XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 591 utakmica za dan
Nedelja, 20 Maj 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Javor
Ivanjica
2 : 0
BSK Borča
Borča
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Sloboda Point
Užice
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mačva
Šabac
1 : 3
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Radnik
Surdulica
1 : 1
Timok
Zaječar
Dinamo
Vranje
2 : 1
Kopaonik
Brus
Zadrugar
Lazarevo
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
Dolina
Padina
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Šumadija
Jagnjilo
3 : 4
Dorćol
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 0
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Sindjelić
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Hajduk
Beograd
1 : 2
Srem (J)
Jakovo
Polet (T)
Trbušani
2 : 3
Sloboda (G)
Grbice
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Šumadinac
Brzan
Železničar
Smederevo
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Obilić
Živica
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Sloga (D)
Drmno
4 : 2
Mladi radnik
Radinac
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Krušik
Valjevo
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Vučje
Vučje
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Moravac Orion (M)
Mrštane
FUD
Brus
1 : 2
Rembas
Resavica
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Kablovi
Zaječar
Juhor
Obrež
2 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Napredak
Drenovac
4 : 5
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (P)
Paraćin
8 : 0
Slatina
Bor
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Majdanpek
Majdanpek
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Kolonija
Kovin
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (B)
Bajmok
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
AFK Ada
Ada
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi Sad
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Radnički (R)
Rudovci
1 : 3
Železnik Lavovi
Beograd
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Polet (R)
Ratina
0 : 2
Ribnica (J)
Jovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 1
Budućnost
Konarevo
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Morava (S)
Sirča
Radnik
Ušće
1 : 2
Rudar
Baljevac
Radnički
Kovači
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
2 : 1
Maršić
Maršić
Slavija
Kragujevac
9 : 1
Azbest
Stragari
Sloga D
Desimirovac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
10 : 5
Šumadija
Čumić
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
Prilike
Prilike
1 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Šumadija
Brdjani
1 : 0
Slatina
Slatina
Vujan
Prislonica
2 : 3
Rudar
Bresnica
Dragačevo
Guča
3 : 1
Spartak
Trnava
Brezak
Pranjani
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Napredak
Svračkovci
Morava
Katrga
0 : 0
Ovčar
Markovica
Banja
Banja
4 : 0
Sloga
Zabojnica
Beli orlovi
Konjuša
2 : 2
Vinča
Vinča
Bokanja
Gorovič
1 : 3
Partizan
Darosava
Junkovac
Junkovac
5 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloboda
Lipe
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Selevac
Selevac
Napredak
Markovac
0 : 1
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
4 : 5
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Vihor
Maljurevac
2 : 0
Sloga B
Burovac
Integral
Batuša
2 : 2
Omladinac
Šetonje
Sloga K
Kasidol
0 : 3
Železničar
Požarevac
Mladost
Biskuplje
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 2
Šapine
Šapine
Antimon
Zajača
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Jedinstvo
Štitar
7 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Proleter
Bajevac
1 : 2
Ribnikar
Pecka
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Tulari
Tulari
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Omladinac
Zdravčići
1 : 4
GP Zlatibor
Užice
Višesava
Bajina Bašta
1 : 4
Jasen
Brodarevo
Ariljska Rampa
Požega
1 : 3
Železničar
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 1
Perućac
Perućac
Budućnost
Arilje
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Bioska
Bioska
1 : 3
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
3 : 3
Sečica
Seča reka
Crvena zastava
Hum
5 : 3
Mramor
Mramor
Proleter
Mezgraja
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Delijski Vis
Niš
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Omladinac
Gornji Komren
3 : 2
Radnički
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Mladost
Medoševac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 0
OFK Niš
Niš
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Orljane
Orljane
7 : 0
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Rad
Merošina
Bukovik
Razanj
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 3
Palilula
Aleksinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 0
Navalin
Navalin
Progres
Ladovica
0 : 1
Morava
Leskovac
Čekmin
Čekmin
7 : 2
Veternica
Leskovac
Gradac
Konopnica
3 : 3
Radan
Lebane
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 3
Budućnost
Orašje
Mladost
Vinarce
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Napredak
Izvor
2 : 1
Mladost P.R
Poljska Ržana
Dragoš
Pirot
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo P
Pirot
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Zadrugar
Krupac
5 : 0
Prčevac
Pirot
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Čelik
Belo polje
Bukuroca
Bukurevac
0 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Besa
Trnovac
0 : 1
Ternoci
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Omladinac
Podina
Kosovac
Prokuplje
1 : 4
Topličanin
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Polet
Samarinovac
Dobrič
Pejkovac
2 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Jastrebac
Blace
3 : 0
Borac
Držanovac
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Zlot
Zlot
Radujevac
Radujevac
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Branik
Štubik
4 : 1
Radnički
Klokočevac
Dedina
Dedina
0 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Trajal
Kruševac
2 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 6
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga
Ćićevac
2 : 1
Jasika
Jasika
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 0
Naupare
Naupare
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 5
Blagotin
Poljna
Mladost
Makrešane
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Vršac United
Vršac
Polet
Izbište
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Mladost
Omoljica
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Slavija
Kovačica
0 : 3
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Spartak
Debeljača
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
3 : 1
Bačka
Mol
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 2
Begej
Žitište
Potisje
Knićanin
8 : 1
Naftagas (B)
Boka
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 0
Naftagas
Elemir
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
3 : 4
Vojvodina 1928
Perlez
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
Graničar (R)
Riđica
PIK
Prigrevica
2 : 3
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
7 : 2
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost
Kupinovo
3 : 1
Hajduk (B)
Beška
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Graničar
Adaševci
Radnički
Irig
1 : 1
Jadran
Golubinci
Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Šumar
Ogar
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Omladinac
Stepanović
2 : 3
Metalac
Futog
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Borac
Šajkaš
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Jedinstvo
Rumenka
4 : 6
Bačka
Đurđevo
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 4
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Ibar
Leposavić
2 : 0
Kopaonik
Lešak
Moša
Banje
1 : 6
Radnik
Prilužje
Brezovica
Štrpce
1 : 3
Gracko
Staro Gracko
Polet
Laplje Selo
6 : 2
Plemetina
Plemetina
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Sitnica
Lepina
Vrnjci
Vrnjci
5 : 0
Zvezda
Čukojevac
Šumadija
Šumarice
4 : 3
Tavnik
Tavnik
Žiča
Žiča
2 : 2
Napredak
Gračac
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Lazac
Lazac
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Granit
Jošanička banja
1 : 4
ND 2011
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
5 : 1
Mladost
Vrdila
Botunje
Botunje
2 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
3 : 8
Seljak
Cvetojevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Budućnost
Stančići
5 : 0
Rakova
Rakova
Strelac
Miokovci
4 : 1
Malba
Žaočani
Morava
Mojsinje
6 : 1
Polet
Goričani
Mladost (P)
Preljina
5 : 0
Premeća
Premeća
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Parmenac
Parmenac
Planinac
Vujetinci
4 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica
2 : 1
Foka
Gornji Milanovac
Gornji Branetići
Gornji Branetići
2 : 0
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Gorušica
Viča
4 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Kotraža
Kotraža
2 : 1
Jelica
Goračići
Bratstvo
Dljin
3 : 0
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 3
Radnički
Turica
Brezova
Brezova
1 : 0
Sloga
Kaona
Jasenica
Božurnja
3 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
3 : 4
Sloga
Zagorica
Maskar
Maskar
3 : 2
Šatornja
Šatornja
BSK
Belosavci
3 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Karađorđe
Vučić
2 : 4
Lepenica
Badnjevac
Omladinac
Donja Rača
3 : 3
Mladost MG
Saranovo
BSK
Borač
1 : 3
Pobeda
Đurđevo
Mladost (K)
Kijevo
3 : 2
Sloga
Milatovac
Šumadija
Sipić
5 : 3
Grivac
Grivac
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Bare
Bare
Udarnik
Baničina
1 : 3
Šumadija
Azanja
Vodice
Vodice
1 : 1
Proleter
Mala Plana
Palanka
Smederevska Palanka
2 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 3
Pobeda
Golobok
Bašin
Bašin
0 : 3
Mramorac
Mramorac
Budućnost
Mala Krsna
4 : 0
Slavija
Smederevo
Skobalj
Skobalj
9 : 2
Sloga
Lugavčina
Kolarac
Kolari
2 : 0
SASK
Saraorci
Proleter
Vranovo
3 : 3
Jedinstvo
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 1
7. Jul
Vodanj
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Landol
Landol
Podunavac
Udovice
3 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Badljevica
Badljevica
Bata Bulić
Bistrica
5 : 2
Sloga
Viteževo
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Radnički
Knežica
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Napredak (T)
Toponica
Dunavac (P)
Petka
6 : 0
Polet
Voluja
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Makce
Makce
1 : 0
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 0
RSK
Rabrovo
Velika Reka
Velika Reka
4 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Luk
Voćnjak
14. Oktobar
Draginac
2 : 1
Sloga
Korenita
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Mladost
Borina
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Granit
Radalj
0 : 6
Borac
Lešnica
Dumaca
Pocerski Metković
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pocerina
Jevremovac
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Galeb
Cerovac
3 : 1
OFK Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Provo
Provo
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Karađorđe
Mišar
2 : 3
Sloga (K)
Krnić
Sloga (M)
Matijevac
7 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Korman
Korman
0 : 3
Mrovska
Mrovska
Gorki
Glušci
0 : 5
Majur
Majur
Partizan
Drenovac
4 : 1
Budućnost
Zminjak
Sloga (D)
Duvanište
4 : 1
Sloga (P)
Petlovača
Proleter
Šabac
2 : 3
Napredak
Ribari
Sloga (B)
Bogosavac
0 : 3
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Omladinac (B)
Bogatic
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 1
Drina
Badovinci
Orao
Poljanice
2 : 5
Komanice
Komanice
Borac
Rajković
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Veliševac
Veliševac
2 : 5
Vrujci
Gornja Toplica
Rajac
Kadina Luka
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Dučić
Dučić
0 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Kotešica
Kotešica
1 : 3
Tešnjar
Valjevo
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
2 : 7
Polet
Popučke
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Iskra
Donja Bukovica
Mladost Dračić
Dračić
3 : 3
Lukavac
Lukavac
Gradac
Valjevo
5 : 0
Pričević
Pričević
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 2
Polet
Donji Lajkovac
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Kolubara Gaj
Jabučje
Sloga
Bogovađa
1 : 2
Stepanje
Stepanje
Polet
Takovo kod Uba
6 : 0
Čučuge
Čučuge
Paljuvi
Paljuvi
1 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Joševa
Joševa kod Uba
0 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Dokmir
Dokmir
1 : 4
Sloga
Lončanik
Vrelo
Vrelo kod Uba
0 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Dobrinjac
Donja Dobrinja
4 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
2 : 4
Borac (O)
Otanj
Lazarica
Prilipac
2 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Lauš
Lopaš
1 : 1
Savinac
Visibaba
Glumač
Glumač
6 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Mladost
Donji Komren
2 : 1
Supovac
Supovac
Čegar
Donji Matejevac
2 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Vulkan
Brenica
0 : 0
Morava
Krušce
Secanica
Secanica
1 : 2
Zeleznicar
Nis
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Polet (V)
Vitoševac
4 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Sloga (K)
Korman
5 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Polet (R)
Radevac
4 : 0
Pobeda
Jakovlje
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Tempo
Mozgovo
0 : 1
Draževac
Draževac
NS Tatko
Lepaja
1 : 7
Radnički
Kočane
Mladost
Biljeg
1 : 4
Baličevac
Baličevac
Moravac
Čečina
1 : 2
Knežica
Knežica
4. Juli
Mekiš
3 : 1
Dobrič
Brest
Naisus
Rožina
5 : 0
Sloga
Jovanovac
Pobeda
Držina
2 : 4
Padež
Petrovac
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Kolare
Kolare
Polet
Senje
2 : 0
Mladost (T)
Tečić
Javor
Sladaja
2 : 1
Resavac
Subotica
Mladost (D)
Dublje
5 : 1
Crni Vrh
Deonica
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
3 : 2
Slatina
Negotin
Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Urovica
Urovica
Ratar
Jasenica
2 : 2
Smedovac
Smedovac
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
BSK
Bukovče
Mladost
Karbulovo
0 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Napredak
Korbovo
1 : 0
Pontes
Kostol
Junior
Davidovac kod Kladova
0 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Andjelković
Tekija
5 : 1
Trajan
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
4 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Mladost DK
Donji Katun
5 : 4
Tomako
Trstenik
Gradina
Pejovac
0 : 1
Sloga D
Dašnica
Mladost T
Toljevac
0 : 4
Vinogradar
Zleginje
Omladinac
Pojate
1 : 0
Ušće
Stalać
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
Župski biseri
Lacisled
Rasina
Vitanovac
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Sloga
Majdevo
3 : 0
13.April
Lomnica
Dvorane
Dvorane
3 : 2
Čitluk
Čitluk
Modrica
Modrica
0 : 7
Kupci
Kupci
Šanac
Šanac
5 : 0
Belović
Dedina
Budućnost
Kaonik
4 : 1
Parunovac
Parunovac
Kapidzija
Kapidzija
1 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Železničar
Pančevo
Unirea
Uzdin
3 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
10 : 0
Pobeda
Samoš
Dolovo
Dolovo
0 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Strela
Ivanovo
3 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 6
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ratar
Kruščica
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
4 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Banat
Dupljaja
Zrinjski 1932
Subotica
3 : 5
Đurđin
Đurđin
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
3 : 3
Poljoprivrednik
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
4 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Tromedja
Majdan
0 : 3
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tisa
Padej
4 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion Olimpija
Orom
0 : 2
Sloga
Ostojićevo
Napredak
Banatska Topola
1 : 6
ŽAK
Kikinda
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Delija
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
7 : 1
Vojvodina
Bašaid
Polet
Nakovo
8 : 1
Borac
Iđoš
Roham
Nova Crnja
1 : 0
Bega
Novi Itebej
Napredak
Čestereg
9 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Olimpija
Torda
2 : 4
Proleter
Međa
Polet
Banatsko Višnjićevo
6 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Terekves
Hetin
4 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
OFK Metalac
Sombor
1 : 3
OFK Mladost
Apatin
Sloga Borac
Surduk
7 : 3
Graničar K
Kuzmin
Popinci
Popinci
3 : 1
Železničar
Inđija
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo
Platičevo
0 : 2
Sloven
Sibač
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac
Martinci
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Graničar G
Grabovci
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Partizan
Susek
OFK Futog
Futog
5 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
TSK
Temerin
Čenej
Čenej
2 : 1
Proleter
Banoštor
Dinamo
Budisava
1 : 4
Mladost
Novi Sad
Borac
Rakovac
4 : 3
Bačka
Begeč
Tatra
Kisač
3 : 0
Sremac
Čerević
Napredak
Nadalj
6 : 2
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
Iskra
Kucura
Proleter
Ravno Selo
4 : 2
Budućnost
Savino Selo
Mladost Radost
Srbobran
2 : 2
Bečej
Bečej
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
3 : 2
Borac
Obrovac
Budućnost (P)
Parage
0 : 2
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 5
Budućnost (G)
Gložan
Titel
Titel
3 : 0
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Miletić
Mošorin
3 : 0
Obilić
Vilovo
ŽSK
Žabalj
2 : 3
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
2 : 5
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 1
Titel
Titel
Šepšin
Šepšin
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Boleč
Grocka
Borac
Amerić
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
OFK Leštane
Leštane
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
Palež
Palež
Vranić
Vranić
2 : 1
OFK Burovo
Burovo
Borac
Ušće
3 : 0
BSK
Brajkovac
Budućnost
Zvečka
6 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 6
Krtinska
Krtinska
Lehel
Mužlja
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Omladinac
Botoš
3 : 1
Banat
Čenta
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
Radnički
Sutjeska
0 : 0
Proleter
Neuzina
Radnički Ratar
Jaša Tomić
6 : 0
Zlatica
Zlatica
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Kablar
Kraljevo
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Popovići
Popovići
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Musina reka
Musina reka
0 : 0
Stubal
Stubal
Omladinac
Drakčići
3 : 5
Ras
Novi Pazar
Divostin
Kragujevac
8 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Borac
Drenovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Stari momci
Kragujevac
0 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 10
Kutlovo
Kutlovo
Trmbas
Trmbas
0 : 5
Studenac
Goločelo
Gorski car
Garaši
1 : 0
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
3 : 1
Venčani
Venčani
Ranilović
Ranilović
2 : 6
Misača
Misača
Krćevac 04
Krćevac
1 : 4
Borac
Kloka
Napredak
Malo Krčmare
3 : 0
Borac
Borci
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Radnički
Vojinovac
Pobeda
Sepci
4 : 1
Mladost
Bošnjane
Mladost 2011 (B)
Bečevica
0 : 2
Bečevica
Bečevica
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 4
Jedinstvo
Oplanić
Budućnost
Aljudovo
4 : 3
Kobilje
Kobilje
Budućnost
Kočetin
4 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Udarnik
Sibnica
2 : 0
Omladinac
Mirijevo
Napredak
Simićevo
0 : 3
Mladost
Porodin
Proleter
Četereže
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Napredak (P)
Poljana
3 : 3
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
8 : 1
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 4
Sopot
Požarevac
Proleter
Požarevac
3 : 0
Stig
Beranje
Desine
Desine
1 : 0
Sloga T
Topolovnik
Pek
Kusiće
3 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Ram
Ram
1 : 1
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Kvarc
Neresnica
1 : 2
Sloga
Mustapić
Homolje
Bukovska
3 : 1
Radenka
Radenka
Kaona
Kaona
1 : 4
Basarac
Mišljenovac
Polet
Bikinje
3 : 0
Dobra
Dobra
Vinci
Vinci
3 : 0
Električar
Šuvajić
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 0
Usije
Usije
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Rudar
Brasina
Borac
Kozjak
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Hajduk
Ribarica
6 : 1
Polet
Loznica
7. Juli
Bela Crkva
1 : 0
Cerova
Cerova
Torpedo
Lojanice
1 : 3
Hajduk
Debrc
Krnule 09
Krnule
3 : 2
Sloga
Ridjake
Polet
Jalovik
0 : 2
Borac
Vladimirci
Bobovik
Bobovik
3 : 3
Sloga Trgosped
Mehovine
Tresnjevka
Trbusac
4 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Dragojevac
Dragojevac
5 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 6
Rankovac
Nakučani
Sava
Mrdjenovac
0 : 1
Volujac
Volujac
Младост 2011
Синошевић
3 : 1
Žabar
Žabar
Mladost (Слатина)
Slatina
3 : 1
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Radnik
Glogovac
2 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Sumice
Glusci
1 : 4
Premijer
Badovinci
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Rakac Stave
Stave
6 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Beloševac
Beloševac
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Vukona
Vukona
1 : 1
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Vrhovine
4 : 1
Zvizdar
Zvizdar
BSK
Belanovce
3 : 1
Real
Donja Jajna
Mladost
Gložane
2 : 7
Mladi Radnik
Bobovo
Jedinstvo
Troponje
6 : 1
Radnički
Dubnica
Beljanica
Strmosten
1 : 5
Rudar
Senjski Rudnik
Resava
Bukovac
0 : 4
Resavac
Veliki Popović
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 6
OFK Dvorište
Dvorište
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 4
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Partizan (G)
Glogovac
7 : 0
Trnava
Trnava
Juhor
Glavinci
4 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Morava Panjevac
Kočino Selo
0 : 3
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
1 : 5
OFK Tabane
Tabane
Partizan (M)
Majur
2 : 4
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Bresje
Bresje kod Jagodine
0 : 2
Kolonija
Jagodina
Juhor
Beočić
2 : 4
Goša
Vukmanovac
Polet
Sekurič
3 : 3
Šumadinac
Dragovo
Zenit
Oparić
4 : 1
Blagotin
Belušić
Morava
Medveđa
0 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Polet 57
Milutovac
Kiseljak
Orašje
4 : 2
Parcane
Parcane
Rubin
Zalogovac
6 : 1
Juhor 2
Obrež
Mačkovac
Mačkovac
6 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Kruševica
Kruševica
0 : 3
Globoder
Globoder
Padež
Padež
0 : 3
Pakasnica
Pakasnica
Žabare
Žabare
0 : 0
BSK
Bela Voda
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 1
Srnje
Srnje
Jablanica
Jablanica
0 : 2
Drugari
Stanci
Zdravinje
Zdravinje
4 : 4
Grkljane
Grkljane
Mladost
Djunis
0 : 3
OFK Ribare
Ribare
Polet (Š)
Šavrane
1 : 0
Polet (K)
Kobilje
Jedinstvo
Orešac
2 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Omladinac
Zagajica
1 : 3
Pobeda
Parta
Partizan
Kajtasovo
1 : 3
Vitorul
Straža
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Napredak
Dužine
Janošik
Janošik
4 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Banat
Ilandža
3 : 2
Barice
Barice
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 1
Fruška Gora
Ruma
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Polet
Nikinci
Mladost
Buđanovci
1 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Sloga
Voganj
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Graničar
Obrež
Vitez
Subotište
3 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Sremac
Deč
4 : 1
Kameni
Ašanja
Lovac
Karlovčić
5 : 5
Mladost
Prhovo
Srem
Sremska Rača
2 : 0
Zmaj
Noćaj
Borac R
Radenković
2 : 2
Borac VR
Veliki Radinci
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 2
Sloga
Čalma
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Sremac
Jarak
Hajduk
Divoš
9 : 1
Sloboda
Šašinci
Borac
Jarkovci
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
6 : 0
Sloga
Maradik
Hajduk
Kamendol
3 : 0
Zuce
Zuce
Mladost (B)
Begaljica
4 : 2
Crvenka
Borča
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 1
Moštanica
Velika Moštanica
Kozara
Novi Beograd
0 : 3
GAK
Beograd
Borac
Zemun
1 : 7
Zmaj 1953
Zemun
Olimpija
Beograd
2 : 4
OFK Petrovčić
Petrovčić
BUSK
Beograd
7 : 4
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Sparta
Železnik
Torlak
Beograd
6 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Stojnik
Stojnik
2 : 3
Ropočevo
Ropočevo
OFK Rogača
Rogača
1 : 5
Crvena Zvezda
Ralja
Vis
Parcani
4 : 1
Drlupa
Drlupa
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Sibnica
Sibnica
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Beljina
Beljina
6 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
OFK Borac
Arnajevo
6 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
Guncate
Guncate
4 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Mladost Gaj 2011
Gaj
1 : 2
OFK Meljak
Meljak
Belica
Belica
2 : 1
Hajduk
Miloševo
Vojvodina
Neradin
1 : 3
Sremac
Dobrinci
Borac
Stejanovci
4 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
0 : 2
Mladost
Pavlovci
OFK Sokolovo
Sokolovo
0 : 1
Rasadnik
Lazarevac
Borac
Arapovac
5 : 2
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
4 : 0
Mladost
Leskovac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Ravangrad
Sombor
1 : 0
Šabac
Šabac
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 3
Nives
Knjaževac
Požarevac
Požarevac
3 : 0
Sloga
Zemun
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Inđija
Inđija
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Indeks
Novi Sad
0 : 5
Banat
Zrenjanin
Kordun
Kljajićevo
5 : 6
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 3
Graničar (R)
Riđica
PIK
Prigrevica
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
12 : 4
Kula
Kula
ŽAK
Sombor
4 : 1
Sloga
Čonoplja
Novi Sad
Novi Sad
4 : 1
Hajduk
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sombor
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Olimpija
Totovo Selo
2 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Proleter
Njegoševo
7 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
4 : 5
Bačka
Mol
Bežanija
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Hajduk
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 9
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
8 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički (S)
Sombor
5 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Borac VL
Veliko Laole
3 : 0
Obilić
Živica
Šapine
Šapine
9 : 0
Borac
Žabari
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Bačka 1901 '00
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
0 : 3
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Panter
Požarevac
Plana
Velika Plana
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Duljaj
Topola
Apolon 4 I
Kragujevac
2 : 4
Arsenal
Kragujevac

Košarka

Mega Vizura
Beograd
92 : 85
BKK Radnički
Beograd

Rukomet

Partizan
Beograd
33 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Vrbas Carnex
Vrbas
36 : 30
Zaječar
Zaječar
Bane
Raška
18 : 20
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
25 : 30
Bor 2
Bor
Kikinda
Kikinda
33 : 32
Sivac 69
Sivac
ORK Beograd
Beograd
32 : 34
Napredak
Kruševac
Halas Jožef
Ada
31 : 26
Crveni krst
Niš
Mladi Radnik
Radinac
16 : 23
Junior
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 25
Loznica grad
Loznica
Knjaževac
Knjaževac
30 : 26
RTB Bor
Bor
Vlasotince
Vlasotince
12 : 43
Niška Banja
Niška Banja