XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 652 utakmica za dan
Nedelja, 25 Septembar 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Mladost (L)
Lučani
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Mačva
Šabac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Trgovački (J)
Jagodina
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Car Konstantin
Niš
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
1 : 0
Vršac
Vršac
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Slavija
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
PKB
Padinska skela
Beograd
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Polet (T)
Trbušani
4 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Tutin
Tutin
Bane
Raška
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Seljak
Mihajlovac
8 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadinac
Brzan
6 : 0
Mladi radnik
Radinac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Drina
Ljubovija
2 : 1
FAP
Priboj
Krušik
Valjevo
0 : 0
Radnički
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Loznica
Loznica
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Zadrugar
Lajkovac
1 : 2
Jedinstvo
Vladimirci
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Vučje
Vučje
0 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Kosanica
Kuršumlija
0 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Moravac Orion (M)
Mrštane
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
Omladinac
Malošište
Rembas
Resavica
2 : 0
Napredak
Drenovac
Juhor
Obrež
3 : 0
Dunav
Prahovo
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
FUD
Brus
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Slatina
Bor
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 2
Bačka (P)
Pačir
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
AFK Ada
Ada
Borac
Starčevo
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Palilulac
Krnjača
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 1
Bulbulderac
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 2
Trudbenik
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
2 : 2
Turbina
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Grafičar
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
IMT
Beograd
Železnik Lavovi
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Polet (R)
Ratina
2 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Ribnica (J)
Jovac
1 : 0
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Radnički
Kovači
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
3 : 1
Mataruge
Mataruge
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
3 : 1
Sloga D
Desimirovac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Sloga L
Lužnice
Azbest
Stragari
0 : 6
Kolonija
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
3 : 1
Šumadija
Čumić
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Ovčar
Markovica
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Morava
Katrga
3 : 2
Spartak
Trnava
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Rudar
Bresnica
Brezak
Pranjani
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Dragačevo
Guča
1 : 1
Slatina
Slatina
Vujan
Prislonica
0 : 1
Prilike
Prilike
Bokanja
Gorovič
1 : 2
Banja
Banja
Beli orlovi
Konjuša
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Sloga
Zabojnica
0 : 2
Marjan
Knić
Vinča
Vinča
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Partizan
Darosava
1 : 3
Karađorđe
Rača
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Šumadija
Toponica
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Selevac
Selevac
Budućnost
Ratari
1 : 0
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
7 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Šapine
Šapine
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Železničar
Požarevac
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Mladost
Biskuplje
4 : 2
Sloga B
Burovac
Sloga K
Kasidol
1 : 2
Crni Vrh
Miljević
Integral
Batuša
3 : 2
Polet
Suvi Do
Vihor
Maljurevac
2 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga
Lipnički Šor
1 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo
Štitar
2 : 0
Lipolist
Lipolist
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
Proleter
Bajevac
1 : 2
Sovljak
Sovljak
OFK Divci
Divci
2 : 1
Radnik
Ub
Ribnikar
Pecka
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Tulari
Tulari
1 : 3
Kačer
Belanovica
Trlić
Trlić
1 : 0
Brežđe
Brežđe
Višesava
Bajina Bašta
6 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Ariljska Rampa
Požega
Luna Avijatičar
Vranjani
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
GP Zlatibor
Užice
3 : 1
Budućnost
Arilje
Železničar
Požega
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Perućac
Perućac
2 : 0
Sečica
Seča reka
Rudar
Jelašnica
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Proleter
Mezgraja
3 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Mramor
Mramor
3 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
6 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Delijski Vis
Niš
5 : 4
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Aluminjum
Niš
Radnički
Trupale
1 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Mladost
Medoševac
2 : 0
OFK Niš
Niš
Morava
Žitkovac
4 : 3
Rad
Merošina
Jastrebac
Tešica
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Toplica
Šarlinac
3 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Bukovik
Razanj
4 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
4 : 0
Orljane
Orljane
Umac
Miroševce
0 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Progres
Ladovica
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Navalin
Navalin
2 : 5
Čekmin
Čekmin
Morava
Leskovac
2 : 0
Gradac
Konopnica
Šumadija
Razgojna
1 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Veternica
Leskovac
3 : 2
Mladost
Vinarce
Radan
Lebane
0 : 1
Jablanica
Medveđa
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 3
Lužnica
Babušnica
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Temac
Temska
Jedinstvo P
Pirot
7 : 0
Dragoš
Pirot
Ternoci
Trnovac
9 : 0
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Kondiva
Žbevac
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Besa
Trnovac
1 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jastrebac
Blace
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
1 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dunđerski
Voljčinac
2 : 0
Kosovac
Prokuplje
Vinogradar
Crkvenac
2 : 0
Istok 63
Plana
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Morava
Ribare
1 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Sindjelic
Grabovac
2 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Radujevac
Radujevac
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Rajac
Rajac
3 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 4
Dedina
Dedina
Trajal
Kruševac
2 : 0
Sloga
Ćićevac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
3 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Mladost
Makrešane
Jasika
Jasika
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Naupare
Naupare
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
ŠSK
Štipina
1 : 1
Rudar (P)
Podvis
Omladinac
Grezna
2 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 2
Radnički
Lubnica
Bučje
Bučje kod Knjaževca
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
Borac
Vražogrnac
2 : 2
Osnić
Osnić
Polet
Izbište
1 : 0
Slavija
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Spartak
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
5 : 1
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Jadran
Feketić
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
Borac (Z)
Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Naftagas
Elemir
OFK Klek
Klek
0 : 0
Gradnulica
Zrenjanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 2
Begej
Žitište
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
ŽAK
Sombor
4 : 0
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
4 : 0
Graničar (R)
Riđica
PIK
Prigrevica
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 1
Mladost
Kruščić
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Mladost
Kupinovo
5 : 0
Radnički
Irig
Hajduk (B)
Beška
6 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar
Adaševci
5 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Jadran
Golubinci
1 : 0
Rudar
Vrdnik
Sremac
Vojka
1 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Šumar
Ogar
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Omladinac
Stepanović
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Bačka
Đurđevo
Borac
Šajkaš
2 : 2
Slavija (NS)
Novi Sad
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Borac
Lazarevac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
IMR
Rakovica
Strelac
Mislođin
1 : 0
Rudar
Zeoke
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Dunavac
Grocka
Komgrap
Beograd
3 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Čaglavica
Čaglavica
Sitnica
Lepina
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Plemetina
Plemetina
1 : 2
Gracko
Staro Gracko
Polet
Laplje Selo
0 : 1
Gračanica
Gračanica
Mladost
Vrdila
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
3 : 2
Napredak
Gračac
Lazac
Lazac
4 : 1
Tavnik
Tavnik
Jedinstvo
Dragosinjci
5 : 1
Zvezda
Čukojevac
Žiča
Žiča
1 : 0
Morava
Mrsać
Šumadija
Šumarice
3 : 3
Vrnjci
Vrnjci
Botunje
Botunje
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
Hajduk
Jovanovac
3 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 0
Ćava
Grošnica
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Kragujevac
Kragujevac
0 : 3
Kremenac
Rogojevac
Budućnost
Stančići
1 : 2
Morava
Mojsinje
Miokovci
Miokovci
2 : 3
Mladost (P)
Preljina
Rakova
Rakova
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Malba
Žaočani
1 : 3
Planinac
Vujetinci
Polet
Goričani
2 : 5
Zadrugar
Donja Trepča
Premeća
Premeća
2 : 2
Parmenac
Parmenac
Majdan
Majdan
3 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica
4 : 5
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
5 : 0
Ozrem
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
0 : 2
Boljkovci
Boljkovci
Omladinac
Kalimanići
3 : 1
Ozremica
Beršići
Radnički
Turica
1 : 2
Dedinje Junajted
Guča
Brezova
Brezova
4 : 3
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 4
Jelica
Goračići
B 2000
Aranđelovac
3 : 3
Jasenica
Božurnja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Proleter
Jelovik
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 1
Maskar
Maskar
Šamot
Aranđelovac
1 : 8
BSK
Belosavci
Sloga
Zagorica
5 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Mladost
Jelenac
1 : 6
Šatornja
Šatornja
Udarnik
Baničina
1 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
3 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Šumadija
Azanja
2 : 1
Bašin
Bašin
Proleter
Mala Plana
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Budućnost
Vlaški Do
0 : 1
Pobeda
Golobok
Kolarac
Kolari
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Skobalj
Skobalj
4 : 2
Proleter
Vranovo
Slavija
Smederevo
0 : 11
Jedinstvo
Smederevo
Sloga
Lugavčina
1 : 1
SASK
Saraorci
Podunavac
Udovice
7 : 0
Vučak
Vučak
Drugovac
Drugovac
5 : 0
Petrijevac
Petrijevo
7. Jul
Vodanj
0 : 1
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
1 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Polet
Trnovče
2 : 0
Mladost
Novo Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 0
Jasenica
Kruševo
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Mladost
Svinjarevo
Napredak (T)
Toponica
3 : 1
Omladinac (B)
Busur
Krilaš
Ćovdin
1 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Radnički
Knežica
7 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Polet
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga
Viteževo
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Dunavac (P)
Petka
2 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
RSK
Rabrovo
4 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (D)
Duboka
8 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Makce
Makce
3 : 0
Polet
Voluja
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 1
14. Oktobar
Draginac
Stolice
Krupanj
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
2 : 0
Borac
Lešnica
Mladost
Borina
4 : 0
Lonjin
Lonjin
OFK Varna
Varna
2 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
1 : 2
Dumaca
Pocerski Metković
Provo
Provo
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga (M)
Matijevac
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Korman
Korman
Sloga (D)
Duvanište
5 : 2
Gorki
Glušci
Omladinac (S)
Slepčević
1 : 5
Omladinac (B)
Bogatic
Budućnost
Zminjak
0 : 1
Milicionar
Bogatić
Sloga (P)
Petlovača
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 3
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
1 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
3 : 2
Napredak
Ribari
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
5 : 2
Veliševac
Veliševac
Dučić
Dučić
3 : 2
Borac
Rajković
Toplica
Donja Toplica
1 : 4
Liplje
Liplje
Vrujci
Gornja Toplica
6 : 0
Orao
Poljanice
Pričević
Pričević
0 : 5
Tešnjar
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
0 : 1
Lukavac
Lukavac
Gradac
Valjevo
1 : 2
Polet
Popučke
Mladost Dračić
Dračić
4 : 2
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
2 : 3
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Nepričava
Nepričava
2 : 1
Sloga
Bogovađa
Kolubara Gaj
Jabučje
0 : 0
Stepanje
Stepanje
Polet
Takovo kod Uba
2 : 0
Omladinac
Kalinovac
Brgule
Brgule
1 : 2
Sloga
Lončanik
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Vrelo
Vrelo kod Uba
2 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Dokmir
Dokmir
1 : 2
Joševa
Joševa kod Uba
Savinac
Visibaba
4 : 2
Borac (O)
Otanj
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Glumač
Glumač
4 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Lauš
Lopaš
6 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
4 : 3
Ježevica
Velika Ježevica
Mladost
Donji Komren
0 : 2
Vulkan
Brenica
Mladost
Lalinac
0 : 0
Koca
Niska Banja
Supovac
Supovac
2 : 1
Secanica
Secanica
Morava
Krušce
3 : 0
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Zeleznicar
Nis
2 : 1
Morava
Čokot
Polet (V)
Vitoševac
7 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 6
Gredetin
Gredetin
Sloga (K)
Korman
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga
Jovanovac
3 : 4
Radnički
Kočane
Padina
Padina kod Merošine
0 : 3
NS Tatko
Lepaja
Naisus
Rožina
5 : 2
Mladost
Biljeg
4. Juli
Mekiš
5 : 1
Moravac
Čečina
Kumarevo
Kumarevo
1 : 0
Sloga
Lipovica
Napredak
Bogojevce
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Polet
Stajkovce
3 : 2
MB
Mala Biljanica
Železničar
Brestovac
4 : 0
Morava
Glozane
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Padež
Petrovac
2 : 1
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Pobeda
Držina
2 : 3
Željuša
Željuša
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
BSK
Buljane
5 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Resavac
Subotica
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
Javor
Sladaja
1 : 0
Polet
Senje
Slatina
Negotin
0 : 3
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 3
Rečka
Rečka
Urovica
Urovica
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
Smedovac
Smedovac
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Mladost
Karbulovo
Samarinovac
Samarinovac
0 : 4
Vidrovac
Vidrovac
Kladušnica
Kladušnica
1 : 4
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
5 : 1
Junior
Davidovac kod Kladova
Trajan
Mala Vrbica
5 : 2
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
0 : 1
Omladinac
Vajuga
Tomako
Trstenik
3 : 5
Gradina
Pejovac
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Omladinac
Pojate
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Sloga L
Lozna
2 : 1
Ušće
Stalać
Trgovište
Trgovište
5 : 2
Gorica
Valevac
Železničar
Pančevo
1 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Unirea
Uzdin
5 : 1
Dolovo
Dolovo
Vojvodina
Crepaja
6 : 0
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
3 : 3
Strela
Ivanovo
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
2 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Banat
Dupljaja
4 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Dobrica
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Hajduk
Šušara
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Lokomotiva
Subotica
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Dušan Silni
Subotica
3 : 2
Zrinjski 1932
Subotica
Solid
Subotica
2 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Tromedja
Majdan
0 : 1
Graničar
Đala
Radnički
Tornjoš
2 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Horgoš Higlo
Horgoš
0 : 3
Tisa
Padej
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Pobeda
Pobeda
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Polet
Nakovo
9 : 2
Borac
Iđoš
Vojvodina
Bašaid
1 : 1
ŽAK
Kikinda
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
Delija
Mokrin
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
Bega
Novi Itebej
0 : 2
Napredak
Čestereg
Roham
Nova Crnja
0 : 1
Olimpija
Torda
1.Oktobar
Srpski Itebej
10 : 0
Polet
Banatsko Višnjićevo
Proleter
Međa
7 : 3
Terekves
Hetin
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Dunav
Bački Monoštor
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Lipar
Lipar
Radnički
Ratkovo
7 : 2
Dinamo
Sonta
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Panonija
Lalić
1 : 1
OFK Mladost
Apatin
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
OFK Šikara
Sombor
0 : 0
OFK Metalac
Sombor
Graničar K
Kuzmin
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Popinci
Popinci
4 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Sloga Borac
Surduk
4 : 2
OFK Brestač
Brestač
Železničar
Inđija
0 : 1
Borac
Martinci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Sloven
Sibač
1 : 0
Graničar G
Grabovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Partizan
Susek
2 : 3
Železničar
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
5 : 1
Čenej
Čenej
OFK Futog
Futog
0 : 0
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Borac
Rakovac
TSK
Temerin
3 : 0
Sremac
Čerević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Bačka
Begeč
Proleter
Banoštor
3 : 4
Mladost
Novi Sad
Proleter
Ravno Selo
3 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Napredak
Nadalj
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Mladost
Radičević
Bačka
Despotovo
1 : 7
Tvrdjava
Bač
Vojvodina
Tovariševo
3 : 3
Budućnost (P)
Parage
Krivanj
Selenča
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
Borac
Obrovac
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Miletić
Mošorin
1 : 3
ŽSK
Žabalj
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 3
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
3 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Jedinstvo
Surcin
Šumadinac
Bečmen
6 : 1
Obilić
Beograd
Rušanj
Rušanj
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Dunav
Veliko Selo
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 0
Napredak
Selo Rakovica
Borac
Progar
1 : 2
Banja
Visnjička banja
Mladost
Umčari
0 : 1
Kosmaj
Ralja
OFK Leštane
Leštane
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Ivanča
Ivanča
0 : 1
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
0 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Borac
Ušće
2 : 1
Vranić
Vranić
Mladost
Belo Blato
5 : 2
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Ečka
3 : 0
Omladinac
Botoš
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Banat
Čenta
Sloga
Jarkovac
1 : 4
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Proleter
Neuzina
1 : 2
Zlatica
Zlatica
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 1
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Jedinstvo
Godačica
3 : 3
Stubal
Stubal
Ras
Novi Pazar
4 : 0
Proleter
Pečenog
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Zgodačica
Godačica
Musina reka
Musina reka
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
1 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Popovići
Popovići
2 : 0
Partizan
Vrba
Kablar
Kraljevo
2 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Progorelica
Progorelica
2 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Borac
Drenovac
4 : 1
Divostin
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
2 : 2
Stari momci
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
3 : 2
Đuriselac
Đuriselo
21. oktobar
Kragujevac
4 : 1
Trmbas
Trmbas
Kutlovo
Kutlovo
4 : 2
Studenac
Goločelo
Gorski car
Garaši
1 : 5
Venčani
Venčani
Misača
Misača
1 : 2
Kopljari
Kopljari
Ranilović
Ranilović
3 : 1
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
3 : 0
Tulež
Tulež
Mladost
Rajkovac
5 : 2
Hajduk
Gornja Trnava
Krćevac 04
Krćevac
1 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Borac
Borci
1 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Mladost
Bošnjane
3 : 2
Pobeda
Sepci
Jedinstvo
Oplanić
0 : 3
Bečevica
Bečevica
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
1 : 3
Kotlenik (G)
Guncati
Budućnost
Aljudovo
2 : 0
Stig MC
Malo Crniće
Budućnost
Kočetin
6 : 0
Napredak
Simićevo
BSK
Brzohode
12 : 0
Proleter
Četereže
Jedinstvo
Oreovica
6 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Omladinac
Mirijevo
1 : 3
Mladost
Porodin
Sloga (L)
Lučica
8 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Borac (K)
Klenovnik
4 : 0
Proleter
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Stig
Beranje
Radnički
Požeženo
2 : 1
Sloga T
Topolovnik
Ram
Ram
4 : 3
Carevac
Carevac
Pek
Kusiće
1 : 2
Desine
Desine
Sloga
Mustapić
2 : 2
Homolje
Bukovska
Kvarc
Neresnica
3 : 2
Kaona
Kaona
Radenka
Radenka
0 : 5
Basarac
Mišljenovac
Žika Marković Uča
Miljević
4 : 0
Polet
Bikinje
Vinci
Vinci
7 : 1
Usije
Usije
Dobra
Dobra
5 : 3
Električar
Šuvajić
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Rudar
Brasina
Jelav
Jelav
3 : 0
Polet
Loznica
Prva Iskra
Runjani
11 : 1
Sloga
Straža
Hajduk
Ribarica
4 : 2
Borac
Kozjak
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Bratstvo
Krupanj
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 3
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
0 : 0
Borac
Vladimirci
Tresnjevka
Trbusac
4 : 1
Sloga
Ridjake
Bobovik
Bobovik
1 : 2
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
0 : 5
Krnule 09
Krnule
Volujac
Volujac
6 : 2
Mladost (Слатина)
Slatina
Žabar
Žabar
1 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (Свилеула)
Svileuva
0 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrdjenovac
1 : 3
Младост 2011
Синошевић
Mladost (O)
Ocage
1 : 3
Radnik
Glogovac
Torpedo
Tabanovic
2 : 3
Maovi MH
Maovi
Dupljaj
Dupljaj
2 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Vukona
Vukona
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
Sloga
Vrhovine
Kolubara
Liso Polje
4 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
0 : 3
Mladost
Kožuar
BSK
Belanovce
3 : 2
Nomanica
Nomanica
Jasunja
Jasunja
3 : 1
Turekovac
Turekovac
Pobeda
Lukovica
3 : 1
Mladost
Gložane
Morava
Radošin
4 : 1
Jedinstvo
Troponje
Mladi Radnik
Bobovo
10 : 1
Radnički
Dubnica
Beljanica
Strmosten
2 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Rudar Stenjevac
Stenjevac
1 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 1
Resava
Bukovac
Morava Panjevac
Kočino Selo
2 : 0
Juhor
Glavinci
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Bresje
Bresje kod Jagodine
0 : 1
Lipar
Donji Račnik
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
3 : 0
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
0 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Popovac
Popovac
1 : 1
Polet
Zabrega
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
2 : 1
Radnicki
Tekija
Napredak
Stubica
6 : 2
Jedinstvo R
Ratare
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Radnik
Davidovac
3 : 0
Zemljoradnik
Striža
Budućnost
Glavica
3 : 0
Mladost
Gornja Mutnica
Hajduk
Čepure
0 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Zenit
Oparić
4 : 2
Juhor
Beočić
Polet
Sekurič
2 : 1
Blagotin
Belušić
Goša
Vukmanovac
3 : 6
Šumadinac
Dragovo
Mladost
Mala Drenova
1 : 7
Stara Čaršija
Osaonica
Omasnica
Omasnica
1 : 6
Beli Orlovi
Tobolac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Polet 57
Milutovac
Gradac
Pločnik
0 : 1
Rubin
Zalogovac
Parcane
Parcane
1 : 0
Juhor 2
Obrež
Bukovica
Bukovica
4 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Jablanica
Jablanica
6 : 0
Mladost
Djunis
Drugari
Stanci
4 : 5
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
4 : 0
Polet (K)
Kobilje
OFK Ribare
Ribare
2 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Jedinstvo
Orešac
4 : 2
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
2 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Partizan
Kajtasovo
3 : 0
Omladinac
Zagajica
Vojvodina
Seleuš
1 : 3
Banat
Ilandža
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Mladost
Buđanovci
Fruška Gora
Ruma
0 : 2
Borac
Klenak
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 0
Jedinstvo
Ruma
Polet
Nikinci
0 : 0
Sloga
Voganj
Jednota
Šid
2 : 1
Omladinac M
Molovin
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
8 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bingula
Bingula
4 : 2
Omladinac B
Batrovci
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo M
Morović
2 : 1
Borac
Ilinci
Jedinstvo LJ
Ljuba
2 : 1
Napredak
Vašica
Mladost
Prhovo
5 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Graničar
Obrež
Sremac
Deč
1 : 3
Napredak
Popinci
Vitez
Subotište
3 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Zmaj
Noćaj
7 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Borac R
Radenković
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Rača
0 : 3
Hajduk
Divoš
Borac VR
Veliki Radinci
0 : 1
Sloboda
Šašinci
Sloga
Čalma
2 : 6
Sremac
Jarak
Borac
Jarkovci
3 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
3 : 1
Sloga
Maradik
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Neštin
Neštin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 1
Mladost
Mali Bač
Labudnjača
Vajska
3 : 1
Borac
Vizić
Slavija
Bođani
2 : 0
Sloga
Plavna
Veliko selo
Veliko selo
2 : 5
Mladost (JR)
Jabučki rit
Mladost (B)
Begaljica
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
4 : 2
Partizan
Kaludjerica
Moštanica
Velika Moštanica
3 : 2
Heroj
Jajinci
GAK
Beograd
1 : 1
BUSK
Beograd
Olimpija
Beograd
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac
Zemun
1 : 4
Torlak
Beograd
Kozara
Novi Beograd
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
4 : 1
Sparta
Železnik
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 2
Busije
Zemun
Stojnik
Stojnik
3 : 3
Vis
Parcani
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Crvena Zvezda
Ralja
0 : 0
Sibnica
Sibnica
Drlupa
Drlupa
4 : 1
Đurinci
Đurinci
Guncate
Guncate
3 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Šiljakovac
Šiljakovac
2 : 3
Rožanci
Rožanci
OFK Borac
Arnajevo
1 : 3
Beljina
Beljina
Oniks
Lozovik
5 : 0
Mladost
Bukovče
Hajduk
Miloševo
3 : 5
Sloga
Voljavče
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
4 : 0
Omladinac
Bunar
Heroj
Busilovac
7 : 2
Budućnost
Lebina
Železničar
Klačevica
1 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Vihor
Golubovac
0 : 3
Sloboda
Krežbinac
Karađorđe
Šavac
1 : 8
Mladost
Raševica
Car Uroš
Jazak
6 : 2
Borac
Stejanovci
Sremac
Dobrinci
7 : 1
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 5
Mladost
Pavlovci
BSK
Bešenovo
3 : 0
OFK Bosut
Bosut
Napredak
Šuljam
0 : 5
Sloga
Zasavica I
Grgurevci
Grgurevci
3 : 3
Planinac
Ležimir
OFK Sokolovo
Sokolovo
0 : 3
Mladost
Leskovac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
1 : 1
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
3 : 2
Rasadnik
Lazarevac
BSK Borča
Borča
10 : 1
Pančevo
Pančevo
Radnički 1919
Zrenjanin
5 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Karađorđe
Topola
1 : 11
Slatke male
Burovac
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
ŽFK Gradac
Valjevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 5
Slavija
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Indeks
Novi Sad
Radnički S
Sombor
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Banat
Zrenjanin
7 : 0
Radnički NP
Nova Pazova
Budućnost
Valjevo
0 : 0
Radjevac
Krupanj
Loznica
Loznica
0 : 1
Jedinstvo Š
Štitar
Jedinstvo U
Ub
2 : 2
Krušik
Valjevo
ŽAK
Sombor
2 : 0
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
1 : 3
Graničar (R)
Riđica
PIK
Prigrevica
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
Mladost
Kruščić
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 4
Inđija
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Banat
Zrenjanin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Kikinda
Kikinda
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Vršac
Vršac
AFK
Ada
0 : 9
Bačka 1901
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Senta
Senta
Radnički
Bajmok
3 : 0
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
2 : 8
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
19 : 1
Jadran
Feketić
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Inđija
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Banat
Zrenjanin
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 5
Spartak ZV
Subotica
Crvenka
Crvenka
4 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Vršac
Vršac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 10
Bačka 1901
Subotica
Borac
Žabari
1 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Šapine
Šapine
2 : 2
Obilić
Živica
Vrbovac
Vrbovac
0 : 7
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik
Radinac
8 : 0
SASK
Saraorci
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Nacional
Niš
3 : 5
Real Niš
Niš
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
3 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Apolon 4 I
Kragujevac
1 : 0
Kraguj
Kragujevac

Rukomet

Požarevac
Požarevac
25 : 28
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
23 : 26
Jugović Unimet
Kać
Novi Beograd
Beograd
30 : 34
Zaječar
Zaječar
Nova Pazova
Nova Pazova
40 : 37
Zlatar
Nova Varoš
Đerdap
Kladovo
23 : 30
BSK Heba
Bujanovac
Planinka
Kuršumlija
26 : 26
Jastrebac
Blace
Putinci
Putinci
26 : 24
Grafičar
Bezdan
Radnički 1951
Niš
38 : 20
Hajduk Veljko
Negotin
Niška Banja
Niška Banja
35 : 25
Bor 2 2
Bor
Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 30
Rtanj
Boljevac
Radnički
Kragujevac
17 : 23
Max Sport
Nova Pazova
Vojvodina
Petrovaradin
24 : 32
Radnički Resavac
Svilajnac
Radnički
Obrenovac
30 : 25
Napredak
Kruševac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
30 : 26
Medicinar
Šabac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
25 : 29
Cepelin 2
Beograd
Crvena Zvezda 2
Beograd
30 : 29
Loznica grad
Loznica