XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 539 utakmica za dan
Nedelja, 30 Maj 2021

Fudbal

Željezničar
Sarajevo
30.05.2021
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
30.05.2021
17:00
Zrinjski
Mostar
Sloboda
Tuzla
30.05.2021
17:00
Borac
Banja Luka
Mladost
Doboj-Kakanj
30.05.2021
17:00
Velež
Mostar
Radnik
Bijeljina
30.05.2021
17:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpik
Sarajevo
30.05.2021
17:00
Sarajevo
Sarajevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
30.05.2021
17:30
Jedinstvo
Ub
GFK Sloboda
Užice
30.05.2021
17:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
30.05.2021
17:30
Tutin
Tutin
Sušica
Kragujevac
30.05.2021
17:30
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
30.05.2021
17:30
Bane 1931
Raška
Sloga (P)
Požega
30.05.2021
17:30
Smederevo 1924
Smederevo
Jošanica
Novi Pazar
30.05.2021
17:30
Železničar (L)
Lajkovac
Gruža
Gruža
30.05.2021
17:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mačva 1929
Bogatić
30.05.2021
17:30
Budućnost (A)
Arilje
BASK
Beograd
30.05.2021
10:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
30.05.2021
17:00
Brodarac
Novi Beograd
BSK 1925
Batajnica
30.05.2021
17:00
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
30.05.2021
17:00
Sinđelić
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
30.05.2021
17:00
Jedinstvo
Surčin
Leštane
Leštane
30.05.2021
17:00
Mladenovac
Mladenovac
Župa
Aleksandrovac
30.05.2021
17:30
Vlasina
Vlasotince
Rembas
Resavica
30.05.2021
17:30
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
30.05.2021
17:30
Car Konstantin
Niš
Timočanin
Knjaževac
30.05.2021
17:30
SFK Morava
Vladičin Han
Mladost
Medoševac
30.05.2021
17:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Jedinstvo (P)
Paraćin
30.05.2021
17:30
Budućnost (P)
Popovac
Kablovi
Zaječar
30.05.2021
17:30
SFS Borac
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
30.05.2021
17:30
Radnički (S)
Svilajnac
Pčinja
Trgovište
30.05.2021
17:30
OFK Sinđelić
Niš
Timok 1919
Zaječar
30.05.2021
17:30
Dunav
Prahovo
OFK Ras
Novi Pazar
30.05.2021
17:30
Radnik
Ušće
Šumadija (T)
Toponica
30.05.2021
17:30
Proleter
Pečenog
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
30.05.2021
17:30
Real
Podunavci
Budućnost
Resnik
30.05.2021
17:30
Polet
Ratina
OFK Napredak
Markovac
30.05.2021
17:30
Rudar (S)
Stamnica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
30.05.2021
17:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
RSK
Rabrovo
30.05.2021
17:30
Morava (VP)
Velika Plana
Pomoravlje
Vlaški Do
30.05.2021
17:30
Sloga (M)
Milatovac
Sloboda
Lipe
30.05.2021
17:30
Borac (Ž)
Žabari
Borac 1932
Ralja
30.05.2021
17:30
Karađorđe
Topola
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
30.05.2021
17:30
Đerdap
Golubac
Jedinstvo Putevi
Užice
30.05.2021
11:00
Crnokosa
Kosjerić
Zlatar
Nova Varoš
30.05.2021
17:30
Rampa
Požega
Polimlje
Prijepolje
30.05.2021
17:30
Jasen
Brodarevo
Polet (Lj)
Ljubić
30.05.2021
11:00
Sevojno
Sevojno
Omladinac
Zablaće
30.05.2021
17:30
Parmenac
Parmenac
Rubribreza
Rubribreza
30.05.2021
17:30
Drina
Ljubovija
Radnički (K)
Klupci
30.05.2021
17:30
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
30.05.2021
17:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
30.05.2021
17:30
Mladost (Dr)
Dračić
Rađevac
Krupanj
30.05.2021
17:30
Sloga (B)
Bogosavac
Vrelo Sport
Vrelo
30.05.2021
17:30
Mladost (P)
Prnjavor
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
30.05.2021
17:30
Podunavac
Belegiš
Sremac Vojka
Vojka
30.05.2021
17:30
Mladost
Bački Jarak
Sloga (E)
Erdevik
30.05.2021
17:30
Cement
Beočin
Index
Novi Sad
30.05.2021
10:00
Jugović
Kać
Jedinstvo
Rumenka
30.05.2021
17:30
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena Zvezda
Novi Sad
30.05.2021
17:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Borac
Šajkaš
30.05.2021
17:30
Radnički
Nova Pazova
Sloga (T)
Temerin
30.05.2021
17:30
Jadran
Golubinci
Hajduk
Divoš
30.05.2021
17:30
Budućnost
Salaš Noćajski
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
30.05.2021
17:30
Levač
Rekovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
30.05.2021
17:30
Kušiljevo
Kušiljevo
Kopaonik
Brus
30.05.2021
17:30
Sloga (D)
Despotovac
Blagotin
Poljna
30.05.2021
17:30
Juhor
Obrež
Temnić 1924
Varvarin
30.05.2021
17:30
Sloga (M)
Majdevo
Bošnjane
Bošnjane
30.05.2021
17:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
30.05.2021
17:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Moravac 2015
Krušar
30.05.2021
17:30
Meševo
Meševo
Brodoremont
Kladovo
30.05.2021
17:30
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
30.05.2021
17:30
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Slatina
Bor
30.05.2021
17:30
OFK 019
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
30.05.2021
17:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Senjak
Pirot
30.05.2021
17:30
Branik
Štubik
BSK
Bogovina
30.05.2021
17:30
Bor 1919
Bor
Polom
Leskovo
30.05.2021
17:30
Tanasko Rajić
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
30.05.2021
17:30
Đerdap
Kladovo
Naisus 1977
Rožina
30.05.2021
17:30
Malošište
Malošište
Pukovac
Pukovac
30.05.2021
17:30
Morava
Žitkovac
Delijski Vis
Niš
30.05.2021
17:30
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
30.05.2021
17:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Bukovik
Razanj
30.05.2021
17:30
Zemljoradnik
Balajnac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
30.05.2021
17:30
Orljane
Orljane
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.05.2021
17:30
Gracko
Staro Gracko
Sloga
Leskovac
30.05.2021
17:30
Nebeski Andjeli
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
30.05.2021
17:30
Čekmin
Čekmin
Budućnost
Orašje
30.05.2021
17:30
Jablanica
Medveđa
Pusta Reka
Bojnik
30.05.2021
17:30
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Alakince
Alakince
30.05.2021
17:30
Dobrič
Pejkovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
30.05.2021
17:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Prva iskra
Barič
30.05.2021
11:00
Komgrap
Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
30.05.2021
17:00
Milutinac
Zemun
BSK 1926
Baćevac
30.05.2021
17:00
Dunav
Veliko Selo
Torlak
Beograd
30.05.2021
10:00
Budućnost (Z)
Zvečka
Kosmaj
Ralja
30.05.2021
17:00
Šumadija
Šopić
Srem
Jakovo
30.05.2021
17:00
Vrčin
Vrčin
Borac (L)
Lazarevac
30.05.2021
10:00
Vinča
Vinča
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
30.05.2021
17:30
Mačkovac
Mačkovac
Sloga (L)
Lozna
30.05.2021
17:30
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (D)
Dašnica
30.05.2021
17:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Čitluk
Čitluk
30.05.2021
17:30
Kupci
Kupci
Vinogradar
Zleginje
30.05.2021
17:30
Gradina
Pejovac
Mladost (DK)
Donji Katun
30.05.2021
17:30
Trudbenik
Stalać
13. April
Lomnica
30.05.2021
17:30
FUD
Brus
Žabare
Žabare
30.05.2021
17:30
Sebečevac
Sebečevac
Mitros
Sremska Mitrovica
30.05.2021
17:30
Napredak
Popinci
PSK
Putinci
30.05.2021
17:30
Sloga
Voganj
Borac (M)
Martinci
30.05.2021
17:30
Radnički
Šid
Hajduk (V)
Višnjićevo
30.05.2021
17:30
Partizan
Vitojevci
Ljukovo
Ljukovo
30.05.2021
17:30
LSK
Laćarak
Hajduk (B)
Beška
30.05.2021
17:30
Borac (K)
Klenak
Jugoslavija
Jabuka
30.05.2021
17:30
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
30.05.2021
17:30
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolina
Padina
30.05.2021
17:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Strela
Ivanovo
30.05.2021
17:30
Potporanj
Potporanj
Radnički (B)
Baranda
30.05.2021
17:30
Polet (Id)
Idvor
Crvena zvezda
Pavliš
30.05.2021
17:30
Partizan (G)
Gaj
Hajdučica
Hajdučica
30.05.2021
17:30
Spartak 1911
Debeljača
Budućnost (P)
Parage
30.05.2021
17:30
Stanišić 1920
Stanišić
Kordun
Kljajićevo
30.05.2021
17:30
Radnički 1918
Ratkovo
Borac 46
Obrovac
30.05.2021
17:30
BSK
Bački Brestovac
Budućnost (G)
Gložan
30.05.2021
17:30
Tvrđava
Bač
Rusin
Ruski Krstur
30.05.2021
17:30
Budućnost (M)
Mladenovo
Omladinac
Bukovac
30.05.2021
17:30
Polet
Karavukovo
Maglić
Bački Maglić
30.05.2021
17:30
Kulpin
Kulpin
Jadran
Feketić
30.05.2021
17:00
Tornjoš
Tornjoš
Đurđin
Đurđin
30.05.2021
17:00
Preporod
Novi Žednik
Senta
Senta
30.05.2021
17:00
Napredak
Nadalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.05.2021
17:00
Eđšeg
Mali Iđoš
Iskra
Kucura
30.05.2021
17:00
Sloga
Ostojićevo
MSK
Mihajlovo
30.05.2021
17:30
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
OFK Klek
Klek
30.05.2021
17:30
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
30.05.2021
17:30
Borac
Aleksandrovo
Lehel
Mužlja
30.05.2021
17:30
Tamiš
Farkaždin
Crvena zvezda
Rusko Selo
30.05.2021
17:30
Polet
Nakovo
Potisje
Knićanin
30.05.2021
17:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
Vojvodina (B)
Bašaid
30.05.2021
17:30
ASK
Aradac
Pobeda
Golobok
30.05.2021
17:30
Sloga (M)
Miloševac
Budućnost
Mala Krsna
30.05.2021
17:30
Podunavac
Udovice
Obilić
Staro Selo
30.05.2021
17:30
Mladost 1948
Donja Livadica
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
30.05.2021
17:30
Crvena zvezda
Suvodol
SASK
Saraorci
30.05.2021
17:30
Sloga (L)
Lugavčina
Železničar Kusadak
Kusadak
30.05.2021
17:30
Mladi radnik 1940
Radinac
Bresje Superior
Velika Plana
30.05.2021
17:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Osipaonica
Osipaonica
30.05.2021
17:30
Bačinac
Bačinac
Sloga (Z)
Zagorica
30.05.2021
17:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
30.05.2021
17:30
Šumadinac (S)
Stojnik
Marjan (K)
Knić
30.05.2021
17:30
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Plaskovac
Plaskovac
30.05.2021
17:30
Vinča
Vinča (Topola)
ŽSK
Žirovnica
30.05.2021
17:30
Grizli ML
Saranovo
Trnava
Donja Trnava
30.05.2021
17:30
Šumadinac 1913
Natalinci
Jasenica (B)
Božurnja
30.05.2021
17:30
BSK
Belosavci
Banja 1957
Banja
30.05.2021
17:30
Borac (P)
Pajsijević
Borac (P)
Progar
30.05.2021
17:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Šumadinac
Bečmen
30.05.2021
17:00
Postar 1930
Beograd
011
Beograd
30.05.2021
17:00
Institut
Zemun Polje
PKB Kovilovo
Kovilovo
30.05.2021
17:00
Hajduk
Beograd
Umka
Umka
30.05.2021
17:00
PKB (PS)
Padinska skela
Heroj Polet
Jajinci
30.05.2021
17:00
Borac (O)
Ostružnica
Posavac Tišma
Boljevci
30.05.2021
17:00
Rakovica
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
30.05.2021
17:00
DIF
Beograd
Vranić
Vranić
30.05.2021
17:00
Mladi borac
Županjac
Strelac
Mislođin
30.05.2021
17:00
Radnički
Rudovci
Omladinac
Veliko Polje
30.05.2021
17:00
Polet
Grabovac
Jedinstvo
Dren
30.05.2021
17:00
Rojkovac
Obrenovac
Zvezda
Konatice
30.05.2021
17:00
Lisović 1977
Lisović
OFK Borac
Arnajevo
30.05.2021
17:00
Duboko
Mala Moštanica
OFK Zabrežje
Zabrežje
30.05.2021
17:00
Mladost
Čibutkovica
OFK Budućnost
Dudovica
30.05.2021
17:00
Barajevo
Barajevo
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
30.05.2021
17:00
SUF Dubona
Dubona
Šumadija 1962
Jagnjilo
30.05.2021
17:00
Boleč
Grocka
Dunavac
Grocka
30.05.2021
17:00
Kosmajac
Koraćica
Zuce 2019
Zuce
30.05.2021
17:00
Pudarci
Pudarci
Ivanča
Velika Ivanča
30.05.2021
17:00
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
30.05.2021
17:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Jedinstvo
Gospođinci
30.05.2021
17:30
Titel
Titel
Hajduk
Čurug
30.05.2021
17:30
Susek
Susek
Bačka (B)
Begeč
30.05.2021
17:30
TSK
Temerin
Tatra
Kisač
30.05.2021
17:30
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka 1923
Đurđevo
30.05.2021
17:30
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
30.05.2021
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Blizna
Blizna
30.05.2021
17:30
Zlot
Zlot
Mladost
Karbulovo
30.05.2021
17:30
Sloga
Kobišnica
Ključ
Podvrška
30.05.2021
11:00
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
30.05.2021
17:30
Šarbanovac
Šarbanovac
Maršić
Maršić
30.05.2021
17:00
Kutlovo
Kutlovo
Šumadija 1934
Drača
30.05.2021
17:00
Sloga (D)
Desimirovac
21. oktobar
Kragujevac
30.05.2021
17:00
Zastava
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
30.05.2021
17:00
Šumadinac KG
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
30.05.2021
17:00
Pobeda 1926
Beloševac
Slavija
Kragujevac
30.05.2021
17:00
Srbija
Ilićevo
Mladost (L)
Lalinac
30.05.2021
17:30
Radnički 1936
Trupale
Vulkan 1963
Brenica
30.05.2021
17:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Planinac 1933
Prva Kutina
30.05.2021
17:30
Mladost (DK)
Donji Komren
Palilulac
Niš
30.05.2021
17:30
Sloboda
Gornja Vrežina
Aluminjum
Niš
30.05.2021
17:30
Omladinac
Gornji Komren
Čegar 2013
Kamenica
30.05.2021
17:30
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
30.05.2021
17:30
Čegar 1946
Donji Matejevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
30.05.2021
17:30
Mlava (ML)
Malo Laole
Sirakovo
Sirakovo
30.05.2021
17:30
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
30.05.2021
17:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Obilić
Živica
30.05.2021
17:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak Simićevo
Simićevo
30.05.2021
17:30
Integral
Batuša
Omladinac (Š)
Šetonje
30.05.2021
17:30
Vihor
Маljurevac
Budućnost (V)
Vezičevo
30.05.2021
17:30
Manastirica
Manastirica
Mladost
Batušinac
30.05.2021
17:30
Doljevac
Doljevac
Borac
Azbresnica
30.05.2021
17:30
Palilula
Aleksinac
Radnički 1947
Čapljinac
30.05.2021
17:30
Radnički 1924
Kočane
Moravac (Č)
Čečina
30.05.2021
17:30
Sloga
Korman
Baličevac
Baličevac
30.05.2021
17:30
Rasovača
Rasovača
OFK Rutevac 1908
Rutevac
30.05.2021
17:30
Elid
Donji Dušnik
Jovo Kursula
Cvetke
30.05.2021
17:30
Karađorđe
Ribnica
Granit
Jošanička banja
30.05.2021
17:30
Rudar
Baljevac
Mataruge
Mataruge
30.05.2021
17:30
Mladost (V)
Vrdila
Popovići Vrnjci
Vrnjci
30.05.2021
17:30
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
30.05.2021
17:30
Ibar
Mataruška Banja
Jedinstvo 2017
Tutin
30.05.2021
17:30
Ribnica
Jovac
Napredak
Gračac
30.05.2021
17:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Budućnost (M)
Miliva
30.05.2021
17:30
Juhor (G)
Glavinci
Morava (R)
Ribare
30.05.2021
17:30
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
30.05.2021
17:30
Mladost (K)
Končarevo
Partizan
Majur
30.05.2021
17:30
Budućnost (Đ)
Đurinac
Orlovi
Jasenovo
30.05.2021
17:30
Javor
Sladaja
Napredak
Drenovac
30.05.2021
17:30
Mladost (J)
Jovac
OFK Juhor 2016
Potočac
30.05.2021
17:30
Dragocvet
Dragocvet
Joks Junajted
Mionica
30.05.2021
17:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Iskra
Donja Bukovica
30.05.2021
17:00
OFK Senjak
Valjevo
ZSK
Valjevo
30.05.2021
17:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Banjani
Banjani
30.05.2021
17:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Zloćudovo
Zloćudovo
30.05.2021
17:30
Vučje
Vučje
Kumarevo 65
Kumarevo
30.05.2021
17:30
Gradac
Konopnica
Jedinstvo
Šišava
30.05.2021
17:30
Progres
Ladovica
Bratstvo
Bratmilovce
30.05.2021
17:30
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Bobište
Bobište
30.05.2021
17:30
Polet
Stajkovce
Umac
Miroševce
30.05.2021
17:30
OFK Brza
Brza
Milanovo
Milanovo
30.05.2021
17:30
BSK
Belanovce
Šumadija
Razgojna
30.05.2021
17:30
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Morava
Leskovac
30.05.2021
17:30
Železničar
Brestovac
Real
Donja Jajina
30.05.2021
17:30
Mladi borac
Živkovo
Plantaža
Donje Stopanje
30.05.2021
17:30
Mladost 1959
Vinarce
Moravac
Pečenjevce
30.05.2021
17:30
Sloga
Lipovica
Ježevica
Ježevica
30.05.2021
17:00
Prvi partizan
Užice
Omladinac
Zdravčići
30.05.2021
17:00
Savinac
Visibaba
Sečica
Seča reka
30.05.2021
17:00
Višesava
Bajina Bašta
Avijatičar Vranjani
Vranjani
30.05.2021
17:00
Perućac
Perućac
Čajetina
Čajetina
30.05.2021
17:00
Polet
Rasna
Kotroman
Mokra Gora
30.05.2021
17:00
Jedinstvo
Kalenić
Bakionica
Bakionica
30.05.2021
17:00
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
30.05.2021
17:00
Morava
Katrga
Dragačevo
Guča
30.05.2021
17:00
Spartak
Trnava
Jedinstvo
Puhovo
30.05.2021
17:00
Ozremica
Beršići
Slatina
Slatina
30.05.2021
17:00
Voćar
Kotraža
Rakova
Rakova
30.05.2021
11:00
Ovčar
Markovica
Mladost (P)
Preljina
30.05.2021
17:00
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
30.05.2021
17:00
Orlovac
Mrčajevci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
30.05.2021
17:00
Rudar
Bresnica
Ozrem PMH
Ozrem
30.05.2021
17:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Zadrugar
Donja Trepča
30.05.2021
17:00
Napredak
Svračkovci
Dragoš
Pirot
30.05.2021
17:00
Vladimir Durković
Berilovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
30.05.2021
17:00
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
30.05.2021
17:00
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
30.05.2021
17:00
Spartak
Pirot
Karađorđe
Mišar
30.05.2021
17:30
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
30.05.2021
17:30
Milan Orlić
Novo Selo
Majur
Majur
30.05.2021
17:30
Mladost
Pocerski Pričinović
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
30.05.2021
17:30
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladi borac
Dublje
30.05.2021
17:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
30.05.2021
17:30
Cer (PE)
Petkovica
Vidojevica
Lešnica
30.05.2021
11:00
Jedinstvo
Štitar
Sloga (KR)
Krnić
30.05.2021
17:30
Podrinje
Lozničko Polje
Mineralac
Vranjska Banja
30.05.2021
17:00
BSK Bujanovac
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
30.05.2021
17:00
Mladost (B)
Bosilegrad
Vihor
Žbevac
30.05.2021
17:00
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
30.05.2021
17:00
Lugina
Preševo
Trnovac
Trnovac
30.05.2021
17:00
Levosoje
Levosoje
Ibar
Leposavić
30.05.2021
17:00
Rudar
Kosovska Mitrovica
Polet
Izbište
30.05.2021
17:30
Omladinac
Zagajica
Borac (VG)
Vračev Gaj
30.05.2021
17:30
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (J)
Jasenovo
30.05.2021
17:30
Banat (D)
Dupljaja
Vulturul
Grebenac
30.05.2021
17:30
Ratar
Kruščica
Partizan (K)
Kajtasovo
30.05.2021
17:30
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
30.05.2021
17:30
Graničar
Miletićevo
Polet
Novi Karlovci
30.05.2021
17:30
ČSK
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
30.05.2021
17:30
Krušedol
Krušedol
Napredak
Žarkovac
30.05.2021
17:30
Jedinstvo
Platičevo
OFK Brestač
Brestač
30.05.2021
17:30
Srem
Sremski Mihaljevci
Kameni
Ašanja
30.05.2021
17:30
Graničar
Obrež
Sremac
Deč
30.05.2021
17:30
Šumar
Ogar
Mladost
Buđanovci
30.05.2021
17:30
Hrtkovci
Hrtkovci
Dunav
Novi Slankamen
30.05.2021
17:30
Radnički
Irig
Jednota
Šid
30.05.2021
17:30
Graničar 1924
Adaševci
Jedinstvo
Ruma
30.05.2021
17:30
Erdevik 2017
Erdevik
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
30.05.2021
17:30
OFK Bikić
Bikić Do
Zmaj
Noćaj
30.05.2021
17:30
Obilić 1993
Kukujevci
Fruškogorac
Manđeloš
30.05.2021
17:30
Sloga
Čalma
Sremac (B)
Berkasovo
30.05.2021
17:30
Sloboda
Šašinci
Sremac (J)
Jarak
30.05.2021
17:30
Trgovački
Sremska Mitrovica
Graničar (K)
Kuzmin
30.05.2021
17:30
Fruška Gora
Ruma
Mladost
Belo Blato
30.05.2021
17:30
Zlatica
Zlatica
Bilećanin
Sečanj
30.05.2021
17:30
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
30.05.2021
17:30
Naftagas
Boka
Zadrugar
Lazarevo
30.05.2021
17:30
Tisa 1933
Taraš
Mladost (R)
Rajkovac
30.05.2021
17:30
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
30.05.2021
17:30
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Venčani
Venčani
30.05.2021
17:30
Šamot
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
30.05.2021
17:30
Borac
Kloka
Mladost (J)
Jelenac
30.05.2021
11:00
Brezovac
Brezovac
Budućnost
Blaznava
30.05.2021
11:00
B 2000
Aranđelovac
Gorski Car
Garaši
30.05.2021
11:00
Vrbica
Aranđelovac
OFK Odžaci
Odžaci
30.05.2021
17:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
30.05.2021
17:30
Lipar
Lipar
Kula
Kula
30.05.2021
17:30
Terekveš
Svilojevo
Mladost
Kruščić
30.05.2021
17:30
Omladinac
Deronje
Jedinstvo
Ribarevo
30.05.2021
17:30
Hajduk
Stapar
Dinamo 1923
Bački Breg
30.05.2021
17:30
Dunav
Bački Monoštor
OFK Hajduk
Novi Sad
30.05.2021
10:00
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
30.05.2021
17:30
Hajduk (G)
Gardinovci
Dinamo
Budisava
30.05.2021
17:30
Čenej
Čenej
Borac (R)
Rakovac
30.05.2021
17:30
Obilić
Vilovo
Proleter
Banoštor
30.05.2021
17:30
Slanobarac
Budisava
Dobrača
Dobrača
30.05.2021
17:00
Košutnjak
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
30.05.2021
17:00
Divostin
Kragujevac
Sloga (M)
Mustapić
30.05.2021
17:30
Napredak (B)
Bubušinac
Polet (V)
Voluja
30.05.2021
17:30
Mladi Borac
Majilovac
Borac 2016
Donja Kruševica
30.05.2021
17:30
Stig 1955
Beranje
Ljubičevo
Ljubičevo
30.05.2021
17:30
BSK 1931
Brežane
Baštovan 2015
Carevac
30.05.2021
17:30
Barič
Barič
Pek
Kusiće
30.05.2021
17:30
Napredak (P)
Poljana
Dizel
Bare
30.05.2021
17:30
Batovac
Batovac
13. maj
Zemun
30.05.2021
11:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Dedinje
Beograd
30.05.2021
12:00
Novi Beograd
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
30.05.2021
17:00
BUSK
Beograd
OFK Crvenka
Borča
30.05.2021
17:00
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
30.05.2021
17:00
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
30.05.2021
17:00
Palilulac
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
30.05.2021
17:00
Pionir
Besni Fok
Mladi proleter
Beograd
30.05.2021
11:00
Avala 1939
Beli Potok
Siti Sport Klub
Beograd
30.05.2021
17:00
Boka Seniors
Beograd
Sloga Obrva
Obrva
30.05.2021
17:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mladost 1981
Štulac
30.05.2021
17:30
Mineral 2015
Rudno
Jedinstvo (G)
Godačica
30.05.2021
17:30
Miločajac
Miločaj
Lazac
Lazac
30.05.2021
17:30
Borac (V)
Vraneši
Zvezda
Čukojevac
30.05.2021
17:30
Mladost 1925
Oplanići
Zadrugar 1947
Tabanovac
30.05.2021
17:30
Polet S.D.
Suvi Do
Radnički (K)
Knežica
30.05.2021
17:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
30.05.2021
17:30
Bata Bulić
Bistrica
Borac (V)
Vukovac
30.05.2021
17:30
Zabrđe 1936
Zabrđe
Krilaš
Ćovdin
30.05.2021
17:30
Rade Milošević
Dubočka
Mladost (R)
Ranovac
30.05.2021
17:30
Pobeda 1953
Osanica
Ursule
Ursule
30.05.2021
17:30
Mladost (G)
Gložane
Sloboda
Šuljkovac
30.05.2021
17:30
Vinorača
Vinorača
Partizan
Glogovac
30.05.2021
17:30
Bratstvo
Međureč
Jedinstvo
Duboka
30.05.2021
17:30
Mladi Borac
Sedlare
Mladost (T)
Tečić
30.05.2021
17:30
Mladost (D)
Dublje
OFK Paljuvi
Paljuvi
30.05.2021
17:00
Kolubara (J)
Jabučje
Zvizdar 2012
Zvizdar
30.05.2021
17:00
Mladost (V)
Vračević
Čučuge
Čučuge
30.05.2021
17:00
Ratkovac
Ratkovac
Joševa
Joševa
30.05.2021
17:00
Šarbane
Šarbane
Polet (DL)
Donji Lajkovac
30.05.2021
17:00
Polet (T)
Takovo
Terekves
Hetin
30.05.2021
17:30
Roham
Nova Crnja
Proleter
Međa
30.05.2021
17:30
Omladinac
Ravni Topolovac
Napredak (BT)
Banatska Topola
30.05.2021
17:30
Napredak (Č)
Čestereg
Lukavac
Lukavac
30.05.2021
11:00
Stari drugari
Kadina Luka
Mali korak
Oglađenovac
30.05.2021
11:00
Toplica
Donja Toplica
Tešnjar
Valjevo
30.05.2021
11:00
Dračić 2018
Dračić
Mladost (L)
Latković
30.05.2021
11:00
Komanice
Komanice
Žabari
Žabari (Valjevo)
30.05.2021
11:00
Rakac Stave
Stave
Popadić
Popadić
30.05.2021
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
MB
Mala Biljanica
30.05.2021
17:30
Badince
Badince
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
30.05.2021
17:30
Mladost (B)
Batulovce
Sušica 2012
Kukulovce
30.05.2021
17:30
Lemind 1953
Leskovac
Radnički
Pertate
30.05.2021
17:30
Turekovac
Turekovac
Navalin
Navalin
30.05.2021
17:30
Todorovce
Todorovce
Tempo
Mozgovo
30.05.2021
17:30
Rutevac
Rutevac
Borac
Trnjane
30.05.2021
11:00
OFK Sloga
Dobrujevac
Napredak 2012
Krušje
30.05.2021
11:00
Polet (R)
Radevac
Čoka
Čoka
30.05.2021
17:30
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
30.05.2021
17:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Bačka
Mol
30.05.2021
17:30
Potisje
Kanjiža
Tisa
Padej
30.05.2021
17:30
Hajduk
Podlokanj
Šampion
Orom
30.05.2021
17:30
Jadran
Sanad
Jedinstvo
Srpski Krstur
30.05.2021
17:30
Horgoš 1911
Horgoš
Jezava
Smederevo
30.05.2021
17:30
Petlić SD 026
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
30.05.2021
11:00
Torpedo
Lojanice
Sloga 1949
Matijevac
30.05.2021
18:00
Polet
Jalovik
Hajduk
Debrc
30.05.2021
11:00
Skupljen 2013
Skupljen
Verko
Suvo Selo
30.05.2021
18:00
Belpos
Belotić
Jedinstvo 2014
Beljin
30.05.2021
18:00
Mladost 2013
Jazovnik
Bobovik
Bobovik
30.05.2021
11:00
Sparta
Kaona
Gladijator
Čačak
30.05.2021
17:00
Budućnost
Stančići
Malba
Žaočani
30.05.2021
17:00
Lugovi
Čačak
Mršinci
Mršinci
30.05.2021
17:00
Vujan
Prislonica
Čačak 94
Čačak
30.05.2021
17:00
Kej
Čačak
OFK Remont 1959
Čačak
30.05.2021
17:00
Prijatelji
Čačak
Planinac
Vujetinci
30.05.2021
17:00
Gavrilo Princip
Vranići
Borac (V)
Vizić
30.05.2021
18:00
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Mladost (MB)
Mali Bač
30.05.2021
18:00
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Naša Zvezda
Silbaš
30.05.2021
18:00
Krivanj
Selenča
Slavija
Bođani
30.05.2021
18:00
Bačka (D)
Despotovo
Proleter
Karađorđevo
30.05.2021
18:00
Soko
Nova Gajdobra
Neštin
Neštin
30.05.2021
18:00
Bačka 1945
Bačka Palanka
Šipurske livade
Šabac
30.05.2021
17:30
Radnički
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
30.05.2021
17:30
Jevremovac
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
30.05.2021
17:30
PSK
Provo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
30.05.2021
17:30
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
30.05.2021
17:30
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
30.05.2021
17:30
Trešnjevka
Trbusac
Rankovac
Nakučani
30.05.2021
17:30
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Brezak
Pranjani
30.05.2021
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
30.05.2021
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
30.05.2021
Takovski Ustanak
Takovo
Velereč 94
Velereč
30.05.2021
Lunjevica
Lunjevica
Šumadija
Brdjani
30.05.2021
Majdan
Majdan
7. Juli
Bela Crkva
30.05.2021
17:30
Velika Reka
Velika Reka
Mladost
Donja Borina
30.05.2021
17:30
Jelav
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
30.05.2021
17:30
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Antimon
Zajača
30.05.2021
17:30
Prva Iskra
Runjani
Borac
Kozjak
30.05.2021
17:30
Hajduk
Ribarica
Sloga
Straža
30.05.2021
17:30
Studenac
Gornja Koviljača
Gradina
Rti
30.05.2021
17:00
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
30.05.2021
17:00
Bjelica
Milatovići
Bratstvo
Dljin
30.05.2021
17:00
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
30.05.2021
17:00
Vrelo
Gornja Kravarica
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
30.05.2021
17:30
Mladost
Mačvanski Metković
Omladinac (BO)
Bogatić
30.05.2021
17:30
Lipolist
Lipolist
Torpedo 1924
Tabanović
30.05.2021
17:30
Napredak
Mačvanski Belotić
Partizan
Drenovac
30.05.2021
17:30
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Gorobilje
Gorobilje
30.05.2021
14:30
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
30.05.2021
14:30
Duškovci
Duškovci
Plavi Tok
Dražinovići
30.05.2021
17:30
Knjaz
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
30.05.2021
17:30
Glumač
Glumač
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
30.05.2021
17:00
Pobeda
Pobeda
Mladost (R)
Radičević
30.05.2021
17:00
Slavija
Novo Orahovo
Mladost Radost
Srbobran
30.05.2021
17:00
Tomislavci
Tomislavci
Bukovac
Mramorac
30.05.2021
17:00
Palanka
Smederevska Palanka
Udarnik
Baničina
30.05.2021
17:00
Glavaš
Glibovac
Beli Orlovi
Pridvorice
30.05.2021
17:00
Šumadija
Azanja
Lepaja 2018
Lepaja
30.05.2021
11:00
Dobrič 1974
Brest
Balajnac
Balajnac
30.05.2021
11:00
Arbanasce
Arbanasce
Sloga 1980
Jovanovac
30.05.2021
11:00
Rad 1974
Merošina
Naupare
Naupare
30.05.2021
11:00
Polet
Šavrane
Konjuh
Konjuh
30.05.2021
17:30
Bukovica
Bukovica
Gaglovo
Gaglovo
30.05.2021
17:30
Zmajevac
Belasica
Makrešane
Makrešane
30.05.2021
17:30
Borac
Bivolje
Toplica
Šarlinac
30.05.2021
11:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Knežica
Knežica
30.05.2021
11:00
10. februar
Šajinovac
OFK Mladost
Begaljica
30.05.2021
17:00
Gročanski fudbalski klub
Grocka
Umčari
Umčari
30.05.2021
17:00
Hajduk
Kamendol
Proleter
Neuzina
30.05.2021
17:30
Partizan
Tomaševac
Borac
Zrenjanin
30.05.2021
17:30
Sloga
Jarkovac
Šumadija
Šumarice
30.05.2021
17:30
BSK 2014
Bukovica
Morava
Mrsać
30.05.2021
17:30
Biljanovac
Biljanovac
Zgodačica
Godačica
30.05.2021
17:30
Magnohrom
Kraljevo
Koštam Polje
Delimeđe
30.05.2021
17:30
Budućnost
Samaila
Studen Vitez
Studenica
30.05.2021
11:00
Milakovac 2018
Milakovac
Partizan
Vrba
30.05.2021
17:30
Omladinac
Drakčići
Sloga (K)
Krnješevci
30.05.2021
17:30
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
30.05.2021
17:30
Polet
Nikinci
Vojvodina
Neradin
30.05.2021
17:30
Car Uroš
Jazak
Donji Petrovci
Donji Petrovci
30.05.2021
17:30
Sloga (S)
Maradik
Borac (J)
Jarkovci
30.05.2021
17:30
Borac (S)
Stejanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
30.05.2021
17:30
Graničar
Grabovci
Murgaš 2012
Murgaš
30.05.2021
11:00
Tamnava
Sovljak
Dokmir
Dokmir
30.05.2021
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
Brgule
Brgule
30.05.2021
11:00
OFK Takovo
Takovo
Sovljak
Sovljak
30.05.2021
11:00
Vrelo
Vrelo
Gunjevac
Gunjevac
30.05.2021
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Jedinstvo
Ratare
30.05.2021
17:30
Hajduk
Čepure
Budućnost
Lebina
30.05.2021
17:30
Moravac
Gornje Vidovo
Istok 63
Plana
30.05.2021
17:30
Heroj
Busilovac
Mladi radnik
Novo Laniste
30.05.2021
18:00
Oniks
Lozovik
OFK Dragoševac
Dragoševac
30.05.2021
18:00
Dobra Voda
Dobra Voda
Napredak
Staro Lanište
30.05.2021
18:00
Trnava
Trnava
Omladinac
Bunar
30.05.2021
18:00
Dražmirovac
Dražmirovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
30.05.2021
18:00
Belica
Belica
Mladost
Bukovče
30.05.2021
18:00
GFK Strelište
Jagodina
Vladimirovac
Vladimirovac
30.05.2021
17:30
Rapid
Nikolinci
Banatul
Lokve
30.05.2021
17:30
Sloga
Margita
Udarnik 2015
Ćovdin
30.05.2021
17:30
Soko
Krvije
Omladinac
Busur
30.05.2021
17:30
BSK
Bošnjak
Melnica
Melnica
30.05.2021
11:00
Radnik
Pankovo
Mladost
Kutleš
30.05.2021
10:30
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
30.05.2021
11:00
Rudar 1973
Rudare
Napredak
Bogojevce
30.05.2021
10:30
Radnik 2013
Šišince
Jovanovac
Jovanovac
30.05.2021
17:00
Kragujevac
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
30.05.2021
17:00
Bukorovac
Kragujevac
Stanovo 1941
Stanovo
30.05.2021
17:00
Hajduk 1936
Jovanovac
Beli Orlovi
Brestovac
30.05.2021
10:03
Grivac
Grivac
Best Sige
Sige
30.05.2021
10:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Kačer
Belanovica
30.05.2021
17:00
Proleter
Latković
Nepričava
Nepričava
30.05.2021
17:00
Stepanje
Stepanje
Babajić
Babajić
30.05.2021
17:00
Sloga
Bogovađa
Ram
Ram
30.05.2021
17:30
Dunavac 1929
Kisiljevo
Stiški Kurjak
Kurjače
30.05.2021
17:30
Mirko Tomić
Tribrode
Napredak
Zlatovo
30.05.2021
17:30
Mladi radnik
Grabovica
Vinogradar
Crkvenac
30.05.2021
17:30
Planinac
Panjevac
Polet
Bikinje
30.05.2021
17:00
Žika Marković Uča
Miljević
OFK Braničevo
Braničevo
30.05.2021
17:00
Mladost
Radoševac
Misača
Misača
30.05.2021
11:00
Ranilović 1970
Ranilović
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
30.05.2021
11:00
Tulež
Tulež
Napredak
Vašica
30.05.2021
16:30
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
30.05.2021
16:30
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
30.05.2021
16:30
Sinđelić
Gibarac
OFK Bačinci
Bačinci
30.05.2021
16:30
Jedinstvo (M)
Morović
Mladost 1935
Prhovo
30.05.2021
Kupinovo
Kupinovo
Sloven
Sibač
30.05.2021
Hajduk 1932
Šimanovci
Lovac
Karlovčić
30.05.2021
Vitez
Subotište
OFK Radnički
Dren
30.05.2021
17:30
Sloboda
Stubica
Sloga
Lukavica
30.05.2021
17:30
Bistrica
Bistrica
Vreoci
Vreoci
30.05.2021
17:30
Šumadinac
Kruševica
Mladost
Baroševac
30.05.2021
17:30
OFK Borac
Arapovac
PSS-192
Jagodina
30.05.2021
17:30
Kolonija
Jagodina
Morava (VP)
Velika Plana
30.05.2021
17:30
BIP
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
30.05.2021
13:30
Borac 1926
Čačak
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.05.2021
13:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
30.05.2021
13:00
Šabac Sunrise
Šabac
GFK Sloboda
Užice
30.05.2021
13:30
Sloga (P)
Požega
Metalac
Gornji Milanovac
30.05.2021
11:00
Radnički (V)
Valjevo
Smederevo 1924
Smederevo
30.05.2021
11:00
Zvižd
Kučevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
30.05.2021
12:00
OPK Rudar 2001
Kostolac
Bajša
Bajša
30.05.2021
12:00
Bačka 1901
Subotica
Budućnost
Zvečka
30.05.2021
10:00
Borac
Lazarevac
Rojkovac
Obrenovac
30.05.2021
10:00
Posavina
Stubline
Tavankut
Tavankut
30.05.2021
10:00
Bajša
Bajša
Novi Pazar
Novi Pazar
30.05.2021
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.05.2021
11:00
Jadran
Feketić
Obilić
Novi Kneževac
30.05.2021
10:00
Tisa Njerš
Adorjan
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
30.05.2021
10:30
Sport Club 99
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
30.05.2021
10:00
Kosmet
Leposavić
AF Popović
Baljevac
30.05.2021
10:30
Pazar Juniors B
Novi Pazar

Rukomet

Karađorđe
Topola
30.05.2021
Rudar 2
Kostolac
Osipaonica
Osipaonica
30.05.2021
Udarnik
Lozovik
Mladi radnik
Požarevac
30.05.2021
Lokomotiva
Lapovo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
30.05.2021
Šamot 65 2
Aranđelovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
30.05.2021
Smederevo 2
Smederevo

Američki fudbal

Pastuvi Požarevac
Požarevac
30.05.2021
Black Hornets
Jagodina
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
30.05.2021
Blue Dragons Beograd
Beograd
Vukovi Beograd
Beograd
30.05.2021
Novi Sad Wild Dogs
Novi Sad