XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 517 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2020

Fudbal

TSC
Bačka Topola
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
4 : 0
Mačva
Šabac
Mladost (L)
Lučani
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Radnik
Surdulica
4 : 2
Rad
Beograd
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 3
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Sloboda
Tuzla
Olimpik
Sarajevo
1 : 4
Borac
Banja Luka
Velež
Mostar
2 : 1
Radnik
Bijeljina
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Podrinje
Janja
Kozara
Gradiška
1 : 3
Ljubić
Prnjavor
Sloga
Doboj
2 : 2
Jedinstvo
Brčko
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Sloboda
Novi Grad
0 : 0
Leotar
Trebinje
Željezničar
Banja Luka
0 : 0
Tekstilac
Derventa
Sutjeska
Foča
1 : 0
Drina
Zvornik
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Modriča
Modriča
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Tutin
Tutin
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 1
Železničar (L)
Lajkovac
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
BSK 1925
Batajnica
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Leštane
Leštane
BSK Borča
Borča
1 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
Župa
Aleksandrovac
Pčinja
Trgovište
3 : 2
Rembas
Resavica
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Radan
Lebane
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 2
Mladost
Medoševac
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Borac
Drenovac
1 : 6
Goč
Vrnjačka Banja
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
Karađorđe
Topola
VGSK
Veliko Gradište
5 : 0
Zvižd
Kučevo
FAP
Priboj
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Crnokosa
Kosjerić
1 : 5
Polet (Lj)
Ljubić
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Drina
Ljubovija
0 : 0
Ribnica
Mionica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Bajša
Bajša
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 2
Mladost (T)
Turija
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Srbobran
Srbobran
0 : 2
Tekstilac
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Mladost APA
Apatin
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Tavankut
Tavankut
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Begej
Žitište
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Naftagas
Elemir
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Borac
Šajkaš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 2
Hajduk
Divoš
Mladost
Bački Jarak
5 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Cement
Beočin
3 : 2
Jadran
Golubinci
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 0
Juhor
Obrež
Meševo
Meševo
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Bor 1919
Bor
5 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Polom
Leskovo
0 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
BSK
Bogovina
1 : 3
OFK Slatina
Bor
Senjak
Pirot
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
Morava
Žitkovac
OFK Kosanica
Kuršumlija
5 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Pusta Reka
Bojnik
4 : 1
Budućnost
Orašje
Milutinac
Zemun
2 : 1
Vinča
Vinča
Hajduk
Rujevica
1 : 2
Ozren
Sokobanja
Radnički 1946
Lubnica
2 : 2
Trebič
Sokobanja
Čitluk
Čitluk
6 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Radnički
Šid
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Sloga
Voganj
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Polet
Karavukovo
3 : 1
Tvrđava
Bač
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički 1905
Bajmok
2 : 3
Đurđin
Đurđin
Proleter (RS)
Ravno Selo
6 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Iskra
Kucura
Napredak
Nadalj
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 4
Borac
Aleksandrovo
ASK
Aradac
1 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 1
Delija
Mokrin
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Hajduk
Beograd
Rakovica
Beograd
0 : 2
Institut
Zemun Polje
Mladost
Čibutkovica
7 : 1
Polet
Grabovac
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Radnički
Rudovci
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
OFK Futog
Futog
4 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 0
Hajduk
Čurug
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 4
Sloga
Kobišnica
BSK
Bukovče
1 : 1
Polet
Jabukovac
Kolonija
Kragujevac
4 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
Rudar 2001
Kostolac
1 : 1
Obilić
Živica
Sloga
Korman
1 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Rasovača
Rasovača
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Rudar
Baljevac
1 : 0
Napredak
Gračac
Mladost (V)
Vrdila
2 : 2
Ribnica
Jovac
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 2
Morava (R)
Ribare
OFK Brđanac
Valjevo
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
6 : 0
Joks Junajted
Mionica
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Zvezda
Blato
1 : 1
Dragoš
Pirot
Napredak
Izvor
4 : 4
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Sinđelić
Lipnica
4 : 3
Mladi borac
Dublje
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 6
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar
Kosovska Mitrovica
6 : 2
Zvečan
Zvečan
Ibar
Leposavić
3 : 0
Radnik
Prilužje
Jastreb
Blace
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
NS Tatko
Stara Bozurna
10 : 1
Real
Jasenica (Žitorađa)
Omladinac
Podina
1 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Akademija 10
Prokuplje
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Partizanski put
Grudaš
4 : 1
Borac
Držanovac
Polet
Samarinovac
0 : 0
Kosovac
Prokuplje
Jezero
Zlatari
5 : 1
Gradac
Pločnik
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Proleter
Mramorak
9 : 0
Borac (P)
Pločica
Feniks
Rača
1 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Slanobarac
Budisava
4 : 0
Moskva
Budisava
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Miletić
Mošorin
4 : 2
Dinamo
Budisava
Bratstvo 1975
Erdeč
4 : 1
Dobrača
Dobrača
Partizan
Cerovac
1 : 5
Jadran
Kragujevac
Žitkovica
Žitkovica
2 : 0
Barič
Barič
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 2
OFK Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
2 : 3
Pinosava
Pinosava
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Sloga Obrva
Obrva
1 : 1
Stubal
Stubal
Progorelica
Progorelica
0 : 2
Lazac
Lazac
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Radnički
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Jasenovo
Jasenovo
1 : 3
Napredak (St)
Stubica
Kupinovac
Kupinovac
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (D)
Dublje
3 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka
2 : 1
Ursule
Ursule
Ratkovac
Ratkovac
0 : 3
Polet (T)
Takovo
Lukavac
Lukavac
1 : 5
Rajac
Kadina Luka
Rutevac
Rutevac
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
Jedinstvo
Bobovište
1 : 5
Škriljac
Bradarac
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Vučak
Vučak
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 2
Kolarac
Kolari
Skobalj
Skobalj
2 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 5
Rtanj
Vrmdža
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 1
Pobeda
Samoš
Gladijator
Čačak
0 : 4
Kej
Čačak
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Nišavac
Staničenje
Mladost
Mali Suvodol
0 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Krivanj
Selenča
Jevremovac
Jevremovac
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 3
Velereč 94
Velereč
Brezak
Pranjani
2 : 2
Šumadija
Brdjani
Semedraž
Semedraž
3 : 1
Majdan
Majdan
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Omladinac
Kalimanići
3 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Partizan
Drenovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
5 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Zmajevac
Belasica
1 : 0
Modrica
Modrica
Borac
Bivolje
5 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 0
Borjak 2012
Okruglica
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
Dokmir
Dokmir
Donja Mutnica
Donja Mutnica
0 : 0
Polet
Zabrega
Mladost
Gornja Mutnica
5 : 1
Radnik
Davidovac
Borac 1950
Bošnjane
2 : 1
Železničar
Klačevica
Jedinstvo
Ratare
1 : 1
Heroj
Busilovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 1
Belica
Belica
Crni Vitez
Kalište
7 : 0
Napredak 1927
Toponica
Sloga
Margita
6 : 2
Janošik
Janošik
Banatul
Lokve
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Mladost (VG)
Velika Greda
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Sloboda
Stubica
3 : 2
OFK Radnički
Dren
Mladi radnik
Junkovac
3 : 3
OFK Borac
Arapovac
Šumadinac 1949
Šume
2 : 1
Budućnost MI
Donja Trnava
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
2 : 3
Jarmenovci
Jarmenovci
Rudar 1947
Stamnica
2 : 0
Burovac
Burovac
BSK
Bošnjak
3 : 0
Napredak
Trnovče
Radnik
Pankovo
4 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Melnica
Melnica
2 : 3
Udarnik 2015
Ćovdin
Omladinac
Busur
3 : 1
Vukan
Ždrelo
Grivac
Grivac
1 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Mladost
Pretoke
5 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
7 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Selište
Selište
1 : 3
Homoljac
Žagubica
Mladost (K)
Krupaja
3 : 1
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Laznica
Laznica
3 : 0
Osanica
Osanica
Vrelo 1971
Milanovac
2 : 1
Best Sige
Sige
Sloga (J)
Jošanica
7 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Luk Kompenzatori
Voćnjak
6 : 1
Granit
Radalj
Šumadinac
Brzan
1 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost
Crni kao
26.09.2020
15:30
Lepenica
Badnjevac
Lomnica
Velika Lomnica
0 : 2
Dedina
Dedina
Kolonija
Jagodina
2 : 1
PSS-192
Jagodina
Jezero
Plav
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Brighton
Brighton
2 : 3
Manchester United
Manchester
Crystal Palace
London
1 : 2
Everton
Liverpool
West Bromwich Albion
West Bromwich
3 : 3
Chelsea
London
Burnley
Burnley
0 : 1
Southampton
Southampton
Watford
Watford
1 : 0
Luton Town
Luton
Wycombe Wanderers
High Wycombe
0 : 2
Swansea City
Swansea
Barnsley
Barnsley
0 : 0
Coventry City
Coventry
Birmingham City
Birmingham
1 : 1
Rotherham United
Rotherham
Cardiff City
Cardiff
1 : 2
Reading
Reading
Derby County
Derby
0 : 4
Blackburn Rovers
Blackburn
Millwall
London
1 : 1
Brentford
Brentford
Preston North End
Preston
0 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
Queens Park Rangers
London
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Real Betis
Sevilla
2 : 3
Real Madrid
Madrid
Valencia
Valencia
1 : 1
Huesca
Huesca
Elche
Elche
0 : 3
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Union Berlin
Berlin
Bayer 04
Leverkusen
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 3
Werder
Bremen
Mainz 05
Mainz
1 : 4
Stuttgart
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
2 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Arminia
Bielefeld
1 : 0
Köln
Köln
Olympique Marseille
Marseille
1 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
0 : 3
Rennes
Rennes
Torino
Torino
2 : 4
Atalanta
Bergamo
Cagliari
Cagliari
0 : 2
Lazio
Roma
Sampdoria
Genova
2 : 3
Benevento
Benevento
Internazionale
Milano
4 : 3
Fiorentina
Firenze
Sloboda
Rasnica
26.09.2020
15:30
Nišavac
Staničenje
Mladost
Mali Suvodol
26.09.2020
15:30
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Zemun
Zemun
0 : 2
Mašinac Trejs
Niš
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
TSC
Kanjiža
3 : 2
Požarevac
Požarevac
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 3
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Voša AS
Novi Sad
0 : 3
Nova Kolonija
Kovin
Karađorđe
Topola
5 : 1
Kraljica Marija
Novo Selo
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Slatke male
Burovac
Levač
Rekovac
2 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Morava
Žitkovac
1 : 6
Mašinac 2020
Niš
Rudar 1974
Bor
26.09.2020
Topličanin
Prokuplje
Knjaževac 2015
Knjaževac
7 : 1
SUŽF Stol
Bor
Heroj Polet B tim
Jajinci
0 : 1
Radnički 2013
Rudovci
Desetka
Obrenovac
2 : 1
Vinča
Vinča
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Trayal
Kruševac
0 : 3
IMT
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi Sad
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
GFK Sloven
Ruma
Inđija
Inđija
8 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloboda
Cacak
Šabac Sunrise
Šabac
6 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Dinamo
Vranje
4 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
GFK Dubočica
Leskovac
8 : 1
Radnik
Surdulica
Kopernikus Želežničar
Niš
6 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Radnički
Niš
4 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Real
Niš
4 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloboda
Lipe
26.09.2020
15:30
Zvižd
Kučevo
OPK Rudar 2001
Kostolac
0 : 6
Mladi radnik 1926
Požarevac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Napredak
Markovac
OFK Slavija
Smederevo
26.09.2020
15:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Borac 1932
Ralja
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladost
Omoljica
4 : 0
Borac (St)
Starčevo
Borac (Sa)
Sakule
3 : 1
Strela
Ivanovo
Polet
Idvor
0 : 5
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Proleter
Mramorak
Dunav
Banatska Palanka
2 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
Partizan
Gaj
26.09.2020
Borac
Pločica
Radnički
Kovin
14 : 0
Dolovo
Dolovo
Zvezda
Konatice
4 : 0
Polet
Grabovac
OFK Urovci
Urovci
1 : 3
Šumadija
Šopić
IMT
Beograd
1 : 6
Bežanija
Beograd
Železnik 1930
Železnik
2 : 2
011
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
15 : 1
Dunav
Veliko Selo
Poštar 1930
Beograd
4 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 5
Radnički (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Napredak
Medoševac
1 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Dunavac
Grocka
1 : 8
OFK Beograd
Beograd
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Brodarac
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 7
RFK Grafičar
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Internacional
Beograd
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Real Niš
Niš
3 : 0
Teleoptik
Zemun
OFK Vršac
Vršac
1 : 3
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
DIF
Beograd
OLE
Zemun
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Index
Novi sad
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
5 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
1 : 4
Spartak ŽK
Subotica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Apolon 2018
Kraljevo
0 : 1
Savacijum
Šabac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
OPK Rudar 1933
Kostolac
Trayal
Kruševac
6 : 0
Radnički (N)
Niš
Real
Niš
2 : 5
SFS Borac
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Timok 1919
Zaječar
Bor 1919
Bor
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
OFK Radnički
Niš
11 : 1
Radnik
Surdulica
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Dinamo
Vranje
Kopernikus Želežničar
Niš
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Prva Iskra
Barič
ODR
Petrovaradin
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 2
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Voja Gačić
Pančevo
5 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Glogonj
Glogonj
Dinamo 1945
Pančevo
26.09.2020
Mladost
Vojlovica
Spartak 1911
Debeljača
2 : 5
Sloga
Banatsko Novo Selo
Banat (D)
Dupljaja
8 : 3
Ratar
Kruščica
Sloga
Plandište
8 : 0
Banat (I)
Ilandža
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Budućnost
Alibunar
Rudar
Stamnica
2 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 6
Sušica
Kragujevac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
0 : 12
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Borac
Žabari
Železničar
Požarevac
3 : 4
Sloga 1924
Batočina
Budućnost
Zvečka
0 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Partizan
Draževac
5 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Zvezda
Konatice
3 : 0
Posavina
Stubline
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 3
Borac
Lazarevac
Antimon
Zajača
1 : 4
Rađevac
Krupanj
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 3
Radnički
Klupci
Sloga
Korenita
2 : 1
Drina
Ljubovija
Loznica B
Loznica
2 : 1
Borac
Lešnica
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 0
SASK
Saraorci
Sloga (M)
Miloševac
7 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
OFK Obilić
Staro Selo
1 : 9
Crvena zvezda
Suvodol
Bane 1931
Raška
26.09.2020
12:00
Odustao
Odustao
Tutin
Tutin
0 : 3
Mladi radnik 1925
Grdica
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 4
Sloga
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Sofeks
Futog
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Bačka
Pačir
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 5
Radnički
Koceljeva
GSP Polet
Beograd
1 : 4
Budućnost
Dobanovci
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Kovačevac 1956
Kovačevac
Sloga
Bogosavac
5 : 3
OFK Senjak
Valjevo
BSK Borča
Borča
0 : 4
Čukarički
Beograd
ADA
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 3
RSK
Rabrovo
Soko 2015
Saraoci
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
3 : 1
Đerdap
Golubac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
AF Duljaj
Topola
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Plana
Velika Plana
7 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
1 : 0
Železničar (P)
Požarevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Kosmet
Leposavić
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Kiker
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
8 : 0
Bubamara
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
Krila Krajine
Bačka Palanka
4 : 2
Bečej 1918
Bečej
ŽAK Sombor
Sombor
1 : 4
Radnički 1912
Sombor
Spartak ŽK
Subotica
4 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bečkerek 023
Zrenjanin
0 : 1
Sporto 023
Zrenjanin
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
11 : 0
Radnički (Š)
Šid
Petar Puača
Novi Sad
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Osipaonica
Osipaonica
8 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Bačinac
Bačinac
0 : 17
Cerovac 2013
Cerovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Podunavac
Udovice
3 : 7
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
AF Djokić
Velika Plana
17 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 3
Udarnik
Lozovik
Pobeda
Samoš
1 : 5
Unirea
Uzdin
Slavia
Kovačica
0 : 4
Tempo
Sefkerin
Borac
Sakule
1 : 3
Dolina
Padina
Radnički
Baranda
0 : 2
Omladinac 1927
Opovo
OFK Plandište
Plandište
6 : 1
Hajdučica
Hajdučica
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Budućnost
Alibunar
Partizan
Uljma
6 : 1
Potporanj
Potporanj
Omladinac 2014
Ljig
8 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
4 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Mladost
Donji Dobrić
2 : 2
Savacium
Šabac
Radnički
Valjevo
1 : 1
Fenix
Šabac
Senjak
Valjevo
8 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo
Ub
6 : 5
Železničar
Lajkovac
Rađevac
Krupanj
0 : 1
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
13 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mundial
Pančevo
1 : 4
BSK
Bavanište
Železničar
Pančevo
6 : 0
Mladost
Omoljica
OFK Vršac
Vršac
10 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Borac
Lazarevac
3 : 0
Radnički
Rudovci
OFK Borac
Arnajevo
0 : 12
OFK Budućnost
Dudovica
Arena Su
Subotica
6 : 2
CFK
Vrbas
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Vodojaža
Kragujevac
Apolon I
Kragujevac
26.09.2020
11:00
Aranđelovac
Aranđelovac
Apolon II
Kragujevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 5
Arsenal
Kragujevac
Gruža
Gruža
2 : 11
Karadjordje (T)
Topola
Duboko
Mala Mostanica
7 : 1
Rvati
Rvati
Omladinac
Veliko Polje
7 : 0
Posavina
Stubline
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 1
Radnik
Prilužje
Gračanica
Gračanica
0 : 2
Sveta Srbija
Pasjane
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Kosmet
Leposavić
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Gračanica
Gračanica
Sveta Srbija
Pasjane
3 : 0
Radnik
Prilužje
Grafičar
Beograd
5 : 0
Ada
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 8
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
BSK
Borča
1 : 1
IMT
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
Jedinstvo
Surčin
Sremcica
Sremcica
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Dunavac
Grocka
3 : 2
Hajduk
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 6
Balkan
Beograd
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Boleč
Grocka
1 : 2
Poštar 1930
Beograd
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Napredak
Nadalj
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 2
Mladost (T)
Turija
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 2
Budućnost
Savino Selo
Jadran
Feketić
3 : 1
Bačka
Pačir
POFK Čivija
Šabac
1 : 0
POFK Savacium
Šabac
Napredak
Kruševac
2 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Lider MGM
Leskovac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Duel Juniors
Kruševac
5 : 1
Radnik
Surdulica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Real
Niš
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Šampion 2014
Leskovac
2 : 3
Timok 1919
Zaječar
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
OFK Radnički
Niš
1 : 3
Trayal Knez Lazar
Kruševac
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Olimpik
Beograd
Karađorđe
Topola
1 : 2
Kraljica Marija
Novo Selo
TSC
Kanjiža
8 : 0
Banat
Vršac
Stajićevo 2017
Stajićevo
6 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Moskva
Novi Sad
0 : 11
Spartak d.o.o.
Subotica
Rad
Beograd
3 : 0
Sloga
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Duel Juniors 2
Kruševac
1 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
Lider MGM
Leskovac
1 : 5
Radnički (N)
Niš
Duel Juniors
Kruševac
14 : 1
Radnik
Surdulica
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Real Niš
Niš
12 : 0
Radnički Niš 2
Niš
Knjaževac
Knjaževac
4 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Šampion
Leskovac
1 : 5
Timok 1919
Zaječar
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
OFK Radnički
Niš
26.09.2020
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Čukarički B
Beograd
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
IMT
Beograd
4 : 4
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 4
GSP Polet
Beograd
Borac
Lazarevac
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 8
Kolubara 1
Lazarevac
Radnički
Rudovci
3 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Subotica
Subotica
0 : 5
Spartak ŽK '09
Subotica
Spartak ŽK '08
Subotica
15 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Zabrežje
Zabrežje
0 : 5
Obrenovac 1905
Obrenovac
Deluks
Obrenovac
0 : 3
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
1 : 3
Zvezda
Konatice
Bane 1931
Raška
6 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
1 : 3
OFK National
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
5 : 0
Bane 1931 - 2
Raška
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
AF Popović
Baljevac
Sport Club 99
Novi Pazar
15 : 1
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
7 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Tutin
Tutin
Mačva 1
Šabac
8 : 0
Mladost
Prnjavor
Šabac Sunrise 1
Šabac
1 : 1
Fenix 1
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
5 : 2
OFK Majur
Majur
POFK Savacium
Šabac
6 : 1
Mačva 1929
Bogatić

Košarka

Metalac
Valjevo
82 : 72
Dynamic
Beograd
Pirot
Pirot
83 : 74
OKK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
99 : 85
Sloboda
Užice
Kolubara LA 2003
Lazarevac
70 : 84
Napredak
Aleksinac
Zlatibor
Čajetina
77 : 70
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički SPD
Kragujevac
105 : 85
Vršac
Vršac
Tamiš
Pančevo
80 : 72
Sloga
Kraljevo
Duga
Šabac
78 : 71
Kraljevo
Kraljevo
Crvena zvezda Kombank
Beograd
96 : 70
SPD Radnički
Kragujevac
Partizan 1953
Beograd
68 : 58
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Student
Niš
64 : 47
Vrbas Medela
Vrbas

Odbojka

Niš
Niš
3 : 0
Borac (S)
Starčevo
Partizan Soccer
Beograd
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac

Vaterpolo

Banjica
Beograd
2 : 19
Novi Beograd 11. april
Beograd
BVK Crvena zvezda
Beograd
12 : 9
Partizan
Beograd
Nais
Niš
9 : 5
Stari Grad
Beograd
Zemun
Zemun
8 : 13
Vojvodina
Novi Sad
Šabac
Šabac
13 : 14
KVK Radnički
Kragujevac

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Vranje
Vranje
Kalča
Niš
5 : 4
Ekonomac
Kragujevac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Forum
Vršac
Loznica Grad 2018
Loznica
7 : 0
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Leteći Holandjanin
Vrbas
7 : 4
Leteći Bajmočani
Bajmok

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
76 : 10
Morava
Leskovac