XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 323 utakmica za dan
Nedelja, 21 Avgust 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
3 : 0
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Javor
Ivanjica
Sloboda Point
Užice
2 : 1
Partizan
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Mačva
Šabac
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
2 : 1
Sloga
Despotovac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Kopaonik
Brus
2 : 0
Borac (B)
Bivolje
Dinamo
Vranje
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Sopot
Sopot
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Srem (J)
Jakovo
1 : 0
Slavija
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Sindjelić
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Vodojaža
Grošnica
0 : 3
Sloboda (G)
Grbice
Bane
Raška
6 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadinac
Brzan
5 : 1
Homoljac
Žagubica
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Zvižd
Kučevo
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Borac (Ž)
Žabari
2 : 4
Seljak
Mihajlovac
Mladi radnik
Radinac
0 : 0
Sloga (B)
Batočina
Sloga (D)
Drmno
1 : 0
Morava
Velika Plana
Obilić
Živica
2 : 1
Železničar
Smederevo
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Drina
Ljubovija
Zadrugar
Lajkovac
2 : 2
Ribnica
Mionica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 2
Krušik
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
FAP
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Pukovac
Pukovac
7 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Moravica
Subotinac
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Omladinac
Malošište
3 : 2
Vučje
Vučje
Moravac Orion (M)
Mrštane
3 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Zaplanjac
Gadžin Han
6 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
FUD
Brus
Slatina
Bor
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Dunav
Prahovo
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Borac
Starčevo
6 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka (P)
Pačir
0 : 5
Radnički (B)
Bajmok
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 4
Budućnost
Srpska Crnja
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Jugović
Kać
Bulbulderac
Beograd
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Trudbenik
Beograd
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
IMT
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 1
Železnik Lavovi
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (O)
Ostružnica
2 : 3
Sremčica
Sremčica
Radnik
Ušće
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Polet (R)
Ratina
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Ribnica (J)
Jovac
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Morava (S)
Sirča
Sloga D
Desimirovac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
3 : 1
Šumadija
Čumić
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Azbest
Stragari
4 : 4
Erdoglija 1931
Kragujevac
Rudar
Bresnica
1 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Spartak
Trnava
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Slatina
Slatina
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Prilike
Prilike
Ovčar
Markovica
4 : 0
Šumadija
Brdjani
Morava
Katrga
0 : 0
Mladost
Atenica
Jedinstvo (K)
Konjevići
6 : 2
Vujan
Prislonica
Brezak
Pranjani
3 : 2
Dragačevo
Guča
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 2
Banja
Banja
Junkovac
Junkovac
4 : 1
Rača Popović
Popović
Bokanja
Gorovič
0 : 2
Borac
Pajsijević
Beli orlovi
Konjuša
1 : 1
Šumadija
Toponica
Sloga
Zabojnica
6 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Vinča
Vinča
0 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Partizan
Darosava
1 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Napredak
Markovac
4 : 0
Budućnost
Ratari
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 3
Glavaš
Glibovac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 1
Sloga
Miloševac
Sloboda
Lipe
1 : 4
Udarnik
Lozovik
Omladinac
Šetonje
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
Železničar
Požarevac
2 : 1
Sloga B
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Crni Vrh
Miljević
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Polet
Suvi Do
Šapine
Šapine
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladi Borac
Majilovac
4 : 0
Vihor
Maljurevac
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Integral
Batuša
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Sloga K
Kasidol
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 1
Antimon
Zajača
Mladost (DD)
Donji Dobrić
7 : 0
Jedinstvo
Štitar
Radjevac
Krupanj
4 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Kačer
Belanovica
Proleter
Bajevac
0 : 0
Brezovica
Brezovica
OFK Divci
Divci
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Ribnikar
Pecka
3 : 3
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
0 : 1
Tulari
Tulari
Budućnost
Arilje
7 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
Bioska
Bioska
Ariljska Rampa
Požega
1 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Sečica
Seča reka
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Polet
Rasna
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
GP Zlatibor
Užice
2 : 1
Perućac
Perućac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Crvena zastava
Hum
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost (P)
Popovac
4 : 5
Aluminjum
Niš
Rudar
Jelašnica
2 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Proleter
Mezgraja
1 : 1
OFK Niš
Niš
Mramor
Mramor
4 : 0
Mladost
Medoševac
Vrtište
Vrtište
6 : 1
Radnički
Trupale
Delijski Vis
Niš
4 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Orljane
Orljane
0 : 3
Morava
Žitkovac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 0
Borac
Azbresnica
Rasovača
Rasovača
3 : 2
Rad
Merošina
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Umac
Miroševce
1 : 0
Mladost
Vinarce
Progres
Ladovica
3 : 1
Jablanica
Medveđa
Navalin
Navalin
3 : 10
Bobište
Bobište
Morava
Leskovac
2 : 0
Budućnost
Orašje
Šumadija
Razgojna
0 : 4
Radan
Lebane
Ternoci
Trnovac
2 : 0
As
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Kondiva
Žbevac
3 : 1
Alakince
Alakince
Sindjelic
Grabovac
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Morava
Ribare
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
Levač
Rekovac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Lugomir
Rakitovo
Budućnost
Miliva
4 : 0
Istok 63
Plana
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Branik
Štubik
Radujevac
Radujevac
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Brodoremont
Kladovo
6 : 3
Brestovac
Brestovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Dedina
Dedina
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Mladost
Makrešane
Sloga
Ćićevac
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trajal
Kruševac
0 : 0
Trudbenik
Stalać
Jovan Kursula
Selo Varvarin
4 : 2
Naupare
Naupare
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Jasika
Jasika
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Vršac United
Vršac
Partizan (G)
Gaj
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sloga (P)
Plandište
0 : 3
Borac (S)
Sakule
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Polet
Izbište
Spartak
Debeljača
2 : 2
Tempo
Sefkerin
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Tisa
Adorjan
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 1
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
Naftagas
Elemir
Naftagas (B)
Boka
0 : 2
Borac (A)
Aleksandrovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Polet
Karavukovo
PIK
Prigrevica
0 : 0
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
ŽAK
Sombor
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Sloga
Čonoplja
Graničar (R)
Riđica
1 : 3
Kula
Kula
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Jadran
Golubinci
Sremac
Vojka
0 : 1
Graničar
Adaševci
Šumar
Ogar
0 : 0
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 1
Mladost
Kupinovo
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 2
Radnički
Irig
Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 5
Sloven
Ruma
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Metalac
Futog
Borac
Šajkaš
1 : 0
Omladinac
Stepanović
Bačka
Đurđevo
4 : 0
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
PIK Zemun
Zemun
3 : 0
Borac
Lazarevac
Baćevac
Baćevac
2 : 0
Šumadija
Šopić
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 0
Vrčin
Vrčin
Strelac
Mislođin
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Komgrap
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun
Lazac
Lazac
2 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Žiča
Žiča
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Mladost
Vrdila
Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
ND 2011
Novi Pazar
Morava
Mrsać
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
1 : 3
Napredak
Gračac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Mladost
Pajazitovo
Kolektiv
Gornja Sabanta
2 : 5
Ćava
Grošnica
Hajduk
Jovanovac
4 : 1
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Radnički
Knežica
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Sloga
Viteževo
2 : 3
Mladost
Svinjarevo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
5 : 1
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar
Tabanovac
1 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
Makce
Makce
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
RSK
Rabrovo
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Đerdap
Golubac
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Luk
Voćnjak
Sloga
Korenita
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost
Borina
1 : 2
Stolice
Krupanj
Lonjin
Lonjin
1 : 6
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
2 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
14. Oktobar
Draginac
Pocerina
Jevremovac
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Korman
Korman
5 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 3
Karađorđe
Mišar
Provo
Provo
3 : 1
OFK Varna
Varna
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Galeb
Cerovac
Sloga (K)
Krnić
5 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Mrovska
Mrovska
1 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Napredak
Ribari
3 : 1
Budućnost
Zminjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Omladinac (S)
Slepčević
0 : 1
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
7 : 1
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
3 : 0
Majur
Majur
Mladi Borac
Dublje
5 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Omladinac (B)
Bogatic
1 : 2
Sloga (D)
Duvanište
Drina
Badovinci
1 : 3
Sloga (P)
Petlovača
Vulkan
Brenica
6 : 0
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Čegar
Donji Matejevac
2 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost
Donji Komren
1 : 1
Morava
Čokot
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 2
Morava
Krušce
Javor
Sladaja
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
Polet
Senje
5 : 0
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (S)
Sikirica
4 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Resavac
Subotica
Vinogradar
Zleginje
6 : 0
Borac
Gornji Katun
Sloga L
Lozna
1 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Ušće
Stalać
5 : 0
Pobeda
Lučina
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Gradina
Pejovac
Mladi radnik
Bačina
3 : 1
Mladost T
Toljevac
Borac (P)
Pločica
2 : 0
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 1
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Strela
Ivanovo
0 : 3
Dolovo
Dolovo
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Hajduk
Šušara
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 0
Banat
Dupljaja
Crvena zvezda
Pavliš
8 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Dobrica
Dobrica
1 : 0
Ševac
Kusić
Panonija
Lalić
8 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Radnički
Ratkovo
OFK Metalac
Sombor
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Rastina 1918
Rastina
0 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 1
Dinamo
Sonta
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Graničar K
Kuzmin
Sloven
Sibač
3 : 0
Železničar
Inđija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
6 : 2
Sloga Borac
Surduk
Graničar G
Grabovci
4 : 1
Podunavac
Belegiš
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Borac
Martinci
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
TSK
Temerin
5 : 1
Partizan
Susek
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Banoštor
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
Bačka
Begeč
3 : 2
OFK Sirig
Sirig
Sremac
Čerević
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Tatra
Kisač
2 : 0
Čenej
Čenej
Borac
Rakovac
1 : 4
Dinamo
Budisava
Miločajac
Miločaj
3 : 1
Jedinstvo
Godačica
Popovići
Popovići
0 : 0
Musina reka
Musina reka
Kablar
Kraljevo
4 : 0
Omladinac
Drakčići
Progorelica
Progorelica
1 : 5
Ras
Novi Pazar
Budućnost (S)
Samaila
1 : 4
Proleter
Pečenog
Partizan
Vrba
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Radnik
Davidovac
3 : 1
Popovac
Popovac
Budućnost
Glavica
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Hajduk
Čepure
2 : 1
Napredak
Stubica
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 0
Polet
Zabrega
Zemljoradnik
Striža
2 : 0
Radnicki
Tekija
Golubovac 07
Golubovac
2 : 0
Jedinstvo R
Ratare
Jedinstvo M
Morović
2 : 0
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Jedinstvo LJ
Ljuba
1 : 1
Jednota
Šid
Napredak
Vašica
3 : 1
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
3 : 0
Omladinac M
Molovin
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Sremac
Berkasovo
Omladinac B
Batrovci
4 : 0
Sindjelić
Gibarac
Indeks
Novi Sad
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 4
Banat
Zrenjanin
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Loznica
Loznica
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo U
Ub
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Krušik
Valjevo
3 : 0
Savacijum
Šabac
BSK
Bački Brestovac
1 : 13
Polet
Karavukovo
PIK
Prigrevica
2 : 2
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
ŽAK
Sombor
Kordun
Kljajićevo
7 : 5
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (D)
Deronje
0 : 5
Sloga
Čonoplja
Graničar (R)
Riđica
4 : 1
Kula
Kula
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Inđija
Inđija
Spartak ZV
Subotica
6 : 0
Bečej
Bečej
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Čantavir
Čantavir
0 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
8 : 0
Tisa
Adorjan
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
0 : 2
Tavankut
Tavankut
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Inđija
Inđija
Spartak ZV
Subotica
8 : 0
Bečej
Bečej
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Kikinda
Kikinda
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka