XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 587 utakmica za dan
Nedelja, 11 Septembar 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 1
Borac
Čačak
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Mačva
Šabac
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Borac (B)
Bivolje
2 : 0
Radnik
Surdulica
Trgovački (J)
Jagodina
2 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Kopaonik
Brus
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Vršac
Vršac
Senta
Senta
1 : 0
Palić
Palić
Žarkovo
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Sindjelić
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sloboda (G)
Grbice
2 : 1
Metalac
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (T)
Trbušani
4 : 0
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Bane
Raška
6 : 1
Partizan
Cerovac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Morava
Velika Plana
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Obilić
Živica
Šumadinac
Brzan
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Drina
Ljubovija
1 : 2
Radnički
Valjevo
Krušik
Valjevo
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Loznica
Loznica
Polimlje
Prijepolje
1 : 3
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sloga (S)
Sjenica
4 : 1
Jedinstvo
Vladimirci
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
7 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vučje
Vučje
2 : 1
Palilulac
Niš
Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Omladinac
Malošište
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Moravica
Subotinac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Rembas
Resavica
1 : 0
Dunav
Prahovo
Napredak
Drenovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Juhor
Obrež
5 : 1
Župa
Aleksandrovac
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
FUD
Brus
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Borac
Starčevo
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Polet (S)
Sivac
Železnik Lavovi
Beograd
4 : 2
Sremčica
Sremčica
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Grafičar
Beograd
1 : 5
Budućnost (D)
Dobanovci
Bulbulderac
Beograd
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 1
Palilulac
Krnjača
Braća Vuković
Lađevci
5 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Karađorđe
Kraljevo
Polet (R)
Ratina
4 : 0
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
0 : 4
Ibar
Mataruška Banja
Morava (S)
Sirča
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac (V)
Vraneši
1 : 2
Rudar
Baljevac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Šumadija
Čumić
1 : 0
Azbest
Stragari
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 1
Maršić
Maršić
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
3 : 3
Seljak
Male Pčelice
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Napredak
Svračkovci
2 : 1
Spartak
Trnava
Ovčar
Markovica
2 : 2
Rudar
Bresnica
Morava
Katrga
5 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Slatina
Slatina
Brezak
Pranjani
3 : 1
Prilike
Prilike
Dragačevo
Guča
1 : 1
Šumadija
Brdjani
Vujan
Prislonica
0 : 1
Mladost
Atenica
Banja
Banja
4 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija
Toponica
5 : 0
Partizan
Darosava
Borac
Pajsijević
1 : 0
Vinča
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 2
Bokanja
Gorovič
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
0 : 0
Borac
Ralja
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost
Ratari
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Napredak
Markovac
1 : 0
Šumadinac
Binovac
Dragoš
Oreškovica
0 : 0
Integral
Batuša
Vihor
Maljurevac
3 : 1
Sloga K
Kasidol
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Sloga B
Burovac
1 : 2
Šapine
Šapine
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Železničar
Požarevac
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Sloga
Lipnički Šor
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo
Štitar
0 : 3
Radjevac
Krupanj
Antimon
Zajača
2 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Brezovica
Brezovica
0 : 1
ZSK
Valjevo
Brežđe
Brežđe
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 2
Proleter
Bajevac
Polet
Rasna
4 : 0
Jasen
Brodarevo
Sečica
Seča reka
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo
Kalenić
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Bioska
Bioska
0 : 0
Omladinac
Zdravčići
Budućnost
Arilje
0 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Ariljska Rampa
Požega
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Proleter
Mezgraja
10 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Mramor
Mramor
6 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
0 : 1
Aluminjum
Niš
Delijski Vis
Niš
2 : 6
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
OFK Niš
Niš
Radnički
Trupale
0 : 1
Mladost
Medoševac
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 1
Rutevac
Rutevac
Toplica
Šarlinac
2 : 2
Orljane
Orljane
Bukovik
Razanj
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 1
Radan
Lebane
Bobište
Bobište
1 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Jablanica
Medveđa
0 : 1
Šumadija
Razgojna
Mladost
Vinarce
2 : 1
Morava
Leskovac
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 1
Navalin
Navalin
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
Progres
Ladovica
Čekmin
Čekmin
4 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 7
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
1 : 3
Dragoš
Pirot
Bukuroca
Bukurevac
3 : 1
Alakince
Alakince
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Kosovac
Prokuplje
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 1
Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
2 : 4
Jug Bogdan
Đakus
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Istok 63
Plana
1 : 3
Napredak (S)
Svojnovo
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Morava
Ribare
3 : 0
Budućnost
Miliva
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Sindjelic
Grabovac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Sloga
Kobišnica
Radujevac
Radujevac
7 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rajac
Rajac
0 : 4
Bor
Bor
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Radnički
Klokočevac
Dedina
Dedina
2 : 1
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Mladost
Makrešane
0 : 3
Trajal
Kruševac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Sloga
Ćićevac
ŠSK
Štipina
1 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Omladinac
Grezna
5 : 1
Mladost
Sumrakovac
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 0
Osnić
Osnić
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Borac
Vražogrnac
0 : 3
BSK
Bogovina
Mladost
Omoljica
5 : 2
Tempo
Sefkerin
Polet
Izbište
2 : 0
Spartak
Debeljača
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Čantavir
Čantavir
1 : 3
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 3
Naftagas
Elemir
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
OFK Klek
Klek
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 1
Potisje
Knićanin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 5
Bilećanin
Sečanj
Kula
Kula
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
ŽAK
Sombor
0 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
5 : 4
Kordun
Kljajićevo
PIK
Prigrevica
4 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički
Irig
1 : 3
Hajduk (V)
Višnjićevo
LSK Laćarak
Laćarak
3 : 1
Sloven
Ruma
Mladost
Kupinovo
1 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (B)
Beška
5 : 0
Rudar
Vrdnik
Graničar
Adaševci
3 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Jadran
Golubinci
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Sremac
Vojka
3 : 2
Šumar
Ogar
Omladinac
Stepanović
1 : 1
Bačka
Đurđevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Baćevac
Baćevac
0 : 0
Rudar
Zeoke
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 2
PIK Zemun
Zemun
Strelac
Mislođin
4 : 0
Dunavac
Grocka
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Šumadija
Šopić
Komgrap
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Žiča
Žiča
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
2 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
Lazac
Lazac
Morava
Mrsać
2 : 2
Granit
Jošanička banja
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Mladost
Vrdila
Napredak
Gračac
1 : 5
ND 2011
Novi Pazar
Kragujevac
Kragujevac
4 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Ćava
Grošnica
0 : 3
Korićani
Korićani
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Botunje
Botunje
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 5
Dobrača
Dobrača
Strelac
Miokovci
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Budućnost
Stančići
2 : 4
Čačak 94
Čačak
Miokovci
Miokovci
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Rakova
Rakova
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Malba
Žaočani
2 : 2
Parmenac
Parmenac
Polet
Goričani
1 : 10
Premeća
Premeća
Majdan
Majdan
3 : 0
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica
1 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Boljkovci
Boljkovci
1 : 4
Ozrem
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 2
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Šilopaj
Šilopaj
3 : 5
Ozremica
Beršići
Jedinstvo
Puhovo
4 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
1 : 1
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
3 : 2
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Kotraža
Kotraža
Proleter
Jelovik
3 : 3
Jasenica
Božurnja
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Maskar
Maskar
Mladi rudar
Bukovik
0 : 3
BSK
Belosavci
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Šamot
Aranđelovac
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Sloga
Zagorica
3 : 3
Mladost
Jelenac
Vodice
Vodice
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Udarnik
Baničina
3 : 0
Bašin
Bašin
Bačinac
Bačinac
0 : 0
Mramorac
Mramorac
Šumadija
Azanja
5 : 3
Pobeda
Golobok
Proleter
Mala Plana
3 : 2
Budućnost
Vlaški Do
Proleter
Vranovo
2 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Kolarac
Kolari
3 : 0
Jedinstvo
Smederevo
Skobalj
Skobalj
3 : 1
SASK
Saraorci
Slavija
Smederevo
0 : 5
Sloga
Lugavčina
Petrijevac
Petrijevo
2 : 3
Vučak
Vučak
Podunavac
Udovice
4 : 1
Badljevica
Badljevica
Drugovac
Drugovac
5 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
7. Jul
Vodanj
1 : 1
Landol
Landol
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Mladost
Svinjarevo
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Napredak (T)
Toponica
0 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Radnički
Knežica
5 : 5
Sloga
Viteževo
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Rudar
Krepoljin
Dunavac (P)
Petka
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
2 : 0
Đerdap
Golubac
RSK
Rabrovo
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Jedinstvo (D)
Duboka
1 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Makce
Makce
4 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
1 : 0
14. Oktobar
Draginac
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Stolice
Krupanj
3 : 2
Granit
Radalj
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Borac
Lešnica
Sloga
Korenita
2 : 1
Mladost
Borina
OFK Varna
Varna
2 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Galeb
Cerovac
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dumaca
Pocerski Metković
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Sloga (K)
Krnić
0 : 1
Provo
Provo
Sloga (M)
Matijevac
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Sloga (D)
Duvanište
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Omladinac (S)
Slepčević
2 : 0
Drina
Badovinci
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Proleter
Šabac
Majur
Majur
1 : 2
Napredak
Ribari
Sloga (P)
Petlovača
1 : 2
Mladi Borac
Dublje
Duško
Klenje
2 : 1
Omladinac (B)
Bogatic
Gorki
Glušci
3 : 3
Partizan
Drenovac
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Borac
Rajković
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 1
Komanice
Komanice
Dučić
Dučić
1 : 1
Liplje
Liplje
Vrujci
Gornja Toplica
7 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Lukavac
Lukavac
1 : 6
Tešnjar
Valjevo
Pričević
Pričević
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Zadrugar
Lopatanj
2 : 5
Polet
Popučke
Gradac
Valjevo
1 : 1
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Mladost Dračić
Dračić
3 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Ratkovac
Ratkovac
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Nepričava
Nepričava
1 : 1
Kolubara Gaj
Jabučje
Dokmir
Dokmir
0 : 4
Polet
Takovo kod Uba
Joševa
Joševa kod Uba
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Paljuvi
Paljuvi
1 : 2
Kalenić
Kalenić
Čučuge
Čučuge
2 : 2
Vrelo
Vrelo kod Uba
Gunjevac
Gunjevac
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 3
Brgule
Brgule
Sloga
Lončanik
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Savinac
Visibaba
2 : 1
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 4
Plavi tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
3 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Lauš
Lopaš
2 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
Lazarica
Prilipac
2 : 2
Duškovci
Duškovci
Čegar
Donji Matejevac
3 : 2
Koca
Niska Banja
Mladost
Donji Komren
4 : 2
Secanica
Secanica
Supovac
Supovac
3 : 2
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Moravac
Gornje Međurovo
7 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava
Krušce
6 : 1
Morava
Čokot
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Tempo
Mozgovo
1 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Borac
Trnjane
1 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 1
Draževac
Draževac
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 1
Sloga
Lipovica
Kumarevo
Kumarevo
3 : 0
Milanovo
Milanovo
Polet
Stajkovce
5 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Železničar
Brestovac
1 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Padež
Petrovac
2 : 2
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Resavac
Subotica
BSK
Buljane
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Crni Vrh
Deonica
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Kolare
Kolare
Ratar
Jasenica
2 : 0
Rečka
Rečka
Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Urovica
Urovica
2 : 4
Mladost
Karbulovo
Smedovac
Smedovac
0 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Miloševo
Miloševo
3 : 0
BSK
Bukovče
Tomako
Trstenik
3 : 0
Mladost T
Toljevac
Mladost DK
Donji Katun
1 : 3
Mladi radnik
Bačina
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Župski biseri
Lacisled
Vinogradar
Zleginje
0 : 1
Sloga L
Lozna
Parunovac
Parunovac
2 : 3
13.April
Lomnica
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 1
Rasina
Vitanovac
Kapidzija
Kapidzija
0 : 0
Sloga
Majdevo
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Dvorane
Dvorane
Šanac
Šanac
6 : 0
Modrica
Modrica
Železničar
Pančevo
3 : 0
Dolovo
Dolovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Strela
Ivanovo
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (P)
Pločica
1 : 2
Proleter
Mramorak
Dunav
Banatska Palanka
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Banat
Dupljaja
0 : 0
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 2
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Hajduk
Šušara
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Lokomotiva
Subotica
4 : 3
Poljoprivrednik
Bikovo
Bratstvo
Ljutovo
1 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Udarnik
Višnjevac
5 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Žednik
Stari Žednik
11 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Dušan Silni
Subotica
3 : 0
Solid
Subotica
Graničar
Đala
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Šampion Olimpija
Orom
0 : 3
Tisa
Padej
Radnički
Tornjoš
2 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Tomislavci
Tomislavci
2 : 3
Mladost
Gornja Rogatica
Pobeda
Pobeda
0 : 3
Olimpija
Gunaroš
Polet
Nakovo
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Borac
Iđoš
2 : 2
Napredak
Banatska Topola
Vojvodina
Bašaid
0 : 2
Jedinstvo
Bočar
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Delija
Mokrin
Bega
Novi Itebej
0 : 5
Olimpija
Torda
Napredak
Čestereg
10 : 1
Polet
Banatsko Višnjićevo
Roham
Nova Crnja
1 : 3
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
4 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Proleter
Međa
7 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Dunav
Bački Monoštor
0 : 3
Lipar
Lipar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Radnički
Ratkovo
0 : 2
OFK Mladost
Apatin
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Rastina 1918
Rastina
Panonija
Lalić
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Terekveš
Svilojevo
5 : 1
OFK Šikara
Sombor
Graničar K
Kuzmin
0 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Podunavac
Belegiš
4 : 3
OFK Brestač
Brestač
Popinci
Popinci
2 : 1
Borac
Martinci
Sloga Borac
Surduk
4 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Železničar
Inđija
3 : 2
Graničar G
Grabovci
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloven
Sibač
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Partizan
Susek
3 : 0
Čenej
Čenej
OFK Sirig
Sirig
5 : 0
Borac
Rakovac
OFK Futog
Futog
4 : 0
Tatra
Kisač
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Sremac
Čerević
TSK
Temerin
0 : 1
Mladost
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
Proleter
Banoštor
Budućnost
Savino Selo
9 : 2
Iskra
Kucura
Proleter
Ravno Selo
2 : 2
Napredak
Nadalj
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Bačka
Despotovo
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
Vojvodina
Tovariševo
6 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Krivanj
Selenča
0 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Borac
Obrovac
1 : 1
Kulpin
Kulpin
Obilić
Vilovo
0 : 7
ŽSK
Žabalj
Miletić
Mošorin
5 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Hajduk (Č)
Čurug
5 : 3
Sloga
Lok
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Jedinstvo
Surcin
Studenski Grad
Novi Beograd
4 : 0
Obilić
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 2
Mladi proleter
Beograd
Rušanj
Rušanj
2 : 0
Napredak
Selo Rakovica
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Banja
Visnjička banja
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 0
Borac
Progar
Podunavac
Ritopek
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Mladost
Umčari
0 : 1
Boleč
Grocka
OFK Leštane
Leštane
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Ivanča
Ivanča
3 : 1
Šepšin
Šepšin
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Lisović
Beograd
1 : 1
Palež
Palež
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 2
Vranić
Vranić
Budućnost
Zvečka
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Borac
Ušće
3 : 2
Barajevo
Barajevo
Lehel
Mužlja
2 : 0
Omladinac
Botoš
Mladost
Belo Blato
2 : 3
Banat
Čenta
Jedinstvo
Ečka
0 : 2
MSK
Mihajlovo
Radnički
Sutjeska
1 : 0
Zlatica
Zlatica
Sloga
Jarkovac
0 : 1
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
1 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Progorelica
Progorelica
2 : 0
Popovići
Popovići
Budućnost (S)
Samaila
3 : 3
Musina reka
Musina reka
Partizan
Vrba
1 : 0
Omladinac
Drakčići
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 3
Stubal
Stubal
Zgodačica
Godačica
2 : 3
Proleter
Pečenog
Stari momci
Kragujevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
1 : 3
Trmbas
Trmbas
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Studenac
Goločelo
21. oktobar
Kragujevac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Rajkovac
1 : 2
Omladinac
Donja Trnava
Krćevac 04
Krćevac
6 : 4
OFK Žabare
Žabare
Borac
Borci
3 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Napredak
Malo Krčmare
4 : 2
Pobeda
Sepci
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 1
Polet (G)
Guberevac
Mladi Radnik
Dragušica
1 : 0
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Udarnik
Sibnica
7 : 0
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
4 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
BSK
Brzohode
0 : 1
Mladost
Porodin
Jedinstvo
Oreovica
4 : 4
Omladinac
Mirijevo
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 5
Napredak (P)
Poljana
Sloga (L)
Lučica
6 : 0
Dizel
Bare
Dunav
Ostrovo
3 : 1
Proleter
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
0 : 5
Sloga T
Topolovnik
Radnički
Požeženo
0 : 1
Desine
Desine
Ram
Ram
1 : 0
Pek
Kusiće
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
Polet
Loznica
Jelav
Jelav
6 : 1
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
3 : 1
Hajduk
Ribarica
7. Juli
Bela Crkva
0 : 6
Krasava
Krasava
Sloga Trgosped
Mehovine
1 : 2
Hajduk
Debrc
Mladost
Pocerski Belotic
3 : 3
Borac
Vladimirci
Petrovac 74
Kujavica
2 : 0
Sloga
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
6 : 1
Torpedo
Lojanice
Tresnjevka
Trbusac
1 : 5
Krnule 09
Krnule
Bobovik
Bobovik
3 : 3
Polet
Jalovik
Volujac
Volujac
3 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Žabar
Žabar
1 : 1
Ceric
Miokus
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 2
Младост 2011
Синошевић
Mladost (Свилеула)
Svileuva
2 : 1
Metlić
Metlić
Sava
Mrdjenovac
0 : 2
Mladost (Слатина)
Slatina
Mladost (O)
Ocage
3 : 1
Sumice
Glusci
Mladi radnik
Valjevo
1 : 0
Beloševac
Beloševac
Dupljaj
Dupljaj
0 : 0
Rakac Stave
Stave
Mali korak
Oglađenovac
0 : 4
Beloševac
Beloševac
Mladost
Kožuar
2 : 2
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Vrhovine
3 : 0
Vukona
Vukona
BSK
Belanovce
0 : 1
Turekovac
Turekovac
Jasunja
Jasunja
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Pobeda
Lukovica
2 : 0
Radnički
Dubnica
Morava
Radošin
3 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Napredak
Staro Lanište
2 : 2
Morava Panjevac
Kočino Selo
OFK Tabane
Tabane
8 : 1
Trnava
Trnava
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
1 : 2
Lipar
Donji Račnik
Bresje
Bresje kod Jagodine
0 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Partizan (M)
Majur
1 : 2
Juhor
Glavinci
Popovac
Popovac
1 : 2
Radnicki
Tekija
Polet
Zabrega
5 : 4
Jedinstvo R
Ratare
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
3 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Napredak
Stubica
3 : 0
Zemljoradnik
Striža
Omladinac
Šaludovac
2 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Radnik
Davidovac
4 : 2
Šumadija
Trešnjevica
Budućnost
Glavica
2 : 3
Hajduk
Čepure
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Morava
Medveđa
Omasnica
Omasnica
0 : 3
Polet 57
Milutovac
Bukovica
Bukovica
5 : 1
Mladost
Djunis
Jablanica
Jablanica
2 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Štitari
Štitari
1 : 3
Polet (K)
Kobilje
Drugari
Stanci
6 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Grkljane
Grkljane
2 : 6
OFK Ribare
Ribare
Partizan
Kajtasovo
5 : 3
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
1 : 7
Vitorul
Straža
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 2
Pobeda
Parta
Janošik
Janošik
2 : 1
Banat
Ilandža
Vojvodina
Seleuš
2 : 2
Krajina
Kupinik
Mladost
Buđanovci
0 : 2
Krušedol
Krušedol Selo
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Borac
Klenak
Napredak
Žarkovac
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
3 : 3
OFK Kraljevci
Kraljevci
Graničar
Jamena
4 : 2
Sremac
Berkasovo
Jednota
Šid
2 : 0
Sindjelić
Gibarac
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
3 : 0
Omladinac B
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
2 : 0
Borac
Ilinci
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 3
Napredak
Vašica
Jedinstvo M
Morović
7 : 1
Jedinstvo LJ
Ljuba
Kameni
Ašanja
2 : 0
Graničar
Obrež
Mladost
Prhovo
1 : 3
Napredak
Popinci
Lovac
Karlovčić
2 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Sremac
Deč
2 : 2
Vitez
Subotište
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Hajduk
Divoš
Borac R
Radenković
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Srem
Sremska Rača
0 : 3
Sremac
Jarak
Borac VR
Veliki Radinci
4 : 0
Sloga
Čalma
Borac
Jarkovci
5 : 1
Sloga
Maradik
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Polet
Novi Karlovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 3
Mladost
Mali Bač
Neštin
Neštin
2 : 4
Borac
Vizić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 1
Sloga
Plavna
Labudnjača
Vajska
0 : 2
Slavija
Bođani
Veliko selo
Veliko selo
0 : 3
Pionir
Besni Fok
Mladost (JR)
Jabučki rit
4 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Mladost (B)
Begaljica
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Zuce
Zuce
1 : 3
Heroj
Jajinci
Crvenka
Borča
2 : 3
Moštanica
Velika Moštanica
GAK
Beograd
7 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
1 : 0
Torlak
Beograd
Olimpija
Beograd
1 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Borac
Zemun
5 : 1
Sparta
Železnik
Kozara
Novi Beograd
2 : 3
Busije
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
6 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Stojnik
Stojnik
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (G)
Guberevac
0 : 2
Sibnica
Sibnica
Ropočevo
Ropočevo
3 : 1
Đurinci
Đurinci
Crvena Zvezda
Ralja
9 : 0
OFK Slatina
Slatina
Belica
Belica
3 : 6
Sloga
Voljavče
Oniks
Lozovik
2 : 0
Omladinac
Bunar
Hajduk
Miloševo
0 : 2
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Heroj
Busilovac
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Budućnost
Lebina
5 : 1
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
0 : 3
Mladost
Raševica
Vihor
Golubovac
3 : 1
Karađorđe
Šavac
Vojvodina
Neradin
1 : 3
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
7 : 1
Mladost
Pavlovci
Sremac
Dobrinci
7 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
BSK
Bešenovo
0 : 0
Sloga
Zasavica I
OFK Bosut
Bosut
3 : 3
Planinac
Ležimir
Napredak
Šuljam
1 : 1
Grgurevci
Grgurevci
OFK Sokolovo
Sokolovo
3 : 1
Šumadinac
Kruševica
Mladost
Leskovac
2 : 0
Strmovo
Strmovo
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Rasadnik
Lazarevac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
0 : 0
Borac
Arapovac
Proleter
Vrbovno
2 : 5
Petka
Petka
Rubin
Mol
2 : 2
Pančevo
Pančevo
BSK Borča
Borča
5 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Karađorđe
Topola
0 : 7
Aranđelovac
Aranđelovac
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Hajduk
Kula
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Kabel
Novi sad
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički S
Sombor
2 : 2
Radnički NP
Nova Pazova
Budućnost
Valjevo
1 : 2
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 0
Krušik
Valjevo
Kula
Kula
8 : 0
BSK
Bački Brestovac
ŽAK
Sombor
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk
Stapar
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
PIK
Prigrevica
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Bečej
Bečej
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Vršac
Vršac
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
AFK
Ada
0 : 8
Olimpija
Totovo Selo
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
7 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
1 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 6
Spartak ZV
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
5 : 3
Bečej
Bečej
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Vršac
Vršac
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Obilić
Novi Kneževac
12 : 0
Palić
Palić
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Nacional
Niš
3 : 5
Radnički (P)
Pirot
Potisje
Kanjiža
1 : 3
Bačka 1901 '99
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
1 : 7
AFK
Ada
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Karađorđe
Rača
Radnicki 1923 II
Kragujevac
4 : 0
Marjan
Knic

Rukomet

Putinci
Putinci
24 : 24
Kikinda
Kikinda
Slavija
Novi Sad
35 : 17
PIK Prigrevica
Prigrevica
Crvenka II
Crvenka
27 : 22
Kljajićevo
Kljajićevo