XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 1 Jun 2019

Fudbal

Željezničar
Banja Luka
01.06.2019
17:00
Borac
Banja Luka
Kozara
Gradiška
01.06.2019
17:00
Sloga
Gornje Crnjelovo
Rudar Prijedor
Prijedor
01.06.2019
17:00
Podrinje
Janja
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.06.2019
17:00
Tekstilac
Derventa
Sutjeska
Foča
01.06.2019
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Drina
Zvornik
01.06.2019
17:00
Alfa Modriča
Modriča
Borac
Sakule
01.06.2019
17:00
Cement
Beočin
Dunav
Stari Banovci
01.06.2019
17:00
Omladinac
Novi Banovci
Crvena zvezda
Novi Sad
01.06.2019
17:00
Kabel
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
01.06.2019
17:00
Železničar
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
01.06.2019
17:00
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Bratstvo 1946
Prigrevica
01.06.2019
17:00
OFK Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
01.06.2019
17:00
Mladost
Bački Jarak
Dinamo 1945
Pančevo
01.06.2019
17:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PŽ)
Požega
01.06.2019
17:30
Provo
Provo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
01.06.2019
17:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Drina
Ljubovija
01.06.2019
17:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Polet (LJ)
Ljubić
01.06.2019
17:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tutin
Tutin
01.06.2019
17:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
01.06.2019
17:30
Smederevo 1924
Smederevo
Jošanica
Novi Pazar
01.06.2019
17:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Loznica
Loznica
01.06.2019
17:30
FAP
Priboj
BASK
Beograd
01.06.2019
17:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
01.06.2019
17:00
OFK Beograd
Beograd
Prva Iskra
Barič
01.06.2019
17:00
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
01.06.2019
17:00
IMT
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
01.06.2019
17:00
Grafičar
Beograd
Zvezdara
Beograd
01.06.2019
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
01.06.2019
17:00
BSK Borča
Borča
Brodarac
Novi Beograd
01.06.2019
17:00
Kolubara
Lazarevac
Begej
Žitište
01.06.2019
17:00
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
01.06.2019
17:00
Budućnost
Srpska Crnja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
01.06.2019
17:00
Kikinda 1909
Kikinda
Sloga
Plandište
01.06.2019
17:00
Mladost (O)
Omoljica
BAK
Bela Crkva
01.06.2019
17:00
Radnički (K)
Kovin
OFK Proleter
Banatski Karlovac
01.06.2019
17:00
Sloboda
Novi Kozarci
ŽAK
Kikinda
01.06.2019
17:00
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (S)
Sutjeska
01.06.2019
17:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Goč
Vrnjačka Banja
01.06.2019
17:30
Gruža
Gruža
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
01.06.2019
17:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane 1931
Raška
01.06.2019
17:30
Real
Podunavci
Karađorđe
Ribnica
01.06.2019
17:30
Polet
Ratina
Šumadija (T)
Toponica
01.06.2019
17:30
Vodojaža
Grošnica
Apolon 2018
Kovači
01.06.2019
17:30
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
01.06.2019
17:30
Sloga
Kraljevo
Homoljac
Žagubica
01.06.2019
17:30
OFK Napredak
Markovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
01.06.2019
17:30
Zvižd
Kučevo
Mladi borac
Veliko Orašje
01.06.2019
17:30
Udarnik
Lozovik
VGSK
Veliko Gradište
01.06.2019
17:30
Partizan 1945
Darosava
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
01.06.2019
17:30
Borac 1932
Ralja
Morava
Velika Plana
01.06.2019
17:30
RSK
Rabrovo
Karađorđe
Topola
01.06.2019
17:30
Rudar
Stamnica
Vrelo Sport
Vrelo
01.06.2019
17:30
Železničar
Lajkovac
Borac
Lešnica
01.06.2019
17:30
OFK Osečina
Osečina
Radnički Stobeks
Klupci
01.06.2019
17:30
Brezovica
Brezovica
Radjevac
Krupanj
01.06.2019
17:30
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
01.06.2019
17:30
Spartak 1924
Ljig
Mačva 2005
Bogatić
01.06.2019
17:30
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
01.06.2019
17:30
Radnički Šabački
Šabac
Jedinstvo Putevi
Užice
01.06.2019
11:00
Sloboda
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
01.06.2019
17:30
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
01.06.2019
17:30
Sloga (S)
Sjenica
Prijevor
Prijevor
01.06.2019
17:30
Budućnost
Arilje
Sevojno
Sevojno
01.06.2019
17:30
Takovo
Gornji Milanovac
LFK Mladost
Lučani
01.06.2019
17:30
Polet (T)
Trbušani
Proleter 2006
Zrenjanin
01.06.2019
17:30
Polet
Nakovo
Delija
Mokrin
01.06.2019
17:30
Omladinac FAM
Botoš
Mladost (C)
Cvetovac
01.06.2019
17:00
Strelac
Mislođin
Zvezda
Konatice
01.06.2019
17:00
Radnički
Rudovci
Budućnost
Dudovica
01.06.2019
17:00
Mladost (B)
Baroševac
Borac
Arnajevo
01.06.2019
17:00
Lisović
Lisović
Zabrežje
Zabrežje
01.06.2019
17:00
Omladinac
Veliko Polje
Duboko
Mala Moštanica
01.06.2019
17:00
Šumadija
Šopić
Jevremovac
Jevremovac
01.06.2019
18:00
Mladi Borac
Dublje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
01.06.2019
18:00
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
01.06.2019
18:00
Jedinstvo 1945 (VL)
Vladimirci
Sindjelić
Lipnica
01.06.2019
18:00
Duško
Klenje
Karađorđe
Mišar
01.06.2019
18:00
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Hajduk Stanko
Crna Bara
01.06.2019
18:00
Mladost (PR)
Prnjavor
Cer
Jadranska Lešnica
01.06.2019
18:00
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga (BO)
Bogosavac
01.06.2019
18:00
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Rudar 2001
Kostolac
01.06.2019
17:30
Obilić
Živica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
01.06.2019
17:30
Železničar
Požarevac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
01.06.2019
17:30
Zemljoradnik
Balajnac
Morava (Ž)
Žitkovac
01.06.2019
17:30
Elid
Donji Dušnik
Brestovac
Borski Brestovac
01.06.2019
17:30
Branik
Štubik
OFK Bor
Bor
01.06.2019
17:30
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
01.06.2019
17:30
Šarbanovac
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
01.06.2019
17:30
Krivelj
Krivelj
OFK Brđanac
Valjevo
01.06.2019
17:00
OFK Jabučje
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.06.2019
17:00
Radnik
Ub
Pobeda 1926
Beloševac
01.06.2019
17:30
Jadran
Kragujevac
Šumadinac (KG)
Kragujevac
01.06.2019
17:30
Borac (D)
Drenovac
Sloga (D)
Desimirovac
01.06.2019
17:30
Sloboda
Grbice
Jedinstvo
Petrovac
01.06.2019
17:30
Slavija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
01.06.2019
17:30
Budućnost
Resnik
21. oktobar
Kragujevac
01.06.2019
17:30
Srbija
Ilićevo
Šumadija 1934
Drača
01.06.2019
17:30
Erdoglija 1931
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
01.06.2019
17:30
Mladost (P)
Pajazitovo
Midžor (K)
Kalna
01.06.2019
18:00
Malinik
Podgorac
Ozren
Sokobanja
01.06.2019
18:00
Bučje Podvis
Bučje kod Knjaževca
Rudar Vrška Čuka
Grljan
01.06.2019
18:00
Kosovo
Zvezdan
Senjak
Pirot
01.06.2019
17:00
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Zadrugar
Krupac
01.06.2019
17:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Padež
Petrovac
01.06.2019
17:00
Dragoš
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
01.06.2019
17:00
Lužnica
Babušnica
Vladimir Durković
Berilovac
01.06.2019
17:00
Gnjilan
Gnjilan
Omladinac (GK)
Gornji Komren
01.06.2019
17:30
Vulkan 1963
Brenica
Kalenić
Kalenić
01.06.2019
17:00
Mladost
Vračević
Avala
Beli Potok
01.06.2019
17:00
Sveti Stefan
Slanci
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
01.06.2019
17:00
Pionir
Besni Fok
Metalac
Kraljevo
01.06.2019
18:00
Partizan
Vrba
Mineral 2015
Rudno
01.06.2019
18:00
Tavnik
Tavnik
Mladost
Vrdila
01.06.2019
18:00
Mladi Radnik 1925
Grdica
Progorelica
Progorelica
01.06.2019
18:00
Lazac
Lazac
Borac (V)
Vraneši
01.06.2019
18:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Zvezda
Čukojevac
01.06.2019
18:00
Borac (A)
Adrani
Jovo Kursula
Cvetke
01.06.2019
18:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Bogutovačka Banja
Bogutovac
01.06.2019
18:00
Mlada krila
Metikoši
Marjan
Knić
01.06.2019
17:30
Badnjevac
Badnjevac
OFK Šabac
Šabac
01.06.2019
18:00
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Sloboda
Salaš Crnobarski
01.06.2019
18:00
Milicionar
Bogatić
Majur
Majur
01.06.2019
18:00
Premijer
Badovinci
Napredak
Mačvanski Belotić
01.06.2019
18:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Drina
Badovinci
01.06.2019
18:00
Gorki
Glušci
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
01.06.2019
18:00
Torpedo 1924
Tabanović
AFK
Ada
01.06.2019
17:00
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tornjoš
Tornjoš
01.06.2019
17:00
Tisa
Padej
Rade Milošević
Dubočka
01.06.2019
17:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Sloboda
Stara Moravica
01.06.2019
17:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Vreoci
Vreoci
01.06.2019
17:30
Bistrica
Bistrica
Zeppelin 026
Smederevo
01.06.2019
17:00
Budućnost
Mala Krsna
Polet (R)
Radevac
01.06.2019
17:30
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Draževac
Draževac
01.06.2019
17:30
Borac
Trnjane
Gredetin
Gredetin
01.06.2019
17:30
OFK Rutevac 1908
Rutevac
OFK Sloga
Dobrujevac
01.06.2019
17:30
Škriljac
Bradarac
Ratar
Gornja Peščanica
01.06.2019
17:30
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
01.06.2019
17:30
Jastrebac
Tešica
Mladost
Resnik
01.06.2019
17:30
Sloga
Žučkovac
Napredak
Jošanica
01.06.2019
17:30
Hajduk
Rujevica
Taskovići
Taskovići
01.06.2019
17:30
10. februar
Šajinovac
Mladost 2013
Jazovnik
01.06.2019
18:00
Belpos
Belotić
Sparta
Kaona
01.06.2019
18:00
Jedinstvo 2014
Beljin
Radnik
Davidovac
01.06.2019
17:30
Budućnost
Lebina
Miločajac
Miločaj
01.06.2019
17:30
Morava
Mrsać
Mladost 1925
Oplanići
01.06.2019
17:30
Sloga Obrva
Obrva
Zgodačica
Godačica
01.06.2019
17:30
Stara Čaršija
Kraljevo
Magnohrom
Kraljevo
01.06.2019
17:30
Šumadija
Šumarice
Milakovac 2018
Milakovac
01.06.2019
17:30
Braća Vuković
Lađevci
Trnava
Trnava
01.06.2019
18:00
Sloboda
Šuljkovac
Zvizdar
Zvizdar
01.06.2019
17:00
Brgule
Brgule
Jelav
Jelav
01.06.2019
18:00
Mladost (DB)
Donja Borina
Luk
Voćnjak
01.06.2019
18:00
Granit
Radalj
Mladost (G)
Gradilište
01.06.2019
18:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
TE Gučevo
Trbušnica
01.06.2019
18:00
Sloga
Korenita
Hajduk
Ribarica
01.06.2019
18:00
Studenac
Gornja Koviljača
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
01.06.2019
17:30
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
01.06.2019
17:30
Pobeda 1953
Osanica
Kumane
Kumane
01.06.2019
17:30
Pek
Kusiće
Sloga 036
Kraljevo
01.06.2019
17:00
ŽFK Una Fortuna
Kragujevac
Požega
Požega
01.06.2019
17:00
Šabac
Šabac
Slatke male
Burovac
01.06.2019
17:00
Heroj Polet
Jajinci
Voždovac
Beograd
01.06.2019
Dinamo (P)
Pančevo
Radnički (N)
Niš
01.06.2019
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
01.06.2019
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
01.06.2019
BASK
Beograd
Inđija
Inđija
01.06.2019
Jedinstvo
Ub
Crvena Zvezda
Beograd
01.06.2019
Internacional
Beograd
Trajal
Kruševac
01.06.2019
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
01.06.2019
Spartak ŽK
Subotica
Crvena Zastava
Obrenovac
01.06.2019
11:00
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
01.06.2019
11:00
Prva Iskra
Barič
Rvati
Obrenovac
01.06.2019
13:00
Strelac
Mislodjin
Jedinstvo
Dren
01.06.2019
13:00
Budućnost
Zvečka
Voždovac
Beograd
01.06.2019
Teleoptik
Zemun
Real Niš
Niš
01.06.2019
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
01.06.2019
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Beograd
01.06.2019
Apolon 4
Kragujevac
Sloboda
Užice
01.06.2019
Kiker
Kraljevo
Crvena Zvezda
Beograd
01.06.2019
Zemun
Zemun
Radnički (Z)
Zrenjanin
01.06.2019
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
01.06.2019
Spartak ŽK
Subotica
Preporod
Novi Žednik
01.06.2019
10:30
Bajša
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
01.06.2019
10:00
Tavankut
Tavankut
Obilić
Novi Kneževac
01.06.2019
10:00
Spartak
Subotica
Zvezda
Konatice
01.06.2019
10:00
Radnički
Obrenovac
Preševo
Preševo
01.06.2019
Jagodina
Jagodina
Vučice
Vučje
01.06.2019
Mašinac
Niš
Rosulja 2014
Vlasotince
01.06.2019
Kolibri
Kuršumlija
Morava
Žitkovac
01.06.2019
Napredak junior 2018
Kruševac
Radnički 2012
Niš
01.06.2019
Krstarica
Prokuplje
Levač
Rekovac
01.06.2019
Majdanpek
Majdanpek
Nova Kolonija
Kovin
01.06.2019
Banat
Vršac
Bačka
Bačka Palanka
01.06.2019
Polet
Sivac
Spartak
Subotica
01.06.2019
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Srbobran
01.06.2019
Voja Gačić
Pančevo
Čantavir
Čantavir
01.06.2019
10:00
Subotica
Subotica
AFK
Ada
01.06.2019
10:00
Spartak '07
Subotica

Vaterpolo

Taš 2000
Beograd
01.06.2019
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
01.06.2019
Palilula
Beograd