XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 453 utakmica za dan
Nedelja, 25 Mart 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 2
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Proleter
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Radnik
Surdulica
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Vranje
4 : 0
Borac (B)
Bivolje
Kopaonik
Brus
2 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Sloga
Despotovac
Timok
Zaječar
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Dunav
Stari Banovci
4 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
BASK
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Sindjelić
Beograd
1 : 1
PKB
Padinska skela
Hajduk
Beograd
1 : 0
Slavija
Beograd
Srem (J)
Jakovo
2 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Zemun
Zemun
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sopot
Sopot
1 : 0
Beograd
Beograd
Tutin
Tutin
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Prijevor
Prijevor
3 : 2
Polet (T)
Trbušani
Bane
Raška
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Železničar
Smederevo
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
1 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga (D)
Drmno
2 : 3
Sloga (B)
Batočina
Mladi radnik
Radinac
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Borac (Ž)
Žabari
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 2
Gruža
Gruža
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Moravac Orion (M)
Mrštane
3 : 0
Vučje
Vučje
Omladinac
Malošište
2 : 1
Morava
Vladičin Han
Moravica
Subotinac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 0
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Dunav
Prahovo
Majdanpek
Majdanpek
2 : 3
Napredak
Drenovac
Slatina
Bor
2 : 1
FUD
Brus
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Kolonija
Kovin
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (B)
Bajmok
4 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
1. Maj
Ruma
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
Index
Novi Sad
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Resnik
Resnik
1 : 1
Železnik Lavovi
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Grafičar
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 0
Bulbulderac
Beograd
Radnički
Kovači
0 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Polet (R)
Ratina
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Morava (S)
Sirča
0 : 3
Budućnost
Konarevo
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 3
Jadran
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
2 : 0
Šumadija
Čumić
Seljak
Male Pčelice
3 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Sloga D
Desimirovac
0 : 0
Kolonija
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 1
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 0
Spartak
Trnava
Prilike
Prilike
1 : 2
Napredak
Svračkovci
Šumadija
Brdjani
0 : 2
Ovčar
Markovica
Vujan
Prislonica
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dragačevo
Guča
0 : 0
Brezak
Pranjani
Banja
Banja
2 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
6 : 0
Bokanja
Gorovič
Šumadija
Toponica
2 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 0
Sloga
Zabojnica
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 1
Vinča
Vinča
Borac
Ralja
4 : 2
Omladinac
Rakinac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Sloga
Miloševac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Omladinac
Šetonje
Sloga B
Burovac
2 : 0
Železničar
Požarevac
Crni Vrh
Miljević
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Maljurevac
4 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Integral
Batuša
4 : 0
Mlava
Malo Laole
Sloga K
Kasidol
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Antimon
Zajača
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Jedinstvo
Štitar
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga
Lipnički Šor
0 : 3
Jadar (S)
Stupnica
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 4
Radjevac
Krupanj
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 0
Radnik
Ub
Brežđe
Brežđe
0 : 1
Mladost
Vračević
Brezovica
Brezovica
6 : 0
Proleter
Bajevac
Trlić
Trlić
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Tulari
Tulari
0 : 0
ZSK
Valjevo
Bioska
Bioska
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Ariljska Rampa
Požega
Sečica
Seča reka
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
0 : 4
GP Zlatibor
Užice
Železničar
Požega
7 : 3
Jasen
Brodarevo
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 2
Rudar
Jelašnica
Mladost
Medoševac
2 : 1
Mramor
Mramor
Radnički
Trupale
0 : 5
Vrtište
Vrtište
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Rutevac
Rutevac
0 : 2
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
4 : 1
Jastrebac
Tešica
Bukovik
Razanj
2 : 0
Toplica
Šarlinac
Veternica
Leskovac
0 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Razgojna
2 : 4
Budućnost
Orašje
Morava
Leskovac
2 : 3
Bobište
Bobište
Navalin
Navalin
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Progres
Ladovica
2 : 1
Mladost
Vinarce
Umac
Miroševce
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Gradac
Konopnica
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 4
Jedinstvo P
Pirot
Besa
Trnovac
2 : 0
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 5
Nebeski Andjeli
Vranje
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Čelik
Belo polje
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
Istok 63
Plana
Budućnost
Miliva
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Levač
Rekovac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Morava
Ribare
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Sindjelic
Grabovac
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Rajac
Rajac
0 : 2
Radnički
Klokočevac
Radujevac
Radujevac
0 : 1
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Jasika
Jasika
3 : 1
Dedina
Dedina
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Naupare
Naupare
Jovan Kursula
Selo Varvarin
5 : 0
Blagotin
Poljna
Trajal
Kruševac
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga
Ćićevac
1 : 0
Mladost
Makrešane
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rudar (P)
Podvis
5 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Radnički
Lubnica
3 : 1
Midžor
Kalna
Mladost
Sumrakovac
2 : 1
ŠSK
Štipina
Osnić
Osnić
0 : 0
Rtanj
Boljevac
Borac
Vražogrnac
0 : 4
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Vršac United
Vršac
Spartak
Debeljača
3 : 2
Slavija
Kovačica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Čantavir
Čantavir
5 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Bajša
Bajša
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas (B)
Boka
0 : 0
Naftagas
Elemir
Gradnulica
Zrenjanin
0 : 2
Borac (Z)
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
3 : 0
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Hajduk
Stapar
1 : 1
PIK
Prigrevica
ŽAK
Sombor
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
2 : 0
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Jadran
Golubinci
1 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar
Adaševci
3 : 2
Sremac
Vojka
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Šumar
Ogar
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Radnički
Irig
1 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 2
Metalac
Futog
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
Srbobran
Srbobran
Slavija (P)
Pivnice
0 : 3
Šajkaš
Kovilj
Borac
Šajkaš
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Prva Iskra
Barič
2 : 0
Policajac
Beograd
Strelac
Mislođin
0 : 4
Vrčin
Vrčin
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 0
Šumadija
Šopić
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čibukovac
Kraljevo
4 : 2
Lazac
Lazac
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Žiča
Žiča
Mladost
Vrdila
0 : 4
Šumadija
Šumarice
ND 2011
Novi Pazar
7 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Gračac
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
Košutnjak
Kragujevac
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Botunje
Botunje
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Kolektiv
Gornja Sabanta
0 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Morava
Mojsinje
Planinac
Vujetinci
2 : 0
Strelac
Miokovci
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 1
Budućnost
Stančići
Premeća
Premeća
0 : 2
Rakova
Rakova
Polet
Goričani
0 : 4
Malba
Žaočani
Bašin
Bašin
2 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Vodice
Vodice
Pobeda
Golobok
3 : 0
Udarnik
Baničina
Budućnost
Vlaški Do
0 : 2
Bačinac
Bačinac
Proleter
Mala Plana
0 : 3
Šumadija
Azanja
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Radnički
Knežica
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Rudar
Krepoljin
Napredak (T)
Toponica
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost
Svinjarevo
3 : 0
Sloga
Viteževo
Omladinac (B)
Busur
3 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Dunavac (P)
Petka
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
RSK
Rabrovo
3 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Polet
Voluja
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Sloga
Korenita
Stolice
Krupanj
2 : 4
Mladost
Borina
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
5 : 0
Granit
Radalj
Studenac
Gornja Koviljača
0 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
14. Oktobar
Draginac
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (M)
Matijevac
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Dumaca
Pocerski Metković
1 : 0
Korman
Korman
Karađorđe
Mišar
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
2 : 3
Provo
Provo
Galeb
Cerovac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Duško
Klenje
3 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Gorki
Glušci
3 : 1
Proleter
Šabac
Budućnost
Zminjak
4 : 1
Napredak
Ribari
Sloga (B)
Bogosavac
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Sloga (D)
Duvanište
3 : 1
Omladinac (B)
Bogatic
Sloga (P)
Petlovača
1 : 1
Drina
Badovinci
Polet
Takovo kod Uba
1 : 0
Jedinstvo
Milorci
Vrelo
Vrelo kod Uba
3 : 0
Joševa
Joševa kod Uba
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Paljuvi
Paljuvi
Brgule
Brgule
4 : 0
Čučuge
Čučuge
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Sloga
Lončanik
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 4
Vulkan
Brenica
Morava
Čokot
5 : 2
Mladost
Donji Komren
Zeleznicar
Nis
3 : 0
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
2 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
Tempo
Mozgovo
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Sloga (K)
Korman
Resavac
Subotica
1 : 2
Bratstvo
Međureč
Mladost (T)
Tečić
3 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
2 : 2
BSK
Buljane
Polet
Senje
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Slatina
Negotin
0 : 5
Miloševo
Miloševo
Smedovac
Smedovac
1 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
1 : 0
BSK
Bukovče
Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Vidrovac
Vidrovac
Ratar
Jasenica
1 : 1
Mladost
Karbulovo
Omladinac
Pojate
4 : 2
Mladost T
Toljevac
Mladi radnik
Bačina
2 : 0
Gradina
Pejovac
Župski biseri
Lacisled
7 : 0
Pobeda
Lučina
Ušće
Stalać
3 : 2
Mladost DK
Donji Katun
Sloga L
Lozna
3 : 2
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Sloga D
Dašnica
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Čitluk
Čitluk
13.April
Lomnica
5 : 1
Kupci
Kupci
Rasina
Vitanovac
0 : 4
Belović
Dedina
Sloga
Majdevo
3 : 0
Parunovac
Parunovac
Dvorane
Dvorane
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Modrica
Modrica
3 : 4
Kapidzija
Kapidzija
Šanac
Šanac
2 : 1
Budućnost
Kaonik
Strela
Ivanovo
0 : 6
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 3
Unirea
Uzdin
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Proleter
Mramorak
1 : 3
Pobeda
Samoš
Borac (P)
Pločica
1 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Dobrica
Dobrica
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Ratar
Kruščica
0 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Crvena zvezda
Pavliš
7 : 1
Banat
Dupljaja
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Hajduk
Šušara
4 : 1
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Horgoš Higlo
Horgoš
5 : 3
Šampion Olimpija
Orom
Dunav
Bački Monoštor
6 : 1
Panonija
Lalić
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Radnički
Ratkovo
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 0
OFK Metalac
Sombor
Lipar
Lipar
0 : 1
OFK Mladost
Apatin
Dinamo
Sonta
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Graničar K
Kuzmin
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Železničar
Inđija
0 : 1
Sloven
Sibač
Sloga Borac
Surduk
2 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Popinci
Popinci
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Graničar G
Grabovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Borac
Martinci
Dinamo
Budisava
2 : 3
Partizan
Susek
Borac
Rakovac
1 : 2
Čenej
Čenej
Tatra
Kisač
1 : 1
Železničar
Novi Sad
Sremac
Čerević
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
0 : 2
OFK Futog
Futog
Proleter
Banoštor
1 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
TSK
Temerin
Mladost
Radičević
0 : 1
Iskra
Kucura
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 1
Budućnost
Savino Selo
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
2 : 2
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (G)
Gložan
1 : 0
Bačka
Despotovo
Kulpin
Kulpin
0 : 0
Krivanj
Selenča
Borac
Obrovac
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Titel
Titel
Sloga
Lok
0 : 3
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
5 : 2
Obilić
Vilovo
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 1
Jedinstvo
Surcin
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Borac
Progar
Rušanj
Rušanj
0 : 3
Banja
Visnjička banja
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Napredak
Selo Rakovica
Studenski Grad
Novi Beograd
3 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Obilić
Beograd
Popović
Popović
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
6 : 0
Borac
Amerić
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Šepšin
Šepšin
Mladost
Umčari
4 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Boleč
Grocka
Borac
Ušće
1 : 1
Palež
Palež
Budućnost
Zvečka
0 : 1
Barajevo
Barajevo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
BSK
Brajkovac
0 : 4
OFK Burovo
Burovo
Lisović
Beograd
0 : 4
Napredak
Medoševac
MSK
Mihajlovo
0 : 2
Omladinac
Botoš
Jedinstvo
Ečka
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
0 : 3
Lehel
Mužlja
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Zlatica
Zlatica
Proleter
Neuzina
0 : 5
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Sloga
Jarkovac
3 : 4
Radnički
Sutjeska
Jedinstvo
Godačica
3 : 4
Miločajac
Miločaj
Musina reka
Musina reka
1 : 1
Popovići
Popovići
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Kablar
Kraljevo
Ras
Novi Pazar
6 : 2
Progorelica
Progorelica
Stubal
Stubal
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
0 : 3
Partizan
Vrba
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Napredak (P)
Poljana
7 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Dizel
Bare
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Proleter
Požarevac
0 : 0
MIP-Majdan
Požarevac
Stig
Beranje
3 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
BSK
Belanovce
3 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Jasunja
Jasunja
2 : 2
Real
Donja Jajna
Popovac
Popovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
Omladinac
Šaludovac
5 : 0
Budućnost
Glavica
Napredak
Stubica
2 : 1
Hajduk
Čepure
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
5 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Polet
Zabrega
2 : 4
Mladost
Gornja Mutnica
Radnicki
Tekija
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
Jedinstvo R
Ratare
1 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 4
Borac
Klenak
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Mladost
Buđanovci
Sloga
Voganj
1 : 1
PSK Putinci
Putinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Polet
Nikinci
0 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
1 : 0
Jedinstvo M
Morović
Jednota
Šid
1 : 1
Jedinstvo LJ
Ljuba
Graničar
Jamena
1 : 3
Napredak
Vašica
Sremac
Berkasovo
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Sindjelić
Gibarac
2 : 0
Omladinac B
Batrovci
Dunavac
Dunavac
3 : 0
Mladost (B)
Begaljica
Partizan
Kaludjerica
2 : 1
Kapedunum
Beograd
Heroj
Jajinci
3 : 0
Zuce
Zuce
Moštanica
Velika Moštanica
1 : 2
Crvenka
Borča
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
GAK
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 0
BUSK
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 1
Olimpija
Beograd
Sparta
Železnik
2 : 2
Borac
Zemun
Busije
Zemun
2 : 1
Kozara
Novi Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 6
Zmaj 1953
Zemun
Mašinac PZP
Niš
4 : 0
Šabac
Šabac
Napredak
Kruševac
5 : 0
Nives
Knjaževac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 9
Spartak
Subotica
Ravangrad
Sombor
1 : 2
Požarevac
Požarevac
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 1
Mačva
Šabac
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 5
Rubin
Mol
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Javor
Ivanjica
2 : 0
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički S
Sombor
1 : 1
Hajduk
Kula
Donji Srem
Pećinci
0 : 4
Banat
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički NP
Nova Pazova
Slavija
Novi Sad
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Kabel
Novi sad
Savacijum
Šabac
0 : 4
Mačva
Šabac
Krušik
Valjevo
2 : 0
Jedinstvo U
Ub
Hajduk
Stapar
3 : 0
PIK
Prigrevica
ŽAK
Sombor
14 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 1
Borac
Bački Gračac
Selevac
Selevac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Borac
Čačak
1 : 1
Loznica
Loznica
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak ZV
Subotica
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Bajša
Bajša
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Proleter
Njegoševo
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
3 : 0
Loznica
Loznica
Palilulac
Niš
0 : 1
Rad
Beograd
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 2
Vršac
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak ZV
Subotica
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Senta
Senta
AFK
Ada
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 7
Sloga
Lugavčina
Selevac
Selevac
1 : 7
Mladi borac
Veliko Orašje
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Nacional
Niš
8 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Bačka 1901 '99
Subotica
5 : 0
Senta
Senta
Sever
Subotica
2 : 5
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
0 : 1
Bačka
Pačir
Mladi radnik
Požarevac
0 : 4
Sloga
Petrovac na Mlavi
Smederevo
Smederevo
17 : 1
Obilić
Živica

Košarka

Šabac
Šabac
78 : 67
Napredak Maxi Co
Aleksinac
Kuršumlija
Kuršumlija
65 : 101
Morava
Vladičin Han
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
80 : 79
BSK Junior
Bujanovac
Loznica
Loznica
43 : 72
Beočin
Beočin
Šabac
Šabac
60 : 53
Radnički
Kragujevac
Ljubovija
Ljubovija
76 : 34
Paraćin
Paraćin

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Bor II
Bor

Rukomet

Požarevac
Požarevac
28 : 26
Rudar
Kostolac
Jagodina
Jagodina
25 : 32
Zlatar
Nova Varoš
15 oktobar
Velika Drenova
26 : 24
Župa 54
Aleksandrovac
Slavija
Novi Sad
29 : 16
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (Ć)
Ćuprija
31 : 25
Rtanj
Boljevac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
30 : 25
Arilje 2
Arilje
Metalac AD
Gornji Milanovac
22 : 39
Zemun
Zemun
Crveni krst
Niš
23 : 30
Napredak
Kruševac
Zaječar 2
Zaječar
39 : 24
RTB Bor
Bor
Dubočica
Leskovac
33 : 39
Pirot
Pirot

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Krčagovo
Krčagovo
Forum
Vršac
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Kragujevac 2011
Kragujevac
4 : 11
Bajina Bašta
Bajina Bašta