XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 564 utakmica za dan
Subota, 10 Oktobar 2020

Fudbal

Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Zemun
Zemun
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Kozara
Gradiška
Sloga
Doboj
2 : 0
Podrinje
Janja
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Ljubić
Prnjavor
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Jedinstvo
Brčko
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
Sutjeska
Foča
2 : 2
Leotar
Trebinje
Modriča
Modriča
5 : 1
Drina
Zvornik
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Feniks 1995
Apatin
Hajduk 1912
Kula
2 : 3
Mladost (NS)
Novi Sad
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 4
Borac
Sakule
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
GFK Sloboda
Užice
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Gruža
Gruža
Tutin
Tutin
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Budućnost (A)
Arilje
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 3
Železničar (L)
Lajkovac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BSK Borča
Borča
0 : 0
Leštane
Leštane
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 0
Studenski grad
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 5
Trstenik PPT
Trstenik
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Dunav
Prahovo
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Borac
Drenovac
1 : 6
Budućnost
Resnik
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Đerdap
Golubac
FAP
Priboj
4 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Drina
Ljubovija
7 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
2 : 1
Ribnica
Mionica
Mladost (Dr)
Dračić
3 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
Obilić
Novi Kneževac
2 : 3
Bajša
Bajša
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Crvenka
Crvenka
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 2
Omladinac FAM
Botoš
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Sloga
Plandište
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Begej
Žitište
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 2
Naftagas
Elemir
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Sloga (E)
Erdevik
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 1
Borac
Šajkaš
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Cement
Beočin
0 : 1
Hajduk
Divoš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 1
Radnički
Nova Pazova
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Levač
Rekovac
Meševo
Meševo
6 : 4
Juhor
Obrež
Morava 1918
Ćuprija
0 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
3 : 4
Kopaonik
Brus
Bor 1919
Bor
2 : 2
Lužnica
Babušnica
Đerdap
Kladovo
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Polom
Leskovo
2 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
BSK
Bogovina
2 : 4
Brodoremont
Kladovo
Senjak
Pirot
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Kosanica
Kuršumlija
8 : 0
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
1 : 3
Sloga
Leskovac
Budućnost
Orašje
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Turbina
Vreoci
2 : 1
Posavina
Stubline
Vinča
Vinča
2 : 0
Šumadija
Šopić
Napredak
Medoševac
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
Hajduk
Rujevica
4 : 7
Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
2 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
Omladinac
Grezna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
13. April
Lomnica
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Sremac
Dobrinci
BAK
Bela Crkva
7 : 1
Radnički (B)
Baranda
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Jadran
Feketić
Proleter (RS)
Ravno Selo
3 : 0
Đurđin
Đurđin
Tornjoš
Tornjoš
2 : 2
AFK
Ada
Napredak
Nadalj
4 : 0
Iskra
Kucura
Delija
Mokrin
3 : 2
Rusanda
Melenci
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 0
SASK
Saraorci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Rakovica
Beograd
3 : 3
PKB (PS)
Padinska skela
Mladost
Čibutkovica
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
Barajevo
Barajevo
5 : 2
Rojkovac
Obrenovac
SUF Dubona
Dubona
1 : 2
Dunavac
Grocka
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 3
Slavija
Novi Sad
OFK Futog
Futog
0 : 2
TSK
Temerin
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 0
Susek
Susek
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
0 : 3
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
3 : 5
Zlot
Zlot
Kolonija
Kragujevac
4 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Zastava
Kragujevac
0 : 6
Srbija
Ilićevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Železničar
Požarevac
Doljevac
Doljevac
2 : 1
Baličevac
Baličevac
Karađorđe
Ribnica
2 : 2
Mladi radnik 1925
Grdica
Rudar
Baljevac
1 : 3
Tavnik
Tavnik
Mladost (V)
Vrdila
4 : 0
Napredak
Gračac
Morava (KS)
Kočino Selo
6 : 0
Resavac
Subotica
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Brezovica
Brezovica
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 3
Banjani
Banjani
Jedinstvo
Šišava
1 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
Zvezda
Blato
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Napredak
Izvor
3 : 3
Mladost
Poljska Ržana
Sinđelić
Lipnica
2 : 2
Majur
Majur
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Ibar
Leposavić
Kopaonik
Lešak
3 : 0
Radnik
Prilužje
Gračanica
Gračanica
1 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Jezero
Zlatari
2 : 5
Rubin
Donji Stupanj
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Venčani
Venčani
4 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Feniks
Rača
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Borac (NS)
Novi Sad
4 : 0
Moskva
Budisava
Miletić
Mošorin
8 : 0
Železničar
Novi Sad
Žitkovica
Žitkovica
5 : 1
Napredak (P)
Poljana
Boka Seniors
Beograd
1 : 4
Pionir
Besni Fok
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Mladost 1981
Štulac
Sloga Obrva
Obrva
0 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Sinđelić
Vojnik
Napredak (St)
Stubica
2 : 5
Napredak (Sv)
Svojnovo
Kupinovac
Kupinovac
6 : 2
Mladost (G)
Gložane
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Bratstvo
Međureč
Sloboda
Šuljkovac
4 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Munja
Baric
6 : 1
Sloga
Ratari
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Joševa
Joševa
Lukavac
Lukavac
0 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Radnički
Pertate
2 : 2
Badince
Badince
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 1
MB
Mala Biljanica
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 2
Borac
Trnjane
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 0
Landol
Landol
Vožd 2020
Vodanj
4 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Godomin
Smederevo
0 : 2
Zeppelin 026
Smederevo
Rtanj
Vrmdža
2 : 4
Mladost
Resnik
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Gladijator
Čačak
0 : 5
Prijatelji
Čačak
Sloboda
Rasnica
2 : 1
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Nišavac
Staničenje
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Jevremovac
Jevremovac
2 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
3 : 1
Dobrič 1974
Brest
Rad 1974
Merošina
6 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
Zmajevac
Belasica
0 : 0
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
0 : 1
Parunovac
Parunovac
Budućnost
Samaila
1 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
Planinac
Rivica
3 : 0
Vojvodina
Neradin
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Polet
Nikinci
3 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Car Uroš
Jazak
0 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
5 : 1
Graničar
Grabovci
Sloga (S)
Maradik
6 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Brgule
Brgule
9 : 0
Tamnava
Sovljak
Kolubara
Liso Polje
5 : 1
Budućnost 1995
Slatina
Borac 1950
Bošnjane
7 : 0
Polet
Zabrega
Popovac
Popovac
1 : 1
BSK Buljane
Buljane
Istok 63
Plana
4 : 1
Budućnost
Lebina
Sport
Bezdan
1 : 2
Graničar (R)
Riđica
Trnava
Trnava
0 : 0
GFK Strelište
Jagodina
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 1
Belica
Belica
Stig (C)
Crljenac
2 : 1
Šapine
Šapine
Sloga
Margita
6 : 1
Rapid
Nikolinci
Banatul
Lokve
8 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost (VG)
Velika Greda
5 : 0
Janošik
Janošik
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 2
Dobrica
Dobrica
Gaj
Veliki Gaj
3 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Petka
Petka
1 : 4
BSK
Brajkovac
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Šumadinac
Kruševica
Šumadinac 1949
Šume
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
0 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
BSK
Bošnjak
2 : 5
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
7 : 2
Burovac
Burovac
Melnica
Melnica
3 : 2
Napredak
Trnovče
Omladinac
Busur
0 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Vukan
Ždrelo
0 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
Margum
Dubravica
1 : 2
Sopot
Požarevac
Dunavac
Petka
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Mladost
Pretoke
1 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
2 : 1
Culjković
Culjković
Mladost (K)
Krupaja
5 : 0
Mlava (R)
Ribare
Laznica
Laznica
1 : 3
Homoljac
Žagubica
Vrelo 1971
Milanovac
3 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Sloga (J)
Jošanica
4 : 1
Osanica
Osanica
Zvezda
Izvarica
3 : 1
Vukovac 98
Vukovac
Mladost
Crni kao
0 : 4
Crvena zvezda
Miraševac
Lepenica
Badnjevac
10.10.2020
Šumadinac
Brzan
Planinac
Panjevac
1 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Morava
Rajkinac
Sloboda
Rasnica
10.10.2020
15:00
Rongo Siti
Pirot
Mladost
Mali Suvodol
10.10.2020
15:00
Nišavac
Staničenje
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
TSC
Kanjiža
1 : 3
Mašinac Trejs
Niš
Napredak Junior 2018
Kruševac
4 : 3
Spartak DOO
Subotica
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 0
Moskva
Novi Sad
Slatke male
Burovac
3 : 1
Požega
Požega
Morava
Žitkovac
10.10.2020
Jagodina
Jagodina
Rudar 1974
Bor
2 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 3
Mašinac 2020
Niš
SUŽF Stol
Bor
10.10.2020
Topličanin
Prokuplje
TSC
Bačka Topola
1 : 6
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Rad
Beograd
1 : 3
IMT
Beograd
Index
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 3
OFK Bačka
Bačka Palanka
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Mačva
Šabac
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
5 : 1
Radnik
Surdulica
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Radnički
Niš
8 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Real
Niš
6 : 0
Timok 1919
Zaječar
OPK Rudar 2001
Kostolac
4 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
5 : 0
Zvižd
Kučevo
OFK Slavija
Smederevo
0 : 15
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 3
Napredak
Markovac
Borac 1932
Ralja
0 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Mladost
Omoljica
10.10.2020
Omladinac 1927
Opovo
Borac (Sa)
Sakule
1 : 5
Borac (St)
Starčevo
Polet
Idvor
10.10.2020
Voja Gačić
Pančevo
Jugoslavija
Jabuka
5 : 2
Strela
Ivanovo
Vulturul
Grebenac
8 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Partizan
Gaj
0 : 4
Proleter
Mramorak
Radnički
Kovin
4 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Dolovo
Dolovo
4 : 3
Borac
Pločica
OFK Urovci
Urovci
1 : 4
Rvati
Obrenovac
Šumadija
Šopić
3 : 1
Polet
Grabovac
Torlak
Beograd
4 : 2
Železnik 1930
Železnik
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
011
Beograd
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 3
Leštane
Leštane
Crvenka
Crvenka
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Balkan
Beograd
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Boleč
Grocka
3 : 5
Zvezdara
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Rojkovac
Obrenovac
1 : 4
Poštar 1930
Beograd
Jošanica
Novi Pazar
0 : 4
Zlatibor
Čajetina
IMT
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Voždovac
Beograd
Borac
Ostružnica
10.10.2020
Napredak
Medoševac
Dunavac
Grocka
10.10.2020
DIF
Beograd
OFK Beograd
Beograd
10.10.2020
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Brodarac
Beograd
10.10.2020
Sinđelić
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Čukarički
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Kolubara
Lazarevac
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
Ada
Beograd
5 : 0
DIF
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
2 : 2
BSK 1925
Beograd
OLE
Zemun
1 : 7
Sinđelić
Beograd
011
Beograd
4 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Index
Novi sad
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Apolon 2018
Kraljevo
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 4
Savacijum
Šabac
Real
Niš
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Trayal
Kruševac
Bor 1919
Bor
1 : 7
SFS Borac
Paraćin
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timočanin
Knjaževac
5 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 1
Radnik
Surdulica
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Rakovica
Rakovica
10 : 1
Poštar 1930
Beograd
Hajduk
Divoš
2 : 11
ODR
Petrovaradin
Voja Gačić
Pančevo
2 : 7
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Feniks 1995
Apatin
1 : 5
OFK Vrbas
Vrbas
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 2
Glogonj
Glogonj
Spartak 1911
Debeljača
10.10.2020
Omladinac
Deliblato
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 9
Mladost
Vojlovica
Sloga
Plandište
12 : 0
Polet
Izbište
Crvena zvezda
Pavliš
12 : 0
Ratar
Kruščica
Budućnost
Alibunar
5 : 0
Banat (I)
Ilandža
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 6
OPK Rudar 1933
Kostolac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
1 : 7
Rudar
Stamnica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 5
Sušica
Kragujevac
Železničar
Požarevac
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga 1924
Batočina
7 : 0
Borac
Žabari
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Partizan
Draževac
3 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
9 : 0
Budućnost
Zvečka
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Borac
Lazarevac
3 : 0
Posavina
Stubline
Antimon
Zajača
7 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Korenita
1 : 7
Rađevac
Krupanj
Loznica B
Loznica
2 : 1
Radnički Stobex
Klupci
Borac
Lešnica
0 : 3
Drina
Ljubovija
Sloga (M)
Miloševac
10 : 0
SASK
Saraorci
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
OFK Obilić
Staro Selo
Sloga (L)
Lugavčina
10.10.2020
11:00
Crvena zvezda
Suvodol
Tutin
Tutin
10.10.2020
12:00
Odustao
Odustao
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 1
Bane 1931
Raška
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 2
TSK
Temerin
Proleter
Novi Sad
4 : 3
Tatra
Kisač
Kabel
Novi Sad
2 : 3
Jedinstvo (R)
Rumenka
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 9
Sofeks
Futog
OFK Beograd
Beograd
10.10.2020
Sinđelić
Beograd
Čukarički
Beograd
10.10.2020
Brodarac
Beograd
Teleoptik
Zemun
10.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
10.10.2020
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
10.10.2020
BSK Borča
Borča
IMT
Novi Beograd
10.10.2020
Rad
Beograd
Soko 2015
Saraoci
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 1
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Đerdap
Golubac
Plana
Velika Plana
3 : 0
AF Duljaj
Topola
Cepelin 026
Smederevo
2 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Železničar (P)
Požarevac
3 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Arena Su
Subotica
ŽAK Sombor
Sombor
4 : 1
Bečej 1918
Bečej
ODR
Petrovaradin
3 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Derby 2015
Novi Sad
6 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Index
Novi sad
Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 4
Radnički (Š)
Šid
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
GFK Sloven
Ruma
Bačinac
Bačinac
1 : 11
Mladi radnik 1940
Radinac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Mala Krsna
0 : 3
Cerovac 2013
Cerovac
Podunavac
Udovice
0 : 7
Železničar Kusadak
Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Udarnik
Lozovik
7 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Pobeda
Samoš
5 : 2
Slavia
Kovačica
Borac
Sakule
0 : 3
Unirea
Uzdin
Radnički
Baranda
10.10.2020
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
0 : 2
Dolina
Padina
OFK Plandište
Plandište
11 : 0
Ševac
Kusić
BAK
Bela Crkva
11 : 0
Karaš
Jasenovo
Partizan
Uljma
8 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
0 : 1
Budućnost
Alibunar
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
1 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
Senjak
Valjevo
1 : 3
Savacium
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 2
Fenix
Šabac
Mačva
Šabac
9 : 0
Železničar
Lajkovac
Mundial
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 6
BSK
Bavanište
Borac
Starčevo
3 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Železničar
Pančevo
1 : 2
Kristal 2018
Vršac
Voja Gačić
Pančevo
5 : 0
Mladost
Omoljica
OFK Borac
Arnajevo
2 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Subotica
Subotica
0 : 8
Spartak ŽK
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Bajša
Bajša
Gruža
Gruža
0 : 5
Vodojaža
Kragujevac
Apolon II
Kragujevac
1 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Radnički 1923
Kragujevac
10.10.2020
10:30
Morava (VP)
Velika Plana
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Karadjordje (T)
Topola
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
Apolon I
Kragujevac
Duboko
Mala Mostanica
0 : 13
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
1 : 2
Rvati
Rvati
Grafičar
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Ada
Beograd
Rad
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
Karioke
Beograd
6 : 1
Borac
Ostruznica
Plana
Velika Plana
0 : 2
Piksi 036
Ribnica
Karađorđe
Topola
1 : 6
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Ub
0 : 5
Mačva
Šabac
Šampion
Gornji Milanovac
2 : 0
Kraljica Marija
Novo Selo
Voja Gačić
Pančevo
3 : 3
Lehel 2019
Zrenjanin
Stajićevo 2017
Stajićevo
1 : 4
Banat
Vršac
Voša AS
Novi Sad
7 : 1
Polet
Sivac
Lider MGM
Leskovac
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Duel Juniors
Kruševac
3 : 1
Duel Juniors 2
Kruševac
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 6
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
17 : 0
Radnik
Surdulica
Knjaževac
Knjaževac
0 : 8
Kopernikus Železničar
Niš
OFK Šampion
Leskovac
3 : 1
Radnički Niš 2
Niš
Radnički (P)
Pirot
7 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Radnički
Niš
10.10.2020
Timok 1919
Zaječar
Trayal Knez Lazar
Kruševac
3 : 4
OFK Paraćin
Paraćin
Čukarički B
Beograd
7 : 0
IMT
Beograd
Mladost (B)
Baroševac
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Radnički
Rudovci
1 : 3
Borac
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 5
Kolubara 1
Lazarevac
Šumadija
Šopić
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 4
Kolubara 2
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
5 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Subotica
Subotica
7 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Pačir
0 : 10
Spartak ŽK '09
Subotica
Spartak ŽK '08
Subotica
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 4
Bajša
Bajša
Deluks
Obrenovac
1 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rvati
Obrenovac
2 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Posavina
Stubline
10.10.2020
10:00
Jedinstvo
Dren
Zvezda
Konatice
1 : 9
Omladinac
Veliko Polje
Jošanica
Novi Pazar
10 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
2 : 3
Bane 1931
Raška
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
12 : 0
OFK National
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
12 : 0
Bane 1931 - 2
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
12 : 0
AF Popović
Baljevac
Kosmet
Leposavić
9 : 2
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 6
Jedinstvo 2017
Tutin

Košarka

Pirot
Pirot
79 : 75
Dynamic
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
93 : 66
Metalac
Valjevo
Kolubara LA 2003
Lazarevac
95 : 80
Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
96 : 92
Mladost
Zemun
Radnički (K)
Kragujevac
91 : 80
Napredak
Aleksinac
Sloga
Kraljevo
85 : 83
Vršac
Vršac
Partizan NIS
Beograd
99 : 101
Budućnost VOLI
Podgorica
Star
Novi Sad
66 : 78
Proleter
Zrenjanin
Sveti Đorđe
Žitište
76 : 100
Borac
Zemun
Beovuk 72
Beograd
88 : 73
BKK Radnički
Beograd
Zdravlje Leskovac
Leskovac
99 : 65
Bor RTB
Bor
Napredak Junior
Kruševac
62 : 57
Železničar
Čačak
Klik
Arilje
76 : 83
Konstantin
Niš
Fair Play
Niš
104 : 100
Mladost
Smederevska Palanka
OKK Junior
Niš
94 : 71
Actavis Academy
Leskovac
Tim 7
TIM
10.10.2020
Mladost Vesna
Bela Palanka
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
71 : 79
Panteri
Vranje
Radnik
Surdulica
72 : 59
Morava
Vladičin Han
Tim 7
TIM
10.10.2020
Rudar 1903
Bor
Topola
Bačka Topola
75 : 59
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
69 : 47
Hajduk
Kula
Omladinac
Novi Banovci
71 : 64
I Came To Play
Novi Sad
Joker
Sombor
78 : 53
Futog
Futog
Nova Pazova
Nova Pazova
52 : 60
Dinamo
Pančevo
Velika Kikinda
Kikinda
80 : 90
Hercegovac
Gajdobra
Jagodina
Jagodina
89 : 74
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Zekas 75
Rača
89 : 94
Plana
Velika Plana
Loznica
Loznica
74 : 76
Ivanjica
Ivanjica
Student BB
Bajina Bašta
61 : 55
M015
Šabac
Čačak 94
Čačak
75 : 66
Zlatar
Nova Varoš
Kraljevo
Kraljevo
77 : 53
Vrbas Medela
Vrbas
Spartak
Subotica
51 : 69
Vojvodina 021
Novi Sad
Novosadska ŽKA
Novi Sad
73 : 83
Radivoj Korać
Beograd
SPD Radnički
Kragujevac
51 : 61
Student
Niš
Topolčanka
Bačka Topola
68 : 41
Gimnazijalac
Pirot
Sloga
Požega
71 : 61
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Jedinstvo
Novi Bečej
50 : 57
Sivac
Sivac
Delfin
Bačka Palanka
75 : 88
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Novi Sad
69 : 55
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

Niš
Niš
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
VA 014 Bauwesen
Valjevo
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Karađorđe
Topola
3 : 0
Borac (P)
Paraćin
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Novi Sad Maneks
Novi Sad
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 2
Dubočica
Leskovac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Futog
Futog
3 : 2
Užice
Užice
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
3 : 2
Bečej
Bečej
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Loznica
Loznica
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Banat
Vršac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Tutin 020
Tutin
0 : 3
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Partizan
Lipljan
Niš 2
Niš
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Desetka
Niš
As
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Radnički (K) 2
Kragujevac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Vest
Šid
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Ub
Ub
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Užice
0 : 3
Spartak
Ljig
Inđija
Inđija
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Novi Sad
Novi Sad
10.10.2020
Omladinac
Novi Banovci
Sterija
Beograd
0 : 3
Radnički Blasters
Beograd
Roda
Beograd
3 : 0
Srbijanka 014
Valjevo
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Vranje
Vranje
FOK
Novi Sad
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ruma
Ruma
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Valjevo
Valjevo
Crno Bele 011
Beograd
3 : 0
Panonija
Bačka Palanka
Zaječar
Zaječar
3 : 2
Smeč 5
Kragujevac
Sloga 031
Požega
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Avala
Beograd
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Lucky Star
Beograd
Ribnica
Mionica
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Proleter
Loznica
Štrand Volej
Novi Sad
2 : 3
Slavija
Novi Sad
Futog West
Futog
3 : 0
Lavice 07
Novi Sad
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 0
Volley Stars
Kljajićevo
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Star
Novi Sad

Rukomet

Crvenka
Crvenka
22 : 28
Spartak
Subotica
Kikinda Grindex
Kikinda
25 : 27
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
30 : 34
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
26 : 26
Dinamo
Pančevo
Radnički
Kragujevac
33 : 28
Šamot 65
Arenđelovac
Obilić
Beograd
24 : 27
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
27 : 27
Železničar 1949
Niš
Voždovac 2012
Beograd
27 : 27
Inđija
Inđija
Smederevo
Smederevo
26 : 25
Jugović
Kać
Morava
Velika Plana
26 : 27
Vrbas Petrol
Vrbas
Mokra Gora
Zubin Potok
35 : 25
Zlatar
Nova Varoš
Jastrebac
Blace
25 : 24
Topličanin
Prokuplje
Priboj
Priboj
32 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 21
Jagodina
Jagodina
Kuršumlija
Kuršumlija
32 : 27
Vranje 1957
Vranje
Apatin
Apatin
25 : 21
Somborelektro
Sombor
Rekreativo
Beograd
28 : 25
Metaloplastika 2
Šabac
Budućnost
Alibunar
30 : 26
Crepaja
Crepaja
Radnički
Jaša Tomić
26 : 21
ŽSK 1955
Žabalj
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
28 : 19
Naftagas
Elemir
Mladost
Vršac
10.10.2020
20:00
Slavija
Novi Sad
Loznica 2
Loznica
26 : 26
Mačva 2
Bogatić
Bask
Beograd
28 : 24
Kolubara 2
Lazarevac
Sivac 69/2
Sivac
34 : 23
Obilić
Novi Kneževac
Kljajićevo
Kljajićevo
21 : 27
Grafičar
Bezdan
Putinci
Putinci
34 : 26
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Ruma
Ruma
30 : 28
Radnički (NS)
Novi Sad
Mladost
Nova Pazova
24 : 24
Železničar
Inđija
Bor RTB
Bor
25 : 25
Mladi radnik
Radinac
Jagodina
Jagodina
24 : 20
Bekament BB
Aranđelovac
Pančevo
Pančevo
39 : 32
Crvena zvezda
Beograd
Junior
Beograd
23 : 41
Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
21 : 40
Kučevo
Kučevo
Srem
Sremska Mitrovica
29 : 23
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Obrenovac
30 : 30
Medicinar 2
Šabac
Metalac 2015
Valjevo
37 : 26
Loznica grad
Loznica
Krule
Sivac
35 : 30
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Nais
Niš
16 : 5
Banjica
Beograd
Šabac
Šabac
18 : 7
Stari Grad
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
20 : 13
Rasina
Kruševac
Valjevo
Valjevo
12 : 17
Taš
Beograd
Mladost
Pančevo
16 : 9
Sava
Šabac
Bečej
Bečej
14 : 4
Singidunum
Beograd
ŽAK
Kikinda
7 : 15
Dorćol
Beograd

Futsal

Kalča
Niš
6 : 0
Zemun Samo pravo
Zemun
Palež
Obrenovac
2 : 6
Zufo
Bujanovac
Loznica Grad 2018
Loznica
5 : 0
Leskovac
Leskovac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
4 : 3
Forum
Vršac
Zlatibor
Čajetina
6 : 7
Bajina Bašta
Bajina Bašta

Ragbi 13

Radnički
Niš
8 : 88
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
50 : 14
Dinamo 1954
Pančevo
Partizan
Beograd
25 : 0
Vojvodina
Novi Sad