XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 320 utakmica za dan
Subota, 17 Septembar 2011

Fudbal

Partizan
Beograd
2 : 0
Hajduk
Kula
Rad
Beograd
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Sloboda Point
Užice
Javor
Ivanjica
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Napredak
Kruševac
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Mladi radnik
Požarevac
2 : 2
Sinđelić
Niš
Inđija
Inđija
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Čukarički
Beograd
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo
Ub
4 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
2 : 3
Železničar
Lajkovac
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 2
Sloga
Despotovac
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Borac (B)
Bivolje
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Cement
Beočin
Palić
Palić
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (Š)
Šid
3 : 1
Senta
Senta
Vršac
Vršac
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Partizan
Cerovac
1 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Morava
Velika Plana
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
Jedinstvo
Vladimirci
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Krušik
Valjevo
Radnički
Valjevo
3 : 0
FAP
Priboj
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Palilulac
Niš
5 : 2
Morava
Vladičin Han
SFK Moravac (P)
Predejane
3 : 2
Vučje
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
3 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Kablovi
Zaječar
Dunav
Prahovo
4 : 1
Napredak
Drenovac
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Borac
Starčevo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
AFK Ada
Ada
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Polet (S)
Sivac
4 : 0
Jugović
Kać
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Železnik Lavovi
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Turbina
Beograd
5 : 3
Resnik
Resnik
Trudbenik
Beograd
3 : 4
Budućnost (D)
Dobanovci
Palilulac
Krnjača
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Rudar
Baljevac
Karađorđe
Kraljevo
1 : 2
Polet (R)
Ratina
Sloga L
Lužnice
1 : 6
Seljak
Male Pčelice
Slatina
Slatina
1 : 2
Brezak
Pranjani
Rača Popović
Popović
7 : 0
Partizan
Darosava
Karađorđe
Rača
3 : 0
Vinča
Vinča
Marjan
Knić
4 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Šumadinac
Binovac
1 : 1
Omladinac
Rakinac
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Antimon
Zajača
Sindjelić
Lipnica
3 : 0
Jedinstvo
Štitar
Banjani
Banjani
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Kačer
Belanovica
2 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
OFK Divci
Divci
Radnik
Ub
5 : 1
Proleter
Bajevac
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
OFK Niš
Niš
6 : 0
Radnički
Trupale
Aluminjum
Niš
1 : 3
Delijski Vis
Niš
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Napredak
Aleksinac
5 : 1
Jastrebac
Tešica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 1
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo P
Pirot
4 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Dragoš
Pirot
2 : 2
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
4 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Temac
Temska
1 : 1
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Mladost P.R
Poljska Ržana
1 : 0
Prčevac
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
Levosoje
Levosoje
Krivelj
Krivelj
0 : 2
Rudar
Bor
Bor
Bor
3 : 0
Zlot
Zlot
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Rajac
Rajac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Sloga (M)
Minićevo
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Midžor
Kalna
4 : 2
ŠSK
Štipina
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Vršac United
Vršac
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Partizan (U)
Uljma
0 : 3
Borac (S)
Sakule
Potisje
Kanjiža
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Begej
Žitište
8 : 0
OFK Klek
Klek
Naftagas
Elemir
3 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost
Kruščić
2 : 1
PIK
Prigrevica
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Sremac
Vojka
Rudar
Vrdnik
0 : 3
Graničar
Adaševci
Sloven
Ruma
3 : 1
Mladost
Kupinovo
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 3
PKB Kovilovo
Kovilovo
Šumadija
Šopić
2 : 1
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Prva Iskra
Barič
Rudar
Zeoke
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
IMR
Rakovica
3 : 1
Baćevac
Baćevac
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Mladost
Pajazitovo
1 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 4
Botunje
Botunje
Parmenac
Parmenac
3 : 0
Polet
Goričani
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 0
Majdan
Majdan
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 5
Šilopaj
Šilopaj
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Grivac
Grivac
Mladost (R)
Rašković
0 : 2
Sloga
Milatovac
Bare
Bare
1 : 0
Pobeda
Đurđevo
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Mladost MG
Saranovo
Šumadija
Sipić
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
Mladost (K)
Kijevo
0 : 3
BSK
Borač
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Polet
Aleksandrovac
Polet
Voluja
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Đerdap
Golubac
3 : 1
RSK
Rabrovo
Borac
Lešnica
2 : 0
Luk
Voćnjak
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Sloga
Bogovađa
0 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Polet (R)
Radevac
1 : 2
Borac
Trnjane
Mladost
Biljeg
0 : 1
Padina
Padina kod Merošine
Mladost
Mali Suvodol
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Sindjelic
Vojnik
Resavac
Subotica
7 : 2
BSK
Buljane
Rečka
Rečka
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Kupci
Kupci
2 : 3
Belović
Dedina
Jedinstvo Stević
Kačarevo
7 : 1
Borac (P)
Pločica
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Unirea
Uzdin
Olimpija
Gunaroš
3 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 1
Proleter
Međa
OFK Mladost
Apatin
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 2
Sloven
Sibač
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tvrdjava
Bač
5 : 0
Kulpin
Kulpin
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
Borac
Obrovac
Mladi proleter
Beograd
1 : 1
Rušanj
Rušanj
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Obilić
Beograd
1 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Palež
Palež
3 : 1
Barajevo
Barajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
6 : 2
Borac
Ušće
OFK Burovo
Burovo
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Napredak
Medoševac
1 : 6
Mladost (Č)
Čibutkovica
Tulež
Tulež
4 : 0
Ranilović
Ranilović
Brezovac
Brezovac
0 : 1
Misača
Misača
Hajduk
Gornja Trnava
3 : 2
OFK Žabare
Žabare
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost
Blaznava
1 : 0
Mladost
Rajkovac
Bečevica
Bečevica
0 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Dobrnje
Dobrnje
0 : 1
7 juli
Lopušnik
Busur
Busur
2 : 3
Mlava
Zabrđe
Laolac
Veliko Laole
2 : 4
Burovac
Burovac
Budućnost
Vezičevo
6 : 2
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
1 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Rade Milošević
Dubočka
8 : 2
Melnica
Melnica
Mladost (L)
Leskovac
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Obilić
Zabrđe
1 : 2
Rudar
Stamnica
Kobilje
Kobilje
0 : 0
Budućnost
Aljudovo
Stig MC
Malo Crniće
1 : 1
Košava
Kalište
BSK
Boževac
4 : 0
Stig C
Crljenac
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Sopot
Požarevac
Stig
Beranje
0 : 7
Borac (K)
Klenovnik
Sloga
Straža
0 : 4
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Bratstvo
Krupanj
1 : 2
Krasava
Krasava
Cerova
Cerova
4 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Ceric
Miokus
5 : 3
Volujac
Volujac
Premijer
Badovinci
5 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Bair
Bogatic
3 : 0
Mladost (O)
Ocage
Radnik
Glogovac
0 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Maovi MH
Maovi
5 : 3
Buducnost
Dobric
Napredak
Ševarice
0 : 4
Cer
Petkovica
Fortuna
Šabac
5 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
BSK
Belanovce
Bratstvo (Z)
Zlokućane
3 : 1
Goblen
Badince
Real
Donja Jajna
4 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Brza
Brza
5 : 0
Mladost (K)
Kutles
Omladinac
Donje Sinkovce
7 : 1
Moravac (G)
Guberevac
Turekovac
Turekovac
1 : 1
Nomanica
Nomanica
Rudar
Senjski Rudnik
0 : 3
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Omladinac
Ugljarevo
5 : 0
Omasnica
Omasnica
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Juhor 2
Obrež
5 : 0
Temnić
Varvarin
Kostrež
Ćićevac
4 : 1
Kiseljak
Orašje
Padež
Padež
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Kruševica
Kruševica
1 : 2
Žabare
Žabare
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Globoder
Globoder
2 : 3
Srnje
Srnje
Pakasnica
Pakasnica
3 : 6
BSK
Bela Voda
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Napredak
Dužine
Krajina
Kupinik
4 : 0
Graničar
Miletićevo
Barice
Barice
2 : 2
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Margita
5 : 0
Janošik
Janošik
Omladinac M
Molovin
2 : 0
Graničar
Jamena
Pionir
Besni Fok
4 : 0
Mladost (JR)
Jabučki rit
Sparta
Železnik
0 : 1
Kozara
Novi Beograd
Petka
Petka
2 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Strmovo
Strmovo
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 4
BSK Borča
Borča
Slatke male
Burovac
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
ŽFK Gradac
Valjevo
3 : 0
Karađorđe
Topola
Zemun
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Javor
Ivanjica
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
0 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Inđija
Inđija
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Hajduk
Kula
2 : 1
Banat
Zrenjanin
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi sad
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Jedinstvo Š
Štitar
0 : 1
Mačva
Šabac
Mladost
Kruščić
2 : 1
PIK
Prigrevica
Osipaonica
Osipaonica
5 : 0
Sloga
Lugavčina
Šumadinac
Binovac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Šumadija
Azanja
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
2 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Zemun
Zemun
1 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Loznica
Loznica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Sloboda PS
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Inđija
Inđija
4 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Banat
Zrenjanin
7 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 6
Radnički
Bajmok
Palić
Palić
0 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Olimpija
Totovo Selo
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
1 : 7
Sloboda
Stara Moravica
Palilulac
Niš
0 : 6
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Čačak
3 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Savacijum
Šabac
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Loznica
Loznica
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 2
Smederevo
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Olimpija
Totovo Selo
0 : 4
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
9 : 0
Čoka
Čoka
Sloga
Drmno
3 : 0
Borac VL
Veliko Laole
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Šapine
Šapine
Obilić
Živica
8 : 1
Borac
Žabari
Borac
Ralja
2 : 3
Mladi radnik
Radinac
SASK
Saraorci
5 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Osipaonica
Osipaonica
8 : 3
Sloga
Lugavčina
Šumadinac
Binovac
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Skobalj
Skobalj
0 : 9
Lunjevac
Lunjevac
Šumadija
Azanja
2 : 0
Glavaš
Glibovac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 5
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
0 : 5
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
0 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 3
Nacional
Niš
Tisa
Adorjan
0 : 4
Senta
Senta
Bačka 1901 '99
Subotica
2 : 0
Čoka
Čoka
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Presing
Požarevac
3 : 0
Proleter
Vranovo
Smederevo
Smederevo
2 : 3
MIP-Presing
Požarevac
Panter
Požarevac
1 : 6
Plana
Velika Plana
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 3
Sloga
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
2 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Kraguj
Kragujevac
0 : 7
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Marjan
Knic
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Karađorđe
Rača
2 : 4
Arsenal
Kragujevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 4
Seljak
Mihajlovac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Bumerang
Požarevac
Presing
Požarevac
1 : 0
Rudar
Kostolac
Smederevo
Smederevo
2 : 4
MIP-Presing
Požarevac
Panter
Požarevac
2 : 1
Plana
Velika Plana
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 6
Sloga
Petrovac na Mlavi
Obilić
Živica
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
29 : 27
Kolubara
Lazarevac
Jugović Unimet
Kać
29 : 30
Partizan
Beograd
PKB
Padinska Skela
35 : 32
Železničar 1949
Niš
Dinamo
Pancevo
30 : 22
Požarevac
Požarevac
Radnički
Kragujevac
27 : 23
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
33 : 22
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Sindjelić
Beograd
35 : 30
Mladost
Smederevska Palanka
Morava
Velika Plana
40 : 33
Kolubara 2
Lazarevac
Šamot 65
Aranđelovac
35 : 32
Primus Car Dušan
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
33 : 26
Sloga
Despotovac
Studentski grad
Beograd
24 : 26
Majdanpek
Majdanpek
Bask
Beograd
21 : 23
Stari grad
Beograd
Udarnik
Lozovik
31 : 22
Metalac
Valjevo
Potisje Pleteks
Ada
27 : 40
Apatin
Apatin
Jabuka
Jabuka
38 : 31
Dalmatinac
Riđica
Metalac Asko Vidak
Futog
32 : 29
Jedinstvo
Kačarevo
Radnički-Cement
Novi Sad
41 : 30
Hajduk
Čurug
Sombor
Sombor
27 : 24
Titel Džon Dir
Titel
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 24
Radnički
Šid
ŽSK
Žabalj
30 : 22
Hercegovina
Sečanj
Ruma
Ruma
41 : 31
Napredak
Čestereg
Radnički
Jaša Tomić
32 : 29
Crvenka II
Crvenka
Obilić
Novi Kneževac
19 : 26
Slavija
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
22 : 31
Bačka Palanka
Bačka Palanka