XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 555 utakmica za dan
Nedelja, 4 Septembar 2011

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 1
Rudar
Kostolac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Timok
Zaječar
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
5 : 2
Vlasina
Vlasotince
Kopaonik
Brus
1 : 0
Sloga
Despotovac
Dinamo
Vranje
3 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Borac (B)
Bivolje
Radnik
Surdulica
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Dunav
Stari Banovci
2 : 4
Senta
Senta
Dolina
Padina
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Sopot
Sopot
2 : 0
Dorćol
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Beograd
Beograd
Srem (J)
Jakovo
3 : 1
Zemun
Zemun
Hajduk
Beograd
0 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Sindjelić
Beograd
5 : 0
Slavija
Beograd
BASK
Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela
Bane
Raška
1 : 3
Sloboda (G)
Grbice
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Polet (T)
Trbušani
Tutin
Tutin
3 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Šumadinac
Brzan
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Gruža
Gruža
Borac (Ž)
Žabari
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Mladi radnik
Radinac
0 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Seljak
Mihajlovac
Obilić
Živica
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Železničar
Smederevo
4 : 2
Morava
Velika Plana
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 2
Ribnica
Mionica
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
FAP
Priboj
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravica
Subotinac
3 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Omladinac
Malošište
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Moravac Orion (M)
Mrštane
4 : 0
Morava
Vladičin Han
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Vučje
Vučje
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Slatina
Bor
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
0 : 0
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Napredak
Drenovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 1
Dunav
Prahovo
Borac
Starčevo
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Bačka (P)
Pačir
2 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Index
Novi Sad
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Železničar
Bara Venecija
5 : 2
Turbina
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
5 : 2
IMT
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
0 : 4
Železnik Lavovi
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Rudar
Baljevac
5 : 3
Morava (S)
Sirča
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Budućnost
Konarevo
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Radnički
Kovači
0 : 4
Polet (R)
Ratina
Radnik
Ušće
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Sloga D
Desimirovac
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
1 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 2
Budućnost
Resnik
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
3 : 1
Vujan
Prislonica
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Brezak
Pranjani
Prilike
Prilike
0 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 5
Ovčar
Markovica
Rudar
Bresnica
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Spartak
Trnava
0 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Karađorđe
Rača
Beli orlovi
Konjuša
5 : 4
Rača Popović
Popović
Sloga
Zabojnica
0 : 3
Borac
Pajsijević
Vinča
Vinča
1 : 4
Šumadija
Toponica
Partizan
Darosava
3 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
Napredak
Markovac
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Cerovac
Cerovac
0 : 1
Budućnost
Ratari
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Sloboda
Lipe
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Borac
Ralja
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Železničar
Požarevac
6 : 0
Dragoš
Oreškovica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Sloga B
Burovac
Šapine
Šapine
4 : 2
Crni Vrh
Miljević
Mladi Borac
Majilovac
4 : 1
Polet
Suvi Do
Mlava
Malo Laole
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Vihor
Maljurevac
Sloga K
Kasidol
0 : 2
Integral
Batuša
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Borac
Šabac
Radjevac
Krupanj
3 : 1
Sloga
Lipnički Šor
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Sovljak
Sovljak
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Proleter
Bajevac
0 : 1
Kačer
Belanovica
OFK Divci
Divci
3 : 1
Brežđe
Brežđe
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Brezovica
Brezovica
ZSK
Valjevo
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Tulari
Tulari
2 : 0
Trlić
Trlić
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Ariljska Rampa
Požega
2 : 0
Budućnost
Arilje
Višesava
Bajina Bašta
2 : 1
Bioska
Bioska
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Luna Avijatičar
Vranjani
6 : 4
Sečica
Seča reka
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Polet
Rasna
Železničar
Požega
4 : 0
Perućac
Perućac
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Radnički
Trupale
Mladost
Medoševac
2 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 3
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Proleter
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 1
Rudar
Jelašnica
Omladinac
Gornji Komren
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Rutevac
Rutevac
2 : 5
Jastrebac
Tešica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 0
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
5 : 0
Borac
Azbresnica
Rad
Merošina
2 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
Čekmin
Čekmin
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Umac
Miroševce
2 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Progres
Ladovica
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Navalin
Navalin
3 : 5
Mladost
Vinarce
Morava
Leskovac
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Bobište
Bobište
Veternica
Leskovac
1 : 2
Radan
Lebane
Jedinstvo P
Pirot
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Dragoš
Pirot
0 : 3
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Napredak
Izvor
1 : 0
Prčevac
Pirot
Temac
Temska
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Mladost P.R
Poljska Ržana
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Pavlovac
Pavlovac
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Kondiva
Žbevac
4 : 2
Bukuroca
Bukurevac
Jastrebac
Blace
3 : 2
Kosovac
Prokuplje
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Sindjelic
Grabovac
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Vinorača
Vinorača
Sloga
Donje Vidovo
4 : 3
Mladost (J)
Jovac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Morava
Ribare
Budućnost
Miliva
4 : 0
Levač
Rekovac
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 3
Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Istok 63
Plana
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Sloga
Kobišnica
6 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
1 : 2
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
0 : 6
Rudar
Bor
Branik
Štubik
2 : 1
Zlot
Zlot
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Dedina
Dedina
Sloga
Ćićevac
6 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Mladost
Makrešane
Trajal
Kruševac
2 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 1
Trudbenik
Stalać
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Blagotin
Poljna
Jasika
Jasika
2 : 1
Naupare
Naupare
Rudar (P)
Podvis
8 : 3
Borac
Vražogrnac
Osnić
Osnić
2 : 0
Omladinac
Grezna
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
Rtanj
Boljevac
Radnički
Lubnica
4 : 2
ŠSK
Štipina
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Vršac United
Vršac
Sloga (P)
Plandište
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Spartak
Debeljača
0 : 7
Mladost
Omoljica
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Slavija
Kovačica
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka
Mol
6 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
3 : 1
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 3
Preporod
Novi Žednik
Proleter
Njegoševo
3 : 2
Krivaja
Krivaja
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Potisje
Knićanin
4 : 2
OFK Klek
Klek
Gradnulica
Zrenjanin
4 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Naftagas (B)
Boka
1 : 2
Borac (Z)
Zrenjanin
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 0
Naftagas
Elemir
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
PIK
Prigrevica
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
5 : 1
ŽAK
Sombor
Omladinac (D)
Deronje
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Graničar (R)
Riđica
3 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Kula
Kula
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Sremac
Vojka
Šumar
Ogar
2 : 0
Jadran
Golubinci
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 1
Hajduk (B)
Beška
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 2
Mladost
Kupinovo
Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Borac
Šajkaš
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Slavija (P)
Pivnice
3 : 1
Omladinac
Stepanović
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Šajkaš
Kovilj
Hercegovac
Gajdobra
0 : 3
Srbobran
Srbobran
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Baćevac
Baćevac
1 : 1
Dunavac
Grocka
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Strelac
Mislođin
2 : 0
Šumadija
Šopić
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Komgrap
Beograd
0 : 0
Policajac
Beograd
Jedinstvo
Dragosinjci
0 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Žiča
Žiča
2 : 1
Lazac
Lazac
Šumadija
Šumarice
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Morava
Mrsać
0 : 3
Mladost
Vrdila
Zvezda
Čukojevac
0 : 1
ND 2011
Novi Pazar
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Mlada krila
Metikoši
Napredak
Gračac
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Kolektiv
Gornja Sabanta
2 : 3
Mladost
Pajazitovo
Botunje
Botunje
2 : 2
Ćava
Grošnica
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
Premeća
Premeća
0 : 1
Malba
Žaočani
Zadrugar
Donja Trepča
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Budućnost
Stančići
Čačak 94
Čačak
2 : 5
Strelac
Miokovci
Mladost (P)
Preljina
4 : 2
Morava
Mojsinje
Dedinje Junajted
Guča
1 : 4
Bjelica
Milatovići
Kotraža
Kotraža
4 : 0
Brezova
Brezova
Gorušica
Viča
1 : 1
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
0 : 1
Radnički
Turica
Gradina
Rti
3 : 7
Jedinstvo
Puhovo
Jasenica
Božurnja
3 : 2
Sloga
Zagorica
Mladost
Jelenac
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
BSK
Belosavci
3 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maskar
Maskar
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Budućnost
Vlaški Do
0 : 4
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
2 : 2
Bačinac
Bačinac
Mramorac
Mramorac
2 : 0
Udarnik
Baničina
Bašin
Bašin
2 : 4
Vodice
Vodice
Beli Orlovi
Pridvorice
5 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Rudar
Krepoljin
3 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Sloga
Viteževo
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 0
Napredak (T)
Toponica
Zadrugar
Tabanovac
5 : 1
Mladost
Svinjarevo
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Makce
Makce
2 : 0
Dunavac (P)
Petka
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 2
RSK
Rabrovo
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Sloga
Korenita
Mladost
Borina
1 : 3
Luk
Voćnjak
Lonjin
Lonjin
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Granit
Radalj
2 : 3
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
6 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
14. Oktobar
Draginac
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Pocerina
Jevremovac
3 : 2
Sloga (K)
Krnić
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Korman
Korman
2 : 0
Galeb
Cerovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Sloga (M)
Matijevac
Provo
Provo
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
4 : 1
OFK Varna
Varna
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Proleter
Šabac
1 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Partizan
Drenovac
9 : 1
Omladinac (S)
Slepčević
Napredak
Ribari
7 : 0
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
6 : 1
Budućnost
Zminjak
Omladinac (B)
Bogatic
3 : 0
Sloga (P)
Petlovača
Drina
Badovinci
2 : 1
Majur
Majur
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Jedinstvo
Poljanice
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Orao
Poljanice
0 : 0
Dučić
Dučić
Liplje
Liplje
4 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Komanice
Komanice
3 : 2
Rajac
Kadina Luka
Borac
Rajković
0 : 0
Veliševac
Veliševac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Mladost Dračić
Dračić
OFK Povlen
Brezovice
0 : 6
Gradac
Valjevo
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
0 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Kotešica
Kotešica
6 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Polet
Popučke
3 : 1
Pričević
Pričević
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Lukavac
Lukavac
Polet
Takovo kod Uba
1 : 5
Sloga
Lončanik
Omladinac
Kalinovac
2 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Brgule
Brgule
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 1
Čučuge
Čučuge
Vrelo
Vrelo kod Uba
2 : 2
Paljuvi
Paljuvi
Duškovci
Duškovci
0 : 2
Lauš
Lopaš
Ježevica
Velika Ježevica
4 : 1
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Plavi tok
Dražinovići
1 : 1
Savinac
Visibaba
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 5
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Borac (O)
Otanj
Zeleznicar
Nis
0 : 0
Morava
Krušce
Morava
Čokot
3 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 3
Supovac
Supovac
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
1 : 2
Mladost
Lalinac
Secanica
Secanica
1 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Koca
Niska Banja
2 : 3
Vulkan
Brenica
Sloga
Lipovica
1 : 1
Železničar
Brestovac
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Polet
Stajkovce
Lemind Livnica
Leskovac
4 : 1
Napredak
Bogojevce
Morava
Glozane
4 : 1
Radnički
Pertate
MB
Mala Biljanica
1 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Javor
Sladaja
1 : 1
Sindjelic
Vojnik
Kolare
Kolare
4 : 2
Crni Vrh
Deonica
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
BSK
Buljane
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Slatina
Negotin
0 : 0
Rečka
Rečka
Ratar
Jasenica
1 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
2 : 5
Mladost
Karbulovo
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
0 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Urovica
Urovica
3 : 0
BSK
Bukovče
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Samarinovac
Samarinovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 3
Tomako
Trstenik
Sloga L
Lozna
2 : 2
Sloga D
Dašnica
Ušće
Stalać
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Župski biseri
Lacisled
5 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Mladi radnik
Bačina
4 : 1
Pobeda
Lučina
Omladinac
Pojate
2 : 5
Gradina
Pejovac
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 0
Šanac
Šanac
Modrica
Modrica
0 : 6
Budućnost
Kaonik
Dvorane
Dvorane
6 : 1
Kapidzija
Kapidzija
Sloga
Majdevo
1 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Parunovac
Parunovac
13.April
Lomnica
2 : 2
Belović
Dedina
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Kupci
Kupci
Borac (P)
Pločica
2 : 1
Železničar
Pančevo
Proleter
Mramorak
1 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Vojvodina
Crepaja
Strela
Ivanovo
2 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Ševac
Kusić
Dunav
Banatska Palanka
0 : 2
Dobrica
Dobrica
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
1 : 4
Crvena zvezda
Pavliš
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Hajduk
Šušara
Solid
Subotica
2 : 4
Žednik
Stari Žednik
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 5
Udarnik
Višnjevac
Zrinjski 1932
Subotica
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Lokomotiva
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Radnički
Tornjoš
10 : 2
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 4
Graničar
Đala
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 2
Slavija
Novo Orahovo
Mićunovo
Mićunovo
1 : 1
Pobeda
Pobeda
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Polet
Nakovo
Delija
Mokrin
1 : 1
Vojvodina
Bašaid
Jedinstvo
Bočar
4 : 1
Borac
Iđoš
Napredak
Banatska Topola
1 : 5
ŽAK
Kikinda
Proleter
Međa
3 : 1
Bega
Novi Itebej
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
1 : 5
Napredak
Čestereg
Polet
Banatsko Višnjićevo
2 : 3
Olimpija
Torda
Terekveš
Svilojevo
4 : 2
Dunav
Bački Monoštor
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
5 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Radnički
Ratkovo
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Dinamo
Sonta
1 : 3
Lipar
Lipar
Sloven
Sibač
0 : 2
Graničar K
Kuzmin
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Graničar G
Grabovci
3 : 0
Sloga Borac
Surduk
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Popinci
Popinci
Borac
Martinci
3 : 1
Podunavac
Belegiš
OFK Brestač
Brestač
2 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Proleter
Banoštor
0 : 7
TSK
Temerin
Bačka
Begeč
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sremac
Čerević
2 : 3
OFK Futog
Futog
Tatra
Kisač
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Borac
Rakovac
1 : 3
Železničar
Novi Sad
Dinamo
Budisava
2 : 2
Čenej
Čenej
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 2
Bečej
Bečej
Mladost
Radičević
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
Iskra
Kucura
0 : 2
Mladost Radost
Srbobran
Kulpin
Kulpin
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Budućnost (G)
Gložan
0 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 0
Bačka
Despotovo
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Budućnost (P)
Parage
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Titel
Titel
Sloga
Lok
0 : 6
Miletić
Mošorin
Jedinstvo
Gospođinci
6 : 0
Obilić
Vilovo
Jedinstvo
Surcin
2 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Borac
Progar
4 : 1
Dunav
Veliko Selo
Banja
Visnjička banja
2 : 1
Rušanj
Rušanj
Napredak
Selo Rakovica
1 : 1
Šumadinac
Bečmen
Kosmaj
Ralja
0 : 3
Popović
Popović
Borac
Amerić
1 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Šepšin
Šepšin
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Rabrovac
Rabrovac
2 : 1
Mladost
Umčari
Boleč
Grocka
2 : 3
Podunavac
Ritopek
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Budućnost
Zvečka
Vranić
Vranić
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Mladost (B)
Baroševac
2 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
MSK
Mihajlovo
5 : 0
Mladost
Belo Blato
Banat
Čenta
0 : 4
Lehel
Mužlja
Omladinac
Botoš
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 0
Sloga
Jarkovac
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
1 : 3
Radnički
Sutjeska
Zlatica
Zlatica
3 : 3
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Popovići
Popovići
4 : 0
Jedinstvo
Godačica
Kablar
Kraljevo
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Progorelica
Progorelica
4 : 2
Musina reka
Musina reka
Budućnost (S)
Samaila
0 : 2
Ras
Novi Pazar
Partizan
Vrba
3 : 0
Stubal
Stubal
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Mladost
Bošnjane
0 : 2
Napredak
Malo Krčmare
Pobeda
Sepci
0 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost 2011 (B)
Bečevica
1 : 3
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Polet (G)
Guberevac
4 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
2 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Kotlenik (G)
Guncati
0 : 4
Bečevica
Bečevica
Napredak (P)
Poljana
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sopot
Požarevac
2 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Proleter
Požarevac
1 : 4
Sloga (L)
Lučica
Dizel
Bare
3 : 2
MIP-Majdan
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Pek
Kusiće
4 : 0
Radnički
Požeženo
Carevac
Carevac
5 : 0
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Sloga T
Topolovnik
3 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Prva Iskra
Runjani
0 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Hajduk
Ribarica
4 : 3
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Borac
Kozjak
3 : 0
Jelav
Jelav
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Polet
Loznica
Hajduk
Debrc
1 : 1
Bobovik
Bobovik
Polet
Jalovik
6 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Krnule 09
Krnule
1 : 4
Dragojevac
Dragojevac
Torpedo
Lojanice
3 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Sloga
Ridjake
2 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Младост 2011
Синошевић
2 : 0
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Metlić
Metlić
0 : 5
Rankovac
Nakučani
Ceric
Miokus
5 : 3
Sava
Mrdjenovac
Mladost (Слатина)
Slatina
0 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Sumice
Glusci
1 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Vukona
Vukona
2 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Pambukovica
Pambukovica
4 : 0
Mladost
Kožuar
Kolubara
Liso Polje
4 : 0
Šarbane
Šarbane
Jasunja
Jasunja
1 : 1
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Lipar
Donji Račnik
1 : 0
OFK Tabane
Tabane
Juhor
Glavinci
5 : 0
Bresje
Bresje kod Jagodine
Partizan (G)
Glogovac
1 : 0
Kolonija
Jagodina
Sloboda
Šuljkovac
3 : 0
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Morava Panjevac
Kočino Selo
6 : 0
Partizan (M)
Majur
Trnava
Trnava
1 : 3
Napredak
Staro Lanište
Budućnost
Glavica
3 : 3
Popovac
Popovac
Hajduk
Čepure
0 : 1
Radnik
Davidovac
Šumadija
Trešnjevica
0 : 2
Omladinac
Šaludovac
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 1
Napredak
Stubica
Zemljoradnik
Striža
2 : 0
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Golubovac 07
Golubovac
1 : 2
Polet
Zabrega
Jedinstvo R
Ratare
4 : 3
Radnicki
Tekija
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Omasnica
Omasnica
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Morava
Medveđa
Grkljane
Grkljane
5 : 4
Bukovica
Bukovica
OFK Ribare
Ribare
3 : 2
Drugari
Stanci
Sebečevac
Sebečevac
2 : 0
Štitari
Štitari
Polet (K)
Kobilje
0 : 4
Jablanica
Jablanica
Polet (Š)
Šavrane
2 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Banat
Ilandža
2 : 0
Sloga
Margita
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 0
Polet
Nikinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga
Voganj
0 : 1
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Borac
Klenak
3 : 2
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo LJ
Ljuba
4 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Napredak
Vašica
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Omladinac B
Batrovci
2 : 3
Jednota
Šid
Sindjelić
Gibarac
3 : 0
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
0 : 1
Omladinac M
Molovin
Vitez
Subotište
1 : 2
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 3
Mladost
Prhovo
Napredak
Popinci
5 : 0
Kameni
Ašanja
Graničar
Obrež
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac VR
Veliki Radinci
4 : 3
Zmaj
Noćaj
Sloga
Čalma
3 : 1
Srem
Sremska Rača
Sremac
Jarak
5 : 2
Borac R
Radenković
Sloboda
Šašinci
3 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Hajduk
Divoš
1 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
2 : 1
Sloga
Maradik
Labudnjača
Vajska
5 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Slavija
Bođani
5 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Sloga
Plavna
1 : 2
Neštin
Neštin
Borac
Vizić
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Crvenka
Borča
6 : 1
Veliko selo
Veliko selo
Moštanica
Velika Moštanica
12 : 1
Zuce
Zuce
Heroj
Jajinci
2 : 0
Kapedunum
Beograd
Partizan
Kaludjerica
2 : 0
Hajduk
Kamendol
Dunavac
Dunavac
2 : 2
Mladost (JR)
Jabučki rit
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Pionir
Besni Fok
Zmaj 1953
Zemun
1 : 2
GAK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 0
Kozara
Novi Beograd
Busije
Zemun
1 : 0
Borac
Zemun
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
OFK Slatina
Slatina
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Đurinci
Đurinci
5 : 3
Mladost (G)
Guberevac
Sibnica
Sibnica
4 : 4
Stojnik
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 1
OFK Rogača
Rogača
Mladost (MI)
Mala Ivanča
1 : 0
Vis
Parcani
Vihor
Golubovac
4 : 6
Heroj
Busilovac
Karađorđe
Šavac
1 : 1
Železničar
Klačevica
Mladost
Raševica
2 : 0
Budućnost
Lebina
Sloboda
Krežbinac
6 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 4
Car Uroš
Jazak
Mladost
Pavlovci
0 : 1
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
7 : 1
Borac
Stejanovci
Napredak
Šuljam
0 : 0
BSK
Bešenovo
Grgurevci
Grgurevci
2 : 3
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
1 : 1
Sloga
Zasavica I
Proleter
Vrbovno
6 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Petka
Petka
2 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Borac
Arapovac
1 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Rasadnik
Lazarevac
2 : 0
Mladost
Leskovac
Strmovo
Strmovo
1 : 3
Šumadinac
Kruševica
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Radnički S
Sombor
Radnički NP
Nova Pazova
3 : 5
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo U
Ub
0 : 1
Loznica
Loznica
Krušik
Valjevo
1 : 0
Mačva
Šabac
BSK
Bački Brestovac
3 : 3
PIK
Prigrevica
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
0 : 6
ŽAK
Sombor
Graničar (R)
Riđica
11 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
7 : 0
Kula
Kula
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Selevac
Selevac
0 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Vršac
Vršac
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
1 : 4
Hajduk
Kula
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Bečej
Bečej
0 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Spartak ZV
Subotica
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Radnički
Bajmok
0 : 3
AFK
Ada
Tavankut
Tavankut
7 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka
Mol
2 : 5
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
2 : 4
Subotica
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Krivaja
Krivaja
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 2
Crvenka
Crvenka
Vršac
Vršac
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
4 : 0
Hajduk
Kula
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Bečej
Bečej
0 : 7
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Spartak ZV
Subotica
2 : 2
Banat
Zrenjanin
AFK
Ada
1 : 2
Subotica
Subotica
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Selevac
Selevac
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
AFK
Ada
1 : 5
Subotica
Subotica
Apolon 4 I
Kragujevac
4 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Duljaj
Topola
14 : 0
Arsenal
Kragujevac