XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 636 utakmica za dan
Nedelja, 29 April 2012

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloboda Point
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
0 : 4
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Bežanija
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Trgovački (J)
Jagodina
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Sloga
Despotovac
Radnik
Surdulica
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Dinamo
Vranje
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Kopaonik
Brus
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Car Konstantin
Niš
1 : 2
Timok
Zaječar
Dolina
Padina
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Žarkovo
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
BASK
Beograd
4 : 0
Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
Sopot
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Tutin
Tutin
3 : 1
Partizan
Cerovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Seljak
Mihajlovac
5 : 1
Homoljac
Žagubica
Železničar
Smederevo
1 : 5
Gruža
Gruža
Obilić
Živica
0 : 0
Šumadinac
Brzan
Sloga (D)
Drmno
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Borac (VL)
Veliko Laole
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Krušik
Valjevo
1 : 0
Drina
Ljubovija
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Vučje
Vučje
4 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Moravac Orion (M)
Mrštane
5 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Omladinac
Malošište
2 : 0
Moravica
Subotinac
Juhor
Obrež
3 : 0
Rembas
Resavica
Napredak
Drenovac
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 1
Kablovi
Zaječar
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac
Starčevo
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 3
Radnički (B)
Bajmok
Budućnost (M)
Mladenovo
7 : 0
Obilić
Zmajevo
Mladost (T)
Turija
3 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Resnik
Resnik
Bulbulderac
Beograd
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Grafičar
Beograd
2 : 2
Železnik Lavovi
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Polet (R)
Ratina
Radnik
Ušće
0 : 4
Ribnica (J)
Jovac
Radnički
Kovači
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
Mataruge
Mataruge
2 : 4
Rudar
Baljevac
Šumadija
Čumić
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Kolonija
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 5
Arsenal
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
3 : 1
Sloga D
Desimirovac
Seljak
Male Pčelice
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
3 : 0
Morava
Katrga
Rudar
Bresnica
6 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Brezak
Pranjani
Prilike
Prilike
4 : 1
Vujan
Prislonica
Šumadija
Brdjani
0 : 1
Mladost
Atenica
Banja
Banja
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Junkovac
Junkovac
1 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Vinča
Vinča
Borac
Pajsijević
0 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadija
Toponica
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Napredak
Markovac
7 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Osipaonica
Osipaonica
0 : 2
Sloboda
Lipe
Budućnost
Ratari
2 : 1
Selevac
Selevac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Borac
Ralja
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Beli Orao
Bradarac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 5
Šapine
Šapine
Železničar
Požarevac
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Omladinac
Šetonje
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Sloga B
Burovac
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Crni Vrh
Miljević
8 : 0
Sloga K
Kasidol
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Gučevo
Banja Koviljača
5 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Lipolist
Lipolist
4 : 1
Jedinstvo
Štitar
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Borac
Šabac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Sovljak
Sovljak
6 : 1
Proleter
Bajevac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
ZSK
Valjevo
Brežđe
Brežđe
3 : 1
Trlić
Trlić
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Ariljska Rampa
Požega
0 : 0
Omladinac
Zdravčići
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Budućnost
Arilje
2 : 4
GP Zlatibor
Užice
Bioska
Bioska
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo
Kalenić
0 : 7
Železničar
Požega
Sečica
Seča reka
3 : 0
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Crvena zastava
Hum
4 : 0
Rudar
Jelašnica
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
Proleter
Mezgraja
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Mramor
Mramor
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 3
Radnički
Trupale
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Orljane
Orljane
Bukovik
Razanj
0 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Toplica
Šarlinac
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 2
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
5 : 1
Umac
Miroševce
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Navalin
Navalin
Gradac
Konopnica
8 : 0
Morava
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Mladost
Vinarce
3 : 0
Veternica
Leskovac
Jablanica
Medveđa
2 : 3
Radan
Lebane
Mladost P.R
Poljska Ržana
3 : 3
Zadrugar
Krupac
Temac
Temska
1 : 2
Jedinstvo P
Pirot
Napredak
Izvor
5 : 2
Dragoš
Pirot
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Besa
Trnovac
2 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Kondiva
Žbevac
1 : 5
Pčinja
Trgovište
Omladinac
Podina
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Istok 63
Plana
2 : 0
Levač
Rekovac
Mladost (K)
Končarevo
2 : 1
Morava
Ribare
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Sindjelic
Grabovac
Budućnost
Miliva
2 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Dragocvet
Dragocvet
7 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Ključ
Podvrška
4 : 1
Radnički
Klokočevac
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Bor
Bor
Rajac
Rajac
1 : 0
Radujevac
Radujevac
Dedina
Dedina
3 : 5
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Ćićevac
3 : 1
Trajal
Kruševac
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 4
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Mladost
Makrešane
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Jasika
Jasika
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
5 : 0
Blagotin
Poljna
Borac
Vražogrnac
7 : 1
Mladost
Sumrakovac
Sloga (Ž)
Žučkovac
4 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Omladinac
Grezna
2 : 2
Midžor
Kalna
Vršac United
Vršac
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Vulturul
Grebenac
2 : 3
Partizan (U)
Uljma
Radnički (B)
Baranda
5 : 1
Spartak
Debeljača
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Tempo
Sefkerin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Slavija
Kovačica
Polet
Izbište
3 : 1
Mladost
Omoljica
Čantavir
Čantavir
4 : 1
Bačka
Mol
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
8 : 1
Potisje
Knićanin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Begej
Žitište
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 1
Gradnulica
Zrenjanin
OFK Klek
Klek
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Sloga
Čonoplja
Kula
Kula
3 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 4
Crvenka
Crvenka
Graničar (R)
Riđica
1 : 2
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
6 : 2
PIK
Prigrevica
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Radnički
Irig
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 4
Hajduk (B)
Beška
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 0
Graničar
Adaševci
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 1
Sremac
Vojka
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Omladinac
Stepanović
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Bačka
Đurđevo
3 : 4
Borac
Šajkaš
Slavija (P)
Pivnice
2 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Prva Iskra
Barič
1 : 1
PIK Zemun
Zemun
Strelac
Mislođin
0 : 4
IMR
Rakovica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 2
Baćevac
Baćevac
Radnik
Prilužje
2 : 1
Ibar
Leposavić
Moša
Banje
1 : 8
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Gračanica
Gračanica
Polet
Laplje Selo
0 : 3
Brezovica
Štrpce
Plemetina
Plemetina
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Sitnica
Lepina
0 : 3
Gracko
Staro Gracko
ND 2011
Novi Pazar
7 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Lazac
Lazac
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Morava
Mrsać
1 : 2
Žiča
Žiča
Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Šumadija
Šumarice
Kremenac
Rogojevac
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 1
Ćava
Grošnica
Košutnjak
Kragujevac
0 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
7 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Premeća
Premeća
4 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Polet
Goričani
2 : 0
Planinac
Vujetinci
Malba
Žaočani
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Rakova
Rakova
0 : 3
Mladost (P)
Preljina
Miokovci
Miokovci
4 : 1
Morava
Mojsinje
Budućnost
Stančići
5 : 1
Strelac
Miokovci
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 4
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Jablanica
Jablanica
Ozrem
Ozrem
0 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
Boljkovci
Boljkovci
1 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Dedinje Junajted
Guča
1 : 1
Radnički
Turica
Gradina
Rti
3 : 0
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Gorušica
Viča
5 : 1
Bjelica
Milatovići
Kotraža
Kotraža
3 : 0
Bratstvo
Dljin
Jasenica
Božurnja
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Proleter
Jelovik
3 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maskar
Maskar
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
BSK
Belosavci
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Mladost
Jelenac
Karađorđe
Vučić
3 : 2
BSK
Borač
Mladost (K)
Kijevo
3 : 0
Omladinac
Donja Rača
Šumadija
Sipić
3 : 4
Lepenica
Badnjevac
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Pobeda
Đurđevo
Mladost (R)
Rašković
4 : 2
Grivac
Grivac
Budućnost
Vlaški Do
1 : 1
Mramorac
Mramorac
Proleter
Mala Plana
4 : 1
Bašin
Bašin
Šumadija
Azanja
4 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
7 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Udarnik
Baničina
6 : 0
Vodice
Vodice
SASK
Saraorci
6 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Sloga
Lugavčina
1 : 4
Jedinstvo
Smederevo
Slavija
Smederevo
1 : 7
Proleter
Vranovo
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Kolarac
Kolari
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 0
Vučak
Vučak
Landol
Landol
0 : 2
Badljevica
Badljevica
7. Jul
Vodanj
3 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladost
Novo Selo
3 : 0
Jasenica
Kruševo
Mladost
Svinjarevo
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
2 : 0
Napredak (T)
Toponica
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Zadrugar
Tabanovac
1 : 0
Radnički
Knežica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
3 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Sloga
Viteževo
0 : 2
Polet
Aleksandrovac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
3 : 2
Dunavac (P)
Petka
Sloga (D)
Dubravica
2 : 4
RSK
Rabrovo
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Jedinstvo (D)
Duboka
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
14. Oktobar
Draginac
0 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Cer
Jadranska Lešnica
7 : 1
Stolice
Krupanj
Granit
Radalj
2 : 1
Luk
Voćnjak
Lonjin
Lonjin
1 : 2
Mladost
Borina
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 5
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 1
OFK Varna
Varna
Dumaca
Pocerski Metković
2 : 1
Galeb
Cerovac
Mrovska
Mrovska
0 : 3
Provo
Provo
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
Pocerina
Jevremovac
5 : 2
Sloga (M)
Matijevac
Korman
Korman
4 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Mladi Borac
Dublje
0 : 3
Majur
Majur
Gorki
Glušci
1 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Omladinac (B)
Bogatic
1 : 2
Omladinac (S)
Slepčević
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 1
Sloga (P)
Petlovača
Partizan
Drenovac
5 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Proleter
Šabac
4 : 0
Duško
Klenje
Napredak
Ribari
6 : 0
Drina
Badovinci
Rajac
Kadina Luka
6 : 2
Komanice
Komanice
Veliševac
Veliševac
1 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Borac
Rajković
4 : 0
Dučić
Dučić
Liplje
Liplje
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
2 : 3
Vrujci
Gornja Toplica
Tešnjar
Valjevo
12 : 0
Pričević
Pričević
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 0
Gradac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
0 : 2
Mladost Dračić
Dračić
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
1 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Kolubara Gaj
Jabučje
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Brgule
Brgule
0 : 3
Polet
Takovo kod Uba
Omladinac
Kalinovac
0 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sloga
Lončanik
0 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Kalenić
Kalenić
Gunjevac
Gunjevac
1 : 3
Jedinstvo
Milorci
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Duškovci
Duškovci
3 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Lazarica
Prilipac
6 : 2
Plavi tok
Dražinovići
Lauš
Lopaš
5 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
6 : 3
Borac (O)
Otanj
Savinac
Visibaba
1 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Vulkan
Brenica
2 : 0
Mladost
Donji Komren
Koca
Niska Banja
0 : 5
Mladost
Lalinac
Secanica
Secanica
2 : 2
Supovac
Supovac
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 3
Morava
Krušce
Morava
Čokot
2 : 6
Zeleznicar
Nis
Polet (R)
Radevac
3 : 1
Sloga (K)
Korman
OFK Sloga
Dobrujevac
9 : 5
Tempo
Mozgovo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 3
Kraljevo
Selo Kraljevo
Draževac
Draževac
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Moravac
Čečina
4 : 3
NS Tatko
Lepaja
Naisus
Rožina
1 : 0
Radnički
Kočane
Padina
Padina kod Merošine
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Sloga
Jovanovac
2 : 1
Dobrič
Brest
Sloga
Lipovica
3 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 6
Radnički
Pertate
MB
Mala Biljanica
0 : 2
Polet
Stajkovce
Morava
Glozane
2 : 2
Železničar
Brestovac
Lemind Livnica
Leskovac
4 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
3 : 1
Padež
Petrovac
Željuša
Željuša
4 : 0
Pobeda
Držina
Provalija
Pirot
3 : 3
Sloboda
Rasnica
BSK
Buljane
4 : 2
Bratstvo
Međureč
Kupinovac
Kupinovac
6 : 1
Crni Vrh
Deonica
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladost (T)
Tečić
3 : 2
Sindjelic
Vojnik
Mladost (S)
Sikirica
0 : 0
Ursule
Ursule
Kolare
Kolare
1 : 0
Javor
Sladaja
Ratar
Jasenica
3 : 0
Slatina
Negotin
Deli Jovan
Sikole
0 : 1
Urovica
Urovica
OFK Tamnič
Tamnič
6 : 1
Smedovac
Smedovac
Mladost
Karbulovo
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Vidrovac
Vidrovac
2 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Omladinac
Vajuga
1 : 5
Koča Andjelković
Tekija
Napredak
Korbovo
4 : 1
Junior
Davidovac kod Kladova
Lokomotiva
Novi Sip
3 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Pontes
Kostol
0 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Tomako
Trstenik
2 : 2
Ušće
Stalać
Sloga L
Lozna
5 : 0
Župski biseri
Lacisled
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Mladi radnik
Bačina
Mladost DK
Donji Katun
1 : 1
Mladost T
Toljevac
Dvorane
Dvorane
1 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Modrica
Modrica
1 : 2
Sloga
Majdevo
Šanac
Šanac
5 : 0
Rasina
Vitanovac
Budućnost
Kaonik
0 : 6
13.April
Lomnica
Kapidzija
Kapidzija
1 : 4
Čitluk
Čitluk
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 1
Kupci
Kupci
Parunovac
Parunovac
1 : 4
Belović
Dedina
Železničar
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Proleter
Mramorak
1 : 7
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (P)
Pločica
3 : 4
BSK Bavanište
Bavanište
Plavi Dunav
Skorenovac
5 : 1
Strela
Ivanovo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Dolovo
Dolovo
Unirea
Uzdin
0 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Vinogradar
Gudurica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Ševac
Kusić
Banat
Dupljaja
1 : 6
Budućnost (A)
Alibunar
Dunav
Banatska Palanka
0 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 2
Udarnik
Višnjevac
Hajduk
Bačko Dušanovo
1 : 1
Žednik
Stari Žednik
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 5
Dušan Silni
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 1
Solid
Subotica
Graničar
Đala
4 : 0
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 2
Radnički
Tornjoš
Tisa
Padej
3 : 0
Horgoš Higlo
Horgoš
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 5
Olimpija
Gunaroš
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Mladost
Gornja Rogatica
Jedinstvo
Bočar
8 : 0
Napredak
Banatska Topola
Polet
Nakovo
4 : 2
2. Oktobar
Kumane
Borac
Iđoš
2 : 3
ŽAK
Kikinda
Vojvodina
Bašaid
1 : 0
Delija
Mokrin
Bega
Novi Itebej
5 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Proleter
Međa
3 : 4
Budućnost
Banatski Dvor
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 1
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
3 : 1
Polet
Banatsko Višnjićevo
Napredak
Čestereg
3 : 2
Olimpija
Torda
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 5
Rusin
Ruski Krstur
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Graničar K
Kuzmin
Jedinstvo
Platičevo
2 : 2
Popinci
Popinci
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Sloga Borac
Surduk
Borac
Martinci
0 : 3
Železničar
Inđija
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Graničar G
Grabovci
0 : 0
Sloven
Sibač
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Partizan
Susek
Čenej
Čenej
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Borac
Rakovac
0 : 9
TSK
Temerin
Tatra
Kisač
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac
Čerević
3 : 0
Proleter
Banoštor
Bačka
Begeč
3 : 5
Mladost
Novi Sad
Mladost
Radičević
0 : 5
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Bečej
Bečej
Napredak
Nadalj
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Proleter
Ravno Selo
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Borac
Obrovac
1 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Krivanj
Selenča
3 : 0
Budućnost (P)
Parage
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
Bačka
Despotovo
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 4
ŽSK
Žabalj
Titel
Titel
3 : 2
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Jedinstvo
Surcin
3 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Napredak
Selo Rakovica
2 : 1
Banja
Visnjička banja
Kosmaj
Ralja
1 : 2
OFK Leštane
Leštane
Mladost
Umčari
7 : 1
Ivanča
Ivanča
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Boleč
Grocka
1 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
Popović
Popović
Šepšin
Šepšin
5 : 2
Borac
Amerić
BSK
Brajkovac
0 : 7
Krtinska
Krtinska
Lisović
Beograd
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Barajevo
Barajevo
Vranić
Vranić
1 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Lehel
Mužlja
Jedinstvo
Ečka
4 : 1
Mladost
Belo Blato
Banat
Čenta
6 : 1
Tamiš
Farkaždin
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički
Sutjeska
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
3 : 1
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
0 : 2
Proleter
Neuzina
Stubal
Stubal
2 : 0
Jedinstvo
Godačica
Zgodačica
Godačica
3 : 0
Omladinac
Drakčići
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Musina reka
Musina reka
Partizan
Vrba
2 : 0
Popovići
Popovići
Budućnost (S)
Samaila
0 : 0
Kablar
Kraljevo
Kutlovo
Kutlovo
5 : 1
Divostin
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Studenac
Goločelo
Zastava
Kragujevac
8 : 0
Trmbas
Trmbas
Velika Sugubina
Velika Sugubina
4 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Borac
Drenovac
2 : 0
Stari momci
Kragujevac
Venčani
Venčani
2 : 0
Gorski car
Garaši
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Misača
Misača
Brezovac
Brezovac
1 : 1
Ranilović
Ranilović
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Borac
Borci
Pobeda
Sepci
1 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Mladost
Bošnjane
0 : 1
Radnički
Vojinovac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
2 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Polet (G)
Guberevac
3 : 1
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Omladinac
Mirijevo
0 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
5 : 2
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
5 : 1
Napredak
Simićevo
Budućnost
Kočetin
3 : 3
Udarnik
Sibnica
Sopot
Požarevac
8 : 0
Stig
Beranje
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Dizel
Bare
Dunav
Ostrovo
2 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Sloga (L)
Lučica
1 : 1
MIP-Majdan
Požarevac
Sloga T
Topolovnik
3 : 0
Radnički
Požeženo
Carevac
Carevac
2 : 0
Ram
Ram
Desine
Desine
3 : 2
Pek
Kusiće
Homolje
Bukovska
2 : 4
Sloga
Mustapić
Kaona
Kaona
1 : 3
Kvarc
Neresnica
Basarac
Mišljenovac
6 : 2
Radenka
Radenka
Električar
Šuvajić
2 : 1
Polet
Bikinje
Dobra
Dobra
3 : 0
Usije
Usije
Vinci
Vinci
3 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 2
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Polet
Loznica
1 : 3
Jelav
Jelav
Borac
Kozjak
2 : 1
Hajduk
Ribarica
Bratstvo
Krupanj
0 : 5
Krasava
Krasava
Hajduk
Debrc
6 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Sloga Trgosped
Mehovine
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Borac
Vladimirci
1 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Sloga
Ridjake
0 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Krnule 09
Krnule
3 : 1
Polet
Jalovik
Volujac
Volujac
1 : 4
Ceric
Miokus
Sava
Mrdjenovac
4 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Žabar
Žabar
1 : 2
Mladost (Слатина)
Slatina
Mladost (O)
Ocage
1 : 2
Bair
Bogatic
Torpedo
Tabanovic
3 : 0
Buducnost
Dobric
Mladi radnik
Valjevo
4 : 0
Rakac Stave
Stave
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Kolubara
Liso Polje
9 : 1
Sloga
Vrhovine
Pambukovica
Pambukovica
0 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Vukona
Vukona
3 : 2
Rudar
Radljevo
Bratstvo (B)
Bratmilovce
2 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Morava
Radošin
0 : 3
Radnički
Dubnica
Pobeda
Lukovica
2 : 1
Jedinstvo
Troponje
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Resava
Bukovac
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Rudar Stenjevac
Stenjevac
4 : 0
Resavac
Veliki Popović
Trnava
Trnava
1 : 4
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
OFK Tabane
Tabane
1 : 0
Kolonija
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
1 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Juhor
Glavinci
2 : 4
Morava Panjevac
Kočino Selo
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Partizan (M)
Majur
Partizan (G)
Glogovac
4 : 2
Napredak
Staro Lanište
Polet
Zabrega
5 : 1
Popovac
Popovac
Radnicki
Tekija
0 : 3
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Jedinstvo R
Ratare
3 : 1
Napredak
Stubica
Golubovac 07
Golubovac
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Goša
Vukmanovac
1 : 2
Blagotin
Belušić
Polet
Sekurič
1 : 1
Zenit
Oparić
Mladost
Mala Drenova
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Omasnica
Omasnica
7 : 2
Vinogradar
Riljac
Gradac
Pločnik
3 : 1
Juhor 2
Obrež
Parcane
Parcane
0 : 2
Kostrež
Ćićevac
Kiseljak
Orašje
1 : 5
Rubin
Zalogovac
BSK
Bela Voda
2 : 4
Mačkovac
Mačkovac
Pakasnica
Pakasnica
1 : 4
Srnje
Srnje
Globoder
Globoder
1 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Žabare
Žabare
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Padež
Padež
OFK Ribare
Ribare
4 : 1
Polet (K)
Kobilje
Grkljane
Grkljane
2 : 4
Polet (Š)
Šavrane
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Pobeda
Parta
7 : 3
Jedinstvo
Orešac
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 1
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
0 : 2
Partizan
Kajtasovo
Vojvodina
Seleuš
3 : 5
Sloga
Margita
OFK Kraljevci
Kraljevci
5 : 0
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
0 : 5
Jedinstvo
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Borac
Klenak
Fruška Gora
Ruma
4 : 1
Mladost
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Sremac
Berkasovo
2 : 2
Graničar
Jamena
Sindjelić
Gibarac
3 : 3
Jednota
Šid
Omladinac B
Batrovci
0 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Borac
Ilinci
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Vašica
2 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Jedinstvo LJ
Ljuba
0 : 0
Jedinstvo M
Morović
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Mladost
Prhovo
Graničar
Obrež
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Napredak
Popinci
3 : 2
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 1
Vitez
Subotište
Zmaj
Noćaj
3 : 4
Sremac
Jarak
Sloga
Čalma
0 : 3
Sloboda
Šašinci
Borac VR
Veliki Radinci
0 : 5
Hajduk
Divoš
Srem
Sremska Rača
0 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac R
Radenković
6 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Polet
Novi Karlovci
3 : 2
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
1 : 2
Fruškogorac
Krčedin
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 1
Sloga
Plavna
Slavija
Bođani
5 : 1
Borac
Vizić
Labudnjača
Vajska
4 : 1
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Neštin
Neštin
Veliko selo
Veliko selo
1 : 2
Partizan
Kaludjerica
Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Dunavac
Dunavac
Crvenka
Borča
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Zuce
Zuce
0 : 3
Pionir
Besni Fok
Hajduk
Kamendol
1 : 2
Mladost (B)
Begaljica
GAK
Beograd
4 : 2
Sparta
Železnik
Busije
Zemun
2 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 2
Torlak
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
7 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Kozara
Novi Beograd
1 : 3
BUSK
Beograd
Borac
Zemun
4 : 2
Olimpija
Beograd
Drlupa
Drlupa
2 : 3
Sibnica
Sibnica
Crvena Zvezda
Ralja
3 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Mladost (G)
Guberevac
0 : 1
Vis
Parcani
Stojnik
Stojnik
1 : 1
OFK Rogača
Rogača
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 4
OFK Meljak
Meljak
Rožanci
Rožanci
2 : 2
Mladost Gaj 2011
Gaj
Šiljakovac
Šiljakovac
1 : 1
Guncate
Guncate
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 5
OFK Borac
Arnajevo
Hajduk
Miloševo
2 : 2
Omladinac
Bunar
Oniks
Lozovik
1 : 1
Sloga
Voljavče
Belica
Belica
2 : 0
Mladost
Bukovče
Sremac
Dobrinci
2 : 0
Mladost
Pavlovci
Car Uroš
Jazak
1 : 0
Planinac
Rivica
Vojvodina
Neradin
2 : 1
Borac
Stejanovci
BSK
Bešenovo
4 : 0
Planinac
Ležimir
Grgurevci
Grgurevci
0 : 2
Sloga
Zasavica I
Napredak
Šuljam
1 : 2
OFK Bosut
Bosut
Mladost
Leskovac
1 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Šumadinac
Kruševica
4 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Rasadnik
Lazarevac
1 : 2
Proleter
Vrbovno
Borac
Arapovac
3 : 1
Petka
Petka
LASK Crvena zvezda
Beograd
13 : 0
Ravangrad
Sombor
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Radnički S
Sombor
1 : 2
Kabel
Novi sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Slavija
Novi Sad
BSK
Bački Brestovac
5 : 2
Sloga
Čonoplja
Kula
Kula
9 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Graničar (R)
Riđica
2 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
2 : 3
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
PIK
Prigrevica
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Selevac
Selevac
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Vršac
Vršac
1 : 1
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
6 : 1
Kikinda
Kikinda
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Bečej
Bečej
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Olimpija
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Bačka
Mol
Tavankut
Tavankut
1 : 5
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
3 : 1
Proleter
Njegoševo
Vršac
Vršac
0 : 2
Inđija
Inđija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Kikinda
Kikinda
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Bečej
Bečej
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
2 : 5
Spartak Zlatibor voda
Subotica
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Borac
Žabari
Mladi radnik
Radinac
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Sloboda
Lipe
Glavaš
Glibovac
1 : 3
Selevac
Selevac
Real Niš
Niš
3 : 0
Red Star
Niš
Senta
Senta
0 : 4
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka
Pačir
0 : 1
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Duljaj
Topola
9 : 0
Apolon 4 I
Kragujevac

Rukomet

Obilić
Beograd
21 : 25
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Crvena Zvezda
Beograd
30 : 30
Rudar
Kostolac
Novi Beograd
Beograd
22 : 28
Vrbas Carnex
Vrbas
Arilje
Arilje
26 : 32
Župa 54
Aleksandrovac
Radnički
Jaša Tomić
29 : 24
Obilić
Novi Kneževac
Progres
Svrljig
27 : 27
Bela Palanka
Bela Palanka
Niška Banja
Niška Banja
44 : 17
Zaječar 2
Zaječar
Radnički 1951
Niš
50 : 26
Radnički (Ć)
Ćuprija
Pirot
Pirot
33 : 25
Hisar
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 22
Rtanj
Boljevac
Bor 2 2
Bor
31 : 23
Aleksinac
Aleksinac
Zlatar 2
Nova Varoš
37 : 32
Atenica
Atenica
Max Sport
Nova Pazova
25 : 18
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Radnički
Obrenovac
16 : 28
Zemun
Zemun
Junior
Beograd
33 : 21
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Mladi Radnik
Radinac
24 : 25
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Kopaonik
Brus
24 : 34
Đerdap
Kladovo
Dubočica
Leskovac
28 : 25
Vranje
Vranje
Naisa 2
Niš
29 : 31
Topličanin
Prokuplje

Futsal

Kopernikus
Niš
4 : 2
Smederevo
Smederevo