XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 647 utakmica za dan
Nedelja, 13 Maj 2012

Fudbal

Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Inđija
Inđija
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Mačva
Šabac
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac (B)
Bivolje
4 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik
Surdulica
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
0 : 0
Timok
Zaječar
Kopaonik
Brus
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Senta
Senta
Dolina
Padina
1 : 0
Cement
Beočin
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
PKB
Padinska skela
0 : 0
Dorćol
Beograd
BASK
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Tutin
Tutin
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Seljak
Mihajlovac
5 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Železničar
Smederevo
3 : 6
Crvena zvezda
Suvodol
Obilić
Živica
4 : 1
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga (D)
Drmno
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Drina
Ljubovija
Krušik
Valjevo
0 : 0
Ribnica
Mionica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Vučje
Vučje
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Moravica
Subotinac
Moravac Orion (M)
Mrštane
7 : 0
Omladinac
Malošište
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Rembas
Resavica
Juhor
Obrež
2 : 1
FUD
Brus
Napredak
Drenovac
4 : 0
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
7 : 0
Ozren
Sokobanja
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Slatina
Bor
Borac
Starčevo
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Grafičar
Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Trudbenik
Beograd
Železnik Lavovi
Beograd
3 : 0
Bulbulderac
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Sremčica
Sremčica
4 : 3
Palilulac
Krnjača
Borac (O)
Ostružnica
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Budućnost (D)
Dobanovci
4 : 0
Vinča
Vinča
Ibar
Mataruška Banja
6 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Baljevac
5 : 0
Radnički
Kovači
Borac (V)
Vraneši
5 : 1
Radnik
Ušće
Morava (S)
Sirča
0 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Ribnica (J)
Jovac
4 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Šumadija
Čumić
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
4 : 2
Kolonija
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
6 : 1
Sloga L
Lužnice
Azbest
Stragari
4 : 1
Sloga D
Desimirovac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 2
Ovčar
Markovica
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Morava
Katrga
Donja Vrbava
Donja Vrbava
4 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Spartak
Trnava
3 : 1
Brezak
Pranjani
Rudar
Bresnica
3 : 3
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
4 : 1
Vujan
Prislonica
Prilike
Prilike
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Banja
Banja
2 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Bokanja
Gorovič
0 : 3
Sloga
Zabojnica
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Vinča
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe
Rača
2 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Borac
Pajsijević
1 : 0
Šumadija
Toponica
Sloga
Miloševac
2 : 1
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
5 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Borac
Ralja
3 : 4
Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Dragoš
Oreškovica
0 : 6
Šapine
Šapine
Beli Orao
Bradarac
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Mlava
Malo Laole
Železničar
Požarevac
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Omladinac
Šetonje
11 : 1
Sloga K
Kasidol
Sloga B
Burovac
6 : 1
Integral
Batuša
Crni Vrh
Miljević
1 : 0
Vihor
Maljurevac
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Jedinstvo
Štitar
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
3 : 3
Borac
Šabac
Radjevac
Krupanj
8 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Brežđe
Brežđe
1 : 3
Banjani
Banjani
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
2 : 0
Radnik
Ub
ZSK
Valjevo
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Ribnikar
Pecka
4 : 1
Mladost
Vračević
OFK Divci
Divci
6 : 1
Proleter
Bajevac
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Ariljska Rampa
Požega
2 : 1
GP Zlatibor
Užice
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Jasen
Brodarevo
Budućnost
Arilje
2 : 0
Železničar
Požega
Bioska
Bioska
4 : 1
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Sečica
Seča reka
1 : 3
Polet
Rasna
Crvena zastava
Hum
6 : 2
Proleter
Mezgraja
Rudar
Jelašnica
4 : 2
Mramor
Mramor
Budućnost (P)
Popovac
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Omladinac
Gornji Komren
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 1
Radnički
Trupale
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 0
OFK Niš
Niš
Morava
Žitkovac
3 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Palilula
Aleksinac
4 : 0
Jastrebac
Tešica
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
0 : 1
Rutevac
Rutevac
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Bobište
Bobište
2 : 4
Mladost
Vinarce
Radan
Lebane
2 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Veternica
Leskovac
1 : 2
Gradac
Konopnica
Šumadija
Razgojna
5 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Navalin
Navalin
1 : 2
Progres
Ladovica
Mladost P.R
Poljska Ržana
1 : 3
Dragoš
Pirot
Temac
Temska
2 : 3
Napredak
Izvor
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
Kondiva
Žbevac
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Alakince
Alakince
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
As
Bujanovac
Omladinac
Podina
3 : 3
Kosovac
Prokuplje
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Morava
Ribare
Istok 63
Plana
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Končarevo
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 0
Sindjelic
Grabovac
Jedinstvo
Mijatovac
6 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Radnički
Klokočevac
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Brodoremont
Kladovo
4 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Dedina
Dedina
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Naupare
Naupare
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Jasika
Jasika
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
Sloga
Ćićevac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
10 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Osnić
Osnić
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Borac
Vražogrnac
0 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Sloga (Ž)
Žučkovac
2 : 2
ŠSK
Štipina
Omladinac
Grezna
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Vršac United
Vršac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Spartak
Debeljača
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Slavija
Kovačica
Borac (S)
Sakule
3 : 2
Mladost
Omoljica
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Polet
Izbište
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Jadran
Feketić
Bačka
Mol
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Sloboda
Stara Moravica
1 : 9
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Rusanda
Melenci
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 3
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas (B)
Boka
2 : 3
Bilećanin
Sečanj
Gradnulica
Zrenjanin
5 : 1
Potisje
Knićanin
BSK
Bački Brestovac
5 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
3 : 2
ŽAK
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 2
Hajduk
Stapar
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
PIK
Prigrevica
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Mladost
Kruščić
Hajduk (Š)
Šimanovci
6 : 3
Hajduk (V)
Višnjićevo
Šumar
Ogar
5 : 3
Sloga Milšped
Krnješevci
Sremac
Vojka
3 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Jadran
Golubinci
3 : 2
Sloven
Ruma
Graničar
Adaševci
2 : 3
Radnički
Irig
Hajduk (B)
Beška
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Slavija (P)
Pivnice
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Borac
Šajkaš
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 4
Srbobran
Srbobran
Omladinac
Stepanović
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Borac
Lazarevac
5 : 2
Strelac
Mislođin
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Radnički
Novi Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Prva Iskra
Barič
PIK Zemun
Zemun
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Dunavac
Grocka
2 : 1
Policajac
Beograd
Kopaonik
Lešak
8 : 2
Sočanica
Sočanica
Moša
Banje
0 : 9
Ibar
Leposavić
Plemetina
Plemetina
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Polet
Laplje Selo
Sitnica
Lepina
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Mladost
Vrdila
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
ND 2011
Novi Pazar
4 : 0
Gruža
Vitanovac
Napredak
Gračac
4 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Tavnik
Tavnik
4 : 0
Žiča
Žiča
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
Šumadija
Šumarice
Morava
Mrsać
0 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Kremenac
Rogojevac
4 : 6
Srbija
Ilićevo
Kragujevac
Kragujevac
0 : 0
Ćava
Grošnica
Seljak
Cvetojevac
4 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 4
Kolektiv
Gornja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
2 : 2
Dobrača
Dobrača
Hajduk
Jovanovac
0 : 2
Botunje
Botunje
Premeća
Premeća
1 : 4
Čačak 94
Čačak
Polet
Goričani
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Malba
Žaočani
2 : 2
Morava
Mojsinje
Rakova
Rakova
2 : 0
Strelac
Miokovci
Miokovci
Miokovci
3 : 0
Budućnost
Stančići
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Foka
Gornji Milanovac
Majdan
Majdan
6 : 5
Jablanica
Jablanica
Velereč 94
Velereč
4 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozrem
Ozrem
2 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Boljkovci
Boljkovci
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Dedinje Junajted
Guča
4 : 0
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
0 : 3
Brezova
Brezova
Jedinstvo
Puhovo
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gradina
Rti
4 : 0
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Gorušica
Viča
0 : 6
Kotraža
Kotraža
Plaskovac
Plaskovac
6 : 2
Jasenica
Božurnja
Šatornja
Šatornja
3 : 0
BSK
Belosavci
Mladost
Jelenac
1 : 5
Maskar
Maskar
Sloga
Zagorica
0 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šamot
Aranđelovac
2 : 3
Proleter
Jelovik
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
7 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost (R)
Rašković
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Sloga
Milatovac
11 : 1
Šumadija
Sipić
Mladost MG
Saranovo
1 : 1
BSK
Borač
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Pobeda
Golobok
9 : 0
Bašin
Bašin
Budućnost
Vlaški Do
1 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Proleter
Mala Plana
6 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
7 : 1
Vodice
Vodice
Bačinac
Bačinac
2 : 2
Udarnik
Baničina
Jedinstvo
Smederevo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
3 : 2
Proleter
Vranovo
Sloga
Lugavčina
2 : 6
Kolarac
Kolari
Slavija
Smederevo
0 : 4
Skobalj
Skobalj
Badljevica
Badljevica
3 : 1
Vučak
Vučak
Ravni Gaj
Malo Orašje
5 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Landol
Landol
2 : 3
Podunavac
Udovice
7. Jul
Vodanj
6 : 1
Drugovac
Drugovac
Polet
Trnovče
6 : 0
Jasenica
Kruševo
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Napredak (T)
Toponica
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Mladost
Svinjarevo
2 : 4
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Radnički
Knežica
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Zadrugar
Tabanovac
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 1
Rudar
Krepoljin
Sloga
Viteževo
2 : 5
Trgovački
Petrovac na Mlavi
RSK
Rabrovo
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Sloga (D)
Dubravica
2 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Makce
Makce
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 3
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Lonjin
Lonjin
0 : 3
Granit
Radalj
Mladost
Borina
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Stolice
Krupanj
3 : 4
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
OFK Jelen
Jelenča
0 : 0
Galeb
Cerovac
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Dumaca
Pocerski Metković
Provo
Provo
8 : 1
Korman
Korman
Sloga (K)
Krnić
2 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
3 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Majur
Majur
4 : 3
Milicionar
Bogatić
Budućnost
Zminjak
0 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Sloga (P)
Petlovača
3 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Drina
Badovinci
5 : 3
Proleter
Šabac
Omladinac (B)
Bogatic
4 : 0
Partizan
Drenovac
Napredak
Ribari
2 : 6
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
6 : 2
Gorki
Glušci
Omladinac (S)
Slepčević
5 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Komanice
Komanice
0 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Rajac
Kadina Luka
5 : 1
Dučić
Dučić
Toplica
Donja Toplica
5 : 2
Veliševac
Veliševac
Vrujci
Gornja Toplica
6 : 0
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
3 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Pričević
Pričević
5 : 4
Junior Novo Naselje
Valjevo
Lukavac
Lukavac
0 : 3
Gradac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
4 : 0
Mladost Dračić
Dračić
Polet
Popučke
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
3 : 3
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Polet
Takovo kod Uba
Brgule
Brgule
2 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
Omladinac
Kalinovac
1 : 7
Kalenić
Kalenić
Sloga
Lončanik
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
OFK Stublenica
Stublenica
8 : 2
Dokmir
Dokmir
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Čučuge
Čučuge
3 : 2
Paljuvi
Paljuvi
Savinac
Visibaba
3 : 2
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
0 : 3
Lauš
Lopaš
Gorobilje
Gorobilje
2 : 2
Duškovci
Duškovci
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
6 : 3
Ježevica
Velika Ježevica
Plavi tok
Dražinovići
0 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Čegar
Donji Matejevac
0 : 3
Mladost
Lalinac
Vulkan
Brenica
5 : 2
Supovac
Supovac
Koca
Niska Banja
2 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Secanica
Secanica
1 : 2
Morava
Krušce
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
0 : 4
Zeleznicar
Nis
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Morava
Čokot
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Tempo
Mozgovo
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Gredetin
Gredetin
2 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Sloga
Jovanovac
3 : 2
Padina
Padina kod Merošine
Knežica
Knežica
3 : 1
4. Juli
Mekiš
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Moravac
Čečina
Radnički
Kočane
5 : 0
Mladost
Biljeg
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
2 : 0
Sloboda
Rasnica
Željuša
Željuša
3 : 1
Borac
Barje Čiflik
Provalija
Pirot
7 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Crni Vrh
Deonica
3 : 1
Bratstvo
Međureč
BSK
Buljane
3 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladi Radnik
Novo Laniste
6 : 0
Sindjelic
Vojnik
Resavac
Subotica
5 : 2
Ursule
Ursule
Mladost (T)
Tečić
3 : 2
Javor
Sladaja
Mladost (S)
Sikirica
4 : 1
Polet
Senje
Kolare
Kolare
0 : 2
Tekstilac
Paraćin
Slatina
Negotin
1 : 3
Vidrovac
Vidrovac
BSK
Bukovče
2 : 8
Mladost
Karbulovo
Samarinovac
Samarinovac
2 : 2
Deli Jovan
Sikole
Miloševo
Miloševo
2 : 2
Rečka
Rečka
Urovica
Urovica
3 : 0
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Trajan
Mala Vrbica
0 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Omladinac
Vajuga
0 : 3
Napredak
Korbovo
Tomako
Trstenik
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Ušće
Stalać
5 : 3
Mladi radnik
Bačina
Sloga L
Lozna
3 : 0
Omladinac
Pojate
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Gradina
Pejovac
Mladost DK
Donji Katun
6 : 0
Pobeda
Lučina
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Parunovac
Parunovac
2 : 4
Kapidzija
Kapidzija
Belović
Dedina
1 : 1
Budućnost
Kaonik
Čitluk
Čitluk
3 : 3
Modrica
Modrica
13.April
Lomnica
6 : 4
Dvorane
Dvorane
Rasina
Vitanovac
1 : 0
Sloga
Majdevo
Železničar
Pančevo
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
2 : 2
Strela
Ivanovo
Plavi Dunav
Skorenovac
5 : 4
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
1 : 2
Dolovo
Dolovo
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Unirea
Uzdin
Dunav
Banatska Palanka
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 3
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Ševac
Kusić
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
5 : 1
Hajduk
Šušara
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 3
Žednik
Stari Žednik
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 4
Dušan Silni
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 3
Solid
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
3 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Sloga
Ostojićevo
7 : 1
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
2 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 3
Tisa
Padej
Tomislavci
Tomislavci
4 : 2
Olimpija
Gunaroš
Mićunovo
Mićunovo
2 : 5
Mladost
Gornja Rogatica
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 1
Pobeda
Pobeda
Eđšeg
Mali Iđoš
5 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Polet
Nakovo
2 : 3
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina
Bašaid
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
Delija
Mokrin
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Bega
Novi Itebej
5 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 4
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
8 : 1
Polet
Banatsko Višnjićevo
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 1
Olimpija
Torda
Roham
Nova Crnja
1 : 4
Napredak
Čestereg
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Lipar
Lipar
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Dinamo
Sonta
2 : 3
Panonija
Lalić
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Terekveš
Svilojevo
Rastina 1918
Rastina
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
Graničar K
Kuzmin
1 : 2
Graničar G
Grabovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Borac
Martinci
Sloven
Sibač
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Železničar
Inđija
1 : 1
Podunavac
Belegiš
Sloga Borac
Surduk
1 : 1
Popinci
Popinci
Partizan
Susek
2 : 0
Sremac
Čerević
Bačka
Begeč
1 : 2
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
6 : 3
Dinamo
Budisava
Fruškogorac
Sremska Kamenica
8 : 0
Čenej
Čenej
TSK
Temerin
9 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
5 : 3
OFK Futog
Futog
Bečej
Bečej
0 : 2
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Savino Selo
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
2 : 1
Napredak
Nadalj
Mladost
Radičević
0 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost (G)
Gložan
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
Borac
Obrovac
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Krivanj
Selenča
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Titel
Titel
1 : 1
ŽSK
Žabalj
Miletić
Mošorin
3 : 0
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
3 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
ŽSK
Žabalj
14 : 0
Obilić
Vilovo
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
0 : 3
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 1
Rušanj
Rušanj
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 1
Dunav
Veliko Selo
Kosmaj
Ralja
4 : 0
Ivanča
Ivanča
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Mladost
Umčari
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Popović
Popović
Boleč
Grocka
4 : 5
Borac
Amerić
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Šepšin
Šepšin
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
BSK
Brajkovac
0 : 6
Budućnost
Zvečka
Lisović
Beograd
5 : 3
Borac
Ušće
Mladost (B)
Baroševac
1 : 6
Vranić
Vranić
Jedinstvo
Ečka
3 : 2
Omladinac
Botoš
Banat
Čenta
1 : 5
Lehel
Mužlja
Tamiš
Farkaždin
4 : 0
Mladost
Belo Blato
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
1 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Zlatica
Zlatica
0 : 3
Radnički
Sutjeska
Proleter
Neuzina
4 : 0
Sloga
Jarkovac
Ras
Novi Pazar
3 : 0
Jedinstvo
Godačica
Stubal
Stubal
8 : 5
Omladinac
Drakčići
Zgodačica
Godačica
1 : 5
Miločajac
Miločaj
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Popovići
Popovići
Partizan
Vrba
5 : 1
Progorelica
Progorelica
Budućnost (S)
Samaila
3 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Studenac
Goločelo
2 : 2
Divostin
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
7 : 1
Trmbas
Trmbas
21. oktobar
Kragujevac
7 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Zastava
Kragujevac
7 : 1
Stari momci
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Borac
Drenovac
Misača
Misača
3 : 0
Gorski car
Garaši
Kopljari
Kopljari
3 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Brezovac
Brezovac
3 : 2
Tulež
Tulež
Mladost
Rajkovac
9 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost
Blaznava
0 : 0
OFK Žabare
Žabare
Borac
Borci
1 : 5
Mladost
Bošnjane
Radnički
Vojinovac
3 : 0
Pobeda
Sepci
Napredak
Malo Krčmare
1 : 5
Crvena zvezda
Miraševac
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
4 : 0
Polet (G)
Guberevac
Budućnost
Aljudovo
3 : 2
Košava
Kalište
Mladost
Porodin
9 : 0
Proleter
Četereže
Omladinac
Mirijevo
2 : 1
Napredak
Simićevo
Jedinstvo
Oreovica
5 : 1
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
9 : 1
Budućnost
Kočetin
Stig
Beranje
0 : 3
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
2 : 0
Dizel
Bare
Vojvoda Milenko
Kličevac
5 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Borac (K)
Klenovnik
5 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Dunav
Ostrovo
2 : 2
Sloga (L)
Lučica
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
5 : 2
Radnički
Požeženo
Mirko Tomić
Tribrode
4 : 2
Ram
Ram
Sloga T
Topolovnik
1 : 0
Pek
Kusiće
Carevac
Carevac
0 : 2
Desine
Desine
Sloga
Mustapić
0 : 0
Basarac
Mišljenovac
Radenka
Radenka
3 : 0
Kaona
Kaona
Kvarc
Neresnica
5 : 2
Homolje
Bukovska
Usije
Usije
0 : 4
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
4 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Dobra
Dobra
0 : 3
Vinci
Vinci
Jelav
Jelav
2 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Polet
Loznica
0 : 3
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 2
Hajduk
Ribarica
Hajduk
Debrc
3 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 5
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgosped
Mehovine
0 : 0
Tresnjevka
Trbusac
Bobovik
Bobovik
0 : 6
Borac
Vladimirci
Sloga
Ridjake
2 : 0
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
3 : 5
Krnule 09
Krnule
Mladost (Свилеула)
Svileuva
0 : 2
Ceric
Miokus
Volujac
Volujac
1 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Žabar
Žabar
0 : 3
Sava
Mrdjenovac
Mladost (O)
Ocage
2 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
0 : 2
Sumice
Glusci
Dupljaj
Dupljaj
2 : 3
Beloševac
Beloševac
Mladost
Kožuar
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Šarbane
Šarbane
0 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Kolubara
Liso Polje
5 : 2
Rudar
Radljevo
Pambukovica
Pambukovica
6 : 0
Vukona
Vukona
Jasunja
Jasunja
5 : 1
BSK
Belanovce
Bratstvo (B)
Bratmilovce
0 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladi Radnik
Bobovo
5 : 1
Jedinstvo
Troponje
Morava
Radošin
3 : 2
Mladost
Gložane
OFK Dvorište
Dvorište
1 : 1
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Resavac
Veliki Popović
6 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Trnava
Trnava
1 : 8
Kolonija
Jagodina
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
1 : 1
Bresje
Bresje kod Jagodine
OFK Tabane
Tabane
5 : 0
Partizan (M)
Majur
Lipar
Donji Račnik
2 : 3
Napredak
Staro Lanište
Sloboda
Šuljkovac
1 : 3
Morava Panjevac
Kočino Selo
Partizan (G)
Glogovac
4 : 1
Juhor
Glavinci
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
1 : 0
Popovac
Popovac
Polet
Zabrega
9 : 1
Napredak
Stubica
Radnicki
Tekija
4 : 1
Omladinac
Šaludovac
Jedinstvo R
Ratare
2 : 1
Radnik
Davidovac
Golubovac 07
Golubovac
3 : 1
Budućnost
Glavica
Zemljoradnik
Striža
3 : 2
Hajduk
Čepure
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Blagotin
Belušić
3 : 2
Juhor
Beočić
Goša
Vukmanovac
5 : 1
Polet
Sekurič
Mladost
Mala Drenova
4 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Omasnica
Omasnica
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Gradac
Pločnik
0 : 3
Kostrež
Ćićevac
Parcane
Parcane
1 : 3
Rubin
Zalogovac
Srnje
Srnje
0 : 0
Mačkovac
Mačkovac
BSK
Bela Voda
3 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Globoder
Globoder
4 : 1
Padež
Padež
Gaglovo
Gaglovo
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Sebečevac
Sebečevac
4 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
3 : 0
Mladost
Djunis
Drugari
Stanci
1 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Vitorul
Straža
6 : 0
Jedinstvo
Orešac
Pobeda
Parta
0 : 3
Partizan
Kajtasovo
Vojvodina
Crvena Crkva
6 : 2
Omladinac
Zagajica
Sloga
Voganj
2 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 0
Borac
Klenak
Polet
Nikinci
1 : 0
Mladost
Buđanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Fruška Gora
Ruma
4 : 0
Napredak
Žarkovac
Sremac
Berkasovo
0 : 8
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Omladinac B
Batrovci
7 : 2
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Borac
Ilinci
3 : 4
Jedinstvo M
Morović
Napredak
Vašica
3 : 1
Jedinstvo LJ
Ljuba
Kameni
Ašanja
2 : 1
Lovac
Karlovčić
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Sremac
Deč
Graničar
Obrež
4 : 0
Vitez
Subotište
Napredak
Popinci
4 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Zmaj
Noćaj
3 : 2
Sloboda
Šašinci
Sremac
Jarak
2 : 3
Hajduk
Divoš
Sloga
Čalma
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac VR
Veliki Radinci
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Srem
Sremska Rača
3 : 0
Borac R
Radenković
Sloga
Maradik
0 : 3
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 3
Borac
Vizić
Sloga
Plavna
1 : 1
Mladost
Mali Bač
Slavija
Bođani
3 : 0
Neštin
Neštin
Labudnjača
Vajska
3 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Partizan
Kaludjerica
1 : 2
Dunavac
Dunavac
Heroj
Jajinci
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Moštanica
Velika Moštanica
2 : 0
Pionir
Besni Fok
Crvenka
Borča
5 : 1
Mladost (JR)
Jabučki rit
Zuce
Zuce
1 : 2
Mladost (B)
Begaljica
Kapedunum
Beograd
0 : 3
Hajduk
Kamendol
GAK
Beograd
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Sparta
Železnik
0 : 6
Torlak
Beograd
Busije
Zemun
5 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 5
BUSK
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
6 : 0
Olimpija
Beograd
Kozara
Novi Beograd
2 : 1
Borac
Zemun
OFK Slatina
Slatina
1 : 9
Sibnica
Sibnica
Drlupa
Drlupa
1 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Crvena Zvezda
Ralja
4 : 1
Vis
Parcani
Ropočevo
Ropočevo
4 : 4
OFK Rogača
Rogača
Mladost (G)
Guberevac
3 : 5
Stojnik
Stojnik
Šiljakovac
Šiljakovac
2 : 3
Mladost Gaj 2011
Gaj
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 6
OFK Borac
Arnajevo
Rožanci
Rožanci
1 : 2
Beljina
Beljina
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
4 : 2
Sloga
Voljavče
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 0
Planinac
Rivica
Sremac
Dobrinci
4 : 0
Borac
Stejanovci
Car Uroš
Jazak
6 : 2
Vojvodina
Neradin
Mladost
Leskovac
3 : 3
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Šumadinac
Kruševica
1 : 0
Proleter
Vrbovno
Rasadnik
Lazarevac
3 : 3
Borac
Arapovac
Spartak
Subotica
6 : 0
Požarevac
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 2
LASK Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Hajduk
Kula
Radnički NP
Nova Pazova
0 : 6
ČSK Pivara
Čelarevo
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Kabel
Novi sad
Radnički S
Sombor
4 : 0
Slavija
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
BSK
Bački Brestovac
26 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Kula
Kula
1 : 8
ŽAK
Sombor
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 4
Hajduk
Stapar
Graničar (R)
Riđica
6 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac (D)
Deronje
1 : 5
Zadrugar
Srpski Miletić
Kordun
Kljajićevo
9 : 3
Mladost
Kruščić
Selevac
Selevac
4 : 0
Šumadija
Azanja
Glavaš
Glibovac
4 : 2
Omladinac
Rakinac
BSK Borča
Borča
4 : 0
Borac
Čačak
Vršac
Vršac
0 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 2
Bečej
Bečej
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Crvenka
Crvenka
1 : 3
Spartak ZV
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
AFK
Ada
3 : 8
Palić
Palić
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 5
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
4 : 0
Bačka
Pačir
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Jadran
Feketić
Bačka
Mol
6 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Vršac
Vršac
2 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 5
Bečej
Bečej
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
AFK
Ada
15 : 0
Palić
Palić
Obilić
Novi Kneževac
3 : 3
Čoka
Čoka
Borac
Žabari
3 : 0
Borac VL
Veliko Laole
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Sloga
Drmno
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Vrbovac
Vrbovac
2 : 6
Skobalj
Skobalj
Selevac
Selevac
1 : 3
Šumadija
Azanja
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Omladinac
Rakinac
Real Niš
Niš
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
AFK
Ada
2 : 1
Sever
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 1
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 5
Plana
Velika Plana
Radnicki 1923 II
Kragujevac
8 : 0
Sušica
Kragujevac
Duljaj
Topola
7 : 1
Marjan
Knic

Košarka

Beočin
Beočin
79 : 68
Spartak
Subotica

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
36 : 21
Bane
Raška
Nova Pazova
Nova Pazova
19 : 33
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Novi Beograd
Beograd
24 : 23
Priboj
Priboj
Trepča
Kosovska Mitrovica
24 : 23
Sloga
Požega
Arilje
Arilje
25 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vladimirovac
Vladimirovac
10 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Kikinda
Kikinda
20 : 30
Obilić
Novi Kneževac
Progres
Svrljig
26 : 39
Paraćin
Paraćin
Bela Palanka
Bela Palanka
38 : 31
Zaječar 2
Zaječar
Niška Banja
Niška Banja
36 : 32
Hisar
Leskovac
Radnički 1951
Niš
35 : 18
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
30 : 19
Aleksinac
Aleksinac
Napredak
Kruševac
23 : 20
Halas Jožef
Ada
Cepelin 2
Beograd
26 : 35
Medicinar
Šabac
Junior
Beograd
30 : 21
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Crvena Zvezda 2
Beograd
27 : 16
Mladi Radnik
Radinac
RTB Bor
Bor
29 : 25
Đerdap
Kladovo
Kopaonik
Brus
26 : 33
Zaječar 2
Zaječar

Futsal

Kopernikus
Niš
1 : 3
Marbo Intermezzo
Beograd