XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2011

Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Sloboda Point
Užice
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Proleter
Novi Sad
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Mačva
Šabac
3 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Borac (B)
Bivolje
3 : 1
Dinamo
Vranje
Trgovački (J)
Jagodina
1 : 0
Kopaonik
Brus
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
Timok
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Palić
Palić
Senta
Senta
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Žarkovo
Beograd
4 : 1
BASK
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Srem (J)
Jakovo
Beograd
Beograd
0 : 2
Sopot
Sopot
Sloboda (G)
Grbice
3 : 0
Omladinac
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Polet (T)
Trbušani
4 : 2
Prijevor
Prijevor
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Partizan
Cerovac
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Bane
Raška
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Železničar
Smederevo
Seljak
Mihajlovac
3 : 2
Mladi radnik
Radinac
Šumadinac
Brzan
4 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Drina
Ljubovija
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Krušik
Valjevo
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
SFK Moravac (P)
Predejane
Vučje
Vučje
1 : 4
Moravac Orion (M)
Mrštane
Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Rembas
Resavica
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Napredak
Drenovac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Juhor
Obrež
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
FUD
Brus
0 : 1
Slatina
Bor
Radnički (B)
Bajmok
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 2
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
5 : 1
Borac
Starčevo
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 1
Index
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Polet (S)
Sivac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Železnik Lavovi
Beograd
7 : 1
Resnik
Resnik
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Grafičar
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
4 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Grdica
Grdica
Ibar
Mataruška Banja
4 : 4
Polet (R)
Ratina
Radnički
Kovači
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Radnik
Ušće
2 : 3
Karađorđe
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 0
Maršić
Maršić
Šumadija
Čumić
1 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Male Pčelice
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
6 : 1
Sloga D
Desimirovac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Dragačevo
Guča
Vujan
Prislonica
4 : 1
Brezak
Pranjani
Šumadija
Brdjani
3 : 2
Morava
Katrga
Prilike
Prilike
1 : 1
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Rudar
Bresnica
3 : 2
Spartak
Trnava
Banja
Banja
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 0
Partizan
Darosava
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 1
Vinča
Vinča
Šumadija
Toponica
2 : 0
Sloga
Zabojnica
Borac
Pajsijević
5 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 6
Marjan
Knić
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Borac
Ralja
Udarnik
Lozovik
5 : 0
Selevac
Selevac
Sloga
Miloševac
2 : 0
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Budućnost
Ratari
3 : 1
Šumadinac
Binovac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 3
Napredak
Markovac
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Sloga K
Kasidol
Integral
Batuša
4 : 2
Mladost
Biskuplje
Vihor
Maljurevac
3 : 1
Mlava
Malo Laole
Crni Vrh
Miljević
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
Sloga B
Burovac
2 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Omladinac
Šetonje
0 : 2
Železničar
Požarevac
Lipolist
Lipolist
8 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 4
Sindjelić
Lipnica
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo
Štitar
3 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Antimon
Zajača
2 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Trlić
Trlić
1 : 1
ZSK
Valjevo
Brezovica
Brezovica
2 : 0
OFK Divci
Divci
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Proleter
Bajevac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Perućac
Perućac
0 : 3
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Sečica
Seča reka
4 : 1
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Bioska
Bioska
0 : 1
Ariljska Rampa
Požega
Budućnost
Arilje
2 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički
Trupale
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Mladost
Medoševac
4 : 0
Vrtište
Vrtište
Budućnost (PK)
Prva Kutina
3 : 1
Proleter
Mezgraja
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
6 : 1
Rutevac
Rutevac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Orljane
Orljane
Toplica
Šarlinac
0 : 2
Bukovik
Razanj
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 0
Veternica
Leskovac
Radan
Lebane
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Bobište
Bobište
1 : 1
Morava
Leskovac
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Navalin
Navalin
Mladost
Vinarce
2 : 1
Progres
Ladovica
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Umac
Miroševce
Jedinstvo (G)
Grdelica
7 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Besa
Trnovac
1 : 3
Kondiva
Žbevac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 3
Ternoci
Trnovac
Nebeski Andjeli
Vranje
7 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Vinogradar
Crkvenac
1 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (K)
Končarevo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Istok 63
Plana
5 : 4
Napredak (Z)
Zlatovo
Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Budućnost
Miliva
Morava
Ribare
5 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga
Kobišnica
0 : 3
Brestovac
Brestovac
Ključ
Podvrška
2 : 4
Rudar
Bor
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Rajac
Rajac
Branik
Štubik
1 : 1
Radujevac
Radujevac
Dedina
Dedina
3 : 4
Jasika
Jasika
Naupare
Naupare
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Trudbenik
Stalać
3 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost
Makrešane
2 : 0
Sloga
Ćićevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Trajal
Kruševac
ŠSK
Štipina
1 : 1
Mladost
Sumrakovac
Omladinac
Grezna
3 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 1
BSK
Bogovina
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 0
Borac
Vražogrnac
Slavija
Kovačica
4 : 0
Spartak
Debeljača
Polet
Izbište
0 : 4
Radnički (K)
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (S)
Sakule
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 5
Borac (A)
Aleksandrovo
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Begej
Žitište
OFK Klek
Klek
0 : 4
Bilećanin
Sečanj
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
Kula
Kula
2 : 1
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
0 : 1
Mladost
Kruščić
Hajduk
Stapar
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički
Irig
2 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Mladost
Kupinovo
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Graničar
Adaševci
3 : 0
Šumar
Ogar
Jadran
Golubinci
0 : 0
Sremac
Vojka
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac
Stepanović
5 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 0
Borac
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Borac
Lazarevac
4 : 2
Milutinac
Zemun
Vrčin
Vrčin
2 : 1
Strelac
Mislođin
Dunavac
Grocka
1 : 3
IMR
Rakovica
PIK Zemun
Zemun
1 : 0
Rudar
Zeoke
ND 2011
Novi Pazar
3 : 1
Morava
Mrsać
Mladost
Vrdila
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Granit
Jošanička banja
6 : 2
Žiča
Žiča
Lazac
Lazac
0 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
4 : 2
Hajduk
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Botunje
Botunje
Ćava
Grošnica
0 : 1
Dobrača
Dobrača
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Morava
Mojsinje
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Strelac
Miokovci
1 : 4
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
1 : 3
Zadrugar
Donja Trepča
Miokovci
Miokovci
3 : 0
Parmenac
Parmenac
Rakova
Rakova
1 : 1
Premeća
Premeća
Malba
Žaočani
0 : 0
Polet
Goričani
Radnički
Turica
2 : 3
Gorušica
Viča
Brezova
Brezova
1 : 6
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 3
Bjelica
Milatovići
Proleter
Jelovik
4 : 0
Maskar
Maskar
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
BSK
Belosavci
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Mladi rudar
Bukovik
3 : 3
Šatornja
Šatornja
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Mladost
Jelenac
Šamot
Aranđelovac
5 : 0
Sloga
Zagorica
Palanka
Smederevska Palanka
3 : 0
Bašin
Bašin
Vodice
Vodice
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Udarnik
Baničina
0 : 1
Pobeda
Golobok
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Šumadija
Azanja
0 : 0
Proleter
Mala Plana
Bata Bulić
Bistrica
2 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Omladinac (B)
Busur
4 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Mladost
Svinjarevo
1 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Napredak (T)
Toponica
3 : 0
Sloga
Viteževo
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Radnički
Knežica
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Dunavac (P)
Petka
4 : 2
Đerdap
Golubac
Sloga (D)
Dubravica
0 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
RSK
Rabrovo
4 : 2
Polet
Voluja
Dunavac (K)
Kisiljevo
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Jedinstvo (D)
Duboka
0 : 0
Makce
Makce
14. Oktobar
Draginac
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
6 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Stari Jadar
Gornji Dobrić
2 : 1
Borac
Lešnica
Stolice
Krupanj
5 : 1
Lonjin
Lonjin
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Mladost
Borina
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Pocerina
Jevremovac
OFK Varna
Varna
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Galeb
Cerovac
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Dumaca
Pocerski Metković
1 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (M)
Matijevac
1 : 2
Korman
Korman
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Provo
Provo
Sloga (D)
Duvanište
1 : 7
Mladi Borac
Dublje
Budućnost
Zminjak
0 : 3
Omladinac (B)
Bogatic
Sloga (P)
Petlovača
2 : 1
Napredak
Ribari
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 3
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
6 : 1
Drina
Badovinci
Gorki
Glušci
2 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Veliševac
Veliševac
0 : 1
Komanice
Komanice
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Liplje
Liplje
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 0
Orao
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
2 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Polet
Popučke
Pričević
Pričević
0 : 3
Kotešica
Kotešica
Zadrugar
Lopatanj
3 : 4
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Gradac
Valjevo
3 : 0
Mladost Dračić
Dračić
Dokmir
Dokmir
1 : 6
Kalenić
Kalenić
Joševa
Joševa kod Uba
1 : 1
Vrelo
Vrelo kod Uba
Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Brgule
Brgule
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Sloga
Lončanik
Zeleznicar
Nis
1 : 4
Supovac
Supovac
Morava
Čokot
5 : 2
Mladost
Lalinac
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Mladost
Donji Komren
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
0 : 5
Čegar
Donji Matejevac
Secanica
Secanica
2 : 2
Koca
Niska Banja
Milanovo
Milanovo
2 : 3
Sloga
Lipovica
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 1
MB
Mala Biljanica
Kumarevo
Kumarevo
2 : 1
Morava
Glozane
Radnički
Pertate
3 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Napredak
Bogojevce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Polet
Stajkovce
3 : 1
Železničar
Brestovac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Resavac
Subotica
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Kupinovac
Kupinovac
5 : 1
Mladost (S)
Sikirica
BSK
Buljane
1 : 2
Kolare
Kolare
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Tekstilac
Paraćin
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Polet
Senje
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Slatina
Negotin
Samarinovac
Samarinovac
1 : 1
Smedovac
Smedovac
BSK
Bukovče
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Vidrovac
Vidrovac
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Mladost
Karbulovo
0 : 2
Ratar
Jasenica
Deli Jovan
Sikole
0 : 0
Rečka
Rečka
Mladost T
Toljevac
2 : 2
Omladinac
Pojate
Gradina
Pejovac
6 : 2
Mladi radnik
Bačina
Mladost DK
Donji Katun
1 : 1
Ušće
Stalać
Borac
Gornji Katun
4 : 0
Sloga L
Lozna
Sloga D
Dašnica
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Železničar
Pančevo
5 : 0
Glogonj
Glogonj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 0
Strela
Ivanovo
Unirea
Uzdin
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Vojvodina
Crepaja
5 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Pobeda
Samoš
0 : 6
Proleter
Mramorak
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Hajduk
Šušara
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Potporanj
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
9 : 1
Banat
Dupljaja
Dobrica
Dobrica
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Poljoprivrednik
Bikovo
3 : 3
Đurđin
Đurđin
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Udarnik
Višnjevac
3 : 0
Solid
Subotica
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Dinamo
Sonta
Lipar
Lipar
6 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 1
Rastina 1918
Rastina
Radnički
Ratkovo
3 : 2
OFK Metalac
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
1 : 1
OFK Šikara
Sombor
Panonija
Lalić
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Graničar K
Kuzmin
5 : 1
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo
Platičevo
2 : 6
Borac
Martinci
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Popinci
Popinci
1 : 1
Graničar G
Grabovci
Sloga Borac
Surduk
0 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Železničar
Inđija
0 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 2
Sloven
Sibač
Partizan
Susek
2 : 4
Dinamo
Budisava
Čenej
Čenej
4 : 2
Borac
Rakovac
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
Sremac
Čerević
OFK Futog
Futog
4 : 1
Bačka
Begeč
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost Radost
Srbobran
4 : 0
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Mladost
Radičević
Proleter
Ravno Selo
4 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bečej
Bečej
3 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Tvrdjava
Bač
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Bačka
Despotovo
2 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina
Tovariševo
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
1 : 5
Kulpin
Kulpin
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 7
ŽSK
Žabalj
Obilić
Vilovo
0 : 3
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 7
Titel
Titel
Institut
Zemun Polje
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Banja
Visnjička banja
Rušanj
Rušanj
1 : 0
Borac
Progar
Dunav
Veliko Selo
2 : 3
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Boleč
Grocka
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Mladost
Umčari
2 : 1
Šepšin
Šepšin
OFK Leštane
Leštane
2 : 2
Radnički PDM
Mladenovac
Ivanča
Ivanča
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
3 : 1
Borac
Amerić
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
Popović
Popović
Lisović
Beograd
0 : 3
OFK Burovo
Burovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Budućnost
Zvečka
3 : 3
Borac
Ušće
Jedinstvo
Godačica
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Zgodačica
Godačica
4 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stubal
Stubal
3 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Ras
Novi Pazar
7 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
0 : 4
Progorelica
Progorelica
Musina reka
Musina reka
0 : 1
Kablar
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Popovići
Popovići
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 2
Dizel
Bare
Sloga (L)
Lučica
6 : 0
Stig
Beranje
Sloga Trgosped
Mehovine
3 : 0
Sloga
Ridjake
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 4
Torpedo
Lojanice
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Krnule 09
Krnule
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Polet
Jalovik
Tresnjevka
Trbusac
1 : 0
Bobovik
Bobovik
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 2
Ceric
Miokus
Sava
Mrdjenovac
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Volujac
Volujac
5 : 0
Metlić
Metlić
Mladost (Слатина)
Slatina
0 : 1
Младост 2011
Синошевић
Bratstvo (B)
Bratmilovce
1 : 0
Nomanica
Nomanica
Lipar
Donji Račnik
3 : 0
Trnava
Trnava
Partizan (M)
Majur
1 : 5
Napredak
Staro Lanište
OFK Tabane
Tabane
2 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
2 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Bresje
Bresje kod Jagodine
1 : 2
Morava Panjevac
Kočino Selo
Popovac
Popovac
3 : 0
Jedinstvo R
Ratare
Radnicki
Tekija
2 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Polet
Zabrega
1 : 3
Zemljoradnik
Striža
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
1 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Napredak
Stubica
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Hajduk
Čepure
Radnik
Davidovac
3 : 2
Budućnost
Glavica
Borac
Klenak
1 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Mladost
Buđanovci
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
PSK Putinci
Putinci
1 : 3
Sloga
Voganj
Fruška Gora
Ruma
4 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 0
Polet
Nikinci
Jedinstvo M
Morović
10 : 0
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Vašica
1 : 0
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Borac
Ilinci
0 : 2
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
6 : 0
Graničar
Jamena
Omladinac B
Batrovci
2 : 1
Omladinac M
Molovin
Sindjelić
Gibarac
6 : 0
Sremac
Berkasovo
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 6
Napredak
Popinci
Kameni
Ašanja
6 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
1 : 0
Vitez
Subotište
Lovac
Karlovčić
1 : 0
Sremac
Deč
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Radnički NP
Nova Pazova
4 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Budućnost
Valjevo
1 : 3
Jedinstvo Š
Štitar
Loznica
Loznica
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Omladinac (B)
Bukovac
15 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kula
Kula
2 : 0
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
5 : 2
Mladost
Kruščić
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 5
Hajduk
Kula
Vršac
Vršac
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Kikinda
Kikinda
1 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bečej
Bečej
0 : 4
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Spartak ZV
Subotica
Tavankut
Tavankut
2 : 3
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
3 : 3
Krivaja
Krivaja
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Dinamo
Pančevo
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Hajduk
Kula
Vršac
Vršac
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Kikinda
Kikinda
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bečej
Bečej
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
0 : 6
Spartak ZV
Subotica
Radnički (P)
Pirot
2 : 7
Real Niš
Niš
Potisje
Kanjiža
6 : 0
Sever
Subotica