XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 309 utakmica za dan
Nedelja, 18 Mart 2012

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
5 : 3
Banat
Zrenjanin
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Rudar
Kostolac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mačva
Šabac
3 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Kopaonik
Brus
Radnik
Surdulica
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Senta
Senta
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Dolina
Padina
5 : 0
Vršac
Vršac
Žarkovo
Beograd
3 : 0
Dorćol
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
PKB
Padinska skela
3 : 0
Hajduk
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
Bane
Raška
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Partizan
Cerovac
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Prijevor
Prijevor
Homoljac
Žagubica
0 : 0
Šumadinac
Brzan
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Železničar
Smederevo
0 : 0
Obilić
Živica
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Budućnost
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Jedinstvo
Vladimirci
Krušik
Valjevo
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
3 : 0
Omladinac
Malošište
Rembas
Resavica
0 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
FUD
Brus
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Slatina
Bor
Juhor
Obrež
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Drenovac
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Bačka (P)
Pačir
2 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Index
Novi Sad
0 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Grafičar
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Vinča
Vinča
Železnik Lavovi
Beograd
2 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Resnik
Resnik
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
7 : 0
Sloga L
Lužnice
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Sloga D
Desimirovac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 5
Slavija
Kragujevac
Šumadija
Čumić
3 : 1
Seljak
Male Pčelice
Budućnost
Resnik
1 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 0
Azbest
Stragari
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Ratari
0 : 3
Napredak
Markovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Šumadinac
Binovac
Sloga
Miloševac
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
0 : 1
Selevac
Selevac
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 3
Sindjelić
Lipnica
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Antimon
Zajača
2 : 3
Borac
Šabac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 1
Toplica
Šarlinac
Jastrebac
Tešica
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Morava
Žitkovac
3 : 1
Orljane
Orljane
Borac
Azbresnica
0 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rad
Merošina
4 : 0
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 2
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
5 : 1
Čekmin
Čekmin
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Mladost
Vinarce
4 : 0
Umac
Miroševce
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
4 : 0
Navalin
Navalin
Radan
Lebane
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Veternica
Leskovac
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Kondiva
Žbevac
2 : 0
Besa
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
As
Bujanovac
Ternoci
Trnovac
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Vinogradar
Crkvenac
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (J)
Jovac
2 : 2
Sindjelic
Grabovac
Morava
Ribare
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Lugomir
Rakitovo
3 : 4
Dragocvet
Dragocvet
Istok 63
Plana
2 : 1
Budućnost
Miliva
Mladost (K)
Končarevo
2 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga
Kobišnica
0 : 6
Bor
Bor
Branik
Štubik
1 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Radujevac
Radujevac
Ključ
Podvrška
2 : 0
Zlot
Zlot
Dedina
Dedina
2 : 5
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost
Makrešane
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 1
Sloga
Ćićevac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Trudbenik
Stalać
5 : 2
Trajal
Kruševac
Naupare
Naupare
1 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Jasika
Jasika
1 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost
Omoljica
0 : 6
Radnički (K)
Kovin
Slavija
Kovačica
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Spartak
Debeljača
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
1 : 2
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
1 : 0
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Bajša
Bajša
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
2 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Naftagas (B)
Boka
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
0 : 0
Sloga
Čonoplja
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 3
Crvenka
Crvenka
PIK
Prigrevica
3 : 0
ŽAK
Sombor
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 3
Sloven
Ruma
Hajduk (Š)
Šimanovci
3 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Šumar
Ogar
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac
Vojka
1 : 2
Hajduk (B)
Beška
Jadran
Golubinci
1 : 0
Graničar
Adaševci
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Stepanović
0 : 3
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Borac
Lazarevac
1 : 1
PIK Zemun
Zemun
Dunavac
Grocka
1 : 1
Rudar
Zeoke
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Ćava
Grošnica
6 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Dobrača
Dobrača
Kremenac
Rogojevac
0 : 3
Korićani
Korićani
Kragujevac
Kragujevac
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
14. Oktobar
Draginac
Granit
Radalj
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Lonjin
Lonjin
3 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost
Borina
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Sloga
Korenita
0 : 1
Stolice
Krupanj
Korman
Korman
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
OFK Varna
Varna
Provo
Provo
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Galeb
Cerovac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Sloga (M)
Matijevac
Napredak
Ribari
1 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Drina
Badovinci
2 : 2
Budućnost
Zminjak
Omladinac (S)
Slepčević
2 : 1
Sloga (P)
Petlovača
Omladinac (B)
Bogatic
2 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Majur
Majur
3 : 1
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
7 : 0
Gorki
Glušci
Proleter
Šabac
1 : 4
Milicionar
Bogatić
Partizan
Drenovac
4 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Sindjelic
Vojnik
Mladost (D)
Dublje
1 : 1
Javor
Sladaja
Crni Vrh
Deonica
4 : 0
Polet
Senje
BSK
Buljane
0 : 0
Tekstilac
Paraćin
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Kolare
Kolare
Mladi Radnik
Novo Laniste
3 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Resavac
Subotica
3 : 3
Mladost (T)
Tečić
Tomako
Trstenik
1 : 1
Sloga D
Dašnica
Borac
Gornji Katun
4 : 1
Vinogradar
Zleginje
Mladost DK
Donji Katun
3 : 2
Sloga L
Lozna
Gradina
Pejovac
4 : 0
Župski biseri
Lacisled
Mladost T
Toljevac
3 : 2
Mladi radnik
Bačina
Železničar
Pančevo
3 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Pobeda
Samoš
0 : 2
Borac (P)
Pločica
Mladost (V)
Vojlovica
5 : 0
Proleter
Mramorak
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Strela
Ivanovo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
0 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Partizan
Susek
0 : 2
TSK
Temerin
Vinogradar
Ledinci
0 : 3
Proleter
Banoštor
OFK Futog
Futog
0 : 1
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
2 : 1
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
2 : 1
Tatra
Kisač
Dinamo
Budisava
0 : 3
Borac
Rakovac
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Bečej
Bečej
Mladost Radost
Srbobran
2 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
4 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Napredak
Nadalj
2 : 0
Mladost
Radičević
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 6
ŽSK
Žabalj
Obilić
Vilovo
4 : 0
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Titel
Titel
Jedinstvo
Surcin
4 : 1
Obilić
Beograd
Napredak
Selo Rakovica
1 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
Banja
Visnjička banja
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
Borac
Progar
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Boleč
Grocka
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Šepšin
Šepšin
1 : 4
Mladost
Umčari
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Ivanča
Ivanča
Borac
Amerić
3 : 0
Pudarci
Pudarci
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
BSK
Brajkovac
Vranić
Vranić
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Borac
Ušće
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Veliko selo
Veliko selo
0 : 4
Crvenka
Borča
Zuce
Zuce
1 : 3
Moštanica
Velika Moštanica
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Partizan
Kaludjerica
Mladost (JR)
Jabučki rit
0 : 2
Dunavac
Dunavac
GAK
Beograd
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Borac
Zemun
1 : 6
Busije
Zemun
BUSK
Beograd
0 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 3
Torlak
Beograd
Sloga
Zemun
3 : 0
Ravangrad
Sombor
Spartak
Subotica
0 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
0 : 5
Napredak
Kruševac
Kalemegdan
Beograd
3 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
BSK Borča
Borča
3 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Rad
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
8 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički S
Sombor
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Budućnost
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo U
Ub
BSK
Bački Brestovac
1 : 4
Borac
Bački Gračac
Graničar (R)
Riđica
1 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Omladinac (D)
Deronje
5 : 1
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Sloga
Čonoplja
PIK
Prigrevica
2 : 2
ŽAK
Sombor
Partizan
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Zemun
Zemun
Loznica
Loznica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda PS
Užice
1 : 1
Borac
Čačak
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
BSK Borča
Borča
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 4
Banat
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vršac
Vršac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
1 : 2
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
1 : 6
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Bajša
Bajša
Partizan
Beograd
4 : 1
Bežanija
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Borac
Čačak
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vršac
Vršac
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Hajduk
Kula
Crvenka
Crvenka
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Subotica
Subotica
0 : 4
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Subotica
Subotica
2 : 2
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Bačka 1901 '99
Subotica
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola

Košarka

Crvena Zvezda Beograd
Beograd
69 : 84
Partizan mt:s
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
37 : 92
Basket Stars
Kragujevac
Bor
Bor
56 : 65
Srbobran Raehem
Srbobran
Železničar
Lajkovac
60 : 57
Ljubovija
Ljubovija
Sivac
Sivac
74 : 49
Moravac
Čačak

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
2 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Radnički
Kragujevac
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Sterija
Beograd
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Niš
Niš
0 : 3
Borac
Starčevo
Polufinale
NIS Spartak
Subotica
3 : 1
Varadin BMG
Petrovaradin
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Vizura
Beograd
Radnički
Kragujevac
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Zaječar
Zaječar
1 : 3
Bor II
Bor
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Žitorađa
Žitorađa
39 : 32
Vlasotince
Vlasotince
Kikinda
Kikinda
28 : 28
Putinci
Putinci
PIK Prigrevica
Prigrevica
22 : 32
Slavija
Novi Sad
Napredak
Kruševac
27 : 24
Kučevo
Kučevo
Vojvodina
Petrovaradin
16 : 20
Metalac AD
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
27 : 31
Voždovac 1955
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
27 : 33
Cepelin 2
Beograd
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
27 : 27
Milenijum
Beograd
Petrovac
Petrovac na Mlavi
31 : 21
Slodes
Beograd
Naisa 2
Niš
39 : 26
Kopaonik
Brus
Topličanin
Prokuplje
22 : 16
Raška
Raška

Futsal

VIK Naisus
Niš
3 : 5
Kolubara
Lazarevac
Niš 92
Niš
1 : 9
Marbo Intermezzo
Beograd
Užice
Užice
7 : 6
Krčagovo
Krčagovo
Mašinac
Kragujevac
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Kepa 9
Stajićevo
1 : 1
Hajduk
Kula
Kikinda
Kikinda
7 : 5
Kraljevićevo
Kačarevo
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 3
Bečej
Bečej
Oplenac
Topola
6 : 5
Raška
Raška
Fontana
Cacak
7 : 3
RB-Radio 014
Valjevo
Bajina Bašta
Bajina Bašta
11 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
1 : 9
Ekonomac 2
Kragujevac