XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 397 utakmica za dan
Subota, 13 Mart 2021

Fudbal

Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Loznica
Loznica
4 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
0 : 2
Železničar (P)
Pančevo
Borac 1926
Čačak
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zrinjski
Mostar
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Olimpik
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Velež
Mostar
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Leotar
Trebinje
1 : 0
Jedinstvo
Brčko
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
Drina
Zvornik
2 : 0
Podrinje
Janja
Modriča
Modriča
1 : 2
Kozara
Gradiška
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Sloga
Doboj
Sutjeska
Foča
1 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
Željezničar
Banja Luka
5 : 1
Sloboda
Novi Grad
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Gruža
Gruža
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Mačva 1929
Bogatić
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Tutin
Tutin
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Sinđelić
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Pčinja
Trgovište
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dunav
Prahovo
2 : 0
Kablovi
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Rembas
Resavica
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 0
Budućnost
Resnik
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Korićani
Korićani
Goč
Vrnjačka Banja
6 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Borac
Drenovac
1 : 3
Radnik
Ušće
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
OFK Napredak
Markovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
Karađorđe
Topola
Sloga (B)
Batočina
3 : 3
Borac 1932
Ralja
Sevojno
Sevojno
5 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rubribreza
Rubribreza
0 : 0
Ribnica
Mionica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Njegoš
Lovćenac
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Mladost APA
Apatin
1 : 0
Bajša
Bajša
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Crvenka
Crvenka
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Naftagas
Elemir
2 : 0
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Sloga
Plandište
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Podunavac
Belegiš
Radnički
Nova Pazova
4 : 1
Index
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Cement
Beočin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Levač
Rekovac
Meševo
Meševo
4 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Kopaonik
Brus
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Polom
Leskovo
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Đerdap
Kladovo
2 : 2
Senjak
Pirot
Bor 1919
Bor
5 : 0
OFK Slatina
Bor
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 5
Pukovac
Pukovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 3
Alakince
Alakince
Napredak
Medoševac
1 : 0
Komgrap
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija
Šopić
0 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 1
Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Hajduk
Rujevica
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Gradina
Pejovac
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Radnički
Šid
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Polet (Id)
Idvor
Stanišić 1920
Stanišić
4 : 0
BSK
Bački Brestovac
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Delija
Mokrin
3 : 1
Polet
Nakovo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Potisje
Knićanin
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 1
Podunavac
Udovice
Borac (P)
Pajsijević
1 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Rakovica
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
011
Beograd
Barajevo
Barajevo
4 : 3
Zvezda
Konatice
Mladost
Čibutkovica
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Slavija
Novi Sad
1 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Veternik
Veternik
4 : 1
Susek
Susek
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Zlot
Zlot
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 0
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
2 : 3
Šumadinac KG
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Baličevac
Baličevac
1 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Taskovići
Taskovići
3 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 1
Napredak
Drenovac
Radnik (Ub)
Ub
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Sinđelić
Lipnica
3 : 2
Sloga (KR)
Krnić
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 0
Borac (R)
Rakovac
Žitkovica
Žitkovica
8 : 0
Pek
Kusiće
Jasenovac
Krepoljin
2 : 5
Krilaš
Ćovdin
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Bata Bulić
Bistrica
4 : 3
Polet S.D.
Suvi Do
Rudar (P)
Plazane
5 : 1
Beljanica
Strmosten
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Napredak (St)
Stubica
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 0
Radnički
Tekija
Zenit
Oparić
4 : 0
Vinorača
Vinorača
Ursule
Ursule
0 : 0
Bratstvo
Međureč
Sinđelić 1934
Vojska
5 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Rudar 1945
Radljevo
1 : 3
Polet (T)
Takovo
Kalenić
Kalenić
0 : 5
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Crvena Jabuka
Ub
5 : 3
Joševa
Joševa
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 3
Popadić
Popadić
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Kapidžija
Kapidžija
0 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Mladi radnik
Bačina
Selište
Selište
4 : 3
Vukovac 98
Vukovac
Mladost (K)
Krupaja
3 : 0
Zvezda
Izvarica
Laznica
Laznica
1 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Vrelo 1971
Milanovac
1 : 4
Sloga (J)
Jošanica
Crystal Palace
London
1 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
Everton
Liverpool
1 : 2
Burnley
Burnley
Fulham
London
0 : 3
Manchester City
Manchester
Leeds United
Leeds
0 : 0
Chelsea
London
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 3
Barnsley
Barnsley
Birmingham City
Birmingham
0 : 3
Bristol City
Bristol
Cardiff City
Cardiff
1 : 2
Watford
Watford
Derby County
Derby
0 : 1
Millwall
London
Luton Town
Luton
0 : 1
Swansea City
Swansea
Middlesbrough
Middlesbrough
3 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 1
Reading
Reading
Queens Park Rangers
London
0 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
Wycombe Wanderers
High Wycombe
1 : 0
Preston North End
Preston
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Cádiz
Cádiz
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Atletico Madrid
Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 0
Real Valladolid
Valladolid
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Elche
Elche
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
5 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Union Berlin
Berlin
2 : 1
Köln
Köln
Mainz 05
Mainz
1 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Werder
Bremen
1 : 3
Bayern
München
Angers SCO
Angers
0 : 1
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Olympique Marseille
Marseille
3 : 1
Brest
Brest
Benevento
Benevento
1 : 4
Fiorentina
Firenze
Genoa
Genova
1 : 1
Udinese
Udine
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 2
Hellas Verona
Verona
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Moskva
Novi Sad
4 : 1
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Radnički (N)
Niš
RFK Grafičar
Beograd
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
4 : 2
Partizan
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Železničar
Pančevo
5 : 0
GFK Sloven
Ruma
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
5 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Sloboda
Cacak
Mačva
Šabac
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
OFK Radnički
Niš
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Dinamo
Vranje
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Napredak
Markovac
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Borac 1932
Ralja
1 : 5
Karađorđe
Topola
IMT 2
Beograd
1 : 5
DIF
Beograd
Leštane
Leštane
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Crvenka
Crvenka
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
OFK Beograd
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
1 : 3
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Kiker
Kraljevo
Rad
Beograd
1 : 2
Brodarac
Beograd
Real Niš
Niš
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Sinđelić
Beograd
5 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 1
Bežanija
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
OLE
Zemun
1 : 2
IMT
Beograd
Železničar
Pančevo
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
Petar Puača
Novi Sad
OFK Radnički
Niš
6 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Trayal
Kruševac
2 : 0
Radnik
Surdulica
Mali Bor
Bor
3 : 0
Vučje
Vučje
Radnički (R)
Rudovci
0 : 4
Rakovica
Rakovica
TSK
Temerin
0 : 4
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Tatra
Kisač
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
3 : 1
Kabel
Novi Sad
Sofeks
Futog
3 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Rad
Beograd
1 : 5
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Čukarički
Beograd
Zadrugar
Lajkovac
0 : 6
Fenix
Šabac
Drina
Ljubovija
1 : 1
Savacium
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 6
Šabac Sunrise
Šabac
Loznica
Loznica
0 : 3
Omladinac 2014
Ljig
Mačva
Šabac
1 : 0
Mladost
Donji Dobrić
Rađevac
Krupanj
5 : 0
Radnički
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 3
Senjak
Valjevo
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
011
Beograd
BSK
Borča
2 : 2
BSK 1925
Beograd
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Studentski grad
Beograd
Rakovica
Beograd
2 : 4
Lokomotiva
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Duel Juniors
Kruševac
4 : 1
OFK Radnički
Niš
Napredak
Kruševac
2 : 2
SFS Borac
Paraćin
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Timok 1919
Zaječar
Radnik
Surdulica
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Voša AS
Novi Sad
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 14
Spartak
Subotica
Voja Gačić
Pančevo
4 : 8
Spartak d.o.o.
Subotica
TSC
Kanjiža
10 : 0
Polet
Sivac
Lehel 2019
Zrenjanin
6 : 1
Bačka
Bačka Palanka
Banat
Vršac
7 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Knjaževac
Knjaževac
0 : 11
GFK Jagodina
Jagodina
Real Niš
Niš
6 : 0
OFK Šampion
Leskovac
Duel Juniors
Kruševac
13.03.2021
OFK Radnički
Niš
Lider MGM
Leskovac
1 : 4
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Duel Juniors 2
Kruševac
7 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Timok 1919
Zaječar
Radnik
Surdulica
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Kopernikus Železničar
Niš
2 : 0
Radnički Niš 2
Niš

Košarka

Cibona
Zagreb
72 : 76
Budućnost VOLI
Podgorica
Igokea
Aleksandrovac
76 : 70
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Klik
Arilje
78 : 64
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 72
Beovuk 72
Beograd
Sveti Đorđe
Žitište
80 : 87
Konstantin
Niš
BKK Radnički
Beograd
61 : 68
Napredak Junior
Kruševac
Star
Novi Sad
99 : 86
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Radnik
Surdulica
80 : 61
OKK Vlasotince
Vlasotince
Rudar 1903
Bor
67 : 85
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Topličanin
Prokuplje
96 : 81
Mladost Vesna
Bela Palanka
Futog
Futog
59 : 61
Stara Pazova
Stara Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
90 : 81
Hercegovac
Gajdobra
Hajduk
Kula
84 : 77
Nova Pazova
Nova Pazova
I Came To Play
Novi Sad
93 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Zlatar
Nova Varoš
81 : 71
Požarevac
Požarevac
Čačak 94
Čačak
108 : 52
Zekas 75
Rača
Loznica
Loznica
72 : 69
Smederevo 1953
Smederevo
Priboj
Priboj
94 : 79
Jagodina
Jagodina
Borac 2015
Lazarevac
94 : 63
Rivers BM
Beograd
Beko
Beograd
120 : 63
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
106 : 54
Borča
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
68 : 65
IBC
Beograd
ABBA
Barič
81 : 52
Cerak
Beograd
Sport's World
Novi Sad
111 : 81
Roling
Veternik
Srbobran
Srbobran
83 : 77
Akademik
Srbobran
Ru koš
Ruma
69 : 79
BNS
Banatsko Novo Selo
Sloven
Ruma
68 : 79
Jedinstvo
Kačarevo
Mix
Majur
60 : 57
Osečina
Osečina
Šabac
Šabac
90 : 97
Student 014
Valjevo
Radnički
Valjevo
101 : 86
Mladost 2014
Ub
Sevojno
Sevojno
80 : 78
Morava
Zablaće
Polet
Ratina
72 : 67
Sloga (D)
Despotovac
Prva Petoletka
Trstenik
78 : 104
Paraćin
Paraćin
Koš 020
Novi Pazar
87 : 67
Sloga (B)
Batočina
Goč
Vrnjačka Banja
79 : 83
Kruševac
Kruševac
Ratnici
Niš
111 : 77
Kuršumlija
Kuršumlija
Pusta Reka
Bojnik
80 : 83
Knjaževac
Knjaževac
Hisar
Leskovac
92 : 78
Hajduk Veljko
Negotin
Vojvodina 021
Novi Sad
71 : 59
Crvena zvezda
Beograd
Art Basket
Beograd
81 : 67
Radivoj Korać
Beograd
Delfin
Bačka Palanka
0 : 20
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Bečej
82 : 70
Sloga
Plandište
Konstantin
Niš
76 : 71
I Come To Play Budućnost
Novi Sad
Dynamic VIP PAY
Beograd
58 : 69
Partizan NIS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
81 : 45
Sloga
Kraljevo
Marinos
Niš
76 : 101
Star
Novi Sad
Sloboda
Užice
56 : 98
Borac
Čačak
Novosadska ŽKA
Novi Sad
61 : 56
Partizan 1953
Beograd

Odbojka

Borac
Starčevo
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Antena
Kruševac
0 : 3
Partizan
Lipljan
Rudar
Baljevac
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
As
Beograd
3 : 0
Radnički (K) 2
Kragujevac
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Karađorđe 2
Topola
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Partizan
Bač
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Maglić 1953
Maglić
0 : 3
Sloven
Ruma
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Klek
Klek
3 : 2
Radnički Blasters
Beograd
Vranje
Vranje
3 : 1
Crno Bele 011
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Zaječar
Zaječar
Student
Niš
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Panda
Vranje
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Desetka
Niš
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Avala
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 0
Smeč SV
Svilajnac
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 0
Proleter
Loznica
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
0 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Lavice 07
Novi Sad
3 : 2
Bagljaš 023
Zrenjanin
Timok
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Grbić
Bački Jarak
Elan Volej
Srbobran
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Maks
Šid
0 : 3
Dunav
Stari Banovci
Štrand Volej 2
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Nova Pazova
Spartak 2
Subotica
3 : 0
Goks IN
Odžaci
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Vršac
Vršac
3 : 0
Banat
Vršac
Radan
Lebane
3 : 1
ŽOK Topličanin
Prokuplje
AS
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Železničar
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
Priboj
Priboj
1 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Sloboda S -2
Čačak
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Forma
Užice
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Lučani
Lučani
0 : 3
Borac 2
Čačak
Volej Stars Junior
Novi Pazar
3 : 1
Tutin
Tutin
Raška 2
Raška
3 : 0
Ušće
Ušće
Stopanja
Stopanja
2 : 3
Trstenik
Trstenik
Antena 08
Kruševac
3 : 1
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Vrba 2019
Vrba
0 : 3
Župa
Aleksandrovac

Rukomet

Sivac 69
Sivac
31 : 30
Ub
Ub
Apatin
Apatin
36 : 21
Jabuka
Jabuka
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 39
Hercegovac
Gajdobra
Dolovo
Dolovo
29 : 41
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Rekreativo
Beograd
22 : 21
Loznica
Loznica
Majdanpek
Majdanpek
35 : 23
Jagodina 2
Jagodina
Paraćin
Paraćin
31 : 29
ORK Bor
Bor
Udarnik
Lozovik
32 : 32
Smederevo 2
Smederevo
Omladinac
Gornji Milanovac
29 : 21
Sloga
Kraljevo
Slavija
Novi Sad
35 : 23
Dalmatinac
Riđica
Senta
Senta
26 : 27
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Prigrevica
Prigrevica
37 : 24
Radnički
Jaša Tomić
Bask
Beograd
22 : 33
Studentski grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 16
Umčari
Umčari
Jagodina
Jagodina
22 : 21
Naisa
Niš
Žitorađa
Žitorađa
27 : 46
Kikinda
Kikinda
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 32
Beograd
Beograd
Halas Jožef
Ada
24 : 15
Ruma - 14 ALL
Ruma
Mokrin
Mokrin
26 : 36
Jadran Lider
Feketić
Spartak
Debeljača
29 : 26
Temerin
Temerin
Metalac 2015
Valjevo
26 : 26
Medicinar 2
Šabac
Studentski Grad
Studentski Grad
31 : 20
ORK Loznica
Loznica
SU Hazena
Beograd
22 : 28
Radnički
Obrenovac
Vlasotince
Vlasotince
19 : 17
Mladost
Kuršumlija
Morava
Vladičin Han
21 : 33
Vranje
Vranje
Pirot
Pirot
35 : 23
Naisa 2
Niš
Osice
Knjaževac
29 : 24
Rtanj
Boljevac
Sedmerac
Prijepolje
8 : 26
Košutnjak
Čačak
SPD Radnički - 2
Kragujevac
21 : 27
Prijepolje
Prijepolje
Bekament BB - 2
Aranđelovac
30 : 21
Napredak 12
Kruševac
Košutnjak
Čačak
27 : 10
Sedmerac
Prijepolje
Apatin
Apatin
32 : 19
Deronje
Deronje

Vaterpolo

Novi Beograd 11. april
Beograd
12 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd
Banjica
Beograd
8 : 9
Nais
Niš
Partizan
Beograd
16 : 10
Zemun
Zemun
Stari Grad
Beograd
6 : 21
Šabac
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 16
KVK Radnički
Kragujevac
TENT
Obrenovac
12 : 14
Mladost
Pančevo
Banja Luka
Banja Luka
17 : 21
Bečej
Bečej
Sava
Šabac
10 : 14
ŽAK
Kikinda
Vojvodina
Novi Sad
26 : 3
Valis
Valjevo
Palilula
Beograd
28 : 3
Vračar
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
12 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Zemun Samo pravo
Zemun
3 : 2
Winter sport
Niš
Kosjerić
Kosjerić
1 : 3
Požarevac
Požarevac
Tango
Novi Sad
3 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas
Fortuna
Futog
4 : 9
ŽAK Junior
Sombor
Student
Beograd
12 : 4
Gročanski
Beograd
Intelektualac
Beograd
3 : 4
FON - B
Beograd
Akademac
Niš
1 : 1
Aleksinac 2015
Aleksinac
Gvozdeni puk
Niš
9 : 6
Progres
Paraćin
Pirgos
Pirot
3 : 7
Rosulja
Vlasotince
PP 192
Prijepolje
7 : 2
Zenon
Lajkovac
Bezbednost 192
Valjevo
2 : 2
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Kareli
Ub
11 : 6
Zenon
Lajkovac
Dolap
Prokuplje
2 : 2
Radnik
Surdulica

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
5 : 65
Partizan
Beograd
Dinamo 1954
Pančevo
7 : 95
Rad Mozzart
Beograd