01.05
16:30
1. Maj Ruma
Borac
2
1
|
01.05.2021 16:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 1 | Borac | |||||
01.05
16:30
Sloboda
Dinamo 1945
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Sloboda | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
01.05
16:30
Dunav
Mladost (NS)
1
4
|
01.05.2021 16:30 | Dunav | 1 : 4 | Mladost (NS) | |||||
01.05
16:30
Hajduk 1912
Feniks 1995
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Hajduk 1912 | 3 : 1 | Feniks 1995 | |||||
01.05
16:30
Bačka 1901
Radnički (Zr)
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
01.05
16:30
OFK Vršac
Bečej 1918
2
1
|
01.05.2021 16:30 | OFK Vršac | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
01.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo (SP)
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
01.05
16:30
OFK Stari Grad
Radnički 1912
0
0
|
01.05.2021 16:30 | OFK Stari Grad | 0 : 0 | Radnički 1912 | |||||
01.05
16:30
Vojvodina 1928
Kozara
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 0 | Kozara |
01.05
16:30
Jedinstvo
Železničar (L)
4
0
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Železničar (L) | |||||
01.05
16:30
Smederevo 1924
Šumadija (A)
5
0
|
01.05.2021 16:30 | Smederevo 1924 | 5 : 0 | Šumadija (A) | |||||
01.05
16:30
Bane 1931
Budućnost (A)
1
8
|
01.05.2021 16:30 | Bane 1931 | 1 : 8 | Budućnost (A) | |||||
01.05
16:30
Takovo
Mačva 1929
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Takovo | 2 : 1 | Mačva 1929 | |||||
01.05
16:30
Tutin
Gruža
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Tutin | 2 : 0 | Gruža | |||||
01.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
Jošanica
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 2 | Jošanica | |||||
01.05
16:30
Sloga 33
Sloga (P)
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
01.05
16:30
GFK Sloboda
Trepča
4
3
|
01.05.2021 16:30 | GFK Sloboda | 4 : 3 | Trepča | |||||
01.05
16:30
Mladi radnik 1926
Sušica
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Sušica |
01.05
16:30
Radnički (O)
Jedinstvo
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Radnički (O) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.05
10:00
Sinđelić
Mladenovac
2
0
|
01.05.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
01.05
16:30
Lokomotiva
Studentski grad
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Studentski grad | |||||
01.05
17:00
Brodarac
Radnički (NB)
3
1
|
01.05.2021 17:00 | Brodarac | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
01.05
11:00
GSP Polet Dorćol
Leštane
0
3
|
01.05.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 3 | Leštane | |||||
01.05
11:00
TEK Sloga
Stepojevac Vaga
3
0
|
01.05.2021 11:00 | TEK Sloga | 3 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
01.05
16:30
BSK Borča
BSK 1925
3
0
|
01.05.2021 16:30 | BSK Borča | 3 : 0 | BSK 1925 | |||||
01.05
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
2
0
|
01.05.2021 11:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
01.05
16:30
OFK Beograd
BASK
2
1
|
01.05.2021 16:30 | OFK Beograd | 2 : 1 | BASK |
01.05
16:30
Vlasina
Radnički (S)
0
0
|
01.05.2021 16:30 | Vlasina | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
01.05
16:30
SFS Borac
OFK Sinđelić
3
0
|
01.05.2021 16:30 | SFS Borac | 3 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
01.05
16:30
Budućnost (P)
Dunav
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Dunav | |||||
01.05
16:30
OFK Topličanin
Timok 1919
0
0
|
01.05.2021 16:30 | OFK Topličanin | 0 : 0 | Timok 1919 | |||||
01.05
16:30
SFK Morava
Pčinja
1
2
|
01.05.2021 16:30 | SFK Morava | 1 : 2 | Pčinja | |||||
01.05
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
4
4
|
01.05.2021 11:00 | Car Konstantin | 4 : 4 | Trstenik PPT | |||||
01.05
16:30
Moravac Orion
Kablovi
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Moravac Orion | 3 : 0 | Kablovi | |||||
01.05
16:30
Župa
Jedinstvo (P)
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Župa | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
01.05
16:30
Rembas
Mladost
4
1
|
01.05.2021 16:30 | Rembas | 4 : 1 | Mladost | |||||
01.05
16:30
Radan
Timočanin
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Radan | 1 : 1 | Timočanin |
01.05
16:30
Šumadija 1903
Omladinac
4
0
|
01.05.2021 16:30 | Šumadija 1903 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
01.05
16:30
Šumadija (T)
OFK Ras
2
2
|
01.05.2021 16:30 | Šumadija (T) | 2 : 2 | OFK Ras | |||||
01.05
16:30
Novi Pazar 1928
Vodojaža
0
3
|
01.05.2021 16:30 | Novi Pazar 1928 | 0 : 3 | Vodojaža | |||||
01.05
16:30
Korićani
Radnik
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Korićani | 3 : 2 | Radnik | |||||
01.05
16:30
Budućnost
Borac
5
0
|
01.05.2021 16:30 | Budućnost | 5 : 0 | Borac | |||||
01.05
16:30
Mokra Gora
Proleter
6
0
|
01.05.2021 16:30 | Mokra Gora | 6 : 0 | Proleter | |||||
01.05
16:30
Goč
Real
2
3
|
01.05.2021 16:30 | Goč | 2 : 3 | Real |
01.05
16:30
VGSK
OFK Mihajlovac
1
1
|
01.05.2021 16:30 | VGSK | 1 : 1 | OFK Mihajlovac |
01.05
16:30
Jedinstvo Putevi
FAP
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | FAP | |||||
01.05
16:30
Zlatar
Sloga (BB)
0
3
|
01.05.2021 16:30 | Zlatar | 0 : 3 | Sloga (BB) | |||||
01.05
16:30
Polimlje
Crnokosa
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Polimlje | 1 : 2 | Crnokosa | |||||
01.05
16:30
Polet (Lj)
Polet (T)
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Polet (Lj) | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
01.05
16:30
Omladinac
Rampa
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Rampa | |||||
01.05
16:30
Parmenac
Jasen
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Parmenac | 1 : 1 | Jasen | |||||
01.05
16:30
Sevojno
Sloboda (Č)
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Sevojno | 2 : 1 | Sloboda (Č) |
01.05
16:30
Rubribreza
OFK Divci
0
2
|
01.05.2021 16:30 | Rubribreza | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
01.05
16:30
Radnički (V)
Radnički (K)
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
01.05
16:30
Mladost (DD)
Drina
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (DD) | 3 : 1 | Drina | |||||
01.05
16:30
Rađevac
Zadrugar
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Rađevac | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
01.05
16:30
Ribnica
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Ribnica | 1 : 0 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
01.05
16:30
Vrelo Sport
Borac (L)
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Vrelo Sport | 1 : 0 | Borac (L) | |||||
01.05
16:30
Mladost (P)
Mladost (Dr)
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (P) | 1 : 2 | Mladost (Dr) |
01.05
16:30
ČSK Pivara
Mladost (BP)
1
1
|
01.05.2021 16:30 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Mladost (BP) | |||||
01.05
16:30
Radnički (S)
Krila Krajine
0
3
|
01.05.2021 16:30 | Radnički (S) | 0 : 3 | Krila Krajine | |||||
01.05
16:30
Srbobran
Mladost (T)
4
2
|
01.05.2021 16:30 | Srbobran | 4 : 2 | Mladost (T) | |||||
01.05
16:30
Crvenka
Bačka (P)
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Crvenka | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
01.05
16:30
OFK Vrbas
Hercegovac
4
0
|
01.05.2021 16:30 | OFK Vrbas | 4 : 0 | Hercegovac |
01.05
16:30
Budućnost
Naftagas
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Naftagas | |||||
01.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Radnički (K)
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 1 | Radnički (K) | |||||
01.05
16:30
Krajina
Sloga
0
3
|
01.05.2021 16:30 | Krajina | 0 : 3 | Sloga | |||||
01.05
16:30
Proleter
Jedinstvo (V)
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
01.05
16:30
OFK Kikinda 1909
Omladinac FAM
2
0
|
01.05.2021 16:30 | OFK Kikinda 1909 | 2 : 0 | Omladinac FAM |
01.05
16:30
Podunavac
Radnički
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Podunavac | 0 : 1 | Radnički | |||||
01.05
16:30
RFK Novi Sad 1921
Jadran
5
1
|
01.05.2021 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 1 | Jadran | |||||
01.05
16:30
Cement
Sloga (T)
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Cement | 1 : 2 | Sloga (T) | |||||
01.05
16:30
Mladost
Borac
4
3
|
01.05.2021 16:30 | Mladost | 4 : 3 | Borac | |||||
01.05
16:30
Podrinje
Crvena Zvezda
4
2
|
01.05.2021 16:30 | Podrinje | 4 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
01.05
16:30
Sloga (E)
Index
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Sloga (E) | 1 : 2 | Index |
01.05
16:30
Kopaonik
Levač
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Kopaonik | 2 : 1 | Levač | |||||
01.05
16:30
Blagotin
Jedinstvo (M)
5
0
|
01.05.2021 16:30 | Blagotin | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
01.05
16:30
Temnić 1924
Jastrebac
1
4
|
01.05.2021 16:30 | Temnić 1924 | 1 : 4 | Jastrebac | |||||
01.05
16:30
Bošnjane
Kušiljevo
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Bošnjane | 3 : 0 | Kušiljevo | |||||
01.05
16:30
Morava 1918
Sloga (D)
5
0
|
01.05.2021 16:30 | Morava 1918 | 5 : 0 | Sloga (D) | |||||
01.05
16:30
Moravac 2015
Juhor
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Moravac 2015 | 3 : 2 | Juhor | |||||
01.05
16:30
Meševo
Sloga (M)
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Meševo | 2 : 0 | Sloga (M) | |||||
01.05
16:30
OFK Lugomir
Jedinstvo 1936
1
2
|
01.05.2021 16:30 | OFK Lugomir | 1 : 2 | Jedinstvo 1936 |
01.05
16:30
OFK Slatina
Lužnica
6
1
|
01.05.2021 16:30 | OFK Slatina | 6 : 1 | Lužnica | |||||
01.05
16:30
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
0
0
|
01.05.2021 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
01.05
14:00
Senjak
Brodoremont
4
1
|
01.05.2021 14:00 | Senjak | 4 : 1 | Brodoremont | |||||
01.05
16:30
BSK
Balkanski
1
1
|
01.05.2021 16:30 | BSK | 1 : 1 | Balkanski | |||||
01.05
16:30
Polom
OFK 019
2
5
|
01.05.2021 16:30 | Polom | 2 : 5 | OFK 019 | |||||
01.05
16:30
Đerdap
Branik
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Đerdap | 3 : 1 | Branik | |||||
01.05
10:00
Tanasko Rajić
Bor 1919
0
2
|
01.05.2021 10:00 | Tanasko Rajić | 0 : 2 | Bor 1919 |
01.05
16:30
Pukovac
Naisus 1977
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Pukovac | 3 : 0 | Naisus 1977 | |||||
01.05
16:30
Rudar
Malošište
0
2
|
01.05.2021 16:30 | Rudar | 0 : 2 | Malošište | |||||
01.05
16:30
Bukovik
OFK Brzi Brod
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Bukovik | 1 : 2 | OFK Brzi Brod | |||||
01.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Morava
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo (GM) | 3 : 1 | Morava | |||||
01.05
16:30
Orljane
OFK Niš
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Orljane | 3 : 0 | OFK Niš | |||||
01.05
16:30
Zemljoradnik
OFK Napredak 1929
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | OFK Napredak 1929 |
01.05
13:00
Žitorađa
Gracko
4
0
|
01.05.2021 13:00 | Žitorađa | 4 : 0 | Gracko | |||||
01.05
16:30
Pusta Reka
Jedinstvo (G)
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Pusta Reka | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
01.05
16:30
OFK Kosanica
Jablanica
1
0
|
01.05.2021 16:30 | OFK Kosanica | 1 : 0 | Jablanica | |||||
01.05
16:30
Vranjska Banja
Svetlost
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Svetlost | |||||
01.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Dobrič
5
2
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo (GS) | 5 : 2 | Dobrič |
01.05
16:30
Šumadija
Vinča
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | Vinča | |||||
01.05
11:00
Milutinac
Srem
3
1
|
01.05.2021 11:00 | Milutinac | 3 : 1 | Srem | |||||
01.05
16:30
BSK 1926
Torlak
1
3
|
01.05.2021 16:30 | BSK 1926 | 1 : 3 | Torlak |
01.05
17:00
Midžor
Osnić
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Midžor | 3 : 0 | Osnić | |||||
01.05
17:00
Rtanj
Sloga
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Rtanj | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.05
17:00
Velika Jasikova
Kosovo
3
1
|
01.05.2021 17:00 | Velika Jasikova | 3 : 1 | Kosovo | |||||
01.05
17:00
Ozren
Hajduk
7
2
|
01.05.2021 17:00 | Ozren | 7 : 2 | Hajduk | |||||
01.05
17:00
Trebič
Radnički 1946
2
2
|
01.05.2021 17:00 | Trebič | 2 : 2 | Radnički 1946 | |||||
01.05
17:00
Graničar
Šljivar
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Šljivar | |||||
01.05
17:00
Rudar Vrška Čuka
OFK Rtanj
4
2
|
01.05.2021 17:00 | Rudar Vrška Čuka | 4 : 2 | OFK Rtanj |
01.05
16:30
Čitluk
Mačkovac
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Čitluk | 3 : 2 | Mačkovac | |||||
01.05
16:30
Vinogradar
Sloga (D)
0
0
|
01.05.2021 16:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
01.05
16:30
Mladost (DK)
Sloga (L)
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (DK) | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
01.05
16:30
13. April
Gornji Stepoš
1
1
|
01.05.2021 16:30 | 13. April | 1 : 1 | Gornji Stepoš | |||||
01.05
16:30
Mladost (T)
Sloga (Ć)
0
2
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (T) | 0 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
01.05
16:30
Žabare
Kupci
4
2
|
01.05.2021 16:30 | Žabare | 4 : 2 | Kupci | |||||
01.05
16:30
Sebečevac
Gradina
1
3
|
01.05.2021 16:30 | Sebečevac | 1 : 3 | Gradina | |||||
01.05
16:30
Ribnik
Trudbenik
2
4
|
01.05.2021 16:30 | Ribnik | 2 : 4 | Trudbenik |
01.05
16:30
Železničar
Borac (M)
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
01.05
16:30
GFK Sloven
Mitros
1
0
|
01.05.2021 16:30 | GFK Sloven | 1 : 0 | Mitros |
01.05
16:30
Partizan (U)
Potporanj
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Partizan (U) | 0 : 1 | Potporanj |
01.05
16:30
ŽAK
Borac 46
5
2
|
01.05.2021 16:30 | ŽAK | 5 : 2 | Borac 46 | |||||
01.05
16:30
Polet
Budućnost (M)
0
0
|
01.05.2021 16:30 | Polet | 0 : 0 | Budućnost (M) |
01.05
16:30
Crvena zvezda
Delija
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Delija | |||||
01.05
16:30
Mladost (L)
Mladost (BD)
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Mladost (BD) | |||||
01.05
16:30
ASK
Borac
1
1
|
01.05.2021 16:30 | ASK | 1 : 1 | Borac |
01.05
16:30
Mladost 1948
Osipaonica
1
5
|
01.05.2021 16:30 | Mladost 1948 | 1 : 5 | Osipaonica |
01.05
16:30
PKB (PS)
Rakovica
3
1
|
01.05.2021 16:30 | PKB (PS) | 3 : 1 | Rakovica | |||||
01.05
11:00
Hajduk
DIF
2
0
|
01.05.2021 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | DIF |
01.05
16:30
Mladi borac
Duboko
2
5
|
01.05.2021 16:30 | Mladi borac | 2 : 5 | Duboko |
01.05
16:30
Blizna
Poreč
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Blizna | 2 : 1 | Poreč | |||||
01.05
16:30
Mladost
Brestovac
1
5
|
01.05.2021 16:30 | Mladost | 1 : 5 | Brestovac | |||||
01.05
16:30
Krivelj
Polet
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Krivelj | 3 : 0 | Polet | |||||
01.05
16:30
BSK
Zlot
1
2
|
01.05.2021 16:30 | BSK | 1 : 2 | Zlot | |||||
01.05
16:30
Radnički
Sloga
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Radnički | 3 : 2 | Sloga | |||||
01.05
16:30
Šarbanovac
Nemetali
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Šarbanovac | 3 : 0 | Nemetali | |||||
01.05
16:30
Urovica
Rudna Glava
4
4
|
01.05.2021 16:30 | Urovica | 4 : 4 | Rudna Glava |
01.05
16:30
Železničar
Trgovački
8
1
|
01.05.2021 16:30 | Železničar | 8 : 1 | Trgovački |
01.05
16:30
Mladost
Radnički 1947
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnički 1947 | |||||
01.05
16:30
Moravac (Č)
Borac
5
2
|
01.05.2021 16:30 | Moravac (Č) | 5 : 2 | Borac | |||||
01.05
16:30
Baličevac
Doljevac
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Baličevac | 1 : 1 | Doljevac | |||||
01.05
16:30
Taskovići
Radnički 1924
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Taskovići | 2 : 0 | Radnički 1924 | |||||
01.05
16:30
OFK Rutevac 1908
Sloga
0
3
|
01.05.2021 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 3 | Sloga | |||||
01.05
16:30
Svrljig
Rasovača
9
0
|
01.05.2021 16:30 | Svrljig | 9 : 0 | Rasovača | |||||
01.05
16:30
Moravac (ZT)
Jastrebac
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Moravac (ZT) | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
01.05
16:30
Elid
Pobeda
1
3
|
01.05.2021 16:30 | Elid | 1 : 3 | Pobeda |
01.05
17:00
Mladi radnik 1925
Karađorđe
0
9
|
01.05.2021 17:00 | Mladi radnik 1925 | 0 : 9 | Karađorđe | |||||
01.05
17:00
Jedinstvo 2017
Budućnost
0
1
|
01.05.2021 17:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Budućnost | |||||
01.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Gruža
5
3
|
01.05.2021 17:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 3 | Gruža |
01.05
16:30
Juhor (G)
Sloga
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Juhor (G) | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.05
16:30
Rudar
Mladost (J)
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
01.05
16:30
Javor
Dragocvet
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Javor | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
01.05
16:30
Budućnost (Đ)
OFK Juhor 2016
4
3
|
01.05.2021 16:30 | Budućnost (Đ) | 4 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
01.05
16:30
Mladost (K)
Napredak
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Napredak | |||||
01.05
16:30
Morava (R)
Orlovi
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Morava (R) | 1 : 2 | Orlovi | |||||
01.05
16:30
Kolare
Partizan
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Kolare | 3 : 2 | Partizan |
01.05
16:30
Iskra
Joks Junajted
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Iskra | 3 : 2 | Joks Junajted | |||||
01.05
16:30
Strmovo 1968
Kolubara 2
5
0
|
01.05.2021 16:30 | Strmovo 1968 | 5 : 0 | Kolubara 2 | |||||
01.05
16:30
OFK Brđanac
OFK Senjak
1
2
|
01.05.2021 16:30 | OFK Brđanac | 1 : 2 | OFK Senjak |
01.05
16:00
Slatina
Dragačevo
1
0
|
01.05.2021 16:00 | Slatina | 1 : 0 | Dragačevo | |||||
01.05
16:00
Ovčar
Spartak
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Ovčar | 2 : 0 | Spartak |
01.05
16:00
Ozrem PMH
Jedinstvo (K)
2
3
|
01.05.2021 16:00 | Ozrem PMH | 2 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
01.05
16:00
Napredak
Orlovac
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Orlovac |
01.05
16:30
Sinđelić
Duško
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Sinđelić | 3 : 2 | Duško |
01.05
16:00
Vihor
Mineralac
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Vihor | 1 : 1 | Mineralac | |||||
01.05
16:00
Pavlovac
Čelik
3
0
|
01.05.2021 16:00 | Pavlovac | 3 : 0 | Čelik | |||||
01.05
16:00
Trnovac
BSK Bujanovac
9
1
|
01.05.2021 16:00 | Trnovac | 9 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
01.05
16:00
Levosoje
Mladost (B)
3
0
|
01.05.2021 16:00 | Levosoje | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
01.05
16:00
Lugina
Mladost (S)
3
0
|
01.05.2021 16:00 | Lugina | 3 : 0 | Mladost (S) |
01.05
16:30
Proleter
Jedinstvo (D)
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Jedinstvo (D) |
01.05
16:30
Feniks
Mladost (R)
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Feniks | 3 : 2 | Mladost (R) | |||||
01.05
16:30
Šumadija (S)
Omladinac-Šumadinac (V)
4
0
|
01.05.2021 16:30 | Šumadija (S) | 4 : 0 | Omladinac-Šumadinac (V) |
01.05
16:30
Žitkovica
Polet (V)
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Žitkovica | 2 : 0 | Polet (V) | |||||
01.05
16:30
Ljubičevo
Mlava (B)
3
3
|
01.05.2021 16:30 | Ljubičevo | 3 : 3 | Mlava (B) |
01.05
10:00
Dedinje
Velika Moštanica
2
8
|
01.05.2021 10:00 | Dedinje | 2 : 8 | Velika Moštanica | |||||
01.05
16:30
Zmaj 1953
Bežanija
2
2
|
01.05.2021 16:30 | Zmaj 1953 | 2 : 2 | Bežanija |
01.05
16:30
Sveti Stefan
Resnik
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Sveti Stefan | 1 : 1 | Resnik | |||||
01.05
14:00
Siti Sport Klub
Minel
3
0
|
01.05.2021 14:00 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | Minel | |||||
01.05
16:30
Boka Seniors
Palilulac
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Boka Seniors | 0 : 1 | Palilulac |
01.05
17:00
Bogutovačka Banja
Progorelica
0
4
|
01.05.2021 17:00 | Bogutovačka Banja | 0 : 4 | Progorelica | |||||
01.05
17:00
Stubal
Jedinstvo (D)
5
1
|
01.05.2021 17:00 | Stubal | 5 : 1 | Jedinstvo (D) |
01.05
16:30
Jasenovac
Bata Bulić
4
0
|
01.05.2021 16:30 | Jasenovac | 4 : 0 | Bata Bulić |
01.05
16:30
Mladost (S)
Rudar (P)
0
2
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (S) | 0 : 2 | Rudar (P) | |||||
01.05
16:30
OFK Batinac
15. Avgust 1950
2
1
|
01.05.2021 16:30 | OFK Batinac | 2 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
01.05
16:30
Napredak (Sv)
Napredak (St)
1
0
|
01.05.2021 16:30 | Napredak (Sv) | 1 : 0 | Napredak (St) |
01.05
16:30
Mladost (G)
Kupinovac
1
1
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (G) | 1 : 1 | Kupinovac | |||||
01.05
16:30
Bratstvo
Mladost (D)
3
3
|
01.05.2021 16:30 | Bratstvo | 3 : 3 | Mladost (D) | |||||
01.05
16:30
Vinorača
Mladost (T)
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Vinorača | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
01.05
16:30
Šantarovac
Jedinstvo
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Šantarovac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.05
16:30
Ursule
Crni Vrh
3
0
|
01.05.2021 16:30 | Ursule | 3 : 0 | Crni Vrh |
01.05
17:00
Pobednik
Borac
0
1
|
01.05.2021 17:00 | Pobednik | 0 : 1 | Borac | |||||
01.05
17:00
Krtinska
OFK Urovci
10
0
|
01.05.2021 17:00 | Krtinska | 10 : 0 | OFK Urovci |
01.05
16:30
Rudar 1945
Zvizdar 2012
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Rudar 1945 | 2 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
01.05
16:30
Kalenić
OFK Paljuvi
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Kalenić | 2 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
01.05
16:30
Crvena Jabuka
Mladost (V)
2
3
|
01.05.2021 16:30 | Crvena Jabuka | 2 : 3 | Mladost (V) |
01.05
16:30
Junior Novo Naselje
Lukavac
0
1
|
01.05.2021 16:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Lukavac | |||||
01.05
16:30
Rajac
Dračić 2018
4
1
|
01.05.2021 16:30 | Rajac | 4 : 1 | Dračić 2018 |
01.05
16:30
Horgoš 1911
Potisje
0
0
|
01.05.2021 16:30 | Horgoš 1911 | 0 : 0 | Potisje |
01.05
16:30
Stari Hrast 2018
Jezava
1
4
|
01.05.2021 16:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 4 | Jezava | |||||
01.05
16:30
Petlić SD 026
Omladinac
5
1
|
01.05.2021 16:30 | Petlić SD 026 | 5 : 1 | Omladinac |
01.05
16:30
Jedinstvo Stević
Pobeda
8
1
|
01.05.2021 16:30 | Jedinstvo Stević | 8 : 1 | Pobeda |
01.05
16:00
Gladijator
Mršinci
1
12
|
01.05.2021 16:00 | Gladijator | 1 : 12 | Mršinci | |||||
01.05
16:00
Čačak 94
Malba
1
4
|
01.05.2021 16:00 | Čačak 94 | 1 : 4 | Malba | |||||
01.05
16:00
Gavrilo Princip
Vujan
0
3
|
01.05.2021 16:00 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Vujan |
01.05
17:00
Vinogradar
Bikovo
2
1
|
01.05.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Bikovo |
01.05
17:00
Soko
Bačka (D)
1
0
|
01.05.2021 17:00 | Soko | 1 : 0 | Bačka (D) |
01.05
Lunjevica
Takovski Ustanak
4
0
|
01.05.2021 | Lunjevica | 4 : 0 | Takovski Ustanak |
01.05
17:00
Budućnost (DO)
Omladinac (BO)
4
2
|
01.05.2021 17:00 | Budućnost (DO) | 4 : 2 | Omladinac (BO) | |||||
01.05
17:00
Milicionar
Napredak
2
0
|
01.05.2021 17:00 | Milicionar | 2 : 0 | Napredak | |||||
01.05
17:00
Sunrise Šabac
Petlovača
2
4
|
01.05.2021 17:00 | Sunrise Šabac | 2 : 4 | Petlovača |
01.05
17:00
Rasina
Zmajevac
4
2
|
01.05.2021 17:00 | Rasina | 4 : 2 | Zmajevac |
01.05
17:00
Obilić
Ratajac
0
3
|
01.05.2021 17:00 | Obilić | 0 : 3 | Ratajac |
01.05
17:00
Partizan
Biljanovac
3
1
|
01.05.2021 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Biljanovac | |||||
01.05
17:00
Milakovac 2018
Budućnost
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Milakovac 2018 | 3 : 0 | Budućnost |
01.05
16:30
Kolubara (LP)
Murgaš 2012
9
1
|
01.05.2021 16:30 | Kolubara (LP) | 9 : 1 | Murgaš 2012 |
01.05
16:30
Sport
Jedinstvo Lemeš
7
1
|
01.05.2021 16:30 | Sport | 7 : 1 | Jedinstvo Lemeš |
01.05
17:00
GFK Strelište
Trnava
2
1
|
01.05.2021 17:00 | GFK Strelište | 2 : 1 | Trnava |
01.05
16:30
Crni Vitez
Stig (MC)
3
3
|
01.05.2021 16:30 | Crni Vitez | 3 : 3 | Stig (MC) |
01.05
16:30
Mladost (VG)
Dobrica
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Mladost (VG) | 3 : 1 | Dobrica | |||||
01.05
16:30
Vojvodina
Rapid
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Rapid |
01.05
17:00
Sloboda
Sloga
1
4
|
01.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 4 | Sloga | |||||
01.05
17:00
BSK
Petka
2
0
|
01.05.2021 17:00 | BSK | 2 : 0 | Petka |
01.05
17:00
OFK Borac
Bistrica
3
0
|
01.05.2021 17:00 | OFK Borac | 3 : 0 | Bistrica | |||||
01.05
17:00
Mladi radnik
OFK Polet
2
2
|
01.05.2021 17:00 | Mladi radnik | 2 : 2 | OFK Polet |
01.05
16:30
Gornja Trnava 1938
Krćevac 04
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 1 | Krćevac 04 | |||||
01.05
16:30
Šumadinac 1949
Kalipolje
1
4
|
01.05.2021 16:30 | Šumadinac 1949 | 1 : 4 | Kalipolje |
01.05
16:30
Vukan
Dobrnje
2
2
|
01.05.2021 16:30 | Vukan | 2 : 2 | Dobrnje | |||||
01.05
16:30
Radnik
Soko
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Radnik | 3 : 1 | Soko |
01.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Radnik 2013
5
2
|
01.05.2021 17:00 | ŠFU Derbi 2016 | 5 : 2 | Radnik 2013 |
01.05
16:30
Vojvoda Milenko
Proleter 1932
8
1
|
01.05.2021 16:30 | Vojvoda Milenko | 8 : 1 | Proleter 1932 |
01.05
16:30
Dunav
Mip Majdan
1
2
|
01.05.2021 16:30 | Dunav | 1 : 2 | Mip Majdan | |||||
01.05
16:30
Dunavac
Sopot
5
7
|
01.05.2021 16:30 | Dunavac | 5 : 7 | Sopot |
01.05
16:30
Polet
Kotlenik
1
5
|
01.05.2021 16:30 | Polet | 1 : 5 | Kotlenik |
01.05
17:00
Dumača
Pocerina
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Dumača | 3 : 0 | Pocerina |
01.05
17:00
Džemerovac 2020
POFK Letnjikovac
3
0
|
01.05.2021 17:00 | Džemerovac 2020 | 3 : 0 | POFK Letnjikovac |
01.05
17:00
PSS-192
Lipar
3
0
|
01.05.2021 17:00 | PSS-192 | 3 : 0 | Lipar |
01.05
15:00
Krupa
Mladost
3
0
|
01.05.2021 15:00 | Krupa | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.05
17:00
Sarajevo
Željezničar
3
1
|
01.05.2021 17:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Željezničar | |||||
01.05
19:00
Široki Brijeg
Zrinjski
1
0
|
01.05.2021 19:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Zrinjski |
01.05
16:30
Slavija
Drina
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Slavija | 2 : 0 | Drina | |||||
01.05
14:00
Modriča
Tekstilac
0
2
|
01.05.2021 14:00 | Modriča | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
01.05
16:30
Zvijezda 09
Leotar
3
1
|
01.05.2021 16:30 | Zvijezda 09 | 3 : 1 | Leotar | |||||
01.05
16:30
Sutjeska
Borac
5
1
|
01.05.2021 16:30 | Sutjeska | 5 : 1 | Borac | |||||
01.05
16:30
Željezničar
Jedinstvo
3
2
|
01.05.2021 16:30 | Željezničar | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.05
16:30
Sloboda
Ljubić
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Ljubić | |||||
01.05
16:30
Rudar Prijedor
Podrinje
2
0
|
01.05.2021 16:30 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Podrinje | |||||
01.05
16:30
Sloga
Kozara
2
1
|
01.05.2021 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Kozara |
01.05
14:00
Rudar
Dečić
0
0
|
01.05.2021 14:00 | Rudar | 0 : 0 | Dečić | |||||
01.05
18:00
Zeta
Sutjeska
0
2
|
01.05.2021 18:00 | Zeta | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
01.05
15:00
Jezero
Podgorica
3
2
|
01.05.2021 15:00 | Jezero | 3 : 2 | Podgorica | |||||
01.05
16:00
Iskra
OFK Titograd
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Iskra | 1 : 1 | OFK Titograd | |||||
01.05
19:00
Budućnost
OFK Petrovac
0
2
|
01.05.2021 19:00 | Budućnost | 0 : 2 | OFK Petrovac |
01.05
16:00
Brighton
Leeds United
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Brighton | 2 : 0 | Leeds United | |||||
01.05
18:30
Chelsea
Fulham
2
0
|
01.05.2021 18:30 | Chelsea | 2 : 0 | Fulham | |||||
01.05
13:30
Crystal Palace
Manchester City
0
2
|
01.05.2021 13:30 | Crystal Palace | 0 : 2 | Manchester City | |||||
01.05
21:00
Everton
Aston Villa
1
2
|
01.05.2021 21:00 | Everton | 1 : 2 | Aston Villa |
01.05
16:00
Birmingham City
Cardiff City
0
4
|
01.05.2021 16:00 | Birmingham City | 0 : 4 | Cardiff City | |||||
01.05
16:00
Brentford
Watford
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Brentford | 2 : 0 | Watford | |||||
01.05
16:00
Huddersfield Town
Coventry City
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Huddersfield Town | 1 : 1 | Coventry City | |||||
01.05
16:00
Luton Town
Middlesbrough
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Luton Town | 1 : 1 | Middlesbrough | |||||
01.05
16:00
Millwall
Bristol City
4
1
|
01.05.2021 16:00 | Millwall | 4 : 1 | Bristol City | |||||
01.05
16:00
Norwich City
Reading
4
1
|
01.05.2021 16:00 | Norwich City | 4 : 1 | Reading | |||||
01.05
16:00
Preston North End
Barnsley
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Preston North End | 2 : 0 | Barnsley | |||||
01.05
16:00
Rotherham United
Blackburn Rovers
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Rotherham United | 1 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
01.05
13:30
Sheffield Wednesday
Nottingham Forest
0
0
|
01.05.2021 13:30 | Sheffield Wednesday | 0 : 0 | Nottingham Forest | |||||
01.05
16:00
Stoke City
Queens Park Rangers
0
2
|
01.05.2021 16:00 | Stoke City | 0 : 2 | Queens Park Rangers | |||||
01.05
16:00
Swansea City
Derby County
2
1
|
01.05.2021 16:00 | Swansea City | 2 : 1 | Derby County | |||||
01.05
16:00
Wycombe Wanderers
AFC Bournemouth
1
0
|
01.05.2021 16:00 | Wycombe Wanderers | 1 : 0 | AFC Bournemouth |
01.05
14:00
Eibar
Deportivo Alavés
3
0
|
01.05.2021 14:00 | Eibar | 3 : 0 | Deportivo Alavés | |||||
01.05
18:30
Huesca
Real Sociedad
1
0
|
01.05.2021 18:30 | Huesca | 1 : 0 | Real Sociedad | |||||
01.05
21:00
Real Madrid
Osasuna
2
0
|
01.05.2021 21:00 | Real Madrid | 2 : 0 | Osasuna | |||||
01.05
16:15
Elche
Atletico Madrid
0
1
|
01.05.2021 16:15 | Elche | 0 : 1 | Atletico Madrid |
01.05
21:00
Lille
Nice
2
0
|
01.05.2021 21:00 | Lille | 2 : 0 | Nice | |||||
01.05
17:00
PSG
Lens
2
1
|
01.05.2021 17:00 | PSG | 2 : 1 | Lens |
01.05
20:45
Milan
Benevento
2
0
|
01.05.2021 20:45 | Milan | 2 : 0 | Benevento | |||||
01.05
18:00
Crotone
Internazionale
0
2
|
01.05.2021 18:00 | Crotone | 0 : 2 | Internazionale | |||||
01.05
15:00
Hellas Verona
Spezia
1
1
|
01.05.2021 15:00 | Hellas Verona | 1 : 1 | Spezia |
01.05
16:00
Dinamo
Borac 1926
0
1
|
01.05.2021 16:00 | Dinamo | 0 : 1 | Borac 1926 | |||||
01.05
16:00
OFK Žarkovo
Zemun
0
1
|
01.05.2021 16:00 | OFK Žarkovo | 0 : 1 | Zemun | |||||
01.05
16:00
Radnički 1923
Loznica
1
0
|
01.05.2021 16:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Loznica | |||||
01.05
16:00
Kabel
Kolubara
0
1
|
01.05.2021 16:00 | Kabel | 0 : 1 | Kolubara | |||||
01.05
16:00
Radnički (P)
Trayal
1
1
|
01.05.2021 16:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Trayal | |||||
01.05
16:00
IMT
Budućnost
5
2
|
01.05.2021 16:00 | IMT | 5 : 2 | Budućnost | |||||
01.05
16:00
RFK Grafičar
GFK Jagodina
2
0
|
01.05.2021 16:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | GFK Jagodina | |||||
01.05
16:00
Radnički (SM)
Železničar (P)
2
0
|
01.05.2021 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Železničar (P) | |||||
01.05
16:00
Sloga (K)
GFK Dubočica
2
2
|
01.05.2021 16:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | GFK Dubočica |
01.05
13:00
Mačva
Radnički 2012
4
0
|
01.05.2021 13:00 | Mačva | 4 : 0 | Radnički 2012 | |||||
01.05
13:00
Heroj Polet
Majdanpek
1
1
|
01.05.2021 13:00 | Heroj Polet | 1 : 1 | Majdanpek | |||||
01.05
11:00
Loznica
Jedinstvo 2014
2
2
|
01.05.2021 11:00 | Loznica | 2 : 2 | Jedinstvo 2014 |
01.05
15:00
Borac
Šabac
5
0
|
01.05.2021 15:00 | Borac | 5 : 0 | Šabac | |||||
01.05
17:00
Karađorđe
Jedinstvo
1
0
|
01.05.2021 17:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.05
14:00
Una Fortuna
Slatke male
0
4
|
01.05.2021 14:00 | Una Fortuna | 0 : 4 | Slatke male | |||||
01.05
15:00
Kraljica Marija
Požega
6
0
|
01.05.2021 15:00 | Kraljica Marija | 6 : 0 | Požega |
01.05
11:00
Knjaževac 2015
Kolibri
1
4
|
01.05.2021 11:00 | Knjaževac 2015 | 1 : 4 | Kolibri |
01.05
11:00
Rad
Mladost (L)
0
4
|
01.05.2021 11:00 | Rad | 0 : 4 | Mladost (L) | |||||
01.05
14:30
Voždovac
Spartak ŽK
2
1
|
01.05.2021 14:30 | Voždovac | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
01.05
12:00
Trayal
RFK Grafičar
2
3
|
01.05.2021 12:00 | Trayal | 2 : 3 | RFK Grafičar | |||||
01.05
13:30
Internacional
Crvena zvezda
0
5
|
01.05.2021 13:30 | Internacional | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
01.05
11:00
RFK Novi Sad 1921
Čukarički
3
1
|
01.05.2021 11:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | Čukarički | |||||
01.05
14:00
TSC
Radnički (N)
1
0
|
01.05.2021 14:00 | TSC | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
01.05
11:00
Napredak
Radnički 1923
3
1
|
01.05.2021 11:00 | Napredak | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
01.05
12:00
Brodarac
Vojvodina
2
3
|
01.05.2021 12:00 | Brodarac | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
01.05
11:30
OFK Beograd
Partizan
1
2
|
01.05.2021 11:30 | OFK Beograd | 1 : 2 | Partizan |
01.05
13:00
Šabac Sunrise
Sloboda
|
01.05.2021 13:00 | Šabac Sunrise | : | Sloboda | |||||
01.05
13:30
Šumadija 1903
Metalac
1
1
|
01.05.2021 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Metalac |
01.05
12:30
IMT 2
Radnički (NB) 2
3
2
|
01.05.2021 12:30 | IMT 2 | 3 : 2 | Radnički (NB) 2 |
01.05
14:00
Poštar 1930
Zvezdara
3
2
|
01.05.2021 14:00 | Poštar 1930 | 3 : 2 | Zvezdara |
01.05
11:00
Jošanica
Takovo
0
3
|
01.05.2021 11:00 | Jošanica | 0 : 3 | Takovo |
01.05
11:00
OFK Divci
Spartak
1
2
|
01.05.2021 11:00 | OFK Divci | 1 : 2 | Spartak |
01.05
10:00
Lokomotiva
Partizan
0
1
|
01.05.2021 10:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Partizan |
01.05
12:00
Borac
Napredak
0
1
|
01.05.2021 12:00 | Borac | 0 : 1 | Napredak |
01.05
13:30
Teleoptik
Mačva
0
1
|
01.05.2021 13:30 | Teleoptik | 0 : 1 | Mačva | |||||
01.05
13:30
Rad
Mladost (L)
2
1
|
01.05.2021 13:30 | Rad | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
01.05
13:00
OFK Vršac
Spartak ŽK
3
1
|
01.05.2021 13:00 | OFK Vršac | 3 : 1 | Spartak ŽK | |||||
01.05
15:00
Real Niš
RFK Grafičar
2
2
|
01.05.2021 15:00 | Real Niš | 2 : 2 | RFK Grafičar | |||||
01.05
16:00
Internacional
Crvena zvezda
0
3
|
01.05.2021 16:00 | Internacional | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
01.05
11:00
Apolon 4
Čukarički
1
2
|
01.05.2021 11:00 | Apolon 4 | 1 : 2 | Čukarički | |||||
01.05
16:00
TSC
Radnički (N)
0
2
|
01.05.2021 16:00 | TSC | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
01.05
13:00
Napredak
Zemun
1
2
|
01.05.2021 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Zemun | |||||
01.05
14:30
Brodarac
Vojvodina
0
4
|
01.05.2021 14:30 | Brodarac | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
01.05
13:00
Kiker
Partizan
0
2
|
01.05.2021 13:00 | Kiker | 0 : 2 | Partizan |
01.05
09:30
OFK Beograd
Kolubara
5
0
|
01.05.2021 09:30 | OFK Beograd | 5 : 0 | Kolubara | |||||
01.05
10:00
Bežanija
IMT
1
3
|
01.05.2021 10:00 | Bežanija | 1 : 3 | IMT | |||||
01.05
09:00
Sinđelić
OLE
3
0
|
01.05.2021 09:00 | Sinđelić | 3 : 0 | OLE |
01.05
15:00
Vinča
Radnički (R)
4
2
|
01.05.2021 15:00 | Vinča | 4 : 2 | Radnički (R) |
01.05
11:00
Iskra
Vojvodina
1
2
|
01.05.2021 11:00 | Iskra | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
01.05
11:00
Obilić
Đurđin
4
1
|
01.05.2021 11:00 | Obilić | 4 : 1 | Đurđin | |||||
01.05
11:00
Tsc 1913
Bačka
|
01.05.2021 11:00 | Tsc 1913 | : | Bačka | |||||
01.05
11:00
Njegoš
Proleter (NJ)
|
01.05.2021 11:00 | Njegoš | : | Proleter (NJ) |
01.05
GSP Polet
Zabrežje
|
01.05.2021 | GSP Polet | : | Zabrežje | |||||
01.05
Hajduk
Budućnost
|
01.05.2021 | Hajduk | : | Budućnost |
01.05
12:00
Železničar
Mačva
0
2
|
01.05.2021 12:00 | Železničar | 0 : 2 | Mačva |
01.05
10:00
011
Partizan
0
9
|
01.05.2021 10:00 | 011 | 0 : 9 | Partizan | |||||
01.05
09:30
Radnički (NB)
Zemun
0
2
|
01.05.2021 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 2 | Zemun |
01.05
10:00
Sporto 023
Radnički (K)
13
0
|
01.05.2021 10:00 | Sporto 023 | 13 : 0 | Radnički (K) | |||||
01.05
10:00
Dinamo 1945
Derby 2015
0
3
|
01.05.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | Derby 2015 |
01.05
10:00
Zadrugar
Budućnost-Krušik 2014
0
6
|
01.05.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 6 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
01.05
10:00
Omladinac 2014
Mladost
5
2
|
01.05.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 5 : 2 | Mladost | |||||
01.05
10:00
Fenix
Jedinstvo
6
3
|
01.05.2021 10:00 | Fenix | 6 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.05
10:00
Drina
Rađevac
1
2
|
01.05.2021 10:00 | Drina | 1 : 2 | Rađevac | |||||
01.05
10:00
Železničar
Mačva
0
9
|
01.05.2021 10:00 | Železničar | 0 : 9 | Mačva | |||||
01.05
15:00
Loznica
Mačva 1929
4
1
|
01.05.2021 15:00 | Loznica | 4 : 1 | Mačva 1929 |
01.05
11:00
OFK Borac
Kolubara
1
5
|
01.05.2021 11:00 | OFK Borac | 1 : 5 | Kolubara | |||||
01.05
10:00
Borac
TEK Sloga
4
3
|
01.05.2021 10:00 | Borac | 4 : 3 | TEK Sloga |
01.05
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
0
0
|
01.05.2021 11:00 | Pazar Juniors | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
01.05
11:00
Rudar
OFK Ras
3
1
|
01.05.2021 11:00 | Rudar | 3 : 1 | OFK Ras | |||||
01.05
11:30
Sport Klub 99
Granit
8
3
|
01.05.2021 11:30 | Sport Klub 99 | 8 : 3 | Granit | |||||
01.05
11:00
AF AS Novi Pazar
Tutin
7
1
|
01.05.2021 11:00 | AF AS Novi Pazar | 7 : 1 | Tutin | |||||
01.05
11:00
Koštam Polje
Novi Pazar B
6
3
|
01.05.2021 11:00 | Koštam Polje | 6 : 3 | Novi Pazar B |
01.05
16:00
Partizan
Grafičar
1
0
|
01.05.2021 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Grafičar |
01.05
10:00
Jedinstvo
Sinđelić
1
2
|
01.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sinđelić |
01.05
10:00
Šumadinac
Resnik
3
0
|
01.05.2021 10:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Resnik | |||||
01.05
10:00
Sopot
Sremcica
0
8
|
01.05.2021 10:00 | Sopot | 0 : 8 | Sremcica |
01.05
10:00
Kosmaj
Poštar 1930
0
1
|
01.05.2021 10:00 | Kosmaj | 0 : 1 | Poštar 1930 |
01.05
11:00
Budućnost
Napredak
0
1
|
01.05.2021 11:00 | Budućnost | 0 : 1 | Napredak | |||||
01.05
11:00
Eđšeg
Bačka
2
1
|
01.05.2021 11:00 | Eđšeg | 2 : 1 | Bačka |
01.05
10:00
Partizan
OFK Beograd
3
2
|
01.05.2021 10:00 | Partizan | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
01.05
10:00
IMT
Lokomotiva
2
1
|
01.05.2021 10:00 | IMT | 2 : 1 | Lokomotiva |
01.05
16:00
Šampion
Požega
4
0
|
01.05.2021 16:00 | Šampion | 4 : 0 | Požega | |||||
01.05
16:00
Karađorđe
Mačva
0
8
|
01.05.2021 16:00 | Karađorđe | 0 : 8 | Mačva | |||||
01.05
14:00
Plana
Loznica
0
7
|
01.05.2021 14:00 | Plana | 0 : 7 | Loznica |
01.05
14:00
Akademija fudbala
Zadrugar
4
0
|
01.05.2021 14:00 | Akademija fudbala | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
01.05
14:30
Stepojevac Vaga
Lazarevac
2
2
|
01.05.2021 14:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 2 | Lazarevac | |||||
01.05
10:00
Šumadija
Budućnost
1
3
|
01.05.2021 10:00 | Šumadija | 1 : 3 | Budućnost |
01.05
12:00
Fenix 1
Tika taka
25
0
|
01.05.2021 12:00 | Fenix 1 | 25 : 0 | Tika taka |
01.05
19:00
Loznica Grad 2018
Crvena zvezda
8
0
|
01.05.2021 19:00 | Loznica Grad 2018 | 8 : 0 | Crvena zvezda |