XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 543 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2020

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
Voždovac
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
4 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Dinamo
Vranje
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Mladost
Doboj-Kakanj
3 : 2
Radnik
Bijeljina
Modriča
Modriča
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Drina
Zvornik
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sutjeska
Foča
Leotar
Trebinje
2 : 0
Željezničar
Banja Luka
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
Jedinstvo
Brčko
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Podrinje
Janja
1 : 0
Kozara
Gradiška
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Feniks 1995
Apatin
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
2 : 3
Tisa
Adorjan
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Sloga (Č)
Čonoplja
5 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 4
Takovo
Gornji Milanovac
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Gruža
Gruža
1 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Sinđelić
Beograd
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
BSK Borča
Borča
Moravac Orion
Mrštane
1 : 4
Timok 1919
Zaječar
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Apolon 2018
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Proleter
Pečenog
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 0
Borac
Drenovac
Karađorđe
Topola
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Đerdap
Golubac
1 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (B)
Batočina
0 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Parmenac
Parmenac
1 : 3
Rampa
Požega
Ribnica
Mionica
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
OFK Divci
Divci
Mladost APA
Apatin
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Naftagas
Elemir
2 : 2
Mladost
Omoljica
Begej
Žitište
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
2 : 2
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Podunavac
Belegiš
Radnički
Nova Pazova
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Kopaonik
Brus
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (D)
Despotovac
1 : 3
Meševo
Meševo
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Polom
Leskovo
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Leskovac
3 : 0
Alakince
Alakince
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Komgrap
Beograd
0 : 2
Torlak
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Napredak
Medoševac
Šumadija
Šopić
1 : 2
Turbina
Vreoci
Midžor
Kalna
6 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Radnički 1946
Lubnica
Rtanj
Boljevac
6 : 4
Kosovo
Zvezdan
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 8
Gradina
Pejovac
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
PSK
Putinci
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Borac (M)
Martinci
Železničar
Inđija
4 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Radnički
Šid
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Tvrđava
Bač
2 : 0
Slavija
Pivnice
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
AFK
Ada
4 : 0
Obilić
Zmajevo
ASK
Aradac
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
Borac (P)
Pajsijević
2 : 6
Grizli ML
Saranovo
Veternik
Veternik
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Slavija
Novi Sad
2 : 2
ŽSK
Žabalj
Poreč
Donji milanovac
2 : 2
Blizna
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
7 : 1
Mladost
Karbulovo
Zlot
Zlot
3 : 1
BSK
Bukovče
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Urovica
Urovica
Rudar 2001
Kostolac
6 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Sloga
Korman
Taskovići
Taskovići
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 4
Radnik
Ub
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Ovčar
Markovica
4 : 0
Ozremica
Beršići
Slatina
Slatina
2 : 0
Morava
Katrga
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 1
Pobeda
Držina
Gnjilan
Gnjilan
4 : 4
Spartak
Pirot
Cer (PE)
Petkovica
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Kopaonik
Lešak
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Zvečan
Zvečan
1 : 4
Ibar
Leposavić
Čaglavica
Čaglavica
0 : 1
Radnički
Velika Hoča
Ugljare
Ugljare
1 : 0
Sitnica
Lepina
Mineralac
Klokot
1 : 3
Sloga
Ranilug
Ropotovo
Ropotovo
9 : 4
Moravac
Vrbovac
Oskar
Pasjane
3 : 0
Morava
Parteš
Garevina
Garevina
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 3
Omladinac (U)
Ugljarevo
Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 0
Jezero
Zlatari
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Proleter
Mramorak
4 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Venčani
Venčani
1 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
0 : 7
BSK
Borač
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
2 : 3
Šumadija (S)
Sipić
Železničar
Novi Sad
1 : 4
Borac (P)
Rakovac
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 0
Košutnjak
Kragujevac
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 3
Sloga Obrva
Obrva
Polet S.D.
Suvi Do
2 : 0
Borac (V)
Vukovac
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Pobeda 1953
Osanica
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar (S)
Stenjevac
2 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
OFK Batinac
Batinac
7 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Sinđelić 1934
Vojska
4 : 3
Partizan
Glogovac
OFK Blagotin
Belušić
3 : 10
Crni Vrh
Deonica
Zenit
Oparić
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Borac
Ušće
Pobednik
Piroman
0 : 0
Partizan
Draževac
Crvena Jabuka
Ub
4 : 7
OFK Paljuvi
Paljuvi
Kalenić
Kalenić
2 : 2
Zvizdar
Zvizdar
Rudar
Radljevo
0 : 0
Čučuge
Čučuge
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 1
Radnički
Pertate
Radnički 2020
Knez Selo
5 : 0
Rujnik
Rujnik
Tempo
Mozgovo
1 : 6
Polet (R)
Radevac
Škriljac
Bradarac
1 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Kolarac
Kolari
1 : 3
Vožd 2020
Vodanj
Badljevica
Badljevica
0 : 0
Omladinac
Seone
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Belpos
Belotić
2 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
Rtanj
Vrmdža
5 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Rongo Siti
Pirot
4 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Nišavac
Staničenje
4 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
Azbukovica
Crnča
1 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Sloboda
Stara Moravica
0 : 4
Tomislavci
Tomislavci
Glavaš
Glibovac
6 : 1
Šumadija
Azanja
Dobrič 1974
Brest
3 : 1
Balajnac
Balajnac
Koprijan 1975
Gradište
0 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
2 : 1
Polet
Šavrane
Makrešane
Makrešane
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Parcane
Parcane
Mladost
Mala Drenova
03.10.2020
17:00
Mladi radnik
Bačina
Milakovac 2018
Milakovac
5 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Popovac
Popovac
5 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Radnik
Davidovac
3 : 6
Borac 1950
Bošnjane
Hajduk
Čepure
1 : 2
Potočac
Potočac
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 1
Omladinski
Paraćin
GFK Strelište
Jagodina
5 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Omladinac
Bunar
3 : 2
Napredak
Staro Lanište
Stig (C)
Crljenac
4 : 1
Radnik (S)
Salakovac
Napredak 1927
Toponica
1 : 2
BSK 1924
Boževac
Naša Krajina
Kupinik
6 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Mladost (VG)
Velika Greda
Janošik
Janošik
3 : 2
Banatul
Lokve
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 6
Sloga
Margita
Rapid
Nikolinci
3 : 3
Vojvodina
Seleuš
BSK
Brajkovac
3 : 3
Vreoci
Vreoci
Sloboda
Stubica
0 : 4
Proleter
Vrbovno
OFK Borac
Arapovac
4 : 0
Strmovo
Strmovo
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
Bistrica
Bistrica
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 3
Maskar
Maskar
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 2
Omladinac
Busur
Dobrnje
Dobrnje
3 : 2
Melnica
Melnica
Napredak
Trnovče
1 : 2
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
3 : 2
BSK
Bošnjak
Soko
Krvije
8 : 1
Rudar 1947
Stamnica
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Polet
Ljubić kod Knića
1 : 2
Mladost
Pretoke
Bojić
Bojić
2 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Dumača
Pocerski Metković
7 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Džemerovac 2020
Ribari
2 : 1
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Vukovac 98
Vukovac
2 : 3
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Osanica
Osanica
3 : 2
Vrelo 1971
Milanovac
Crvena zvezda
Miraševac
03.10.2020
Lepenica
Badnjevac
Šumadinac
Brzan
4 : 2
Mladost
Crni kao
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
4 : 2
Mladost
Očage
Morava
Rajkinac
1 : 0
PSS-192
Jagodina
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Arsenal
Tivat
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Kom
Podgorica
Ibar
Rožaje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Drezga
Piperi
0 : 1
Berane
Berane
Mornar
Bar
1 : 0
Bokelj
Kotor
Lens
Lens
2 : 0
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Nice
Nice
2 : 1
Nantes
Nantes
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
RB Leipzig
Leipzig
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Köln
Köln
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Werder
Bremen
1 : 0
Arminia
Bielefeld
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04
Leverkusen
Chelsea
London
4 : 0
Crystal Palace
London
Everton
Liverpool
4 : 2
Brighton
Brighton
Leeds United
Leeds
1 : 1
Manchester City
Manchester
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 1
Burnley
Burnley
Atletico Madrid
Madrid
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Valencia
Valencia
0 : 2
Real Betis
Sevilla
Real Valladolid
Valladolid
1 : 2
Eibar
Eibar
Elche
Elche
0 : 0
Huesca
Huesca
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
4 : 1
Crotone
Crotone
Udinese
Udine
0 : 1
Roma
Roma
Rongo Siti
Pirot
03.10.2020
15:00
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Pobeda
Drzina
03.10.2020
15:00
Mladost
Mali Suvodol
Nišavac
Staničenje
03.10.2020
15:00
Lokomotiva
Belo Polje
Mašinac Trejs
Niš
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Mačva
Šabac
3 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Rad
Beograd
1 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
Loznica
Loznica
2 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Stajićevo 2017
Stajićevo
3 : 0
Banat
Vršac
Požega
Požega
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Topličanin
Prokuplje
03.10.2020
Knjaževac 2015
Knjaževac
Mašinac 2020
Niš
4 : 2
Rudar 1974
Bor
Kolibri
Kuršumlija
6 : 0
Morava
Žitkovac
Jagodina
Jagodina
03.10.2020
Levač
Rekovac
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
TSC
Bačka Topola
Čukarički
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Mačva
Šabac
1 : 0
Borac 1926
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
BIP
Čačak
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Smederevo 1924
Smederevo
13 : 0
Borac 1932
Ralja
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
6 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Napredak
Markovac
9 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Karađorđe
Topola
Zvižd
Kučevo
7 : 2
OPK Rudar 2001
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Sloboda
Lipe
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Mladost
Omoljica
Strela
Ivanovo
7 : 1
Polet
Idvor
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Borac (Sa)
Sakule
Borac (St)
Starčevo
03.10.2020
Omladinac 1927
Opovo
Dolovo
Dolovo
4 : 5
Vulturul
Grebenac
Borac
Pločica
1 : 7
Radnički
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Partizan
Gaj
Proleter
Mramorak
6 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Polet
Grabovac
4 : 0
OFK Urovci
Urovci
Rvati
Obrenovac
2 : 4
Zvezda
Konatice
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
DIF
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
011
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Železnik 1930
Železnik
BASK
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 0
Studentski Grad
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 2
GSP Polet
Beograd
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Budućnost
Dobanovci
0 : 3
Leštane
Leštane
Rojkovac
Obrenovac
03.10.2020
Zvezdara
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 3
Poštar 1930
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 0
Korićani
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
8 : 0
011
Beograd
Brodarac
Beograd
03.10.2020
Borac
Ostružnica
Sinđelić
Beograd
03.10.2020
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
03.10.2020
Dunavac
Grocka
DIF
Beograd
03.10.2020
Napredak
Medoševac
Teleoptik
Zemun
5 : 3
OFK Vršac
Vršac
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Real Niš
Niš
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Čukarički
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 1
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
OLE
Zemun
BSK 1925
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
03.10.2020
11:00
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 6
Ada
Beograd
DIF
Beograd
1 : 6
OFK Beograd
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
2 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 4
Javor Matis
Ivanjica
Savacijum
Šabac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Radnik
Surdulica
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Vlasina
Vlasotince
0 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
Timok 1919
Zaječar
10 : 0
Bor 1919
Bor
SFS Borac
Paraćin
7 : 1
Radnički (P)
Pirot
Trayal
Kruševac
8 : 0
Real
Niš
Vinča
Vinča
0 : 5
OFK Mladenovac
Mladenovac
Bečej 1918
Bečej
5 : 4
Mladost
Lukićevo
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
6 : 0
Hajduk
Divoš
ODR
Petrovaradin
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Sloga
Banatsko Novo Selo
0 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost
Vojlovica
4 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Omladinac
Deliblato
3 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Banat (I)
Ilandža
1 : 7
Crvena zvezda
Pavliš
Ratar
Kruščica
2 : 2
Sloga
Plandište
Polet
Izbište
1 : 4
Banat (D)
Dupljaja
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 1
Sloga 1924
Batočina
Borac
Žabari
0 : 7
Železničar
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sušica
Kragujevac
4 : 2
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Rudar
Stamnica
8 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Bačka 1901
Subotica
6 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Bajša
Bajša
Posavina
Stubline
0 : 6
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Zvezda
Konatice
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Partizan
Draževac
Drina
Ljubovija
0 : 1
Loznica B
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
6 : 4
Sloga
Korenita
Borac
Lešnica
2 : 3
Antimon
Zajača
Rađevac
Krupanj
8 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
SASK
Saraorci
1 : 9
Crvena zvezda
Suvodol
OFK Obilić
Staro Selo
1 : 11
Sloga (L)
Lugavčina
Sloga (M)
Miloševac
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Odustao
Odustao
03.10.2020
12:00
Kiker
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga
Kraljevo
5 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Bane 1931
Raška
8 : 1
Tutin
Tutin
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Sofeks
Futog
5 : 1
Kabel
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
03.10.2020
Proleter
Novi Sad
Tatra
Kisač
1 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sinđelić
Beograd
03.10.2020
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
03.10.2020
ADA
Beograd
Čukarički
Beograd
03.10.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
03.10.2020
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
03.10.2020
Rad
Beograd
Voždovac
Beograd
03.10.2020
IMT
Novi Beograd
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 3
Cepelin 026
Smederevo
SFU Gornjak
Krepoljin
0 : 3
Plana
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Đerdap
Golubac
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 4
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
1 : 1
Soko 2015
Saraoci
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Apolon 2018
Kovači
1 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
Pazar Juniors
Novi Pazar
9 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
ODR
Petrovaradin
5 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Akademija Bambi
Zrenjanin
0 : 4
Derby 2015
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 4
One team
Bački Jarak
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Sporto 023
Zrenjanin
1 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
7 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 11
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 5
Petrika
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 1
Index
Novi sad
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 6
Udarnik
Lozovik
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 5
Bresje Superior
Velika Plana
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 8
AF Djokić
Velika Plana
Sloboda
Lipe
4 : 1
Podunavac
Udovice
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
15 : 2
Bačinac
Bačinac
Omladinac 1927
Opovo
10 : 1
Pobeda
Samoš
Dolina
Padina
03.10.2020
Radnički
Baranda
Tempo
Sefkerin
3 : 1
Borac
Sakule
Unirea
Uzdin
1 : 1
Slavia
Kovačica
Budućnost
Alibunar
6 : 1
Partizan
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
3 : 10
BAK
Bela Crkva
Karaš
Jasenovo
03.10.2020
OFK Plandište
Plandište
Ševac
Kusić
03.10.2020
Mladost
Velika Greda
Zadrugar
Lajkovac
0 : 5
Mačva 1929
Bogatić
Loznica
Loznica
1 : 4
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 8
Rađevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
3 : 4
Jedinstvo
Ub
Fenix
Šabac
1 : 4
Senjak
Valjevo
Savacium
Šabac
3 : 1
Radnički
Valjevo
Šabac Sunrise
Šabac
1 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Omladinac 2014
Ljig
3 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 4
BSK
Bavanište
Mundial
Pančevo
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Borac
Starčevo
Mladost
Omoljica
1 : 10
OFK Vršac
Vršac
Kristal 2018
Vršac
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 1
Turbina
Vreoci
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 5
Borac
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
7 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
CFK
Vrbas
9 : 3
Subotica
Subotica
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Arena Su
Subotica
Apolon I
Kragujevac
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
03.10.2020
09:00
Karadjordje (T)
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
14 : 0
Gruža
Gruža
Vodojaža
Kragujevac
4 : 0
Apolon II
Kragujevac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 7
Morava (VP)
Velika Plana
Zvezda
Konatice
14 : 0
Posavina
Stubline
Rvati
Rvati
0 : 6
Omladinac
Veliko Polje
Voždovac
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Čukarički
Beograd
6 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Ada
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 4
Karioke
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
Sremcica
Sremcica
Požega
Požega
0 : 4
Šampion
Gornji Milanovac
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Piksi 036
Ribnica
5 : 0
Požarevac
Požarevac
Spartak d.o.o.
Subotica
9 : 1
Voša AS
Novi Sad
Polet
Sivac
2 : 6
Moskva
Novi Sad
Lehel 2019
Zrenjanin
4 : 1
TSC
Kanjiža
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
OFK Paraćin
Paraćin
03.10.2020
OFK Radnički
Niš
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 6
OFK Šampion
Leskovac
Radnički Niš 2
Niš
10 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Kopernikus Železničar
Niš
1 : 1
Real Niš
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 13
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Duel Juniors 2
Kruševac
3 : 0
Lider MGM
Leskovac
GSP Polet
Beograd
0 : 6
Čukarički B
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 6
Sinđelić
Ugrinovci
Milutinac
Zemun
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Bežanija
Beograd
0 : 3
Šumadinac
Bečmen
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
IMT
Beograd
Zadrugar
Lajkovac
1 : 4
Akademija fudbala
Lazarevac
Budućnost
Dudovica
8 : 1
Šumadija
Šopić
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 6
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kolubara 1
Lazarevac
2 : 0
Radnički
Rudovci
Bajša
Bajša
0 : 8
Spartak ŽK '08
Subotica
Spartak ŽK '09
Subotica
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Arena SU
Subotica
7 : 0
Subotica
Subotica
Obrenovac 1905
Obrenovac
5 : 1
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Posavina
Stubline
Jedinstvo
Dren
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Zabrežje
Zabrežje
3 : 7
Deluks
Obrenovac
Kolašin
Zubin Potok
3 : 0
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Gračanica
Gračanica
3 : 3
Rudar B
Kosovska Mitrovica
Mineralac
Klokot
0 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Radnik
Prilužje
3 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Kolašin
Zubin Potok
4 : 0
Gračanica
Gračanica
Rudar B
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Radnik
Prilužje
28. jun
Gračanica
2 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Ropotovo
Ropotovo
4 : 0
Mineralac
Klokot
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
1 : 0
28. jun
Gračanica

Košarka

Dynamic
Beograd
111 : 73
Sloga
Kraljevo
Vršac
Vršac
89 : 81
Tamiš
Pančevo
Napredak
Aleksinac
98 : 104
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Užice
91 : 70
Dunav
Stari Banovci
Metalac
Valjevo
92 : 85
Pirot
Pirot
Partizan NIS
Beograd
78 : 87
Borac
Čačak
Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 59
Split
Split
Igokea
Aleksandrovac
62 : 84
Mega Soccerbet
Beograd
BKK Radnički
Beograd
98 : 81
Sveti Đorđe
Žitište
Borac
Zemun
106 : 79
Star
Novi Sad
Fair Play
Niš
94 : 87
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Mladost
Smederevska Palanka
69 : 77
Klik
Arilje
Konstantin
Niš
71 : 61
Napredak Junior
Kruševac
Panteri
Vranje
03.10.2020
Tim 7
TIM
OKK Vlasotince
Vlasotince
76 : 54
Actavis Academy
Leskovac
Rtanj
Boljevac
71 : 67
Topličanin
Prokuplje
Jablanica
Medveđa
03.10.2020
Tim 7
TIM
Joker
Sombor
91 : 67
Topola
Bačka Topola
Futog
Futog
79 : 70
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk
Kula
89 : 46
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Inđija
61 : 42
Velika Kikinda
Kikinda
Hercegovac
Gajdobra
92 : 68
Nova Pazova
Nova Pazova
Student
Niš
67 : 59
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radivoj Korać
Beograd
111 : 50
Spartak
Subotica
Proleter
Zrenjanin
74 : 58
Topolčanka
Bačka Topola
Srbobran
Srbobran
71 : 65
Karaburma
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
60 : 57
Ljubovija
Ljubovija
Vršac
Vršac
68 : 67
Sloga
Požega
Sistem 2000
Smederevska Palanka
54 : 47
Gimnazijalac
Pirot
Duga 2
Šabac
73 : 60
Proleter
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
20 : 0
Sloga
Plandište
Ras
Beograd
109 : 31
Delfin
Bačka Palanka

Odbojka

Borac (S)
Starčevo
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo Carina
Smederevo
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Novi Sad Maneks
Novi Sad
3 : 0
Spartak (LJ)
Ljig
Banat
Vršac
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Loznica
Loznica
0 : 3
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
Užice
Užice
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Partizan
Lipljan
3 : 1
Rudar
Baljevac
Gračac
Gračac
3 : 0
Tutin 020
Tutin
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Niš 2
Niš
Pirot
Pirot
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Desetka
Niš
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vranje
Vranje
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Karađorđe 2
Topola
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Roda
Beograd
2 : 3
As
Beograd
Partizan
Bač
0 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Sombor
Sombor
0 : 3
Kulpin
Kulpin
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Sterija
Beograd
Radnički Blasters
Beograd
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
1 : 3
Spartak
Ljig
Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Crno Bele 011
Beograd
Panonija
Bačka Palanka
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Ruma
Ruma
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Milenijum
Niš
2 : 3
Stampedo
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Desetka
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Kuršumlija
Kuršumlija
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Panda
Vranje
1 : 3
Student
Niš
Borac
Čačak
3 : 0
Tara
Bajina Bašta
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Drina
Bajina Bašta
Sokolica
Zvečan
3 : 1
Sloga 031
Požega
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Avala
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Tent 2
Obrenovac
Futog
Futog
2 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Volley Stars
Kljajićevo
0 : 3
Futog West
Futog
Partizan
Sremski Karlovci
1 : 3
Slavija
Novi Sad

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
36 : 17
Crvenka
Crvenka
Dinamo
Pančevo
32 : 26
Proleter
Zrenjanin
Partizan
Beograd
27 : 15
Kikinda Grindex
Kikinda
Dubočica 54
Leskovac
26 : 16
Spartak
Subotica
Metaloplastika
Šabac
29 : 27
Radnički
Kragujevac
Železničar 1949
Niš
28 : 24
Crvena zvezda
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
26 : 29
Obilić
Beograd
Rudar
Kostolac
28 : 24
Šamot 65
Arenđelovac

Vaterpolo

Novi Beograd 11. april
Beograd
11 : 8
KVK Radnički
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
6 : 9
Šabac
Šabac
Stari Grad
Beograd
8 : 14
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
8 : 5
Nais
Niš
Banjica
Beograd
6 : 15
BVK Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Vinter sport
Niš
4 : 1
Kalča
Niš
Vranje
Vranje
4 : 1
Konjarnik
Beograd
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
3 : 3
SAS
Zrenjanin
Banjica
Beograd
1 : 4
Bečej 2003
Bečej
Smederevo
Smederevo
5 : 2
Požarevac
Požarevac
Novi Sad
Novi Sad
6 : 0
Viking
Ruma