XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 576 utakmica za dan
Nedelja, 8 April 2012

Fudbal

BSK Borča
Borča
0 : 2
Sloboda Point
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Inđija
Inđija
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Radnik
Surdulica
4 : 1
Borac (B)
Bivolje
Dinamo
Vranje
3 : 0
Sloga
Despotovac
Kopaonik
Brus
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Car Konstantin
Niš
6 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Dolina
Padina
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
PKB
Padinska skela
0 : 0
Žarkovo
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Slavija
Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Hajduk
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Srem (J)
Jakovo
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Beograd
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 2
Voždovac
Beograd
Tutin
Tutin
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
Železničar
Smederevo
2 : 3
Sloga (B)
Batočina
Obilić
Živica
1 : 4
Seljak
Mihajlovac
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Mladi radnik
Radinac
4 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Gruža
Gruža
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Šumadinac
Brzan
Borac (VL)
Veliko Laole
4 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Krušik
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Ribnica
Mionica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Morava
Vladičin Han
Moravac Orion (M)
Mrštane
6 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Omladinac
Malošište
1 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Moravica
Subotinac
4 : 2
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Napredak
Drenovac
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Juhor
Obrež
Majdanpek
Majdanpek
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Slatina
Bor
1 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac
Starčevo
2 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 1
AFK Ada
Ada
Kolonija
Kovin
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Bulbulderac
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Grafičar
Beograd
0 : 4
Resnik
Resnik
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Sremčica
Sremčica
Železnik Lavovi
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (V)
Vraneši
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Rudar
Baljevac
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Ribnica (J)
Jovac
1 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Polet (R)
Ratina
1 : 1
Radnički
Kovači
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 2
Radnik
Ušće
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Azbest
Stragari
2 : 2
Šumadija
Čumić
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Seljak
Male Pčelice
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 0
Sloga L
Lužnice
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 0
Spartak
Trnava
Rudar
Bresnica
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Napredak
Svračkovci
Prilike
Prilike
3 : 2
Morava
Katrga
Šumadija
Brdjani
0 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Vujan
Prislonica
1 : 0
Dragačevo
Guča
Banja
Banja
3 : 2
Marjan
Knić
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Junkovac
Junkovac
Borac
Pajsijević
1 : 0
Sloga
Zabojnica
Šumadija
Toponica
4 : 1
Vinča
Vinča
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 1
Partizan
Darosava
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Borac
Ralja
1 : 0
Sloga
Miloševac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Budućnost
Ratari
Cerovac
Cerovac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Dragoš
Oreškovica
1 : 3
Železničar
Požarevac
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga B
Burovac
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Crni Vrh
Miljević
1 : 4
Šapine
Šapine
Vihor
Maljurevac
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Integral
Batuša
5 : 0
Sloga K
Kasidol
Antimon
Zajača
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Mladost (P)
Prnjavor
0 : 3
Jadar (S)
Stupnica
Sloga
Lipnički Šor
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Napredak
Mačvanski Belotić
5 : 1
Sindjelić
Lipnica
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Mladost
Vračević
Brežđe
Brežđe
1 : 0
OFK Divci
Divci
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Trlić
Trlić
2 : 3
Tulari
Tulari
Budućnost
Arilje
3 : 0
Ariljska Rampa
Požega
Bioska
Bioska
1 : 4
Višesava
Bajina Bašta
Jedinstvo
Kalenić
4 : 2
Omladinac
Zdravčići
Sečica
Seča reka
3 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Polet
Rasna
2 : 2
GP Zlatibor
Užice
Perućac
Perućac
1 : 1
Železničar
Požega
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 2
Rudar
Jelašnica
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 4
Mramor
Mramor
Mladost
Medoševac
3 : 2
Delijski Vis
Niš
Radnički
Trupale
0 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Rad
Merošina
0 : 3
Borac
Azbresnica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 0
Jastrebac
Tešica
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Orljane
Orljane
2 : 0
Toplica
Šarlinac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 3
Bukovik
Razanj
Radan
Lebane
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Veternica
Leskovac
1 : 3
Budućnost
Orašje
Šumadija
Razgojna
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Morava
Leskovac
7 : 0
Mladost
Vinarce
Navalin
Navalin
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Progres
Ladovica
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 5
Jedinstvo P
Pirot
Zadrugar
Krupac
4 : 0
Dragoš
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Napredak
Izvor
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Levosoje
Levosoje
Kondiva
Žbevac
4 : 1
As
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
Pčinja
Trgovište
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Dunđerski
Voljčinac
4 : 2
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
5 : 4
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Mladost (K)
Končarevo
5 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Napredak (S)
Svojnovo
5 : 0
Istok 63
Plana
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Lugomir
Rakitovo
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 3
Levač
Rekovac
Budućnost
Miliva
2 : 1
Morava
Ribare
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 3
Sindjelic
Grabovac
Sloga
Kobišnica
1 : 5
Nemetali
Donja Bela Reka
Bor
Bor
7 : 0
Rajac
Rajac
Branik
Štubik
1 : 0
Rudar
Bor
Radnički
Klokočevac
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Ključ
Podvrška
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Naupare
Naupare
4 : 0
Dedina
Dedina
Jasika
Jasika
1 : 1
Blagotin
Poljna
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Jovan Kursula
Selo Varvarin
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trajal
Kruševac
2 : 2
Mladost
Makrešane
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga
Ćićevac
2 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rudar (P)
Podvis
2 : 1
Midžor
Kalna
Radnički
Lubnica
1 : 1
Rtanj
Boljevac
Mladost
Sumrakovac
3 : 3
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
3 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Slavija
Kovačica
3 : 1
Vršac United
Vršac
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Mladost
Omoljica
Spartak
Debeljača
1 : 1
Polet
Izbište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
1 : 1
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Proleter
Njegoševo
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Naftagas (B)
Boka
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Gradnulica
Zrenjanin
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Potisje
Knićanin
0 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
PIK
Prigrevica
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
3 : 1
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Sremac
Vojka
2 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
1 : 1
Šumar
Ogar
Graničar
Adaševci
3 : 0
Partizan
Vitojevci
Hajduk (B)
Beška
5 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Radnički
Irig
0 : 3
Sloven
Ruma
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 3
Metalac
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo
Rumenka
5 : 1
Šajkaš
Kovilj
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Omladinac
Stepanović
Slavija (P)
Pivnice
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Borac
Šajkaš
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Strelac
Mislođin
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Dunavac
Grocka
Baćevac
Baćevac
3 : 0
PIK Zemun
Zemun
Lazac
Lazac
1 : 2
Žiča
Žiča
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Mladost
Vrdila
0 : 2
Morava
Mrsać
ND 2011
Novi Pazar
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Mladost
Pajazitovo
Šumarice 2008
Kragujevac
4 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
4 : 0
Kremenac
Rogojevac
Botunje
Botunje
0 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Mladost (P)
Preljina
3 : 0
Strelac
Miokovci
Čačak 94
Čačak
2 : 2
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
0 : 2
Miokovci
Miokovci
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 1
Rakova
Rakova
Premeća
Premeća
2 : 2
Polet
Goričani
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Brezova
Brezova
0 : 3
Kotraža
Kotraža
Radnički
Turica
1 : 2
Jelica
Goračići
Jedinstvo
Puhovo
7 : 0
Gradina
Rti
Sloga
Zagorica
3 : 1
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
2 : 1
Mladost
Jelenac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 1
Šatornja
Šatornja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 3
BSK
Belosavci
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Maskar
Maskar
Proleter
Jelovik
3 : 4
Prvi srpski ustanak
Orašac
Pobeda
Đurđevo
3 : 3
Grivac
Grivac
Lepenica
Badnjevac
2 : 0
Bare
Bare
Beli Orlovi
Pridvorice
5 : 1
Vodice
Vodice
Bašin
Bašin
1 : 2
Udarnik
Baničina
Mramorac
Mramorac
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Pobeda
Golobok
4 : 1
Šumadija
Azanja
Budućnost
Vlaški Do
0 : 0
Proleter
Mala Plana
Budućnost
Mala Krsna
2 : 4
Proleter
Vranovo
Jedinstvo
Smederevo
1 : 2
Kolarac
Kolari
SASK
Saraorci
2 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Badljevica
Badljevica
0 : 4
Podunavac
Udovice
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 2
Drugovac
Drugovac
Landol
Landol
0 : 7
7. Jul
Vodanj
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 0
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
0 : 2
Mladost
Novo Selo
Bata Bulić
Bistrica
0 : 3
Polet
Aleksandrovac
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Radnički
Knežica
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Sloga
Viteževo
Napredak (T)
Toponica
0 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Mladost
Svinjarevo
4 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (B)
Busur
0 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Dunavac (P)
Petka
3 : 1
Makce
Makce
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Polet
Voluja
RSK
Rabrovo
7 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (D)
Dubravica
2 : 2
Đerdap
Golubac
Sloga
Korenita
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Stolice
Krupanj
2 : 2
Borac
Lešnica
Stari Jadar
Gornji Dobrić
2 : 0
Granit
Radalj
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
14. Oktobar
Draginac
Sloga (K)
Krnić
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Dumaca
Pocerski Metković
3 : 2
Karađorđe
Mišar
Galeb
Cerovac
1 : 0
Korman
Korman
Sloga (M)
Matijevac
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
1 : 3
Dobrava
Vukošić
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Gorki
Glušci
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Sloga (D)
Duvanište
2 : 3
Proleter
Šabac
Omladinac (S)
Slepčević
2 : 5
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
1 : 1
Napredak
Ribari
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Mladi Borac
Dublje
Sloga (P)
Petlovača
2 : 0
Omladinac (B)
Bogatic
Majur
Majur
5 : 1
Drina
Badovinci
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
Komanice
Komanice
1 : 3
Vrujci
Gornja Toplica
Toplica
Donja Toplica
0 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Orao
Poljanice
3 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Liplje
Liplje
2 : 3
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
4 : 1
Borac
Rajković
Mladost Dračić
Dračić
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
Gradac
Valjevo
4 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
1 : 1
Kotešica
Kotešica
Pričević
Pričević
2 : 9
Polet
Popučke
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Takovo kod Uba
3 : 1
Dokmir
Dokmir
Vrelo
Vrelo kod Uba
1 : 2
Čučuge
Čučuge
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Brgule
Brgule
0 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac
Kalinovac
2 : 1
Sloga
Lončanik
Gorobilje
Gorobilje
3 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
1 : 3
Savinac
Visibaba
Plavi tok
Dražinovići
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 3
Glumač
Glumač
Ježevica
Velika Ježevica
0 : 3
Lauš
Lopaš
Secanica
Secanica
4 : 5
Vulkan
Brenica
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 1
Mladost
Donji Komren
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Čokot
3 : 0
Supovac
Supovac
Zeleznicar
Nis
4 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Tempo
Mozgovo
3 : 1
Borac
Trnjane
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (R)
Radevac
3 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Baličevac
Baličevac
4 : 3
Dobrič
Brest
Radnički
Kočane
5 : 0
Sloga
Jovanovac
NS Tatko
Lepaja
3 : 1
Padina
Padina kod Merošine
Mladost
Biljeg
0 : 3
Naisus
Rožina
Moravac
Čečina
0 : 4
4. Juli
Mekiš
Železničar
Brestovac
0 : 3
Sloga
Lipovica
Polet
Stajkovce
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Napredak
Bogojevce
2 : 2
Lemind Livnica
Leskovac
Radnički
Pertate
0 : 1
Morava
Glozane
Kumarevo
Kumarevo
0 : 0
MB
Mala Biljanica
Mladi Borac
Zivkovo
0 : 0
Milanovo
Milanovo
Željuša
Željuša
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Provalija
Pirot
1 : 1
Padež
Petrovac
Mladi Radnik
Novo Laniste
0 : 3
Bratstvo
Međureč
Resavac
Subotica
3 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
2 : 2
BSK
Buljane
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Polet
Senje
1 : 0
Sindjelic
Vojnik
Javor
Sladaja
0 : 0
Ursule
Ursule
Slatina
Negotin
2 : 3
Samarinovac
Samarinovac
Smedovac
Smedovac
5 : 0
BSK
Bukovče
Urovica
Urovica
0 : 1
Vidrovac
Vidrovac
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 3
Mladost
Karbulovo
Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Ratar
Jasenica
1 : 1
Deli Jovan
Sikole
Mladost T
Toljevac
2 : 1
Tomako
Trstenik
Omladinac
Pojate
2 : 0
Pobeda
Lučina
Mladi radnik
Bačina
4 : 2
Mladost DK
Donji Katun
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Ušće
Stalać
3 : 2
Sloga D
Dašnica
Sloga L
Lozna
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Kupci
Kupci
Čitluk
Čitluk
2 : 0
Belović
Dedina
13.April
Lomnica
5 : 4
Parunovac
Parunovac
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Sloga
Majdevo
1 : 0
Kapidzija
Kapidzija
Dvorane
Dvorane
1 : 4
Budućnost
Kaonik
Modrica
Modrica
0 : 4
Šanac
Šanac
Dolovo
Dolovo
3 : 2
Železničar
Pančevo
Strela
Ivanovo
0 : 4
Vojvodina
Crepaja
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
1 : 3
Borac (P)
Pločica
Ševac
Kusić
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
6 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
0 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Crvena zvezda
Pavliš
6 : 1
Potporanj
Potporanj
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Hajduk
Šušara
4 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Dušan Silni
Subotica
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
10 : 0
Solid
Subotica
Udarnik
Višnjevac
3 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Bratstvo
Ljutovo
2 : 2
Zrinjski 1932
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Tromedja
Majdan
4 : 2
Radnički
Tornjoš
Šampion Olimpija
Orom
1 : 0
Horgoš Higlo
Horgoš
Sloga
Ostojićevo
0 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Polet
Nakovo
3 : 0
Jedinstvo
Bočar
Delija
Mokrin
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
ŽAK
Kikinda
Vojvodina
Bašaid
6 : 0
Borac
Iđoš
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Panonija
Lalić
3 : 1
OFK Šikara
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
OFK Metalac
Sombor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
OFK Mladost
Apatin
Lipar
Lipar
2 : 0
Dinamo
Sonta
Graničar K
Kuzmin
1 : 3
Sloven
Sibač
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Železničar
Inđija
1 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloga Borac
Surduk
4 : 1
Graničar G
Grabovci
Popinci
Popinci
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Borac
Martinci
Jedinstvo
Platičevo
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Čenej
Čenej
2 : 1
Partizan
Susek
Dinamo
Budisava
4 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
1 : 3
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
5 : 0
OFK Futog
Futog
Sremac
Čerević
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
Bačka
Begeč
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Proleter
Ravno Selo
5 : 0
Mladost
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
2 : 1
Iskra
Kucura
Bečej
Bečej
3 : 0
Budućnost
Savino Selo
Maglić
Bački Maglić
0 : 0
Bačka
Despotovo
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (G)
Gložan
6 : 1
Krivanj
Selenča
Kulpin
Kulpin
1 : 0
Borac
Obrovac
Sloga
Lok
5 : 2
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
Obilić
Vilovo
1 : 2
Miletić
Mošorin
Borac
Progar
0 : 2
Jedinstvo
Surcin
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 1
Banja
Visnjička banja
Dunav
Veliko Selo
3 : 0
Napredak
Selo Rakovica
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Institut
Zemun Polje
Borac
Amerić
2 : 2
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Šepšin
Šepšin
Ivanča
Ivanča
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
OFK Leštane
Leštane
3 : 1
Boleč
Grocka
Mladost
Umčari
1 : 1
Podunavac
Ritopek
Borac
Ušće
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
1 : 4
Vranić
Vranić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 1
Mladost (B)
Baroševac
BSK
Brajkovac
1 : 4
Lisović
Beograd
Banat
Čenta
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Lehel
Mužlja
Jedinstvo
Ečka
3 : 1
Mladost
Belo Blato
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
1 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
Radnički
Sutjeska
Proleter
Neuzina
2 : 0
Sloga
Jarkovac
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Popovići
Popovići
Musina reka
Musina reka
2 : 3
Progorelica
Progorelica
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Ras
Novi Pazar
4 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Stubal
Stubal
0 : 2
Partizan
Vrba
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Oplanić
1 : 4
Polet (G)
Guberevac
Bečevica
Bečevica
5 : 1
Kotlenik (G)
Guncati
Proleter
Četereže
1 : 9
Udarnik
Sibnica
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 1
Budućnost
Kočetin
Mladost
Porodin
5 : 0
BSK
Brzohode
Omladinac
Mirijevo
1 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Mlava (B)
Bratinac
2 : 3
MIP-Majdan
Požarevac
Dizel
Bare
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Proleter
Požarevac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Stig
Beranje
2 : 3
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Radnički
Požeženo
1 : 0
Pek
Kusiće
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
1 : 3
Carevac
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 3
Sloga T
Topolovnik
Mladost (B)
Brezjak
3 : 2
Prva Iskra
Runjani
Jelav
Jelav
0 : 2
Borac
Kozjak
Polet
Loznica
1 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga Trgosped
Mehovine
0 : 3
Borac
Vladimirci
Bobovik
Bobovik
0 : 2
Hajduk
Debrc
Tresnjevka
Trbusac
3 : 0
Polet
Jalovik
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Krnule 09
Krnule
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Torpedo
Lojanice
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 3
Sloga
Ridjake
Младост 2011
Синошевић
2 : 0
Mladost (Слатина)
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 3
Sava
Mrdjenovac
Mladost (Свилеула)
Svileuva
0 : 10
Rankovac
Nakučani
Metlić
Metlić
2 : 3
Volujac
Volujac
Ceric
Miokus
10 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
BSK
Belanovce
2 : 4
Goblen
Badince
Jasunja
Jasunja
3 : 0
Brza
Brza
Partizan (M)
Majur
0 : 3
Morava Panjevac
Kočino Selo
Bresje
Bresje kod Jagodine
1 : 4
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
2 : 3
Sloboda
Šuljkovac
OFK Tabane
Tabane
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
3 : 2
Trnava
Trnava
Radnik
Davidovac
3 : 1
Hajduk
Čepure
Omladinac
Šaludovac
6 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Napredak
Stubica
1 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Radnicki
Tekija
0 : 1
Jedinstvo R
Ratare
Morava
Medveđa
5 : 3
Mladost
Mala Drenova
Polet 57
Milutovac
2 : 4
Omasnica
Omasnica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Mačkovac
Mačkovac
4 : 0
Žabare
Žabare
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 0
Padež
Padež
Srnje
Srnje
2 : 1
Kruševica
Kruševica
BSK
Bela Voda
5 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Pakasnica
Pakasnica
2 : 5
Globoder
Globoder
Mladost
Djunis
1 : 4
Bukovica
Bukovica
Polet (Š)
Šavrane
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Polet (K)
Kobilje
3 : 2
Štitari
Štitari
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Drugari
Stanci
OFK Ribare
Ribare
7 : 2
Grkljane
Grkljane
Banat
Ilandža
1 : 2
Janošik
Janošik
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 0
Mladost
Buđanovci
Borac
Klenak
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Napredak
Žarkovac
Sloga
Voganj
3 : 3
Fruška Gora
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 0
Polet
Nikinci
OFK Bingula
Bingula
0 : 5
Jedinstvo M
Morović
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
1 : 1
Napredak
Vašica
Jednota
Šid
2 : 2
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Berkasovo
2 : 6
Sindjelić
Gibarac
Lovac
Karlovčić
3 : 1
Vitez
Subotište
Mladost
Prhovo
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Kameni
Ašanja
0 : 3
Napredak
Popinci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 2
Graničar
Obrež
Mitros
Sremska Mitrovica
7 : 0
Zmaj
Noćaj
Hajduk
Divoš
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Sloboda
Šašinci
2 : 0
Borac R
Radenković
Sremac
Jarak
4 : 1
Srem
Sremska Rača
Sloga
Čalma
4 : 3
Borac VR
Veliki Radinci
Borac
Jarkovci
0 : 1
Sloga
Maradik
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Mladost
Mali Bač
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Vizić
0 : 1
Neštin
Neštin
Sloga
Plavna
0 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija
Bođani
1 : 1
Labudnjača
Vajska
Mladost (JR)
Jabučki rit
0 : 3
Veliko selo
Veliko selo
Dunavac
Dunavac
3 : 0
Kapedunum
Beograd
Partizan
Kaludjerica
0 : 5
Crvenka
Borča
Heroj
Jajinci
2 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Torlak
Beograd
8 : 0
Borac
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 0
Kozara
Novi Beograd
Sparta
Železnik
2 : 3
Zmaj 1953
Zemun
Busije
Zemun
4 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Mladost (MI)
Mala Ivanča
4 : 0
OFK Rogača
Rogača
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 0
Stojnik
Stojnik
Sibnica
Sibnica
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
Đurinci
Đurinci
1 : 9
Ropočevo
Ropočevo
OFK Slatina
Slatina
1 : 3
Crvena Zvezda
Ralja
Mladost Gaj 2011
Gaj
1 : 4
Beljina
Beljina
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 2
OFK Boždarevac
Boždarevac
Guncate
Guncate
0 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 3
Rožanci
Rožanci
Sloga
Zasavica I
1 : 0
BSK
Bešenovo
Planinac
Ležimir
1 : 2
OFK Bosut
Bosut
Grgurevci
Grgurevci
0 : 1
Napredak
Šuljam
OFK Sokolovo
Sokolovo
2 : 3
Proleter
Vrbovno
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
3 : 1
Petka
Petka
Mladost
Leskovac
3 : 1
Rasadnik
Lazarevac
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Požarevac
Požarevac
0 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
4 : 0
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
8 : 0
Pančevo
Pančevo
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Radnički S
Sombor
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Donji Srem
Pećinci
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Slavija
Novi Sad
1 : 2
Indeks
Novi Sad
Savacijum
Šabac
2 : 3
Železničar
Lajkovac
PIK
Prigrevica
2 : 3
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
4 : 1
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
3 : 8
Omladinac (B)
Bukovac
Selevac
Selevac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Glavaš
Glibovac
6 : 0
Sloga
Miloševac
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Novi Sad
Novi Sad
5 : 1
Bečej
Bečej
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Senta
Senta
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
7 : 1
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Crvenka
Crvenka
3 : 5
Bačka (BP)
Bačka Palanka
ČSK Pivara
Čelarevo
7 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Novi Sad
Novi Sad
3 : 3
Bečej
Bečej
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 5
Radnički (S)
Sombor
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Selevac
Selevac
1 : 5
Jedinstvo
Krnjevo
Glavaš
Glibovac
0 : 6
Sloga
Miloševac
AFK
Ada
3 : 2
Bačka 1901 '00
Subotica
Duljaj
Topola
6 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac

Košarka

BKK Radnički
Beograd
91 : 64
Hemofarm Stada
Vršac
Partizan mts
Beograd
76 : 69
Crvena Zvezda Diva
Beograd
Radnički FMP
Železnik
89 : 82
Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
67 : 65
Crnokosa
Kosjerić
Radnički
Kovin
81 : 93
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
90 : 85
Eko Basket
Niš
Partizan Galenika
Beograd
78 : 72
Hemofarm Stada
Vršac
Šabac
Šabac
79 : 68
Čelarevo
Čelarevo
Železničar
Lajkovac
43 : 58
Play Off
Užice
Ljubovija
Ljubovija
101 : 28
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Student
Niš
Smeč 5
Gruža
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 32
Vrbas Carnex
Vrbas
Jagodina
Jagodina
29 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
Topličanin
Prokuplje
37 : 27
Naisus 2
Niš
Dubočica 54
Leskovac
33 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Bor 2
Bor
46 : 21
Knjaževac
Knjaževac
15 oktobar
Velika Drenova
29 : 26
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rtanj
Boljevac
34 : 23
Progres
Svrljig
Hidroelektrana
Bajina Bašta
41 : 32
Sjenica
Sjenica
Štrpce Tandems
Štrpce
18 : 32
Metalac
Kraljevo
Voždovac 1955
Beograd
29 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Petrovac
Petrovac na Mlavi
23 : 27
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Rtanj
Boljevac
23 : 27
RTB Bor
Bor