XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 537 utakmica za dan
Nedelja, 15 April 2012

Fudbal

Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Kopaonik
Brus
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Dinamo
Vranje
Borac (B)
Bivolje
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
Dolina
Padina
Beograd
Beograd
0 : 1
Srem (J)
Jakovo
Šumadija
Jagnjilo
2 : 2
BASK
Beograd
Bane
Raška
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Tutin
Tutin
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Železničar
Smederevo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Moravica
Subotinac
Pukovac
Pukovac
3 : 4
Omladinac
Malošište
Kosanica
Kuršumlija
1 : 1
Moravac Orion (M)
Mrštane
Vučje
Vučje
2 : 2
SFK Moravac (P)
Predejane
Rembas
Resavica
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
FUD
Brus
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Napredak
Drenovac
5 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 5
Kolonija
Kovin
Bačka (P)
Pačir
11 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Index
Novi Sad
2 : 2
Jugović
Kać
Mladost (T)
Turija
2 : 6
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železnik Lavovi
Beograd
4 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 0
IMT
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 3
Grafičar
Beograd
Resnik
Resnik
3 : 1
Turbina
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 0
Trudbenik
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Radnik
Ušće
3 : 2
Polet (R)
Ratina
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
4 : 1
Morava (S)
Sirča
Budućnost
Resnik
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
1 : 0
Sloga L
Lužnice
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Sloga D
Desimirovac
Vujan
Prislonica
1 : 2
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Dragačevo
Guča
1 : 2
Mladost
Atenica
Brezak
Pranjani
5 : 1
Šumadija
Brdjani
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Prilike
Prilike
Morava
Katrga
0 : 2
Slatina
Slatina
Ovčar
Markovica
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Rudar
Bresnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 2
Spartak
Trnava
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 3
Banja
Banja
Partizan
Darosava
3 : 2
Šumadija
Toponica
Vinča
Vinča
1 : 1
Borac
Pajsijević
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Rača Popović
Popović
Beli orlovi
Konjuša
3 : 0
Karađorđe
Rača
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Marjan
Knić
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Napredak
Markovac
5 : 2
Cerovac
Cerovac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
0 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Integral
Batuša
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Sloga K
Kasidol
1 : 8
Vihor
Maljurevac
Mladost
Biskuplje
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Mlava
Malo Laole
3 : 1
Polet
Suvi Do
Mladi Borac
Majilovac
3 : 3
Crni Vrh
Miljević
Šapine
Šapine
4 : 0
Sloga B
Burovac
Beli Orao
Bradarac
1 : 3
Omladinac
Šetonje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Železničar
Požarevac
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Lipolist
Lipolist
1 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo
Štitar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 3
Antimon
Zajača
Trlić
Trlić
4 : 1
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
ZSK
Valjevo
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Brežđe
Brežđe
OFK Divci
Divci
1 : 1
Kačer
Belanovica
Proleter
Bajevac
1 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Radnik
Ub
Perućac
Perućac
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Železničar
Požega
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
GP Zlatibor
Užice
5 : 0
Sečica
Seča reka
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
4 : 0
Bioska
Bioska
Višesava
Bajina Bašta
5 : 1
Budućnost
Arilje
Ariljska Rampa
Požega
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Radnički
Trupale
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Mladost
Medoševac
Delijski Vis
Niš
1 : 0
OFK Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Mramor
Mramor
2 : 0
Aluminjum
Niš
Proleter
Mezgraja
0 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Rudar
Jelašnica
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Toplica
Šarlinac
3 : 2
Rutevac
Rutevac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Napredak
Aleksinac
Morava
Žitkovac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Borac
Azbresnica
5 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Gradac
Konopnica
2 : 1
Progres
Ladovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
6 : 1
Navalin
Navalin
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Morava
Leskovac
Mladost
Vinarce
1 : 3
Šumadija
Razgojna
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bobište
Bobište
6 : 0
Veternica
Leskovac
Omladinac
Podina
3 : 0
Borac
Držanovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 6
Dobrič
Pejkovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Sindjelic
Grabovac
3 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Istok 63
Plana
4 : 3
Mladost (K)
Končarevo
Dedina
Dedina
1 : 0
Sloga
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 4
Trajal
Kruševac
Mladost
Makrešane
0 : 4
Bošnjane
Bošnjane
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 2
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Trudbenik
Stalać
7 : 1
Jasika
Jasika
Partizan (G)
Gaj
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Spartak
Debeljača
Polet
Izbište
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost
Omoljica
5 : 1
Slavija
Kovačica
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
0 : 2
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 1
Potisje
Knićanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
OFK Klek
Klek
1 : 5
Begej
Žitište
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Kula
Kula
Graničar (R)
Riđica
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
ŽAK
Sombor
Kordun
Kljajićevo
1 : 3
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
PIK
Prigrevica
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Radnički
Irig
Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Mladost
Kupinovo
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 0
Graničar
Adaševci
Šumar
Ogar
1 : 0
Sremac
Vojka
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 2
Šajkaš
Kovilj
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Omladinac
Stepanović
Slavija (P)
Pivnice
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Strelac
Mislođin
4 : 1
PIK Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Rudar
Zeoke
Baćevac
Baćevac
1 : 1
IMR
Rakovica
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Polet
Laplje Selo
Brezovica
Štrpce
2 : 2
Gračanica
Gračanica
Sitnica
Lepina
0 : 3
Plemetina
Plemetina
Radnički
Velika Hoča
1 : 4
Gracko
Staro Gracko
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 2
Šumadija
Šumarice
Lazac
Lazac
2 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Morava
Mrsać
Gruža
Vitanovac
0 : 3
Zvezda
Čukojevac
Mladost
Vrdila
1 : 1
Tavnik
Tavnik
ND 2011
Novi Pazar
10 : 2
Napredak
Gračac
Kragujevac
Kragujevac
3 : 6
Mladost
Pajazitovo
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 0
Srbija
Ilićevo
Hajduk
Jovanovac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Botunje
Botunje
3 : 1
Dobrača
Dobrača
Polet
Goričani
4 : 1
Parmenac
Parmenac
Malba
Žaočani
1 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Rakova
Rakova
3 : 0
Planinac
Vujetinci
Miokovci
Miokovci
6 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
Strelac
Miokovci
2 : 2
Morava
Mojsinje
Velereč 94
Velereč
1 : 0
Majdan
Majdan
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 2
Foka
Gornji Milanovac
Ozrem
Ozrem
4 : 3
Boljkovci
Boljkovci
Dedinje Junajted
Guča
3 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Gradina
Rti
3 : 5
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
3 : 0
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
2 : 1
Brezova
Brezova
Kotraža
Kotraža
8 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Bratstvo
Dljin
4 : 0
Bjelica
Milatovići
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Proleter
Jelovik
Maskar
Maskar
6 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
BSK
Belosavci
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost
Jelenac
1 : 2
Sloga
Zagorica
Karađorđe
Vučić
6 : 3
Mladost (K)
Kijevo
Šumadija
Sipić
1 : 1
BSK
Borač
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Pobeda
Đurđevo
Grivac
Grivac
1 : 2
Sloga
Milatovac
Proleter
Mala Plana
2 : 6
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Bašin
Bašin
Udarnik
Baničina
2 : 1
Beli Orlovi
Pridvorice
Vodice
Vodice
2 : 3
Palanka
Smederevska Palanka
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Slavija
Smederevo
0 : 3
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
2 : 0
Jedinstvo
Smederevo
Kolarac
Kolari
0 : 0
Proleter
Vranovo
Landol
Landol
0 : 1
Vučak
Vučak
7. Jul
Vodanj
3 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Drugovac
Drugovac
1 : 2
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
6 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Polet
Trnovče
5 : 0
Mladost
Novo Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
6 : 0
Jasenica
Kruševo
Omladinac (B)
Busur
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Napredak (T)
Toponica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Sloga
Viteževo
1 : 4
Radnički
Knežica
Rudar
Krepoljin
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Sloga (D)
Dubravica
1 : 3
Dunavac (P)
Petka
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
RSK
Rabrovo
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Makce
Makce
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
14. Oktobar
Draginac
4 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
4 : 2
Stolice
Krupanj
Lonjin
Lonjin
3 : 0
Luk
Voćnjak
Mladost
Borina
3 : 0
Sloga
Korenita
Mrovska
Mrovska
4 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Korman
Korman
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 1
OFK Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Galeb
Cerovac
Pocerina
Jevremovac
1 : 3
Dumaca
Pocerski Metković
Provo
Provo
6 : 0
Sloga (K)
Krnić
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Napredak
Ribari
2 : 0
Majur
Majur
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Drina
Badovinci
0 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Proleter
Šabac
1 : 1
Budućnost
Zminjak
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Sloga (P)
Petlovača
Omladinac (B)
Bogatic
2 : 1
Duško
Klenje
Partizan
Drenovac
5 : 0
Gorki
Glušci
Komanice
Komanice
1 : 0
Veliševac
Veliševac
Borac
Rajković
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 2
Liplje
Liplje
Dučić
Dučić
4 : 1
Orao
Poljanice
Jedinstvo
Poljanice
0 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Lukavac
Lukavac
Iskra
Donja Bukovica
9 : 2
Pričević
Pričević
Polet
Popučke
4 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Kotešica
Kotešica
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
1 : 2
Gradac
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Mladost Dračić
Dračić
Omladinac
Kalinovac
1 : 1
Polet
Takovo kod Uba
Sloga
Lončanik
1 : 1
Brgule
Brgule
OFK Stublenica
Stublenica
7 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Gunjevac
Gunjevac
5 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
Čučuge
Čučuge
0 : 2
Kalenić
Kalenić
Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Joševa
Joševa kod Uba
6 : 2
Dokmir
Dokmir
Lazarica
Prilipac
3 : 1
Ježevica
Velika Ježevica
Lauš
Lopaš
3 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
3 : 2
Plavi tok
Dražinovići
Pobeda
Milićevo Selo
5 : 4
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Savinac
Visibaba
1 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Blagaja
Rupeljevo
3 : 1
Borac (O)
Otanj
Morava
Krušce
2 : 2
Zeleznicar
Nis
Moravac
Gornje Međurovo
3 : 4
Morava
Čokot
Supovac
Supovac
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost
Lalinac
2 : 3
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Čegar
Donji Matejevac
3 : 0
Secanica
Secanica
Vulkan
Brenica
2 : 0
Koca
Niska Banja
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Ratar
Gornja Peščanica
6 : 1
Pobeda
Jakovlje
Vukašinovac
Vukašinovac
4 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
4 : 0
Sloga (K)
Korman
4. Juli
Mekiš
7 : 2
Mladost
Biljeg
Naisus
Rožina
7 : 0
NS Tatko
Lepaja
Sloga
Jovanovac
3 : 3
Baličevac
Baličevac
Dobrič
Brest
1 : 1
Knežica
Knežica
Deli Jovan
Sikole
1 : 2
Kovilovo
Kovilovo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 1
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Mladost
Karbulovo
0 : 3
Urovica
Urovica
Vidrovac
Vidrovac
5 : 1
Smedovac
Smedovac
BSK
Bukovče
0 : 3
Miloševo
Miloševo
Napredak
Korbovo
5 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
0 : 3
Trajan
Mala Vrbica
Omladinac
Vajuga
1 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Tomako
Trstenik
3 : 1
Sloga L
Lozna
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Ušće
Stalać
Borac
Gornji Katun
0 : 2
Mladi radnik
Bačina
Mladost DK
Donji Katun
3 : 2
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
4 : 0
Mladost T
Toljevac
Modrica
Modrica
0 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Šanac
Šanac
4 : 1
Dvorane
Dvorane
Budućnost
Kaonik
2 : 2
Sloga
Majdevo
Kapidzija
Kapidzija
3 : 0
Rasina
Vitanovac
Dušan Ristić
Kukljin
5 : 0
13.April
Lomnica
Parunovac
Parunovac
2 : 5
Čitluk
Čitluk
Železničar
Pančevo
6 : 2
Proleter
Mramorak
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
1 : 5
BSK Bavanište
Bavanište
Mladost (V)
Vojlovica
5 : 0
Strela
Ivanovo
Unirea
Uzdin
6 : 1
Glogonj
Glogonj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
7 : 2
Dolovo
Dolovo
Hajdučica
Hajdučica
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Potporanj
Potporanj
4 : 0
Ratar
Kruščica
Banat
Dupljaja
0 : 4
Dobrica
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 2
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
7 : 2
Bratstvo
Ljutovo
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 2
Udarnik
Višnjevac
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 4
Žednik
Stari Žednik
Solid
Subotica
1 : 2
Dušan Silni
Subotica
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Padej
4 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Horgoš Higlo
Horgoš
3 : 0
Radnički
Tornjoš
Tomislavci
Tomislavci
4 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Vojvodina
Bašaid
0 : 4
Polet
Nakovo
Borac
Iđoš
2 : 5
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Delija
Mokrin
Napredak
Banatska Topola
1 : 5
Jedinstvo
Bočar
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Roham
Nova Crnja
1 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Napredak
Čestereg
6 : 1
Terekves
Hetin
Olimpija
Torda
6 : 1
Polet
Banatsko Višnjićevo
Lipar
Lipar
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo
Sonta
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Metalac
Sombor
1 : 3
Panonija
Lalić
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo
Platičevo
2 : 1
Graničar K
Kuzmin
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Borac
Martinci
3 : 2
Popinci
Popinci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 0
Sloga Borac
Surduk
Graničar G
Grabovci
3 : 0
Železničar
Inđija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 0
Sloven
Sibač
Iskra
Kucura
2 : 3
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 4
Proleter
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Kulpin
Kulpin
0 : 3
Tvrdjava
Bač
Borac
Obrovac
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
4 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Vojvodina
Tovariševo
6 : 2
Maglić
Bački Maglić
Bačka
Despotovo
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Miletić
Mošorin
0 : 3
ŽSK
Žabalj
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 4
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
4 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Jedinstvo
Surcin
4 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
Napredak
Selo Rakovica
2 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Banja
Visnjička banja
1 : 0
Borac
Progar
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Mladost
Umčari
Podunavac
Ritopek
0 : 1
OFK Leštane
Leštane
Boleč
Grocka
2 : 1
Ivanča
Ivanča
Rabrovac
Rabrovac
3 : 1
Pudarci
Pudarci
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
8 : 1
Borac
Amerić
Lisović
Beograd
3 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladost (B)
Baroševac
4 : 3
Budućnost
Zvečka
Vranić
Vranić
5 : 2
Borac
Ušće
Omladinac
Botoš
7 : 0
Mladost
Belo Blato
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Ečka
1 : 1
Banat
Čenta
Radnički Ratar
Jaša Tomić
9 : 1
Sloga
Jarkovac
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 0
Proleter
Neuzina
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
3 : 2
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Kablar
Kraljevo
Popovići
Popovići
4 : 0
Progorelica
Progorelica
Musina reka
Musina reka
3 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Partizan
Vrba
Ras
Novi Pazar
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stubal
Stubal
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Omladinac
Donja Trnava
5 : 1
Mladost
Rajkovac
Kotlenik (G)
Guncati
5 : 2
Mladost (P)
Pretoke
Polet (G)
Guberevac
3 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Jedinstvo
Oreovica
1 : 6
Mladost
Porodin
BSK
Brzohode
2 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Budućnost
Kočetin
8 : 1
Proleter
Četereže
Udarnik
Sibnica
0 : 0
Napredak
Simićevo
Sopot
Požarevac
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Stig
Beranje
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Dizel
Bare
Sloga T
Topolovnik
5 : 2
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Desine
Desine
3 : 1
Radnički
Požeženo
Pek
Kusiće
3 : 1
Ram
Ram
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Rudar
Brasina
Borac
Kozjak
3 : 0
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Polet
Loznica
0 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
Hajduk
Debrc
3 : 3
Sloga Trgosped
Mehovine
Borac
Vladimirci
6 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Sloga
Ridjake
1 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
0 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Krnule 09
Krnule
0 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Polet
Jalovik
3 : 0
Bobovik
Bobovik
Rankovac
Nakučani
4 : 0
Metlić
Metlić
Žabar
Žabar
2 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
0 : 2
Mladost (Слатина)
Slatina
Mladost (Свилеула)
Svileuva
1 : 3
Младост 2011
Синошевић
Sava
Mrdjenovac
0 : 5
Ceric
Miokus
Mladost (O)
Ocage
3 : 2
Premijer
Badovinci
Radnik
Glogovac
3 : 2
Bair
Bogatic
Sloga
Vrhovine
5 : 2
Rudar
Radljevo
Mladost
Kožuar
0 : 6
Pambukovica
Pambukovica
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Kolubara
Liso Polje
Bratstvo (B)
Bratmilovce
3 : 2
Mladost (K)
Kutles
Beljanica
Strmosten
7 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
5 : 2
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
1 : 2
Resavac
Veliki Popović
Morava Panjevac
Kočino Selo
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Trnava
Trnava
0 : 3
OFK Tabane
Tabane
Juhor
Glavinci
2 : 2
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Kolonija
Jagodina
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
Bresje
Bresje kod Jagodine
Lipar
Donji Račnik
3 : 2
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Radnicki
Tekija
2 : 2
Popovac
Popovac
Jedinstvo R
Ratare
2 : 3
Polet
Zabrega
Golubovac 07
Golubovac
0 : 0
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Zemljoradnik
Striža
2 : 2
Napredak
Stubica
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Radnik
Davidovac
Hajduk
Čepure
2 : 0
Budućnost
Glavica
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omasnica
Omasnica
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Gradac
Pločnik
2 : 2
Parcane
Parcane
Kiseljak
Orašje
1 : 3
Kostrež
Ćićevac
Pakasnica
Pakasnica
1 : 4
Mačkovac
Mačkovac
Globoder
Globoder
2 : 5
BSK
Bela Voda
Gaglovo
Gaglovo
1 : 0
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
1 : 4
Rasinac
Veliko Golovode
Padež
Padež
1 : 2
Žabare
Žabare
Grkljane
Grkljane
0 : 4
Sebečevac
Sebečevac
Drugari
Stanci
2 : 0
Polet (K)
Kobilje
Zdravinje
Zdravinje
6 : 2
Mladost
Djunis
Vojvodina
Seleuš
4 : 4
Barice
Barice
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 0
Sloga
Voganj
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Napredak
Žarkovac
4 : 0
Borac
Klenak
PSK Putinci
Putinci
1 : 1
Mladost
Buđanovci
Sindjelić
Gibarac
3 : 1
Omladinac M
Molovin
Omladinac B
Batrovci
3 : 0
Graničar
Jamena
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 2
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
0 : 3
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Jedinstvo LJ
Ljuba
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo M
Morović
0 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Graničar
Obrež
2 : 2
Kameni
Ašanja
Napredak
Popinci
6 : 1
Mladost
Prhovo
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
1 : 4
Sremac
Deč
Zmaj
Noćaj
5 : 1
Sloga
Čalma
Borac VR
Veliki Radinci
0 : 4
Sremac
Jarak
Srem
Sremska Rača
0 : 5
Sloboda
Šašinci
Borac R
Radenković
1 : 0
Hajduk
Divoš
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Krčedin
1 : 1
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
0 : 4
Dunav
Novi Slankamen
Sloga
Maradik
0 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 2
Slavija
Bođani
Labudnjača
Vajska
3 : 1
Sloga
Plavna
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 0
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
2 : 2
Mladost
Mali Bač
Veliko selo
Veliko selo
1 : 0
Heroj
Jajinci
Moštanica
Velika Moštanica
5 : 0
Partizan
Kaludjerica
Zuce
Zuce
1 : 3
Dunavac
Dunavac
Hajduk
Kamendol
0 : 1
Pionir
Besni Fok
Mladost (B)
Begaljica
3 : 0
Mladost (JR)
Jabučki rit
GAK
Beograd
6 : 2
Busije
Zemun
OFK Petrovčić
Petrovčić
6 : 1
Sparta
Železnik
Zmaj 1953
Zemun
2 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Borac
Zemun
3 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
Drlupa
Drlupa
4 : 3
OFK Slatina
Slatina
Crvena Zvezda
Ralja
6 : 2
Đurinci
Đurinci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 2
Sibnica
Sibnica
Mladost (G)
Guberevac
4 : 5
Nemenikuće
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
OFK Rogača
Rogača
4 : 4
Vis
Parcani
Rožanci
Rožanci
3 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 5
OFK Meljak
Meljak
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 4
Guncate
Guncate
Beljina
Beljina
4 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Car Uroš
Jazak
2 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Vojvodina
Neradin
2 : 1
Mladost
Pavlovci
Borac
Stejanovci
1 : 1
Planinac
Rivica
BSK
Bešenovo
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Napredak
Šuljam
3 : 3
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
1 : 0
Sloga
Zasavica I
Šumadinac
Kruševica
2 : 4
OFK Sokolovo
Sokolovo
Rasadnik
Lazarevac
2 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Borac
Arapovac
2 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Hajduk
Kula
Radnički S
Sombor
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Kabel
Novi sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Indeks
Novi Sad
BSK
Bački Brestovac
7 : 0
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
ŽAK
Sombor
Kordun
Kljajićevo
6 : 5
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
PIK
Prigrevica
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Šumadija
Azanja
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Inđija
Inđija
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Spartak ZV
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički
Bajmok
5 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Palić
Palić
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Proleter
Njegoševo
6 : 2
Preporod
Novi Žednik
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Subotica
Subotica
Tisa
Adorjan
0 : 3
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Inđija
Inđija
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Spartak ZV
Subotica
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Obilić
Novi Kneževac
4 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Borac
Ralja
Vrbovac
Vrbovac
1 : 6
SASK
Saraorci
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Šumadija
Azanja
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Red Star
Niš
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 3
Čantavir
Čantavir
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Duljaj
Topola

Košarka

Eko Basket
Niš
78 : 77
Jug
Vranje
Kraljevo
Kraljevo
20 : 0
Moravac
Čačak