XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 383 utakmica za dan
Subota, 5 Novembar 2011

Fudbal

Javor
Ivanjica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Čukarički
Beograd
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bežanija
Beograd
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sinđelić
Niš
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
1 : 1
Mačva
Šabac
Vujić Valjevo
Valjevo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Radnički (S)
Svilajnac
6 : 0
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
4 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Cement
Beočin
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sloga (T)
Temerin
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 2
Dolina
Padina
Palić
Palić
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Dorćol
Beograd
0 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Voždovac
Beograd
0 : 0
Slavija
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Partizan
Cerovac
3 : 2
Metalac
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Gruža
Gruža
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Sloga (B)
Batočina
Budućnost
Valjevo
2 : 0
FAP
Priboj
Jedinstvo
Vladimirci
4 : 2
Sevojno
Sevojno
Sloga (L)
Leskovac
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 0
Juhor
Obrež
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Napredak
Drenovac
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 3
Kolonija
Kovin
Dinamo
Pančevo
7 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Obilić
Novi Kneževac
3 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
AFK Ada
Ada
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 2
Jugović
Kać
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1. Maj
Ruma
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Obilić
Zmajevo
1 : 3
Polet (S)
Sivac
Omladinac (NB)
Novi Banovci
3 : 0
Stanišić
Stanišić
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Turbina
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 4
Železnik Lavovi
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Vinča
Vinča
2 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Radnički
Kovači
Karađorđe
Kraljevo
5 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Grdica
Grdica
1 : 1
Morava (S)
Sirča
Maršić
Maršić
4 : 1
Sušica
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Slavija
Kragujevac
Mladost
Atenica
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Slatina
Slatina
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Marjan
Knić
1 : 0
Borac
Pajsijević
Šumadinac
Binovac
3 : 2
Udarnik
Lozovik
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Železničar
Požarevac
Polet
Suvi Do
0 : 0
Omladinac
Šetonje
Borac
Šabac
3 : 2
Jedinstvo
Štitar
Mačva 2005
Bogatić
4 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Radnički
Koceljeva
5 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Jadar (S)
Stupnica
2 : 2
Sindjelić
Lipnica
Rubribreza
Rubribreza
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Kačer
Belanovica
5 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Zlatibor voda
Gostilje
5 : 2
Bioska
Bioska
OFK Niš
Niš
5 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Aluminjum
Niš
2 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 0
Jastrebac
Tešica
Orljane
Orljane
3 : 1
Rad
Merošina
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 2
Napredak
Aleksinac
Gradac
Konopnica
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Budućnost
Orašje
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Levosoje
Levosoje
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Trbunje
Trbunje
1 : 2
Omladinac
Podina
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Lugomir
Rakitovo
Rudar
Bor
7 : 1
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Rajac
Rajac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Radujevac
Radujevac
Blagotin
Poljna
2 : 0
Sloga
Ćićevac
BSK
Bogovina
4 : 0
ŠSK
Štipina
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 0
Midžor
Kalna
Vršac United
Vršac
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Sloga (P)
Plandište
1 : 1
Slavija
Kovačica
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Čoka
Čoka
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
3 : 2
Subotica
Subotica
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Jadran
Feketić
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Naftagas
Elemir
5 : 0
Potisje
Knićanin
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Rusanda
Melenci
2 : 5
OFK Klek
Klek
Polet
Karavukovo
4 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Mladost
Kruščić
5 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Sloven
Ruma
Rudar
Vrdnik
5 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Metalac
Futog
0 : 0
Omladinac
Stepanović
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Rudar
Zeoke
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
IMR
Rakovica
1 : 0
Policajac
Beograd
Radnički
Novi Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
Čibukovac
Kraljevo
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Parmenac
Parmenac
2 : 0
Morava
Mojsinje
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Brezova
Brezova
Bratstvo
Dljin
3 : 2
Sloga
Kaona
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 2
BSK
Belosavci
Šumadija
Sipić
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
Mladost (K)
Kijevo
1 : 1
Bare
Bare
BSK
Borač
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Grivac
Grivac
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
Sloga
Milatovac
Mladost MG
Saranovo
0 : 2
Pobeda
Đurđevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Polet
Voluja
2 : 1
Đerdap
Golubac
Luk
Voćnjak
4 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Borac
Lešnica
2 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 0
Galeb
Cerovac
Majur
Majur
3 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Kalenić
Kalenić
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Brgule
Brgule
Polet (R)
Radevac
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Draževac
Draževac
7 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Borac
Barje Čiflik
6 : 2
Pobeda
Držina
Mladost
Mali Suvodol
0 : 1
Padež
Petrovac
Sindjelic
Vojnik
1 : 0
BSK
Buljane
Ursule
Ursule
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Tekstilac
Paraćin
4 : 0
Mladost (T)
Tečić
Rečka
Rečka
1 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Sloga D
Dašnica
4 : 1
Mladost DK
Donji Katun
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
OFK Mladost
Apatin
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Železničar
Novi Sad
3 : 0
Proleter
Banoštor
Bečej
Bečej
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Soko
Nova Gajdobra
0 : 4
Tvrdjava
Bač
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Bačka
Despotovo
Mladi proleter
Beograd
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Popović
Popović
1 : 0
OFK Leštane
Leštane
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 2
Boleč
Grocka
Barajevo
Barajevo
3 : 3
BSK
Brajkovac
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 0
Lisović
Beograd
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Zgodačica
Godačica
Stig MC
Malo Crniće
1 : 1
Kobilje
Kobilje
Košava
Kalište
1 : 0
Stig C
Crljenac
Metalac
Požarevac
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
Stig
Beranje
1 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Metlić
Metlić
1 : 4
Žabar
Žabar
Ceric
Miokus
3 : 0
Mladost (Слатина)
Slatina
Rankovac
Nakučani
0 : 1
Младост 2011
Синошевић
Zvizdar
Zvizdar
1 : 1
Rudar
Radljevo
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 0
Moravac (G)
Guberevac
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 2
Jasunja
Jasunja
Goblen
Badince
1 : 1
Nomanica
Nomanica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 0
Turekovac
Turekovac
Real
Donja Jajna
1 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Ribnik
Gornji Ribnik
6 : 3
Jugovići
Bogdanje
Omladinac
Ugljarevo
3 : 3
Morava
Medveđa
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 0
Vinogradar
Riljac
Mašinac PZP
Niš
14 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Napredak
Kruševac
1 : 0
LASK Crvena zvezda
Beograd
Šabac
Šabac
1 : 2
Ravangrad
Sombor
Nives
Knjaževac
1 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Spartak
Subotica
11 : 0
Mačva
Šabac
Sloga
Zemun
4 : 2
Požarevac
Požarevac
Rubin
Mol
1 : 1
Fruškogorac
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Borac
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Javor
Ivanjica
0 : 2
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 0
Napredak
Kruševac
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Hajduk
Kula
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
5 : 0
Omladinac
Novi Banovci
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Kabel
Novi sad
Mačva
Šabac
2 : 0
Krušik
Valjevo
Polet
Karavukovo
13 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Mladost
Kruščić
2 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Sloga
Lugavčina
3 : 3
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloboda
Lipe
4 : 0
Šumadinac
Binovac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
0 : 6
Jedinstvo
Krnjevo
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Loznica
Loznica
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 1
Sloboda PS
Užice
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Zemun
Zemun
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
0 : 1
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Hajduk
Kula
0 : 1
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 4
AFK
Ada
Čoka
Čoka
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
1 : 7
Subotica
Subotica
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Jadran
Feketić
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Partizan
Beograd
1 : 0
Savacijum
Šabac
Rad
Beograd
3 : 0
Loznica
Loznica
Bežanija
Beograd
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Palilulac
Niš
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Napredak
Kruševac
Hajduk
Kula
1 : 2
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
4 : 1
Subotica
Subotica
Spartak Zlatibor voda
Subotica
2 : 1
Čoka
Čoka
Radnički Gladiolus
Tornjoš
2 : 5
Bačka 1901
Subotica
Palić
Palić
0 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
4 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Osipaonica
Osipaonica
9 : 0
Skobalj
Skobalj
Sloboda
Lipe
0 : 1
Šumadinac
Binovac
Cerovac
Cerovac
0 : 2
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
0 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
8 : 2
Omladinac
Rakinac
Senta
Senta
0 : 3
Subotica
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 8
Bačka
Pačir
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
4 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
0 : 9
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
0 : 4
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Bačka 1901 '99
Subotica
Sever
Subotica
1 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Proleter
Vranovo
1 : 6
Plana
Velika Plana
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik
Požarevac
9 : 0
Obilić
Živica
Presing
Požarevac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Smederevo
Smederevo
8 : 0
Panter
Požarevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
3 : 0
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
11 : 0
Arsenal
Kragujevac
Marjan
Knic
3 : 0
Karađorđe
Rača
Seljak
Mihajlovac
2 : 1
MIP-Presing
Požarevac
Rudar
Kostolac
3 : 0
Plana
Velika Plana
Bumerang
Požarevac
1 : 6
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 6
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Obilić
Živica
Presing
Požarevac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Smederevo
Smederevo
1 : 4
Panter
Požarevac

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 80
Krka
Novo Mesto
Union Olimpija
Ljubljana
85 : 70
Radnički
Kragujevac
Helios Domžale
Domžale
62 : 87
Cedevita
Zagreb
Zagreb CO
Zagreb
102 : 85
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
Sloboda
Užice
82 : 96
Železničar
Inđija
Tamiš
Pančevo
83 : 60
Napredak Rubin
Kruševac
Sloga
Kraljevo
84 : 72
Smederevo 1953
Smederevo
Borac Mozzart Sport
Čačak
81 : 67
Metalac
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
88 : 84
Beovuk 72
Beograd
Viva Basket
Beograd
70 : 89
Mladost (Z)
Zemun
Jedinstvo
Novi Becej
79 : 73
Napredak Maxi Co
Aleksinac
Konstantin
Niš
76 : 84
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
92 : 83
KG Student UK
Kragujevac
Spartak
Subotica
85 : 68
Šabac
Šabac
Akademik
Srbobran
99 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Topola
Bačka Topola
103 : 100
Veternik
Veternik
Radnički
Kovin
74 : 76
Vrbas
Vrbas
Novi Sad MT
Novi Sad
88 : 93
Stara Pazova
Stara Pazova
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
81 : 95
Srem
Sremska Mitrovica
Meridiana
Novi Sad
82 : 72
Nova Pazova
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
93 : 75
Odžaci
Odžaci
Železničar
Čačak
88 : 85
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Prva Petoletka
Trstenik
61 : 72
Sloga
Požega
Mionica
Mionica
88 : 96
Mašinac
Kraljevo
Priboj
Priboj
89 : 83
Novi Pazar
Novi Pazar
Temnić
Varvarin
107 : 73
Klik
Arilje
Polet
Ratina
70 : 79
Plana
Velika Plana
Požarevac
Požarevac
65 : 70
Zlatar
Nova Varoš
Sloboda
Novi Grad
55 : 84
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Čelik
Zenica
74 : 71
Celje
Celje
Čelarevo
Čelarevo
75 : 72
Jagodina 2001
Jagodina
Spartak
Subotica
87 : 77
Radnički
Kragujevac
Stara Pazova
Stara Pazova
74 : 83
Proleter
Zrenjanin
Crvena Zvezda
Beograd
75 : 59
Student
Niš
Beočin
Beočin
64 : 86
Šabac
Šabac
Play Off
Užice
45 : 73
Ljubovija
Ljubovija
Sivac
Sivac
37 : 97
Srbobran Raehem
Srbobran
Paraćin
Paraćin
54 : 74
Radivoj Korać MT
Beograd

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Železničar
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Spartak
Ljig
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Obilić
Beograd
Borac
Starčevo
3 : 0
Dunav Volley
Novi Sad
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
1 : 3
Đerdap
Kladovo
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Spartak
Subotica
Mladost
Vranje
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 2
Vranje
Vranje
Pirot
Pirot
0 : 3
Timok
Zaječar
Tent
Obrenovac
3 : 1
Varadin BMG
Petrovaradin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
Radnički
Beograd
Jedinstvo
Užice
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Smeč 5
Gruža
Bor II
Bor
2 : 3
Zaječar
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Timok
Zaječar
Poreč
Donji Milanovac
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Đerdap
Kladovo

Rukomet

Priboj
Priboj
23 : 24
Vrbas Carnex
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
31 : 23
Spartak Vojput
Subotica
Mokra Gora
Zubin Potok
32 : 34
Železničar
Inđija
Mladost
Smederevska Palanka
34 : 32
Radnički
Obrenovac
Sloga
Despotovac
37 : 29
Majdanpek
Majdanpek
Primus Car Dušan
Beograd
23 : 24
Stari grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
29 : 24
Metalac
Valjevo
Sindjelić
Beograd
28 : 25
Udarnik
Lozovik
Morava
Velika Plana
29 : 25
Bask
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
27 : 25
Studentski grad
Beograd
Sombor
Sombor
20 : 18
Apatin
Apatin
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
35 : 32
Radnički-Cement
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
26 : 32
Metalac Asko Vidak
Futog
Ruma
Ruma
28 : 34
Jabuka
Jabuka
Napredak
Čestereg
34 : 31
Potisje Pleteks
Ada
Hercegovina
Sečanj
38 : 25
Dalmatinac
Riđica
Radnički
Šid
24 : 30
Jedinstvo
Kačarevo
Titel Džon Dir
Titel
32 : 29
Hajduk
Čurug
Planinka
Kuršumlija
38 : 21
Vlasotince
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
38 : 33
Knjaževac
Knjaževac
Jastrebac
Blace
34 : 25
BSK Heba
Bujanovac
Naisus 2
Niš
28 : 34
Žitorađa
Žitorađa
Arilje
Arilje
28 : 27
Župa 54
Aleksandrovac
Grafičar
Bezdan
37 : 24
PIK Prigrevica
Prigrevica
Lavovi
Bačka Palanka
42 : 24
Radnički
Jaša Tomić
Slavija
Novi Sad
35 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
34 : 24
Crvenka II
Crvenka
Radan
Lebane
36 : 21
Progres
Svrljig
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 33
Niška Banja
Niška Banja
Paraćin
Paraćin
27 : 36
Radnički 1951
Niš
Zaječar 2
Zaječar
25 : 39
Pirot
Pirot
Radnički (Ć)
Ćuprija
33 : 24
Hajduk Veljko
Negotin
Hisar
Leskovac
33 : 26
Bor 2 2
Bor
Rtanj
Boljevac
28 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Beli andjeo
Prijepolje
33 : 24
Sjenica
Sjenica
Prva Petoletka
Trstenik
23 : 27
Mladost
Čačak
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
39 : 16
Štrpce Tandems
Štrpce
Vranje 1957
Vranje
45 : 25
Dubočica 54 2
Leskovac
Topličanin 2
Prokuplje
28 : 29
Morava
Vladičin Han
Vlasotince 2
Vlasotince
31 : 22
Mladost
Bujanovac
Železnicar
Inđija
21 : 31
Zaječar
Zaječar
Radnički
Kragujevac
19 : 21
Crvena Zvezda
Beograd
Nopal
Bačka Palanka
27 : 24
Čačak
Čačak
Halas Jožef
Ada
34 : 26
Kučevo
Kučevo
ORK Beograd
Beograd
22 : 28
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
31 : 22
Metalac AD
Gornji Milanovac
Crveni krst
Niš
28 : 28
Radnički Resavac
Svilajnac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
26 : 26
Voždovac 1955
Beograd
RTB Bor
Bor
30 : 29
Topličanin
Prokuplje
Naisa 2
Niš
29 : 24
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
35 : 20
Vranje
Vranje
Vlasotince
Vlasotince
26 : 12
Knjaževac 2
Knjaževac
Radan
Lebane
23 : 23
Morava Han
Vladičin Han

Futsal

Marbo Intermezzo
Beograd
5 : 2
Niš 92
Niš
Kopernikus Vidre
Niš
5 : 3
Tango Liman
Novi Sad
Flash
Mionica
4 : 6
Krčagovo
Krčagovo
Župski Rubin
Prijepolje
3 : 0
Mašinac
Kragujevac
Slodes
Beograd
5 : 5
Zemun
Zemun
TMF
Beograd
7 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Ekonomist
Beograd
5 : 2
Tempo Pekson
Beograd
Bečej
Bečej
4 : 0
Hajduk
Kula
Kikinda
Kikinda
8 : 2
Kepa 9
Stajićevo
RB-Radio 014
Valjevo
05.11.2011
21:00
Orao
Arilje
Crnokosa
Kosjerić
6 : 6
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac