XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 217 utakmica za dan
Nedelja, 16 Avgust 2020

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
Rad
Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Proleter
Novi Sad
IMT
Beograd
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Zrinjski
Mostar
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Borac
Sakule
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Tisa
Adorjan
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bane 1931
Raška
1 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Železničar (L)
Lajkovac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Budućnost (A)
Arilje
4 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
BSK 1925
Batajnica
Studentski grad
Novi Beograd
4 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Car Konstantin
Niš
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Mladost
Medoševac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Bajša
Bajša
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Borac
Starčevo
2 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Banat
Čenta
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
ŽAK
Kikinda
3 : 3
Sloga
Plandište
Jugović
Kać
1 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Jadran
Golubinci
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 2
Borac
Šajkaš
Hajduk
Divoš
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Levač
Rekovac
Juhor
Obrež
1 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Sloga (M)
Majdevo
0 : 2
Kopaonik
Brus
OFK Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Moravac 2015
Krušar
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
OFK 019
Zaječar
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Branik
Štubik
2 : 1
OFK Slatina
Bor
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
Senjak
Pirot
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 0
Polom
Leskovo
Malošište
Malošište
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Morava
Žitkovac
4 : 0
Naisus 1977
Rožina
Pukovac
Pukovac
3 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 2
Delijski Vis
Niš
Orljane
Orljane
3 : 2
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Čekmin
Čekmin
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Sloga
Leskovac
Dobrič
Pejkovac
1 : 5
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Alakince
Alakince
Dunav
Veliko Selo
0 : 3
Prva iskra
Barič
Budućnost (Z)
Zvečka
4 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Borac (L)
Lazarevac
3 : 1
Napredak
Medoševac
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
2 : 4
OFK Rtanj
Boljevac
Sloga
Minićevo
1 : 1
Rudar (P)
Podvis
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Šljivar
Šljivar
Mačkovac
Mačkovac
1 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 3
Žabare
Žabare
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Sloga (L)
Lozna
1 : 0
FUD
Brus
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 4
Gradina
Pejovac
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 3
Kupci
Kupci
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
BSK
Bešenovo
1 : 1
Železničar
Inđija
Napredak
Popinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Sloga
Voganj
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
LSK
Laćarak
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Borac (K)
Klenak
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Hajdučica
Hajdučica
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Partizan (U)
Uljma
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Banat (I)
Ilandža
Strela
Ivanovo
3 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Dolina
Padina
2 : 5
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Polet (Id)
Idvor
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Omladinac
Bukovac
7 : 1
Maglić
Bački Maglić
Rusin
Ruski Krstur
5 : 3
Kulpin
Kulpin
Budućnost (G)
Gložan
0 : 1
Slavija
Pivnice
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Polet
Karavukovo
Kordun
Kljajićevo
0 : 4
Budućnost (M)
Mladenovo
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Tvrđava
Bač
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
SU Stanišić 1920
Stanišić
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Senta
Senta
7 : 0
Iskra
Kucura
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Jadran
Feketić
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Potisje
Knićanin
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Crvena zvezda
Rusko Selo
3 : 3
ASK
Aradac
Lehel
Mužlja
0 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Klek
Klek
0 : 2
Polet
Nakovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 2
Polet
Trnovče
SASK
Saraorci
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Obilić
Staro Selo
0 : 0
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Mala Krsna
0 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
3 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloga (M)
Miloševac
0 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Podunavac
Udovice
1 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča (Topola)
4 : 4
Šumadinac (S)
Stojnik
Grizli ML
Saranovo
6 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
Partizan 1945
Darosava
0 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac 1913
Natalinci
4 : 2
Marjan (K)
Knić
BSK
Belosavci
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Borac (P)
Pajsijević
1 : 1
ŽSK
Žirovnica
Banja 1957
Banja
1 : 0
Omladinac
Donja Rača
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 7
Trnava
Donja Trnava
Postar 1930
Beograd
5 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Hajduk
Beograd
4 : 3
Šumadinac
Bečmen
PKB (PS)
Padinska skela
2 : 0
011
Beograd
DIF
Beograd
3 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Radnički
Rudovci
6 : 2
Mladi borac
Županjac
Polet
Grabovac
0 : 3
Vranić
Vranić
Rojkovac
Obrenovac
0 : 3
Strelac
Mislođin
Lisović 1977
Lisović
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Jedinstvo
Dren
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Srbija
Ilićevo
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Zastava
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Mladost
Batušinac
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Elid
Donji Dušnik
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Borac
Azbresnica
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Doljevac
Doljevac
7 : 2
Sloga
Korman
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 5
Garevina
Garevina
Gradac
Pločnik
1 : 10
Kamenorezac 76
Dublje
Rubin
Donji Stupanj
5 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Vinogradar
Riljac
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Polet 57
Milutovac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Krušedol
Krušedol
1 : 3
ČSK
Čortanovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 2
Polet
Novi Karlovci
Srem
Sremski Mihaljevci
5 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Graničar
Obrež
0 : 4
Napredak
Žarkovac
Šumar
Ogar
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Kameni
Ašanja
Radnički
Irig
4 : 3
Sremac
Deč
Dunav
Novi Slankamen
1 : 2
Mladost
Buđanovci
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 3
Graničar 1924
Adaševci
OFK Bikić
Bikić Do
7 : 0
Jednota
Šid
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
Jedinstvo
Ruma
Sloga
Čalma
0 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloboda
Šašinci
2 : 0
Zmaj
Noćaj
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Fruška Gora
Ruma
0 : 1
Sremac (B)
Berkasovo
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Sremac (J)
Jarak
Gaglovo
Gaglovo
1 : 3
Modrica
Modrica
Konjuh
Konjuh
2 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Borac
Bivolje
Polet
Šavrane
2 : 4
Zmajevac
Belasica
Borjak 2012
Okruglica
1 : 2
Parcane
Parcane
Obilić
Mrmoš
0 : 6
Varvarin
Varvarin
Ratajac
Donje Rataje
2 : 3
Velika Morava
Selo Varvarin
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 0
OFK Orašje 1960
Orasje
Padež
Padež
7 : 0
Polet
Kobilje
Grkljane
Grkljane
2 : 1
Lomnica
Velika Lomnica
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 5
Dvorane
Dvorane
Vratare
Vratare
4 : 1
Kruševica
Kruševica
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Manchester United
Manchester
Sloga
Zemun
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Mašinac Trejs
Niš
Požarevac
Požarevac
4 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
1 : 5
Mačva
Šabac
Heroj Polet
Jajinci
2 : 1
Rad
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Internacional
Beograd
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Trayal
Kruševac
2 : 2
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 4
Javor Matis
Ivanjica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Sloga (P)
Požega
BIP
Čačak
1 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Internacional
Beograd
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Real Niš
Niš
0 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Partizan
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Zemun
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
5 : 0
Radnički (N)
Niš
Metalac
Gornji Milanovac
5 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 4
Loznica
Loznica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Vlasina
Vlasotince
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Trayal
Kruševac
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
4 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Bor 1919
Bor
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Apolon 2018
Kovači
Savacium
Šabac
7 : 3
Loznica
Loznica
Mladost
Donji Dobrić
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnički Niš 2
Niš
1 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Kopernikus Železničar
Niš
17 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Lider MGM
Leskovac
16.08.2020
OFK Radnički
Niš