16.09
16:00
Dunav
1. Maj Ruma
1
1
|
16.09.2020 16:00 | Dunav | 1 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
16.09
16:00
Sloga (Č)
Hajduk 1912
3
1
|
16.09.2020 16:00 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
16.09
16:00
Sloboda
Bačka 1901
2
2
|
16.09.2020 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Bačka 1901 | |||||
16.09
16:00
Borac
OFK Vršac
0
1
|
16.09.2020 16:00 | Borac | 0 : 1 | OFK Vršac | |||||
16.09
16:00
Dinamo 1945
Omladinac
1
1
|
16.09.2020 16:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
16.09
16:00
Tisa
OFK Stari Grad
3
0
|
16.09.2020 16:00 | Tisa | 3 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
16.09
16:00
Mladost (NS)
Vojvodina 1928
4
0
|
16.09.2020 16:00 | Mladost (NS) | 4 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
16.09
16:00
Feniks 1995
Kozara
2
4
|
16.09.2020 16:00 | Feniks 1995 | 2 : 4 | Kozara | |||||
16.09
16:00
Radnički (Zr)
Radnički 1912
0
0
|
16.09.2020 16:00 | Radnički (Zr) | 0 : 0 | Radnički 1912 | |||||
16.09
16:00
Bečej 1918
Jedinstvo (SP)
4
1
|
16.09.2020 16:00 | Bečej 1918 | 4 : 1 | Jedinstvo (SP) |
16.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (P)
1
2
|
16.09.2020 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
16.09
16:00
Trepča
Jošanica
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Trepča | 2 : 0 | Jošanica | |||||
16.09
16:00
Sušica
Gruža
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Sušica | 2 : 0 | Gruža | |||||
16.09
16:00
Mladi radnik 1926
Mačva 1929
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Mačva 1929 | |||||
16.09
16:00
GFK Sloboda
Budućnost (A)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
16.09
16:00
Sloga 33
Šumadija (A)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
16.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar (L)
2
3
|
16.09.2020 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 3 | Železničar (L) | |||||
16.09
16:00
Tutin
Smederevo 1924
2
3
|
16.09.2020 16:00 | Tutin | 2 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
16.09
16:00
Takovo
Bane 1931
0
0
|
16.09.2020 16:00 | Takovo | 0 : 0 | Bane 1931 |
16.09
16:00
Radnički (O)
Sremčica
1
1
|
16.09.2020 16:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Sremčica | |||||
16.09
16:00
BSK 1925
Stepojevac Vaga
0
2
|
16.09.2020 16:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
16.09
16:00
Crvena zvezda
Leštane
1
1
|
16.09.2020 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Leštane | |||||
16.09
16:00
BASK
Radnički (NB)
0
0
|
16.09.2020 16:00 | BASK | 0 : 0 | Radnički (NB) | |||||
16.09
16:00
OFK Beograd
Studentski grad
2
3
|
16.09.2020 16:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | Studentski grad | |||||
16.09
16:00
Teleoptik
Mladenovac
0
0
|
16.09.2020 16:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Mladenovac | |||||
16.09
16:00
BSK Borča
Jedinstvo
1
1
|
16.09.2020 16:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.09
16:00
Zvezdara
Sinđelić
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
16.09
16:00
TEK Sloga
Lokomotiva
2
2
|
16.09.2020 16:00 | TEK Sloga | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
16.09
16:00
GSP Polet Dorćol
Brodarac
0
1
|
16.09.2020 16:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Brodarac |
16.09
16:00
OFK Topličanin
Vlasina
0
2
|
16.09.2020 16:00 | OFK Topličanin | 0 : 2 | Vlasina | |||||
16.09
16:00
Budućnost (P)
SFK Morava
4
1
|
16.09.2020 16:00 | Budućnost (P) | 4 : 1 | SFK Morava | |||||
16.09
16:00
SFS Borac
Car Konstantin
5
3
|
16.09.2020 16:00 | SFS Borac | 5 : 3 | Car Konstantin | |||||
16.09
16:00
Radnički (S)
Moravac Orion
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
16.09
16:00
OFK Sinđelić
Župa
7
0
|
16.09.2020 16:00 | OFK Sinđelić | 7 : 0 | Župa | |||||
16.09
16:00
Dunav
Rembas
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Rembas | |||||
16.09
16:00
Timok 1919
Radan
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Timok 1919 | 1 : 0 | Radan | |||||
16.09
16:00
Pčinja
Timočanin
0
0
|
16.09.2020 16:00 | Pčinja | 0 : 0 | Timočanin | |||||
16.09
16:00
Trstenik PPT
Mladost
4
0
|
16.09.2020 16:00 | Trstenik PPT | 4 : 0 | Mladost | |||||
16.09
16:00
Kablovi
Jedinstvo (P)
0
2
|
16.09.2020 16:00 | Kablovi | 0 : 2 | Jedinstvo (P) |
16.09
16:00
Sloboda
OFK Napredak
2
1
|
16.09.2020 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | OFK Napredak | |||||
16.09
16:00
Pomoravlje
Sloga (B)
3
0
|
16.09.2020 16:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
16.09
16:00
Jasenica 2017
Borac 1932
0
0
|
16.09.2020 16:00 | Jasenica 2017 | 0 : 0 | Borac 1932 | |||||
16.09
16:00
RSK
OFK Mihajlovac
1
1
|
16.09.2020 16:00 | RSK | 1 : 1 | OFK Mihajlovac | |||||
16.09
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Đerdap
2
0
|
16.09.2020 16:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 0 | Đerdap | |||||
16.09
16:00
Rudar (S)
Karađorđe
3
1
|
16.09.2020 16:00 | Rudar (S) | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
16.09
16:00
Petar Dobrnjac
Zvižd
1
2
|
16.09.2020 16:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 2 | Zvižd | |||||
16.09
16:00
Morava (VP)
Borac (Ž)
3
0
|
16.09.2020 16:00 | Morava (VP) | 3 : 0 | Borac (Ž) | |||||
16.09
16:00
VGSK
Sloga (M)
2
1
|
16.09.2020 16:00 | VGSK | 2 : 1 | Sloga (M) |
16.09
15:30
MSK
Tamiš
3
1
|
16.09.2020 15:30 | MSK | 3 : 1 | Tamiš | |||||
16.09
15:30
Polet
Borac
4
0
|
16.09.2020 15:30 | Polet | 4 : 0 | Borac | |||||
16.09
15:30
Radnički 1911
2. Oktobar
2
1
|
16.09.2020 15:30 | Radnički 1911 | 2 : 1 | 2. Oktobar | |||||
16.09
15:30
ASK
Mladost (BD)
1
1
|
16.09.2020 15:30 | ASK | 1 : 1 | Mladost (BD) | |||||
16.09
15:30
Vojvodina (B)
Delija
0
0
|
16.09.2020 15:30 | Vojvodina (B) | 0 : 0 | Delija | |||||
16.09
15:30
Potisje
OFK Klek
4
1
|
16.09.2020 15:30 | Potisje | 4 : 1 | OFK Klek | |||||
16.09
15:30
Mladost (L)
Rusanda
2
2
|
16.09.2020 15:30 | Mladost (L) | 2 : 2 | Rusanda | |||||
16.09
15:30
Crvena zvezda
Lehel
7
0
|
16.09.2020 15:30 | Crvena zvezda | 7 : 0 | Lehel |
16.09
16:00
Napredak 1936
Mladost (B)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Napredak 1936 | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
16.09
16:00
Integral
Trgovački
2
0
|
16.09.2020 16:00 | Integral | 2 : 0 | Trgovački | |||||
16.09
16:00
Vihor
Rudar (Kr)
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Vihor | 1 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
16.09
16:00
Manastirica
Mlava (ML)
3
4
|
16.09.2020 16:00 | Manastirica | 3 : 4 | Mlava (ML) | |||||
16.09
16:00
Budućnost (V)
Sirakovo
0
3
|
16.09.2020 16:00 | Budućnost (V) | 0 : 3 | Sirakovo | |||||
16.09
16:00
Železničar
Sloga (L)
1
2
|
16.09.2020 16:00 | Železničar | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
16.09
16:00
Omladinac (Š)
Obilić
1
2
|
16.09.2020 16:00 | Omladinac (Š) | 1 : 2 | Obilić | |||||
16.09
16:00
Napredak Simićevo
Rudar 2001
1
1
|
16.09.2020 16:00 | Napredak Simićevo | 1 : 1 | Rudar 2001 |
16.09
16:30
Karađorđe
Popovići Vrnjci
13
0
|
16.09.2020 16:30 | Karađorđe | 13 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
16.09
16:30
Mataruge
Tavnik
0
2
|
16.09.2020 16:30 | Mataruge | 0 : 2 | Tavnik | |||||
16.09
16:30
Mladi radnik 1925
Jedinstvo 2017
0
3
|
16.09.2020 16:30 | Mladi radnik 1925 | 0 : 3 | Jedinstvo 2017 | |||||
16.09
16:30
Granit
Napredak
0
1
|
16.09.2020 16:30 | Granit | 0 : 1 | Napredak | |||||
16.09
16:30
Jovo Kursula
Kraljevo Hajduk
2
0
|
16.09.2020 16:30 | Jovo Kursula | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
16.09
16:30
Rudar
Ribnica
3
0
|
16.09.2020 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Ribnica | |||||
16.09
16:30
Budućnost
Ibar
2
1
|
16.09.2020 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Ibar | |||||
16.09
16:30
Mladost (V)
Gruža
1
1
|
16.09.2020 16:30 | Mladost (V) | 1 : 1 | Gruža |
16.09
16:30
OFK Senjak
Pepeljevac
1
3
|
16.09.2020 16:30 | OFK Senjak | 1 : 3 | Pepeljevac | |||||
16.09
16:30
Dimitrije Tucović
Kolubara 2
1
0
|
16.09.2020 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
16.09
16:30
Tvrdojevac
OFK Jabučje
2
1
|
16.09.2020 16:30 | Tvrdojevac | 2 : 1 | OFK Jabučje | |||||
16.09
16:30
Pambukovica
OFK Osečina
1
0
|
16.09.2020 16:30 | Pambukovica | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
16.09
16:30
Trlić
Joks Junajted
0
1
|
16.09.2020 16:30 | Trlić | 0 : 1 | Joks Junajted | |||||
16.09
16:30
Banjani
Radnik (Ub)
2
2
|
16.09.2020 16:30 | Banjani | 2 : 2 | Radnik (Ub) | |||||
16.09
16:30
ZSK
Iskra
2
4
|
16.09.2020 16:30 | ZSK | 2 : 4 | Iskra |
16.09
16:00
Drina
Gučevo 1929
7
0
|
16.09.2020 16:00 | Drina | 7 : 0 | Gučevo 1929 |
16.09
OFK Odžaci
Omladinac
1
1
|
16.09.2020 | OFK Odžaci | 1 : 1 | Omladinac |
16.09
16:00
Milicionar
Partizan
1
0
|
16.09.2020 16:00 | Milicionar | 1 : 0 | Partizan |
16.09
17:00
Grbalj
Bokelj
1
1
|
16.09.2020 17:00 | Grbalj | 1 : 1 | Bokelj |
16.09
21:00
PSG
Metz
1
0
|
16.09.2020 21:00 | PSG | 1 : 0 | Metz |
16.09
11:00
Radnički (NB)
Trayal
2
0
|
16.09.2020 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Trayal |
16.09
17:00
Bežanija
Radnički (NB) 2
1
2
|
16.09.2020 17:00 | Bežanija | 1 : 2 | Radnički (NB) 2 | |||||
16.09
09:00
Studentski Grad
OFK Žarkovo
4
0
|
16.09.2020 09:00 | Studentski Grad | 4 : 0 | OFK Žarkovo |
16.09
10:00
CFK
Radnički 1912
1
2
|
16.09.2020 10:00 | CFK | 1 : 2 | Radnički 1912 |
16.09
10:00
GFK Sloven
Index
3
0
|
16.09.2020 10:00 | GFK Sloven | 3 : 0 | Index |
16.09
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
0
|
16.09.2020 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
16.09
11:00
Čukarički
Radnički (O)
9
0
|
16.09.2020 11:00 | Čukarički | 9 : 0 | Radnički (O) | |||||
16.09
20:00
Grafičar
Zemun
5
0
|
16.09.2020 20:00 | Grafičar | 5 : 0 | Zemun |