XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 662 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2011

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Vlasina
Vlasotince
5 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Dinamo
Vranje
Timok
Zaječar
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Senta
Senta
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Beograd
Beograd
4 : 1
BASK
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 0
Srem (J)
Jakovo
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sloboda (G)
Grbice
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Bane
Raška
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Prijevor
Prijevor
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Šumadinac
Brzan
1 : 0
Obilić
Živica
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Drina
Ljubovija
0 : 0
Krušik
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
FAP
Priboj
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Zadrugar
Lajkovac
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Vučje
Vučje
Kosanica
Kuršumlija
2 : 4
SFK Moravac (P)
Predejane
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Palilulac
Niš
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravica
Subotinac
1 : 2
Omladinac
Malošište
Rembas
Resavica
4 : 2
Juhor
Obrež
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Napredak
Drenovac
FUD
Brus
2 : 0
Dunav
Prahovo
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 5
Đerdap
Kladovo
Slatina
Bor
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
8 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Starčevo
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (T)
Turija
5 : 0
Obilić
Zmajevo
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Budućnost (D)
Dobanovci
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Resnik
Resnik
1 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Bulbulderac
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 1
Turbina
Beograd
Železnik Lavovi
Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
Radnički
Kovači
1 : 1
Rudar
Baljevac
Radnik
Ušće
0 : 3
Borac (V)
Vraneši
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Budućnost
Konarevo
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Polet (R)
Ratina
0 : 1
Grdica
Grdica
Seljak
Male Pčelice
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Azbest
Stragari
9 : 1
Sloga L
Lužnice
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 5
Jedinstvo
Petrovac
Šumadija
Čumić
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Ovčar
Markovica
0 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Morava
Katrga
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Brezak
Pranjani
1 : 2
Spartak
Trnava
Dragačevo
Guča
1 : 3
Rudar
Bresnica
Vujan
Prislonica
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Šumadija
Brdjani
1 : 3
Prilike
Prilike
Beli orlovi
Konjuša
3 : 0
Banja
Banja
Sloga
Zabojnica
0 : 3
Bokanja
Gorovič
Vinča
Vinča
4 : 3
Junkovac
Junkovac
Partizan
Darosava
0 : 8
Marjan
Knić
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 2
Karađorđe
Rača
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Rača Popović
Popović
Šumadija
Toponica
1 : 1
Borac
Pajsijević
Omladinac
Rakinac
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Ratari
1 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Selevac
Selevac
Napredak
Markovac
3 : 1
Sloboda
Lipe
Cerovac
Cerovac
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Šapine
Šapine
7 : 1
Dragoš
Oreškovica
Mladi Borac
Majilovac
0 : 1
Beli Orao
Bradarac
Mlava
Malo Laole
1 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladost
Biskuplje
0 : 4
Železničar
Požarevac
Sloga K
Kasidol
2 : 4
Omladinac
Šetonje
Integral
Batuša
2 : 1
Sloga B
Burovac
Vihor
Maljurevac
4 : 0
Crni Vrh
Miljević
Sloga
Lipnički Šor
0 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo
Štitar
1 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Antimon
Zajača
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Proleter
Bajevac
0 : 0
Banjani
Banjani
OFK Divci
Divci
2 : 0
Mladost
Vračević
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Sovljak
Sovljak
ZSK
Valjevo
2 : 0
Radnik
Ub
Tulari
Tulari
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Omladinac
Zdravčići
2 : 3
Zlatibor voda
Gostilje
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
GP Zlatibor
Užice
4 : 0
Ariljska Rampa
Požega
Železničar
Požega
1 : 0
Budućnost
Arilje
Perućac
Perućac
3 : 2
Bioska
Bioska
Polet
Rasna
8 : 0
Sečica
Seča reka
Proleter
Mezgraja
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Mramor
Mramor
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Radnički
Trupale
4 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Mladost
Medoševac
0 : 0
Aluminjum
Niš
Naša krila 1936
Belotinac
7 : 1
Rad
Merošina
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Rasovača
Rasovača
Mladost (B)
Batušinac
1 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Orljane
Orljane
8 : 0
Rutevac
Rutevac
Progres
Ladovica
1 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Navalin
Navalin
2 : 2
Umac
Miroševce
Morava
Leskovac
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Veternica
Leskovac
3 : 5
Jedinstvo (G)
Grdelica
Radan
Lebane
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
4 : 2
Jablanica
Medveđa
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Prčevac
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
0 : 5
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo P
Pirot
3 : 0
Temac
Temska
Dragoš
Pirot
2 : 1
Napredak
Izvor
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Levosoje
Levosoje
Kondiva
Žbevac
2 : 0
Čelik
Belo polje
Besa
Trnovac
3 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Bukuroca
Bukurevac
1 : 0
As
Bujanovac
Jastrebac
Blace
0 : 0
Topličanin
Prokuplje
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Omladinac
Podina
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Trbunje
Trbunje
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Lugomir
Rakitovo
Morava
Ribare
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Sindjelic
Grabovac
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Budućnost
Miliva
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Rajac
Rajac
0 : 3
Sloga
Kobišnica
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Ključ
Podvrška
3 : 0
Branik
Štubik
Trajal
Kruševac
9 : 1
Dedina
Dedina
Jovan Kursula
Selo Varvarin
0 : 0
Sloga
Ćićevac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jasika
Jasika
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Naupare
Naupare
3 : 6
Mladost
Makrešane
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Omladinac
Grezna
1 : 1
ŠSK
Štipina
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 3
Midžor
Kalna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Borac
Vražogrnac
0 : 4
Radnički
Lubnica
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Mladost
Omoljica
Borac (S)
Sakule
8 : 0
Slavija
Kovačica
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Vulturul
Grebenac
7 : 0
Spartak
Debeljača
Partizan (G)
Gaj
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Čantavir
Čantavir
5 : 0
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Čoka
Čoka
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Tisa
Adorjan
Bačka
Mol
3 : 1
Jadran
Feketić
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
OFK Klek
Klek
0 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 0
Naftagas (B)
Boka
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Gradnulica
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
3 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
ŽAK
Sombor
1 : 2
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
PIK
Prigrevica
1 : 0
Graničar (R)
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Radnički
Irig
Graničar
Adaševci
2 : 1
Sloven
Ruma
Jadran
Golubinci
3 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Sremac
Vojka
1 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Šumar
Ogar
0 : 1
Rudar
Vrdnik
Omladinac
Stepanović
3 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Borac
Šajkaš
1 : 0
Bačka
Đurđevo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 1
Borac
Lazarevac
Strelac
Mislođin
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Prva Iskra
Barič
0 : 1
Rudar
Zeoke
Komgrap
Beograd
2 : 0
PIK Zemun
Zemun
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Radnik
Prilužje
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Sočanica
Sočanica
3 : 2
Ibar
Leposavić
Sitnica
Lepina
1 : 1
Polet
Laplje Selo
Radnički
Velika Hoča
1 : 4
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
4 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Plemetina
Plemetina
3 : 1
Gračanica
Gračanica
Gruža
Vitanovac
3 : 4
ND 2011
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
3 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Napredak
Gračac
Žiča
Žiča
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Šumadija
Šumarice
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Vrnjci
Vrnjci
4 : 0
Morava
Mrsać
Hajduk
Jovanovac
2 : 0
Dobrača
Dobrača
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 3
Ćava
Grošnica
Kragujevac
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Strelac
Miokovci
Rakova
Rakova
1 : 4
Morava
Mojsinje
Malba
Žaočani
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
Polet
Goričani
0 : 5
Čačak 94
Čačak
Premeća
Premeća
0 : 4
Planinac
Vujetinci
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
1 : 2
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
3 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Brezova
Brezova
3 : 4
Radnički
Turica
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Gorušica
Viča
Jasenica
Božurnja
2 : 3
Plaskovac
Plaskovac
BSK
Belosavci
1 : 3
Šatornja
Šatornja
Maskar
Maskar
2 : 2
Mladost
Jelenac
Proleter
Jelovik
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
4 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Bare
Bare
ŽSK
Žirovnica
5 : 0
Mladost (R)
Rašković
Šumadija
Sipić
0 : 0
Sloga
Milatovac
Mladost (K)
Kijevo
1 : 0
Pobeda
Đurđevo
BSK
Borač
2 : 1
Mladost MG
Saranovo
Omladinac
Donja Rača
3 : 1
Lepenica
Badnjevac
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Vodice
Vodice
Šumadija
Azanja
6 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Proleter
Mala Plana
3 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Budućnost
Vlaški Do
1 : 0
Bašin
Bašin
Pobeda
Golobok
4 : 2
Mramorac
Mramorac
Skobalj
Skobalj
1 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Slavija
Smederevo
0 : 9
Kolarac
Kolari
Sloga
Lugavčina
0 : 7
Proleter
Vranovo
SASK
Saraorci
1 : 2
Jedinstvo
Smederevo
Drugovac
Drugovac
2 : 0
Vučak
Vučak
7. Jul
Vodanj
3 : 3
Podunavac
Udovice
Landol
Landol
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
2 : 5
Badljevica
Badljevica
Polet
Trnovče
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mladost
Novo Selo
2 : 1
Jasenica
Kruševo
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Napredak (T)
Toponica
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Radnički
Knežica
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Rudar
Krepoljin
1 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Dunavac (P)
Petka
1 : 0
RSK
Rabrovo
Dunavac (K)
Kisiljevo
2 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 1
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
4 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak (N)
Nabrđe
4 : 1
Polet
Voluja
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Stolice
Krupanj
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
14. Oktobar
Draginac
Sloga
Korenita
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Borina
3 : 2
Granit
Radalj
Lonjin
Lonjin
4 : 2
Borac
Lešnica
OFK Varna
Varna
2 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
Galeb
Cerovac
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Provo
Provo
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (K)
Krnić
3 : 0
Korman
Korman
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga (D)
Duvanište
1 : 1
Partizan
Drenovac
Omladinac (S)
Slepčević
0 : 0
Proleter
Šabac
Budućnost
Zminjak
4 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Sloga (P)
Petlovača
1 : 0
Gorki
Glušci
Napredak
Ribari
3 : 2
Omladinac (B)
Bogatic
Duško
Klenje
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Dučić
Dučić
1 : 3
Rajac
Kadina Luka
Toplica
Donja Toplica
3 : 2
Borac
Rajković
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 1
Komanice
Komanice
Jedinstvo
Poljanice
3 : 0
Liplje
Liplje
Zadrugar
Lopatanj
0 : 9
Tešnjar
Valjevo
Gradac
Valjevo
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Mladost Dračić
Dračić
2 : 2
Iskra
Donja Bukovica
OFK Povlen
Brezovice
0 : 4
Polet
Popučke
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
1 : 1
Kotešica
Kotešica
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Kolubara Gaj
Jabučje
1 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Stepanje
Stepanje
3 : 3
Sloga
Bogovađa
Polet
Takovo kod Uba
5 : 0
Brgule
Brgule
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
Omladinac
Kalinovac
Vrelo
Vrelo kod Uba
1 : 0
Sloga
Lončanik
Dokmir
Dokmir
4 : 2
Čučuge
Čučuge
Joševa
Joševa kod Uba
0 : 3
Paljuvi
Paljuvi
Plavi tok
Dražinovići
0 : 1
Ježevica
Velika Ježevica
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 1
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
2 : 2
Lazarica
Prilipac
Borac (O)
Otanj
0 : 4
Lauš
Lopaš
Blagaja
Rupeljevo
0 : 0
Glumač
Glumač
Savinac
Visibaba
3 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Mladost
Lalinac
2 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
1 : 5
Vulkan
Brenica
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 2
Koca
Niska Banja
Morava
Krušce
7 : 0
Secanica
Secanica
Zeleznicar
Nis
4 : 1
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Borac
Trnjane
1 : 3
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 2
Sloga (K)
Korman
Jedinstvo
Bobovište
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Pobeda
Jakovlje
0 : 4
Polet (R)
Radevac
Sloga
Jovanovac
2 : 6
Knežica
Knežica
Padina
Padina kod Merošine
0 : 4
Radnički
Kočane
4. Juli
Mekiš
3 : 0
NS Tatko
Lepaja
Moravac
Čečina
5 : 5
Mladost
Biljeg
Radnički
Pertate
2 : 1
Sloga
Lipovica
Napredak
Bogojevce
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Polet
Stajkovce
1 : 3
Mladi Borac
Zivkovo
Železničar
Brestovac
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 2
MB
Mala Biljanica
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 1
Morava
Glozane
Pobeda
Držina
3 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Bratstvo
Međureč
2 : 1
BSK
Buljane
Crni Vrh
Deonica
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Javor
Sladaja
2 : 1
Kolare
Kolare
Polet
Senje
1 : 0
Tekstilac
Paraćin
Vidrovac
Vidrovac
5 : 1
Slatina
Negotin
Mladost
Karbulovo
3 : 0
BSK
Bukovče
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Ratar
Jasenica
1 : 2
Urovica
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Rtkovo
Rtkovo
3 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Kladušnica
Kladušnica
2 : 1
Pontes
Kostol
Koča Andjelković
Tekija
7 : 1
Omladinac
Vajuga
Junior
Davidovac kod Kladova
2 : 11
Napredak
Korbovo
Tomako
Trstenik
3 : 0
Pobeda
Lučina
Mladost DK
Donji Katun
3 : 1
Gradina
Pejovac
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Mladost T
Toljevac
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Omladinac
Pojate
Sloga L
Lozna
4 : 1
Mladi radnik
Bačina
Ušće
Stalać
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Sloga
Majdevo
Rasina
Vitanovac
1 : 1
Dvorane
Dvorane
13.April
Lomnica
2 : 0
Modrica
Modrica
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Šanac
Šanac
Belović
Dedina
6 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Trgovište
Trgovište
3 : 0
Mladost
Vasilj
Gorica
Valevac
3 : 0
Borac
Štrbac
Železničar
Pančevo
5 : 2
Unirea
Uzdin
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Mladost (V)
Vojlovica
4 : 0
Dolovo
Dolovo
Pobeda
Samoš
0 : 12
Glogonj
Glogonj
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Strela
Ivanovo
Proleter
Mramorak
1 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Ševac
Kusić
Hajduk
Šušara
2 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Bratstvo
Ljutovo
5 : 0
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Dušan Silni
Subotica
4 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Tromedja
Majdan
0 : 4
Sloga
Ostojićevo
Šampion Olimpija
Orom
0 : 3
Graničar
Đala
Horgoš Higlo
Horgoš
4 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
4 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tomislavci
Tomislavci
0 : 1
Slavija
Novo Orahovo
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 1
Mladost
Gornja Rogatica
Mićunovo
Mićunovo
0 : 0
Olimpija
Gunaroš
Polet
Nakovo
3 : 2
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
0 : 4
Borac
Iđoš
Delija
Mokrin
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
5 : 0
Napredak
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Roham
Nova Crnja
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 3
Napredak
Čestereg
Proleter
Međa
6 : 2
Olimpija
Torda
Omladinac
Ravni Topolovac
9 : 0
Polet
Banatsko Višnjićevo
Dunav
Bački Monoštor
5 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Radnički
Ratkovo
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Rusin
Ruski Krstur
1 : 4
Lipar
Lipar
Panonija
Lalić
0 : 1
Dinamo
Sonta
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
OFK Mladost
Apatin
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
Rastina 1918
Rastina
Graničar K
Kuzmin
1 : 0
Popinci
Popinci
Sloga Borac
Surduk
1 : 1
Podunavac
Belegiš
Železničar
Inđija
5 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Ljukovo
Ljukovo
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Sloven
Sibač
3 : 1
Borac
Martinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Bačka
Begeč
2 : 1
Partizan
Susek
Sremac
Čerević
0 : 2
Mladost
Novi Sad
Tatra
Kisač
4 : 0
Proleter
Banoštor
Borac
Rakovac
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Dinamo
Budisava
0 : 3
TSK
Temerin
Čenej
Čenej
2 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
OFK Futog
Futog
Bečej
Bečej
3 : 3
Budućnost
Savino Selo
Vojvodina
Bačko Gradište
3 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 2
Iskra
Kucura
Mladost
Radičević
1 : 5
Napredak
Nadalj
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Krivanj
Selenča
4 : 0
Bačka
Despotovo
Borac
Obrovac
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Kulpin
Kulpin
7 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 6
ŽSK
Žabalj
Titel
Titel
6 : 1
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
1 : 5
Jedinstvo
Gospođinci
Šumadinac
Bečmen
4 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Dunav
Veliko Selo
2 : 0
Obilić
Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
1 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Borac
Progar
2 : 3
Mladi proleter
Beograd
Banja
Visnjička banja
0 : 0
Napredak
Selo Rakovica
OFK Leštane
Leštane
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Ivanča
Ivanča
1 : 5
Mladost
Umčari
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Boleč
Grocka
Borac
Amerić
1 : 0
Šepšin
Šepšin
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 1
Lisović
Beograd
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Napredak
Medoševac
Borac
Ušće
0 : 4
OFK Burovo
Burovo
Jedinstvo
Ečka
0 : 2
Lehel
Mužlja
MSK
Mihajlovo
2 : 2
Tamiš
Farkaždin
Banat
Čenta
0 : 1
Omladinac
Botoš
Proleter
Neuzina
1 : 3
Radnički
Sutjeska
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
3 : 2
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo
Godačica
0 : 3
Ras
Novi Pazar
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Stubal
Stubal
Musina reka
Musina reka
2 : 3
Proleter
Pečenog
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Zgodačica
Godačica
Popovići
Popovići
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Kablar
Kraljevo
4 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
3 : 2
Partizan
Vrba
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 1
Divostin
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
3 : 0
Borac
Drenovac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Stari momci
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Studenac
Goločelo
4 : 2
Trmbas
Trmbas
Gorski car
Garaši
3 : 2
Misača
Misača
Ranilović
Ranilović
2 : 2
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
1 : 8
Kopljari
Kopljari
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Mladost
Rajkovac
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 1
Bečevica
Bečevica
Mladost 2011 (B)
Bečevica
2 : 1
Kotlenik (G)
Guncati
Budućnost
Aljudovo
1 : 1
Stig C
Crljenac
BSK
Brzohode
7 : 0
Udarnik
Sibnica
Jedinstvo
Oreovica
3 : 0
Napredak
Simićevo
Omladinac
Mirijevo
7 : 0
Proleter
Četereže
Mladost
Porodin
6 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloga (L)
Lučica
4 : 2
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
0 : 2
MIP-Majdan
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 2
Dizel
Bare
Sopot
Požarevac
3 : 2
Proleter
Požarevac
Radnički
Požeženo
7 : 0
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Ram
Ram
1 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Pek
Kusiće
2 : 1
Sloga T
Topolovnik
Desine
Desine
7 : 1
Carevac
Carevac
Sloga
Mustapić
2 : 1
Kvarc
Neresnica
Radenka
Radenka
3 : 0
Homolje
Bukovska
Basarac
Mišljenovac
4 : 1
Kaona
Kaona
Vinci
Vinci
4 : 0
Polet
Bikinje
Dobra
Dobra
2 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Električar
Šuvajić
2 : 0
Usije
Usije
Mladost (B)
Brezjak
2 : 1
Jelav
Jelav
Prva Iskra
Runjani
6 : 1
Polet
Loznica
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac
Kozjak
9 : 0
Sloga
Straža
7. Juli
Bela Crkva
1 : 6
Cerova
Cerova
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Hajduk
Debrc
Dragojevac
Dragojevac
5 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Bobovik
Bobovik
2 : 10
Borac
Vladimirci
Tresnjevka
Trbusac
2 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Polet
Jalovik
0 : 1
Sloga
Ridjake
Krnule 09
Krnule
2 : 0
Torpedo
Lojanice
Volujac
Volujac
3 : 1
Sava
Mrdjenovac
Žabar
Žabar
0 : 0
Младост 2011
Синошевић
Mladost (Свилеула)
Svileuva
1 : 1
Mladost (Слатина)
Slatina
Torpedo
Tabanovic
7 : 0
Fortuna
Šabac
Pambukovica
Pambukovica
6 : 0
Rudar
Radljevo
Kolubara
Liso Polje
0 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Šarbane
Šarbane
1 : 0
Sloga
Vrhovine
Mladost
Kožuar
1 : 4
Zvizdar
Zvizdar
BSK
Belanovce
1 : 0
Jasunja
Jasunja
Morava
Radošin
2 : 1
Hum
Vrlane
Mladi Radnik
Bobovo
6 : 3
Mladost
Gložane
Radnički
Dubnica
0 : 5
Jedinstvo
Troponje
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Rudar Stenjevac
Stenjevac
2 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 2
Resavac
Veliki Popović
Resava
Bukovac
1 : 1
Rudar
Senjski Rudnik
Partizan (M)
Majur
1 : 3
OFK Tabane
Tabane
Bresje
Bresje kod Jagodine
2 : 0
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Napredak
Staro Lanište
0 : 0
Lipar
Donji Račnik
Morava Panjevac
Kočino Selo
2 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Juhor
Glavinci
6 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Popovac
Popovac
0 : 2
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Napredak
Stubica
3 : 8
Polet
Zabrega
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
Radnicki
Tekija
Radnik
Davidovac
3 : 2
Jedinstvo R
Ratare
Budućnost
Glavica
0 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Hajduk
Čepure
1 : 1
Zemljoradnik
Striža
Šumadija
Trešnjevica
4 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
Polet
Sekurič
2 : 2
Juhor
Beočić
Goša
Vukmanovac
5 : 2
Zenit
Oparić
Mladost
Mala Drenova
1 : 2
Topoljak
Grabovac
Omasnica
Omasnica
3 : 0
Morava
Medveđa
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Gradac
Pločnik
5 : 0
Kiseljak
Orašje
Bukovica
Bukovica
1 : 2
Jablanica
Jablanica
Štitari
Štitari
3 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Drugari
Stanci
4 : 1
Mladost
Djunis
OFK Ribare
Ribare
5 : 2
Polet (Š)
Šavrane
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
Polet (K)
Kobilje
Jedinstvo
Orešac
0 : 6
Vitorul
Straža
Partizan
Kajtasovo
3 : 0
Pobeda
Parta
Omladinac
Zagajica
2 : 4
Vojvodina
Crvena Crkva
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Janošik
Janošik
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Fruška Gora
Ruma
0 : 2
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 1
Mladost
Buđanovci
Polet
Nikinci
3 : 3
Borac
Klenak
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 2
Jedinstvo
Ruma
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
4 : 1
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
4 : 0
Sremac
Berkasovo
Fruškogorac
Kukujevci
1 : 2
Sindjelić
Gibarac
Jedinstvo M
Morović
2 : 1
Omladinac B
Batrovci
Jedinstvo LJ
Ljuba
2 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Napredak
Vašica
2 : 0
Borac
Ilinci
Lovac
Karlovčić
4 : 1
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Vitez
Subotište
2 : 4
Graničar
Obrež
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 9
Napredak
Popinci
Zmaj
Noćaj
1 : 3
Borac R
Radenković
Srem
Sremska Rača
2 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
Borac VR
Veliki Radinci
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
2 : 0
Hajduk
Divoš
Sremac
Jarak
0 : 1
Sloboda
Šašinci
Borac
Jarkovci
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sloga
Maradik
2 : 3
Polet
Novi Karlovci
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Labudnjača
Vajska
1 : 1
Neštin
Neštin
Slavija
Bođani
3 : 1
Mladost
Mali Bač
Sloga
Plavna
2 : 0
Borac
Vizić
Veliko selo
Veliko selo
0 : 0
Mladost (B)
Begaljica
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Mladost (JR)
Jabučki rit
Zuce
Zuce
2 : 4
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
2 : 3
Dunavac
Dunavac
Heroj
Jajinci
3 : 2
Partizan
Kaludjerica
GAK
Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Borac
Zemun
1 : 3
BUSK
Beograd
Kozara
Novi Beograd
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
2 : 1
Torlak
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Mladost (G)
Guberevac
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Vis
Parcani
Crvena Zvezda
Ralja
0 : 2
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Drlupa
Drlupa
1 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Slatina
Slatina
3 : 2
Đurinci
Đurinci
Guncate
Guncate
0 : 1
Šiljakovac
Šiljakovac
Mladost Gaj 2011
Gaj
0 : 1
Rožanci
Rožanci
OFK Borac
Arnajevo
8 : 2
OFK Boždarevac
Boždarevac
Hajduk
Miloševo
2 : 4
Belica
Belica
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
3 : 0
Mladost
Bukovče
Omladinac
Bunar
0 : 5
Sloga
Voljavče
Heroj
Busilovac
5 : 0
Železničar
Klačevica
Vihor
Golubovac
1 : 2
Budućnost
Lebina
Karađorđe
Šavac
4 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost
Raševica
4 : 3
Sloboda
Krežbinac
Sremac
Dobrinci
11 : 0
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 1
Borac
Stejanovci
Mladost
Pavlovci
3 : 0
Planinac
Rivica
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
2 : 4
Mladost
Leskovac
Proleter
Vrbovno
0 : 3
Šumadinac
Kruševica
Borac
Arapovac
2 : 2
Rasadnik
Lazarevac
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 3
Slatke male
Burovac
Karađorđe
Topola
0 : 8
ŽFK Gradac
Valjevo
Novi Sad
Novi Sad
5 : 3
Banat
Zrenjanin
Indeks
Novi Sad
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Donji Srem
Pećinci
Budućnost
Valjevo
0 : 3
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo U
Ub
3 : 1
Jedinstvo Š
Štitar
ŽAK
Sombor
3 : 0
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
0 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
PIK
Prigrevica
4 : 1
Graničar (R)
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Napredak
Markovac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
8 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Crvenka
Crvenka
4 : 2
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Bečej
Bečej
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Vršac
Vršac
3 : 1
Kikinda
Kikinda
AFK
Ada
4 : 6
Bačka
Pačir
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Radnički
Bajmok
3 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
0 : 8
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Čoka
Čoka
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
4 : 3
Tisa
Adorjan
Bačka
Mol
10 : 0
Jadran
Feketić
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
9 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Crvenka
Crvenka
4 : 4
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Bečej
Bečej
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Vršac
Vršac
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Spartak Zlatibor voda
Subotica
14 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Borac VL
Veliko Laole
5 : 4
Borac
Žabari
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Šumadinac
Binovac
Mladi radnik
Radinac
4 : 0
Sloboda
Lipe
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Napredak
Markovac
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
1 : 0
Subotica
Subotica
Sušica
Kragujevac
1 : 5
Apolon 4 II
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
11 : 0
Arsenal
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
1 : 0
Duljaj
Topola

Košarka

Radnički
Kragujevac
94 : 98
Cibona
Zagreb
Mašinac
Kraljevo
82 : 69
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Železničar
Čačak
105 : 87
Klik
Arilje
Mionica
Mionica
78 : 85
Zlatar
Nova Varoš
Budućnost
Podgorica
59 : 53
Čelik
Zenica
Radivoj Korać
Beograd
81 : 66
Sloboda
Novi Grad
Jagodina 2001
Jagodina
93 : 89
Vrbas
Vrbas

Odbojka

Železničar
Beograd
1 : 3
Ribnica
Kraljevo
Niš
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
MD Zrenjanin
Zrenjanin
1 : 3
Poštar 064
Beograd

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
30 : 27
Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
29 : 27
Nova Pazova
Nova Pazova
Spartak Vojput
Subotica
28 : 19
Vrbas Carnex
Vrbas
Vlasotince
Vlasotince
46 : 24
Knjaževac
Knjaževac
Dubočica 54
Leskovac
28 : 25
Naisus 2
Niš
Kikinda
Kikinda
25 : 30
Jedinstvo
Novi Bečej
Zlatar 2
Nova Varoš
25 : 31
Sjenica
Sjenica
Hidroelektrana
Bajina Bašta
24 : 27
Beli andjeo
Prijepolje
Štrpce Tandems
Štrpce
17 : 40
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Vojvodina
Petrovaradin
35 : 28
Kučevo
Kučevo
ORK Beograd
Beograd
28 : 24
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Radnički
Obrenovac
23 : 24
Metalac
Kraljevo
Napredak
Kruševac
27 : 26
Crveni krst
Niš
Petrovac
Petrovac na Mlavi
31 : 37
Voždovac 1955
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 23
Slodes
Beograd
Crvena Zvezda 2
Beograd
31 : 26
Cepelin 2
Beograd
Loznica
Loznica
19 : 34
Loznica grad
Loznica
RTB Bor
Bor
17 : 15
Zaječar 2
Zaječar
Rtanj
Boljevac
20 : 18
Vranje
Vranje
Naisa 2
Niš
20 : 21
Raška
Raška

Futsal

VIK Naisus
Niš
4 : 5
Smederevo
Smederevo
Vranje
Vranje
5 : 2
Tango Liman
Novi Sad
Marbo Intermezzo
Beograd
5 : 3
Ekonomac
Kragujevac