XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Bane 1931 - Mladi radnik 1926 1:3
2 22.08.2020 17:00 Mladi radnik 1926 - Smederevo 1924 2:0
3 30.08.2020 16:30 ┼Żelezni─Źar (L) - Mladi radnik 1926 2:0
4 05.09.2020 16:30 Mladi radnik 1926 - Šumadija (A) 4:1
5 13.09.2020 16:00 Budu─çnost (A) - Mladi radnik 1926 6:1
6 16.09.2020 16:00 Mladi radnik 1926 - Ma─Źva 1929 1:0
7 19.09.2020 15:30 Gru┼ża - Mladi radnik 1926 0:1
8 26.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 - Jošanica 2:0
9 03.10.2020 15:00 Sloga (P) - Mladi radnik 1926 4:0
10 10.10.2020 15:00 Mladi radnik 1926 - Trep─Źa 0:0
11 14.10.2020 14:30 Sušica - Mladi radnik 1926 2:0
12 17.10.2020 14:30 Jedinstvo - Mladi radnik 1926 2:0
13 24.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 - GFK Sloboda 1:0
14 31.10.2020 13:30 Sloga 33 - Mladi radnik 1926 1:0
15 07.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 - Budućnost Krušik 2014 0:0
16 14.11.2020 13:00 Tutin - Mladi radnik 1926 2:1
17 21.11.2020 13:00 Mladi radnik 1926 - Takovo 2:0
18 06.03.2021 14:00 Mladi radnik 1926 - Bane 1931 3:0
19 13.03.2021 14:30 Smederevo 1924 - Mladi radnik 1926 1:0
20 20.03.2021 14:30 Mladi radnik 1926 - ┼Żelezni─Źar (L) 3:0
21 27.03.2021 15:30 Šumadija (A) - Mladi radnik 1926 0:1
22 03.04.2021 15:30 Mladi radnik 1926 - Budu─çnost (A) 0:0
23 14.04.2021 16:00 Ma─Źva 1929 - Mladi radnik 1926 2:1
24 10.04.2021 15:30 Mladi radnik 1926 - Gru┼ża 1:0
25 18.04.2021 16:00 Jošanica - Mladi radnik 1926 2:1
26 24.04.2021 16:00 Mladi radnik 1926 - Sloga (P) 0:0
27 28.04.2021 16:00 Trep─Źa - Mladi radnik 1926 2:0
28 01.05.2021 16:30 Mladi radnik 1926 - Sušica 1:0
29 08.05.2021 16:30 Mladi radnik 1926 - Jedinstvo 0:0
30 16.05.2021 17:00 GFK Sloboda - Mladi radnik 1926 4:2
31 22.05.2021 17:00 Mladi radnik 1926 - Sloga 33 0:0
32 26.05.2021 17:00 Budućnost Krušik 2014 - Mladi radnik 1926 0:1
33 30.05.2021 17:30 Mladi radnik 1926 - Tutin 0:0
34 06.06.2021 17:30 Takovo - Mladi radnik 1926 1:1
Kona─Źna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga (P) 34 23 9 2 78
2 Jedinstvo 34 21 5 8 68
3 Budu─çnost (A) 34 17 9 8 60
4 GFK Sloboda 34 17 6 11 57
5 Trep─Źa 34 14 13 7 55
6 Smederevo 1924 34 15 8 11 53
7 Sušica 34 14 10 10 52
8 Takovo 34 12 14 8 50
9 Ma─Źva 1929 34 15 5 14 50
10 Mladi radnik 1926 34 14 8 12 50
11 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona Podunavsko-┼íumadijska Sloga 33 34 14 7 13 49
12 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona ┼áumadijsko-ra┼íka Tutin 34 14 6 14 48
13 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona Kolubarsko-ma─Źvanska Budu─çnost Kru┼íik 2014 34 13 8 13 47
14 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona ┼áumadijsko-ra┼íka Jo┼íanica 34 12 10 12 46
15 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona Kolubarsko-ma─Źvanska ┼Żelezni─Źar (L) 34 9 9 16 36
16 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona ┼áumadijsko-ra┼íka Gru┼ża 34 7 4 23 25
17 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona Podunavsko-┼íumadijska ┼áumadija (A) 34 4 4 26 16
18 Prelazi u ligu ni┼żeg ranga Zona ┼áumadijsko-ra┼íka Bane 1931 34 1 5 28 8