XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Šumadija (A) - Sloga (PŽ) 1:1
2 25.08.2018 16:30 Sloga 33 - Šumadija (A) 0:4
3 01.09.2018 16:00 Šumadija (A) - Provo 1:0
4 08.09.2018 16:00 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926 0:0
5 15.09.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) - Šumadija (A) 0:2
6 22.09.2018 15:30 Šumadija (A) - Smederevo 1924 1:3
7 29.09.2018 15:00 Mokra Gora - Šumadija (A) 1:0
8 06.10.2018 15:00 Šumadija (A) - FAP 0:0
9 13.10.2018 14:30 Loznica - Šumadija (A) 0:2
10 20.10.2018 14:30 Šumadija (A) - Jošanica 3:0
11 28.10.2018 13:30 Proleter Mihajlovac - Šumadija (A) 0:0
12 03.11.2018 13:30 Šumadija (A) - Tutin 0:0
13 11.11.2018 11:00 Polet (LJ) - Šumadija (A) 0:0
14 18.11.2018 13:00 Šumadija (A) - Drina 1:1
15 24.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija (A) 2:0
16 09.03.2019 14:00 Sloga (PŽ) - Šumadija (A) 2:1
17 16.03.2019 14:30 Šumadija (A) - Sloga 33 2:0
18 24.03.2019 14:30 Provo - Šumadija (A) 0:0
19 30.03.2019 15:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 0:0
20 06.04.2019 15:30 Šumadija (A) - Jedinstvo (Ub) 0:0
21 13.04.2019 15:30 Smederevo 1924 - Šumadija (A) 2:1
22 20.04.2019 16:00 Šumadija (A) - Mokra Gora 1:2
23 27.04.2019 16:00 FAP - Šumadija (A) 1:6
24 01.05.2019 16:00 Šumadija (A) - Loznica 1:0
25 05.05.2019 16:30 Jošanica - Šumadija (A) 1:0
26 11.05.2019 16:30 Šumadija (A) - Proleter Mihajlovac 1:0
27 18.05.2019 17:00 Tutin - Šumadija (A) 3:0
28 25.05.2019 17:00 Šumadija (A) - Polet (LJ) 3:0
29 02.06.2019 17:30 Drina - Šumadija (A) 0:2
30 08.06.2019 17:30 Šumadija (A) - Budućnost Krušik 2014 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 30 19 8 3 64
2 Sloga (PŽ) 30 17 9 4 60
3 Jedinstvo (Ub) 30 16 6 8 54
4 Tutin 30 15 8 7 53
5 Jošanica 30 13 8 9 47
6 Mladi radnik 1926 30 10 13 7 43
7 Šumadija (A) 30 11 10 9 43
8 Budućnost Krušik 2014 30 10 12 8 42
9 Mokra Gora 30 11 7 12 40
10 Sloga 33 30 11 5 14 38
11 Provo 30 9 10 11 37
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Loznica 30 9 10 11 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Podunavsko-šumadijska Proleter Mihajlovac 30 7 9 14 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 30 6 12 12 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 30 5 5 20 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 30 3 4 23 13