
3 : 0
Rožanci
Rožanci
Beljina
Beljina
3 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Mladost Gaj 2011
Gaj
4 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost
Bukovče
4 : 2
Oniks
Lozovik
Sloga
Voljavče
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Borac
Stejanovci
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
2 : 2
Sremac
Dobrinci
Mladost
Pavlovci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Proleter
Vrbovno
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
1 : 4
Šumadinac
Kruševica
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mašinac PZP
Niš
Požarevac
Požarevac
12 : 0
Nives
Knjaževac
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 2
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
0 : 1
Napredak
Kruševac
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Indeks
Novi Sad
1 : 1
Radnički S
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Radnički NP
Nova Pazova
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Selevac
Selevac
1 : 5
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Bečej
Bečej
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Bačka Topola
Bačka Topola
6 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Kikinda
Kikinda
2 : 3
Vršac
Vršac
Bačka
Pačir
4 : 1
AFK
Ada
Subotica
Subotica
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Bečej
Bečej
2 : 3
Dinamo
Pančevo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 5
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Vršac
Vršac
Borac VL
Veliko Laole
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Šapine
Šapine
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Selevac
Selevac
1 : 2
Bresje-Superior
Velika Plana
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 3
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Plana
Velika Plana
9 : 0
Obilić
Živica
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Marjan
Knic
Apolon 4 I
Kragujevac
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
9 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
35 : 27
Radnički
Novi Beograd
Zaječar 2
Zaječar
38 : 17
Dubočica
Leskovac