XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 544 utakmica za dan
Nedelja, 3 Jun 2012


Fudbal

Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
03.06.2012 17:00
Šumadija
1 : 0
Radnički Stobeks
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
03.06.2012 17:00
Sloga (PM)
1 : 1
Vujić Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
03.06.2012 17:00
Mačva
1 : 2
Partizan (BB)
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
03.06.2012 17:00
Železničar
2 : 2
Sloga (BB)
Sloga (P)
Požega
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
03.06.2012 17:00
Sloga (P)
0 : 2
Sloboda (Č)
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
03.06.2012 17:00
Pobeda
1 : 0
Jasenica 1911
Jedinstvo
Ub
1 : 3
Polet (Lj)
Ljubić
03.06.2012 17:00
Jedinstvo
1 : 3
Polet (Lj)
Jošanica
Novi Pazar
2 : 2
Sloboda (G)
Grbice
03.06.2012 17:00
Jošanica
2 : 2
Sloboda (G)
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
03.06.2012 17:00
Polet (T)
1 : 1
Vodojaža
Orlovac
Mrčajevci
0 : 3
Bane
Raška
03.06.2012 17:00
Orlovac
0 : 3
Bane
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Partizan
Cerovac
03.06.2012 17:00
Trepča
3 : 0
Partizan
Omladinac
Novo Selo
0 : 3
Tutin
Tutin
03.06.2012 17:00
Omladinac
0 : 3
Tutin
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
03.06.2012 17:00
Takovo
2 : 4
Mokra Gora
Vrbovac
Vrbovac
3 : 5
Šumadinac
Brzan
03.06.2012 17:00
Vrbovac
3 : 5
Šumadinac
Karađorđe (T)
Topola
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
03.06.2012 17:00
Karađorđe (T)
0 : 2
Crvena zvezda
Seljak
Mihajlovac
5 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
03.06.2012 17:00
Seljak
5 : 2
Borac (VL)
Sloga (B)
Batočina
3 : 2
Zvižd
Kučevo
03.06.2012 17:00
Sloga (B)
3 : 2
Zvižd
Morava
Velika Plana
1 : 0
Borac (Ž)
Žabari
03.06.2012 17:00
Morava
1 : 0
Borac (Ž)
Železničar
Smederevo
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
03.06.2012 17:00
Železničar
1 : 2
Mladi radnik
Obilić
Živica
2 : 1
Sloga (D)
Drmno
03.06.2012 17:00
Obilić
2 : 1
Sloga (D)
Polimlje
Prijepolje
4 : 1
Drina
Ljubovija
03.06.2012 17:00
Polimlje
4 : 1
Drina
Ribnica
Mionica
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
03.06.2012 17:00
Ribnica
0 : 0
Sloga (S)
OFK Osečina
Osečina
0 : 0
Budućnost
Valjevo
03.06.2012 17:00
OFK Osečina
0 : 0
Budućnost
Krušik
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
03.06.2012 17:00
Krušik
2 : 0
Zadrugar
FAP
Priboj
3 : 3
Jedinstvo
Vladimirci
03.06.2012 17:00
FAP
3 : 3
Jedinstvo
Radnički
Valjevo
3 : 2
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
03.06.2012 17:00
Radnički
3 : 2
Miloš Pocerac
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
03.06.2012 17:00
Sevojno
2 : 0
Zlatibor
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Loznica
Loznica
03.06.2012 17:00
Zlatar
1 : 0
Loznica
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
03.06.2012 17:30
Trudbenik
2 : 0
Lepušnica
Turbina
Beograd
5 : 0
Bulbulderac
Beograd
03.06.2012 17:30
Turbina
5 : 0
Bulbulderac
Grafičar
Beograd
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
03.06.2012 17:30
Grafičar
2 : 0
Radnički (R)
IMT
Beograd
3 : 1
Palilulac
Krnjača
03.06.2012 17:30
IMT
3 : 1
Palilulac
GSP Polet
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
03.06.2012 17:30
GSP Polet
0 : 1
Lokomotiva
Železnik Lavovi
Beograd
1 : 2
Železničar
Bara Venecija
03.06.2012 17:30
Železnik Lavovi
1 : 2
Železničar
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 3
Vinča
Vinča
03.06.2012 17:30
Posavac Tišma
2 : 3
Vinča
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
03.06.2012 17:30
Sremčica
2 : 1
Budućnost (D)
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Resnik
Resnik
03.06.2012 17:30
Borac (O)
0 : 0
Resnik
Polet (R)
Ratina
1 : 0
Morava (S)
Sirča
03.06.2012 17:30
Polet (R)
1 : 0
Morava (S)
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
03.06.2012 17:30
Kraljevo Hajduk
1 : 0
Borac (V)
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Rudar
Baljevac
03.06.2012 17:30
Braća Vuković
3 : 1
Rudar
Radnik
Ušće
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
03.06.2012 17:30
Radnik
3 : 1
Ibar
Sušica
Kragujevac
7 : 0
Maršić
Maršić
03.06.2012 17:00
Sušica
7 : 0
Maršić
Šumadinac
Kragujevac
2 : 3
Azbest
Stragari
03.06.2012 17:00
Šumadinac
2 : 3
Azbest
Seljak
Male Pčelice
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
03.06.2012 17:00
Seljak
0 : 0
Erdoglija 1931
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Jadran
Kragujevac
03.06.2012 17:00
Slavija
3 : 1
Jadran
Sloga D
Desimirovac
5 : 1
Budućnost
Resnik
03.06.2012 17:00
Sloga D
5 : 1
Budućnost
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
03.06.2012 17:00
Kolonija
1 : 2
Jedinstvo
Omladinac
Zablaće (Čačak)
3 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
03.06.2012 17:00
Omladinac
3 : 0
Jedinstvo (K)
Morava
Katrga
1 : 1
Brezak
Pranjani
03.06.2012 17:00
Morava
1 : 1
Brezak
Ovčar
Markovica
4 : 2
Dragačevo
Guča
03.06.2012 17:00
Ovčar
4 : 2
Dragačevo
Napredak
Svračkovci
0 : 2
Vujan
Prislonica
03.06.2012 17:00
Napredak
0 : 2
Vujan
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 2
Mladost
Atenica
03.06.2012 17:00
Donja Vrbava
3 : 2
Mladost
Spartak
Trnava
4 : 3
Šumadija
Brdjani
03.06.2012 17:00
Spartak
4 : 3
Šumadija
Rudar
Bresnica
6 : 2
Prilike
Prilike
03.06.2012 17:00
Rudar
6 : 2
Prilike
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
5 : 2
Slatina
Slatina
03.06.2012 17:00
Jedinstvo (GG)
5 : 2
Slatina
Banja
Banja
2 : 2
Vinča
Vinča
03.06.2012 17:00
Banja
2 : 2
Vinča
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Partizan
Darosava
03.06.2012 17:00
Sloga
1 : 0
Partizan
Beli orlovi
Konjuša
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
03.06.2012 17:00
Beli orlovi
3 : 0
Lokomotiva
Bokanja
Gorovič
0 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
03.06.2012 17:00
Bokanja
0 : 2
Šumadinac (N)
Junkovac
Junkovac
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
03.06.2012 17:00
Junkovac
4 : 1
Šumadinac (S)
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Borac
Pajsijević
03.06.2012 17:00
Aranđelovac
2 : 1
Borac
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Sloboda
Lipe
03.06.2012
Omladinac
2 : 1
Sloboda
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 1
Selevac
Selevac
03.06.2012
Bresje Superior
0 : 1
Selevac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Borac
Ralja
03.06.2012
Radnik
0 : 1
Borac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
03.06.2012
Cerovac
0 : 3
Udarnik
Napredak
Markovac
7 : 0
Glavaš
Glibovac
03.06.2012
Napredak
7 : 0
Glavaš
Budućnost
Ratari
5 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
03.06.2012
Budućnost
5 : 2
Jedinstvo
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
03.06.2012 17:00
Crni Vrh
3 : 1
Dragoš
Vihor
Maljurevac
1 : 2
Železničar
Požarevac
03.06.2012 17:00
Vihor
1 : 2
Železničar
Integral
Batuša
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
03.06.2012 17:00
Integral
1 : 0
Petar Dobrnjac
Sloga K
Kasidol
0 : 3
Beli Orao
Bradarac
03.06.2012 17:00
Sloga K
0 : 3
Beli Orao
Mlava
Malo Laole
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
03.06.2012 17:00
Mlava
3 : 0
Mladi Borac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
03.06.2012 17:30
Mladost (DD)
2 : 1
Sindjelić
Antimon
Zajača
5 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
03.06.2012 17:30
Antimon
5 : 2
Napredak
Mladost (P)
Prnjavor
5 : 2
Jedinstvo
Štitar
03.06.2012 17:30
Mladost (P)
5 : 2
Jedinstvo
OFK Divci
Divci
0 : 1
ZSK
Valjevo
03.06.2012 16:30
OFK Divci
0 : 1
ZSK
Proleter
Bajevac
0 : 2
Tulari
Tulari
03.06.2012 16:30
Proleter
0 : 2
Tulari
Sovljak
Sovljak
5 : 0
Rubribreza
Rubribreza
03.06.2012 16:30
Sovljak
5 : 0
Rubribreza
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Kačer
Belanovica
03.06.2012 16:30
Milenko Pavlović
1 : 2
Kačer
Luna Avijatičar
Vranjani
6 : 3
Jasen
Brodarevo
03.06.2012 17:00
Luna Avijatičar
6 : 3
Jasen
Omladinac
Zdravčići
2 : 4
Železničar
Požega
03.06.2012 17:00
Omladinac
2 : 4
Železničar
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Perućac
Perućac
03.06.2012 17:00
Višesava
1 : 0
Perućac
Ariljska Rampa
Požega
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
03.06.2012 17:00
Ariljska Rampa
1 : 1
Crnokosa
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 4
Polet
Rasna
03.06.2012 17:00
Napredak
0 : 4
Polet
Budućnost
Arilje
4 : 2
Sečica
Seča reka
03.06.2012 17:00
Budućnost
4 : 2
Sečica
Bioska
Bioska
0 : 1
Jedinstvo
Kalenić
03.06.2012 17:00
Bioska
0 : 1
Jedinstvo
Crvena zastava
Hum
5 : 3
Vrtište
Vrtište
03.06.2012 17:30
Crvena zastava
5 : 3
Vrtište
Mramor
Mramor
2 : 2
Delijski Vis
Niš
03.06.2012 17:30
Mramor
2 : 2
Delijski Vis
Proleter
Mezgraja
0 : 6
Brzi Brod
Brzi Brod
03.06.2012 17:30
Proleter
0 : 6
Brzi Brod
Rudar
Jelašnica
3 : 2
Radnički
Trupale
03.06.2012 17:30
Rudar
3 : 2
Radnički
Omladinac
Gornji Komren
2 : 0
OFK Niš
Niš
03.06.2012 17:30
Omladinac
2 : 0
OFK Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
03.06.2012 17:30
Sloboda
2 : 2
Budućnost (PK)
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 2
Aluminjum
Niš
03.06.2012 17:30
Jedinstvo
3 : 2
Aluminjum
Doljevac 1971
Doljevac
5 : 0
Napredak
Aleksinac
03.06.2012 17:00
Doljevac 1971
5 : 0
Napredak
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 5
Rasovača
Rasovača
03.06.2012 17:00
Radnički 1947 (Č)
1 : 5
Rasovača
Orljane
Orljane
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
03.06.2012 17:00
Orljane
3 : 1
Zemljoradnik
Mladost (B)
Batušinac
2 : 2
Borac
Azbresnica
03.06.2012 17:00
Mladost (B)
2 : 2
Borac
Bukovik
Razanj
5 : 3
Palilula
Aleksinac
03.06.2012 17:00
Bukovik
5 : 3
Palilula
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
6 : 0
Morava
Leskovac
03.06.2012 17:30
Jedinstvo (GS)
6 : 0
Morava
Progres
Ladovica
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
03.06.2012 17:30
Progres
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Budućnost
Orašje
03.06.2012 17:30
Čekmin
0 : 1
Budućnost
Gradac
Konopnica
3 : 1
Bobište
Bobište
03.06.2012 17:30
Gradac
3 : 1
Bobište
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Jablanica
Medveđa
03.06.2012 17:30
Jedinstvo (G)
1 : 0
Jablanica
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Mladost
Vinarce
03.06.2012 17:30
Plantaža
1 : 1
Mladost
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 1
Mladost P.R
Poljska Ržana
03.06.2012 17:30
Vladimir Durković
4 : 1
Mladost P.R
Temac
Temska
3 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
03.06.2012 17:30
Temac
3 : 2
Tanasko Rajić
Dragoš
Pirot
3 : 2
Prčevac
Pirot
03.06.2012 17:30
Dragoš
3 : 2
Prčevac
Ternoci
Trnovac
5 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
03.06.2012 17:00
Ternoci
5 : 0
Vranjska Banja
Jastrebac
Blace
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
03.06.2012 17:00
Jastrebac
3 : 0
Dunđerski
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
03.06.2012 17:30
Mladost (J)
2 : 1
Vinogradar
Morava
Ribare
3 : 4
Vinorača
Vinorača
03.06.2012 17:30
Morava
3 : 4
Vinorača
Levač
Rekovac
7 : 0
Sindjelic
Grabovac
03.06.2012 17:30
Levač
7 : 0
Sindjelic
Lugomir
Rakitovo
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
03.06.2012 17:30
Lugomir
4 : 0
Kušiljevo
Istok 63
Plana
5 : 0
Sloga
Donje Vidovo
03.06.2012 17:30
Istok 63
5 : 0
Sloga
Mladost (K)
Končarevo
4 : 3
Dragocvet
Dragocvet
03.06.2012 17:30
Mladost (K)
4 : 3
Dragocvet
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 1
Budućnost
Miliva
03.06.2012 17:30
Napredak (S)
2 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Mijatovac
7 : 3
Napredak (Z)
Zlatovo
03.06.2012 17:30
Jedinstvo
7 : 3
Napredak (Z)
Sloga
Kobišnica
1 : 5
Rudar
Bor
03.06.2012 11:00
Sloga
1 : 5
Rudar
Rajac
Rajac
1 : 5
Brestovac
Brestovac
03.06.2012 17:00
Rajac
1 : 5
Brestovac
Radujevac
Radujevac
5 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
03.06.2012 17:00
Radujevac
5 : 0
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Ključ
Podvrška
03.06.2012 17:00
Nemetali
3 : 0
Ključ
Bor
Bor
6 : 0
Radnički
Klokočevac
03.06.2012 17:00
Bor
6 : 0
Radnički
Mladost
Makrešane
8 : 3
Dedina
Dedina
03.06.2012 17:30
Mladost
8 : 3
Dedina
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
03.06.2012 17:30
Velika Drenova
3 : 0
Gornji Stepoš
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
03.06.2012 17:30
Jastrebac
3 : 0
Jedinstvo 1936
Trudbenik
Stalać
2 : 3
Sloga
Ćićevac
03.06.2012 17:30
Trudbenik
2 : 3
Sloga
Blagotin
Poljna
7 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
03.06.2012 17:30
Blagotin
7 : 1
Donji Kopaonik
Naupare
Naupare
2 : 0
Trajal
Kruševac
03.06.2012 17:30
Naupare
2 : 0
Trajal
Jasika
Jasika
3 : 3
Bošnjane
Bošnjane
03.06.2012 17:30
Jasika
3 : 3
Bošnjane
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
03.06.2012 17:30
Poljoprivrednik
4 : 1
Jovan Kursula
Rudar (P)
Podvis
6 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
03.06.2012 17:30
Rudar (P)
6 : 0
Sloga (Ž)
Omladinac
Grezna
0 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
03.06.2012 17:30
Omladinac
0 : 2
Bučje
ŠSK
Štipina
3 : 5
BSK
Bogovina
03.06.2012 17:30
ŠSK
3 : 5
BSK
Radnički
Lubnica
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
03.06.2012 17:30
Radnički
6 : 0
Mladost
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Vršac United
Vršac
03.06.2012 17:00
Borac (S)
3 : 0
Vršac United
Jugoslavija
Jabuka
6 : 5
Radnički (B)
Baranda
03.06.2012 17:00
Jugoslavija
6 : 5
Radnički (B)
Polet
Izbište
2 : 1
Vulturul
Grebenac
03.06.2012 17:00
Polet
2 : 1
Vulturul
Mladost
Omoljica
0 : 2
Partizan (G)
Gaj
03.06.2012 17:00
Mladost
0 : 2
Partizan (G)
Slavija
Kovačica
3 : 4
Sloga (P)
Plandište
03.06.2012 17:00
Slavija
3 : 4
Sloga (P)
Tempo
Sefkerin
2 : 1
BAK
Bela Crkva
03.06.2012 17:00
Tempo
2 : 1
BAK
Spartak
Debeljača
2 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
03.06.2012 17:00
Spartak
2 : 2
Sloga (BNS)
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Bajša
Bajša
03.06.2012 17:30
Čantavir
1 : 1
Bajša
Njegoš
Lovćenac
3 : 3
Čoka
Čoka
03.06.2012 17:30
Njegoš
3 : 3
Čoka
Subotica
Subotica
5 : 1
Sloboda
Stara Moravica
03.06.2012 17:30
Subotica
5 : 1
Sloboda
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Tavankut
Tavankut
03.06.2012 17:30
Preporod
1 : 2
Tavankut
Krivaja
Krivaja
9 : 2
Potisje
Kanjiža
03.06.2012 17:30
Krivaja
9 : 2
Potisje
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Bačka
Mol
03.06.2012 17:30
Proleter
1 : 0
Bačka
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Jadran
Feketić
03.06.2012 17:30
Vinogradar
1 : 3
Jadran
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Tisa
Adorjan
03.06.2012 17:30
Panonija IM Topola
2 : 1
Tisa
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Gradnulica
Zrenjanin
03.06.2012 17:00
Mladost (BD)
3 : 2
Gradnulica
Begej
Žitište
6 : 0
Naftagas (B)
Boka
03.06.2012 17:00
Begej
6 : 0
Naftagas (B)
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
03.06.2012 17:00
Mladost (L)
2 : 0
Borac (A)
Potisje
Knićanin
5 : 1
Naftagas
Elemir
03.06.2012 17:00
Potisje
5 : 1
Naftagas
Bilećanin
Sečanj
4 : 2
Borac (Z)
Zrenjanin
03.06.2012 17:00
Bilećanin
4 : 2
Borac (Z)
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
03.06.2012 17:00
Crvena zvezda (VS)
3 : 0
Vojvodina 1928
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 1
Krajina
Krajišnik
03.06.2012 17:00
Crvena Zvezda (RS)
5 : 1
Krajina
OFK Klek
Klek
1 : 5
Rusanda
Melenci
03.06.2012 17:00
OFK Klek
1 : 5
Rusanda
Omladinac (D)
Deronje
2 : 3
BSK
Bački Brestovac
03.06.2012 17:00
Omladinac (D)
2 : 3
BSK
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Graničar (R)
Riđica
03.06.2012 17:00
Kordun
1 : 0
Graničar (R)
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
03.06.2012 17:00
Zadrugar
3 : 1
Omladinac (B)
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 0
Kula
Kula
03.06.2012 17:00
PIK Prigrevica
1 : 0
Kula
Hajduk
Stapar
0 : 3
Graničar (G)
Gakovo
03.06.2012 17:00
Hajduk
0 : 3
Graničar (G)
ŽAK
Sombor
0 : 2
Crvenka
Crvenka
03.06.2012 17:00
ŽAK
0 : 2
Crvenka
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 2
Hajduk (B)
Beška
03.06.2012
Hajduk (V)
0 : 2
Hajduk (B)
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Jadran
Golubinci
03.06.2012
Mladost
1 : 0
Jadran
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 0
Sremac
Vojka
03.06.2012
LSK Laćarak
3 : 0
Sremac
Radnički
Irig
2 : 1
Šumar
Ogar
03.06.2012
Radnički
2 : 1
Šumar
Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
03.06.2012
Zeka Buljubaša
3 : 0
Hajduk (Š)
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
03.06.2012
Sloga Milšped
2 : 1
Rudar
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Metalac
Futog
03.06.2012
Sutjeska
1 : 2
Metalac
Omladinac
Stepanović
0 : 4
Kabel
Novi Sad
03.06.2012
Omladinac
0 : 4
Kabel
Srbobran
Srbobran
4 : 2
Slavija (NS)
Novi Sad
03.06.2012
Srbobran
4 : 2
Slavija (NS)
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Slavija (P)
Pivnice
03.06.2012
Stari Grad
2 : 0
Slavija (P)
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Đurđevo
03.06.2012
Petrovaradin
1 : 1
Bačka
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Jedinstvo
Rumenka
03.06.2012
Hercegovac
3 : 2
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
1 : 1
Prva Iskra
Barič
03.06.2012 10:00
Borac
1 : 1
Prva Iskra
Strelac
Mislođin
4 : 2
Milutinac
Zemun
03.06.2012 17:30
Strelac
4 : 2
Milutinac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
03.06.2012 17:30
Crvena zvezda
2 : 0
PKB Kovilovo
Baćevac
Baćevac
3 : 2
Policajac
Beograd
03.06.2012 17:30
Baćevac
3 : 2
Policajac
PIK Zemun
Zemun
2 : 1
Šumadija
Šopić
03.06.2012 11:00
PIK Zemun
2 : 1
Šumadija
Dunavac
Grocka
6 : 0
Brodarac
Novi Beograd
03.06.2012 17:30
Dunavac
6 : 0
Brodarac
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Zvečan
Zvečan
03.06.2012
Rudar
3 : 1
Zvečan
Morava
Mrsać
2 : 1
Tavnik
Tavnik
03.06.2012 17:30
Morava
2 : 1
Tavnik
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Napredak
Gračac
03.06.2012 17:30
Vrnjci
3 : 2
Napredak
Žiča
Žiča
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
03.06.2012 17:30
Žiča
1 : 1
Mlada krila
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 2
ND 2011
Novi Pazar
03.06.2012 17:30
Jedinstvo
0 : 2
ND 2011
Lazac
Lazac
5 : 1
Mladost
Vrdila
03.06.2012 17:30
Lazac
5 : 1
Mladost
Botunje
Botunje
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
03.06.2012 17:00
Botunje
2 : 1
Seljak
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 3
Kremenac
Rogojevac
03.06.2012 17:00
Kolektiv
1 : 3
Kremenac
Ćava
Grošnica
1 : 0
Srbija
Ilićevo
03.06.2012 17:00
Ćava
1 : 0
Srbija
Miokovci
Miokovci
4 : 2
Malba
Žaočani
03.06.2012 17:00
Miokovci
4 : 2
Malba
Budućnost
Stančići
5 : 1
Polet
Goričani
03.06.2012 17:00
Budućnost
5 : 1
Polet
Strelac
Miokovci
3 : 0
Premeća
Premeća
03.06.2012 17:00
Strelac
3 : 0
Premeća
Morava
Mojsinje
3 : 0
Parmenac
Parmenac
03.06.2012 17:00
Morava
3 : 0
Parmenac
Mladost (P)
Preljina
5 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
03.06.2012 17:00
Mladost (P)
5 : 1
Zadrugar
Čačak 94
Čačak
3 : 5
Planinac
Vujetinci
03.06.2012 17:00
Čačak 94
3 : 5
Planinac
Jelica
Goračići
3 : 4
Dedinje Junajted
Guča
03.06.2012 11:00
Jelica
3 : 4
Dedinje Junajted
Gorušica
Viča
6 : 2
Gradina
Rti
03.06.2012 17:30
Gorušica
6 : 2
Gradina
Kotraža
Kotraža
2 : 0
Jedinstvo
Puhovo
03.06.2012 17:30
Kotraža
2 : 0
Jedinstvo
Bratstvo
Dljin
3 : 2
Radnički
Turica
03.06.2012 17:30
Bratstvo
3 : 2
Radnički
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Brezova
Brezova
03.06.2012 11:00
Vrelo
1 : 2
Brezova
Jasenica
Božurnja
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
03.06.2012 17:00
Jasenica
4 : 1
Radoje Domanović
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 3
Sloga
Zagorica
03.06.2012 17:00
Trešnjevica
0 : 3
Sloga
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Mladost
Jelenac
03.06.2012 11:00
B 2000
3 : 0
Mladost
Proleter
Jelovik
1 : 5
Šatornja
Šatornja
03.06.2012 17:00
Proleter
1 : 5
Šatornja
Maskar
Maskar
0 : 2
BSK
Belosavci
03.06.2012 17:00
Maskar
0 : 2
BSK
Karađorđe
Vučić
3 : 2
Mladost MG
Saranovo
03.06.2012 17:00
Karađorđe
3 : 2
Mladost MG
Omladinac
Donja Rača
2 : 3
Sloga
Milatovac
03.06.2012 17:00
Omladinac
2 : 3
Sloga
BSK
Borač
5 : 2
Grivac
Grivac
03.06.2012 17:00
BSK
5 : 2
Grivac
Mladost (K)
Kijevo
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
03.06.2012 17:00
Mladost (K)
0 : 0
Mladost (R)
Šumadija
Sipić
4 : 2
Bare
Bare
03.06.2012 17:00
Šumadija
4 : 2
Bare
Bačinac
Bačinac
0 : 2
Proleter
Mala Plana
03.06.2012
Bačinac
0 : 2
Proleter
Udarnik
Baničina
1 : 1
Budućnost
Vlaški Do
03.06.2012
Udarnik
1 : 1
Budućnost
Vodice
Vodice
0 : 3
Pobeda
Golobok
03.06.2012
Vodice
0 : 3
Pobeda
Palanka
Smederevska Palanka
3 : 0
Mramorac
Mramorac
03.06.2012
Palanka
3 : 0
Mramorac
Beli Orlovi
Pridvorice
6 : 0
Bašin
Bašin
03.06.2012
Beli Orlovi
6 : 0
Bašin
Bata Bulić
Bistrica
1 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crniće
03.06.2012
Bata Bulić
1 : 3
Napredak (VC)
Sloga
Viteževo
3 : 4
Zadrugar
Tabanovac
03.06.2012
Sloga
3 : 4
Zadrugar
Rudar
Krepoljin
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
03.06.2012
Rudar
1 : 2
Omladinac (B)
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
03.06.2012
Polet
1 : 0
Mladost
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Napredak (T)
Toponica
03.06.2012
Jedinstvo
2 : 1
Napredak (T)
Radnički
Knežica
0 : 2
Krilaš
Ćovdin
03.06.2012
Radnički
0 : 2
Krilaš
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 1
Đerdap
Golubac
03.06.2012 17:00
Napredak (N)
2 : 1
Đerdap
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
03.06.2012 17:00
Sloga (Ć)
3 : 0
Sloga (D)
Makce
Makce
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
03.06.2012 17:00
Makce
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 2
RSK
Rabrovo
03.06.2012 17:00
Jedinstvo (D)
3 : 2
RSK
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Krupanj
03.06.2012 17:30
Velika Reka
3 : 0
Stolice
Stari Jadar
Gornji Dobrić
0 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
03.06.2012 17:30
Stari Jadar
0 : 1
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
2 : 0
Sloga
Korenita
03.06.2012 17:30
Jedinstvo (Z)
2 : 0
Sloga
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Mladost
Borina
03.06.2012 17:30
Studenac
2 : 0
Mladost
14. Oktobar
Draginac
3 : 0
Lonjin
Lonjin
03.06.2012 17:30
14. Oktobar
3 : 0
Lonjin
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Borac
Lešnica
03.06.2012 17:30
Cer
5 : 1
Borac
Podrinje
Lozničko Polje
8 : 2
Granit
Radalj
03.06.2012 17:30
Podrinje
8 : 2
Granit
Galeb
Cerovac
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
03.06.2012 17:30
Galeb
0 : 1
Mladost (PP)
Pocerina
Jevremovac
6 : 1
OFK Varna
Varna
03.06.2012 17:30
Pocerina
6 : 1
OFK Varna
Korman
Korman
5 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
03.06.2012 17:30
Korman
5 : 1
Vlašić
Dumaca
Pocerski Metković
3 : 3
Provo
Provo
03.06.2012 17:30
Dumaca
3 : 3
Provo
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Dobrava
Vukošić
03.06.2012 17:30
Pričinović
4 : 1
Dobrava
Sloga (M)
Matijevac
5 : 1
Sloga (K)
Krnić
03.06.2012 17:30
Sloga (M)
5 : 1
Sloga (K)
OFK Jelen
Jelenča
7 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
03.06.2012 17:30
OFK Jelen
7 : 1
Mladost (Z)
Karađorđe
Mišar
0 : 0
Mrovska
Mrovska
03.06.2012 17:30
Karađorđe
0 : 0
Mrovska
Sloga (D)
Duvanište
0 : 1
Majur
Majur
03.06.2012 17:30
Sloga (D)
0 : 1
Majur
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 2
Omladinac (S)
Slepčević
03.06.2012 17:30
Sloga (B)
2 : 2
Omladinac (S)
Partizan
Drenovac
1 : 3
Sloga (P)
Petlovača
03.06.2012 17:30
Partizan
1 : 3
Sloga (P)
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Napredak
Ribari
03.06.2012 17:30
Milicionar
3 : 1
Napredak
Proleter
Šabac
3 : 3
Mladi Borac
Dublje
03.06.2012 17:30
Proleter
3 : 3
Mladi Borac
Budućnost
Zminjak
4 : 0
Duško
Klenje
03.06.2012 17:30
Budućnost
4 : 0
Duško
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 3
Omladinac (B)
Bogatic
03.06.2012 17:30
Sloboda
3 : 3
Omladinac (B)
Gorki
Glušci
2 : 3
Drina
Badovinci
03.06.2012 17:30
Gorki
2 : 3
Drina
Komanice
Komanice
4 : 0
Liplje
Liplje
03.06.2012 14:30
Komanice
4 : 0
Liplje
Borac
Rajković
4 : 0
Orao
Poljanice
03.06.2012 17:30
Borac
4 : 0
Orao
Rajac
Kadina Luka
2 : 4
Jedinstvo
Poljanice
03.06.2012 17:30
Rajac
2 : 4
Jedinstvo
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 3
Vrujci
Gornja Toplica
03.06.2012 17:30
Gornji Lajkovac
0 : 3
Vrujci
Dučić
Dučić
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
03.06.2012 17:30
Dučić
3 : 2
Toplica
Polet
Popučke
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
03.06.2012 16:30
Polet
1 : 2
Tešnjar
Kotešica
Kotešica
1 : 2
Iskra
Donja Bukovica
03.06.2012 16:30
Kotešica
1 : 2
Iskra
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
2 : 4
Lukavac
Lukavac
03.06.2012 16:30
Mladost Kamenica
2 : 4
Lukavac
OFK Povlen
Brezovice
4 : 1
Pričević
Pričević
03.06.2012 16:30
OFK Povlen
4 : 1
Pričević
Mladost Dračić
Dračić
1 : 1
Zadrugar
Lopatanj
03.06.2012 16:30
Mladost Dračić
1 : 1
Zadrugar
Gradac
Valjevo
1 : 4
Junior Novo Naselje
Valjevo
03.06.2012 16:30
Gradac
1 : 4
Junior Novo Naselje
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Nepričava
Nepričava
03.06.2012 17:00
Dimitrije Tucović
3 : 0
Nepričava
Ratkovac
Ratkovac
3 : 0
Sloga
Bogovađa
03.06.2012 17:00
Ratkovac
3 : 0
Sloga
Polet
Takovo kod Uba
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
03.06.2012 16:30
Polet
2 : 1
Gunjevac
Čučuge
Čučuge
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
03.06.2012 16:30
Čučuge
2 : 2
OFK Stublenica
Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Sloga
Lončanik
03.06.2012 16:30
Paljuvi
0 : 0
Sloga
Joševa
Joševa kod Uba
2 : 0
Omladinac
Kalinovac
03.06.2012 16:30
Joševa
2 : 0
Omladinac
Dokmir
Dokmir
2 : 2
Brgule
Brgule
03.06.2012 16:30
Dokmir
2 : 2
Brgule
Plavi tok
Dražinovići
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
03.06.2012 17:30
Plavi tok
1 : 3
Gorobilje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 1
Borac (O)
Otanj
03.06.2012 15:00
Dobrinjac
1 : 1
Borac (O)
Ježevica
Velika Ježevica
5 : 2
Blagaja
Rupeljevo
03.06.2012 15:30
Ježevica
5 : 2
Blagaja
Duškovci
Duškovci
3 : 1
Savinac
Visibaba
03.06.2012 17:30
Duškovci
3 : 1
Savinac
Lazarica
Prilipac
5 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
03.06.2012 15:00
Lazarica
5 : 1
Pobeda
Lauš
Lopaš
3 : 0
Glumač
Glumač
03.06.2012 17:30
Lauš
3 : 0
Glumač
Mladost
Lalinac
6 : 4
Moravac
Gornje Međurovo
03.06.2012 17:30
Mladost
6 : 4
Moravac
Mladost
Donji Komren
0 : 1
Morava
Krušce
03.06.2012 17:30
Mladost
0 : 1
Morava
Vulkan
Brenica
3 : 3
Zeleznicar
Nis
03.06.2012 17:30
Vulkan
3 : 3
Zeleznicar
Koca
Niska Banja
1 : 4
Morava
Čokot
03.06.2012 17:30
Koca
1 : 4
Morava
Secanica
Secanica
2 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
03.06.2012 17:30
Secanica
2 : 2
Stevan Nešticki
Draževac
Draževac
3 : 0
Polet (R)
Radevac
03.06.2012 11:00
Draževac
3 : 0
Polet (R)
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Borac
Trnjane
03.06.2012 17:00
Crvena Zvezda
2 : 1
Borac
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Jedinstvo
Bobovište
03.06.2012 17:00
Tempo
2 : 2
Jedinstvo
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 3
Pobeda
Jakovlje
03.06.2012 17:00
Vukašinovac
3 : 3
Pobeda
NS Tatko
Lepaja
2 : 0
Knežica
Knežica
03.06.2012 17:30
NS Tatko
2 : 0
Knežica
Mladost
Biljeg
3 : 5
Dobrič
Brest
03.06.2012 17:30
Mladost
3 : 5
Dobrič
Moravac
Čečina
3 : 0
Sloga
Jovanovac
03.06.2012 17:30
Moravac
3 : 0
Sloga
Naisus
Rožina
8 : 2
Padina
Padina kod Merošine
03.06.2012 17:30
Naisus
8 : 2
Padina
MB
Mala Biljanica
3 : 4
Sloga
Lipovica
03.06.2012
MB
3 : 4
Sloga
Morava
Glozane
3 : 1
Milanovo
Milanovo
03.06.2012
Morava
3 : 1
Milanovo
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 0
Mladi Borac
Zivkovo
03.06.2012
Lemind Livnica
0 : 0
Mladi Borac
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Kumarevo
Kumarevo
03.06.2012
Sloboda
3 : 0
Kumarevo
Železničar
Brestovac
3 : 2
Radnički
Pertate
03.06.2012
Železničar
3 : 2
Radnički
Polet
Stajkovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
03.06.2012
Polet
3 : 0
Napredak
Slatina
Negotin
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
03.06.2012 17:30
Slatina
2 : 1
OFK Tamnič
Mladost
Karbulovo
0 : 6
Deli Jovan
Sikole
03.06.2012 17:30
Mladost
0 : 6
Deli Jovan
Vidrovac
Vidrovac
2 : 1
Rečka
Rečka
03.06.2012 17:30
Vidrovac
2 : 1
Rečka
Samarinovac
Samarinovac
2 : 4
Kovilovo
Kovilovo
03.06.2012 17:30
Samarinovac
2 : 4
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
6 : 0
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
03.06.2012 17:30
Miloševo
6 : 0
Graničar
Smedovac
Smedovac
1 : 0
Urovica
Urovica
03.06.2012 17:30
Smedovac
1 : 0
Urovica
Omladinac
Vajuga
1 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
03.06.2012 18:00
Omladinac
1 : 0
Lokomotiva
Napredak
Korbovo
3 : 0
Trajan
Mala Vrbica
03.06.2012 18:00
Napredak
3 : 0
Trajan
Koča Andjelković
Tekija
1 : 0
Kladušnica
Kladušnica
03.06.2012 18:00
Koča Andjelković
1 : 0
Kladušnica
Borac
Gornji Katun
4 : 1
Tomako
Trstenik
03.06.2012 17:30
Borac
4 : 1
Tomako
Mladost DK
Donji Katun
4 : 6
Sloga D
Dašnica
03.06.2012 17:30
Mladost DK
4 : 6
Sloga D
Pobeda
Lučina
2 : 4
Vinogradar
Zleginje
03.06.2012 17:30
Pobeda
2 : 4
Vinogradar
Gradina
Pejovac
6 : 1
Sloga L
Lozna
03.06.2012 17:30
Gradina
6 : 1
Sloga L
Mladost T
Toljevac
3 : 2
Ušće
Stalać
03.06.2012 17:30
Mladost T
3 : 2
Ušće
Omladinac
Pojate
2 : 1
Mladi radnik
Bačina
03.06.2012 17:30
Omladinac
2 : 1
Mladi radnik
13.April
Lomnica
1 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
03.06.2012 17:00
13.April
1 : 3
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Čitluk
Čitluk
03.06.2012 17:00
Rasina
3 : 2
Čitluk
Sloga
Majdevo
0 : 0
Kupci
Kupci
03.06.2012 17:00
Sloga
0 : 0
Kupci
Dvorane
Dvorane
2 : 2
Belović
Dedina
03.06.2012 17:00
Dvorane
2 : 2
Belović
Modrica
Modrica
2 : 1
Parunovac
Parunovac
03.06.2012 17:00
Modrica
2 : 1
Parunovac
Šanac
Šanac
0 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
03.06.2012 17:00
Šanac
0 : 0
Dušan Ristić
Trgovište
Trgovište
3 : 0
Borac
Štrbac
03.06.2012 17:00
Trgovište
3 : 0
Borac
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 5
Železničar
Pančevo
03.06.2012 17:00
Mladost (V)
1 : 5
Železničar
Vojvodina
Crepaja
8 : 0
Pobeda
Samoš
03.06.2012 17:00
Vojvodina
8 : 0
Pobeda
Unirea
Uzdin
2 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
03.06.2012 17:00
Unirea
2 : 2
Plavi Dunav
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 1
Borac (P)
Pločica
03.06.2012 17:00
Budućnost (BB)
2 : 1
Borac (P)
Dolovo
Dolovo
1 : 2
Proleter
Mramorak
03.06.2012 17:00
Dolovo
1 : 2
Proleter
Strela
Ivanovo
5 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
03.06.2012 17:00
Strela
5 : 3
BSK Bavanište
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Hajdučica
Hajdučica
03.06.2012 17:00
Karaš (J)
3 : 0
Hajdučica
Banat
Dupljaja
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
03.06.2012 17:00
Banat
0 : 3
Karaš (K)
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
03.06.2012 17:00
Dunav
2 : 0
Jedinstvo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
03.06.2012 17:00
Borac (VS)
2 : 2
Vinogradar
Budućnost (A)
Alibunar
7 : 0
Hajduk
Šušara
03.06.2012 17:00
Budućnost (A)
7 : 0
Hajduk
Ševac
Kusić
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
03.06.2012 17:00
Ševac
1 : 1
Borac (VG)
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
03.06.2012 17:00
Dobrica
3 : 2
Crvena zvezda
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
03.06.2012 17:30
Elektrovojvodina
3 : 0
Mala Bosna
Solid
Subotica
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
03.06.2012 17:30
Solid
3 : 0
Lokomotiva
Tromedja
Majdan
4 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
03.06.2012 17:30
Tromedja
4 : 0
Slavija
Tisa
Padej
3 : 1
Graničar
Đala
03.06.2012 17:30
Tisa
3 : 1
Graničar
Horgoš Higlo
Horgoš
0 : 1
Sloga
Ostojićevo
03.06.2012 17:30
Horgoš Higlo
0 : 1
Sloga
Radnički
Tornjoš
0 : 2
Šampion Olimpija
Orom
03.06.2012 17:30
Radnički
0 : 2
Šampion Olimpija
Napredak
Banatska Topola
0 : 2
2. Oktobar
Kumane
03.06.2012 17:30
Napredak
0 : 2
2. Oktobar
Jedinstvo
Bočar
4 : 1
ŽAK
Kikinda
03.06.2012 17:30
Jedinstvo
4 : 1
ŽAK
Polet
Nakovo
2 : 6
Delija
Mokrin
03.06.2012 17:30
Polet
2 : 6
Delija
Borac
Iđoš
3 : 7
Vojvodina
Bašaid
03.06.2012 17:30
Borac
3 : 7
Vojvodina
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 5
Bega
Novi Itebej
03.06.2012 17:00
1.Oktobar
4 : 5
Bega
Roham
Nova Crnja
1 : 0
Proleter
Međa
03.06.2012 17:00
Roham
1 : 0
Proleter
Napredak
Čestereg
3 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
03.06.2012 17:00
Napredak
3 : 0
Omladinac
Olimpija
Torda
0 : 5
Budućnost
Banatski Dvor
03.06.2012 17:00
Olimpija
0 : 5
Budućnost
Polet
Banatsko Višnjićevo
1 : 1
Terekves
Hetin
03.06.2012 17:00
Polet
1 : 1
Terekves
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Mladost APA
Apatin
03.06.2012 17:00
Dunav
0 : 2
Mladost APA
Rastina 1918
Rastina
3 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
03.06.2012 17:00
Rastina 1918
3 : 2
Jedinstvo
OFK Metalac
Sombor
3 : 5
Dinamo
Sonta
03.06.2012 17:00
OFK Metalac
3 : 5
Dinamo
OFK Šikara
Sombor
1 : 2
Lipar
Lipar
03.06.2012 17:00
OFK Šikara
1 : 2
Lipar
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
03.06.2012 17:00
Terekveš
2 : 0
OFK Odžaci
Panonija
Lalić
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
03.06.2012 17:00
Panonija
1 : 2
Aleksa Šantić
Rusin
Ruski Krstur
7 : 1
Radnički
Ratkovo
03.06.2012 17:00
Rusin
7 : 1
Radnički
Železničar
Inđija
4 : 0
Graničar K
Kuzmin
03.06.2012
Železničar
4 : 0
Graničar K
Sloga Borac
Surduk
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
03.06.2012
Sloga Borac
1 : 2
Ljukovo
Popinci
Popinci
0 : 3
Sloven
Sibač
03.06.2012
Popinci
0 : 3
Sloven
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
03.06.2012
Podunavac
1 : 2
Donji Petrovci
Jedinstvo
Platičevo
2 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
03.06.2012
Jedinstvo
2 : 4
Budućnost
OFK Brestač
Brestač
2 : 3
Graničar G
Grabovci
03.06.2012
OFK Brestač
2 : 3
Graničar G
Borac
Martinci
3 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
03.06.2012
Borac
3 : 4
Hrtkovci
Partizan
Susek
0 : 3
Borac
Rakovac
03.06.2012 17:00
Partizan
0 : 3
Borac
Tatra
Kisač
2 : 0
Dinamo
Budisava
03.06.2012 17:00
Tatra
2 : 0
Dinamo
Sremac
Čerević
0 : 3
Čenej
Čenej
03.06.2012 17:00
Sremac
0 : 3
Čenej
Bačka
Begeč
12 : 2
Železničar
Novi Sad
03.06.2012 17:00
Bačka
12 : 2
Železničar
Proleter
Banoštor
5 : 3
OFK Futog
Futog
03.06.2012 17:00
Proleter
5 : 3
OFK Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
03.06.2012 17:00
Fruškogorac
0 : 1
Vinogradar
TSK
Temerin
7 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
03.06.2012 17:00
TSK
7 : 0
Fruškogorski partizan
Krivanj
Selenča
3 : 1
Borac
Obrovac
03.06.2012 18:00
Krivanj
3 : 1
Borac
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Kulpin
Kulpin
03.06.2012 18:00
Vojvodina
4 : 1
Kulpin
Bačka
Despotovo
5 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
03.06.2012 18:00
Bačka
5 : 3
Krila Krajine
Budućnost (P)
Parage
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
03.06.2012 18:00
Budućnost (P)
1 : 2
Budućnost (G)
Maglić
Bački Maglić
2 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
03.06.2012 18:00
Maglić
2 : 0
Karađorđevo
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Jedinstvo
Surcin
03.06.2012 17:30
BSK Batajnica
1 : 1
Jedinstvo
Mladi proleter
Beograd
1 : 2
Obilić
Beograd
03.06.2012 17:30
Mladi proleter
1 : 2
Obilić
Napredak
Selo Rakovica
1 : 0
Institut
Zemun Polje
03.06.2012 17:30
Napredak
1 : 0
Institut
Banja
Visnjička banja
2 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
03.06.2012 17:30
Banja
2 : 1
Studenski Grad
Borac
Progar
0 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
03.06.2012 17:30
Borac
0 : 3
Sindjelić
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
03.06.2012 17:30
Omladinac
3 : 0
Šumadinac
Dunav
Veliko Selo
2 : 1
Rušanj
Rušanj
03.06.2012 17:30
Dunav
2 : 1
Rušanj
Rabrovac
Rabrovac
3 : 4
Kosmaj
Ralja
03.06.2012
Rabrovac
3 : 4
Kosmaj
Šepšin
Šepšin
1 : 2
Boleč
Grocka
03.06.2012
Šepšin
1 : 2
Boleč
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Mladost
Umčari
03.06.2012
Velika Krsna
3 : 1
Mladost
Borac
Amerić
3 : 4
OFK Leštane
Leštane
03.06.2012
Borac
3 : 4
OFK Leštane
Popović
Popović
1 : 2
Ivanča
Ivanča
03.06.2012
Popović
1 : 2
Ivanča
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Pudarci
Pudarci
03.06.2012
Selo Mladenovac
2 : 0
Pudarci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 0
Napredak
Medoševac
03.06.2012 17:30
Mladost (B)
1 : 0
Napredak
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
BSK
Brajkovac
03.06.2012
OFK Zabrežje
3 : 0
BSK
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Partizan
Vrba
03.06.2012 17:30
Jedinstvo
1 : 2
Partizan
Budućnost (S)
Samaila
1 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
03.06.2012 17:30
Budućnost (S)
1 : 2
Bogutovačka Banja
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Zgodačica
Godačica
03.06.2012 17:30
Progorelica
3 : 1
Zgodačica
Kablar
Kraljevo
1 : 4
Proleter
Pečenog
03.06.2012 17:30
Kablar
1 : 4
Proleter
Popovići
Popovići
1 : 3
Stubal
Stubal
03.06.2012 17:30
Popovići
1 : 3
Stubal
Musina reka
Musina reka
4 : 4
Omladinac
Drakčići
03.06.2012 17:30
Musina reka
4 : 4
Omladinac
Divostin
Kragujevac
2 : 4
Zastava
Kragujevac
03.06.2012 17:00
Divostin
2 : 4
Zastava
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
21. oktobar
Kragujevac
03.06.2012 17:00
Velika Sugubina
0 : 3
21. oktobar
Borac
Drenovac
0 : 5
Kutlovo
Kutlovo
03.06.2012 17:00
Borac
0 : 5
Kutlovo
Stari momci
Kragujevac
3 : 3
Studenac
Goločelo
03.06.2012 17:00
Stari momci
3 : 3
Studenac
Đuriselac
Đuriselo
3 : 6
Trmbas
Trmbas
03.06.2012 17:00
Đuriselac
3 : 6
Trmbas
Gorski car
Garaši
1 : 4
Kopljari
Kopljari
03.06.2012 11:00
Gorski car
1 : 4
Kopljari
Brezovac
Brezovac
1 : 0
Venčani
Venčani
03.06.2012 12:00
Brezovac
1 : 0
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
6 : 2
Ranilović
Ranilović
03.06.2012 10:00
Vrbica
6 : 2
Ranilović
Mladost 2011 (B)
Bečevica
4 : 1
Jedinstvo
Oplanić
03.06.2012 17:00
Mladost 2011 (B)
4 : 1
Jedinstvo
Mladi Radnik
Dragušica
5 : 1
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
03.06.2012 17:00
Mladi Radnik
5 : 1
Polet (LJ)
BSK
Brzohode
2 : 2
Omladinac
Mirijevo
03.06.2012 17:00
BSK
2 : 2
Omladinac
Budućnost
Kočetin
1 : 2
Mladost
Porodin
03.06.2012 17:00
Budućnost
1 : 2
Mladost
Udarnik
Sibnica
0 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
03.06.2012 17:00
Udarnik
0 : 2
Pomoravlje
Napredak
Simićevo
3 : 0
Proleter
Četereže
03.06.2012 17:00
Napredak
3 : 0
Proleter
Napredak (P)
Poljana
0 : 0
Metalac
Požarevac
03.06.2012 17:30
Napredak (P)
0 : 0
Metalac
Dunav
Ostrovo
0 : 3
Borac (K)
Klenovnik
03.06.2012 17:30
Dunav
0 : 3
Borac (K)
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
03.06.2012 17:30
Sloga (L)
3 : 1
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
Bratinac
6 : 1
Stig
Beranje
03.06.2012 17:30
Mlava (B)
6 : 1
Stig
Dizel
Bare
3 : 1
Proleter
Požarevac
03.06.2012 17:30
Dizel
3 : 1
Proleter
Carevac
Carevac
4 : 5
Mirko Tomić
Tribrode
03.06.2012 17:00
Carevac
4 : 5
Mirko Tomić
Desine
Desine
4 : 3
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
03.06.2012 17:00
Desine
4 : 3
Sloga ĐP
Ram
Ram
3 : 0
Radnički
Požeženo
03.06.2012 17:00
Ram
3 : 0
Radnički
Borac
Kozjak
1 : 0
Rudar
Brasina
03.06.2012 17:30
Borac
1 : 0
Rudar
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Mladost (Gradilšte)
Loznica
03.06.2012 17:30
Prva Iskra
2 : 2
Mladost (Gradilšte)
Mladost (B)
Brezjak
2 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
03.06.2012 17:30
Mladost (B)
2 : 2
Milan Orlić
Sloga
Straža
4 : 0
Polet
Loznica
03.06.2012 17:30
Sloga
4 : 0
Polet
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Jelav
Jelav
03.06.2012 17:30
Hajduk
3 : 1
Jelav
Sloga
Ridjake
1 : 1
Hajduk
Debrc
03.06.2012 17:30
Sloga
1 : 1
Hajduk
Torpedo
Lojanice
1 : 5
Borac
Vladimirci
03.06.2012 17:30
Torpedo
1 : 5
Borac
Krnule 09
Krnule
3 : 3
Sloga Trgosped
Mehovine
03.06.2012 17:30
Krnule 09
3 : 3
Sloga Trgosped
Polet
Jalovik
3 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
03.06.2012 17:30
Polet
3 : 0
Mladost
Bobovik
Bobovik
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
03.06.2012 17:30
Bobovik
2 : 3
Petrovac 74
Tresnjevka
Trbusac
3 : 1
Dragojevac
Dragojevac
03.06.2012 17:30
Tresnjevka
3 : 1
Dragojevac
Žabar
Žabar
1 : 3
Rankovac
Nakučani
03.06.2012 11:00
Žabar
1 : 3
Rankovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 3
Metlić
Metlić
03.06.2012 15:00
Zablaće
2 : 3
Metlić
Младост 2011
Синошевић
6 : 1
Volujac
Volujac
03.06.2012 15:00
Младост 2011
6 : 1
Volujac
Ceric
Miokus
4 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
03.06.2012 11:00
Ceric
4 : 1
Jedinstvo
Sava
Mrdjenovac
4 : 3
Mladost (Свилеула)
Svileuva
03.06.2012 11:00
Sava
4 : 3
Mladost (Свилеула)
Mladost (O)
Ocage
2 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
03.06.2012 11:00
Mladost (O)
2 : 0
Stojan Lazarac
Radnik
Glogovac
2 : 5
Premijer
Badovinci
03.06.2012 17:30
Radnik
2 : 5
Premijer
Bair
Bogatic
4 : 1
Sumice
Glusci
03.06.2012 17:30
Bair
4 : 1
Sumice
Torpedo
Tabanovic
3 : 1
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
03.06.2012 17:30
Torpedo
3 : 1
Zadrugar Milkivit
Buducnost
Dobric
1 : 1
Culjkovic
Culjkovic
03.06.2012 17:30
Buducnost
1 : 1
Culjkovic
Cer
Petkovica
6 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
03.06.2012 17:30
Cer
6 : 1
POFK Letnjikovac
Maovi MH
Maovi
5 : 1
Fortuna
Šabac
03.06.2012 17:30
Maovi MH
5 : 1
Fortuna
Mladi radnik
Valjevo
6 : 1
Mali korak
Oglađenovac
03.06.2012 17:00
Mladi radnik
6 : 1
Mali korak
Rakac Stave
Stave
4 : 2
Beloševac
Beloševac
03.06.2012 16:45
Rakac Stave
4 : 2
Beloševac
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
Šarbane
Šarbane
03.06.2012 17:30
Pambukovica
2 : 1
Šarbane
Vukona
Vukona
2 : 0
Mladost
Kožuar
03.06.2012 17:30
Vukona
2 : 0
Mladost
Jasunja
Jasunja
4 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
03.06.2012 10:00
Jasunja
4 : 0
Moravac (P)
Pobeda
Lukovica
1 : 1
Mladi Radnik
Bobovo
03.06.2012 18:00
Pobeda
1 : 1
Mladi Radnik
Mladost
Gložane
6 : 4
Jedinstvo
Troponje
03.06.2012 18:00
Mladost
6 : 4
Jedinstvo
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Resavac
Veliki Popović
03.06.2012 18:00
Beljanica
2 : 0
Resavac
Resava
Bukovac
1 : 3
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
03.06.2012 18:00
Resava
1 : 3
Medveđa
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
03.06.2012 18:00
Mladi Radnik
0 : 3
Rudar Stenjevac
Partizan (G)
Glogovac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
03.06.2012 18:00
Partizan (G)
3 : 0
Lipar
Juhor
Glavinci
0 : 2
OFK Tabane
Tabane
03.06.2012 18:00
Juhor
0 : 2
OFK Tabane
Morava Panjevac
Kočino Selo
6 : 0
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
03.06.2012 18:00
Morava Panjevac
6 : 0
Ribnik
Napredak
Staro Lanište
4 : 0
Kolonija
Jagodina
03.06.2012 18:00
Napredak
4 : 0
Kolonija
Partizan (M)
Majur
3 : 1
Bresje
Bresje kod Jagodine
03.06.2012 18:00
Partizan (M)
3 : 1
Bresje
Sloboda
Šuljkovac
6 : 2
Trnava
Trnava
03.06.2012 18:00
Sloboda
6 : 2
Trnava
Popovac
Popovac
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
03.06.2012 17:30
Popovac
2 : 1
Zemljoradnik
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 4
Golubovac 07
Golubovac
03.06.2012 17:30
Mladost
1 : 4
Golubovac 07
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Jedinstvo R
Ratare
03.06.2012 17:30
Šumadija
2 : 0
Jedinstvo R
Hajduk
Čepure
3 : 1
Radnicki
Tekija
03.06.2012 17:30
Hajduk
3 : 1
Radnicki
Budućnost
Glavica
3 : 4
Polet
Zabrega
03.06.2012 17:30
Budućnost
3 : 4
Polet
Radnik
Davidovac
0 : 1
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
03.06.2012 17:30
Radnik
0 : 1
Jedinstvo DM
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Napredak
Stubica
03.06.2012 17:30
Omladinac
2 : 0
Napredak
Omasnica
Omasnica
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
03.06.2012 15:00
Omasnica
1 : 1
Mladost
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 2
Polet 57
Milutovac
03.06.2012 11:00
Stara Čaršija
2 : 2
Polet 57
Morava
Medveđa
3 : 6
Omladinac
Ugljarevo
03.06.2012 15:00
Morava
3 : 6
Omladinac
Vinogradar
Riljac
0 : 4
Beli Orlovi
Tobolac
03.06.2012 15:00
Vinogradar
0 : 4
Beli Orlovi
Mačkovac
Mačkovac
4 : 4
Globoder
Globoder
03.06.2012 17:00
Mačkovac
4 : 4
Globoder
Gaglovo
Gaglovo
0 : 3
Pakasnica
Pakasnica
03.06.2012 17:00
Gaglovo
0 : 3
Pakasnica
Kruševica
Kruševica
0 : 3
BSK
Bela Voda
03.06.2012 17:00
Kruševica
0 : 3
BSK
Žabare
Žabare
6 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
03.06.2012 17:00
Žabare
6 : 1
Rasinac
Drugari
Stanci
3 : 3
Bukovica
Bukovica
03.06.2012 11:00
Drugari
3 : 3
Bukovica
Štitari
Štitari
3 : 0
Grkljane
Grkljane
03.06.2012 11:00
Štitari
3 : 0
Grkljane
Jablanica
Jablanica
3 : 4
OFK Ribare
Ribare
03.06.2012 11:00
Jablanica
3 : 4
OFK Ribare
Zdravinje
Zdravinje
1 : 2
Sebečevac
Sebečevac
03.06.2012 11:00
Zdravinje
1 : 2
Sebečevac
Mladost
Djunis
0 : 0
Polet (K)
Kobilje
03.06.2012 11:00
Mladost
0 : 0
Polet (K)
Krušedol
Krušedol Selo
4 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
03.06.2012 17:00
Krušedol
4 : 1
Fruškogorac
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Polet
Nikinci
03.06.2012 17:00
Fruška Gora
3 : 0
Polet
Napredak
Žarkovac
4 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
03.06.2012 17:00
Napredak
4 : 1
OFK Kraljevci
Mladost
Buđanovci
3 : 1
Sloga
Voganj
03.06.2012 17:00
Mladost
3 : 1