XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 566 utakmica za dan
Nedelja, 1 April 2012

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mačva
Šabac
2 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Senta
Senta
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Zadrugar
Lazarevo
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 3
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
4 : 0
Hajduk
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
BASK
Beograd
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Partizan
Cerovac
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Polet (T)
Trbušani
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Tutin
Tutin
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadinac
Brzan
3 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Sloga (D)
Drmno
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Krušik
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Kosanica
Kuršumlija
1 : 0
Moravica
Subotinac
Vučje
Vučje
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Rembas
Resavica
3 : 0
Ozren
Sokobanja
FUD
Brus
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Juhor
Obrež
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Napredak
Drenovac
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (B)
Bajmok
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Index
Novi Sad
0 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bulbulderac
Beograd
4 : 3
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
1 : 2
Vinča
Vinča
GSP Polet
Beograd
4 : 1
Resnik
Resnik
Železnik Lavovi
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Morava (S)
Sirča
0 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Ribnica (J)
Jovac
3 : 2
Rudar
Baljevac
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Radnički
Kovači
Sušica
Kragujevac
7 : 1
Sloga L
Lužnice
Kolonija
Kragujevac
0 : 4
Slavija
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Seljak
Male Pčelice
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Šumadija
Čumić
0 : 0
Maršić
Maršić
Budućnost
Resnik
3 : 1
Azbest
Stragari
Dragačevo
Guča
1 : 3
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Brezak
Pranjani
0 : 0
Vujan
Prislonica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Mladost
Atenica
Morava
Katrga
2 : 1
Šumadija
Brdjani
Ovčar
Markovica
5 : 1
Prilike
Prilike
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Slatina
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
0 : 0
Rudar
Bresnica
Partizan
Darosava
1 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
Vinča
Vinča
3 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Šumadija
Toponica
Beli orlovi
Konjuša
3 : 2
Borac
Pajsijević
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Rača Popović
Popović
Junkovac
Junkovac
4 : 0
Karađorđe
Rača
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 1
Šumadinac
Binovac
Budućnost
Ratari
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
2 : 1
Selevac
Selevac
Udarnik
Lozovik
6 : 1
Borac
Ralja
Sloga K
Kasidol
3 : 4
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Integral
Batuša
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Vihor
Maljurevac
Mladi Borac
Majilovac
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Šapine
Šapine
3 : 0
Polet
Suvi Do
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Crni Vrh
Miljević
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 2
Sloga B
Burovac
Železničar
Požarevac
0 : 0
Omladinac
Šetonje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Tulari
Tulari
3 : 0
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
1 : 1
Trlić
Trlić
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
OFK Divci
Divci
0 : 0
Brezovica
Brezovica
Proleter
Bajevac
2 : 0
Brežđe
Brežđe
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Železničar
Požega
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 5
Polet
Rasna
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
6 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Ariljska Rampa
Požega
1 : 0
Bioska
Bioska
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 4
Budućnost
Arilje
Brzi Brod
Brzi Brod
7 : 1
Crvena zastava
Hum
Delijski Vis
Niš
5 : 1
Radnički
Trupale
Vrtište
Vrtište
1 : 2
Mladost
Medoševac
Mramor
Mramor
0 : 0
OFK Niš
Niš
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost (P)
Popovac
5 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Omladinac
Gornji Komren
3 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
Orljane
Orljane
Jastrebac
Tešica
4 : 2
Rutevac
Rutevac
Morava
Žitkovac
2 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Borac
Azbresnica
3 : 1
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Rad
Merošina
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 0
Čekmin
Čekmin
Gradac
Konopnica
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jedinstvo (G)
Grdelica
4 : 2
Umac
Miroševce
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 0
Progres
Ladovica
Mladost
Vinarce
3 : 1
Navalin
Navalin
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Morava
Leskovac
Bobište
Bobište
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Radan
Lebane
12 : 1
Veternica
Leskovac
Mladost P.R
Poljska Ržana
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Temac
Temska
1 : 1
Prčevac
Pirot
Napredak
Izvor
1 : 2
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Dragoš
Pirot
2 : 3
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo P
Pirot
8 : 0
Zadrugar
Krupac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 2
Kondiva
Žbevac
Bukuroca
Bukurevac
0 : 1
Besa
Trnovac
Omladinac
Podina
3 : 0
Polet
Samarinovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 4
Jastrebac
Blace
Dunđerski
Voljčinac
2 : 1
Dobrič
Pejkovac
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Sindjelic
Grabovac
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Istok 63
Plana
0 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Rajac
Rajac
0 : 3
Krivelj
Krivelj
Radujevac
Radujevac
0 : 2
Bor
Bor
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 1
Poreč
Donji milanovac
Dedina
Dedina
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 2
Sloga
Ćićevac
Mladost
Makrešane
11 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Trajal
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Naupare
Naupare
6 : 2
Jasika
Jasika
Borac
Vražogrnac
0 : 4
Rudar (P)
Podvis
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Omladinac
Grezna
0 : 0
Osnić
Osnić
ŠSK
Štipina
2 : 4
Radnički
Lubnica
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Sloga (P)
Plandište
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
BAK
Bela Crkva
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Polet
Izbište
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Mladost
Omoljica
3 : 0
Spartak
Debeljača
Slavija
Kovačica
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Proleter
Njegoševo
5 : 3
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Tisa
Adorjan
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
3 : 1
Bajša
Bajša
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
OFK Klek
Klek
4 : 3
Potisje
Knićanin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Gradnulica
Zrenjanin
BSK
Bački Brestovac
4 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
2 : 1
Polet
Karavukovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 2
Sloven
Ruma
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Radnički
Irig
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Šumar
Ogar
3 : 0
Graničar
Adaševci
Sremac
Vojka
1 : 0
Jadran
Golubinci
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Borac
Šajkaš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Omladinac
Stepanović
4 : 2
Slavija (P)
Pivnice
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Lazarevac
3 : 0
Rudar
Zeoke
PIK Zemun
Zemun
0 : 1
IMR
Rakovica
Dunavac
Grocka
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Radnički
Novi Beograd
Napredak
Gračac
3 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Morava
Mrsać
0 : 3
ND 2011
Novi Pazar
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Mladost
Vrdila
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Žiča
Žiča
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 3
Lazac
Lazac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
4 : 1
Botunje
Botunje
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Korićani
Korićani
Kremenac
Rogojevac
2 : 3
Hajduk
Jovanovac
Kragujevac
Kragujevac
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
4 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Malba
Žaočani
2 : 1
Premeća
Premeća
Rakova
Rakova
2 : 0
Parmenac
Parmenac
Miokovci
Miokovci
5 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Budućnost
Stančići
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Strelac
Miokovci
4 : 0
Čačak 94
Čačak
Morava
Mojsinje
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
Dedinje Junajted
Guča
0 : 4
Gradina
Rti
Jelica
Goračići
0 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
2 : 1
Radnički
Turica
Kotraža
Kotraža
2 : 0
Sloga
Kaona
Bratstvo
Dljin
9 : 0
Brezova
Brezova
Maskar
Maskar
3 : 1
Proleter
Jelovik
Plaskovac
Plaskovac
9 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šatornja
Šatornja
4 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Mladost
Jelenac
0 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga
Zagorica
5 : 3
Šamot
Aranđelovac
Karađorđe
Vučić
5 : 0
Šumadija
Sipić
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
Lepenica
Badnjevac
Grivac
Grivac
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Sloga
Milatovac
2 : 0
Pobeda
Đurđevo
Bačinac
Bačinac
0 : 1
Pobeda
Golobok
Udarnik
Baničina
3 : 1
Mramorac
Mramorac
Vodice
Vodice
4 : 0
Bašin
Bašin
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar
Tabanovac
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 0
Mladost
Svinjarevo
Sloga
Viteževo
3 : 0
Napredak (T)
Toponica
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Radnički
Knežica
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Makce
Makce
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
14. Oktobar
Draginac
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Granit
Radalj
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Lonjin
Lonjin
0 : 5
Stolice
Krupanj
Mladost
Borina
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sloga
Korenita
2 : 0
Luk
Voćnjak
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
2 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Pocerina
Jevremovac
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Mrovska
Mrovska
4 : 2
OFK Varna
Varna
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 1
Galeb
Cerovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Dumaca
Pocerski Metković
Korman
Korman
3 : 3
Sloga (M)
Matijevac
Provo
Provo
5 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Omladinac (S)
Slepčević
1 : 7
Majur
Majur
Partizan
Drenovac
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Mladi Borac
Dublje
6 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Omladinac (B)
Bogatic
1 : 3
Budućnost
Zminjak
Napredak
Ribari
3 : 3
Sloga (P)
Petlovača
Proleter
Šabac
2 : 2
Sloga (B)
Bogosavac
Drina
Badovinci
1 : 0
Duško
Klenje
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 1
Gorki
Glušci
Borac
Rajković
1 : 2
Komanice
Komanice
Veliševac
Veliševac
1 : 6
Liplje
Liplje
Dučić
Dučić
0 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Popučke
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Kotešica
Kotešica
3 : 3
Pričević
Pričević
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
2 : 1
Zadrugar
Lopatanj
OFK Povlen
Brezovice
0 : 5
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost Dračić
Dračić
0 : 2
Gradac
Valjevo
Sloga
Lončanik
1 : 2
Polet
Takovo kod Uba
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Brgule
Brgule
Čučuge
Čučuge
0 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
Joševa
Joševa kod Uba
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Dokmir
Dokmir
0 : 3
Jedinstvo
Milorci
Lauš
Lopaš
4 : 1
Duškovci
Duškovci
Glumač
Glumač
2 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Savinac
Visibaba
3 : 0
Plavi tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Supovac
Supovac
0 : 3
Zeleznicar
Nis
Mladost
Lalinac
1 : 1
Morava
Čokot
Mladost
Donji Komren
1 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar
Donji Matejevac
2 : 1
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Koca
Niska Banja
3 : 3
Secanica
Secanica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Tempo
Mozgovo
3 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Polet (R)
Radevac
0 : 3
Gredetin
Gredetin
Naisus
Rožina
3 : 0
Moravac
Čečina
Padina
Padina kod Merošine
3 : 1
Mladost
Biljeg
Dobrič
Brest
1 : 8
Radnički
Kočane
Knežica
Knežica
1 : 0
Baličevac
Baličevac
Sloga
Lipovica
3 : 1
Milanovo
Milanovo
MB
Mala Biljanica
4 : 1
Mladi Borac
Zivkovo
Morava
Glozane
3 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 2
Radnički
Pertate
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 1
Napredak
Bogojevce
Železničar
Brestovac
1 : 0
Polet
Stajkovce
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
0 : 1
Tekstilac
Paraćin
Crni Vrh
Deonica
2 : 2
Kolare
Kolare
BSK
Buljane
2 : 4
Mladost (S)
Sikirica
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 0
Resavac
Subotica
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 0
Ratar
Jasenica
Mladost
Karbulovo
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Vidrovac
Vidrovac
5 : 0
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
BSK
Bukovče
1 : 1
Urovica
Urovica
Samarinovac
Samarinovac
2 : 2
Miloševo
Miloševo
Tomako
Trstenik
1 : 5
Vinogradar
Zleginje
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Ušće
Stalać
Mladost DK
Donji Katun
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Gradina
Pejovac
5 : 0
Omladinac
Pojate
Šanac
Šanac
3 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Budućnost
Kaonik
5 : 1
Modrica
Modrica
Kapidzija
Kapidzija
2 : 1
Dvorane
Dvorane
Dušan Ristić
Kukljin
2 : 1
Sloga
Majdevo
Parunovac
Parunovac
4 : 3
Rasina
Vitanovac
Železničar
Pančevo
7 : 1
Borac (P)
Pločica
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 0
Proleter
Mramorak
Pobeda
Samoš
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
4 : 2
Strela
Ivanovo
Dolovo
Dolovo
0 : 3
Glogonj
Glogonj
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Vinogradar
Gudurica
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Hajduk
Šušara
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Banat
Dupljaja
1 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 1
Dobrica
Dobrica
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 0
Ševac
Kusić
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Poljoprivrednik
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Solid
Subotica
0 : 2
Udarnik
Višnjevac
Dušan Silni
Subotica
1 : 2
Žednik
Stari Žednik
Borac
Iđoš
2 : 9
Polet
Nakovo
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Banatska Topola
0 : 3
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo
Bočar
2 : 1
Delija
Mokrin
Dinamo
Sonta
2 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Lipar
Lipar
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
0 : 4
Radnički
Ratkovo
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Panonija
Lalić
OFK Brestač
Brestač
3 : 1
Graničar K
Kuzmin
Borac
Martinci
1 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Graničar G
Grabovci
2 : 1
Popinci
Popinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Železničar
Inđija
Sloven
Sibač
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Susek
3 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
TSK
Temerin
9 : 0
Proleter
Banoštor
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Bačka
Begeč
OFK Futog
Futog
3 : 1
Sremac
Čerević
OFK Sirig
Sirig
2 : 2
Tatra
Kisač
Čenej
Čenej
0 : 0
Dinamo
Budisava
Proleter
Ravno Selo
3 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Budućnost
Savino Selo
5 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
7 : 1
Mladost
Radičević
Iskra
Kucura
0 : 2
Napredak
Nadalj
Borac
Obrovac
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Krivanj
Selenča
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Bačka
Despotovo
4 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Obilić
Vilovo
1 : 4
ŽSK
Žabalj
Miletić
Mošorin
7 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 0
Sloga
Lok
Jedinstvo
Surcin
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Napredak
Selo Rakovica
2 : 4
Rušanj
Rušanj
Banja
Visnjička banja
1 : 1
Dunav
Veliko Selo
Borac
Progar
4 : 2
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Podunavac
Ritopek
Boleč
Grocka
1 : 2
Mladost
Umčari
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Šepšin
Šepšin
4 : 2
Ivanča
Ivanča
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Borac
Amerić
0 : 2
Popović
Popović
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Krtinska
Krtinska
Vranić
Vranić
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Lehel
Mužlja
3 : 0
Jedinstvo
Ečka
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
MSK
Mihajlovo
Omladinac
Botoš
5 : 0
Banat
Čenta
Radnički
Sutjeska
2 : 1
Proleter
Neuzina
Radnički Ratar
Jaša Tomić
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
0 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Jovo Kursula
Cvetke
8 : 2
Jedinstvo
Godačica
Partizan
Vrba
3 : 2
Proleter
Pečenog
Budućnost (S)
Samaila
0 : 1
Stubal
Stubal
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Omladinac
Drakčići
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Musina reka
Musina reka
Popovići
Popovići
1 : 5
Miločajac
Miločaj
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Stig
Beranje
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Hajduk
Debrc
0 : 1
Borac
Vladimirci
Sloga
Ridjake
1 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Torpedo
Lojanice
4 : 1
Mladost
Pocerski Belotic
Krnule 09
Krnule
1 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
0 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Bobovik
Bobovik
0 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Bratstvo (B)
Bratmilovce
3 : 2
Jasunja
Jasunja
Real
Donja Jajna
1 : 2
Moravac (G)
Guberevac
Trnava
Trnava
1 : 4
Lipar
Donji Račnik
Napredak
Staro Lanište
2 : 1
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
3 : 5
OFK Tabane
Tabane
Partizan (G)
Glogovac
2 : 2
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Juhor
Glavinci
1 : 1
Kolonija
Jagodina
Morava Panjevac
Kočino Selo
6 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Omasnica
Omasnica
1 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jugovići
Bogdanje
4 : 0
Polet 57
Milutovac
Topoljak
Grabovac
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Morava
Medveđa
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Drugari
Stanci
1 : 3
OFK Ribare
Ribare
Jablanica
Jablanica
2 : 2
Polet (K)
Kobilje
Zdravinje
Zdravinje
2 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Vojvodina
Seleuš
2 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Janošik
Janošik
3 : 0
Barice
Barice
Polet
Nikinci
1 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Sloga
Voganj
PSK Putinci
Putinci
2 : 2
Jedinstvo
Ruma
Mladost
Buđanovci
1 : 0
Borac
Klenak
Omladinac B
Batrovci
3 : 1
Sremac
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Omladinac M
Molovin
Borac
Ilinci
2 : 1
Graničar
Jamena
Napredak
Vašica
3 : 1
Jednota
Šid
Jedinstvo LJ
Ljuba
1 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Fruškogorac
Kukujevci
7 : 4
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Popinci
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 2
Kameni
Ašanja
Vitez
Subotište
1 : 2
Mladost
Prhovo
Sremac
Deč
2 : 4
Lovac
Karlovčić
Zmaj
Noćaj
3 : 0
Borac VR
Veliki Radinci
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Sloga
Čalma
Borac R
Radenković
0 : 2
Sremac
Jarak
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 0
Sloboda
Šašinci
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
Hajduk
Divoš
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Sloga
Maradik
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 2
Labudnjača
Vajska
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Slavija
Bođani
Neštin
Neštin
2 : 1
Sloga
Plavna
Mladost
Mali Bač
2 : 0
Borac
Vizić
Veliko selo
Veliko selo
0 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
Crvenka
Borča
2 : 0
Heroj
Jajinci
Zuce
Zuce
5 : 3
Partizan
Kaludjerica
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Dunavac
Dunavac
Mladost (B)
Begaljica
1 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Mladost (JR)
Jabučki rit
1 : 2
Pionir
Besni Fok
GAK
Beograd
2 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Zmaj 1953
Zemun
1 : 0
Busije
Zemun
Kozara
Novi Beograd
3 : 0
Sparta
Železnik
Borac
Zemun
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 5
Torlak
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Ropočevo
Ropočevo
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Stojnik
Stojnik
1 : 2
Sibnica
Sibnica
OFK Rogača
Rogača
2 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Vis
Parcani
2 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
BSK
Bešenovo
2 : 4
Napredak
Šuljam
OFK Bosut
Bosut
7 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Sloga
Zasavica I
1 : 0
Planinac
Ležimir
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Javor
Ivanjica
Inđija
Inđija
3 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Radnički NP
Nova Pazova
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Budućnost
Valjevo
2 : 4
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Savacijum
Šabac
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Sloga
Čonoplja
Omladinac (D)
Deronje
11 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 6
Hajduk
Stapar
PIK
Prigrevica
2 : 3
Polet
Karavukovo
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Borac
Čačak
Loznica
Loznica
4 : 5
BSK Borča
Borča
Sloboda PS
Užice
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 3
Banat
Zrenjanin
Bečej
Bečej
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
0 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Vršac
Vršac
0 : 1
Hajduk
Kula
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Crvenka
Crvenka
AFK
Ada
3 : 8
Radnički
Bajmok
Bačka 1901
Subotica
4 : 1
Palić
Palić
Proleter
Njegoševo
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Tisa
Adorjan
1 : 3
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
4 : 2
Bajša
Bajša
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Bežanija
Beograd
2 : 1
Palilulac
Niš
Rad
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Bečej
Bečej
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Vršac
Vršac
2 : 1
Hajduk
Kula
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
9 : 3
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Vrbovac
Vrbovac
0 : 1
Borac
Ralja
Bačka 1901 '00
Subotica
7 : 0
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Obilić
Živica
1 : 5
Panter
Požarevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 13
Smederevo
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
6 : 1
Kraguj
Kragujevac

Košarka

Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
85 : 60
Hemofarm Stada
Vršac
BKK Radnički
Beograd
81 : 80
Crvena Zvezda Diva
Beograd
Mega Vizura
Beograd
94 : 97
Radnički
Kragujevac
Partizan mts
Beograd
90 : 70
Radnički FMP
Železnik
Beovuk 72
Beograd
81 : 79
Konstantin
Niš
Zdravlje 09
Leskovac
91 : 82
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Niš
Niš
82 : 83
Pirot
Pirot
OKK Junior
Niš
60 : 84
Prokuplje
Prokuplje
Mladost
Zaječar
108 : 85
Kuršumlija
Kuršumlija
Partizan Galenika
Beograd
77 : 48
Hemofarm Stada
Vršac
Šabac
Šabac
64 : 63
Beočin
Beočin
Radivoj Korać MT
Beograd
70 : 42
Srbobran Raehem
Srbobran
Železničar
Lajkovac
64 : 60
Sivac
Sivac

Odbojka

Radnički
Kragujevac
2 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Sterija
Beograd
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Bor II
Bor
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac
Timok
Zaječar
3 : 1
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
26 : 25
Železničar
Inđija
Proleter Agroživ
Zrenjanin
31 : 24
Bane
Raška
Naisus 2
Niš
30 : 34
Dubočica 54
Leskovac
Progres
Svrljig
20 : 31
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
36 : 29
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
44 : 31
Paraćin
Paraćin
Bor 2 2
Bor
32 : 30
Zaječar 2
Zaječar
Aleksinac
Aleksinac
25 : 32
Radnički (Ć)
Ćuprija
Rtanj
Boljevac
24 : 22
Hisar
Leskovac
Radnički
Obrenovac
26 : 24
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Crvena Zvezda 2
Beograd
29 : 23
Milenijum
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
20 : 23
Medicinar
Šabac
Pirot
Pirot
38 : 19
Kopaonik
Brus
Topličanin
Prokuplje
20 : 22
Vranje
Vranje
Rtanj
Boljevac
29 : 26
Zaječar 2
Zaječar

Futsal

Mašinac
Kragujevac
3 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Oplenac
Topola
4 : 4
RB-Radio 014
Valjevo
Raška
Raška
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 9
Ekonomac 2
Kragujevac