XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 638 utakmica za dan
Nedelja, 23 Oktobar 2011

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 2
Mačva
Šabac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
6 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Borac (B)
Bivolje
Radnički (P)
Pirot
2 : 3
Radnik
Surdulica
Timok
Zaječar
5 : 1
Dinamo
Vranje
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Kopaonik
Brus
Senta
Senta
4 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Palić
Palić
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Sopot
Sopot
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Hajduk
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Srem (J)
Jakovo
Sloboda (G)
Grbice
0 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Bane
Raška
3 : 0
Omladinac
Novo Selo
Prijevor
Prijevor
5 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Tutin
Tutin
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Šumadinac
Brzan
1 : 3
Morava
Velika Plana
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Obilić
Živica
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Sloga (D)
Drmno
Borac (Ž)
Žabari
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Drina
Ljubovija
0 : 1
OFK Osečina
Osečina
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
3 : 1
Radnički
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Morava
Vladičin Han
Kosanica
Kuršumlija
0 : 4
Dubočica 1923
Leskovac
Pukovac
Pukovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
SFK Moravac (P)
Predejane
Moravica
Subotinac
1 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Omladinac
Malošište
1 : 2
Moravac Orion (M)
Mrštane
Rembas
Resavica
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
FUD
Brus
3 : 1
Juhor
Obrež
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Slatina
Bor
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Borac
Starčevo
5 : 4
Budućnost
Srpska Crnja
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 0
Jugović
Kać
Mladost (T)
Turija
0 : 0
Stanišić
Stanišić
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Železnik Lavovi
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
3 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Resnik
Resnik
Radnički
Kovači
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Braća Vuković
Lađevci
5 : 1
Borac (V)
Vraneši
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Morava (S)
Sirča
Polet (R)
Ratina
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 1
Sloga D
Desimirovac
Budućnost
Resnik
3 : 0
Arsenal
Kragujevac
Šumadija
Čumić
2 : 0
Kolonija
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Morava
Katrga
3 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 0
Ovčar
Markovica
Brezak
Pranjani
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Dragačevo
Guča
2 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Vujan
Prislonica
3 : 0
Spartak
Trnava
Šumadija
Brdjani
2 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Prilike
Prilike
3 : 2
Slatina
Slatina
Banja
Banja
4 : 0
Rača Popović
Popović
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 0
Šumadija
Toponica
Junkovac
Junkovac
3 : 4
Šumadinac (N)
Natalinci
Bokanja
Gorovič
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Beli orlovi
Konjuša
3 : 0
Partizan
Darosava
Sloga
Zabojnica
2 : 1
Vinča
Vinča
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Glavaš
Glibovac
Budućnost
Ratari
3 : 2
Sloga
Miloševac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
2 : 0
Borac
Ralja
Cerovac
Cerovac
1 : 1
Sloboda
Lipe
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Mlava
Malo Laole
1 : 3
Šapine
Šapine
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
Sloga K
Kasidol
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Integral
Batuša
1 : 1
Železničar
Požarevac
Vihor
Maljurevac
5 : 2
Omladinac
Šetonje
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
8 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Antimon
Zajača
1 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 0
Radjevac
Krupanj
OFK Divci
Divci
1 : 0
Banjani
Banjani
Ribnikar
Pecka
4 : 2
Proleter
Bajevac
ZSK
Valjevo
4 : 1
Mladost
Vračević
Tulari
Tulari
3 : 1
Sovljak
Sovljak
Trlić
Trlić
3 : 3
Radnik
Ub
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Brežđe
Brežđe
2 : 1
Kačer
Belanovica
Bioska
Bioska
0 : 1
Sečica
Seča reka
Budućnost
Arilje
0 : 2
Polet
Rasna
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Ariljska Rampa
Požega
1 : 0
Perućac
Perućac
Višesava
Bajina Bašta
0 : 0
Železničar
Požega
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Jasen
Brodarevo
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 2
GP Zlatibor
Užice
Mramor
Mramor
3 : 3
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
1 : 3
Proleter
Mezgraja
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Radnički
Trupale
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Mladost
Medoševac
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 3
Aluminjum
Niš
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Palilula
Aleksinac
Bukovik
Razanj
2 : 0
Rad
Merošina
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Navalin
Navalin
1 : 7
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Morava
Leskovac
3 : 1
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Umac
Miroševce
Veternica
Leskovac
1 : 2
Čekmin
Čekmin
Radan
Lebane
1 : 1
Gradac
Konopnica
Bobište
Bobište
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Jablanica
Medveđa
7 : 0
Mladost
Vinarce
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 1
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Prčevac
Pirot
Jedinstvo P
Pirot
0 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Dragoš
Pirot
5 : 2
Mladost P.R
Poljska Ržana
Napredak
Izvor
2 : 1
Temac
Temska
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 5
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Ternoci
Trnovac
2 : 1
Kondiva
Žbevac
Jastrebac
Blace
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
5 : 0
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
3 : 0
Omladinac
Podina
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
8 : 1
Trbunje
Trbunje
Vinogradar
Crkvenac
4 : 1
Levač
Rekovac
Morava
Ribare
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Istok 63
Plana
Sindjelic
Grabovac
4 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga
Donje Vidovo
0 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Budućnost
Miliva
Brodoremont
Kladovo
5 : 1
Radujevac
Radujevac
Ključ
Podvrška
0 : 0
Bor
Bor
Radnički
Klokočevac
0 : 0
Branik
Štubik
Jovan Kursula
Selo Varvarin
1 : 4
Trajal
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Jasika
Jasika
3 : 1
Sloga
Ćićevac
Naupare
Naupare
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Mladost
Makrešane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Omladinac
Grezna
2 : 6
Rudar (P)
Podvis
Sloga (Ž)
Žučkovac
0 : 1
Rtanj
Boljevac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
ŠSK
Štipina
Borac
Vražogrnac
0 : 4
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
0 : 0
Mladost
Sumrakovac
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Polet
Izbište
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Mladost
Omoljica
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Slavija
Kovačica
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
1 : 0
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
2 : 1
Tisa
Adorjan
Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Naftagas (B)
Boka
3 : 0
Potisje
Knićanin
Borac (A)
Aleksandrovo
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 1
OFK Klek
Klek
ŽAK
Sombor
7 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
0 : 0
Sloga
Čonoplja
PIK
Prigrevica
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 0
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
4 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Mladost
Kupinovo
Graničar
Adaševci
4 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Jadran
Golubinci
3 : 0
Radnički
Irig
Sremac
Vojka
0 : 1
Sloven
Ruma
Šumar
Ogar
5 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (Š)
Šimanovci
2 : 0
Rudar
Vrdnik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Slavija (P)
Pivnice
0 : 1
Bačka
Đurđevo
Borac
Lazarevac
0 : 2
Šumadija
Šopić
Dunavac
Grocka
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
PIK Zemun
Zemun
3 : 1
Policajac
Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Komgrap
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
7 : 0
Prva Iskra
Barič
Strelac
Mislođin
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Moša
Banje
0 : 3
Sočanica
Sočanica
Kopaonik
Lešak
2 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Zvečan
Zvečan
0 : 1
Ibar
Leposavić
Gracko
Staro Gracko
4 : 3
Brezovica
Štrpce
Čaglavica
Čaglavica
2 : 2
Gračanica
Gračanica
Sitnica
Lepina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Plemetina
Plemetina
3 : 3
Polet
Laplje Selo
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Mladost
Vrdila
Lazac
Lazac
1 : 3
ND 2011
Novi Pazar
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Žiča
Žiča
0 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
0 : 2
Napredak
Gračac
Vrnjci
Vrnjci
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Morava
Mrsać
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Hajduk
Jovanovac
0 : 1
Korićani
Korićani
Košutnjak
Kragujevac
3 : 4
Botunje
Botunje
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
Kolektiv
Gornja Sabanta
Kragujevac
Kragujevac
0 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Rakova
Rakova
5 : 1
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
0 : 1
Strelac
Miokovci
Polet
Goričani
1 : 2
Morava
Mojsinje
Premeća
Premeća
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 0
Planinac
Vujetinci
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Foka
Gornji Milanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
6 : 4
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Omladinac
Kalimanići
7 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Brezova
Brezova
0 : 5
Dedinje Junajted
Guča
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 7
Sloga
Kaona
Kotraža
Kotraža
5 : 0
Gradina
Rti
Gorušica
Viča
2 : 5
Jelica
Goračići
Jasenica
Božurnja
2 : 5
BSK
Belosavci
Maskar
Maskar
2 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Proleter
Jelovik
4 : 4
Mladost
Jelenac
B 2000
Aranđelovac
3 : 2
Sloga
Zagorica
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
2 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Šumadija
Azanja
4 : 1
Udarnik
Baničina
Proleter
Mala Plana
3 : 2
Vodice
Vodice
Budućnost
Vlaški Do
2 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
3 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Bašin
Bašin
Slavija
Smederevo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Sloga
Lugavčina
0 : 3
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
0 : 1
Kolarac
Kolari
Jedinstvo
Smederevo
0 : 4
Proleter
Vranovo
7. Jul
Vodanj
2 : 0
Vučak
Vučak
Landol
Landol
1 : 2
Drugovac
Drugovac
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 7
Podunavac
Udovice
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Polet
Trnovče
4 : 1
Jasenica
Kruševo
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Bata Bulić
Bistrica
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Radnički
Knežica
3 : 1
Napredak (T)
Toponica
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Mladost
Svinjarevo
Polet
Aleksandrovac
1 : 2
Omladinac (B)
Busur
Rudar
Krepoljin
5 : 4
Omladinac (S)
Starčevo
Sloga
Viteževo
2 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Dunavac (P)
Petka
2 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Makce
Makce
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 1
Đerdap
Golubac
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Stari Jadar
Gornji Dobrić
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Stolice
Krupanj
5 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Sloga
Korenita
2 : 1
14. Oktobar
Draginac
Mladost
Borina
5 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Lonjin
Lonjin
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Varna
Varna
2 : 1
Galeb
Cerovac
Provo
Provo
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
4 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (K)
Krnić
4 : 0
Karađorđe
Mišar
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Sloga (M)
Matijevac
Mrovska
Mrovska
5 : 2
Korman
Korman
Omladinac (S)
Slepčević
0 : 0
Milicionar
Bogatić
Budućnost
Zminjak
0 : 2
Partizan
Drenovac
Sloga (P)
Petlovača
4 : 2
Sloga (D)
Duvanište
Napredak
Ribari
5 : 1
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
4 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Omladinac (B)
Bogatic
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Drina
Badovinci
6 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Toplica
Donja Toplica
0 : 4
Rajac
Kadina Luka
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
Veliševac
Veliševac
Jedinstvo
Poljanice
3 : 0
Borac
Rajković
Orao
Poljanice
1 : 6
Liplje
Liplje
Gradac
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladost Dračić
Dračić
6 : 2
Pričević
Pričević
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Lukavac
Lukavac
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Kotešica
Kotešica
0 : 4
Polet
Popučke
Nepričava
Nepričava
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kolubara Gaj
Jabučje
1 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Stepanje
Stepanje
1 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Polet
Takovo kod Uba
2 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Vrelo
Vrelo kod Uba
2 : 0
Brgule
Brgule
Dokmir
Dokmir
1 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Joševa
Joševa kod Uba
4 : 0
Gunjevac
Gunjevac
Paljuvi
Paljuvi
3 : 3
Čučuge
Čučuge
Lauš
Lopaš
5 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Lazarica
Prilipac
0 : 0
Savinac
Visibaba
Duškovci
Duškovci
4 : 4
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Velika Ježevica
5 : 2
Borac (O)
Otanj
Dobrinjac
Donja Dobrinja
4 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Plavi tok
Dražinovići
5 : 0
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Supovac
Supovac
4 : 2
Mladost
Donji Komren
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Morava
Krušce
0 : 0
Vulkan
Brenica
Zeleznicar
Nis
1 : 1
Secanica
Secanica
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Borac
Trnjane
1 : 2
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Pobeda
Jakovlje
2 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
Padina
Padina kod Merošine
1 : 5
Knežica
Knežica
Naisus
Rožina
0 : 0
Baličevac
Baličevac
4. Juli
Mekiš
1 : 0
Radnički
Kočane
Mladost
Biljeg
3 : 4
NS Tatko
Lepaja
Napredak
Bogojevce
1 : 2
Sloga
Lipovica
Polet
Stajkovce
3 : 1
Radnički
Pertate
Železničar
Brestovac
0 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
Lemind Livnica
Leskovac
7 : 1
Milanovo
Milanovo
Morava
Glozane
4 : 2
MB
Mala Biljanica
Provalija
Pirot
2 : 0
Željuša
Željuša
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Mladost (D)
Dublje
2 : 2
BSK
Buljane
Javor
Sladaja
1 : 0
Mladost (T)
Tečić
Polet
Senje
3 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Mladost
Karbulovo
3 : 2
Slatina
Negotin
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 4
Vidrovac
Vidrovac
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
BSK
Bukovče
Ratar
Jasenica
2 : 1
Miloševo
Miloševo
Kovilovo
Kovilovo
4 : 0
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
3 : 2
Urovica
Urovica
Kladušnica
Kladušnica
2 : 2
Trajan
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
3 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Junior
Davidovac kod Kladova
0 : 6
Pontes
Kostol
Napredak
Korbovo
1 : 1
Omladinac
Vajuga
Tomako
Trstenik
3 : 0
Mladost DK
Donji Katun
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Pobeda
Lučina
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Mladost T
Toljevac
Ušće
Stalać
1 : 0
Omladinac
Pojate
Župski biseri
Lacisled
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Rasina
Vitanovac
13.April
Lomnica
2 : 1
Sloga
Majdevo
Čitluk
Čitluk
0 : 1
Dvorane
Dvorane
Belović
Dedina
2 : 3
Šanac
Šanac
Parunovac
Parunovac
3 : 1
Budućnost
Kaonik
Dušan Ristić
Kukljin
2 : 1
Kapidzija
Kapidzija
Železničar
Pančevo
0 : 2
Vojvodina
Crepaja
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
2 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac (P)
Pločica
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Banat
Dupljaja
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Ševac
Kusić
Hajduk
Šušara
3 : 2
Dobrica
Dobrica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 3
Ratar
Kruščica
Udarnik
Višnjevac
3 : 3
Đurđin
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
6 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Dušan Silni
Subotica
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
2 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Zrinjski 1932
Subotica
4 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Tromedja
Majdan
3 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Radnički
Tornjoš
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Horgoš Higlo
Horgoš
5 : 0
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
5 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tomislavci
Tomislavci
1 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Mićunovo
Mićunovo
Mladost
Gornja Rogatica
3 : 4
Olimpija
Gunaroš
Polet
Nakovo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina
Bašaid
1 : 0
Delija
Mokrin
Borac
Iđoš
1 : 4
Jedinstvo
Bočar
ŽAK
Kikinda
1 : 1
Napredak
Banatska Topola
Bega
Novi Itebej
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
4 : 2
Roham
Nova Crnja
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 5
Napredak
Čestereg
Terekves
Hetin
5 : 1
Polet
Banatsko Višnjićevo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 4
Radnički
Ratkovo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Panonija
Lalić
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Lipar
Lipar
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Dinamo
Sonta
OFK Metalac
Sombor
4 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Rastina 1918
Rastina
0 : 4
OFK Mladost
Apatin
Graničar K
Kuzmin
3 : 1
Sloga Borac
Surduk
Železničar
Inđija
2 : 2
Popinci
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Podunavac
Belegiš
Sloven
Sibač
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
Graničar G
Grabovci
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Sremac
Čerević
2 : 4
Partizan
Susek
Tatra
Kisač
3 : 1
Bačka
Begeč
Borac
Rakovac
1 : 6
Mladost
Novi Sad
Dinamo
Budisava
5 : 0
Proleter
Banoštor
Čenej
Čenej
0 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Sirig
Sirig
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
2 : 0
Vinogradar
Ledinci
Vojvodina
Bačko Gradište
4 : 0
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 6
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Napredak
Nadalj
3 : 0
Iskra
Kucura
Krivanj
Selenča
0 : 1
Tvrdjava
Bač
Borac
Obrovac
5 : 1
Bačka
Despotovo
Kulpin
Kulpin
0 : 3
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (G)
Gložan
7 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Titel
Titel
0 : 3
ŽSK
Žabalj
Miletić
Mošorin
7 : 0
Sloga
Lok
Obilić
Vilovo
1 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Jedinstvo
Surcin
Rušanj
Rušanj
1 : 1
Sindjelić
Ugrinovci
Dunav
Veliko Selo
3 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
Omladinac
Veliki Mokri Lug
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Borac
Progar
4 : 0
Obilić
Beograd
Banja
Visnjička banja
1 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
Napredak
Selo Rakovica
2 : 1
Mladi proleter
Beograd
Ivanča
Ivanča
4 : 2
Kosmaj
Ralja
Pudarci
Pudarci
1 : 1
OFK Leštane
Leštane
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Mladost
Umčari
Borac
Amerić
0 : 3
Boleč
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
8 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost
Zvečka
3 : 2
BSK
Brajkovac
Borac
Ušće
3 : 0
Lisović
Beograd
Vranić
Vranić
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Mladost
Belo Blato
0 : 3
MSK
Mihajlovo
Lehel
Mužlja
3 : 0
Banat
Čenta
Tamiš
Farkaždin
1 : 3
Omladinac
Botoš
Sloga
Jarkovac
0 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
Radnički
Sutjeska
8 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 0
Zlatica
Zlatica
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Omladinac
Drakčići
Musina reka
Musina reka
2 : 1
Ras
Novi Pazar
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Stubal
Stubal
Popovići
Popovići
0 : 3
Proleter
Pečenog
Kablar
Kraljevo
6 : 2
Zgodačica
Godačica
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Budućnost (S)
Samaila
0 : 1
Partizan
Vrba
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Divostin
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Kutlovo
Kutlovo
6 : 0
Borac
Drenovac
Studenac
Goločelo
3 : 1
Stari momci
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
2 : 2
Đuriselac
Đuriselo
Gorski car
Garaši
0 : 3
Ranilović
Ranilović
Vrbica
Aranđelovac
0 : 5
Misača
Misača
Krćevac 04
Krćevac
1 : 4
Hajduk
Gornja Trnava
Omladinac
Donja Trnava
1 : 1
Budućnost
Blaznava
Polet (G)
Guberevac
1 : 3
Bečevica
Bečevica
Budućnost
Aljudovo
1 : 0
Kobilje
Kobilje
Jedinstvo
Oreovica
2 : 0
Budućnost
Kočetin
Omladinac
Mirijevo
5 : 2
Udarnik
Sibnica
Mladost
Porodin
6 : 2
Napredak
Simićevo
Pomoravlje
Vlaški Do
12 : 3
Proleter
Četereže
Dunav
Ostrovo
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
MIP-Majdan
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
5 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Sopot
Požarevac
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Pek
Kusiće
7 : 0
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
Desine
Desine
0 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Carevac
Carevac
2 : 3
Sloga T
Topolovnik
Dobra
Dobra
3 : 3
Polet
Bikinje
Električar
Šuvajić
1 : 3
Vinci
Vinci
Usije
Usije
1 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Jelav
Jelav
Mladost (B)
Brezjak
4 : 1
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Hajduk
Ribarica
4 : 0
Rudar
Brasina
Dragojevac
Dragojevac
3 : 1
Hajduk
Debrc
Tresnjevka
Trbusac
3 : 5
Petrovac 74
Kujavica
Bobovik
Bobovik
3 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Polet
Jalovik
3 : 1
Sloga Trgosped
Mehovine
Krnule 09
Krnule
1 : 2
Borac
Vladimirci
Torpedo
Lojanice
1 : 1
Sloga
Ridjake
Volujac
Volujac
1 : 2
Младост 2011
Синошевић
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 5
Ceric
Miokus
Mladost (Свилеула)
Svileuva
4 : 6
Sava
Mrdjenovac
Sumice
Glusci
0 : 0
Bair
Bogatic
Torpedo
Tabanovic
5 : 1
Culjkovic
Culjkovic
Mali korak
Oglađenovac
0 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Beloševac
Beloševac
7 : 2
Rakac Stave
Stave
Kolubara
Liso Polje
1 : 0
Vukona
Vukona
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Rudar
Radljevo
Mladost
Kožuar
0 : 9
Crvena Jabuka
Ub
BSK
Belanovce
0 : 0
Moravac (G)
Guberevac
Mladi Radnik
Bobovo
2 : 1
Pobeda
Lukovica
Radnički
Dubnica
1 : 6
Hum
Vrlane
Jedinstvo
Troponje
2 : 0
Mladost
Gložane
Beljanica
Strmosten
5 : 4
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 3
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Resava
Bukovac
1 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Bresje
Bresje kod Jagodine
2 : 1
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
1 : 2
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Morava Panjevac
Kočino Selo
0 : 2
OFK Tabane
Tabane
Juhor
Glavinci
1 : 4
Lipar
Donji Račnik
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Partizan (M)
Majur
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Popovac
Popovac
1 : 3
Napredak
Stubica
Omladinac
Šaludovac
1 : 2
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Radnik
Davidovac
1 : 1
Polet
Zabrega
Budućnost
Glavica
0 : 1
Radnicki
Tekija
Hajduk
Čepure
3 : 1
Jedinstvo R
Ratare
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Golubovac 07
Golubovac
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 4
Zemljoradnik
Striža
Goša
Vukmanovac
0 : 3
Juhor
Beočić
Blagotin
Belušić
1 : 1
Zenit
Oparić
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Omasnica
Omasnica
0 : 8
Topoljak
Grabovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Morava
Medveđa
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Vinogradar
Riljac
Gradac
Pločnik
3 : 0
Temnić
Varvarin
Parcane
Parcane
2 : 1
Kiseljak
Orašje
Bukovica
Bukovica
0 : 3
Štitari
Štitari
Drugari
Stanci
1 : 2
Jablanica
Jablanica
Grkljane
Grkljane
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
OFK Ribare
Ribare
6 : 0
Mladost
Djunis
Polet (K)
Kobilje
0 : 4
Polet (Š)
Šavrane
Fruška Gora
Ruma
2 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 1
Napredak
Žarkovac
Polet
Nikinci
0 : 0
PSK Putinci
Putinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 5
Mladost
Buđanovci
Sloga
Voganj
1 : 2
Jedinstvo
Ruma
OFK Bingula
Bingula
2 : 2
Graničar
Jamena
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 1
Omladinac M
Molovin
Jedinstvo M
Morović
7 : 0
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo LJ
Ljuba
2 : 4
Sindjelić
Gibarac
Napredak
Vašica
1 : 1
Omladinac B
Batrovci
Borac
Ilinci
0 : 7
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Deč
0 : 4
Mladost
Prhovo
Vitez
Subotište
1 : 5
Kameni
Ašanja
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Napredak
Popinci
7 : 0
Graničar
Obrež
Zmaj
Noćaj
4 : 5
Srem
Sremska Rača
Borac VR
Veliki Radinci
1 : 4
Borac R
Radenković
Sloga
Čalma
3 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Sremac
Jarak
1 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
3 : 2
Hajduk
Divoš
Borac
Jarkovci
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Dunav
Novi Slankamen
3 : 1
Polet
Novi Karlovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
7 : 0
Sloga
Maradik
Veliko selo
Veliko selo
0 : 2
Hajduk
Kamendol
Zuce
Zuce
0 : 2
Mladost (JR)
Jabučki rit
Crvenka
Borča
3 : 0
Pionir
Besni Fok
Moštanica
Velika Moštanica
3 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Heroj
Jajinci
2 : 1
Dunavac
Dunavac
GAK
Beograd
4 : 0
Borac
Zemun
Kozara
Novi Beograd
6 : 4
Olimpija
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 0
BUSK
Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
1 : 4
Torlak
Beograd
Sparta
Železnik
0 : 8
Šećeranac Ada
Beograd
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Stojnik
Stojnik
Crvena Zvezda
Ralja
2 : 3
OFK Rogača
Rogača
Drlupa
Drlupa
2 : 3
Vis
Parcani
OFK Slatina
Slatina
0 : 5
Nemenikuće
Nemenikuće
Đurinci
Đurinci
1 : 7
Sibnica
Sibnica
Guncate
Guncate
1 : 7
OFK Meljak
Meljak
Mladost Gaj 2011
Gaj
3 : 3
Šiljakovac
Šiljakovac
OFK Borac
Arnajevo
1 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
3 : 1
Rožanci
Rožanci
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
2 : 1
Oniks
Lozovik
Omladinac
Bunar
1 : 3
Belica
Belica
Sloga
Voljavče
6 : 0
Mladost
Bukovče
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Proleter
Vrbovno
4 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Petka
Petka
0 : 2
Mladost
Leskovac
Borac
Arapovac
2 : 2
Šumadinac
Kruševica
Rasadnik
Lazarevac
6 : 0
Strmovo
Strmovo
BSK Borča
Borča
4 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 2
Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Indeks
Novi Sad
Radnički NP
Nova Pazova
2 : 1
Kabel
Novi sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Budućnost
Valjevo
0 : 5
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
1 : 1
Krušik
Valjevo
ŽAK
Sombor
7 : 0
Graničar (G)
Gakovo
PIK
Prigrevica
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
10 : 0
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
3 : 5
Omladinac (D)
Deronje
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Budućnost
Ratari
Selevac
Selevac
3 : 0
Napredak
Markovac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 3
Inđija
Inđija
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Spartak ZV
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vršac
Vršac
2 : 1
Bečej
Bečej
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
AFK
Ada
2 : 20
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Bajmok
1 : 1
Bačka
Pačir
Čantavir
Čantavir
4 : 2
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
2 : 0
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Bačka
Mol
2 : 1
Tisa
Adorjan
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Inđija
Inđija
Dinamo
Pančevo
2 : 2
Spartak ZV
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Vršac
Vršac
3 : 2
Bečej
Bečej
Kikinda
Kikinda
0 : 3
Bačka Topola
Bačka Topola
Borac VL
Veliko Laole
1 : 5
Šapine
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
0 : 5
Lunjevac
Lunjevac
Mladi radnik
Radinac
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Selevac
Selevac
3 : 4
Napredak
Markovac
Nacional
Niš
1 : 3
Red Star
Niš
AFK
Ada
1 : 4
Bačka Topola
Bačka Topola
Sušica
Kragujevac
1 : 7
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
9 : 1
Karađorđe
Rača

Košarka

Partizan mt:s
Beograd
68 : 63
Krka
Novo Mesto
Union Olimpija
Ljubljana
91 : 90
Zagreb CO
Zagreb
Loznica
Loznica
70 : 62
Beočin
Beočin
Sivac
Sivac
30 : 89
Radivoj Korać MT
Beograd

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Obilić
Beograd
Mladost
Vranje
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Desetka
Niš
2 : 3
Pirot
Pirot
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
MD Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 3
Student
Niš
Bor II
Bor
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Poreč
Donji Milanovac
3 : 0
Ozren
Sokobanja

Rukomet

Požarevac
Požarevac
26 : 23
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Novi Sad
33 : 33
Metaloplastika
Šabac
Mladost TSK
Bački Jarak
23 : 26
Zlatar
Nova Varoš
Spartak Vojput
Subotica
26 : 18
Priboj
Priboj
Bane
Raška
27 : 21
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Radnički
Jaša Tomić
27 : 24
Kikinda
Kikinda
Hidroelektrana
Bajina Bašta
25 : 26
Užice
Užice
Atenica
Atenica
36 : 20
Sjenica
Sjenica
Arilje 2
Arilje
24 : 35
Beli andjeo
Prijepolje
Mladost
Čačak
31 : 26
Metalac
Kraljevo
Morava
Vladičin Han
39 : 20
Dubočica 54 2
Leskovac
Planinka 2
Kuršumlija
28 : 24
Vlasotince 2
Vlasotince
Zemun
Zemun
29 : 25
Kučevo
Kučevo
Halas Jožef
Ada
21 : 22
Vojvodina
Petrovaradin
Radnički
Obrenovac
24 : 36
Radnički Resavac
Svilajnac
Crveni krst
Niš
29 : 27
Metalac
Kraljevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
21 : 20
Voždovac 1955
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
33 : 31
Slodes
Beograd
Loznica
Loznica
28 : 41
Cepelin 2
Beograd
Topličanin
Prokuplje
35 : 16
Zaječar 2
Zaječar
Naisa 2
Niš
28 : 26
Vranje
Vranje

Futsal

VIK Naisus
Niš
5 : 4
Konjarnik
Beograd
Fontana
Cacak
23.10.2011
22:30
Orao
Arilje