XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 378 utakmica za dan
Subota, 21 Novembar 2020

Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Partizan
Beograd
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 0
Radnički (N)
Niš
RFK Grafičar
Beograd
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Borac 1926
Čačak
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 2
Loznica
Loznica
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Borac
Banja Luka
Željezničar
Sarajevo
2 : 2
Sloboda
Tuzla
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
Hajduk 1912
Kula
6 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (Č)
Čonoplja
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 5
Bečej 1918
Bečej
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Feniks 1995
Apatin
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Gruža
Gruža
2 : 4
Budućnost (A)
Arilje
Sloga (P)
Požega
7 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
BSK Borča
Borča
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
BSK 1925
Batajnica
Sinđelić
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Leštane
Leštane
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Rembas
Resavica
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Mladost
Medoševac
OFK Sinđelić
Niš
5 : 0
Pčinja
Trgovište
Dunav
Prahovo
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Korićani
Korićani
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Budućnost
Resnik
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Karađorđe
Topola
FAP
Priboj
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (Dr)
Dračić
1 : 2
OFK Divci
Divci
Obilić
Novi Kneževac
3 : 2
Crvenka
Crvenka
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Bajša
Bajša
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Hercegovac
Gajdobra
Mladost APA
Apatin
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tekstilac
Odžaci
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 3
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Omladinac FAM
Botoš
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 4
Naftagas
Elemir
Mladost
Bački Jarak
4 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Cement
Beočin
0 : 0
Sloga (E)
Erdevik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Radnički
Nova Pazova
0 : 1
Borac
Šajkaš
Morava 1918
Ćuprija
3 : 2
Meševo
Meševo
Blagotin
Poljna
2 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Kopaonik
Brus
3 : 0
Juhor
Obrež
Polom
Leskovo
21.11.2020
13:00
Đerdap
Kladovo
BSK
Bogovina
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Senjak
Pirot
1 : 2
Bor 1919
Bor
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Delijski Vis
Niš
5 : 2
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 3
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Pusta Reka
Bojnik
6 : 0
Dobrič
Pejkovac
Budućnost
Orašje
1 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Sloga
Leskovac
3 : 0
Čekmin
Čekmin
Napredak
Medoševac
4 : 1
Vinča
Vinča
GFK Sloven
Ruma
2 : 1
Napredak
Popinci
Rudar
Vrdnik
1 : 4
BSK
Bešenovo
Železničar
Inđija
2 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Partizan (U)
Uljma
2 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Tvrđava
Bač
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Polet
Karavukovo
4 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
0 : 0
Jadran
Feketić
ASK
Aradac
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Borac (P)
Pajsijević
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
OFK Futog
Futog
3 : 5
ŽSK
Žabalj
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
BSK
Bukovče
21.11.2020
13:00
Poreč
Donji milanovac
Krivelj
Krivelj
21.11.2020
13:00
Radnički
Klokočevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Palilula
Aleksinac
2 : 5
Mladost
Batušinac
Sloga
Korman
6 : 0
Borac
Azbresnica
Svrljig
Svrljig
7 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Karađorđe
Ribnica
2 : 1
Rudar
Baljevac
Mladost (V)
Vrdila
7 : 0
Granit
Jošanička banja
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 2
OFK Osečina
Osečina
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Joks Junajted
Mionica
OFK Brđanac
Valjevo
1 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Sinđelić
Lipnica
2 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Bratstvo
Međureč
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Ursule
Ursule
3 : 1
Zenit
Oparić
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Vožd 2020
Vodanj
21.11.2020
13:00
Vučak
Vučak
Petlić SD 026
Smederevo
21.11.2020
12:30
Petrijevac
Petrijevo
Omladinac
Seone
21.11.2020
13:00
Lunjevac
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
21.11.2020
13:00
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
21.11.2020
13:00
Jezava
Smederevo
Skobalj
Skobalj
21.11.2020
13:00
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Proleter 1947
Vranovo
21.11.2020
13:00
OFK Slavija
Smederevo
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Semedraž
Semedraž
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Brezak
Pranjani
Lunjevica
Lunjevica
6 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Majdan
Majdan
7 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
3 : 2
Velereč 94
Velereč
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Sloga
Straža
Rad 1974
Merošina
3 : 1
Dobrič 1974
Brest
Balajnac
Balajnac
2 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Zmajevac
Belasica
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Borac
Bivolje
8 : 3
Konjuh
Konjuh
Budućnost
Samaila
4 : 2
Morava
Mrsać
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Sloga (J)
Jošanica
21.11.2020
13:00
Laznica
Laznica
Zvezda
Izvarica
21.11.2020
13:00
Selište
Selište
Vukovac 98
Vukovac
21.11.2020
13:00
Mlava (R)
Ribare
Osanica
Osanica
21.11.2020
13:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Rudar
Pljevlja
0 : 2
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Jezero
Plav
0 : 0
Podgorica
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
Budućnost
Podgorica
2 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Brest
Brest
4 : 1
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Olympique Marseille
Marseille
21.11.2020
21:00
Nice
Nice
Bayern
München
1 : 1
Werder
Bremen
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Augsburg
Augsburg
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 3
Stuttgart
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Hertha BSC
Berlin
2 : 5
Borussia Dortmund
Dortmund
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Arminia
Bielefeld
1 : 2
Bayer 04
Leverkusen
Aston Villa
Birmingem
1 : 2
Brighton
Brighton
Manchester United
Manchester
1 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 2
Chelsea
London
Tottenham Hotspur
London
2 : 0
Manchester City
Manchester
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Barcelona
Barcelona
Levante
Valencia
1 : 1
Elche
Elche
Sevilla
Sevilla
4 : 2
Celta Vigo
Vigo
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Real Madrid
Madrid
Crotone
Crotone
0 : 2
Lazio
Roma
Juventus
Torino
2 : 0
Cagliari
Cagliari
Spezia
La Spezia
0 : 0
Atalanta
Bergamo
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Trayal
Kruševac
1 : 6
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
21.11.2020
13:00
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
5 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Hajduk 1912
Kula
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
Šumadija 1903
Kragujevac
21.11.2020
13:00
BIP
Čačak
Šabac Sunrise
Šabac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK Radnički
Niš
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Karađorđe
Topola
Borac 1932
Ralja
3 : 5
OPK Rudar 2001
Kostolac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Sloboda
Lipe
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Napredak
Markovac
0 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Bežanija
Beograd
2 : 0
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Brodarac
Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Internacional
Beograd
1 : 3
Kiker
Kraljevo
TSC
Bačka Topola
21.11.2020
15:00
Napredak
Kruševac
Lokomotiva
Beograd
1 : 6
IMT
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Index
Novi sad
Inđija
Inđija
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 4
Apolon 2018
Kraljevo
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Radnički
Niš
6 : 0
Bor 1919
Bor
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 5
Trayal
Kruševac
Dinamo
Vranje
3 : 6
SFS Borac
Paraćin
Radnik
Surdulica
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
Rakovica
Rakovica
4 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Jedinstvo
Surčin
1 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
TSK
Temerin
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 3
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sofeks
Futog
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 4
Kabel
Novi Sad
Čukarički
Beograd
21.11.2020
OLE
Zemun
Teleoptik
Zemun
21.11.2020
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
21.11.2020
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
21.11.2020
Sinđelić
Beograd
IMT
Novi Beograd
21.11.2020
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
21.11.2020
ADA
Beograd
BSK Borča
Borča
21.11.2020
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Soko 2015
Saraoci
0 : 5
Plana
Velika Plana
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 6
Cepelin 026
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Železničar (P)
Požarevac
RSK
Rabrovo
21.11.2020
13:00
Petlić SD 2006
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Đerdap
Golubac
0 : 6
AF Duljaj
Topola
Podunavac
Udovice
0 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
AF Djokić
Velika Plana
8 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 3
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
5 : 0
Bačinac
Bačinac
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 12
Osipaonica
Osipaonica
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Sloboda
Lipe
2 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Senjak
Valjevo
5 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Omladinac 2014
Ljig
5 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Fenix
Šabac
1 : 2
Drina
Ljubovija
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Zemun
Zemun
Voša AS
Novi Sad
21.11.2020
12:00
Voja Gačić
Pančevo
Real Niš
Niš
2 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Šampion
Leskovac
1 : 4
Duel Juniors
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Lider MGM
Leskovac
OFK Radnički
Niš
21.11.2020
Duel Juniors 2
Kruševac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 10
Radnički (N)
Niš
OFK Paraćin
Paraćin
21.11.2020
Radnik
Surdulica
Timok 1919
Zaječar
0 : 2
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 10
Radnički Niš 2
Niš
Sport Club 99
Novi Pazar
14 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 2
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
6 : 4
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Tutin
Tutin
0 : 10
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 2
Bane 1931
Raška
Pazar Juniors B
Novi Pazar
0 : 2
OFK National
Novi Pazar
AF Popović
Baljevac
21.11.2020
10:30
Bane 1931 - 2
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
21.11.2020
10:00
OFK Ras
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
21.11.2020
10:00
Sport Club 99
Novi Pazar
Tutin
Tutin
21.11.2020
10:30
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
21.11.2020
12:00
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors B
Novi Pazar
21.11.2020
10:00
Jošanica
Novi Pazar
AF Popović
Baljevac
21.11.2020
10:30
Bane 1931
Raška
Bane 1931 - 2
Raška
21.11.2020
11:00
OFK National
Novi Pazar
POFK Savacium
Šabac
1 : 0
Mladost
Prnjavor
Šabac Sunrise 2
Šabac
6 : 1
Mačva 1
Šabac
OFK Majur
Majur
7 : 2
Mladi borac
Dublje

Košarka

Kolubara LA 2003
Lazarevac
21.11.2020
19:00
Dynamic
Beograd
Zlatibor
Čajetina
97 : 77
Dunav
Stari Banovci
Tamiš
Pančevo
71 : 65
Pirot
Pirot
Vršac
Vršac
91 : 86
OKK Beograd
Beograd
Koper Primorska
Koper
69 : 71
Mega Soccerbet
Beograd
Split
Split
87 : 95
Mornar
Bar
Sveti Đorđe
Žitište
70 : 83
BKK Radnički
Beograd
Zdravlje Leskovac
Leskovac
21.11.2020
Fair Play
Niš
Klik
Arilje
21.11.2020
Mladost
Smederevska Palanka
Napredak Junior
Kruševac
21.11.2020
Konstantin
Niš
Bor RTB
Bor
21.11.2020
Železničar
Čačak
OKK Junior
Niš
21.11.2020
14:30
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Tim 7
TIM
21.11.2020
Panteri
Vranje
Tim 7
TIM
21.11.2020
Jablanica
Medveđa
Topola
Bačka Topola
21.11.2020
19:00
Joker
Sombor
Srem
Sremska Mitrovica
86 : 79
I Came To Play
Novi Sad
Velika Kikinda
Kikinda
21.11.2020
21:00
Železničar
Inđija
Nova Pazova
Nova Pazova
21.11.2020
17:00
Hercegovac
Gajdobra
Dunav 2014
Apatin
21.11.2020
20:00
Dinamo
Pančevo
Požarevac
Požarevac
81 : 75
Radnički 1950
Kragujevac
Svilajnac
Svilajnac
76 : 71
Jagodina
Jagodina
Smederevo 1953
Smederevo
21.11.2020
13:00
Sloga Elite
Kraljevo
M015
Šabac
75 : 63
Student BB
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
69 : 85
Čačak 94
Čačak
Barajevo
Barajevo
21.11.2020
00:00
Torlak
Beograd
Borča
Beograd
21.11.2020
00:00
Mladenovac
Mladenovac
Žitko Basket
Beograd
21.11.2020
00:00
Radnički
Obrenovac
Beko
Beograd
21.11.2020
Žarkovo
Beograd
Vizura
Beograd
21.11.2020
Astra
Beograd
Apač
Loznica
79 : 49
Mix
Majur
Trijumf
Niš
66 : 84
Hajduk Veljko
Negotin
OKK Spartak
Subotica
78 : 50
Senta
Senta
Sport's World
Novi Sad
96 : 54
Basketball Stars
Futog
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
86 : 77
Proleter
Ravno Selo
Neolit
Starčevo
48 : 90
BNS
Banatsko Novo Selo
Kraljevo
Kraljevo
94 : 66
SPD Radnički
Kragujevac
Duga
Šabac
21.11.2020
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Crvena zvezda Kombank
Beograd
21.11.2020
18:30
Spartak
Subotica
Partizan 1953
Beograd
21.11.2020
Vrbas Medela
Vrbas
Student
Niš
21.11.2020
Radivoj Korać
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
21.11.2020
16:30
Mileševka
Prijepolje
Srbobran
Srbobran
21.11.2020
15:00
Gimnazijalac
Pirot
Radnički (B)
Beograd
21.11.2020
18:30
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Proleter
Novi Sad
82 : 43
Delfin
Bačka Palanka
Stara Pazova
Stara Pazova
89 : 59
Sivac
Sivac
Lim
Priboj
82 : 42
Užice
Užice
Užice
Užice
21.11.2020
Play Off
Užice
Zvečan
Zvečan
21.11.2020
Lim
Priboj
Student 2
Niš
21.11.2020
19:00
Bagdala
Kruševac
Marinos
Niš
59 : 77
Borac
Čačak
Sloboda
Užice
73 : 51
Sloga
Kraljevo
SPD Radnički
Kragujevac
102 : 66
Konstantin
Niš

Odbojka

Smederevo Carina
Smederevo
3 : 0
VA 014 Bauwesen
Valjevo
Novi Sad Maneks
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Loznica
Loznica
0 : 3
Bečej
Bečej
Niš 2
Niš
1 : 3
Jagodina
Jagodina
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Desetka
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Vranje
Vranje
Karađorđe 2
Topola
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Roda
Beograd
3 : 2
Fortuna Plus
Aranđelovac
Stražilovo
Sremski Karlovci
21.11.2020
Hajduk
Kula
Novi Sad 2
Novi Sad
21.11.2020
Dunav Voley 2
Novi Sad
Sloven
Ruma
21.11.2020
Mladost (T)
Turija
Klek Srbijašume 2
Klek
21.11.2020
Vrbas
Vrbas
Botafogo
Novi Sad
21.11.2020
Maglić 1953
Maglić
Radan
Lebane
21.11.2020
Mladost
Bosilegrad
Dubočica - 2
Leskovac
21.11.2020
MOK Topličanin 97 - 2
Prokuplje
Jablanica
Medveđa
21.11.2020
Surdulica
Surdulica
Jedinstvo
Užice
3 : 1
Sterija
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Inđija
Inđija
Panonija
Bačka Palanka
3 : 0
Ruma
Ruma
Sokolica
Zvečan
0 : 3
Tehničar
Kraljevo
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Tent 2
Obrenovac
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
Futog West
Futog
Volejbor-Tim
Bor
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Timok
Zaječar
3 : 0
Pirot
Pirot
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Zaječar 2
Zaječar
21.11.2020
12:30
Viner
Bor
SK Volej
Novi Sad
21.11.2020
Volejstars
Zrenjanin
Grbić
Bački Jarak
21.11.2020
Novi Sad 2
Novi Sad
Merkur
Bačka Palanka
21.11.2020
Elan Volej
Srbobran
Blok aut
Temerin
21.11.2020
Mladost
Bački Petrovac
Dunav Volej
Novi Sad
21.11.2020
Mladost 1979
Inđija
Dunav
Stari Banovci
21.11.2020
Maks
Šid
Mladost
Nova Pazova
21.11.2020
Štrand Volej 2
Novi Sad
Goks IN
Odžaci
21.11.2020
Spartak 2
Subotica
Vrbas
Vrbas
21.11.2020
Win Volley
Subotica
Apatin
Apatin
21.11.2020
Elbraco Technoland CVS
Sombor
Proleter
Zrenjanin
21.11.2020
Kikinda
Kikinda
Krajišnik
Krajišnik
21.11.2020
KI 0230
Kikinda
Banat
Vršac
21.11.2020
Vršac
Vršac
Radan
Lebane
21.11.2020
Topličanin 2002
Prokuplje
Morava
Vladičin Han
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Vlasina - 2
Vlasotince
21.11.2020
Panda 2
Vranje
Jablanica
Medveđa
21.11.2020
Surdulica
Surdulica

Rukomet

Crvenka
Crvenka
21 : 35
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
21 : 25
Dubočica 54
Leskovac
Radnički
Kragujevac
21 : 23
Metaloplastika
Šabac
Obilić
Beograd
29 : 36
Novi Pazar
Novi Pazar
Sivac 69
Sivac
31 : 33
Inđija
Inđija
Mačva
Bogatić
36 : 27
Morava
Velika Plana
Zlatar
Nova Varoš
36 : 28
Bela Palanka
Bela Palanka
Jastrebac
Blace
25 : 25
Vranje 1957
Vranje
Metalac
Kraljevo
33 : 32
Kuršumlija
Kuršumlija
Priboj
Priboj
21 : 26
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Ćuprija
29 : 25
Knjaz 1957
Knjaževac
Mladost (V)
Vranje
30 : 26
Dubočica 54 2
Leskovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
37 : 21
Udarnik
Lozovik
Arilje
Arilje
19 : 26
Užice
Užice
Bane
Raška
36 : 33
Župa 54
Aleksandrovac
Sombor
Sombor
24 : 26
Crepaja
Crepaja
Rusin
Ruski Krstur
29 : 26
Kljajićevo
Kljajićevo
SPD Radnički
Kragujevac
30 : 34
Bekament BB
Aranđelovac
Bor RTB
Bor
23 : 18
Medicinar
Šabac
Pančevo
Pančevo
30 : 32
Kučevo
Kučevo
Junior
Beograd
27 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
Ravangrad
Sombor
13 : 29
Ruma - 14 ALL
Ruma
Proleter
Zrenjanin
26 : 32
Mladost (SC)
Srpska Crnja
Sloven
Ruma
24 : 18
Temerin
Temerin
Laki
Crvenka
17 : 38
Spartak
Debeljača
Radnički BG
Beograd
33 : 28
Radnički
Obrenovac
Vranje
Vranje
24 : 19
Mladost
Kuršumlija
Munje
Bujanovac
18 : 25
Radan
Lebane
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
37 : 27
Nemanjić
Požarevac
Bekament BB - 2
Aranđelovac
27 : 24
Metalac
Kraljevo

Vaterpolo

Šabac
Šabac
19 : 7
Nais
Niš
Vojvodina
Novi Sad
19 : 5
Banjica
Beograd
Proleter
Zrenjanin
13 : 9
NBG Vukovi
Novi Beograd
Palilula
Beograd
8 : 19
Taš
Beograd
TENT
Obrenovac
10 : 4
Dorćol
Beograd
Mladost
Pančevo
21 : 12
Bečej
Bečej

Futsal

FON
Beograd
6 : 2
Vranje
Vranje
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Kalča
Niš
Fortuna
Futog
3 : 10
Spartak
Subotica
Solunac
Barajevo
4 : 5
FON - B
Beograd
Bezbednost 192
Valjevo
6 : 0
Flash
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
5 : 4
PP 192
Prijepolje