XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 431 utakmica za dan
Nedelja, 10 Jun 2012

Fudbal

Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Mačva
Šabac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vujić Valjevo
Valjevo
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Rudar
Kostolac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Sloboda (G)
Grbice
6 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Omladinac
Novo Selo
Tutin
Tutin
3 : 1
Metalac
Kraljevo
Prijevor
Prijevor
5 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Partizan
Cerovac
2 : 4
Orlovac
Mrčajevci
Bane
Raška
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga (D)
Drmno
6 : 4
Železničar
Smederevo
Mladi radnik
Radinac
4 : 3
Morava
Velika Plana
Borac (Ž)
Žabari
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 4
Karađorđe (T)
Topola
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Šumadinac
Brzan
2 : 2
Gruža
Gruža
Drina
Ljubovija
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Loznica
Loznica
4 : 1
Sevojno
Sevojno
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
Radnički
Valjevo
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 1
FAP
Priboj
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 1
Krušik
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 5
Borac (O)
Ostružnica
Resnik
Resnik
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Budućnost (D)
Dobanovci
5 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Vinča
Vinča
4 : 2
Železnik Lavovi
Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 4
Grafičar
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
4 : 5
Turbina
Beograd
Bulbulderac
Beograd
0 : 2
Trudbenik
Beograd
Radnički
Kovači
2 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
Ibar
Mataruška Banja
2 : 6
Karađorđe
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
4 : 4
Braća Vuković
Lađevci
Rudar
Baljevac
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
2 : 2
Polet (R)
Ratina
Morava (S)
Sirča
5 : 4
Grdica
Grdica
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Ribnica (J)
Jovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Slatina
Slatina
1 : 3
Rudar
Bresnica
Prilike
Prilike
4 : 2
Spartak
Trnava
Šumadija
Brdjani
2 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost
Atenica
1 : 2
Napredak
Svračkovci
Vujan
Prislonica
4 : 1
Ovčar
Markovica
Dragačevo
Guča
0 : 1
Morava
Katrga
Brezak
Pranjani
5 : 4
Jedinstvo (K)
Konjevići
Karađorđe
Rača
3 : 2
Banja
Banja
Rača Popović
Popović
3 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac
Pajsijević
1 : 1
Marjan
Knić
Šumadija
Toponica
6 : 2
Junkovac
Junkovac
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 0
Bokanja
Gorovič
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Lokomotiva
Lapovo
6 : 2
Sloga
Zabojnica
Partizan
Darosava
2 : 1
Vinča
Vinča
Budućnost
Ratari
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Miloševac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Borac
Ralja
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Dragoš
Oreškovica
2 : 2
Mlava
Malo Laole
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Mladost
Biskuplje
Šapine
Šapine
3 : 0
Sloga K
Kasidol
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Vihor
Maljurevac
Železničar
Požarevac
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Sloga B
Burovac
2 : 2
Crni Vrh
Miljević
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Jedinstvo
Štitar
0 : 3
Borac
Šabac
Sloga
Lipnički Šor
2 : 6
Antimon
Zajača
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Radnički
Koceljeva
Lipolist
Lipolist
4 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 3
Banjani
Banjani
Brežđe
Brežđe
0 : 3
Radnik
Ub
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
5 : 1
Proleter
Bajevac
Tulari
Tulari
5 : 1
OFK Divci
Divci
ZSK
Valjevo
5 : 2
Ribnikar
Pecka
Bioska
Bioska
2 : 5
Zlatibor voda
Gostilje
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Budućnost
Arilje
Sečica
Seča reka
3 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Polet
Rasna
3 : 0
Ariljska Rampa
Požega
Crnokosa
Kosjerić
4 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Perućac
Perućac
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
Železničar
Požega
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Jasen
Brodarevo
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo
Gornji Matejevac
5 : 4
Crvena zastava
Hum
Aluminjum
Niš
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost (PK)
Prva Kutina
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
OFK Niš
Niš
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Mladost
Medoševac
4 : 2
Rudar
Jelašnica
Radnički
Trupale
3 : 2
Proleter
Mezgraja
Brzi Brod
Brzi Brod
7 : 2
Mramor
Mramor
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Vrtište
Vrtište
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 5
Doljevac 1971
Doljevac
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Toplica
Šarlinac
Morava
Žitkovac
3 : 0
Bukovik
Razanj
Palilula
Aleksinac
2 : 4
Mladost (B)
Batušinac
Borac
Azbresnica
5 : 0
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 3
Rutevac
Rutevac
Rad
Merošina
2 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
4 : 0
Napredak
Aleksinac
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladost
Vinarce
3 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Gradac
Konopnica
Bobište
Bobište
4 : 1
Čekmin
Čekmin
Radan
Lebane
9 : 0
Umac
Miroševce
Veternica
Leskovac
1 : 1
Progres
Ladovica
Vinogradar
Crkvenac
2 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Budućnost
Miliva
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Dragocvet
Dragocvet
9 : 4
Istok 63
Plana
Sloga
Donje Vidovo
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 5
Levač
Rekovac
Sindjelic
Grabovac
1 : 1
Morava
Ribare
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Mladost (J)
Jovac
Krivelj
Krivelj
2 : 1
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
3 : 3
Radujevac
Radujevac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Rajac
Rajac
Brestovac
Brestovac
4 : 2
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
Rudar
Bor
Dedina
Dedina
2 : 4
Poljoprivrednik
Počekovina
Jovan Kursula
Selo Varvarin
4 : 4
Jasika
Jasika
Bošnjane
Bošnjane
6 : 1
Naupare
Naupare
Trajal
Kruševac
5 : 2
Blagotin
Poljna
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 5
Trudbenik
Stalać
Sloga
Ćićevac
3 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 4
Mladost
Makrešane
Rudar (P)
Podvis
2 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Omladinac
Grezna
3 : 2
BSK
Bogovina
ŠSK
Štipina
2 : 6
Osnić
Osnić
Vršac United
Vršac
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Spartak
Debeljača
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
6 : 0
Tempo
Sefkerin
BAK
Bela Crkva
5 : 1
Slavija
Kovačica
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Tisa
Adorjan
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Preporod
Novi Žednik
Tavankut
Tavankut
6 : 0
Subotica
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
0 : 6
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
1 : 2
Bajša
Bajša
OFK Klek
Klek
1 : 3
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Rusanda
Melenci
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Borac (Z)
Zrenjanin
5 : 2
Potisje
Knićanin
Naftagas
Elemir
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (A)
Aleksandrovo
4 : 2
Begej
Žitište
Naftagas (B)
Boka
0 : 1
Gradnulica
Zrenjanin
BSK
Bački Brestovac
4 : 2
ŽAK
Sombor
Kula
Kula
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
4 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk (V)
Višnjićevo
6 : 0
Graničar
Adaševci
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
Jadran
Golubinci
Mladost
Kupinovo
0 : 1
Šumar
Ogar
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
5 : 4
Hajduk (Š)
Šimanovci
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Borac
Lazarevac
4 : 1
Komgrap
Beograd
Prva Iskra
Barič
4 : 2
Milutinac
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Radnički
Novi Beograd
Strelac
Mislođin
2 : 2
Policajac
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
5 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Baćevac
Baćevac
4 : 2
Vrčin
Vrčin
IMR
Rakovica
1 : 0
Šumadija
Šopić
Rudar
Zeoke
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
PIK Zemun
Zemun
4 : 2
Dunavac
Grocka
Sočanica
Sočanica
3 : 0
Radnik
Prilužje
Ćava
Grošnica
2 : 1
Mladost
Pajazitovo
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Dobrača
Dobrača
Kragujevac
Kragujevac
4 : 2
Botunje
Botunje
Seljak
Cvetojevac
0 : 2
Korićani
Korićani
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 0
Morava
Mojsinje
Premeća
Premeća
2 : 5
Budućnost
Stančići
Polet
Goričani
1 : 5
Miokovci
Miokovci
Malba
Žaočani
2 : 3
Rakova
Rakova
Dedinje Junajted
Guča
2 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Brezova
Brezova
1 : 3
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
0 : 6
Kotraža
Kotraža
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Gorušica
Viča
Gradina
Rti
1 : 1
Jelica
Goračići
Radnički
Knežica
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Napredak (T)
Toponica
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Svinjarevo
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Omladinac (B)
Busur
0 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (S)
Starčevo
5 : 3
Sloga
Viteževo
Zadrugar
Tabanovac
1 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Dunavac (P)
Petka
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
RSK
Rabrovo
1 : 1
Makce
Makce
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloga (D)
Dubravica
3 : 4
Napredak (N)
Nabrđe
Đerdap
Golubac
6 : 0
Polet
Voluja
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Granit
Radalj
6 : 5
Cer
Jadranska Lešnica
Lonjin
Lonjin
0 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost
Borina
4 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Sloga
Korenita
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 4
Stolice
Krupanj
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Korman
Korman
3 : 3
Pocerina
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 3
OFK Varna
Varna
Sloga (K)
Krnić
1 : 1
Galeb
Cerovac
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Dumaca
Pocerski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (M)
Matijevac
1 : 12
Provo
Provo
Omladinac (B)
Bogatic
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Omladinac (S)
Slepčević
1 : 1
Sloga (D)
Duvanište
Majur
Majur
6 : 0
Budućnost
Zminjak
Drina
Badovinci
5 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Proleter
Šabac
1 : 2
Partizan
Drenovac
Napredak
Ribari
7 : 1
Gorki
Glušci
Duško
Klenje
0 : 1
Sloga (P)
Petlovača
Mladi Borac
Dublje
6 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Orao
Poljanice
0 : 3
Veliševac
Veliševac
Liplje
Liplje
2 : 4
Borac
Rajković
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Gradac
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
4 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Pričević
Pričević
5 : 9
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Iskra
Donja Bukovica
5 : 3
Polet
Popučke
Vrelo
Vrelo kod Uba
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
Tvrdojevac
Tvrdojevac
6 : 3
Dokmir
Dokmir
Brgule
Brgule
2 : 3
Joševa
Joševa kod Uba
Omladinac
Kalinovac
2 : 2
Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Lončanik
2 : 2
Čučuge
Čučuge
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Glumač
Glumač
4 : 5
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
4 : 5
Duškovci
Duškovci
Savinac
Visibaba
2 : 2
Ježevica
Velika Ježevica
Blagaja
Rupeljevo
1 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
5 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
4 : 2
Secanica
Secanica
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Koca
Niska Banja
Morava
Čokot
4 : 2
Vulkan
Brenica
Zeleznicar
Nis
2 : 4
Čegar
Donji Matejevac
Morava
Krušce
3 : 0
Mladost
Lalinac
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 3
Supovac
Supovac
Padina
Padina kod Merošine
0 : 3
4. Juli
Mekiš
Dobrič
Brest
3 : 0
NS Tatko
Lepaja
Baličevac
Baličevac
3 : 3
Radnički
Kočane
Sloga
Lipovica
9 : 1
Polet
Stajkovce
Napredak
Bogojevce
2 : 1
Železničar
Brestovac
Radnički
Pertate
3 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Kumarevo
Kumarevo
4 : 3
Lemind Livnica
Leskovac
Mladi Borac
Zivkovo
5 : 0
Morava
Glozane
Milanovo
Milanovo
3 : 0
MB
Mala Biljanica
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Junior
Davidovac kod Kladova
Rtkovo
Rtkovo
3 : 3
Napredak
Korbovo
Trajan
Mala Vrbica
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Tomako
Trstenik
3 : 2
Omladinac
Pojate
Župski biseri
Lacisled
4 : 3
Mladost T
Toljevac
Ušće
Stalać
0 : 2
Gradina
Pejovac
Sloga L
Lozna
10 : 3
Pobeda
Lučina
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Sloga D
Dašnica
5 : 1
Borac
Gornji Katun
Mudrakovac
Mudrakovac
5 : 1
Budućnost
Kaonik
Kapidzija
Kapidzija
0 : 0
Šanac
Šanac
Dušan Ristić
Kukljin
4 : 5
Modrica
Modrica
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Dvorane
Dvorane
Belović
Dedina
3 : 0
Sloga
Majdevo
Kupci
Kupci
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Čitluk
Čitluk
3 : 0
13.April
Lomnica
Mladost
Vasilj
1 : 5
Trgovište
Trgovište
Borac
Štrbac
3 : 2
Gorica
Valevac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Strela
Ivanovo
Omladinac (D)
Deliblato
6 : 3
Glogonj
Glogonj
Proleter
Mramorak
1 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac (P)
Pločica
2 : 0
Unirea
Uzdin
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Pobeda
Samoš
0 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Ratar
Kruščica
2 : 2
Dobrica
Dobrica
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 1
Ševac
Kusić
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Hajduk
Šušara
4 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Vinogradar
Gudurica
2 : 4
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Banat
Dupljaja
Hajdučica
Hajdučica
2 : 3
Potporanj
Potporanj
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Žednik
Stari Žednik
Dušan Silni
Subotica
0 : 4
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
3 : 2
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
5 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
3 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Tromedja
Majdan
1 : 7
Tisa
Padej
Radnički
Tornjoš
6 : 2
Graničar
Đala
Vojvodina
Bašaid
8 : 0
Napredak
Banatska Topola
Delija
Mokrin
6 : 0
Borac
Iđoš
ŽAK
Kikinda
4 : 2
Polet
Nakovo
2. Oktobar
Kumane
4 : 1
Jedinstvo
Bočar
Bega
Novi Itebej
11 : 0
Polet
Banatsko Višnjićevo
Terekves
Hetin
3 : 2
Olimpija
Torda
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 5
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
5 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Rusin
Ruski Krstur
5 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Radnički
Ratkovo
7 : 3
Panonija
Lalić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 0
Terekveš
Svilojevo
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Lipar
Lipar
2 : 2
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Sonta
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 6
OFK Mladost
Apatin
Graničar K
Kuzmin
2 : 0
Borac
Martinci
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Graničar G
Grabovci
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Popinci
Popinci
Sloven
Sibač
7 : 0
Sloga Borac
Surduk
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Železničar
Inđija
Jedinstvo
Surcin
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
Rušanj
Rušanj
4 : 2
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Šumadinac
Bečmen
3 : 1
Borac
Progar
Sindjelić
Ugrinovci
5 : 2
Banja
Visnjička banja
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 1
Napredak
Selo Rakovica
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Mladi proleter
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Kosmaj
Ralja
2 : 6
Selo Mladenovac
Mladenovac
Ivanča
Ivanča
3 : 1
Borac
Amerić
OFK Leštane
Leštane
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Mladost
Umčari
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Boleč
Grocka
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Musina reka
Musina reka
5 : 1
Jedinstvo
Godačica
Omladinac
Drakčići
6 : 0
Miločajac
Miločaj
Ras
Novi Pazar
3 : 0
Popovići
Popovići
Stubal
Stubal
3 : 2
Kablar
Kraljevo
Proleter
Pečenog
4 : 3
Progorelica
Progorelica
Zgodačica
Godačica
7 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
6 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 2
Partizan
Vrba
Đuriselac
Đuriselo
0 : 5
Divostin
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
3 : 2
Stari momci
Kragujevac
Studenac
Goločelo
3 : 1
Borac
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Dizel
Bare
0 : 4
Napredak (P)
Poljana
Proleter
Požarevac
1 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Stig
Beranje
2 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Sopot
Požarevac
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 1
Dunav
Ostrovo
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Metalac
Požarevac
Hajduk
Debrc
3 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Dragojevac
Dragojevac
8 : 1
Bobovik
Bobovik
Petrovac 74
Kujavica
3 : 1
Polet
Jalovik
Mladost
Pocerski Belotic
2 : 6
Krnule 09
Krnule
Sloga Trgosped
Mehovine
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Borac
Vladimirci
7 : 2
Sloga
Ridjake
Premijer
Badovinci
0 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
BSK
Belanovce
3 : 2
Brza
Brza
Bratstvo (B)
Bratmilovce
1 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Bresje
Bresje kod Jagodine
0 : 3
Napredak
Staro Lanište
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
3 : 0
Juhor
Glavinci
OFK Tabane
Tabane
3 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Lipar
Donji Račnik
6 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Trnava
Trnava
2 : 2
Partizan (M)
Majur
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Popovac
Popovac
Napredak
Stubica
3 : 0
Radnik
Davidovac
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
3 : 0
Budućnost
Glavica
Polet
Zabrega
5 : 3
Hajduk
Čepure
Radnicki
Tekija
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Jedinstvo R
Ratare
3 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Golubovac 07
Golubovac
1 : 2
Zemljoradnik
Striža
Mladost
Mala Drenova
7 : 1
Vinogradar
Riljac
Polet 57
Milutovac
2 : 3
Topoljak
Grabovac
Polet (Š)
Šavrane
2 : 0
Mladost
Djunis
Polet (K)
Kobilje
4 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Sebečevac
Sebečevac
6 : 0
Jablanica
Jablanica
OFK Ribare
Ribare
5 : 1
Štitari
Štitari
Grkljane
Grkljane
1 : 4
Drugari
Stanci
Veliko selo
Veliko selo
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Partizan
Kaludjerica
0 : 2
Mladost (B)
Begaljica
Heroj
Jajinci
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Crvenka
Borča
11 : 1
Zuce
Zuce
Vis
Parcani
12 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost (MI)
Mala Ivanča
3 : 0
Đurinci
Đurinci
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 0
Strmovo
Strmovo
Rasadnik
Lazarevac
5 : 0
Šumadinac
Kruševica
Borac
Arapovac
8 : 3
Mladost
Leskovac
Petka
Petka
1 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Proleter
Vrbovno
4 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
ŽAK
Sombor
Kula
Kula
3 : 7
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
9 : 2
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
6 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Kikinda
Kikinda
0 : 5
Spartak ZV
Subotica
Vršac
Vršac
1 : 2
Banat
Zrenjanin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
0 : 7
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
Hajduk
Kula
AFK
Ada
0 : 3
Mala Bosna
Mala Bosna
Tisa
Adorjan
5 : 0
Čantavir
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
0 : 8
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
5 : 0
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Preporod
Novi Žednik
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Subotica
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
Čoka
Čoka
4 : 1
Bajša
Bajša
Bečej
Bečej
1 : 3
Inđija
Inđija
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
Kikinda
Kikinda
0 : 7
Spartak ZV
Subotica
Vršac
Vršac
0 : 3
Banat
Zrenjanin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dinamo
Pančevo
2 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
AFK
Ada
0 : 9
Potisje
Kanjiža
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 2
MIP-Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
2 : 4
Proleter
Vranovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Kostolac 2008
Kostolac