XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 751 utakmica za dan
Nedelja, 16 Maj 2021

Fudbal

Zrinjski
Mostar
3 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Željezničar
Sarajevo
1 : 2
Borac
Banja Luka
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 1
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Olimpik
Sarajevo
Borac
Sakule
3 : 2
Tisa
Adorjan
Železničar (L)
Lajkovac
2 : 2
Budućnost (A)
Arilje
GFK Sloboda
Užice
4 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jedinstvo
Surčin
5 : 3
Studentski grad
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Dunav
Prahovo
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
0 : 2
Timočanin
Knjaževac
Rembas
Resavica
2 : 0
Radan
Lebane
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Radnik
Ušće
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 2
Borac
Drenovac
Korićani
Korićani
2 : 1
Proleter
Pečenog
Budućnost
Resnik
0 : 0
Real
Podunavci
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Sloga (M)
Milatovac
0 : 6
Borac 1932
Ralja
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 7
Pomoravlje
Vlaški Do
Rudar (S)
Stamnica
6 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 5
RSK
Rabrovo
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Polimlje
Prijepolje
0 : 3
Polet (T)
Trbušani
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 3
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zablaće
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
OFK Divci
Divci
6 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Rađevac
Krupanj
3 : 2
Borac (L)
Lešnica
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Spartak 1924
Ljig
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Banat
Čenta
4 : 3
Naftagas
Elemir
Borac
Starčevo
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Mladost
Omoljica
5 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Jadran
Golubinci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jugović
Kać
1 : 3
Borac
Šajkaš
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Levač
Rekovac
Temnić 1924
Varvarin
0 : 3
Sloga (D)
Despotovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Juhor
Obrež
Moravac 2015
Krušar
2 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 1
Lužnica
Babušnica
OFK Slatina
Bor
5 : 2
Brodoremont
Kladovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 2
Bor 1919
Bor
Naisus 1977
Rožina
3 : 9
Naša krila 1936
Belotinac
Malošište
Malošište
5 : 6
Pukovac
Pukovac
Delijski Vis
Niš
0 : 3
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar
Jelašnica
3 : 3
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
3 : 1
OFK Niš
Niš
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Orljane
Orljane
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Alakince
Alakince
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Komgrap
Beograd
0 : 1
Turbina
Vreoci
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Vinča
Vinča
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 2
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
0 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
Prva iskra
Barič
1 : 1
Torlak
Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 2
BSK 1926
Baćevac
Osnić
Osnić
5 : 1
Kosovo
Zvezdan
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 2
Radnički 1946
Lubnica
Trebič
Sokobanja
3 : 2
Rudar (P)
Podvis
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
2 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Mačkovac
Mačkovac
8 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
FUD
Brus
2 : 0
Žabare
Žabare
Gradina
Pejovac
4 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Kupci
Kupci
5 : 3
13. April
Lomnica
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 3
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 4
Vinogradar
Zleginje
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Sremac
Dobrinci
6 : 2
LSK
Laćarak
Sloga
Voganj
2 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Napredak
Popinci
1 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
BSK
Bešenovo
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Donji Srem 2015
Pećinci
11 : 0
PSK
Putinci
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Dolina
Padina
1 : 4
BAK
Bela Crkva
Strela
Ivanovo
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Radnički (B)
Baranda
1 : 8
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Potporanj
Potporanj
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Polet (Id)
Idvor
Banat (I)
Ilandža
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac 46
Obrovac
3 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac
Bukovac
1 : 0
Tvrđava
Bač
Maglić
Bački Maglić
1 : 2
Polet
Karavukovo
Kulpin
Kulpin
1 : 0
Slavija
Pivnice
Jadran
Feketić
5 : 0
Budućnost
Savino Selo
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Senta
Senta
5 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 3
Preporod
Novi Žednik
Iskra
Kucura
1 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
0 : 1
MSK
Mihajlovo
Polet
Nakovo
2 : 3
Vojvodina (B)
Bašaid
Tamiš
Farkaždin
1 : 4
Potisje
Knićanin
Borac
Aleksandrovo
6 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
2. Oktobar
Kumane
4 : 0
Lehel
Mužlja
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 0
Rusanda
Melenci
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Polet
Trnovče
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Bačinac
Bačinac
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Podunavac
Udovice
0 : 2
SASK
Saraorci
Sloga (M)
Miloševac
1 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
4 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Marjan (K)
Knić
5 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Omladinac
Donja Rača
5 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Trnava
Donja Trnava
1 : 2
Grizli ML
Saranovo
Banja 1957
Banja
2 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
011
Beograd
5 : 1
Borac (P)
Progar
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
Postar 1930
Beograd
Umka
Umka
3 : 0
Institut
Zemun Polje
Heroj Polet
Jajinci
3 : 2
Hajduk
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
PKB (PS)
Padinska skela
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Strelac
Mislođin
7 : 1
Mladi borac
Županjac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Vranić
Vranić
Jedinstvo
Dren
2 : 3
Radnički
Rudovci
Zvezda
Konatice
8 : 0
Polet
Grabovac
OFK Borac
Arnajevo
0 : 0
Rojkovac
Obrenovac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 4
Lisović 1977
Lisović
OFK Budućnost
Dudovica
6 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 1
SUF Dubona
Dubona
Dunavac
Grocka
3 : 1
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Zuce 2019
Zuce
2 : 0
Kosmajac
Koraćica
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Rabrovac
Rabrovac
0 : 1
Pudarci
Pudarci
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Hajduk
Čurug
1 : 1
Titel
Titel
Bačka (B)
Begeč
2 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Tatra
Kisač
5 : 1
Susek
Susek
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 8
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Mladost
Karbulovo
2 : 4
Polet
Jabukovac
Ključ
Podvrška
1 : 2
Zlot
Zlot
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Maršić
Maršić
3 : 2
Kolonija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 1
Jedinstvo
Petrovac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 8
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda (G)
Grbice
0 : 5
Zastava
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
4 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Planinac 1933
Prva Kutina
6 : 4
Radnički 1936
Trupale
Palilulac
Niš
0 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Aluminjum
Niš
8 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Crvena zastava
Hum
0 : 4
Omladinac
Gornji Komren
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 2
Morava
Krušce
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Sloga (L)
Lučica
4 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Obilić
Živica
1 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Napredak Simićevo
Simićevo
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Železničar
Požarevac
1 : 3
Integral
Batuša
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 1
Vihor
Маljurevac
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 1
Doljevac
Doljevac
Baličevac
Baličevac
2 : 2
Radnički 1924
Kočane
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Jastrebac
Tešica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 0
Elid
Donji Dušnik
Granit
Jošanička banja
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Rudar
Baljevac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 7
Budućnost
Konarevo
Tavnik
Tavnik
7 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 2
Gruža
Vitanovac
Napredak
Gračac
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Ribnica
Jovac
Morava (R)
Ribare
0 : 1
Juhor (G)
Glavinci
Kolare
Kolare
3 : 2
Budućnost (M)
Miliva
Partizan
Majur
4 : 0
Resavac
Subotica
Orlovi
Jasenovo
6 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Napredak
Drenovac
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 0
Sloga
Voljavče
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
Iskra
Donja Bukovica
3 : 5
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
Banjani
Banjani
1 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Trlić
Trlić
0 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 2
Vučje
Vučje
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 0
Gradac
Konopnica
Bobište
Bobište
4 : 0
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
5 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
OFK Brza
Brza
0 : 1
Polet
Stajkovce
Šumadija
Razgojna
1 : 3
BSK
Belanovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Milanovo
Milanovo
Real
Donja Jajina
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 0
Železničar
Brestovac
Moravac
Pečenjevce
0 : 3
Mladi borac
Živkovo
Sloga
Lipovica
3 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Sečica
Seča reka
2 : 3
Prvi partizan
Užice
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 4
Savinac
Visibaba
Čajetina
Čajetina
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Kotroman
Mokra Gora
1 : 0
Perućac
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Polet
Rasna
Omladinac
Zdravčići
3 : 2
Bakionica
Bakionica
Ježevica
Ježevica
3 : 1
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
2 : 3
Dragačevo
Guča
Jedinstvo
Puhovo
0 : 3
Morava
Katrga
Rakova
Rakova
2 : 1
Ozremica
Beršići
Mladost (P)
Preljina
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Zadrugar
Donja Trepča
7 : 1
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Mladost
Poljska Ržana
Napredak
Izvor
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Pobeda
Držina
0 : 3
Željuša
Željuša
Spartak
Pirot
4 : 1
Zadrugar
Krupac
Karađorđe
Mišar
2 : 4
Duško
Klenje
Majur
Majur
1 : 0
Drina
Badovinci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
5 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Rudar
Brasina
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
4 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Sloga (KR)
Krnić
0 : 3
Cer (PE)
Petkovica
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 1
Jedinstvo
Štitar
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 2
Čelik
Belo polje
Vihor
Žbevac
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pavlovac
Pavlovac
5 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Trnovac
Trnovac
8 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Levosoje
Levosoje
1 : 7
Lugina
Preševo
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 1
Moravac
Vrbovac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Mineralac
Klokot
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 5
Kamenorezac 76
Dublje
Župski biseri
Lacisled
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
14. Oktobar
Izbenica
2 : 0
Gradac
Pločnik
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Polet
Izbište
6 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 0
Omladinac
Zagajica
Vulturul
Grebenac
8 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
3 : 4
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (P)
Pločica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
Omladinac (D)
Deliblato
8 : 0
Kolonija
Kovin
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Fruškogorac
Krčedin
1 : 1
ČSK
Čortanovci
Napredak
Žarkovac
3 : 3
Polet
Novi Karlovci
OFK Brestač
Brestač
0 : 3
Krušedol
Krušedol
Kameni
Ašanja
0 : 4
Jedinstvo
Platičevo
Sremac
Deč
4 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Buđanovci
2 : 0
Graničar
Obrež
Dunav
Novi Slankamen
0 : 2
Šumar
Ogar
Radnički
Irig
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Ruma
1 : 1
Graničar 1924
Adaševci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 0
Jednota
Šid
Zmaj
Noćaj
6 : 4
Erdevik 2017
Erdevik
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac (B)
Berkasovo
16.05.2021
17:00
Obilić 1993
Kukujevci
Sremac (J)
Jarak
4 : 0
Sloga
Čalma
Graničar (K)
Kuzmin
5 : 0
Sloboda
Šašinci
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
6 : 0
Zlatica
Zlatica
Zadrugar
Lazarevo
0 : 1
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Tisa 1933
Taraš
3 : 2
Naftagas
Boka
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Venčani
Venčani
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost (J)
Jelenac
1 : 2
Šamot
Aranđelovac
Budućnost
Blaznava
1 : 2
Borac
Kloka
Gorski Car
Garaši
3 : 0
Brezovac
Brezovac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 6
B 2000
Aranđelovac
Mladi radnik (D)
Dragušica
2 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Čestin
Čestin
0 : 2
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
1 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 1
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Badnjevac
Badnjevac
7 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Polet
Sivac
Kula
Kula
0 : 6
Bratstvo 2019
Prigrevica
Mladost
Kruščić
2 : 1
Lipar
Lipar
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 3
Terekveš
Svilojevo
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 1
Omladinac
Deronje
Dunav
Bački Monoštor
4 : 3
Hajduk
Stapar
OFK Hajduk
Novi Sad
3 : 3
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
6 : 0
Železničar
Novi Sad
Borac (R)
Rakovac
0 : 1
Čenej
Čenej
Proleter
Banoštor
5 : 0
Moskva
Budisava
Sloga
Lok
6 : 5
Slanobarac
Budisava
Dobrača
Dobrača
1 : 7
Bratstvo 1975
Erdeč
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
5 : 0
Partizan
Cerovac
Seljak
Cvetojevac
4 : 2
Divostin
Kragujevac
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Baštovan 2015
Carevac
2 : 3
Stig 1955
Beranje
Pek
Kusiće
0 : 3
BSK 1931
Brežane
Dizel
Bare
4 : 3
Barič
Barič
Batovac
Batovac
6 : 4
Napredak (P)
Poljana
Zmaj 1953
Zemun
5 : 2
Železnik 1930
Železnik
Resnik
Resnik
3 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Pinosava
Pinosava
4 : 4
OFK Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
1 : 4
Minel
Ripanj
Mladi proleter
Beograd
1 : 4
Palilulac
Beograd
Boka Seniors
Beograd
0 : 4
Avala 1939
Beli Potok
Sloga Obrva
Obrva
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
Mladost 1981
Štulac
0 : 1
Progorelica
Progorelica
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Mladost 1925
Oplanići
0 : 0
Borac (V)
Vraneši
Zadrugar 1947
Tabanovac
7 : 1
Radnički (K)
Knežica
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 0
Polet S.D.
Suvi Do
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
1 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
Udarnik (S)
Sibnica
0 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
OFK Batinac
Batinac
5 : 2
Beljanica
Strmosten
Sloga
Donje Vidovo
8 : 1
Jasenovo
Jasenovo
Sinđelić
Vojnik
2 : 1
Napredak (St)
Stubica
Radnički
Tekija
4 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Sloboda
Šuljkovac
1 : 4
Zenit
Oparić
Partizan
Glogovac
3 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
6 : 0
Bratstvo
Međureč
Jedinstvo
Duboka
1 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Skela
Skela
Proleter
Jasenak
1 : 5
Partizan
Draževac
Belo Polje
Belo Polje
2 : 5
Borac
Ušće
Rvati
Obrenovac
1 : 0
OFK Urovci
Urovci
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 4
Kolubara (J)
Jabučje
Čučuge
Čučuge
4 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Joševa
Joševa
1 : 0
Proleter (B)
Bajevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (T)
Takovo
4 : 2
Šarbane
Šarbane
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 0
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
3 : 2
Napredak (Č)
Čestereg
Proleter
Međa
5 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Lukavac
Lukavac
Mladost (L)
Latković
3 : 2
Toplica
Donja Toplica
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 0
Komanice
Komanice
Popadić
Popadić
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 1
Polet
Popučke
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 0
Badince
Badince
Navalin
Navalin
1 : 5
Lemind 1953
Leskovac
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Turekovac
Turekovac
Supovac
Supovac
5 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
Proleter
Donja Vrežina
10 : 0
Spartak
Sićevo
Rujnik
Rujnik
0 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
Sloga 1948
Malča
1 : 1
Mezgraja
Mezgraja
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
5 : 1
Rutevac
Rutevac
Napredak 2012
Krušje
3 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Škriljac
Bradarac
0 : 3
Polet (R)
Radevac
Tromedja
Majdan
0 : 4
Graničar
Đala
Bačka
Mol
2 : 0
Čoka
Čoka
Tisa
Padej
2 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Šampion
Orom
3 : 5
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Jezava
Smederevo
1 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Omladinac
Seone
2 : 4
Petlić SD 026
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Hajduk
Debrc
6 : 2
Torpedo
Lojanice
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Polet
Jalovik
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Bobovik
Bobovik
3 : 0
Belpos
Belotić
Sparta
Kaona
1 : 6
Mladost 2013
Jazovnik
Mundial
Pančevo
0 : 2
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
2 : 4
Unirea
Uzdin
Gladijator
Čačak
0 : 3
Malba
Žaočani
Mršinci
Mršinci
1 : 0
Budućnost
Stančići
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Lugovi
Čačak
OFK Remont 1959
Čačak
2 : 4
Vujan
Prislonica
Planinac
Vujetinci
0 : 4
Kej
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 3
Prijatelji
Čačak
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 1
Palić
Palić
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Bikovo
Bikovo
Solid
Subotica
2 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Mladost (MB)
Mali Bač
3 : 2
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Borac (V)
Vizić
Slavija
Bođani
0 : 4
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Proleter
Karađorđevo
0 : 4
Krivanj
Selenča
Neštin
Neštin
4 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Petrovac 74
Kujavica
1 : 6
Radnički
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
3 : 5
Šipurske livade
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 3
Jevremovac
Jevremovac
OFK Varna
Varna
1 : 6
PSK
Provo
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
5 : 0
OFK Jelen
Jelenča
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 4
Trešnjevka
Trbusac
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
2 : 1
Semedraž
Semedraž
Šilopaj
Šilopaj
0 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
11 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Majdan
Majdan
2 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Mladost
Donja Borina
5 : 1
Velika Reka
Velika Reka
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Antimon
Zajača
1 : 1
Jelav
Jelav
Borac
Kozjak
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Sloga
Straža
0 : 2
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
7 : 0
Hajduk
Ribarica
Kladušnica
Kladušnica
16.05.2021
17:00
Egeta
Brza Palanka
Pontes
Kostol
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
3 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
5 : 1
Koča Anđelković
Tekija
Sloga
Kaona
2 : 10
Gorušica
Viča
Bratstvo
Dljin
0 : 7
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
1 : 3
Bjelica
Milatovići
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 1
Radnički
Turica
Omladinac (BO)
Bogatić
2 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 0
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Partizan
Drenovac
2 : 0
Petlovača
Petlovača
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 2
Gorki
Glušci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Duškovci
Duškovci
0 : 6
Plavi Tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
2 : 1
Knjaz
Srednja Dobrinja
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mladost (R)
Radičević
1 : 4
Mladost Radost
Srbobran
Bukovac
Mramorac
1 : 2
Udarnik
Baničina
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost 1948
Ratari
3 : 0
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
7 : 0
Karadjordje
Radovanje
Mladost
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Jastrebac 1979
Krajkovac
5 : 1
Dobrič 1974
Brest
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Rad 1974
Merošina
3 : 1
Arbanasce
Arbanasce
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
Vrelo
Šarkamen
Naupare
Naupare
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Konjuh
Konjuh
1 : 6
Polet
Šavrane
Makrešane
Makrešane
6 : 1
Bukovica
Bukovica
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Modrica
Modrica
Toplica
Šarlinac
16.05.2021
11:00
Knežica
Knežica
Grkinja
Grkinja
16.05.2021
11:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Marina Kutina
Marina Kutina
16.05.2021
11:00
10. februar
Šajinovac
Umčari
Umčari
2 : 1
Podunavac
Ritopek
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Gročanski fudbalski klub
Grocka
Slemen
Milušinac
1 : 4
Palilulac
Šarbanovac
Jedinstvo
Mužinac
2 : 6
Sloga
Žučkovac
Parcane
Parcane
2 : 3
Ratajac
Donje Rataje
Mladost
Mala Drenova
2 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Obilić
Mrmoš
3 : 0
OFK Orašje 1960
Orasje
Borjak 2012
Okruglica
3 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Borac
Zrenjanin
9 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Sloga
Jarkovac
4 : 5
Partizan
Tomaševac
Morava
Mrsać
3 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
3 : 5
BSK 2014
Bukovica
Koštam Polje
Delimeđe
6 : 0
Biljanovac
Biljanovac
Studen Vitez
Studenica
2 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Partizan
Vrba
2 : 0
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Planinac
Rivica
Vojvodina
Neradin
2 : 7
Sloga (K)
Krnješevci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 5
Car Uroš
Jazak
Borac (J)
Jarkovci
1 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
9 : 1
Sloga (S)
Maradik
Graničar
Grabovci
4 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Dokmir
Dokmir
4 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Brgule
Brgule
0 : 6
Sloga (V)
Vrhovine
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Vukona
Vukona
Gunjevac
Gunjevac
2 : 1
OFK Takovo
Takovo
Jedinstvo (M)
Milorci
4 : 0
Vrelo
Vrelo
Donja Mutnica
Donja Mutnica
5 : 0
BSK Buljane
Buljane
Omladinac
Šaludovac
2 : 3
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
4 : 0
Polet
Zabrega
Jedinstvo
Ratare
3 : 1
Budućnost
Lebina
Istok 63
Plana
3 : 0
Hajduk
Čepure
Potočac
Potočac
1 : 1
Heroj
Busilovac
Dinamo (S)
Sonta
3 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Telečka
Telečka
1 : 2
Graničar (R)
Riđica
Sport
Bezdan
1 : 7
Rastina 1918
Rastina
OFK Dragoševac
Dragoševac
10 : 0
Oniks
Lozovik
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 4
Trnava
Trnava
Napredak
Staro Lanište
2 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Omladinac
Bunar
7 : 2
Dobra Voda
Dobra Voda
BSK 1924
Boževac
4 : 1
Napredak 1927
Toponica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 6
Janošik
Janošik
Banatul
Lokve
2 : 2
Rapid
Nikolinci
Vinogradar
Gudurica
2 : 3
Hajduk
Šušara
Pobeda
Parta
2 : 2
Vitorul
Straža
Krćevac 04
Krćevac
4 : 2
Junkovac
Junkovac
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 5
Budućnost MI
Donja Trnava
Maskar
Maskar
5 : 4
Šumadinac 1949
Šume
Udarnik 2015
Ćovdin
3 : 1
Napredak
Trnovče
Omladinac
Busur
16.05.2021
17:00
Soko
Krvije
Melnica
Melnica
16.05.2021
11:00
Rudar 1947
Stamnica
Mladost
Kutleš
5 : 1
Radnik 2013
Šišince
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Rudar 1973
Rudare
Jovanovac
Jovanovac
1 : 0
Kremenac
Rogojevac
Stanovo 1941
Stanovo
1 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Hajduk 1936
Jovanovac
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
5 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Bujačić
Valjevo
4 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 6
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Planinac
Ležimir
2 : 1
Poletarac
Laćarak
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Borac (R)
Radenković
Sloga
Zasavica I
0 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 2
Sava
Mrđenovac
Dobrava Žabar 2020
Žabar
6 : 1
Galeb 1984
Cerovac
Rudar
Donje Crniljevo
3 : 3
Mladost Svileuva
Svileuva
Korman
Korman
7 : 2
Borac BTG
Batalage
Pocerina
Jevremovac
0 : 6
Maovi MH
Maovi
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 4
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Metlić
Metlić
3 : 0
Bojić
Bojić
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
16.05.2021
11:00
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Napredak
Ševarice
9 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Culjković
Culjković
3 : 0
Džemerovac 2020
Ribari
Nepričava
Nepričava
3 : 1
Izviđač
Lajkovac
Babajić
Babajić
16 : 1
Proleter
Latković
Sloga
Bogovađa
3 : 1
Stepanje
Stepanje
Stiški Kurjak
Kurjače
5 : 0
Radnički (P)
Požeženo
Sloga-Top
Topolovnik
0 : 4
Dunavac 1929
Kisiljevo
Resava
Bukovac
2 : 4
Planinac
Panjevac
Napredak
Zlatovo
0 : 12
Vinogradar
Crkvenac
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 2
Radnik
Glogovac
Bair
Bogatić
2 : 3
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Napredak (U)
Uzveće
3 : 3
Mladost
Očage
Dvorane
Dvorane
0 : 2
Dedina
Dedina
Kruševica
Kruševica
2 : 2
Padež
Padež
Mladost 2015
Mala Reka
16.05.2021
17:00
Grkljane
Grkljane
Polet
Bikinje
1 : 4
OFK Braničevo
Braničevo
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 2
Mladost
Radoševac
Misača
Misača
3 : 4
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
Graničar
Jamena
0 : 2
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
5 : 4
Borac
Ilinci
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 1
Omladinac
Batrovci
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Mladost 1935
Prhovo
3 : 2
Vitez
Subotište
Sloven
Sibač
2 : 4
Lovac
Karlovčić
OFK Radnički
Dren
3 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Proleter
Vrbovno
3 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
Šumadinac
Kruševica
4 : 3
Sloga
Lukavica
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Bistrica
Bistrica
Mladost
Baroševac
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Kolonija
Jagodina
5 : 0
Lipar
Donji Račnik
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 2
Mornar
Bar
Drezga
Piperi
1 : 2
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
2 : 3
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Arsenal
Tivat
1 : 2
Kom
Podgorica
Everton
Liverpool
0 : 1
Sheffield United
Sheffield
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Tottenham Hotspur
London
2 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Crystal Palace
London
3 : 2
Aston Villa
Birmingem
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
4 : 2
Granada
Granada
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Real Madrid
Madrid
Atletico Madrid
Madrid
2 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Celta Vigo
Vigo
Real Betis
Sevilla
1 : 0
Huesca
Huesca
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 1
Levante
Valencia
Cádiz
Cádiz
1 : 3
Elche
Elche
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
4 : 1
Real Valladolid
Valladolid
Valencia
Valencia
4 : 1
Eibar
Eibar
Villarreal
Villarreal
4 : 0
Sevilla
Sevilla
RB Leipzig
Leipzig
2 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Mainz 05
Mainz
1 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
Bordeaux
Bordeaux
3 : 0
Lens
Lens
Dijon
Dijon
0 : 4
Nantes
Nantes
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 0
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Lorient
Lorient
2 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Olympique Marseille
Marseille
3 : 2
Angers SCO
Angers
Monaco
Monaco
2 : 1
Rennes
Rennes
Montpellier
Montpellier
0 : 0
Brest
Brest
Nice
Nice
0 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Nîmes
Nîmes
2 : 5
Olympique Lyonnais
Lyon
PSG
Paris
4 : 0
Reims
Reims
Milan
Milano
0 : 0
Cagliari
Cagliari
Benevento
Benevento
1 : 1
Crotone
Crotone
Fiorentina
Firenze
0 : 2
Napoli
Napoli
Udinese
Udine
0 : 1
Sampdoria
Genova
Parma
Parma
1 : 3
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Spartak
Subotica
7 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Spartak DOO
Subotica
3 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Moskva
Novi Sad
2 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Loznica
Loznica
5 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
3 : 4
Jedinstvo
Ub
Karađorđe
Topola
2 : 0
Požega
Požega
Rudar 1974
Bor
2 : 4
Morava
Žitkovac
TSC
Kanjiža
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
3 : 3
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 2
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (N)
Niš
6 : 0
Trayal
Kruševac
Inđija
Inđija
4 : 2
Radnički 1912
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Index
Novi Sad
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
BIP
Čačak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 1
Borac 1926
Čačak
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Dinamo
Vranje
16.05.2021
Real
Niš
Radnik
Surdulica
16.05.2021
Bor 1919
Bor
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Napredak
Markovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
2 : 0
OPK Rudar 2001
Kostolac
Poštar 1930
Beograd
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Rojkovac
Obrenovac
16.05.2021
Dunav
Veliko Selo
Boleč
Grocka
16.05.2021
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Zvezdara
Beograd
16.05.2021
Poštar 1930
Beograd
Zlatibor
Čajetina
16.05.2021
11:00
Korićani
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
BSK Borča
Borča
2 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Zemun
Zemun
1 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Real Niš
Niš
Čukarički
Beograd
13 : 0
OFK Vršac
Vršac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 3
Petrika
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Radnički (ZR)
Zrenjanin
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
4 : 1
Hajduk 1912
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Index
Novi sad
Železničar
Pančevo
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
Ada
Beograd
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
IMT
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 4
Studenski grad
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 4
011
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
Vlasina
Vlasotince
16.05.2021
Dinamo
Vranje
Balkan
Beograd
16.05.2021
10:00
Radnički (R)
Rudovci
Prva Iskra
Barič
16.05.2021
16:30
Palilulac
Beograd
Vinča
Vinča
16.05.2021
17:00
Rakovica
Rakovica
Poštar 1930
Beograd
16.05.2021
13:00
RFK Grafičar
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
Mladost
Lukićevo
3 : 5
OFK Vrbas
Vrbas
Budućnost
Zvečka
16.05.2021
10:00
Zvezda
Konatice
Rojkovac
Obrenovac
16.05.2021
10:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Mačva
Šabac
3 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Arena Su
Subotica
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Bečej 1918
Bečej
0 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1912
Sombor
3 : 1
ODR
Petrovaradin
CFK
Vrbas
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bečkerek 023
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
One team
Bački Jarak
Index
Novi sad
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Fenix
Šabac
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 1
Borac
Lazarevac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
16.05.2021
14:00
Kolubara
Lazarevac
Tavankut
Tavankut
1 : 15
Čantavir
Čantavir
Bajša
Bajša
11 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Zvezda
Konatice
16.05.2021
08:30
Duboko
Mala Mostanica
Rvati
Rvati
5 : 2
Posavina
Stubline
Novi Pazar
Novi Pazar
16.05.2021
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
16.05.2021
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
16.05.2021
10:00
Budućnost
Dobanovci
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Sopot
Sopot
Srbobran
Srbobran
16.05.2021
11:00
Napredak
Nadalj
Obilić
Zmajevo
3 : 4
Njegoš
Lovćenac
POFK Savacium
Šabac
3 : 2
Mačva
Šabac
GFK Jagodina
Jagodina
8 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
GSP Polet
Beograd
16.05.2021
10:00
Budućnost
Dobanovci
Zadrugar
Lajkovac
7 : 1
Radnički
Rudovci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Borac
Lazarevac
8 : 1
Šumadija
Šopić
Obilić
Novi Kneževac
1 : 4
Subotica
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Spartak ŽK '08
Subotica
Bane 1931
Raška
1 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
AF Popović
Baljevac
0 : 10
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3 : 7
Kosmet
Leposavić
Mladost
Prnjavor
3 : 1
OFK Atletiko
Šabac
Mačva 1
Šabac
1 : 3
Fenix 2
Šabac
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 1
ŽFK Borac
Lazarevac
Borac
Arnajevo
0 : 3
Mladi borac
Županjac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 1
Borac
Lazarevac
Mladost
Cvetovac
4 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Mladost
Čibutkovica
0 : 3
Turbina
Vreoci
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 0
Omladinac
Ljig
Kolubara 1
Lazarevac
6 : 1
Mladost
Čibutkovica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 2
Kolubara 2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 8
Real 28 - 1
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
2 : 3
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
2 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
82 : 78
Budućnost VOLI
Podgorica
Dynamic VIP PAY
Beograd
54 : 52
Partizan NIS
Beograd
Borac
Čačak
76 : 74
Crvena zvezda MTS
Beograd

Rukomet

Dinamo
Pančevo
30 : 31
Metaloplastika
Šabac
Lavovi BP
Bačka Palanka
30 : 28
Jedinstvo
Novi Bečej
Bela Palanka
Bela Palanka
29 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Jagodina
Jagodina
28 : 32
Mokra Gora
Zubin Potok
Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 29
Jabuka
Jabuka
Crvena zvezda
Mokrin
35 : 38
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Novi Beograd
Beograd
54 : 31
RSU Akademija Lečić
Beograd
Beograd
Beograd
37 : 27
Partizan 2
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
33 : 36
Loznica
Loznica
Metalac
Valjevo
31 : 24
Rakovica
Rakovica
Sinđelić
Beograd
29 : 32
Metaloplastika 2
Šabac
Mladost
Vršac
21 : 28
Metalac
Futog
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
35 : 29
ŽSK 1955
Žabalj
Budućnost
Alibunar
30 : 29
Senta
Senta
Mačva 2
Bogatić
29 : 40
Studentski grad
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 23
Lazarevac
Lazarevac
Umčari
Umčari
16.05.2021
17:00
Gučevo
Banja Koviljača
Ub 2
Ub
33 : 33
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Bask
Beograd
36 : 23
Loznica 2
Loznica
Kljajićevo
Kljajićevo
16.05.2021
17:30
Obilić
Novi Kneževac
Beograd
Beograd
29 : 23
Crvena zvezda
Beograd
Kikinda
Kikinda
34 : 23
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kučevo
Kučevo
21 : 21
Pančevo
Pančevo
Topličanin
Prokuplje
23 : 29
ORK Beograd
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
31 : 23
Junior
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
19 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
Mokrin
Mokrin
20 : 38
Ruma - 14 ALL
Ruma
Laki
Crvenka
23 : 34
Temerin
Temerin
Sloven
Ruma
30 : 23
Jadran Lider
Feketić
Radnički
Svilajnac
16 : 20
Jagodina 2
Jagodina
Rudar
Kostolac
29 : 19
Udarnik
Lozovik

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
11 : 2
Taš 2000
Beograd
Palilula
Beograd
10 : 12
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

BSK
Bujanovac
4 : 5
Gvozdeni puk
Niš
Pirot
Pirot
5 : 0
Aleksinac 2015
Aleksinac
Bele crkve
Kuršumlija
8 : 7
Radnički 2010
Niš

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
30 : 22
Dorćol
Beograd
Radnički
Novi Beograd
28 : 20
Radnički
Niš

Američki fudbal

Black Hornets
Jagodina
22 : 43
Banat Bulls
Vršac