XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 589 utakmica za dan
Nedelja, 27 Maj 2012

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Kopaonik
Brus
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
5 : 3
Radnik
Surdulica
Timok
Zaječar
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Dolina
Padina
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Hajduk
Beograd
Srem (J)
Jakovo
0 : 3
Sindjelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BASK
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
PKB
Padinska skela
Sopot
Sopot
7 : 0
Slavija
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Tutin
Tutin
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Omladinac
Novo Selo
Prijevor
Prijevor
4 : 2
Metalac
Kraljevo
Bane
Raška
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vodojaža
Grošnica
4 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Jošanica
Novi Pazar
7 : 4
Polet (T)
Trbušani
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Sloga (D)
Drmno
Mladi radnik
Radinac
3 : 2
Obilić
Živica
Borac (Ž)
Žabari
8 : 0
Železničar
Smederevo
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Borac (VL)
Veliko Laole
0 : 1
Sloga (B)
Batočina
Šumadinac
Brzan
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Gruža
Gruža
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Zadrugar
Lajkovac
3 : 2
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Polimlje
Prijepolje
3 : 2
Ribnica
Mionica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravac Orion (M)
Mrštane
3 : 1
Palilulac
Niš
Omladinac
Malošište
2 : 4
SFK Moravac (P)
Predejane
Moravica
Subotinac
4 : 5
BSK Bujanovac
Bujanovac
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 3
Vučje
Vučje
Pukovac
Pukovac
0 : 4
Morava
Vladičin Han
Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Rembas
Resavica
2 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Slatina
Bor
1 : 5
Dunav
Prahovo
Pepeljevac
Pepeljevac
5 : 3
Napredak
Drenovac
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 3
Stanišić
Stanišić
Mladost (T)
Turija
1 : 5
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Grafičar
Beograd
1 : 3
Trudbenik
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Železnik Lavovi
Beograd
5 : 1
Palilulac
Krnjača
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Železničar
Bara Venecija
Borac (O)
Ostružnica
1 : 2
Vinča
Vinča
Resnik
Resnik
3 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
2 : 3
Radnik
Ušće
Rudar
Baljevac
0 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Morava (S)
Sirča
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
4 : 0
Polet (R)
Ratina
Ribnica (J)
Jovac
4 : 1
Grdica
Grdica
Jedinstvo
Petrovac
3 : 3
Sušica
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Šumadija
Čumić
0 : 2
Arsenal
Kragujevac
Budućnost
Resnik
4 : 1
Sloga L
Lužnice
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 2
Seljak
Male Pčelice
Prilike
Prilike
1 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Šumadija
Brdjani
2 : 1
Rudar
Bresnica
Vujan
Prislonica
0 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Dragačevo
Guča
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Brezak
Pranjani
1 : 1
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Morava
Katrga
Borac
Pajsijević
4 : 2
Karađorđe
Rača
Šumadija
Toponica
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 4
Marjan
Knić
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 2
Bokanja
Gorovič
Partizan
Darosava
3 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Vinča
Vinča
1 : 1
Sloga
Zabojnica
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 4
Omladinac
Rakinac
Sloga
Miloševac
1 : 3
Napredak
Markovac
Udarnik
Lozovik
6 : 1
Šumadinac
Binovac
Borac
Ralja
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloboda
Lipe
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Šapine
Šapine
4 : 0
Mlava
Malo Laole
Beli Orao
Bradarac
3 : 1
Mladost
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Sloga K
Kasidol
Železničar
Požarevac
11 : 1
Integral
Batuša
Omladinac
Šetonje
0 : 1
Vihor
Maljurevac
Sloga B
Burovac
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Crni Vrh
Miljević
3 : 2
Polet
Suvi Do
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Sloga
Lipnički Šor
1 : 4
Mladost (P)
Prnjavor
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Borac
Šabac
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Antimon
Zajača
Lipolist
Lipolist
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Brežđe
Brežđe
0 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Brezovica
Brezovica
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
0 : 2
Sovljak
Sovljak
Tulari
Tulari
8 : 0
Mladost
Vračević
ZSK
Valjevo
3 : 0
Proleter
Bajevac
Ribnikar
Pecka
1 : 0
OFK Divci
Divci
Jedinstvo
Kalenić
1 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Sečica
Seča reka
4 : 1
Bioska
Bioska
Polet
Rasna
3 : 2
Budućnost
Arilje
Perućac
Perućac
3 : 1
Ariljska Rampa
Požega
Železničar
Požega
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
GP Zlatibor
Užice
4 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Budućnost (PK)
Prva Kutina
4 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost
Medoševac
4 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Radnički
Trupale
3 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Rudar
Jelašnica
Delijski Vis
Niš
4 : 2
Proleter
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Mramor
Mramor
Jastrebac
Tešica
5 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Morava
Žitkovac
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Borac
Azbresnica
3 : 1
Bukovik
Razanj
Rad
Merošina
3 : 3
Orljane
Orljane
Napredak
Aleksinac
5 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Mladost
Vinarce
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
3 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Radan
Lebane
6 : 0
Čekmin
Čekmin
Veternica
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Progres
Ladovica
Morava
Leskovac
5 : 0
Navalin
Navalin
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
Levosoje
Levosoje
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 4
Čelik
Belo polje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
Bukuroca
Bukurevac
2 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Omladinac
Podina
1 : 2
Partizanski put
Grudaš
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
3 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Dunđerski
Voljčinac
1 : 1
Borac
Držanovac
Dobrič
Pejkovac
2 : 3
Jastrebac
Blace
Vinogradar
Crkvenac
4 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Budućnost
Miliva
1 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Dragocvet
Dragocvet
5 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Istok 63
Plana
Sindjelic
Grabovac
3 : 0
Lugomir
Rakitovo
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Morava
Ribare
Branik
Štubik
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Krivelj
Krivelj
Ključ
Podvrška
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Rajac
Rajac
Velika Drenova
Velika Drenova
6 : 4
Dedina
Dedina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Trudbenik
Stalać
8 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
5 : 1
Sloga
Ćićevac
Jasika
Jasika
7 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Trajal
Kruševac
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Mladost
Sumrakovac
0 : 0
Rudar (P)
Podvis
Osnić
Osnić
1 : 6
Radnički
Lubnica
Borac
Vražogrnac
0 : 3
ŠSK
Štipina
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
6 : 4
Slavija
Kovačica
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Mladost
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Polet
Izbište
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (A)
Aleksandrovo
2 : 0
Potisje
Knićanin
Naftagas (B)
Boka
0 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Gradnulica
Zrenjanin
2 : 1
Begej
Žitište
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Kula
Kula
1 : 1
Polet
Karavukovo
Graničar (R)
Riđica
3 : 0
Mladost
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Šumar
Ogar
1 : 0
Sloven
Ruma
Sremac
Vojka
0 : 0
Radnički
Irig
Jadran
Golubinci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar
Adaševci
1 : 1
Mladost
Kupinovo
Hajduk (B)
Beška
4 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Bačka
Đurđevo
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Slavija (P)
Pivnice
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Šajkaš
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Šajkaš
Kovilj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Omladinac
Stepanović
Vrčin
Vrčin
1 : 0
PIK Zemun
Zemun
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Radnički
Novi Beograd
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Ibar
Leposavić
Moša
Banje
1 : 6
Zvečan
Zvečan
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Mladost
Vrdila
1 : 3
Granit
Jošanička banja
ND 2011
Novi Pazar
13 : 0
Lazac
Lazac
Napredak
Gračac
3 : 1
Šumadija
Šumarice
Tavnik
Tavnik
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Morava
Mrsać
Srbija
Ilićevo
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Kremenac
Rogojevac
4 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
7 : 2
Kolektiv
Gornja Sabanta
Seljak
Cvetojevac
0 : 0
Dobrača
Dobrača
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 3
Botunje
Botunje
Košutnjak
Kragujevac
3 : 3
Korićani
Korićani
Hajduk
Jovanovac
8 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 2
Čačak 94
Čačak
Premeća
Premeća
1 : 5
Morava
Mojsinje
Polet
Goričani
0 : 0
Strelac
Miokovci
Malba
Žaočani
2 : 3
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
2 : 5
Miokovci
Miokovci
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Takovski Ustanak
Takovo
4 : 2
Ozremica
Beršići
Boljkovci
Boljkovci
5 : 1
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Dedinje Junajted
Guča
8 : 4
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
3 : 0
Bjelica
Milatovići
Jedinstvo
Puhovo
0 : 0
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
1 : 5
Kotraža
Kotraža
Jelica
Goračići
1 : 2
Gorušica
Viča
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Maskar
Maskar
Šatornja
Šatornja
3 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost
Jelenac
2 : 0
Proleter
Jelovik
Sloga
Zagorica
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
0 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
Mladi rudar
Bukovik
Mladost (R)
Rašković
5 : 4
Šumadija
Sipić
Grivac
Grivac
5 : 0
Mladost (K)
Kijevo
Sloga
Milatovac
3 : 0
BSK
Borač
Pobeda
Đurđevo
4 : 2
Omladinac
Donja Rača
Mramorac
Mramorac
4 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Pobeda
Golobok
6 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost
Vlaški Do
5 : 3
Vodice
Vodice
Proleter
Mala Plana
6 : 2
Udarnik
Baničina
Šumadija
Azanja
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Krilaš
Ćovdin
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (T)
Toponica
1 : 2
Radnički
Knežica
Mladost
Svinjarevo
1 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Zadrugar
Tabanovac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak (VC)
Veliko Crniće
7 : 1
Sloga
Viteževo
Dunavac (K)
Kisiljevo
1 : 0
Dunavac (P)
Petka
RSK
Rabrovo
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
4 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga (D)
Dubravica
0 : 2
Makce
Makce
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 3
Polet
Voluja
Granit
Radalj
0 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Lonjin
Lonjin
0 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga
Korenita
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Stolice
Krupanj
0 : 2
Stari Jadar
Gornji Dobrić
OFK Varna
Varna
3 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Provo
Provo
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Galeb
Cerovac
Sloga (K)
Krnić
4 : 3
Dumaca
Pocerski Metković
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Korman
Korman
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Drina
Badovinci
3 : 2
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
2 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Sloga (P)
Petlovača
4 : 1
Budućnost
Zminjak
Majur
Majur
7 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Omladinac (B)
Bogatic
3 : 1
Proleter
Šabac
Mladi Borac
Dublje
2 : 1
Partizan
Drenovac
Omladinac (S)
Slepčević
5 : 1
Gorki
Glušci
Napredak
Ribari
1 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Dučić
Dučić
0 : 3
Komanice
Komanice
Toplica
Donja Toplica
1 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 3
Rajac
Kadina Luka
Jedinstvo
Poljanice
3 : 0
Veliševac
Veliševac
Liplje
Liplje
4 : 1
Orao
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
2 : 0
Gradac
Valjevo
Pričević
Pričević
3 : 1
Mladost Dračić
Dračić
Lukavac
Lukavac
5 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Iskra
Donja Bukovica
5 : 0
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Polet
Popučke
1 : 0
Kotešica
Kotešica
Stepanje
Stepanje
1 : 3
Ratkovac
Ratkovac
Kolubara Gaj
Jabučje
0 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Vrelo
Vrelo kod Uba
1 : 2
Polet
Takovo kod Uba
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 6
Kalenić
Kalenić
Brgule
Brgule
3 : 3
Jedinstvo
Milorci
Omladinac
Kalinovac
3 : 0
Dokmir
Dokmir
Sloga
Lončanik
0 : 2
Joševa
Joševa kod Uba
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
Paljuvi
Paljuvi
Gunjevac
Gunjevac
5 : 1
Čučuge
Čučuge
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 5
Lauš
Lopaš
Savinac
Visibaba
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Blagaja
Rupeljevo
2 : 2
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
3 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
2 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Morava
Čokot
2 : 1
Secanica
Secanica
Zeleznicar
Nis
3 : 0
Koca
Niska Banja
Morava
Krušce
3 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 2
Mladost
Donji Komren
Supovac
Supovac
2 : 1
Mladost
Lalinac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 1
Draževac
Draževac
Kraljevo
Selo Kraljevo
5 : 3
Tempo
Mozgovo
Polet (R)
Radevac
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga
Jovanovac
3 : 3
4. Juli
Mekiš
Dobrič
Brest
1 : 1
Moravac
Čečina
Knežica
Knežica
3 : 0
Mladost
Biljeg
Baličevac
Baličevac
3 : 2
NS Tatko
Lepaja
Sloga
Lipovica
6 : 0
Napredak
Bogojevce
Radnički
Pertate
4 : 2
Polet
Stajkovce
Kumarevo
Kumarevo
0 : 0
Železničar
Brestovac
Mladi Borac
Zivkovo
8 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
MB
Mala Biljanica
4 : 2
Morava
Glozane
Padež
Petrovac
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
5 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Željuša
Željuša
3 : 1
Provalija
Pirot
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Kolare
Kolare
2 : 0
Mladost (T)
Tečić
Polet
Senje
1 : 4
Mladi Radnik
Novo Laniste
Javor
Sladaja
5 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Urovica
Urovica
3 : 1
Slatina
Negotin
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 2
Smedovac
Smedovac
Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
Miloševo
Miloševo
Ratar
Jasenica
1 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Deli Jovan
Sikole
1 : 4
Vidrovac
Vidrovac
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Mladost
Karbulovo
Rtkovo
Rtkovo
1 : 2
Koča Andjelković
Tekija
Trajan
Mala Vrbica
8 : 0
Junior
Davidovac kod Kladova
Tomako
Trstenik
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Omladinac
Pojate
Sloga L
Lozna
3 : 0
Mladost T
Toljevac
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Gradina
Pejovac
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Mladost DK
Donji Katun
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 1
Kapidzija
Kapidzija
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 2
Budućnost
Kaonik
Parunovac
Parunovac
0 : 3
Šanac
Šanac
Belović
Dedina
2 : 1
Modrica
Modrica
Kupci
Kupci
3 : 2
Dvorane
Dvorane
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Sloga
Majdevo
13.April
Lomnica
3 : 0
Rasina
Vitanovac
Borac
Štrbac
2 : 6
Drugarstvo
Knjaževac
Gorica
Valevac
1 : 3
Trgovište
Trgovište
Železničar
Pančevo
4 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Borac (P)
Pločica
1 : 0
Dolovo
Dolovo
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Pobeda
Samoš
1 : 0
Unirea
Uzdin
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
Borac (VG)
Vračev Gaj
5 : 2
Dobrica
Dobrica
Hajduk
Šušara
1 : 1
Ševac
Kusić
Vinogradar
Gudurica
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Banat
Dupljaja
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Đurđin
Đurđin
3 : 4
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 2
Solid
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
9 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 3
Zrinjski 1932
Subotica
Šampion Olimpija
Orom
3 : 2
Tromedja
Majdan
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Radnički
Tornjoš
Graničar
Đala
4 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
4 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Borac
Iđoš
3 : 2
Napredak
Banatska Topola
Vojvodina
Bašaid
5 : 0
Polet
Nakovo
Delija
Mokrin
2 : 2
Jedinstvo
Bočar
ŽAK
Kikinda
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Bega
Novi Itebej
5 : 1
Terekves
Hetin
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
Olimpija
Torda
Proleter
Međa
3 : 2
Napredak
Čestereg
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 6
Roham
Nova Crnja
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 1
OFK Metalac
Sombor
Graničar K
Kuzmin
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Graničar G
Grabovci
4 : 0
Borac
Martinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
6 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Sloven
Sibač
4 : 0
Podunavac
Belegiš
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Popinci
Popinci
Železničar
Inđija
5 : 0
Sloga Borac
Surduk
Vinogradar
Ledinci
2 : 3
TSK
Temerin
OFK Futog
Futog
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Proleter
Banoštor
Čenej
Čenej
2 : 2
Bačka
Begeč
Dinamo
Budisava
4 : 0
Sremac
Čerević
Borac
Rakovac
0 : 6
Tatra
Kisač
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Iskra
Kucura
2 : 3
Proleter
Ravno Selo
Mladost
Radičević
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 6
Tvrdjava
Bač
Budućnost (G)
Gložan
5 : 0
Maglić
Bački Maglić
Kulpin
Kulpin
4 : 5
Bačka
Despotovo
Borac
Obrovac
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
ŽSK
Žabalj
5 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Miletić
Mošorin
2 : 0
Titel
Titel
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 2
Sloga
Lok
Jedinstvo
Surcin
7 : 0
Rušanj
Rušanj
Šumadinac
Bečmen
4 : 0
Dunav
Veliko Selo
Sindjelić
Ugrinovci
7 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Borac
Progar
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Ivanča
Ivanča
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Popović
Popović
Mladost
Umčari
2 : 2
Borac
Amerić
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Boleč
Grocka
7 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
0 : 0
Šepšin
Šepšin
Lisović
Beograd
0 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Banat
Čenta
4 : 1
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
0 : 3
Omladinac
Botoš
Mladost
Belo Blato
1 : 3
Lehel
Mužlja
Zlatica
Zlatica
2 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
1 : 2
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Sloga
Jarkovac
1 : 6
Radnički
Sutjeska
Omladinac
Drakčići
6 : 1
Jedinstvo
Godačica
Ras
Novi Pazar
2 : 1
Musina reka
Musina reka
Stubal
Stubal
4 : 2
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
5 : 3
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Progorelica
Progorelica
Partizan
Vrba
2 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Trmbas
Trmbas
2 : 2
Divostin
Kragujevac
Studenac
Goločelo
8 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Kutlovo
Kutlovo
5 : 0
Stari momci
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Borac
Drenovac
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Ranilović
Ranilović
3 : 0
Gorski car
Garaši
Misača
Misača
4 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
5 : 2
Brezovac
Brezovac
Borac
Borci
1 : 2
Pobeda
Sepci
Mladost
Bošnjane
1 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Radnički
Vojinovac
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Mladost (P)
Pretoke
2 : 0
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Kotlenik (G)
Guncati
1 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Pomoravlje
Vlaški Do
7 : 2
Napredak
Simićevo
Mladost
Porodin
4 : 0
Udarnik
Sibnica
Omladinac
Mirijevo
2 : 0
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
6 : 0
BSK
Brzohode
Proleter
Požarevac
2 : 2
Napredak (P)
Poljana
Stig
Beranje
3 : 2
Dizel
Bare
Sopot
Požarevac
5 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
MIP-Majdan
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
2 : 4
Pek
Kusiće
Mirko Tomić
Tribrode
4 : 4
Desine
Desine
Sloga T
Topolovnik
3 : 0
Carevac
Carevac
Sloga
Mustapić
3 : 2
Kaona
Kaona
Basarac
Mišljenovac
4 : 2
Homolje
Bukovska
Radenka
Radenka
3 : 3
Kvarc
Neresnica
Bratstvo
Krupanj
6 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Hajduk
Debrc
4 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Mladost
Pocerski Belotic
2 : 2
Bobovik
Bobovik
Sloga Trgosped
Mehovine
2 : 1
Polet
Jalovik
Borac
Vladimirci
5 : 3
Krnule 09
Krnule
Sloga
Ridjake
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Volujac
Volujac
5 : 1
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 3
Младост 2011
Синошевић
Mladost (Свилеула)
Svileuva
1 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Premijer
Badovinci
3 : 1
Bair
Bogatic
Culjkovic
Culjkovic
2 : 1
Cer
Petkovica
Mali korak
Oglađenovac
0 : 2
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
2 : 5
Mladi radnik
Valjevo
Mladost
Kožuar
4 : 1
Rudar
Radljevo
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Jasunja
Jasunja
6 : 1
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo (B)
Bratmilovce
5 : 0
Real
Donja Jajna
Radnički
Dubnica
4 : 7
Mladost
Gložane
Morava
Radošin
5 : 1
Pobeda
Lukovica
Rudar Stenjevac
Stenjevac
5 : 4
Beljanica
Strmosten
OFK Dvorište
Dvorište
3 : 0
Resava
Bukovac
Resavac
Veliki Popović
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Trnava
Trnava
0 : 2
Bresje
Bresje kod Jagodine
Kolonija
Jagodina
1 : 3
Partizan (M)
Majur
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
2 : 1
Napredak
Staro Lanište
OFK Tabane
Tabane
0 : 2
Morava Panjevac
Kočino Selo
Lipar
Donji Račnik
2 : 4
Juhor
Glavinci
Sloboda
Šuljkovac
2 : 3
Partizan (G)
Glogovac
Napredak
Stubica
1 : 2
Popovac
Popovac
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
3 : 0
Omladinac
Šaludovac
Polet
Zabrega
3 : 1
Radnik
Davidovac
Radnicki
Tekija
1 : 0
Budućnost
Glavica
Jedinstvo R
Ratare
0 : 0
Hajduk
Čepure
Golubovac 07
Golubovac
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Mladost
Mala Drenova
2 : 7
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Morava
Medveđa
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 5
Stara Čaršija
Osaonica
Omasnica
Omasnica
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Parcane
Parcane
0 : 3
Temnić
Varvarin
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Srnje
Srnje
2 : 2
Žabare
Žabare
BSK
Bela Voda
0 : 1
Padež
Padež
Globoder
Globoder
3 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Sebečevac
Sebečevac
8 : 1
Mladost
Djunis
OFK Ribare
Ribare
7 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Grkljane
Grkljane
6 : 2
Jablanica
Jablanica
Drugari
Stanci
3 : 0
Štitari
Štitari
Jedinstvo
Ruma
1 : 2
Krušedol
Krušedol Selo
Sloga
Voganj
2 : 2
Borac
Klenak
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
Polet
Nikinci
3 : 1
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
Graničar
Jamena
3 : 4
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Sremac
Berkasovo
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sindjelić
Gibarac
0 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Omladinac B
Batrovci
2 : 3
Jedinstvo M
Morović
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Jedinstvo LJ
Ljuba
Borac
Ilinci
2 : 2
Napredak
Vašica
Mladost
Prhovo
1 : 3
Sremac
Deč
Kameni
Ašanja
2 : 4
Vitez
Subotište
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar
Obrež
0 : 5
Napredak
Popinci
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Hajduk
Divoš
Sloboda
Šašinci
1 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Sremac
Jarak
3 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga
Čalma
4 : 0
Borac R
Radenković
Borac VR
Veliki Radinci
2 : 2
Srem
Sremska Rača
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
4 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Veliko selo
Veliko selo
3 : 0
Dunavac
Dunavac
Heroj
Jajinci
1 : 0
Mladost (JR)
Jabučki rit
GAK
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
5 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Sparta
Železnik
2 : 1
BUSK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
3 : 2
Borac
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
4 : 2
Kozara
Novi Beograd
Rožanci
Rožanci
1 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Omladinac
Bunar
3 : 0
Mladost
Bukovče
Mladost
Pavlovci
5 : 3
Borac
Stejanovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 5
Vojvodina
Neradin
Sremac
Dobrinci
4 : 0
Car Uroš
Jazak
Radnički 1919
Zrenjanin
5 : 4
Pančevo
Pančevo
BSK Borča
Borča
1 : 2
Kalemegdan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
Kabel
Novi sad
Radnički NP
Nova Pazova
4 : 1
Indeks
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
7 : 0
Slavija
Novi Sad
Radnički S
Sombor
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Kula
Kula
2 : 5
Polet
Karavukovo
Graničar (R)
Riđica
12 : 1
Mladost
Kruščić
Omladinac (D)
Deronje
7 : 2
Kordun
Kljajićevo
Selevac
Selevac
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Inđija
Inđija
Kikinda
Kikinda
2 : 2
Bečej
Bečej
Vršac
Vršac
4 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Spartak ZV
Subotica
Dinamo
Pančevo
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
AFK
Ada
0 : 8
Senta
Senta
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Radnički
Bajmok
1 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Inđija
Inđija
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Bečej
Bečej
Vršac
Vršac
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 3
Spartak ZV
Subotica
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
AFK
Ada
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
3 : 0
Čoka
Čoka
Šapine
Šapine
2 : 2
Borac VL
Veliko Laole
Borac
Žabari
3 : 0
Sloga
Drmno
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Obilić
Živica
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Udarnik
Lozovik
Selevac
Selevac
4 : 4
Omladinac
Rakinac
Glavaš
Glibovac
5 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Real Niš
Niš
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Nacional
Niš
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
AFK
Ada
0 : 6
Bačka 1901 '99
Subotica
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
9 : 0
Potisje
Kanjiža
Bačka 1901 '00
Subotica
3 : 0
Čoka
Čoka
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 6
Radnicki 1923 I
Kragujevac

Košarka

Radnički
Kragujevac
84 : 78
Crvena Zvezda Diva
Beograd
Partizan mt:s
Beograd
77 : 67
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 32
Novi Beograd
Beograd
Bor 2
Bor
30 : 30
Jastrebac
Blace
Kikinda
Kikinda
27 : 28
Grafičar
Bezdan
PIK Prigrevica
Prigrevica
25 : 27
Putinci
Putinci
Progres
Svrljig
39 : 19
Zaječar 2
Zaječar
Paraćin
Paraćin
24 : 29
Radnički (Ć)
Ćuprija
Bela Palanka
Bela Palanka
10 : 0
Hisar
Leskovac
Niška Banja
Niška Banja
41 : 28
Aleksinac
Aleksinac
Radnički 1951
Niš
46 : 20
Bor 2 2
Bor
Pirot
Pirot
31 : 31
Hajduk Veljko
Negotin
Cepelin 2
Beograd
27 : 22
Petrovac
Petrovac na Mlavi
RTB Bor
Bor
28 : 28
Vranje
Vranje