XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Mladi radnik 1926 - Budućnost Krušik 2014 0:0
2 25.08.2018 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Jedinstvo (Ub) 0:1
3 01.09.2018 16:00 Smederevo 1924 - Budućnost Krušik 2014 3:1
4 08.09.2018 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Mokra Gora 1:1
5 15.09.2018 15:30 FAP - Budućnost Krušik 2014 0:1
6 22.09.2018 15:30 Budućnost Krušik 2014 - Loznica 1:1
7 29.09.2018 15:00 Jošanica - Budućnost Krušik 2014 2:1
8 06.10.2018 15:00 Budućnost Krušik 2014 - Proleter Mihajlovac 0:0
9 13.10.2018 14:30 Tutin - Budućnost Krušik 2014 3:0
10 20.10.2018 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Polet (LJ) 0:0
11 28.10.2018 13:30 Drina - Budućnost Krušik 2014 1:2
12 04.11.2018 13:30 Provo - Budućnost Krušik 2014 3:1
13 10.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Sloga (PŽ) 0:0
14 18.11.2018 13:00 Sloga 33 - Budućnost Krušik 2014 0:1
15 24.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A) 2:0
16 09.03.2019 14:00 Budućnost Krušik 2014 - Mladi radnik 1926 1:1
17 16.03.2019 14:30 Jedinstvo (Ub) - Budućnost Krušik 2014 2:0
18 23.03.2019 14:30 Budućnost Krušik 2014 - Smederevo 1924 0:0
19 30.03.2019 15:30 Mokra Gora - Budućnost Krušik 2014 0:0
20 06.04.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 - FAP 5:0
21 13.04.2019 15:30 Loznica - Budućnost Krušik 2014 0:0
22 20.04.2019 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Jošanica 2:1
23 27.04.2019 16:00 Proleter Mihajlovac - Budućnost Krušik 2014 2:1
24 01.05.2019 16:00 Budućnost Krušik 2014 - Tutin 0:0
25 05.05.2019 11:00 Polet (LJ) - Budućnost Krušik 2014 1:3
26 11.05.2019 16:30 Budućnost Krušik 2014 - Drina 1:0
27 18.05.2019 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Provo 0:0
28 25.05.2019 17:00 Sloga (PŽ) - Budućnost Krušik 2014 1:0
29 02.06.2019 17:30 Budućnost Krušik 2014 - Sloga 33 2:1
30 08.06.2019 17:30 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 30 19 8 3 64
2 Sloga (PŽ) 30 17 9 4 60
3 Jedinstvo (Ub) 30 16 6 8 54
4 Tutin 30 15 8 7 53
5 Jošanica 30 13 8 9 47
6 Mladi radnik 1926 30 10 13 7 43
7 Šumadija (A) 30 11 10 9 43
8 Budućnost Krušik 2014 30 10 12 8 42
9 Mokra Gora 30 11 7 12 40
10 Sloga 33 30 11 5 14 38
11 Provo 30 9 10 11 37
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Loznica 30 9 10 11 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Proleter Mihajlovac 30 7 9 14 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 30 6 12 12 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 30 5 5 20 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 30 3 4 23 13