XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
17/18.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički 1912
Sombor
17.04.2021
16:30
1. Maj Ruma
Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
17.04.2021
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bečej 1918
Bečej
17.04.2021
16:30
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (Zr)
Zrenjanin
17.04.2021
16:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Feniks 1995
Stara Pazova
17.04.2021
16:30
Omladinac
Novi Banovci
Mladost (NS)
Novi Sad
17.04.2021
16:30
OFK Vršac
Vršac
Tisa
Adorjan
18.04.2021
16:30
Bačka 1901
Subotica
Dinamo 1945
Pančevo
17.04.2021
16:30
Hajduk 1912
Kula
Borac
Sakule
18.04.2021
16:30
Dunav
Stari Banovci
Sloboda
Novi Kozarci
17.04.2021
16:30
Sloga (Č)
Čonoplja

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost (NS) 28 21 4 3 67
2 OFK Vršac 28 17 6 5 57
3 Radnički 1912 28 16 7 5 55
4 Borac 28 15 3 10 48
5 1. Maj Ruma 28 12 10 6 46
6 Bečej 1918 28 14 4 10 46
7 Omladinac 28 11 12 5 45
8 Tisa 28 13 5 10 44
9 Dinamo 1945 28 13 3 12 42
10 Radnički (Zr) 28 12 6 10 42
11 Feniks 1995 28 11 8 9 41
12 Hajduk 1912 28 11 5 12 38
13 OFK Stari Grad 28 11 5 12 38
14 Jedinstvo (SP) 28 8 10 10 34
15 Sloga (Č) 28 7 7 14 28
16 Bačka 1901 28 7 5 16 26
17 Kozara 28 7 4 17 25
18 Sloboda 28 5 7 16 22
19 Dunav 28 5 6 17 21
20 Vojvodina 1928 28 2 7 19 13

30.kolo
Sledeće kolo
24/25.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
1. Maj Ruma
Ruma
24.04.2021
16:30
Sloboda
Novi Kozarci
Sloga (Č)
Čonoplja
24.04.2021
16:30
Borac
Sakule
Dunav
Stari Banovci
25.04.2021
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
Hajduk 1912
Kula
24.04.2021
16:30
Tisa
Adorjan
Bačka 1901
Subotica
24.04.2021
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
24.04.2021
16:30
Feniks 1995
Stara Pazova
Omladinac
Novi Banovci
24.04.2021
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
24.04.2021
16:30
Bečej 1918
Bečej
Vojvodina 1928
Perlez
25.04.2021
16:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kozara
Banatsko Veliko Selo
24.04.2021
16:30
Radnički 1912
Sombor
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.