XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 430 utakmica za dan
Subota, 15 Oktobar 2011

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Borac
Čačak
Sloboda Point
Užice
0 : 1
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Javor
Ivanjica
Partizan
Beograd
2 : 0
Spartak ZV
Subotica
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Donji Srem
Pećinci
3 : 1
Proleter
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Napredak
Kruševac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Rudar
Kostolac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Palić
Palić
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Vršac
Vršac
0 : 1
Cement
Beočin
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Senta
Senta
Srem (J)
Jakovo
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Slavija
Beograd
0 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Bane
Raška
Omladinac
Novo Selo
0 : 1
Vodojaža
Grošnica
Morava
Velika Plana
2 : 1
Gruža
Gruža
Sloga (B)
Batočina
4 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Loznica
Loznica
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički
Valjevo
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
FAP
Priboj
0 : 1
Ribnica
Mionica
Palilulac
Niš
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
SFK Moravac (P)
Predejane
1 : 2
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Slatina
Bor
Dunav
Prahovo
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
AFK Ada
Ada
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Kolonija
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Obilić
Zmajevo
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Stanišić
Stanišić
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Polet (S)
Sivac
1 : 0
1. Maj
Ruma
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 1
IMT
Beograd
Turbina
Beograd
1 : 0
Železnik Lavovi
Beograd
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Palilulac
Krnjača
7 : 1
Resnik
Resnik
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Grdica
Grdica
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Sloga L
Lužnice
1 : 3
Erdoglija 1931
Kragujevac
Slatina
Slatina
1 : 2
Šumadija
Brdjani
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Selevac
Selevac
2 : 0
Napredak
Markovac
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Banjani
Banjani
5 : 2
Brežđe
Brežđe
Kačer
Belanovica
3 : 0
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Trlić
Trlić
Radnik
Ub
1 : 1
Tulari
Tulari
Mladost
Vračević
3 : 2
Ribnikar
Pecka
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Budućnost
Arilje
Aluminjum
Niš
1 : 2
OFK Niš
Niš
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 0
Orljane
Orljane
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
3 : 1
Toplica
Šarlinac
Borac
Azbresnica
2 : 1
Jastrebac
Tešica
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Morava
Žitkovac
Gradac
Konopnica
4 : 0
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 1
Zadrugar
Krupac
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Prčevac
Pirot
1 : 0
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Levosoje
Levosoje
2 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Čelik
Belo polje
1 : 2
Alakince
Alakince
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Kondiva
Žbevac
Partizanski put
Grudaš
1 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Trbunje
Trbunje
2 : 3
Kosovac
Prokuplje
Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Dobrič
Pejkovac
Polet
Samarinovac
2 : 8
Jastrebac
Blace
Jug Bogdan
Đakus
3 : 2
Borac
Držanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Ključ
Podvrška
Bor
Bor
2 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Brestovac
Brestovac
Sloga (M)
Minićevo
4 : 2
Borac
Vražogrnac
Midžor
Kalna
2 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rtanj
Boljevac
7 : 0
Omladinac
Grezna
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Partizan (U)
Uljma
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Jadran
Feketić
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Bačka
Mol
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Bajša
Bajša
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Subotica
Subotica
Rusanda
Melenci
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Bilećanin
Sečanj
5 : 1
Naftagas (B)
Boka
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 5
Begej
Žitište
Borac
Bački Gračac
4 : 3
PIK
Prigrevica
Sloga
Čonoplja
1 : 0
ŽAK
Sombor
Graničar (G)
Gakovo
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Sloven
Ruma
4 : 0
Jadran
Golubinci
Srbobran
Srbobran
6 : 3
Omladinac
Stepanović
Radnički
Novi Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Milutinac
Zemun
3 : 3
Rudar
Zeoke
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
PIK Zemun
Zemun
Policajac
Beograd
1 : 0
Dunavac
Grocka
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Magnohrom
Kraljevo
1 : 3
Jedinstvo
Dragosinjci
Mlada krila
Metikoši
3 : 5
Lazac
Lazac
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Foka
Gornji Milanovac
1 : 1
Jablanica
Jablanica
Sloga
Kaona
1 : 2
Brezova
Brezova
Lepenica
Badnjevac
2 : 0
Karađorđe
Vučić
Mladost MG
Saranovo
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
Pobeda
Đurđevo
2 : 0
BSK
Borač
Sloga
Milatovac
3 : 0
Mladost (K)
Kijevo
Grivac
Grivac
2 : 0
Šumadija
Sipić
Bare
Bare
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Polet
Voluja
2 : 1
Dunavac (P)
Petka
Đerdap
Golubac
1 : 0
Makce
Makce
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Majur
Majur
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
0 : 0
Kolubara Gaj
Jabučje
Polet
Donji Lajkovac
2 : 2
Nepričava
Nepričava
Polet (R)
Radevac
2 : 3
Draževac
Draževac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
6 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
NS Tatko
Lepaja
2 : 0
Moravac
Čečina
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Resavac
Subotica
2 : 0
Sindjelic
Vojnik
Pobeda
Lučina
1 : 2
Mladost DK
Donji Katun
Kapidzija
Kapidzija
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Drugarstvo
Knjaževac
1 : 1
Trgovište
Trgovište
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Olimpija
Gunaroš
3 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Slavija
Novo Orahovo
3 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
OFK Mladost
Apatin
0 : 0
OFK Metalac
Sombor
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
Železničar
Novi Sad
Mladost
Novi Sad
2 : 1
Tatra
Kisač
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Mladi proleter
Beograd
0 : 1
Banja
Visnjička banja
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Borac
Progar
Obilić
Beograd
0 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
Palež
Palež
1 : 1
Vranić
Vranić
OFK Burovo
Burovo
6 : 1
Barajevo
Barajevo
Napredak
Medoševac
4 : 1
Borac
Ušće
BSK
Brajkovac
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 3
Progorelica
Progorelica
Proleter
Pečenog
6 : 1
Miločajac
Miločaj
Brezovac
Brezovac
4 : 0
Gorski car
Garaši
Venčani
Venčani
2 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Hajduk
Gornja Trnava
2 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Budućnost
Blaznava
2 : 3
ZT Gorovič
Gorovič
Borac
Kloka
4 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Bečevica
Bečevica
2 : 1
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Jedinstvo
Oplanić
2 : 4
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Laolac
Veliko Laole
2 : 3
7 juli
Lopušnik
Budućnost
Vezičevo
3 : 0
Busur
Busur
Radnik
Pankovo
4 : 0
Dobrnje
Dobrnje
B.S.K.
Bošnjak
1 : 0
Mlava
Zabrđe
Soko
Krvije
2 : 5
Burovac
Burovac
Vukan
Ždrelo
2 : 1
Melnica
Melnica
Obilić
Zabrđe
1 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Rudar
Stamnica
1 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Kobilje
Kobilje
1 : 1
BSK
Boževac
Stig MC
Malo Crniće
2 : 3
Stig C
Crljenac
Vrelo
Milanovac
6 : 2
Laznica
Laznica
Zadrugar
Osanica
3 : 2
Borac
Vukovac
OFK Homolje
Žagubica
7 : 0
Budućnost
Milatovac
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Stig
Beranje
Sloga
Straža
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Rudar
Brasina
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
Bratstvo
Krupanj
5 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Cerova
Cerova
3 : 0
Krasava
Krasava
Borac
Vladimirci
2 : 1
Polet
Jalovik
Bair
Bogatic
1 : 7
Premijer
Badovinci
Radnik
Glogovac
2 : 1
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Culjkovic
Culjkovic
6 : 1
Buducnost
Dobric
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 3
Cer
Petkovica
Fortuna
Šabac
2 : 1
Maovi MH
Maovi
Crvena Jabuka
Ub
4 : 0
Šarbane
Šarbane
Rudar
Radljevo
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
Real
Donja Jajna
3 : 3
BSK
Belanovce
Brza
Brza
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Goblen
Badince
Turekovac
Turekovac
4 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Nomanica
Nomanica
3 : 2
Mladost (K)
Kutles
Hum
Vrlane
2 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Beljanica
Strmosten
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
4 : 2
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Kolonija
Jagodina
2 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Omladinac
Ugljarevo
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
Polet 57
Milutovac
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Omasnica
Omasnica
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Kostrež
Ćićevac
6 : 3
Gradac
Pločnik
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Globoder
Globoder
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Pakasnica
Pakasnica
2 : 6
Padež
Padež
BSK
Bela Voda
4 : 1
Žabare
Žabare
Srnje
Srnje
2 : 1
Rasinac
Veliko Golovode
Barice
Barice
3 : 0
Napredak
Dužine
Sloga
Margita
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Omladinac M
Molovin
0 : 2
OFK Bingula
Bingula
Pionir
Besni Fok
7 : 0
Zuce
Zuce
BUSK
Beograd
5 : 0
Kozara
Novi Beograd
Mladost (MI)
Mala Ivanča
6 : 1
Drlupa
Drlupa
Strmovo
Strmovo
3 : 1
Borac
Arapovac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Mašinac PZP
Niš
2 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 2
Ravangrad
Sombor
Napredak
Kruševac
9 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Šabac
Šabac
2 : 2
Mačva
Šabac
Nives
Knjaževac
0 : 2
Požarevac
Požarevac
Spartak
Subotica
19 : 0
Sloga
Zemun
Pančevo
Pančevo
3 : 1
Rubin
Mol
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 1
Kalemegdan
Beograd
Slatke male
Burovac
11 : 0
Karađorđe
Topola
ŽFK Gradac
Valjevo
7 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Javor
Ivanjica
2 : 2
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Inđija
Inđija
2 : 1
Borac
Čačak
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 1
Slavija
Novi Sad
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
2 : 0
Kabel
Novi sad
Jedinstvo Š
Štitar
0 : 1
Krušik
Valjevo
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
4 : 0
Loznica
Loznica
Borac
Bački Gračac
3 : 4
PIK
Prigrevica
Sloga
Čonoplja
1 : 0
ŽAK
Sombor
Borac
Ralja
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
5 : 1
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
7 : 2
Selevac
Selevac
Napredak
Markovac
1 : 4
Bresje-Superior
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
7 : 3
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Borac
Čačak
0 : 2
Partizan
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Rad
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Sloboda PS
Užice
1 : 1
Loznica
Loznica
Inđija
Inđija
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Banat
Zrenjanin
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Radnički
Bajmok
Jadran
Feketić
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
5 : 2
Bačka
Mol
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Bajša
Bajša
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Subotica
Subotica
Borac
Čačak
1 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 0
Palilulac
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Savacijum
Šabac
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Loznica
Loznica
Inđija
Inđija
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Banat
Zrenjanin
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Radnički Gladiolus
Tornjoš
1 : 4
Senta
Senta
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Čoka
Čoka
5 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Obilić
Živica
5 : 0
Borac VL
Veliko Laole
Borac
Ralja
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
3 : 1
SASK
Saraorci
Šumadinac
Binovac
1 : 3
Mladi radnik
Radinac
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Lunjevac
Lunjevac
6 : 2
Sloga
Lugavčina
Šumadija
Azanja
3 : 0
Selevac
Selevac
Napredak
Markovac
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
0 : 5
Sloga
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 8
Jedinstvo
Krnjevo
Real Niš
Niš
8 : 1
Radnički (P)
Pirot
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Senta
Senta
Sever
Subotica
4 : 4
AFK
Ada
Bačka Topola
Bačka Topola
14 : 0
Tisa
Adorjan
Bačka 1901 '99
Subotica
1 : 2
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
9 : 0
Bačka 1901 '00
Subotica
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Subotica
Subotica
Čoka
Čoka
3 : 1
Bačka
Pačir
Smederevo
Smederevo
7 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Panter
Požarevac
3 : 2
Kostolac 2008
Kostolac
Obilić
Živica
0 : 6
Proleter
Vranovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 8
MIP-Presing
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Plana
Velika Plana
Marjan
Knic
6 : 0
Sušica
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
4 : 0
Apolon 4 I
Kragujevac
Karađorđe
Rača
0 : 6
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 7
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
0 : 10
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Presing
Požarevac
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Panter
Požarevac
7 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 1
Bumerang
Požarevac
Obilić
Živica
0 : 5
Rudar
Kostolac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 5
MIP-Presing
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
6 : 1
Plana
Velika Plana

Košarka

Crvena Zvezda Beograd
Beograd
93 : 101
Union Olimpija
Ljubljana
Zagreb CO
Zagreb
81 : 72
Budućnost VOLI
Podgorica
Hemofarm STADA
Vršac
83 : 70
Helios Domžale
Domžale
Krka
Novo Mesto
71 : 73
Široki WWin
Široki Brijeg
Sloboda
Užice
85 : 78
Napredak Rubin
Kruševac
Železničar
Inđija
70 : 73
Proleter Naftagas
Zrenjanin
BKK Radnički
Beograd
70 : 65
Borac Mozzart Sport
Čačak
Mega Vizura
Beograd
107 : 105
Sloga
Kraljevo
Spartak
Subotica
78 : 71
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Obrenovac
97 : 84
Jedinstvo
Novi Becej
KG Student UK
Kragujevac
96 : 77
Viva Basket
Beograd
Jagodina
Jagodina
80 : 74
Crnokosa
Kosjerić
Napredak Maxi Co
Aleksinac
72 : 78
Mladost (Z)
Zemun
Meridiana
Novi Sad
88 : 55
Akademik
Srbobran
Dunav
Stari Banovci
71 : 77
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Odžaci
Odžaci
68 : 74
Novi Sad MT
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
91 : 67
Radnički
Kovin
Srem
Sremska Mitrovica
85 : 51
Topola
Bačka Topola
Stara Pazova
Stara Pazova
100 : 71
Velika Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
94 : 88
Veternik
Veternik
Svilajnac Kompo
Svilajnac
92 : 78
Polet
Ratina
Požarevac
Požarevac
84 : 80
Temnić
Varvarin
Zlatar
Nova Varoš
78 : 73
Priboj
Priboj
Plana
Velika Plana
99 : 74
Mionica
Mionica
Klik
Arilje
78 : 93
Prva Petoletka
Trstenik
Novi Pazar
Novi Pazar
101 : 79
Železničar
Čačak
Mašinac
Kraljevo
76 : 66
Sloga
Požega
Hemofarm Štada
Vršac
94 : 56
Sloboda
Novi Grad
Čelik
Zenica
68 : 60
Radivoj Korać
Beograd
Celje
Celje
87 : 73
Budućnost
Podgorica
Mladi Krajišnik
Banja Luka
70 : 56
Vojvodina NIS
Novi Sad
Partizan Galenika
Beograd
82 : 76
Voždovac
Beograd
Loznica
Loznica
65 : 71
Čelarevo
Čelarevo
Šabac
Šabac
75 : 70
Stara Pazova
Stara Pazova
Vrbas
Vrbas
67 : 50
Spartak
Subotica
Proleter
Zrenjanin
80 : 68
Radnički
Kragujevac
Basket Stars
Kragujevac
84 : 49
Ljubovija
Ljubovija
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 20
Sivac
Sivac

Odbojka

Obilić
Beograd
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Sterija
Beograd
3 : 2
Niš
Niš
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Pirot
Pirot
1 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Radan
Lebane
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Vranje
Vranje
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Varadin BMG
Petrovaradin
1 : 3
Vizura
Beograd
Jedinstvo
Užice
2 : 3
NIS Spartak
Subotica
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo Azotara
Pančevo
2 : 3
Radnički
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Poštar 064
Beograd
Student
Niš
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Smeč 5
Gruža

Rukomet

Obilić
Beograd
27 : 29
Kolubara
Lazarevac
Napredak
Kruševac
29 : 30
Vojvodina
Novi Sad
Metaloplastika
Šabac
38 : 23
Železničar 1949
Niš
Smederevo DU-Integral
Smederevo
26 : 29
Požarevac
Požarevac
Crvenka
Crvenka
25 : 27
Rudar
Kostolac
Vrbas Carnex
Vrbas
32 : 30
Bane
Raška
Proleter Agroživ
Zrenjanin
27 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Priboj
Priboj
23 : 21
Crvena Zvezda
Mokrin
Zlatar
Nova Varoš
33 : 25
Jagodina
Jagodina
Zaječar
Zaječar
33 : 27
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Aranđelovac
34 : 31
Mladost
Smederevska Palanka
Radnički 2
Kragujevac
30 : 33
Morava
Velika Plana
Studentski grad
Beograd
37 : 24
Kolubara 2
Lazarevac
Bask
Beograd
37 : 31
Primus Car Dušan
Beograd
Udarnik
Lozovik
33 : 32
Sloga
Despotovac
Metalac
Valjevo
29 : 27
Radnički
Obrenovac
Stari grad
Beograd
34 : 25
Majdanpek
Majdanpek
Apatin
Apatin
31 : 19
Radnički
Šid
Titel Džon Dir
Titel
28 : 27
Hercegovina
Sečanj
Hajduk
Čurug
36 : 26
Napredak
Čestereg
Jedinstvo
Kačarevo
38 : 38
Ruma
Ruma
Dalmatinac
Riđica
24 : 30
ŽSK
Žabalj
Potisje Pleteks
Ada
22 : 22
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jabuka
Jabuka
27 : 26
Sombor
Sombor
Metalac Asko Vidak
Futog
28 : 28
Radnički-Cement
Novi Sad
Naisus 2
Niš
28 : 37
Topličanin
Prokuplje
Žitorađa
Žitorađa
29 : 19
Dubočica 54
Leskovac
BSK Heba
Bujanovac
23 : 27
Planinka
Kuršumlija
Knjaževac
Knjaževac
25 : 40
Bor 2
Bor
Đerdap
Kladovo
24 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Sloga
Požega
29 : 28
15 oktobar
Velika Drenova
Trepča
Kosovska Mitrovica
40 : 34
Arilje
Arilje
Progres
Svrljig
24 : 36
Hisar
Leskovac
Rtanj
Boljevac
29 : 30
Radnički (Ć)
Ćuprija
Aleksinac
Aleksinac
29 : 25
Zaječar 2
Zaječar
Bor 2 2
Bor
31 : 36
Paraćin
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
43 : 13
Bela Palanka
Bela Palanka
Pirot
Pirot
29 : 27
Radan
Lebane
Radnički 1951
Niš
39 : 26
Niška Banja
Niška Banja
Sjenica
Sjenica
28 : 33
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Župa 54 2
Aleksandrovac
33 : 25
Prva Petoletka
Trstenik
Metalac
Kraljevo
39 : 10
Štrpce Tandems
Štrpce
Knjaz Miloš
Aranđelovac
29 : 42
Jagodina
Jagodina
Naisa
Niš
29 : 26
Radnički
Novi Beograd
Max Sport
Nova Pazova
20 : 22
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
25 : 25
Nopal
Bačka Palanka
Kučevo
Kučevo
32 : 22
Crveni krst
Niš
Metalac AD
Gornji Milanovac
26 : 26
Halas Jožef
Ada
Dubočica
Leskovac
27 : 37
RTB Bor
Bor
Kopaonik
Brus
20 : 39
Pirot
Pirot
Đerdap
Kladovo
22 : 23
Naisa 2
Niš
Morava Han
Vladičin Han
22 : 24
Niška Banja
Niška Banja
Radan
Lebane
20 : 20
Vlasotince
Vlasotince

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
2 : 3
Marbo Intermezzo
Beograd
Zemun
Zemun
6 : 5
Ekonomist
Beograd
Tempo Pekson
Beograd
4 : 3
TMF
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 4
Studentski grad
Beograd
Adaneks
Beograd
6 : 9
Slodes
Beograd