XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 16:30 Kolubara - Zvezdara 5:2
2 26.08.2018 16:30 Zvezdara - Brodarac 1:0
3 02.09.2018 16:30 Crvena Zvezda - Zvezdara 1:2
4 08.09.2018 16:00 Radnički (NB) - Zvezdara 1:0
5 16.09.2018 16:00 Zvezdara - GSP Polet Dorćol 2:1
6 22.09.2018 15:30 Lokomotiva - Zvezdara 2:0
7 30.09.2018 15:30 Zvezdara - Prva Iskra 1:0
8 07.10.2018 14:30 Stepojevac Vaga - Zvezdara 1:3
9 14.10.2018 14:30 Zvezdara - BASK 3:0
10 20.10.2018 13:30 OFK Beograd - Zvezdara 2:2
11 28.10.2018 13:30 Zvezdara - Jedinstvo 1:1
12 03.11.2018 13:30 IMT - Zvezdara 4:0
13 11.11.2018 13:00 Zvezdara - Grafičar 1:0
14 17.11.2018 11:00 Radnički (O) - Zvezdara 0:0
15 25.11.2018 13:00 Zvezdara - BSK Borča 3:2
16 10.03.2019 14:30 Zvezdara - Kolubara 0:2
17 16.03.2019 14:30 Brodarac - Zvezdara 2:1
18 24.03.2019 15:00 Zvezdara - Crvena Zvezda 1:1
19 31.03.2019 15:30 Zvezdara - Radnički (NB) 0:1
20 06.04.2019 11:00 GSP Polet Dorćol - Zvezdara 0:1
21 10.04.2019 16:00 Zvezdara - Lokomotiva 0:0
22 14.04.2019 11:00 Prva Iskra - Zvezdara 1:3
23 21.04.2019 16:00 Zvezdara - Stepojevac Vaga 0:0
24 27.04.2019 10:00 BASK - Zvezdara 0:2
25 05.05.2019 16:30 Zvezdara - OFK Beograd 1:0
26 12.05.2019 16:30 Jedinstvo - Zvezdara 3:2
27 19.05.2019 16:30 Zvezdara - IMT 1:1
28 25.05.2019 11:00 Grafičar - Zvezdara 3:1
29 01.06.2019 17:00 Zvezdara - Radnički (O) 1:2
30 08.06.2019 17:00 BSK Borča - Zvezdara 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Grafičar 30 23 6 1 75
2 IMT 30 22 4 4 70
3 Kolubara 30 20 5 5 65
4 Radnički (NB) 30 13 8 9 47
5 OFK Beograd 30 14 4 12 46
6 Radnički (O) 30 11 11 8 44
7 Brodarac 30 12 7 11 43
8 Zvezdara 30 12 7 11 43
9 Jedinstvo 30 12 5 13 41
10 GSP Polet Dorćol 30 9 11 10 38
11 BSK Borča 30 12 2 16 38
12 Crvena Zvezda 30 10 7 13 37
13 Lokomotiva 30 9 6 15 33
14 Baraž Stepojevac Vaga 30 4 8 18 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Prva Iskra 30 4 4 22 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BASK 30 4 3 23 15