XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Nedelja, 13 Novembar 2011

Fudbal

Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Sinđelić
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Mačva
Šabac
2 : 2
Vujić Valjevo
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Dinamo
Vranje
2 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radnik
Surdulica
5 : 4
Car Konstantin
Niš
Borac (B)
Bivolje
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Trgovački (J)
Jagodina
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Dolina
Padina
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Zadrugar
Lazarevo
1 : 2
Cement
Beočin
Senta
Senta
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Hajduk
Beograd
3 : 2
Žarkovo
Beograd
Sindjelić
Beograd
3 : 0
Srem (J)
Jakovo
BASK
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
PKB
Padinska skela
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Voždovac
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (D)
Drmno
4 : 0
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
3 : 1
Mladi radnik
Radinac
Železničar
Smederevo
0 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Krušik
Valjevo
2 : 1
Budućnost
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Vučje
Vučje
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Napredak
Drenovac
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Juhor
Obrež
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
FUD
Brus
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Bačka (P)
Pačir
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 2
AFK Ada
Ada
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Index
Novi Sad
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Mladost (T)
Turija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
1. Maj
Ruma
Resnik
Resnik
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Borac (O)
Ostružnica
1 : 4
Budućnost (D)
Dobanovci
Sremčica
Sremčica
1 : 2
Vinča
Vinča
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Železnik Lavovi
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
0 : 1
Bulbulderac
Beograd
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Grdica
Grdica
Rudar
Baljevac
6 : 2
Polet (R)
Ratina
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
1 : 4
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
3 : 0
Radnik
Ušće
Sušica
Kragujevac
6 : 0
Kolonija
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
0 : 1
Šumadija
Čumić
Slavija
Kragujevac
1 : 0
Budućnost
Resnik
Seljak
Male Pčelice
1 : 6
Jadran
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
0 : 2
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
4 : 1
Prilike
Prilike
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Šumadija
Brdjani
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Mladost
Atenica
Ovčar
Markovica
9 : 2
Vujan
Prislonica
Morava
Katrga
0 : 2
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Brezak
Pranjani
Partizan
Darosava
0 : 3
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Sloga
Zabojnica
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 5
Beli orlovi
Konjuša
Šumadija
Toponica
2 : 1
Bokanja
Gorovič
Borac
Pajsijević
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Sloboda
Lipe
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Borac
Ralja
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloga
Miloševac
1 : 2
Šumadinac
Binovac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Budućnost
Ratari
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Sloga B
Burovac
Omladinac
Šetonje
5 : 0
Crni Vrh
Miljević
Železničar
Požarevac
1 : 1
Polet
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Vihor
Maljurevac
Šapine
Šapine
4 : 1
Integral
Batuša
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Sloga K
Kasidol
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Sloga
Lipnički Šor
1 : 5
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo
Štitar
5 : 3
Antimon
Zajača
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 3
Borac
Šabac
Sovljak
Sovljak
2 : 2
Brezovica
Brezovica
Proleter
Bajevac
2 : 2
Trlić
Trlić
OFK Divci
Divci
0 : 1
Tulari
Tulari
Ribnikar
Pecka
6 : 2
ZSK
Valjevo
Železničar
Požega
1 : 2
GP Zlatibor
Užice
Perućac
Perućac
5 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Polet
Rasna
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Sečica
Seča reka
2 : 1
Ariljska Rampa
Požega
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Bioska
Bioska
1 : 2
Budućnost
Arilje
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Aluminjum
Niš
Omladinac
Gornji Komren
0 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Mladost
Medoševac
Proleter
Mezgraja
4 : 0
Radnički
Trupale
Mramor
Mramor
1 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Delijski Vis
Niš
Rasovača
Rasovača
0 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rad
Merošina
6 : 0
Rutevac
Rutevac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 3
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
2 : 1
Toplica
Šarlinac
Jastrebac
Tešica
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Šumadija
Razgojna
0 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Veternica
Leskovac
1 : 1
Navalin
Navalin
Radan
Lebane
0 : 1
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Mladost
Vinarce
0 : 1
Gradac
Konopnica
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost P.R
Poljska Ržana
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 4
Zadrugar
Krupac
Besa
Trnovac
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Bukuroca
Bukurevac
1 : 2
Ternoci
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 4
Nebeski Andjeli
Vranje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 2
Budućnost
Miliva
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (K)
Končarevo
4 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Istok 63
Plana
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Sindjelic
Grabovac
Morava
Ribare
0 : 1
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Kobišnica
0 : 2
Krivelj
Krivelj
Radujevac
Radujevac
1 : 0
Ključ
Podvrška
Rajac
Rajac
2 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 4
Velika Drenova
Velika Drenova
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga
Ćićevac
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Blagotin
Poljna
Trajal
Kruševac
1 : 0
Naupare
Naupare
Jovan Kursula
Selo Varvarin
0 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Rudar (P)
Podvis
1 : 5
Radnički
Lubnica
ŠSK
Štipina
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Omladinac
Grezna
4 : 1
Borac
Vražogrnac
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Spartak
Debeljača
1 : 7
Radnički (K)
Kovin
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Slavija
Kovačica
0 : 0
BAK
Bela Crkva
Mladost
Omoljica
1 : 1
Sloga (P)
Plandište
Polet
Izbište
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Bačka
Mol
Subotica
Subotica
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
2 : 1
Čoka
Čoka
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
2 : 1
OFK Klek
Klek
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 0
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Potisje
Knićanin
1 : 4
Borac (Z)
Zrenjanin
Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Naftagas (B)
Boka
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
0 : 0
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
2 : 0
Hajduk
Stapar
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Radnički
Irig
1 : 1
Partizan
Vitojevci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Šumar
Ogar
Mladost
Kupinovo
5 : 0
Sremac
Vojka
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Graničar
Adaševci
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Metalac
Futog
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Bačka
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
Slavija (P)
Pivnice
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Omladinac
Stepanović
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Borac
Lazarevac
Komgrap
Beograd
0 : 1
Radnički
Novi Beograd
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Rudar
Zeoke
Ibar
Leposavić
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnik
Prilužje
1 : 3
Kopaonik
Lešak
Zvečan
Zvečan
5 : 0
Moša
Banje
Tavnik
Tavnik
4 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Šumadija
Šumarice
Mladost
Vrdila
0 : 5
Žiča
Žiča
Gruža
Vitanovac
1 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Lazac
Lazac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 4
Srbija
Ilićevo
Botunje
Botunje
3 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Mladost (P)
Preljina
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Morava
Mojsinje
4 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Strelac
Miokovci
2 : 0
Parmenac
Parmenac
Budućnost
Stančići
4 : 1
Premeća
Premeća
Miokovci
Miokovci
3 : 0
Polet
Goričani
Rakova
Rakova
6 : 2
Malba
Žaočani
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
Jasenica
Božurnja
Sloga
Zagorica
3 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Mladost
Jelenac
3 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
BSK
Belosavci
1 : 1
Proleter
Jelovik
Maskar
Maskar
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Pobeda
Đurđevo
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Sloga
Milatovac
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
Grivac
Grivac
1 : 6
Lepenica
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Omladinac
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Mladost (K)
Kijevo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Omladinac (B)
Busur
5 : 2
Sloga
Viteževo
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak (T)
Toponica
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Polet
Aleksandrovac
Radnički
Knežica
3 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 3
Dunavac (P)
Petka
Sloga (D)
Dubravica
1 : 1
Polet
Voluja
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
RSK
Rabrovo
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 1
Makce
Makce
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Cer
Jadranska Lešnica
7 : 1
Granit
Radalj
14. Oktobar
Draginac
1 : 0
Borac
Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
8 : 1
Lonjin
Lonjin
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 1
Mladost
Borina
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 1
Luk
Voćnjak
Stolice
Krupanj
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Pocerina
Jevremovac
2 : 0
Korman
Korman
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Dobrava
Vukošić
OFK Varna
Varna
2 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Galeb
Cerovac
4 : 1
Sloga (K)
Krnić
Dumaca
Pocerski Metković
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (M)
Matijevac
0 : 1
Provo
Provo
Sloga (D)
Duvanište
2 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Budućnost
Zminjak
0 : 3
Majur
Majur
Sloga (P)
Petlovača
4 : 2
Duško
Klenje
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 4
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
1 : 0
Proleter
Šabac
Gorki
Glušci
3 : 0
Napredak
Ribari
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Borac
Rajković
2 : 1
Liplje
Liplje
Veliševac
Veliševac
8 : 3
Orao
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Dučić
Dučić
0 : 6
Vrujci
Gornja Toplica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Polet
Takovo kod Uba
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 1
Čučuge
Čučuge
Sloga
Lončanik
2 : 3
Paljuvi
Paljuvi
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Joševa
Joševa kod Uba
Brgule
Brgule
4 : 0
Dokmir
Dokmir
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
Jedinstvo
Milorci
Vrelo
Vrelo kod Uba
4 : 2
Kalenić
Kalenić
Borac (O)
Otanj
10 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
2 : 0
Plavi tok
Dražinovići
Savinac
Visibaba
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
Glumač
Glumač
2 : 2
Duškovci
Duškovci
Lauš
Lopaš
2 : 2
Lazarica
Prilipac
Secanica
Secanica
3 : 1
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Koca
Niska Banja
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Vulkan
Brenica
5 : 1
Morava
Čokot
Čegar
Donji Matejevac
3 : 2
Zeleznicar
Nis
Mladost
Lalinac
4 : 0
Morava
Krušce
Supovac
Supovac
0 : 0
Moravac
Gornje Međurovo
Pobeda
Jakovlje
1 : 4
Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 3
Kraljevo
Selo Kraljevo
Sloga (K)
Korman
3 : 2
Draževac
Draževac
Vukašinovac
Vukašinovac
5 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Borac
Trnjane
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Radnički
Kočane
5 : 1
NS Tatko
Lepaja
Knežica
Knežica
3 : 0
Moravac
Čečina
Sloga
Jovanovac
2 : 4
Naisus
Rožina
Mladost (S)
Sikirica
0 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (T)
Tečić
1 : 1
Kolare
Kolare
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Polet
Senje
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Javor
Sladaja
BSK
Buljane
3 : 1
Ursule
Ursule
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Sindjelic
Vojnik
Slatina
Negotin
3 : 2
Smedovac
Smedovac
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Urovica
Urovica
Samarinovac
Samarinovac
0 : 1
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
BSK
Bukovče
1 : 4
Ratar
Jasenica
Mladost
Karbulovo
0 : 1
Rečka
Rečka
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Deli Jovan
Sikole
Lokomotiva
Novi Sip
2 : 2
Omladinac
Vajuga
Trajan
Mala Vrbica
2 : 1
Napredak
Korbovo
Rtkovo
Rtkovo
4 : 1
Junior
Davidovac kod Kladova
Kladušnica
Kladušnica
0 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Omladinac
Pojate
2 : 1
Tomako
Trstenik
Mladost T
Toljevac
5 : 3
Župski biseri
Lacisled
Gradina
Pejovac
6 : 0
Ušće
Stalać
Mladost DK
Donji Katun
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
Borac
Gornji Katun
4 : 1
Sloga D
Dašnica
Budućnost
Kaonik
2 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Šanac
Šanac
3 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Modrica
Modrica
0 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Dvorane
Dvorane
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Sloga
Majdevo
2 : 2
Belović
Dedina
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Kupci
Kupci
13.April
Lomnica
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Strela
Ivanovo
0 : 2
Železničar
Pančevo
Dolovo
Dolovo
2 : 8
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
6 : 0
Proleter
Mramorak
Unirea
Uzdin
7 : 0
Borac (P)
Pločica
Vojvodina
Crepaja
7 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 0
Pobeda
Samoš
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
0 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Hajduk
Šušara
Dunav
Banatska Palanka
7 : 4
Vinogradar
Gudurica
Banat
Dupljaja
0 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Šampion Olimpija
Orom
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Dinamo
Sonta
1 : 2
OFK Mladost
Apatin
Lipar
Lipar
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 3
OFK Šikara
Sombor
Radnički
Ratkovo
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
Panonija
Lalić
Borac
Martinci
2 : 2
Graničar K
Kuzmin
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Graničar G
Grabovci
Podunavac
Belegiš
5 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Popinci
Popinci
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloga Borac
Surduk
0 : 3
Sloven
Sibač
Železničar
Inđija
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Susek
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
TSK
Temerin
3 : 1
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
OFK Futog
Futog
Proleter
Banoštor
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
8 : 0
Čenej
Čenej
Sremac
Čerević
2 : 3
Dinamo
Budisava
Tatra
Kisač
1 : 1
Borac
Rakovac
Iskra
Kucura
1 : 3
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
1 : 1
Bečej
Bečej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 7
Vojvodina
Bačko Gradište
Sloga
Lok
0 : 5
ŽSK
Žabalj
Titel
Titel
4 : 1
Obilić
Vilovo
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 6
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Surcin
5 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Napredak
Selo Rakovica
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Banja
Visnjička banja
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Rušanj
Rušanj
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
Kosmaj
Ralja
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Boleč
Grocka
8 : 1
Šepšin
Šepšin
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Mladost
Umčari
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
OFK Leštane
Leštane
6 : 0
Borac
Amerić
Ivanča
Ivanča
0 : 6
Popović
Popović
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Lisović
Beograd
0 : 5
Vranić
Vranić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Budućnost
Zvečka
Tamiš
Farkaždin
3 : 0
Mladost
Belo Blato
Omladinac
Botoš
4 : 1
Jedinstvo
Ečka
Banat
Čenta
3 : 0
MSK
Mihajlovo
Radnički Ratar
Jaša Tomić
7 : 1
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
4 : 1
Proleter
Neuzina
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
2 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Partizan
Vrba
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Stubal
Stubal
1 : 0
Progorelica
Progorelica
Ras
Novi Pazar
7 : 1
Kablar
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Popovići
Popovići
Musina reka
Musina reka
3 : 4
Miločajac
Miločaj
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 1
Stig
Beranje
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
2 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Jasunja
Jasunja
1 : 2
Goblen
Badince
Golubovac 07
Golubovac
1 : 0
Popovac
Popovac
Jedinstvo R
Ratare
0 : 4
Zemljoradnik
Striža
Radnicki
Tekija
2 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Polet
Zabrega
3 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
1 : 0
Hajduk
Čepure
Napredak
Stubica
4 : 3
Budućnost
Glavica
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Radnik
Davidovac
Vinogradar
Riljac
0 : 3
Mladost
Mala Drenova
Morava
Medveđa
3 : 4
Beli Orlovi
Tobolac
Omasnica
Omasnica
0 : 7
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost
Djunis
0 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Zdravinje
Zdravinje
1 : 0
Polet (K)
Kobilje
Jablanica
Jablanica
0 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Štitari
Štitari
0 : 4
OFK Ribare
Ribare
Drugari
Stanci
3 : 2
Grkljane
Grkljane
Sindjelić
Gibarac
2 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Berkasovo
2 : 4
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
4 : 1
Jedinstvo LJ
Ljuba
Jednota
Šid
4 : 2
Jedinstvo M
Morović
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
1 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Veliko selo
Veliko selo
Mladost (JR)
Jabučki rit
4 : 2
Heroj
Jajinci
Mladost (B)
Begaljica
0 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
Hajduk
Kamendol
2 : 3
Crvenka
Borča
Torlak
Beograd
3 : 0
GAK
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Olimpija
Beograd
1 : 7
Busije
Zemun
Borac
Zemun
2 : 1
OFK Petrovčić
Petrovčić
Kozara
Novi Beograd
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 2
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
6 : 0
Đurinci
Đurinci
OFK Rogača
Rogača
8 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost (G)
Guberevac
1 : 4
Drlupa
Drlupa
Ropočevo
Ropočevo
1 : 1
Crvena Zvezda
Ralja
Rožanci
Rožanci
5 : 1
Guncate
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Mladost Gaj 2011
Gaj
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Savacijum
Šabac
1 : 2
Budućnost
Valjevo
Krušik
Valjevo
2 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo U
Ub
2 : 0
Železničar
Lajkovac
BSK
Bački Brestovac
2 : 4
Graničar (R)
Riđica
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
3 : 1
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
3 : 0
Hajduk
Stapar
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak ZV
Subotica
8 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Dinamo
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Olimpija
Totovo Selo
1 : 2
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
1 : 4
Tisa
Adorjan
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
4 : 0
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
6 : 2
Bačka
Mol
Bajša
Bajša
3 : 2
Čoka
Čoka
Radnički (S)
Sombor
6 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Dinamo
Pančevo
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
Nacional
Niš
Potisje
Kanjiža
2 : 1
AFK
Ada
Radnicki 1923 II
Kragujevac
3 : 1
Apolon 4 I
Kragujevac

Košarka

Helios Domžale
Domžale
88 : 79
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
Široki WWin
Široki Brijeg
78 : 82
Partizan mt:s
Beograd
Železničar
Inđija
57 : 79
Radnički FMP
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
84 : 85
Viva Basket
Beograd
Partizan Galenika
Beograd
125 : 57
Sloboda
Novi Grad
Voždovac
Beograd
67 : 59
Radivoj Korać
Beograd
Šabac
Šabac
81 : 63
Čelarevo
Čelarevo
Proleter
Zrenjanin
65 : 78
Crvena Zvezda
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
119 : 23
Moravac
Čačak

Odbojka

Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Niš
Niš
Timok
Zaječar
1 : 3
Mladost
Vranje
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Poštar 064
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Timok
Zaječar
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
29 : 22
Metaloplastika
Šabac
Obilić
Beograd
24 : 29
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 25
Mokra Gora
Zubin Potok
Bor 2
Bor
24 : 27
Planinka
Kuršumlija
Kljajićevo
Kljajićevo
33 : 26
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Obilić
Novi Kneževac
21 : 21
Grafičar
Bezdan
Progres
Svrljig
26 : 28
Aleksinac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
32 : 24
Hisar
Leskovac
Radan
Lebane
46 : 9
Bela Palanka
Bela Palanka
Zlatar 2
Nova Varoš
18 : 29
Arilje 2
Arilje
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
36 : 34
Prva Petoletka
Trstenik
Mladost
Čačak
32 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Vojvodina
Petrovaradin
27 : 22
Napredak
Kruševac
Voždovac 1955
Beograd
33 : 25
Cepelin 2
Beograd
Petrovac
Petrovac na Mlavi
19 : 20
Junior
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 26
Crvena Zvezda 2
Beograd
Vranje
Vranje
30 : 24
Dubočica
Leskovac
Zaječar 2
Zaječar
16 : 36
Pirot
Pirot

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 2
SAS - Sagot
Zrenjanin
Mašinac
Kragujevac
3 : 0
Užice
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Flash
Mionica
Hajduk
Kula
5 : 3
Kepa 9
Stajićevo
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Forum
Vršac
4 : 6
Telep
Novi Sad
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
4 : 4
Kragujevac 2011
Kragujevac