XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 367 utakmica za dan
Subota, 6 Mart 2021

Fudbal

GFK Dubočica
Leskovac
1 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Železničar (P)
Pančevo
1 : 0
Borac 1926
Čačak
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Loznica
Loznica
Trayal
Kruševac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Velež
Mostar
2 : 0
Borac
Banja Luka
Olimpik
Sarajevo
2 : 0
Sloboda
Tuzla
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Željezničar
Banja Luka
Sloga
Doboj
1 : 0
Sutjeska
Foča
Kozara
Gradiška
1 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Podrinje
Janja
1 : 0
Modriča
Modriča
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Drina
Zvornik
Jedinstvo
Brčko
1 : 0
Tekstilac
Derventa
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Leotar
Trebinje
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
Radnički 1912
Sombor
5 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Borac
Sakule
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Tisa
Adorjan
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Tutin
Tutin
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
3 : 0
Bane 1931
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Železničar (L)
Lajkovac
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Gruža
Gruža
1 : 3
Mačva 1929
Bogatić
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Teleoptik
Zemun
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Dunav
Prahovo
Pčinja
Trgovište
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
Đerdap
Golubac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Karađorđe
Topola
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
VGSK
Veliko Gradište
0 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Srbobran
Srbobran
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vojvodina (T)
Tovariševo
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bajša
Bajša
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Krajina
Krajišnik
0 : 6
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Borac
Starčevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Sloga
Plandište
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Begej
Žitište
5 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Cement
Beočin
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 0
Jadran
Golubinci
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Hajduk
Divoš
Kopaonik
Brus
2 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Blagotin
Poljna
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Moravac 2015
Krušar
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
OFK 019
Zaječar
Senjak
Pirot
0 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
BSK
Bogovina
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Polom
Leskovo
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Gracko
Staro Gracko
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Sloga
Leskovac
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Budućnost
Orašje
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Napredak
Medoševac
1 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Sloga
Minićevo
Železničar
Inđija
3 : 3
BSK
Bešenovo
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Napredak
Popinci
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Sloga
Voganj
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
ŽAK
Sombor
1 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Polet
Karavukovo
2 : 0
Borac 46
Obrovac
Tvrđava
Bač
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
AFK
Ada
1 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sloga
Ostojićevo
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Napredak
Nadalj
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Tornjoš
Tornjoš
1 : 0
Obilić
Zmajevo
ASK
Aradac
0 : 4
Crvena zvezda
Rusko Selo
011
Beograd
0 : 6
PKB (PS)
Padinska skela
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Radnički
Rudovci
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
ŽSK
Žabalj
OFK Futog
Futog
2 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Taskovići
Taskovići
Pobeda
Rusna
1 : 2
Moravac (Č)
Čečina
Morava (KS)
Kočino Selo
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Cer (PE)
Petkovica
1 : 0
Duško
Klenje
Gučevo 1929
Banja Koviljača
0 : 3
Drina
Badovinci
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Mladost (D)
Dublje
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 3
GFK Tabane
Jagodina
Zenit
Oparić
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Borac
Bivolje
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Zmajevac
Belasica
4 : 1
Polet
Šavrane
Dečić
Tuzi
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Sutjeska
Nikšić
4 : 3
Zeta
Golubovci
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Jezero
Plav
OFK Titograd
Podgorica
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 4
Budućnost
Podgorica
Aston Villa
Birmingem
0 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Brighton
Brighton
1 : 2
Leicester City
Leicester
Burnley
Burnley
1 : 1
Arsenal
London
Sheffield United
Sheffield
0 : 2
Southampton
Southampton
Barnsley
Barnsley
1 : 0
Birmingham City
Birmingham
Bristol City
Bristol
0 : 2
Queens Park Rangers
London
Coventry City
Coventry
1 : 0
Derby County
Derby
Millwall
London
0 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
Norwich City
Norwich
3 : 0
Luton Town
Luton
Preston North End
Preston
1 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth
Reading
Reading
3 : 0
Sheffield Wednesday
Sheffield
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 0
Wycombe Wanderers
High Wycombe
Swansea City
Swansea
2 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
Watford
Watford
1 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
Cádiz
Cádiz
1 : 0
Eibar
Eibar
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 2
Barcelona
Barcelona
Real Valladolid
Valladolid
2 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Elche
Elche
2 : 1
Sevilla
Sevilla
Bayern
München
4 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 1
Bayer 04
Leverkusen
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
0 : 3
RB Leipzig
Leipzig
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
Augsburg
Augsburg
Spezia
La Spezia
1 : 1
Benevento
Benevento
Juventus
Torino
3 : 1
Lazio
Roma
Udinese
Udine
2 : 0
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Sloga
Zemun
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Internacional
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 0
Trayal
Kruševac
Partizan
Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OFK Sinđelić
Niš
0 : 2
Radnik
Surdulica
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Bor 1919
Bor
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
BSK 1925
Beograd
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Internacional
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
Real Niš
Niš
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
BSK Borča
Borča
Ada
Beograd
5 : 2
OLE
Zemun
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
011
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 5
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Radnički (N)
Niš
5 : 1
Vlasina
Vlasotince
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Timok 1919
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Bor 1919
Bor
OFK Radnički
Niš
0 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 7
Brodarac
Beograd
IMT
Novi Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Radnik
Surdulica
SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Radnički
Niš
1 : 0
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
3 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Šampion 2014
Leskovac
4 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
1 : 1
Real
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
Radnički Niš 2
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 8
Kopernikus Železničar
Niš
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Radnik
Surdulica
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 8
Radnički (N)
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
2 : 5
Duel Juniors 2
Kruševac
OFK Radnički
Niš
06.03.2021
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 4
Duel Juniors
Kruševac
OFK Šampion
Leskovac
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Real Niš
Niš

Košarka

OKK Novi Pazar
Novi Pazar
81 : 78
OKK Beograd
Beograd
Sloga
Kraljevo
81 : 68
Pirot
Pirot
Borac
Čačak
82 : 95
Cedevita Olimpija
Ljubljana
FMP
Železnik
82 : 87
Igokea
Aleksandrovac
Budućnost VOLI
Podgorica
98 : 75
Zadar
Zadar
Partizan NIS
Beograd
87 : 90
Cibona
Zagreb
Zlatibor
Čajetina
66 : 82
Spars Realway
Sarajevo
Borac
Banja Luka
87 : 79
Studentski centar
Podgorica
Helios Suns
Domžale
75 : 84
Sloboda
Užice
Slodes
Beograd
86 : 80
Klik
Arilje
Proleter Naftagas
Zrenjanin
77 : 78
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Borac Zemun
Zemun
70 : 78
Železničar
Čačak
Konstantin
Niš
85 : 83
BKK Radnički
Beograd
Napredak Junior
Kruševac
87 : 76
Star
Novi Sad
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
118 : 63
Vrbas
Vrbas
Bor RTB
Bor
72 : 80
Sveti Đorđe
Žitište
Panteri
Vranje
70 : 91
Radnik
Surdulica
OKK Junior
Niš
85 : 95
Jablanica
Medveđa
Niš
Niš
81 : 89
Marinos
Niš
Actavis Academy
Leskovac
100 : 57
Rtanj
Boljevac
Nova Pazova
Nova Pazova
76 : 81
Srem
Sremska Mitrovica
Hercegovac
Gajdobra
74 : 50
Joker
Sombor
Dunav 2014
Apatin
84 : 73
I Came To Play
Novi Sad
M015
Šabac
83 : 89
Smederevo 1953
Smederevo
Loznica
Loznica
70 : 97
Jagodina
Jagodina
Radnički (O)
Obrenovac
78 : 98
Zemun
Zemun
Borča
Beograd
49 : 83
Žarkovo
Beograd
Gro-Basket
Grocka
74 : 88
ABBA
Barič
Veba Basket
Beograd
82 : 89
Ras
Beograd
Bagljaš
Zrenjanin
71 : 76
Sport's World
Novi Sad
Akademik
Srbobran
86 : 64
MKK Spartak
Subotica
Sivac
Sivac
63 : 64
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Kačarevo
69 : 51
Šimanovci
Šimanovci
Železničar
Lajkovac
86 : 87
Šabac
Šabac
Užice
Užice
67 : 72
Morava
Zablaće
Paraćin
Paraćin
88 : 73
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga (D)
Despotovac
75 : 59
Stari Ras
Novi Pazar
Kruševac
Kruševac
75 : 72
Koš 020
Novi Pazar
Hajduk Veljko
Negotin
86 : 88
Jastreb
Aleksinac
Kuršumlija
Kuršumlija
73 : 69
Pusta Reka
Bojnik
Kraljevo
Kraljevo
80 : 99
Radivoj Korać
Beograd
Student
Niš
52 : 101
Vojvodina 021
Novi Sad
Crvena zvezda Kombank
Beograd
91 : 70
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Topolčanka
Bačka Topola
86 : 88
Vršac
Vršac
Srem
Sremska Mitrovica
72 : 75
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Radnički (B)
Beograd
60 : 59
Gimnazijalac
Pirot
Proleter
Zrenjanin
74 : 65
Ljubovija
Ljubovija
Karaburma
Beograd
58 : 77
Mileševka
Prijepolje
Duga 2
Šabac
81 : 65
Ras
Beograd
SO ŽKK
Kikinda
38 : 50
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Novi Sad
87 : 48
Sivac
Sivac
Borac
Čačak
85 : 47
Mega Soccerbet
Beograd
Crvena zvezda MTS
Beograd
99 : 51
Sloboda
Užice
Dynamic VIP PAY
Beograd
88 : 67
I Come To Play Budućnost
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
57 : 100
SPD Radnički
Kragujevac
Star
Novi Sad
79 : 58
Konstantin
Niš
Hisar
Leskovac
66 : 37
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac

Odbojka

Spartak (LJ)
Ljig
3 : 0
Smederevo Carina
Smederevo
Karađorđe
Topola
3 : 0
Dubočica
Leskovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Železničar
Beograd
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Futog
Futog
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Loznica
Loznica
Rudar
Baljevac
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Antena
Kruševac
Niš 2
Niš
3 : 2
Vranje
Vranje
Desetka
Niš
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Lucky Star
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
Crnjanski
Beograd
0 : 3
As
Beograd
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Vest
Šid
0 : 3
Partizan
Bač
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Timok
Zaječar
Sloven
Ruma
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Hajduk
Kula
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Dunav Voley 2
Novi Sad
0 : 3
Mladost (T)
Turija
TENT
Obrenovac
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Spartak (S)
Subotica
0 : 3
Ub
Ub
Partizan Soccer
Beograd
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Sterija
Beograd
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Vranje
Vranje
Inđija
Inđija
3 : 0
Srbijanka 014
Valjevo
Panonija
Bačka Palanka
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Crno Bele 011
Beograd
3 : 0
FOK
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Zaječar
Zaječar
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Ruma
Ruma
0 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Sloga 031
Požega
3 : 0
Sokolica
Zvečan
Borac
Čačak
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Raška
Raška
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Tehničar
Kraljevo
Avala
Beograd
3 : 0
Proleter
Loznica
Smeč SV
Svilajnac
0 : 3
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Ribnica
Mionica
3 : 0
Fortuna plus
Aranđelovac
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 2
Star
Novi Sad
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Futog West
Futog
3 : 1
Partizan
Sremski Karlovci
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Dunav 17
Golubac
3 : 0
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Tvrđava
Smederevo
3 : 0
Rudar
Kostolac
SK Volej
Novi Sad
1 : 3
Blok aut
Temerin
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
Elan Volej
Srbobran
Volejstars
Zrenjanin
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 0
Maks
Šid
Goks IN
Odžaci
2 : 3
Win Volley
Subotica
Hercegovina
Ravni Topolovac
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Topličanin 2002
Prokuplje
0 : 3
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Crnjanski
Beograd
Železničar
Beograd
1 : 3
Obilić
Beograd
Imlek
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
AS
Beograd
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički 1977
Kragujevac
2 : 3
Paraćin
Paraćin
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Smeč 5 2
Kragujevac
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Karadjordje
Topola
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Lučani
Lučani
Crnokosa
Kosjerić
2 : 3
Forma
Užice
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Sloboda S -2
Čačak
Budućnost Nec
Arilje
1 : 3
Priboj
Priboj
Vrba 2019
Vrba
3 : 0
Stopanja
Stopanja
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Antena 08
Kruševac
Sportisimo
Vrnjačka Banja
0 : 3
Trstenik
Trstenik

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
27 : 16
Dubočica 54
Leskovac
Radnički
Kragujevac
27 : 25
Železničar 1949
Niš
Partizan
Beograd
24 : 20
Dinamo
Pančevo
Rudar
Kostolac
28 : 35
Metaloplastika
Šabac
Obilić
Beograd
24 : 24
Proleter
Zrenjanin
Šamot 65
Arenđelovac
25 : 22
Spartak
Subotica
Jedinstvo
Novi Bečej
26 : 27
Ub
Ub
Jugović
Kać
23 : 18
Smederevo
Smederevo
Vrbas Petrol
Vrbas
31 : 27
Morava
Velika Plana
Zlatar
Nova Varoš
25 : 23
Mokra Gora
Zubin Potok
Bela Palanka
Bela Palanka
36 : 37
Metalac
Kraljevo
Jabuka
Jabuka
32 : 23
Dolovo
Dolovo
Mladost (BJ)
Bački Jarak
26 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
Hercegovina
Sečanj
46 : 31
Radnički
Šid
Hercegovac
Gajdobra
42 : 30
Somborelektro
Sombor
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
25 : 28
Apatin
Apatin
Loznica
Loznica
31 : 32
Novi Beograd
Beograd
PKB
Padinska Skela
17 : 24
Sinđelić
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
26 : 23
Đerdap
Kladovo
Radnički
Ćuprija
34 : 29
Zaječar 1949
Zaječar
Borsko jezero
Bor
36 : 30
Jagodina 2
Jagodina
Pobednik
Prijepolje
26 : 44
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost
Čačak
28 : 28
Užice
Užice
Prigrevica
Prigrevica
40 : 22
ŽSK 1955
Žabalj
Studentski grad
Beograd
44 : 30
Gučevo
Banja Koviljača
Nexe
Našice
28 : 35
Motor Zaporozhye
Zaporožija
Naisa
Niš
30 : 27
Mladost
Nova Pazova
SPD Radnički
Kragujevac
32 : 23
Bor RTB
Bor
Vojvodina
Novi Sad
33 : 31
Medicinar
Šabac
Bekament BB
Aranđelovac
23 : 23
Vrbas
Vrbas
ORK Beograd
Beograd
27 : 33
Topličanin
Prokuplje
Ravangrad
Sombor
15 : 30
Sloven
Ruma
Proleter
Zrenjanin
18 : 31
Halas Jožef
Ada
Metalac 2015
Valjevo
27 : 32
Kosmaj
Ralja
Prijepolje
Prijepolje
19 : 24
Metalac
Kraljevo
Prigrevica
Prigrevica
30 : 19
Beočin 1959
Beočin
Deronje
Deronje
18 : 23
Obilić
Novi Kneževac

Vaterpolo

Zemun
Zemun
15 : 5
Stari Grad
Beograd
Nais
Niš
5 : 14
Partizan
Beograd
Valis
Valjevo
23 : 7
Palilula
Beograd
Beograd
Beograd
16 : 8
Taš
Beograd
Valjevo
Valjevo
7 : 15
NBG Vukovi
Novi Beograd
Dorćol
Beograd
13 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Bečej
Bečej
10 : 6
Sava
Šabac
Mladost
Pančevo
19 : 9
Banja Luka
Banja Luka
Taš 2000
Beograd
5 : 22
Crvena zvezda
Beograd
Vračar
Beograd
14 : 16
Spartak
Subotica

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
3 : 1
Leskovac
Leskovac
Loznica Grad 2018
Loznica
6 : 2
Tisa
Novi Bečej
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
11 : 4
SFU Leposavić
Leposavić
Novi Sad
Novi Sad
6 : 1
Indians 2013
Inđija
Student
Beograd
9 : 3
Hram
Beograd
Flash
Valjevo
2 : 5
Kareli
Ub
Zlatibor
Čajetina
5 : 3
Braća Nedić
Osečina

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi sad