XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 112 utakmica za dan
Sreda, 10 April 2019

Fudbal

Zlatibor
Čajetina
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Javor Matis
Ivanjica
3 : 1
Inđija
Inđija
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Trajal
Kruševac
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Borac
Čačak
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Sloboda
Užice
1 : 1
Bečej 1918
Bečej
Crvena stijena
Podgorica
5 : 0
Gorštak
Kolašin
Zabjelo
Podgorica
0 : 0
Ribnica
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
2 : 6
Adria
Podgorica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 2
Radan
Lebane
Car Konstantin
Niš
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Pukovac
Pukovac
0 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Temnić 1924
Varvarin
Budućnost
Popovac
3 : 0
Dunav
Prahovo
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
Grafičar
Beograd
1 : 0
IMT
Novi Beograd
OFK Niš
Niš
1 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Sloga
Leskovac
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Morava
Vladičin Han
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 2
Vlasina
Vlasotince
Juhor
Obrež
2 : 0
Sloga
Despotovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Levač
Rekovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 6
Rembas
Resavica
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Svrljig
Svrljig
BSK
Bogovina
5 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Orljane
Orljane
2 : 1
Malošište
Malošište
Kablovi
Zaječar
2 : 2
Moravica
Subotinac
OFK Slatina
Bor
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Bukovik
Razanj
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Index
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Miletić
Mošorin
0 : 3
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
1 : 5
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 3
Mladost
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
3 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Radnik
Ušće
2 : 2
Ribnica
Jovac
Stubal
Stubal
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Proleter
Pečenog
2 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Omladinac
Novo Selo
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 3
Napredak
Gračac
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Lasta
Vitkovac
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Gruža
Vitanovac
Rudar
Baljevac
3 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Varvarin
Varvarin
Šanac
Šanac
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
13. April
Lomnica
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Čitluk
Čitluk
1 : 0
FUD
Brus
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 3
Meševo
Meševo
Blagotin
Poljna
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Kupci
Kupci
1 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rudar 2001
Kostolac
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Rudar (K)
Krepoljin
4 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Obilić
Živica
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Makce
Makce
3 : 6
Sloga (B)
Burovac
Železničar
Požarevac
1 : 2
Đerdap
Golubac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Napredak 2012
Krušje
4 : 2
Elid
Donji Dušnik
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 4
Moravac
Zaplanjska Toponica
Palilula
Aleksinac
2 : 2
Padina
Padina
Moravac
Čečina
8 : 0
Doljevac
Doljevac
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Morava (Ž)
Žitkovac
Radnički 1924
Kočane
3 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 5
OFK Bor
Bor
ZSK
Valjevo
3 : 2
Radnik
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
Mladost
Dračić
Trlić
Trlić
1 : 2
Banjani
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
5 : 1
Tešnjar
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 1
Tulari
Tulari
Petka
Petka
1 : 0
Mladi Borac
Županjac
Polet
Idvor
6 : 0
Tempo
Sefkerin
OFK Radnički
Dren
2 : 4
Šumadinac
Kruševica
Internacional
Beograd
1 : 3
Dinamo (P)
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
AFK
Ada
Čukarički
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
OFK Vršac
Vršac

Košarka

Mladost 2
Beograd
70 : 84
Borča 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
91 : 75
Barajevo
Barajevo
Torlak
Beograd
70 : 94
Borac Zemun
Zemun
Vizura
Beograd
99 : 74
Veba Basket
Beograd

Odbojka

Spartak (Su)
Subotica
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Warriors
Obrovac
3 : 1
Inđija
Inđija

Rukomet

Dubočica 54 2
Leskovac
32 : 30
Železničar 1949 - 2
Niš

Futsal

Zlatar 33
Nova Varoš
5 : 0
Kosjerić
Kosjerić