XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 357 utakmica za dan
Nedelja, 20 Novembar 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rad
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 2
Mačva
Šabac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Sloga
Despotovac
Timok
Zaječar
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Kopaonik
Brus
2 : 2
Radnik
Surdulica
Dinamo
Vranje
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Stari Banovci
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Beograd
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 2
Slavija
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
PKB
Padinska skela
Srem (J)
Jakovo
3 : 1
BASK
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Vodojaža
Grošnica
3 : 4
Polet (T)
Trbušani
Bane
Raška
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Metalac
Kraljevo
Tutin
Tutin
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Gruža
Gruža
Šumadinac
Brzan
5 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 3
Seljak
Mihajlovac
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Železničar
Smederevo
Sloga (D)
Drmno
3 : 2
Obilić
Živica
Drina
Ljubovija
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Ribnica
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Krušik
Valjevo
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 1
Radnički
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Sevojno
Sevojno
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Moravica
Subotinac
0 : 3
Dubočica 1923
Leskovac
Omladinac
Malošište
4 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Moravac Orion (M)
Mrštane
4 : 1
SFK Moravac (P)
Predejane
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Palilulac
Niš
Rembas
Resavica
1 : 2
Kablovi
Zaječar
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Juhor
Obrež
Slatina
Bor
0 : 3
Napredak
Drenovac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Kolonija
Kovin
Borac
Starčevo
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Bulbulderac
Beograd
1 : 2
Turbina
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Grafičar
Beograd
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Železnik Lavovi
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Resnik
Resnik
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Azbest
Stragari
1 : 6
Sušica
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 1
Maršić
Maršić
Budućnost
Resnik
2 : 3
Seljak
Male Pčelice
Šumadija
Čumić
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 1
Sloga D
Desimirovac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Sloga L
Lužnice
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Brezak
Pranjani
0 : 2
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Dragačevo
Guča
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Vujan
Prislonica
2 : 0
Morava
Katrga
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Napredak
Svračkovci
Prilike
Prilike
1 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Rudar
Bresnica
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Budućnost
Ratari
Osipaonica
Osipaonica
4 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Sloga
Miloševac
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 3
Borac
Ralja
Sloboda
Lipe
3 : 0
Selevac
Selevac
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Sloga K
Kasidol
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Integral
Batuša
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Vihor
Maljurevac
3 : 2
Šapine
Šapine
Crni Vrh
Miljević
6 : 4
Železničar
Požarevac
Sloga B
Burovac
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Antimon
Zajača
4 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Radjevac
Krupanj
7 : 1
Sindjelić
Lipnica
ZSK
Valjevo
2 : 1
Banjani
Banjani
Tulari
Tulari
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Trlić
Trlić
0 : 0
OFK Divci
Divci
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Mladost
Vračević
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Delijski Vis
Niš
4 : 1
Crvena zastava
Hum
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Vrtište
Vrtište
Radnički
Trupale
0 : 2
Mramor
Mramor
Mladost
Medoševac
5 : 0
Proleter
Mezgraja
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Mladost (B)
Batušinac
1 : 3
Palilula
Aleksinac
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 0
Rad
Merošina
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Mladost
Vinarce
Umac
Miroševce
2 : 1
Bobište
Bobište
Progres
Ladovica
2 : 0
Budućnost
Orašje
Navalin
Navalin
0 : 2
Radan
Lebane
Morava
Leskovac
1 : 3
Veternica
Leskovac
Šumadija
Razgojna
5 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Pavlovac
Pavlovac
1 : 3
Bukuroca
Bukurevac
Dobrič
Pejkovac
4 : 4
Partizanski put
Grudaš
Dunđerski
Voljčinac
0 : 2
Jastrebac
Blace
Kosovac
Prokuplje
6 : 2
Borac
Držanovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Omladinac
Podina
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
Sindjelic
Grabovac
3 : 2
Levač
Rekovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Lugomir
Rakitovo
Sloga
Donje Vidovo
6 : 0
Istok 63
Plana
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Budućnost
Miliva
2 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 4
Jedinstvo
Mijatovac
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
2 : 0
Rajac
Rajac
Radnički
Klokočevac
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Branik
Štubik
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Dedina
Dedina
Jasika
Jasika
3 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Naupare
Naupare
0 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
5 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 1
Sloga
Ćićevac
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Mladost
Makrešane
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 0
Rudar (P)
Podvis
Borac
Vražogrnac
4 : 1
Sloga (Ž)
Žučkovac
Osnić
Osnić
4 : 0
ŠSK
Štipina
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
Midžor
Kalna
Radnički
Lubnica
3 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Borac (S)
Sakule
Partizan (G)
Gaj
6 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Slavija
Kovačica
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Naftagas (B)
Boka
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 0
Gradnulica
Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
0 : 4
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Hajduk
Stapar
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Kordun
Kljajićevo
4 : 1
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
10 : 1
Borac
Bački Gračac
Graničar
Adaševci
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
2 : 2
Hajduk (B)
Beška
Sremac
Vojka
5 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Šumar
Ogar
0 : 3
Mladost
Kupinovo
Hajduk (Š)
Šimanovci
9 : 1
Radnički
Irig
Sloga Milšped
Krnješevci
3 : 3
Zeka Buljubaša
Ravnje
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Omladinac
Stepanović
Slavija (P)
Pivnice
0 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Bačka
Đurđevo
2 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Borac
Lazarevac
4 : 0
Dunavac
Grocka
PIK Zemun
Zemun
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Policajac
Beograd
Strelac
Mislođin
0 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Prva Iskra
Barič
2 : 2
Komgrap
Beograd
Radnik
Prilužje
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Moša
Banje
1 : 4
Kopaonik
Lešak
Zvečan
Zvečan
3 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Košutnjak
Kragujevac
3 : 1
Mladost
Pajazitovo
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
2 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
Kremenac
Rogojevac
0 : 3
Botunje
Botunje
Srbija
Ilićevo
5 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Ćava
Grošnica
4 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Polet
Goričani
0 : 3
Rakova
Rakova
Premeća
Premeća
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 3
Strelac
Miokovci
Planinac
Vujetinci
2 : 5
Morava
Mojsinje
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Mladost (P)
Preljina
Šumadija
Sipić
1 : 5
Karađorđe
Vučić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 4
Velika Reka
Velika Reka
Sloga
Korenita
2 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Mladost
Borina
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Lonjin
Lonjin
2 : 3
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Granit
Radalj
0 : 2
14. Oktobar
Draginac
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Korman
Korman
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Provo
Provo
1 : 0
Galeb
Cerovac
Dobrava
Vukošić
5 : 0
Dumaca
Pocerski Metković
Sloga (K)
Krnić
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Pocerina
Jevremovac
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Omladinac (S)
Slepčević
4 : 3
Budućnost
Zminjak
Proleter
Šabac
4 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak
Ribari
7 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Mladi Borac
Dublje
5 : 0
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
0 : 4
Partizan
Drenovac
Omladinac (B)
Bogatic
1 : 1
Gorki
Glušci
Drina
Badovinci
4 : 3
Sloga (D)
Duvanište
Jedinstvo
Poljanice
3 : 0
Dučić
Dučić
Orao
Poljanice
0 : 3
Rajac
Kadina Luka
Liplje
Liplje
3 : 0
Veliševac
Veliševac
Komanice
Komanice
6 : 2
Borac
Rajković
Polet
Takovo kod Uba
0 : 0
Kalenić
Kalenić
Dokmir
Dokmir
1 : 6
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Joševa
Joševa kod Uba
5 : 1
Brgule
Brgule
Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Čučuge
Čučuge
6 : 2
Sloga
Lončanik
Gunjevac
Gunjevac
2 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Morava
Krušce
4 : 1
Supovac
Supovac
Zeleznicar
Nis
3 : 1
Mladost
Donji Komren
Morava
Čokot
0 : 3
Čegar
Donji Matejevac
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 5
Vulkan
Brenica
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
2 : 1
Koca
Niska Banja
Jedinstvo
Bobovište
5 : 2
Tempo
Mozgovo
Pobeda
Jakovlje
1 : 4
Vukašinovac
Vukašinovac
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 2
Sloga (K)
Korman
Polet (R)
Radevac
3 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
4. Juli
Mekiš
3 : 0
Sloga
Jovanovac
Moravac
Čečina
3 : 0
Dobrič
Brest
NS Tatko
Lepaja
1 : 4
Baličevac
Baličevac
Javor
Sladaja
3 : 0
BSK
Buljane
Polet
Senje
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Kolare
Kolare
1 : 0
Resavac
Subotica
Mladost (S)
Sikirica
5 : 0
Mladost (T)
Tečić
Deli Jovan
Sikole
3 : 0
Slatina
Negotin
Ratar
Jasenica
2 : 1
Vidrovac
Vidrovac
Kovilovo
Kovilovo
7 : 2
BSK
Bukovče
Urovica
Urovica
2 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Smedovac
Smedovac
1 : 1
Miloševo
Miloševo
Junior
Davidovac kod Kladova
2 : 3
Kladušnica
Kladušnica
Napredak
Korbovo
1 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Omladinac
Vajuga
0 : 1
Trajan
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Železničar
Pančevo
8 : 0
Pobeda
Samoš
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Borac (P)
Pločica
0 : 5
Vojvodina
Crepaja
Proleter
Mramorak
1 : 2
Unirea
Uzdin
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Vinogradar
Gudurica
7 : 1
Banat
Dupljaja
Hajduk
Šušara
4 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Ratar
Kruščica
2 : 0
Ševac
Kusić
Borac
Rakovac
2 : 4
Partizan
Susek
Dinamo
Budisava
2 : 3
Tatra
Kisač
Čenej
Čenej
2 : 2
Sremac
Čerević
OFK Sirig
Sirig
2 : 2
Mladost
Novi Sad
OFK Futog
Futog
6 : 0
Proleter
Banoštor
Vinogradar
Ledinci
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 1
Mladost
Radičević
Proleter
Ravno Selo
3 : 4
Iskra
Kucura
Budućnost
Savino Selo
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Miletić
Mošorin
1 : 4
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 2
Sloga
Lok
Dunav
Veliko Selo
0 : 2
Jedinstvo
Surcin
Omladinac
Veliki Mokri Lug
2 : 1
Rušanj
Rušanj
Borac
Progar
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
Banja
Visnjička banja
2 : 2
Sindjelić
Ugrinovci
Napredak
Selo Rakovica
0 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Kosmaj
Ralja
Borac
Amerić
2 : 2
Ivanča
Ivanča
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Šepšin
Šepšin
2 : 4
Podunavac
Ritopek
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Boleč
Grocka
Budućnost
Zvečka
0 : 0
Palež
Palež
Borac
Ušće
5 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vranić
Vranić
3 : 0
BSK
Brajkovac
Mladost (B)
Baroševac
5 : 0
Lisović
Beograd
Borac (K)
Klenovnik
6 : 0
Napredak (P)
Poljana
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
4 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Dizel
Bare
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
BSK
Belanovce
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Veliko selo
Veliko selo
0 : 2
Zuce
Zuce
Crvenka
Borča
5 : 2
Kapedunum
Beograd
Moštanica
Velika Moštanica
1 : 0
Hajduk
Kamendol
Heroj
Jajinci
0 : 3
Mladost (B)
Begaljica
Partizan
Kaludjerica
0 : 0
Mladost (JR)
Jabučki rit
Dunavac
Dunavac
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Drlupa
Drlupa
1 : 2
Ropočevo
Ropočevo
OFK Slatina
Slatina
0 : 7
Stojnik
Stojnik
Đurinci
Đurinci
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
Sibnica
Sibnica
2 : 2
Vis
Parcani
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Hajduk
Stapar
1 : 2
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
13 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
1 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Hajduk
Kula
Dinamo
Pančevo
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Kikinda
Kikinda
0 : 9
Banat
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Bečej
Bečej
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
0 : 2
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Hajduk
Kula
Dinamo
Pančevo
1 : 4
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Kikinda
Kikinda
4 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Bečej
Bečej
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Senta
Senta
1 : 4
Potisje
Kanjiža

Košarka

Cedevita
Zagreb
89 : 67
Krka
Novo Mesto
Spartak
Subotica
96 : 83
KG Student UK
Kragujevac
Šabac
Šabac
90 : 72
Radnički
Obrenovac
Novi Pazar
Novi Pazar
111 : 88
Požarevac
Požarevac
Sivac
Sivac
38 : 86
Ljubovija
Ljubovija
Paraćin
Paraćin
74 : 76
Srbobran Raehem
Srbobran
Bor
Bor
67 : 79
Basket Stars
Kragujevac
Kraljevo
Kraljevo
0 : 20
Radivoj Korać MT
Beograd

Odbojka

Sterija
Beograd
0 : 3
Spartak
Subotica
Timok
Zaječar
3 : 1
Radan
Lebane
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Zaječar
Zaječar
Poreč
Donji Milanovac
1 : 3
Bor II
Bor
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Timok
Zaječar

Rukomet

Požarevac
Požarevac
36 : 26
Železničar 1949
Niš
Novi Beograd
Beograd
25 : 28
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
26 : 35
Vrbas Carnex
Vrbas
Jagodina
Jagodina
27 : 28
Crvena Zvezda
Mokrin
Arilje
Arilje
26 : 23
Trepča
Kosovska Mitrovica
Grafičar
Bezdan
27 : 25
Kikinda
Kikinda
Bačka Palanka
Bačka Palanka
35 : 26
Radnički
Jaša Tomić
Slavija
Novi Sad
28 : 27
Kljajićevo
Kljajićevo
Crvenka II
Crvenka
27 : 27
Jedinstvo
Novi Bečej
Junior
Beograd
32 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
17 : 30
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Cepelin 2
Beograd
25 : 32
Milenijum
Beograd
Dubočica
Leskovac
28 : 22
Zaječar 2
Zaječar
Raška
Raška
17 : 22
Đerdap
Kladovo

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
5 : 4
Niš 92
Niš
Tango Liman
Novi Sad
3 : 4
Smederevo
Smederevo
Užice
Užice
3 : 8
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Mašinac
Kragujevac
5 : 3
Krčagovo
Krčagovo
Tvrdjava
Novi Sad
3 : 2
Hajduk
Kula
Telep
Novi Sad
3 : 4
Bečej
Bečej
Kepa 9
Stajićevo
2 : 10
Kraljevićevo
Kačarevo
Raška
Raška
4 : 6
Oplenac
Topola
Crnokosa
Kosjerić
1 : 6
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Ekonomac 2
Kragujevac
10 : 0
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac