XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 617 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda Point
Užice
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
Javor
Ivanjica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Kopaonik
Brus
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Vranje
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Borac (B)
Bivolje
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Trgovački (J)
Jagodina
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Dolina
Padina
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Senta
Senta
Srem (J)
Jakovo
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
3 : 2
Kovačevac
Kovačevac
BASK
Beograd
0 : 2
Sopot
Sopot
PKB
Padinska skela
0 : 0
Voždovac
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
4 : 0
Beograd
Beograd
Tutin
Tutin
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Sloga (D)
Drmno
0 : 4
Borac (Ž)
Žabari
Obilić
Živica
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Železničar
Smederevo
3 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Seljak
Mihajlovac
4 : 0
Gruža
Gruža
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Drina
Ljubovija
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Krušik
Valjevo
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
OFK Osečina
Osečina
1 : 2
Ribnica
Mionica
Moravac Orion (M)
Mrštane
3 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Omladinac
Malošište
Vučje
Vučje
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Slatina
Bor
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Napredak
Drenovac
0 : 4
Morava (Ć)
Ćuprija
Juhor
Obrež
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
6 : 0
FUD
Brus
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (B)
Bajmok
3 : 2
Borac
Starčevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
1. Maj
Ruma
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
2 : 3
Vinča
Vinča
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Železnik Lavovi
Beograd
4 : 0
Radnički (R)
Rudovci
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Bulbulderac
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 4
Turbina
Beograd
Ribnica (J)
Jovac
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Grdica
Grdica
Morava (S)
Sirča
5 : 2
Polet (R)
Ratina
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Rudar
Baljevac
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
5 : 0
Radnik
Ušće
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
0 : 3
Jadran
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
2 : 1
Azbest
Stragari
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
Omladinac
Zablaće (Čačak)
0 : 0
Slatina
Slatina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
6 : 1
Prilike
Prilike
Rudar
Bresnica
8 : 0
Šumadija
Brdjani
Spartak
Trnava
0 : 2
Mladost
Atenica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Vujan
Prislonica
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
2 : 2
Brezak
Pranjani
Morava
Katrga
3 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Vinča
Vinča
2 : 1
Banja
Banja
Partizan
Darosava
1 : 2
Sloga
Zabojnica
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 2
Junkovac
Junkovac
Šumadija
Toponica
1 : 1
Marjan
Knić
Borac
Pajsijević
6 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Sloboda
Lipe
1 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Borac
Ralja
1 : 3
Šumadinac
Binovac
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Dragoš
Oreškovica
3 : 4
Crni Vrh
Miljević
Sloga B
Burovac
2 : 3
Polet
Suvi Do
Omladinac
Šetonje
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Železničar
Požarevac
2 : 1
Vihor
Maljurevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Integral
Batuša
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Sloga K
Kasidol
Šapine
Šapine
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Mlava
Malo Laole
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Lipolist
Lipolist
2 : 2
Radnički
Koceljeva
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Antimon
Zajača
Sloga
Lipnički Šor
1 : 2
Borac
Šabac
Jedinstvo
Štitar
2 : 4
Mladost (P)
Prnjavor
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 0
Brežđe
Brežđe
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Trlić
Trlić
Proleter
Bajevac
1 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Divci
Divci
0 : 1
Ribnikar
Pecka
GP Zlatibor
Užice
2 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Železničar
Požega
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Perućac
Perućac
1 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
7 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Sečica
Seča reka
2 : 2
Budućnost
Arilje
Jedinstvo
Kalenić
7 : 0
Bioska
Bioska
Crvena zastava
Hum
3 : 2
Aluminjum
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 1
OFK Niš
Niš
Omladinac
Gornji Komren
0 : 3
Mladost
Medoševac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Radnički
Trupale
Rudar
Jelašnica
1 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter
Mezgraja
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Mramor
Mramor
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Orljane
Orljane
Rad
Merošina
3 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 2
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
4 : 2
Jastrebac
Tešica
Morava
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Navalin
Navalin
Veternica
Leskovac
0 : 2
Umac
Miroševce
Radan
Lebane
8 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Bobište
Bobište
2 : 2
Gradac
Konopnica
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Mladost
Vinarce
1 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Temac
Temska
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Mladost P.R
Poljska Ržana
0 : 2
Napredak
Izvor
Kondiva
Žbevac
5 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Besa
Trnovac
2 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Pčinja
Trgovište
Omladinac
Podina
0 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Budućnost
Miliva
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Jedinstvo
Mijatovac
6 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (S)
Svojnovo
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (K)
Končarevo
1 : 1
Sindjelic
Grabovac
Istok 63
Plana
1 : 0
Vinorača
Vinorača
Lugomir
Rakitovo
0 : 3
Mladost (J)
Jovac
Sloga
Kobišnica
3 : 3
Branik
Štubik
Nemetali
Donja Bela Reka
7 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Radujevac
Radujevac
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Rajac
Rajac
0 : 3
Brodoremont
Kladovo
Dedina
Dedina
0 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Mladost
Makrešane
2 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Blagotin
Poljna
Sloga
Ćićevac
5 : 0
Naupare
Naupare
Donji Kopaonik
Razbojna
0 : 3
Jasika
Jasika
Trajal
Kruševac
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Rudar (P)
Podvis
5 : 0
Mladost
Sumrakovac
Radnički
Lubnica
3 : 0
Osnić
Osnić
ŠSK
Štipina
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Omladinac
Grezna
4 : 1
Sloga (Ž)
Žučkovac
Spartak
Debeljača
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Sloga (P)
Plandište
Slavija
Kovačica
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Mladost
Omoljica
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Tisa
Adorjan
1 : 0
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
6 : 1
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Rusanda
Melenci
OFK Klek
Klek
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 4
Borac (Z)
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
2 : 3
Borac (A)
Aleksandrovo
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
1 : 3
PIK
Prigrevica
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
0 : 2
Sremac
Vojka
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 2
Jadran
Golubinci
Mladost
Kupinovo
3 : 1
Graničar
Adaševci
Bačka
Đurđevo
1 : 2
Metalac
Futog
Jedinstvo
Rumenka
3 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
Slavija (NS)
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Borac
Šajkaš
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Strelac
Mislođin
Komgrap
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Policajac
Beograd
0 : 3
Rudar
Zeoke
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Dunavac
Grocka
Radnik
Prilužje
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Sočanica
Sočanica
1 : 4
Kopaonik
Lešak
Ibar
Leposavić
6 : 0
Moša
Banje
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Sitnica
Lepina
Polet
Laplje Selo
0 : 0
Gracko
Staro Gracko
Radnički
Velika Hoča
0 : 3
Plemetina
Plemetina
Brezovica
Štrpce
3 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Morava
Mrsać
Napredak
Gračac
1 : 3
Vrnjci
Vrnjci
ND 2011
Novi Pazar
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Mladost
Vrdila
1 : 1
Lazac
Lazac
Gruža
Vitanovac
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
0 : 3
Kragujevac
Kragujevac
Botunje
Botunje
0 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Zadrugar
Donja Trepča
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Parmenac
Parmenac
Morava
Mojsinje
3 : 0
Premeća
Premeća
Strelac
Miokovci
6 : 0
Polet
Goričani
Budućnost
Stančići
2 : 3
Malba
Žaočani
Miokovci
Miokovci
1 : 2
Rakova
Rakova
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Dedinje Junajted
Guča
2 : 1
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
3 : 0
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
1 : 2
Kotraža
Kotraža
Radnički
Turica
2 : 1
Bratstvo
Dljin
Brezova
Brezova
8 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 1
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
2 : 6
Mladi rudar
Bukovik
Sloga
Zagorica
1 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost
Jelenac
6 : 1
B 2000
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
7 : 0
Proleter
Jelovik
Plaskovac
Plaskovac
1 : 4
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
3 : 1
Maskar
Maskar
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 2
Pobeda
Golobok
Vodice
Vodice
3 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Udarnik
Baničina
1 : 1
Proleter
Mala Plana
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Šumadija
Azanja
Napredak (VC)
Veliko Crniće
6 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
Sloga
Viteževo
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (B)
Busur
3 : 1
Rudar
Krepoljin
Mladost
Svinjarevo
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Napredak (T)
Toponica
1 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Radnički
Knežica
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 0
Dunavac (P)
Petka
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Polet
Voluja
Sloga (D)
Dubravica
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 3
Makce
Makce
RSK
Rabrovo
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Dunavac (K)
Kisiljevo
0 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Velika Reka
Velika Reka
3 : 2
Granit
Radalj
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Borac
Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Lonjin
Lonjin
14. Oktobar
Draginac
3 : 0
Mladost
Borina
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Sloga
Korenita
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
Luk
Voćnjak
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 3
Stolice
Krupanj
Pocerina
Jevremovac
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Provo
Provo
Galeb
Cerovac
2 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Dumaca
Pocerski Metković
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
Korman
Korman
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga (M)
Matijevac
0 : 3
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Sloga (D)
Duvanište
2 : 0
Duško
Klenje
Budućnost
Zminjak
2 : 0
Sloga (P)
Petlovača
Sloga (B)
Bogosavac
0 : 1
Majur
Majur
Proleter
Šabac
5 : 0
Omladinac (B)
Bogatic
Partizan
Drenovac
0 : 2
Mladi Borac
Dublje
Gorki
Glušci
3 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Napredak
Ribari
Komanice
Komanice
3 : 2
Orao
Poljanice
Veliševac
Veliševac
4 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Rajac
Kadina Luka
2 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
4 : 0
Toplica
Donja Toplica
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Polet
Popučke
Iskra
Donja Bukovica
6 : 1
Kotešica
Kotešica
Lukavac
Lukavac
4 : 0
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Pričević
Pričević
0 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
0 : 2
Mladost Dračić
Dračić
Čučuge
Čučuge
2 : 0
Polet
Takovo kod Uba
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Paljuvi
Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Sloga
Lončanik
4 : 3
Dokmir
Dokmir
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Jedinstvo
Milorci
Brgule
Brgule
2 : 0
Kalenić
Kalenić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Vrelo
Vrelo kod Uba
Gorobilje
Gorobilje
0 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Borac (O)
Otanj
2 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
1 : 4
Ježevica
Velika Ježevica
Savinac
Visibaba
1 : 0
Duškovci
Duškovci
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Lazarica
Prilipac
Glumač
Glumač
1 : 2
Lauš
Lopaš
Secanica
Secanica
4 : 3
Morava
Čokot
Koca
Niska Banja
2 : 5
Zeleznicar
Nis
Čegar
Donji Matejevac
4 : 3
Morava
Krušce
Mladost
Donji Komren
1 : 4
Moravac
Gornje Međurovo
Mladost
Lalinac
2 : 0
Supovac
Supovac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 1
Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 3
Pobeda
Jakovlje
Sloga (K)
Korman
4 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Tempo
Mozgovo
2 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Radnički
Kočane
3 : 0
Moravac
Čečina
Knežica
Knežica
3 : 0
Naisus
Rožina
Sloga
Lipovica
4 : 2
MB
Mala Biljanica
Milanovo
Milanovo
1 : 1
Morava
Glozane
Mladi Borac
Zivkovo
1 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Kumarevo
Kumarevo
0 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Radnički
Pertate
2 : 0
Železničar
Brestovac
Napredak
Bogojevce
0 : 1
Polet
Stajkovce
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
7 : 1
Provalija
Pirot
Padež
Petrovac
6 : 1
Borac
Barje Čiflik
Pobeda
Držina
0 : 2
Sloboda
Rasnica
Kolare
Kolare
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Tekstilac
Paraćin
Mladost (T)
Tečić
0 : 0
Polet
Senje
Mladi Radnik
Novo Laniste
2 : 1
Ursule
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
2 : 0
Sindjelic
Vojnik
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Slatina
Negotin
0 : 3
Urovica
Urovica
Smedovac
Smedovac
0 : 3
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Samarinovac
Samarinovac
0 : 7
Ratar
Jasenica
BSK
Bukovče
1 : 3
Rečka
Rečka
Vidrovac
Vidrovac
4 : 2
Deli Jovan
Sikole
Mladost
Karbulovo
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Pontes
Kostol
1 : 5
Napredak
Korbovo
Lokomotiva
Novi Sip
4 : 2
Junior
Davidovac kod Kladova
Trajan
Mala Vrbica
1 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
0 : 0
Kladušnica
Kladušnica
Mladi radnik
Bačina
2 : 1
Tomako
Trstenik
Omladinac
Pojate
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Mladost T
Toljevac
3 : 1
Sloga L
Lozna
Gradina
Pejovac
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mladost DK
Donji Katun
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Budućnost
Kaonik
4 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Šanac
Šanac
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Modrica
Modrica
0 : 2
Belović
Dedina
Dvorane
Dvorane
4 : 1
Kupci
Kupci
Sloga
Majdevo
1 : 0
Čitluk
Čitluk
Rasina
Vitanovac
6 : 1
13.April
Lomnica
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Železničar
Pančevo
Strela
Ivanovo
1 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
4 : 1
Borac (P)
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Unirea
Uzdin
5 : 2
Pobeda
Samoš
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ševac
Kusić
1 : 1
Hajduk
Šušara
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Banat
Dupljaja
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 2
Potporanj
Potporanj
Đurđin
Đurđin
4 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 3
Zrinjski 1932
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
2 : 1
Solid
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
3 : 1
Dušan Silni
Subotica
Udarnik
Višnjevac
0 : 1
Žednik
Stari Žednik
Slavija
Banatsko Aranđelovo
6 : 1
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
1 : 1
Tisa
Padej
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Horgoš Higlo
Horgoš
Šampion Olimpija
Orom
1 : 4
Radnički
Tornjoš
Mladost
Gornja Rogatica
2 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Mićunovo
Mićunovo
0 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Polet
Nakovo
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
5 : 0
Vojvodina
Bašaid
Delija
Mokrin
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Banatsko Višnjićevo
2 : 0
Bega
Novi Itebej
Olimpija
Torda
2 : 6
Terekves
Hetin
Napredak
Čestereg
2 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 4
Proleter
Međa
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
Dinamo
Sonta
3 : 1
OFK Metalac
Sombor
Lipar
Lipar
1 : 0
OFK Šikara
Sombor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Panonija
Lalić
Radnički
Ratkovo
5 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Graničar K
Kuzmin
Borac
Martinci
2 : 1
Graničar G
Grabovci
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Jedinstvo
Platičevo
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloven
Sibač
Popinci
Popinci
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Sloga Borac
Surduk
0 : 2
Železničar
Inđija
Partizan
Susek
3 : 2
Vinogradar
Ledinci
TSK
Temerin
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Proleter
Banoštor
2 : 3
Čenej
Čenej
Bačka
Begeč
3 : 1
Borac
Rakovac
Sremac
Čerević
1 : 0
Tatra
Kisač
Napredak
Nadalj
1 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Mladost
Radičević
0 : 5
Budućnost
Savino Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 2
Proleter
Ravno Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 1
Bečej
Bečej
Maglić
Bački Maglić
0 : 5
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (P)
Parage
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka
Despotovo
0 : 1
Kulpin
Kulpin
Vojvodina
Tovariševo
4 : 2
Borac
Obrovac
Krivanj
Selenča
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Titel
Titel
3 : 1
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
Miletić
Mošorin
3 : 1
Obilić
Vilovo
Jedinstvo
Surcin
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Borac
Progar
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Rušanj
Rušanj
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Šepšin
Šepšin
Rabrovac
Rabrovac
5 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Boleč
Grocka
4 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Podunavac
Ritopek
7 : 0
Borac
Amerić
Mladost
Umčari
3 : 1
Popović
Popović
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Ivanča
Ivanča
3 : 1
Pudarci
Pudarci
Lisović
Beograd
0 : 5
Barajevo
Barajevo
Omladinac
Botoš
2 : 0
Lehel
Mužlja
Banat
Čenta
2 : 0
Mladost
Belo Blato
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
Zlatica
Zlatica
1 : 3
Radnički
Sutjeska
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
5 : 0
Sloga
Jarkovac
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 0
Proleter
Neuzina
Partizan
Vrba
4 : 1
Jedinstvo
Godačica
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
2 : 2
Progorelica
Progorelica
Stubal
Stubal
1 : 0
Popovići
Popovići
Ras
Novi Pazar
3 : 1
Miločajac
Miločaj
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Musina reka
Musina reka
Divostin
Kragujevac
7 : 3
Đuriselac
Đuriselo
Stari momci
Kragujevac
3 : 2
Trmbas
Trmbas
Borac
Drenovac
4 : 0
Studenac
Goločelo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
0 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Kopljari
Kopljari
4 : 0
Gorski car
Garaši
Venčani
Venčani
0 : 3
Brezovac
Brezovac
Misača
Misača
5 : 1
Tulež
Tulež
Ranilović
Ranilović
5 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Bečevica
Bečevica
2 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Mladost (P)
Pretoke
6 : 2
Polet (G)
Guberevac
Kobilje
Kobilje
1 : 2
Stig C
Crljenac
BSK
Boževac
0 : 1
Košava
Kalište
Stig MC
Malo Crniće
3 : 2
Budućnost
Aljudovo
Napredak
Simićevo
3 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Udarnik
Sibnica
0 : 4
Mladost
Porodin
Budućnost
Kočetin
2 : 1
Omladinac
Mirijevo
BSK
Brzohode
1 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Dizel
Bare
4 : 1
Stig
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Metalac
Požarevac
Mirko Tomić
Tribrode
4 : 1
Carevac
Carevac
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
2 : 6
Desine
Desine
Radnički
Požeženo
1 : 2
Ram
Ram
Jelav
Jelav
0 : 2
Hajduk
Ribarica
Polet
Loznica
3 : 0
Sloga
Straža
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Hajduk
Debrc
0 : 0
Sloga
Ridjake
Borac
Vladimirci
8 : 1
Torpedo
Lojanice
Sloga Trgosped
Mehovine
5 : 6
Krnule 09
Krnule
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 4
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Dragojevac
Dragojevac
4 : 0
Tresnjevka
Trbusac
Volujac
Volujac
1 : 2
Rankovac
Nakučani
Žabar
Žabar
6 : 0
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Младост 2011
Синошевић
1 : 1
Ceric
Miokus
Sava
Mrdjenovac
4 : 0
Metlić
Metlić
Mladost (Слатина)
Slatina
4 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Mladost (O)
Ocage
3 : 0
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
4 : 3
Napredak
Ševarice
Vukona
Vukona
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
Kolubara
Liso Polje
Bratstvo (B)
Bratmilovce
5 : 0
BSK
Belanovce
Jasunja
Jasunja
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Resavac
Veliki Popović
3 : 2
Beljanica
Strmosten
OFK Dvorište
Dvorište
0 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Rudar Stenjevac
Stenjevac
3 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Lipar
Donji Račnik
1 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Trnava
Trnava
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Bresje
Bresje kod Jagodine
2 : 1
Partizan (M)
Majur
OFK Tabane
Tabane
3 : 1
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
0 : 2
Morava Panjevac
Kočino Selo
Zemljoradnik
Striža
2 : 0
Popovac
Popovac
Golubovac 07
Golubovac
3 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Jedinstvo R
Ratare
3 : 3
Šumadija
Trešnjevica
Radnicki
Tekija
1 : 0
Hajduk
Čepure
Polet
Zabrega
5 : 2
Budućnost
Glavica
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
5 : 1
Radnik
Davidovac
Napredak
Stubica
2 : 0
Omladinac
Šaludovac
Vinogradar
Riljac
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Morava
Medveđa
1 : 0
Polet 57
Milutovac
Rubin
Zalogovac
6 : 0
Kostrež
Ćićevac
Kiseljak
Orašje
4 : 3
Juhor 2
Obrež
Polet (Š)
Šavrane
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Mladost
Djunis
0 : 5
Sebečevac
Sebečevac
Zdravinje
Zdravinje
1 : 5
OFK Ribare
Ribare
Jablanica
Jablanica
7 : 0
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
1 : 3
Drugari
Stanci
Banat
Ilandža
2 : 0
Napredak
Dužine
Janošik
Janošik
4 : 1
Krajina
Kupinik
Vojvodina
Seleuš
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
Borac
Klenak
2 : 2
Sloga
Voganj
PSK Putinci
Putinci
1 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Napredak
Žarkovac
7 : 1
Polet
Nikinci
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Omladinac B
Batrovci
0 : 1
Borac
Ilinci
Sindjelić
Gibarac
0 : 0
Napredak
Vašica
Sremac
Berkasovo
1 : 5
Jedinstvo LJ
Ljuba
Graničar
Jamena
3 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
Jednota
Šid
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
Hajduk
Divoš
1 : 1
Zmaj
Noćaj
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 2
Sloboda
Šašinci
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 1
Sremac
Jarak
Borac R
Radenković
2 : 0
Sloga
Čalma
Srem
Sremska Rača
4 : 3
Borac VR
Veliki Radinci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
0 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Dunavac
Dunavac
4 : 1
Partizan
Kaludjerica
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Heroj
Jajinci
Mladost (JR)
Jabučki rit
1 : 1
Crvenka
Borča
Mladost (B)
Begaljica
2 : 1
Zuce
Zuce
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Kapedunum
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
GAK
Beograd
Torlak
Beograd
8 : 1
Sparta
Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Olimpija
Beograd
0 : 7
Zmaj 1953
Zemun
Borac
Zemun
3 : 1
Kozara
Novi Beograd
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 1
Đurinci
Đurinci
Mladost (MI)
Mala Ivanča
2 : 0
OFK Slatina
Slatina
OFK Rogača
Rogača
7 : 1
Drlupa
Drlupa
Stojnik
Stojnik
1 : 0
Crvena Zvezda
Ralja
Mladost (G)
Guberevac
2 : 2
Ropočevo
Ropočevo
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 0
Guncate
Guncate
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Beljina
Beljina
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Strmovo
Strmovo
2 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Šumadinac
Kruševica
3 : 0
Rasadnik
Lazarevac
Mladost
Leskovac
3 : 0
Borac
Arapovac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
0 : 3
Proleter
Vrbovno
Indeks
Novi Sad
3 : 1
Radnički NP
Nova Pazova
Slavija
Novi Sad
0 : 2
Banat
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Radnički S
Sombor
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Krušik
Valjevo
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo U
Ub
0 : 3
Mačva
Šabac
BSK
Bački Brestovac
0 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Graničar (R)
Riđica
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Kula
Kula
2 : 1
PIK
Prigrevica
Bečej
Bečej
8 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
6 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Hajduk
Kula
Bačka 1901
Subotica
5 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Radnički
Bajmok
Tisa
Adorjan
6 : 1
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Bečej
Bečej
1 : 5
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
4 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Crvenka
Crvenka
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Hajduk
Kula
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Subotica
Subotica
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Borac VL
Veliko Laole
Borac
Žabari
0 : 2
Zvižd
Kučevo
Šapine
Šapine
3 : 0
Sloga
Drmno
Duljaj
Topola
14 : 0
Sušica
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
5 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac

Košarka

Helios Domžale
Domžale
63 : 77
Union Olimpija
Ljubljana
Radnički
Kragujevac
62 : 74
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
75 : 70
Široki WWin
Široki Brijeg
Šabac
Šabac
68 : 63
Loznica
Loznica
Bor
Bor
61 : 65
Play Off
Užice
Kraljevo
Kraljevo
62 : 69
Paraćin
Paraćin
Basket Stars
Kragujevac
97 : 38
Sivac
Sivac

Odbojka

Železničar
Beograd
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Sterija
Beograd
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Niš
Niš
Timok
Zaječar
3 : 2
Desetka
Niš
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Gimnazijalac
Kraljevo
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Poreč
Donji Milanovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
21 : 23
Partizan
Beograd
Železničar
Inđija
26 : 27
Zaječar
Zaječar
Kikinda
Kikinda
33 : 25
PIK Prigrevica
Prigrevica
Putinci
Putinci
28 : 31
Jedinstvo
Novi Bečej
Užice
Užice
20 : 24
Atenica
Atenica
Zlatar 2
Nova Varoš
31 : 38
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
35 : 25
Župa 54 2
Aleksandrovac
Metalac
Kraljevo
18 : 20
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Štrpce Tandems
Štrpce
14 : 46
Mladost
Čačak
Jagodina
Jagodina
28 : 22
Naisa
Niš
Vojvodina
Petrovaradin
25 : 25
ORK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
25 : 12
Halas Jožef
Ada
Cepelin 2
Beograd
29 : 28
Loznica grad
Loznica
Milenijum
Beograd
40 : 12
Loznica
Loznica
Medicinar
Šabac
22 : 33
Junior
Beograd
Slodes
Beograd
30 : 31
Crvena Zvezda 2
Beograd
Petrovac
Petrovac na Mlavi
21 : 18
Mladi Radnik
Radinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 22
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Raška
Raška
30 : 16
Dubočica
Leskovac

Futsal

Tango Liman
Novi Sad
1 : 8
Ekonomac
Kragujevac
Niš 92
Niš
4 : 1
SAS - Sagot
Zrenjanin
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 5
VIK Naisus
Niš
Župski Rubin
Prijepolje
2 : 6
Užice
Užice
Mašinac
Kragujevac
5 : 0
Flash
Mionica
Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 3
Tvrdjava
Novi Sad
Forum
Vršac
5 : 7
Bečej
Bečej
Oplenac
Topola
16 : 5
Kragujevac 2011
Kragujevac
Orao
Arilje
30.10.2011
20:00
Raška
Raška